Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Serwisy ;)

Po ponad 10 latach pracy w tej firmie mogę w końcu powiedzieć to, co o niej myśle. Nie mogę się wprost doczekać, aż ta tandetna firma skończy podobnie jak skończyło Tesco. Lata pracy za najniższa krajowa, awans na specjalistę (po 10 latach pracy, ponad!), a na koniec ponowna degradacja do pozycji „doradcy” - traktujecie, szanowni „dyrektorzy” ludzi jak śmieci. Ludzi, którzy mieli - MIELI - jakaś lojalność wobec firmy. Starali się. Teraz? Powiem wam szczerze, mam na tą waszą nowa strukturę dosłownie (usunięte przez administratora) ;) przepracować 8h i do widzenia. Nawet niech zaden regionalny nie pyta mnie „dlaczego to, dlaczego tamto” - gadaj sobie ze swoim podwładnym, dyrektorem lub dyrektorka którzy chętnie wyliżą Ci (usunięte przez administratora) z obawy przed zwolnieniem;) Naprawdę szkoda, ze ponad polowe pracowników potraktowaliście jak zera - menadżerów niektórych zdegradowaliscie do poziomu „ekspertów” tylko na podstawie tego co widzieliście w papierkach a nie na podstawie stażu i starań włożonych do tego, żeby ten gowniany sklep trzymał poziom ;) Zapraszamy Was teraz szanowni regionalni i szanowni dyrektorzy Hipermarketów - zakasajcie rękawy i pomagajcie w przebudowach, bo pytać „kiedy będzie skończone” każdy z was potrafi, ale żeby coś konkretnego zrobić, pomoc. Ciężko, prawda, uderzy to w wasze mikroskopijne ego ;) ????

@Crf2

Co dzieje się z bonami które dyrektorzy dostają czy ktoś coś kiedyś dostał . Jak one są rozliczane , Ponoć mają je dostawać osoby które wyróżniają się w pracy , ale czy tak jest ?

Piekarnik

Hej, czy ktoś z was pracuje na piekarni? Macie swoją produkcję czy jedynie odpiek mrożonek? Jak stawka i ile was jest?

Nie chcesz tego minimum , zmień miejsce pracy . w innej firmie na pewno dadzą ci dużo więcej . Przecież praca e Carfurze to nie przymus !

Ile?

Ile w sieci Carrefour zarabia ekspert??? Piszcie lokalizacje, staż na stanowisku i te „miliony” jakie otrzymujecie w ramach comiesięcznej zapomogi… Bo mam wrażenie ze spora cześć specjalistów ze stażem zarabia tyle samo lub nawet więcej niż ten ekspert, który w sumie odpowiada za dzial… A już na pewno jest „kozłem ofiarnym” dla kierownika sektoru…

lidka
@Crf1

jak nie ma jak jest Specjalista PFT to wykwalfikowani pracownicy wędlin,serów,mięsa,ryb bądź piekarni

Podwyżki

To super że specjaliści mają 4500 brutto,po podwyżkach zapewne od lipca będą mieć z 4800 brutto a doradcy na najniższej pracują na expertów i liderów,pomysłowo.

@Podwyżki

Mają więcej bo są ekspertami. U nas byly wolne etaty na ekspertów, ale nikt z doradców nie chciał awansu. Stwierdzili, że dostaliby więcej kasy, ale więcej obowiązków, bieganiny... Ja jestem doradcą i też nie chcę wyżej iść. Robię co mam i nie przejmuje się tym, że " coś, ktoś"...

@Podwyżki

Nie wszyscy specjaliści maja 4500 brutto. Specjaliści skanowania nie dostali nic więcej poza wyrównaniem do najniższej krajowej a muszą bardzo dobrze orientować się na całym sklepie... A np specjalista na nabiale ogarnia tylko nabiał, nic innego...Taka duża firma a takie traktowanie ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

tobiasz
@22

Mają więcej bo są ekspertami. O czym Ty piszesz ? ja piszę o specjalistach a expert to nie to samo co specjalista przecież

Ll
@Podwyżki

Jacy doradcy pracują na ekspertów?bo ja pracuję na siebie też mogę powiedzieć że robię na koordynatorow bo robimy to samo, weźcie już nie róbcie afery bardzo często jest tak że jakiś specjalista ma więcej niż ekspert a tak być nie powinno ale..

@Ll

Dokładnie, zgadzam się. Jestem ekspertem i robię swoje: to co mam zrobić i więcej...

Crf1 Nowy wpis
@tobiasz

Szczególnie jak ekspert łazi za doradcą i pyta co i jak, kiedy ?

Xx Nowy wpis
@Crf1

To chyba Ty " łazisz za doradcą i pytasz co, jak, kiedy...". Ja akurat jestem ekspertem i wiem co mam zrobić: jak, kiedy. Wypraszam sobie!!! Chyba że wszystkich "mierzysz swoją miarą"? Zastanów się czasami co piszesz...

sc.oo
Inne

PO 8 latch pracy w tej jak że DZIWNEJ w swoich układach i odgórnych układzikach firmie mogę powiedzieć jedno nie polecam 1. dobry socjal nie idzie w parze z iloscią obowiążków 2.rozpanoszona kadra liderów uważa sie za BOGÓW sklepu 3 ZAROBKI POZOSTAWIAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA ! 4.Ludzie tam pracujący zwłaszcza Ci nowi boją się własnego cienia 5Niektórzy kierownicy to włazodupy tolerujacy włazodupstwo ! 6.Brak ubrań brak podpisanej umowy z firmą piorącą łachy . 7.brak klimatyzacji w zime zimno na sklepie w lato nie da sie pracować. 8. Woda niby destylowana do zrobienia herbaty to pomyje 9. Panuje tam zasada słabszemu nie dajesz szansy ..zwolnij go 10 (usunięte przez administratora) na początku pracy 11 złe warunki pracy na kasach 12 jeden kasjer na sklep to porazka 13 brak firm zewnetrznych 14 stres z racji braku pracownikow 15 wieczne redukcje etatów po wejsciu podwyzek wynagrodzen 16 nie udolne rzady zwiazkow zawodowych 17 za duza ilosc ludzi rzadzacych za mala ilosc pracownikow z prawdziwego zdarzenia 18 odwieczny zekomy brak funduszy na zatrudnienia 19 brak ppodwyzek co za tym idzie brak checi i motywacji do pracy ludzi 20 czas na zmiany pozytywne zmiany ! .

Mela Nowy wpis
Kandydat
@sc.oo

Jesteś z Krakowa? Bo to mi tak znajomo brzmi...

Pracownik Nowy wpis
@sc.oo

Zgadzam się

@obserwator

Tak obserwuje co dzieje po 14.00 w Kędzierzyńskim Carrefour koordynator pft K.M skanuje straty ze swojego dzialu piekne warzywa owoce ktore mogly by byc sprzedane ale po co jak mozna zabrac do domu oleje chipsy coca cola z wykupu ..pełny bagażnik ,i tak codziennie ,nie w kontener tylko do domu nawet piwem się dzieła z Ochroną Adrian.Ch już wszystko co możliwe na złom wywiózł tatuś pod brama codziennie czeka samochodem A i Koordynator ochrony A.K nieraz z ziemniakami pod pachą wychodzi .Szok i niedowieżanie zeszli na psy a niby tacy poważni ludzie .

Alina Koniuszko
@@obserwator

Opinia byłego pracownika Łukasza R. typowa dla jego stanu umysłu. Dużo gadać mało robić i wyśmiewać innych uczciwie pracujących.

Tadeusz Jankowski
@@obserwator

Typowa zemsta byłego pracownika, nic nowego pełno takich wpisów na Gowork.

Zosia Gut
@@obserwator

Oj Łukasz, nadajesz się tylko do dosrywania innym bez powodu to jedno co potrafisz dobrze robić.

Ginter Mole
@@obserwator

Wiem kto to napisał i pogadam sobie z nim.

WIESIA

Mam pytanie ,czy coś wiadomo na temat bonów wielkanocnych?!

Madzia Likan
@WIESIA

Podano już 400,350,300 ,jeśli jesteście w związkach zapisani to dodatkowo przysługuje wam bon 200zł

Paula
@Madzia Likan

Proszę przestac wprowadzać pracowników w błąd żadna solidarnosc nikomu bonow żadnych nie da po co tak podjudzac ludzi

Józef
@Madzia Likan

Ty chyba jesteś chora na umyśle,albo go szukasz.Skąd takie wiadomości a może centrala tak się boi tej Solidarności,że swoich ludzi tu daje aby takie bzury pisali .

Demi

Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rozmowa rekrutacyjna

Pytania

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

• Poziom rozmowy:
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(805 opinii)
logo firmy Field Service Engineer
Łódź
BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o.
(80 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paulina

Powiedzcie mi w jakich godzinach pracują kasjerzy na hipermarketach

Mysz
@Paulina

Kasjerzy pracują w godzinach od 6.00 do 23.00

Crf1
@Paulina

No wiesz pytanie w stylu Czy mogę pracować od 8 do 10

IJ
@Mysz

Ok, a jak wyglądają zmiany? Znaczy, zakładam, że w tym przekroju godzinowym są różne zmiany. No to mnie interesuje, jakie są właśnie godziny zmian i system rotacji np. tydzień/tydzień. Jak bym chciała tylko poranną zmianę, to jest taka opcja?

linmir622
@IJ

Zmiany są różne kwadratowe i podłużne. Zależy jak się dogadasz. ale nie liczył na wiele .POWODZENIA. wiele

Wynagrodzenie

Co Wy wszyscy piszecie za głupoty , specjaliści wszyscy mają 4600 brutto,liderzy czy tam experci to chyba to samo 5100 lub 5200

@Wynagrodzenie

Jakie 4600 brutto?????? Jestem specjalistą i mam 4242 czyli najniższą krajową!!! Kraków.

wynagrodzenie
@Nora

to nie wiem jakim cudem masz minimalną,porozmawiaj z kierownictwem czy dyrektorem bo każdy specjalista ma od stycznia 4600

pft
@Nora

chyba że jesteś specjalistką kas , więcej wynagrodzenia zasadniczego mają specjaliści PFT

@wynagrodzenie

Niestety jestem specjalistą skanowania, jest nas trzy i wszystkie mamy najniższą krajową. Wszystkie z długoletnim ponad 10 letnim stażem. Nam tylko wyrównali do najniższej krajowej.

@Wynagrodzenie

Żart jakiś specjalista z 15 letnim stażem 4230 tak nas Firma Carrefour robi w balona a najgorsze jest to że to my pracownicy im na to pozwoliliśmy aby tak nas traktowali

@Mimi

Tez jestem specjalistą z ponad 15 letnim stażem pracy i mam 4242 brutto czyli najniższą krajową. Kpina i żenujące zarówno dla nas jak i dla tak dużej firmy...

ODP...płacowe
@Wynagrodzenie

Brutto - Doradca max 4300 ,specjalista do 4600 ,ekspert do 5500 ,koordynator do 7000 + premia roczna

Lll

W jakim mieście specjalista ma 4600,bo u nas eksperci tyle maja

Nowe ogłoszenie Warszawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dlaczego w ogłoszeniu jest "specjalista", a jak wypełniasz rubryczki to masz tylko do wyboru "doradca" od tego czy tamtego, zamiast "specjalista"? Czyżby kpina Firmy z człowieka już na etapie rekrutacji?

Specjalista PFT

A o do pytanie kto ma lepiej doradca klienta czy specjalista,odpowiem specjalista bo ma większą premię,wynagrodzenie zasadnicze nie musi czekać do lipca na podwyżki bo z automatu dostaje on podwyżke od stycznia każdego roku.I jak jest ogarnięty to pracuje żeby się nie narobić a zarobić ;)

Crf1
@Ile?

Cóź mam wrażenie , że w firmie robi się bałągan, mowa tu o specjaliscie - podobno nie ma tu takiego stanowiska, ale nie pierwszy raz słyszę że ktoś na takie awansował

@Crf1

Stanowiska specjalisty miało nie być… ale jednak zostało i nadal funkcjonuje. W sektorze PFT całkiem dobrze bo pensja porównywalna do eksperta, premia na tym samym poziomie wiec ja się pytam po co ten ekspert w PFT za (usunięte przez administratora) pieniądze skoro specjalista bierze ten sam hajs albo nawet lepszy…

Mi
@Ile?

Tak, to prawda. Stanowisko specjalisty zostało, w moim sklepie jest zachowane, pensja wyższa niż ekspertów.

Crf500
@Ile?

Na kasach specjalista to koń pociągowy. I jedno z najbardziej niedocenianych stanowisk w tej firmie. Zakres obowiązków taki sam jak ekspert który prawie nie wychodzi z biura pomnożyć razy dwa. I niech mi ktoś odpowie dlaczego należy specjalista do grupy stanowisk A , podczas gdy na PFT do grupy B i ma wyższą premię. Oprócz zarządzania linią kas, ciągłym i bezpośrednim kontakcie z klientem (nie wiem czy jest drugie stanowisko gdzie przyjmuje się tyle skarg) , zbieraniem koszyków, dbaniem o porządek na kasach, rozliczaniem kasjerów, obsługą klienta w POK, zamykaniem sklepu, odpowiedzialnością za całą gotówkę , zajmuje się też masą innych spraw. Od sprzątania do zarządzania. I nie ma ma to żadnego pokrycia z zakresem obowiązków przedstawionym nam na papierze. Pod pretekstem COVID zarzucono nas obowiązkami. Ekspert sobie siedzi w biurze i papierki przerzuca. Nie powinno być w ogóle na kasach specjalistów, powinni być tylko eksperci i kasjerzy. Albo w ogóle nie być ekspertów bo to strata pieniędzy dla firmy, zero produktywne stanowisko. Tak naprawdę ich cała robota to iść na spotkanie z dyrektorem rano.

@Crf500

Co do eksperta na kasach w pełni się zgodzę „święte krowy”, które wiecznie maja „muchy w nosie”… Natomiast na PFT ekspert robi za dwa etaty - swoje zamowienia, przeceny, papierologie, inwentaryzacje itp. plus to co doradca/specjalista daty, daszki, tranzyt… bo wiecznie jest mało rąk do pracy…

Crf500
@Ile?

A na kasach specjalista robi teraz za 5 etatów. A premię ma jak zwykły doradca. Zarządzanie linią to było jego główne zadanie. A teraz jeszcze rozliczanie kasjerów. Kartę zostawiasz zaufanemu kasjerowi albo latasz w tą i spowrotem co 3 minuty. Zbieranie koszyków. Punkt obsługi klienta, bo ekspert jak się tam pojawi to udaje że nie jest pracownikiem. W międzyczasie jakiś towar dołożyć. Zamknąć sklep nie raz , nie dwa bo przecież szanowne kierownictwo pracuje tylko 1 zmiany. Szkolenia robić. Sprzątanie. Pomagać z zakupami internetowymi. No i oczywiście pomoc ekspretom, bo jak się ktoś ich o coś spyta to nic nie umieją sprawdzić. Zamiast ich 4 by dali lepiej 2 dodatkowych specjalistów, lepsza by była obsługa klienta. Ale bogata firma, stać ich na płacenie za picie kawy i granie na telefonie cały dzień. No i oczywiście za to że wyjdą na koniec zmiany i przywalą się że 2 reklamówki krzywo wiszą mimo że cały dzień nie wyszli z biura zobaczyć nawet dokąd kolejka sięgała. Za to samochody całe przecenami zapakowane.

Leon676

Prawda w oczy kole ??? Jaśnie wielkie ekspertki w punkcie obsługi klienta nic nie potrafią natomiast są bardzo mądre tam gdzie nie trzeba , interesuje je tylko kolejka na linii kas a to że w punkcie jest to nie widzą osoba w obsłudze klienta musi radzić sobie sama .....

Tomek
@Crf500

A po co mam wychodzić? Jest masa papirologii której w cały dzień nie da się przerobić. Wiele systemów podublowali. Zamiast ksero i karta pracy do FZ i niech sobie rozliczają , to teraz trzeba ksero, wysyłka, wpisywanie, zatwierdzanie, poprawianie itd. Każda "nowość" jest przeważnie zdublowaniem czegoś i mnoży tą samą robotę. Na sklepie zimno, pracowników nie ma wiec od razu atak na mnie, głownie o rtv gdzie nie ma nawet jednego pracownika. Tyle lat dobrze pracowałem w zamian zostałem z nędznym wynagrodzeniem i chorobami których nabawiłem się w pracy. Prawda jest taka że stanowiska eksperta to taka trochę "emerytura" w firmie. A specjaliści młodzi, ambitni, niech popatrzą jak sobie siedzę i pije kawkę w ciepełku. Jak będą dobrze pracować, też kiedyś dostaną.

Marek
@Crf500

No to się doigrał, tylko że zamiast ekspertów to specjaliści na kasach będą lecieć. Ostanie stanowisko w tej formie co jeszcze coś robi ? Zwolnić wszystkich.

Anka 500
@Marek

Z tego co wiem to Specjalistiow na lini kas ma być 4 z Pok i pracownicy pok mają być na Sco a resztą specjalistów ma robic to co robi ale bez specjalisty czyli grać za konia pociągowego za 3490 brutto .Wiadomo komuś coś,???a co z podwyżkami????

Crfx
@Anka 500

I teraz wyobraź sobie, cały dzień biegasz, mało butów nie zgubisz, i zarabiasz tyle co szanowna pani kasjerka co rozłoży się na kasie i dzwoni ze wszystkim bo ona nie musi umieć nic. Ty jak pomagasz na kasie to obsługujesz więcej niż 3 takie panie emerytki. A zarabiasz 100 zł więcej. A jak coś sprdl to i tak twoja wina że nie zdążyłaś podejść. Jeżeli rzeczywiście chcą zlikwidować, to gratuluję pomysłu, roboty tyle na tym stanowisku że nie ma kiedy butów zawiązać, ciekawe kto to zrobi? Moim zdaniem i tak nic się nie zmieni, po prostu to musi być zrobione. Tylko zarobicie te 100-200 zł mniej bo takie są realne stawki. U nas powiedzieli specjaliści że jak usiądą na kasę to koniec pomagania co chwilę na jakiejś kasie zostawiając własnego klienta. Co 30 sekund telefon bo coś nie wchodzi, bo kupon się nie włącza, bo bon nie działa itd. Obsługa klienta poleci już całkiem na psy. Większość osób u nas to bardzo młode osoby i lidl, biedra się ucieszą.

Marcin
@Anka 500

Podwyżek żadnych nie będzie. Chyba że związane ze wzrostem minimalnej. Co do ilości specjalistów, zależy od sklepu. Nie mogą wycisnąć więcej z pani Krystyny co obsługuje 1 klienta 15 minut to pocisną specjalistów. Na niektórych sklepach prawie wszyscy do redukcji. Na innych połowa.

@Marcin

Co to za komunikat z wczoraj o zwolnieniach grupowych? Kogo obejma kasjerów?

@Marcin

Jakiej redukcji?, chodzi o kasjerki?

@6689

Gdzie ukazał się ten komunikat ?

@Opolszczyzna

Eksperci pft 5100 brutto

lidka

SPECJALISTA PFT

Czy specjalista PFT ma coś więcej do wypłaty czy do premii więcej niż zwykły doradca ? jak to jest ktoś wie ?

....
@SPECJALISTA PFT

Z tego co mi wiadomo specjaliści PFT dostali podwyżki od centrali tak samo jak eksperci. Tak samo jest z premiami w informacji o premiach jest podział: doradca i specjalista są w odpowiedzialności wykonawczej , stanowisko przypisane jest do poziomu stawki A czyli premia była podana w tabeli na rok 2023 mim. 5 % max 10%. A stanowisko specjalista PFT jest w stanowisku w tabeli jako odpowiedzialność operacyjna czyli traktowane jak expert i specjalista administracji . Premia na 2023 mim 10% max 15%

gosia
@....

a jak ktoś zostanie specjalistą np w kwietniu to automatycznie mu przyznają podwyżke do pensji zasadniczej ? czy jak to działa ?

@ale

Eksperck dostali 5100brutto

Mia
@SPECJALISTA PFT

A możecie napisać, ile wynosi właśnie sama pensja dla specjalisty PFT? Ciekawi mnie ta praca i szukam info o kasie i interesuje mnie pensja na start, na okresie próbnym jak posiadam doświadczenie w tej pracy niecałe 2 lata. I dajcie mi też informacje, czy taka osoba ma tu opcja na awans np. na starszego specjalistę PFT??

@@ale

Jestem ekspertem i takiej kwoty nie dostałem...

gośka
@....

dostałam ten awans ale centrala coś załatwia to przecież trwa więc na aneks czekam dlatego pytam jak to wygląda czy cokolwiek w ogóle podwyżają pensję , chodzi mi o to czy jest to z automatu robione że np specjalista musi mieć więcej do podstawy niż doradca klienta

gosia
@Mia

parę stów ponad minimalną

Iza
@gosia

Mogę wiedzieć ile lat pracy jak również jakie miasto?

Gosia specjalista

Witam to jak mam to rozumieć 2 tygodnie temu z doradcy dostałam awans na specjalistę pft , więc mam pytanie czy do podstawy wynagrodzenia centrala automatycznie da jakąś podwyżkę do nowego aneksu czy zostanę przy starych zarobkach obecne to minimalna krajowa , I jakie profity z tego specjalisty pft wogole są czy ich brak

Marek
@Gosia specjalista

Jak dojechać stałaś awans to musiałaś go podpisać.Nie czytałaś co dali do podpisu? Jeśli nie było tam informacji,że Twoje wynagrodzenie ulega zmianie to jesteś specjalistą z dodatkowymi obowiązkami bez podwyżki. Ludzie zacznijcie czytać bo za chwilę weźmiecie kredyt i nie będziecie tego świadomi do chwili aż do waszych drzwi zapuka komornik.

gosia specjalta
@Marek

GTS GTS

A ja wam powiem jaką ciekawą rzecz w ramach oszczędności zrobili na warszawskiej reducie. Światło w pokoju relaksacyjnym na czujkę. Wchodzisz, chcesz odpocząć, światło gaśnie. Poruszysz powieką, światło się zapala. Za chwilę znowu gaśnie. Po kilku minutach człowieka coś może strzelić. Żeby nie było, dali też czasopisma firmowe. Siadasz , zaczynasz czytać, światło gaśnie. Machasz ręką, po 10 sekundach się zapala. Za chwilę mimo że się ruszasz znowu gaśnie. I tak co kilka sekund przez cały czas. Wracasz z przerwy wściekły i masz ochotę rzucać tym towarem po półkach. Każdy tylko przeklina ale nikt nie może powiedzieć temu "geniuszowi" co to wymyślił ???

GTA2
@GTS GTS

Mi tutaj bardziej przeszkadza brak jakiejkolwiek jednorazowych kubeczków, sztućców itd oraz strasznie małe szafki. Chcesz się napić wody to musisz zasuwać do szafki po swój kubek. A za bardzo nie ma gdzie tego trzymać.

PODWYŻKI

12 stycznia związki wysłały pismo do Carrefoura minął miesiąc i zadnej odpowiedzi nawet CRF nie wysłał . Totalnie olewają wszystko widzę

SPECJALISTA PFT
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Inne

To jak to teraz jest jak ktoś przechodzi z Doradcy na specjalistę to z automatu centrala podwyższa mu zarobki ?

Car

To prawda,tylko związki muszą poinformować pracodawce że w danym dniu nie przystępujemy do pracy.Tylko ciekawe ,że czegoś takiego u nas się nie zrobi?

Zzz

Masz rację. Większość chciałaby zmian, ale kiedy ktoś rzuci haslo to nie ma nikogo. Każdy z " tych odważnych" jest mocna w komentarzach i wypowiedziach za plecami. Jak pora, cisza. Pracuję w firmie dopiero kilka lat, ale z tego co wiem, większość pracowników to osoby ze stażem kilkunastoletnim a nawet więcej. Oni nie chcą zmian, boją się ich bo tak im wygodniej i przyzwyczajenia robią swoje. Nie chcą zmienić pracy na inną, lepiej płatną... trzebaby zacząć od nowa, od początku. A tak czy inaczej " sa zasiedzeni". Ja nie zmienię. Nie warto mi. Niedługo emerytura a poza tym, z pracą dla " 50+" nie tak łatwo...chyba wytrzymam.

@pracownik
Inne

Czy ktoś z Was pracuje na 3/4 etatu ? Jakie macie stawki godzinowe brutto ? ????

Mol
@@pracownik

Taka sama stawka godzinowa jak na cały etat

Ruda
@@pracownik

15.36 brutto 3/4 etatu specjalista ,(scaningu)????

...
@@pracownik

Ja mam 15.36 brutto specjalista scaningu 3/4 etatu ..a jak tu masz ?

Pytanie, czy można liczyć na bony wielkanocne w tym roku?

Centralnie z Centrali
@Pracownik

Tak ,odpowiednio 400,350,300 od Carrefour,związki na te święta nie przyznają dodatkowych bonów,tylko dla osób zapisanych w związkach ma być dodatkowo 200,co poniektóre sklepy według uznania kosze prezentowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

Mimi

I znów przeczytałam w necie ze tym razem Kaufland daje podwyżki pracownikom. Wcześniej Lidl i Biedronka. Ale nie pamiętam żebym kiedykolwiek przeczytała że Carrefour daje ludziom podwyżki... Co jest nie tak?! Pracujemy ciężko, często za dwie lub trzy osoby a u nas nadal nic. Związki, obudźcie się!!! Czas zacząć negocjacje płacowe!! Mamy się cieszyć podwyżkami które dostaliśmy teraz, z musu, bo trzeba było wyrownać pensję do najniższej krajowej?! Przeciez tak nie może być żeby doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem zarabiali najniższą krajową pensje!! Trzeba zacząć działać!!!

Carr

No widzisz ,a u nas ile przedtem było związków a ile zostało? Bo z tego co się orientuję to były trzy. I przez to ludzie się wypisali bo teraz jest tylko jeden, ten który zawsze był po stronie pracodawcy. Niestety .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam wszystkich od razu zaznaczam że nie należę do związków, cały czas czytam opinie z innych sklepów o braku podwyżek i zwiększeniu obowiązków zgadzam się bo sama po kilkunastu latach mam najniższe. Może spróbujmy się wszyscy zapisać się do solidarności i zobaczymy jak góra będzie z nami rozmawiać wtedy może strajk przed świętami?

Merch carrefour pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat

Czy ktoś z was dorabia w carrefour w firmie Gts ? Zewnętrzna i jak zatrudniają ile płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1025.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 959, z czego 100 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 455 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Carrefour Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii