Carrefour Polska Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Carrefour Polska Sp. z o.o.

hmm Nowy wpis

Ciekawe kto będzie pracować w niedzele skoro jest to dobrowolne i jak piszą w związkach - pracodawca nie może wyciągnąć względem pracownika żadnych konsekwencji. No, więc carrefour będzie teraz wymuszać na firmach zewnętrznych żeby przychodzili i zapier#alali w niedzielę, a w poniedziałek gwiazdy carrefourowskie przyjdą i będą narzekać że wszystko jest źle zrobione xD xD - Standard.

Gosia

I jak tam z pracującymi niedzielami? Czy są chętni pracownicy na działach. Jak to wygląda na sklepach?

@Gosia

Chętnych brak za taki dodatek

@Gosia

Na superTargówku podobno wszyscy odmówili

@Pracownik

Nie tylko dodatek zrobił swoje ale też nauka aplikacji za darmo, wydawanie i nadanie paczek za darmo oraz odpowiedzialność finansowa za wrazie czego uszkodzenie paczki. Więc nikomu się nie kalkuluje przyjść do pracy w niedzielę.

Tomek
@Gosia

4 osoby chętne na 50 pracowników

Adrainek94 Nowy wpis
@Tomek

Było że niby 3.50 a teraz niby dodatkowo dają dzień wolny w tyg, czyli ogólnie ma się 2 dni stałe.

Adrian84 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.

Ponoć za niedziele ma być dodatkowo oddany dzień czy to prawda ?

Lukasz Nowy wpis

Brawo dla zarządu za otwarte sklepy w niedziele !!!! Szkoda ze tak późno ale wazne ze się otwieramy!!!! Walczymy o wyniki. Przestańcie płakać bo szkodzicie firmie. Idźcie do biedronki tam nikt o nic nie pyta tylko goni do roboty

Pracownik działu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spoko

Pytania

Czy będę pracować za miskę ryżu 2800 brutto;) Ryżu nawet nakupie, 1,79 400 g????

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
żydziuga

Carrefour wychodzi z polki i dobrze. Konunisten

aniss

regionalna na slasku to porazka, co ta Pani robi

Byly pracownik
@aniss

Siedzi w biurze .Czasami chodzi po sklepie i dzien dobry mowi. Blokuje podwyżki.

Taka
@aniss

co to za (usunięte przez administratora) pisal? co robi? to czego Jej poprzednicy nie potrafili.Szanuje ludzi!! byl ktos wczesniej lepszy? NIE BYLO

Koordynator

anty
@Taka

regionalna, jak już sama o sobie piszesz to rób to zmysłowo xD

Szef pdk
@Taka

Zapraszamy Cie na wykladanie towaru.Jak piszesz tu to rob to umiejetnie.

Lol
@Byly pracownik

Po 17 latach w tej firmie i przejściu kilku Dr i regionalnych to jest to Najlepsza Regionalna odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Teraz to najlepiej jak jest pracownik i nic się od niego nie wymaga a broń boże zwrócić uwagę. W głowach się poprzewracało

ida
@Lol

najlepsza, zobacz jak wszedzie weszy, nie ma kto robic, a ona ciagle poprawki

Kato.
@ida

Handel to nie przestawianie palet i towaru w lewo lub w prawo. Cena sie liczy ,a nie fotki na fb.

Południe slask
@aniss

Robi to co do niej należy jeździ po Carrefour ach i sprawdza taka ma pracę... Trzeba się było uczyć a nie na szkole rzucać kamieniami.... Teraz musisz jogurty dokładać i mleko taka prawda

@Południe slask

A kim ty jesteś że tak segregujesz innych współpracowników, wystawiasz im takie negatywne i obraźliwe opinie, uważasz się za kogoś lepszego?

Tomek
@Południe slask

Tacy to uczeni nasi dyrektorzy są że jak trzeba po angielsku albo po rosyjsku porozmawiać to kasjera z kasy się ściąga. To towarzystwo wzajemnej adoracji, bez wykształcenia , bez znajomości rynku i specyfiki pracy. W normalnej firmie dawno już by ich nie było, tutaj oni dostają nowe samochody a wy aneksy które zamiast wynagradzamy kompetencje powinny się nazywać wszyscy minimalna. Wy odpowiadacie za ich błędy, jeszcze wam wmówią że to wasza wina za brak ruchu.

@Tomek

Jak rany ,czego się czepiasz, w każdej porządnej firmie w takiej placówce musi być dyrektor, a że nie wymyślili po co, to rzecz uboczna

@Południe slask

a konkretnie co sprawdza, jak przez nią się wszystko wali i kiedy si zawali ?

Ktoś
@Południe slask

Bywają osoby regionalnymi którzy mają tylko liceum albo i nie bo zaczynali jako zwykly pracownik ochrony a doszli aż tak wysoko... więc o czym Ty mówisz?? Możesz mieć wysokie doświadczenie studia itp ale czasem w życiu różnie bywa i człowiek łapie się nawet tekiej niewdzięcznej pracy... kierownikiem się nie jest całe życie a człowiekiem owszem... Lecz niektórzy o tym zapomnieli

Zen
@aniss

W Białymstoku regionalny tez tragedia , ze sklepu odeszło 90% kadry ( z 5 managerów w ciagu paru miesięcy został tylko 1!) a on nawet nie raczył porozmawiać z kimkolwiek czemu odchodzą i jaki był tego powód . Nie powinno tak byc ze przez dyrektora sklepu odchodzą głowni managerowie a regionalny ma to gdzieś

Xyz
@Koordynator

A jaki regionalny ma szacunek . W Białymstoku z 5 menagerow w ciagu paru miesięcy odeszło 4 , czyli 99% głównej kadry a regionalny nawet nie zapytał dlaczego itd , w (usunięte przez administratora) miał ze przez dyrektorkę odchodzą ludzie którzy pracowali po 10 lat.ja będąc na takim stanowisku nigdy bym na takie cos nie pozwolił aby nie rozmawiać z ludzmi i nie dociekać co sie dzieje na danym sklepie ze ludzie odchodzą

@Xyz

A o czym ma rozmawiać, przecież wie o co chodzi i Nie chce albo nie może. U nas wyszło na przewlekle choroby 3 z 10 osób, Dyrektorka nie dostrzega problemu z zatrudnieniem nowych, ale jest za to bardzo, spostrzegawcza w kwestii , że wszystko leży

@Zen

A o czym miał rozmawiać , przecież wie dlaczego odchodżą. Firma przecieź wynajęła inną firmę która miała nas ocenić i wycenić na standardy rynkowe , no i zostaliśmy ocenieni na (usunięte przez administratora) no to othodzzą

rip
Klient

Od kilku miesięcy z uporem maniaka decyduję się na zakup piwa w skrzynce, którą oczywiście musiałem sobie sam zorganizować. Nota bene, nawet za PRL-u istniała możliwość zakupu napojów w skrzynkach. Sklep, który w swej reklamie używa sloganów o wyższości nad innymi z powodu możliwości zakupu napojów w butelkach recyklingowych nie ma niestety pracowników na to żeby te butelki zwrotne przyjąć. Nawet tak dystyngowana osoba jak kierownik sklepu jest w stanie udzielić odpowiedzi niestety tylko zdawkowej, jak mniemam bez szans na polepszenie sytuacji: "Wie pan, każda firma ma oszczędności dotyczące personelu." Tylko dlaczego do jasnej cholery muszę sterczeć przed okienkiem informacji kilka godzin miesięcznie czekając na pracownika, który wreszcie po 15-30 min będzie miał czas odebrać moje zwrotne butelki żeby ratować środowisko. Nie wiem jak jest w innych sklepach, ale sklep w Starachowicach przy ul. Bankowej zasługuje na interwencję Rzecznika Praw Konsumenta. Wiem, że to z grubej rury ale kto mi zapłaci za stracony czas i kto zwróci uwagę na zakłamaną reklamę o trosce o środowisko. I werzcie mi, bez zadowolonego i dobrze obsłużonego klienta nie zyska ani ten sklep, ani środowisko

Leon676
@rip

Proszę napisać do naszej szanownej cudownej centrali ,może pan prezes się wzruszy skoro liczy się ze zdaniem klientów a pracowników ma w nosie ?????!!!!!!!

Tom
@rip

Szanowna klientko, najlepiej takie rzeczy zgłaszać mailem do centrali. Wtedy ktoś (może) zareaguje. Ja słucham od miesięcy skarg dotyczących wielu rzeczy, np. niesprawnego nowego systemu na kasach i nikt nic z tym nie robi. Nawet jak są organizowane jakieś spotkania to bardziej na pokaz. Sugestie zwykłych pracowników którzy codziennie słuchają uwag klientów nie są brane pod uwagę.

@rip

Szanowna klientko ,trochę dziwna ta uwaga, Ja pamietam jak było za PRLu, więc jak Pani jest w podobnym wieku do mojego i kupuje piwo skrzynkami, to powinna zastanowić się nad sobą , a nie nad obsługą

rip
@Crf1

Szanowna Pani Panie nie wiem kto nie wiem skąd Pan/pani uparł/a się że jestem kobietą ale nawet i tej słabej płci smakuje czasem, a o częstotliwości moich zakupów pozwoli Pan/Pani że będę decydował ja MĘŻCZYZNA jeszcze nie alkoholik. Pozdrawiam

whatsap

uważam, że komunikator wapp w niedzielę powinien być zabroniony w naszej firmie. Regionalni dyrektorzy i zarząd posyłają sobie jakieś oklaski po 22.00 w niedzielę itp. Ponieważ mam komórkę służbową w nagłych wypadkach muszę jechać do sklepu, a tu sobie drzy i centrala robią wyścig szczurów po godzinach. Jak mam odpocząć od pracy? napierni czyli tyle grup, żeby każdy mógł klasnąć i dać kciuka do góry. I nic z tego nie wynika, ludzie odchodzą, powoli, ceny rosną u nas szybko, i marża też. Obroty spadają, zaufanie do firmy u klientów spada, prawie jak u pracowników. Z Paryża idą informację o sprzedaży. Oderwany od rzeczywistości zarząd wymaga już rzeczy niewykonalne. Jak żyć?

@whatsap

Zespół leży, , dowalili outlet z tytułu którego należałaby się dodatkowa osoba, ale nie , 3 z 10 powaliła przeklina, zostało siedem srednio na zmianie 1,5 na nowy przemysłowy dział. Dyrektorka jak grochem o ścianę , wciąż nie widzi problemu

Jan Kot
Klient

Mam pytanie czy w Cerr.. w Chełmie były ostatnio zwolnienia pracowników na kasach bo już od dłuższego czasu nie widzę ulubionej pani kasjerki Marzenki

Klientka
Klient

Chciałam kupić ser w sklepie w Kwidzynie. Otwarty kawałek był zeschnięty. Sprzedawczyni powiedziała, że z innego nie może mi ukroić, bo kierownik zabronił. Obok kawałek innego sera był spleśniały. Pani na zwróconą uwagę zareagowała agresywnie, twierdząc że to nie jej wina tylko kierownika. Miała rację, szkoda tylko, że nie dba o sprzedaż produktów. Jej nie zależy. Lepiej wyrzucić niż sprzedać. Muszę poczekać aż komuś wciśnie stary, spleśniały albo zeschnięty ser to załapię się na świeży.

Lis

Zgadzam się z opinią poprzednika.- KUS- racja, pamiętam jeszcze jak Rodzice robili zakupy w sobotę. Niedziela była dniem wolnym, sklepy pozamykane. Teraz w handlowe niedziele większość ludzi chodzi po sklepie jak po deptaku, na spacerek, bo nie ma innego pomysłu na spędzenie wolnego czasu. Czas z rodziną, bliskimi bezcenny...zawsze można wypełnić czas w inny sposób..... możliwości wiele. A zakupy zawsze można zrobić.

@Lis

A pomyśl sobie, że PiH czy też PopIiH, to różne organizacje więc mogę mylić,, ale szefowa którejśz nich wymyśliła, że pracownicy Handlu są dyskryminowani, bo chcą pracowa w niedziele, a nie mogą

@Lis

Przepraszam, że się w cinam w rozmowę, jakiś czas temu słuszałem w oficjalnym mailu firmowym propozycję zablokowania G.work, Oczywiścię zaprzeczono buy firma chciała robić takie rzeczy. Ale od 2 dni wejście z poczty ( prywatnej ) daje mi sygnał , że podejrzana strona

VIVA LA FRANCE
Klient

VIVA LA FRANCE ALE ŁADNIE WYKORZYSTUJECIE POLAKÓW. WE WŁASNYM KRAJU ???????????? MERCI

aldiiii
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

kiedy strajk?

Marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Szanowny Panie prezesie Czy może nam Pan odpowiedzieć na pytanie które zadałem już wcześniej? Co z powrotem centrali do pracy ? Kolejny raz czujemy się oszu#kani. Miał być 1 wrzesień a dalej cisza. Od sklepow wymaga się cudów a centrala dalej siedzi sobie w domu. Zakażenia rosną my czujemy się zagrożeni a centala co kolejny rok w domach ? Tym razem powiemy głośno NIE.

Kus

Wiele osób pracuje w niedziele, taki zawód lub konieczność. Kiedyś sklepy w sobotę- Społem- były czynne tylko do 13 czy 14, ludzie jakoś żyli, robili zakupy. Później sklepy w niedzielę otwarte, aż do czasu zmian.... Szczerze: można tak zorganizować sobie czas,aby te zakupy zrobić,nawet jeśli ktoś pracuje zmianowo. Widać jak w większości przypadków wyglądają niedzielne zakupy: spacer po sklepach dla zabicia czasu... Może ci którzy tak walczą o pracujące niedzielę w handlu niech spróbują popracować i sami zobaczą jak to wygląda. Nikt nikomu pracy nie wybiera, ale trochę zrozumienia.

@Kus

A do tego to gadanie o stratach z braku handlu. Jakie straty : jak muszą zrobią zakupy w sobotę ( lub przy otwartej niedzieli ) ale czy normalny człowiek kupi w sobotę 2 kg mięsa, a potem w niedziele znów 2 kg mięsa. Więc jak ten rzekomy obrót ma się zwiększyć. Ludzie kupują to co potrzebują, jeśli kupi w sobotę to już nie kupi w niedziele i odwrotnie, więc gdzie ten wzrost sprzedaży ? Kompletnie nie rozumiem tych właścicieli sieci którzy na tych żądaniach tylko mogą stracić

@Kus

Bo nasz problem , polega na tym, że wywalczono 5 dniowy tydzień pracy , w domyśle chodziło o weekend - Sobota- Niedziela, Niestety w oczesnej ustawie nie zapisano sobota, niedziela i teraz hulaj dusza , bo zapisu nie było

@Kus

A wynagrodzenie to dodatkowo 3,50 za godzinę .

aldi

carrefour otwiera sie w niedziele!!!!!!!!! Carrefour otworzy się w niedziele? Pracownicy oburzeni. "Brak poszanowania godności"

@aldi

W końcu.

Marek
@Klient

Problem masz zrobic zakupy w tygodniu. Spacer do marketu zamiast do lasu na wode z rodzina. Rece opadaja.

@Marek

Jak najbardziej mam, w tygodniu pracuje a w lesie mieszkam, masz problem z pracą w niedzielę to zmień pracę.

@Klient

To zmień pracę na taką , gdzie będziesz pracować w niedziele, będziesz miał czas w tygodniu

@Crf1

Również pracuje i polecam.

@Klient

Jak pracujesz cały tydzień na okrągło i nie możesz zrobić zakupów to stać cię na służącą i niech ona zrobi ci zakupy a w niedzielę daj jej wolne ????

@Klient

No to jak , pracujesz w niedzielę i masz i siłe na robienie w niedziele, to ty chyba nudzisz się w te niedziele

@Klient

Kiedyś wszystkie sklepy były zamknięte w niedziele a soboty tylko do 14 były otwarte i było dobrze. A teraz to niektórym się w dupach poprzewracało i w niedziele muszą do marketu jechać żeby zrobić zakupy. Małe sklepiki przecież otwarte jak właściciel stanie za lada więc możecie tam robić zakupy

@Klient

Pracujesz w niedziele, i masz czas na zakupy

@Klient

To przeprowadz się do miasta

Dominika oki thx
Klient

No nwm. Rzadko tam jestem. Ale opinie i... No to tyle. Dla czytających miłego dnia,popołudnia,wieczora,nocy.

Ech ...
@Dominika oki thx

Ludzie skończcie z tym wypisywaniem .I tak to nic nie daje taka prawda .Wszyscy nadal pracujecie w tej firmie - czyż nie ? Chyba że komuś ulzy. Miłego dnia

Wkurzony
Klient

Carrefour Biała Podlaska J. Sobieskiego Opinia: Niech ich szlag trafi. W sklepie wyperfumowane stare baby tracące potem , z nadmiernie otwierającym się pyskiem do klienta. Pogratulować Firmie Carrefour dobranej kadry - GS-y wywalili z roboty Carrefour przyjął. Więcej moja noga tutaj nie postanie. Pozdrawiam prezesów - tylko tak dalej a gs- owskie baby puszcza Was z torbami.

Olać
@Wkurzony

GTSy zawsze były porażką, biorą aby były 2 ręce do pracy. Cóż jaki pracownik taka firma. Wcale nie ma się co dziwić się, że będzie likwidacja Carrefoura w Polsce.

GTSowiec
@Olać

GTSy znacznie lepie pracują niż nie jeden pracownik CRF. bo zapierd##la za waszych 3 pracowników. z GTSu niekiedy robią po 3 alejki w ciągu 8 godzin, a gwiazdy Kerfurowskie siedzą całą zmianę w jednej alejce a potem winę zwalają na gts. Pracowałem przez gts i wiem co mówię i jaka jest prawdziwa rzeczywistość. Jeszcze bezczelnie i jaki zwykle zwalacie winę na gts. Sami popatrzcie na siebie jak wy wyglądacie i jak pracujecie. Szczerbaci, bez wykształcenia, zje#by bez perspektyw na życie. Pracujecie w CRF bo nie macie ani szkoły ani fachu a ludzie z GTS to studenci, którzy przyszli sobie dorobić i pójdę pracować gdzieś indziej, bo to praca tymczasowa. A wy gnijcie w carrfourze kur#y, ale zobaczymy gdzie pójdziecie robić jak was w końcu zamkną i ta sieć zawinie się z PL rynku szmaciarze.

Leon676
@GTSowiec

Poziom wypowiedzi pozostawię bez komentarza,co do pracowników Carrefour i GTS ów są różne przypadki i w jednych i 2 pracują takie gwiazdy że ręce opadają as ale wyzywanie kogoś to już lekka przesada ,pierw naucz się kultury i wyciągnij słomę z butów !!!!!

Koment
@GTSowiec

Zgadzam się z tym,że niejednokrotnie ludzie z GTSu pracują lepiej od pracowników CRF. Wśród pracowników są tylko ploty,ploteczki i segregacja pod panią dr. Czemu ludzie zaczęli uciekać z tego sklepu? Ci którym zależało, już nie ma ..bo wykończyła ich dyrektorka. Obserwuję sytuację od dłuższego czasu w tym sklepie jako osoba z zewnątrz, ale współpracująca..to od nowego roku odeszło kilka naprawdę kompetentnych ludzi. Teraz zajeżdżasz na sklep pytasz o coś...to p.kierownik z koziej Wólki patrzy się na ciebie i nie wie o co chodzi...Powodzenia oby tak dalej.

@GTSowiec

Nie obrażaj ludzi, Crfy często są już po studiach, a niektórzy zarabiali kiedyś taką kasę o której możesz pomarzyć, są starsi i zasuwają. I żeby było jasne nasz dział współpracuje z Godan i jest ok, Sklepowy Clean Service beznadzieja

Kerfuśiowiec
@GTSowiec

a gts om trzy literki na klatkę

Janusz
@Olać

Nic nie słyszałem o likwidacji carrefoura. Skąd masz takie info? Pracownicy już coś o tym wiedzą?

@GTSowiec

Szczerbaci, bez wykształcenia, zje#by bez perspektyw na życie. Pracujecie w CRF bo nie macie ani szkoły ani fachu a ludzie z GTS to studenci, którzy przyszli sobie dorobić i pójdę pracować gdzieś indziej, bo to praca tymczasowa. A wy gnijcie w carrfourze kur#y, ale zobaczymy gdzie pójdziecie robić jak was w końcu zamkną i ta sieć,Jn ,Jak rozumiem ty jesteś taki mądry że nawet pracy na etacie nie możesz znależ. Zdziiwiłbyś się gówniarzu ilu tu wyksztłałconych pracuję , a ich dawnej kasie to ty dzisiaj możesz pomarzyć

@Leon676

I to jest ok odpowiedź, Ja pracuję głównie z Godan, ale widzę jak pracujęe GTS, dziewczyny grzeczne , zawsze dzeińn dobry, choć nie muszą . Mam inny dział, więc może nie dostrzegam wszystkiego, ale mam wrażenie, że dziwczyny się starają ( Ukrainki ), panowię GTS ( i Godan ) z Ukrainy kombinują jak mogą żey się nie zmęczyć,

@Crf1

O przepraszam ja jestem wykształcona i również pracuję w Carf.

Rafał

Nie polecam Carrefour Mława. Kierownik U... wyrzucajca ludzi po 4h. Wulgarna. Już nikt tam nie chce pracować! I nie będzie.

Mlody
@Rafał

Piotrków Trybunalski wykładanie towaru "spożywka" to samo. Przewodnicząca bandy brak słów.

Zadowolenie to podstawa
@Mlody

Spożywczy daje radę na wszystkich "płaszczyznach" łącząc pracę z prywatą. Makaron dziś chcę i banana.

Oczy lwa
Kandydat
@Zadowolenie to podstawa

Fałszywa koleżanko z kas udająca niewiniątko, przestań w końcu oczerniac ludzi. Na Twoją suchą przyjaciółkę to nawet bezdomny by nie spojrzał. Niech kumpela lepiej palet z terminami z kołkiem z ochrony nie ukrywa, nawet to jej się nie udało.

@Mlody

Potwierdzam, niestety nie ma szacunku do ludzi. Dziwne, że firma trzyma takie osoby.

@Pracownik

Niestety to są kanalie , nie ludziw .

Kot

Nie no Carrefour myśli że pracownicy to jelenie oczywiście można w niedzielę popracować ale za dodatkowe 250 zł a nie za 25 zł dodatkowe nie już widzę ten las chętnych na czele a Dyrektorzy Menager i Liderzy

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Carrefour Polska Sp. z o.o.