Opinie o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Serwisy ;)

Po ponad 10 latach pracy w tej firmie mogę w końcu powiedzieć to, co o niej myśle. Nie mogę się wprost doczekać, aż ta tandetna firma skończy podobnie jak skończyło Tesco. Lata pracy za najniższa krajowa, awans na specjalistę (po 10 latach pracy, ponad!), a na koniec ponowna degradacja do pozycji „doradcy” - traktujecie, szanowni „dyrektorzy” ludzi jak śmieci. Ludzi, którzy mieli - MIELI - jakaś lojalność wobec firmy. Starali się. Teraz? Powiem wam szczerze, mam na tą waszą nowa strukturę dosłownie (usunięte przez administratora) ;) przepracować 8h i do widzenia. Nawet niech zaden regionalny nie pyta mnie „dlaczego to, dlaczego tamto” - gadaj sobie ze swoim podwładnym, dyrektorem lub dyrektorka którzy chętnie wyliżą Ci (usunięte przez administratora) z obawy przed zwolnieniem;) Naprawdę szkoda, ze ponad polowe pracowników potraktowaliście jak zera - menadżerów niektórych zdegradowaliscie do poziomu „ekspertów” tylko na podstawie tego co widzieliście w papierkach a nie na podstawie stażu i starań włożonych do tego, żeby ten gowniany sklep trzymał poziom ;) Zapraszamy Was teraz szanowni regionalni i szanowni dyrektorzy Hipermarketów - zakasajcie rękawy i pomagajcie w przebudowach, bo pytać „kiedy będzie skończone” każdy z was potrafi, ale żeby coś konkretnego zrobić, pomoc. Ciężko, prawda, uderzy to w wasze mikroskopijne ego ;) ????

zainteresowany

bardzo wam tak dobrze carrefouroskie zakłamane fałszyhwe mordy - a zwłaszcza tym, którzy chodzili i sprzedawali innych - wymyslali i lizali (usunięte przez administratora) dyrektorom, tylko po to żeby samemu się (usunięte przez administratora) za 7 osób i robić przebudowy, stoki, i 20 palet na jedną alejkę - traktowaliście ludzi jak ostatnich śmieci a teraz z wami tak postąpili bardzo wam tak kur#wy dobrze! Liczę że ci pseudo liderzy (w szczeólności z Warszawy) po sprzedaży sieci, nigdzie nie znajdą roboty. Bo większość to została wybrana z brkau laku bez szkoły, bez kultury, bez żadnej ogłady, chlejąc piwska i gardząc innym człowiekiem. Będę patrzył z uśmiechem jak ta sięc się zawinie a dyrektorów (i tym bardziej pseudo liderków) (usunięte przez administratora) na zbity ryj - tfu wam w mordy!

Werkax96

Witam, czy padły w koncu premie kwartalne do wyplaty? Ja z koleżankami nic nie dostałyśmy..

Godz. Związkowe

Mam do was pytanie odnośnie waszych przewidniczacych zwiazkow... Odnośnie ich godzin zwiazkowch.. Za które mają płacone tak samo jak by pracowali... Co robią w tych godzinach czy są na terenie sklepu.... Czy też te godziny związkowe wykorzystują do załatwiania swoich prywatnych spraw osobistych czy też odpoczywają w domu a godziny związkowe lecą... Robią już długo w tej firmie pamiętam jak jeden przewodniczący związku na swoich godzinach był obecny na terenie carrfura chodził po sklepie rozmawiał z każdym pracownikiem pytał się czy mamy jakieś problemy i tak dalej chodził do siedziby głównych związkow przynosił Gazetki związkowe Solidarność a teraz co więc pytam się co oni robią.....

Ewa

Hej czy coś wiadomo o bonach na święta?!Czy to jeszcze za wcześniej.?

@Ewa

Bony wydawane od połowy listopada 1350 dla pracowników zarabiających do 3550 980 dla od pracowników zarabiając od 3560 do 3710 a 750 dla zarabiających powyżej 3720

Pracownik Marketu
@Anka 500

Pracuje dosc długo w Carrefour i nie mogę pojąć dlaczego osoby zarabiające najniższa krajowa dostają prawie dwa razy więcej bonów niż osoby z większą stawka? Czyz nie powinno być odwrotnie??? Wyobraźcie sobie Dyrektora fabryki który bierze 750 zł bonów a sprzątaczka 1350!!! Chore to jest

xxx2
@Pracownik Marketu

człowieku jakie chore mają najniższą czyli bodajże 2300 na ręke a niektórzy mają 3.000 na rękę więc logicznym jest że mniej zarabiający mają więcej , ewentualnie mogłoby być iż wszyscy dostają po równo

@xxx2

I tak powinno być . że wszyscy po równo .Jeżeli zarabiają tak mało to chyba nie są tymi najlepszymi pracownikami , dlaczego więc karać na święta tych co cały rok ciężko tyrają ?

@Pracownik Marketu

Powyobrażałem sobie, i wyszło mi że dyrektor tej fabryki dostanie 350, 3500 cxzy 35000 to nawet nie zauważy, ale pracownik za minimum , który zasuwa za ciebie taką kwotę dostrzeże

@pracownik

No pewnie , że są beznadziejni, w końcu złote pat6elnie i najwyższe podwyżki dostają gumowe ucha , które interesują się wszystkim tylko nie tym co w jej strefie

Joanna
@Crf1

Ciekawa jestem na ile w tym prawdy. Jak niby mieliby rozliczać ludzi za jakieś plotki lub zasłyszane historie? I po co im takie, coś szczególnego się tam niby dzieje?

@Joanna

Wczoraj się urodziłas, podgryzanie konkurencji, jego ludzie nic nie robią, a ja taka zmęczona. Przykład : w ramach podwyżek ja stałem przy słupie i gadałem co zostało doniesione szefowi, że gadałęm zaczepiony przez jej pracownice już nic nie było. I dobre pytanie po co im takie - oidpowiedz wykończyć tych co krytykują , a przedewszystkim tych co bardziej się nadają

@Crf1

Bardzo lubię Twoje odpowiedzi , zawsze są bardzo trafne .

Hit
@Pracownik Marketu

Bo bony są dofinansowane z ZFŚP(czy jak się to zwie) i dlatego obowiązują progi dochodowe. To jest dofinansowanie socjalne. Tak jak do gruszy. Jak masz zbyt wysoki dochód na osobę to dostaniesz figę nie grusze.

Crf4
@Anka 500

no te progi to chyba jakiś żart czy dlatego że zarabiam 3565 zł a moja dziewczyna 3550 zł dlatego że ja dostałem wyższą ocenę o stopień, mam być stratny 370 zł ? przecież z pensji rocznie około 100 zł netto się uzbiera ? taka nagroda za to że się starałem ?

@Crf4

Nie to nie żart ta cała Firma Carrefour to jeden wielki żart i CYRK PRZEZ CAŁY ROK tak ma to wyglądać takie są kryteria do bonów

@Crf4

Prawda

@Anka 500

To prawda najpierw placu się więcej że wzg na stanowisko lub ocenę a potem dyskryminuje fakt

angela
@Pracownik Marketu

prawda wyksztalcenie i doświadczenie powinno być w cenie

angela
@Anka 500

ale w listopadzie był okres premii po 3 miesiącach wiec co będą liczyć biorąc pod uwagę ostatni miesiąc ?

@angela

będą brac pod uwagę zachwyt nad podwyżkami, ucieszyłaś się ze 100, premia 50, nie ucieszyłaś się premia 20

Kobe
@angela

Raczej doświadczenie w cenie bo wykształcenie hmm teraz takich tysiące a chęci do pracy brak bo przecie magistra ma

Asia Nowy wpis
@Kobe

Typie, ktoś kto ma wyższy tytuł naukowy, czy zawodowy nie będzie pracował za te same pieniądze co ten, co ma podstawówke, zawodówkr, czy typowego ogólniaka... To jest wina firm, że ludzi nie doceniają. Pracowałam z babą po studiach, nie technicznych z 20 letnim dośw. w Tesco w Częstochowie na dziale RTV/AGD, a miala "pod sobą" chlopaka, który był tylko "doradcą klienta" ale miał studia techniczne i wiedze techniczną znacznie większą od niej, a wiesz jaki był finał? To wredne babsko wygryzło chłopaka, donosiła na niego do kierownika i dyrektorki, gadala głupoty i pomawiała... Gość był dobry, znał się na sprzęcie i miał obroty, ona natomiast lubiała tylko rządzić i dokładać jemu dodatkowych obowiązków... Po tym, jak się okazało, że chłopaka ogarniętego zwolnili, to aż we mnie złość się wzbudziła i ciśnienie podniosło... Wygoniła go stara pracownica z TESCO Drogowców, Częstochowa, której wiedza techniczna była na bardzo niskim poziomie.... Macie racje, ludzi inteligentnych i wykształconych na poziomie gnoją, a pajacy bez pojęcia zostawiaja, bo pajace są Bierni Mierni Zawsze Wierni...Niech ten market przepadni bo to (usunięte przez administratora) I ludzi w nim rządzący również!!!

Crf1 Nowy wpis
@Asia

Jak U nas niemota rządzi, zwrócić uwagę zirytowany, pyta się - odpowiadasz zgodnie z prawdą zirytowany

ikonka

Sprawdź 77 opinii klientów firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
Ashar Nowy wpis

Ale bez żartów bym poprosił, czy cos wiadomo na temat Carrefour w Polsce. Wiecie o co mi chodzi zostaje, wychodzi, czy zmieni się na franczyzę wszystko.

Tomy

Bony mniejsze niż rok temu. A wiecie jakie są koszty tych wszystkich ozdób na święta? Każdy dyrektor chce mieć najpiękniejszy sklep. Nie raz jedna naklejka tysiąc złotych, baner to .. nawet pisać szkoda bo to kwoty 4 lub 5 cyfrowe , duża bombka z pianki 500 zł. Nie wspomnę już o innych co chwilę zmienianych. Ale dla pracowników na cokolwiek po za automatem z puszkami coli szkoda kasy. Nawet (usunięte przez administratora) ekspres do kawy czy kubki i sztućce jednorazowe co w innych firmach jest standardem. Nie zapomnijcie że pensja grudniowa będzie uszczuplona podatkiem za bony! U mojego poprzedniego pracodawcy to on płacił podatki za bony.

Crf1 Nowy wpis
@Tomy

Generalnie się zgadzam, ale skoro poprzedni pracodawca był super , to co tu robisz

SarkofagNieFag

Pytanie jest takie !? Kto odpowiada za kontrolę wysyłanego towaru z Rawy ??? Palety źle spreparowane,często towar źle ułożony przez co jest zniszczony!!! Klient nie kupi gdy opakowania są przeniknięte i zniszczone!!!Nadmiernie też że Czas to pieniądz,a szukanie towaru na paletach to strata czasu a zatem i pieniędzy,czy COMEX zajmie się tym wreszcie,niech ruszą się do Rawy skontrolować proces paletowania dla Sklepów!

@SarkofagNieFag

ale normalka , zwir dla kotów , a na wierzchu 3 akumulatory,Comex się zajmie ?, kiedy Oni nie mają czasu , a to to otwarcie nowej franczyzy, a to impreza bo przebudowa zakończona, sama pomyśl kiedy Oni mają znaleźć czas na pracę

logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(46 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Salamandra
 Problem

Cześć opinia dotyczy centrali w Warszawie. REKRUTACJA : przebiegła w dość miłej atmosferze ,lecz zabrakło ze strony kierownika działu istotnych informacji , powiedziano mi ze ma pod sobą kilka działow bardzo krótko scharakteryzowano po czym zapytano mnie na którym bym sie widziała . .. odpowiedz czy sa mną zainteresowani dostałam w ciągu tygodnia . Szkolenie trwało kilka dni przez przydzielonego wcześniej odpowiadającego temu samemu stanowiskowi -pracownikowi -ktory nie mial zapłacone dodatkowych pieniędzy za szkolenie mnie i kilku innych osob ..( wiec nie musze mówić ze zaangażowanie takiej osoby jest mniejsze bo i w żaden sposób późniejsza moja praca nie wpływała i na niego ) atmosfera mega słaba miedzy pracownikami , z uwagi ze szkolenie było po prostu słabe cigle pytania trzeba bylo kirowac do juz pracujacych osob -nie byly to mile i oczywiste odpowiedzi i szczerzę nie odczułam ze komuś tez zależy abym wykonywała swoja prace poprawnie.. a jak sie popełniło bład to juz cale żale były wylewane- nawet na forum ogólnym w danym dziale.. co do kierowniczki to mega minus bo od początku nie przedstawila oferty pracy w sposób przejrzysty : brakowało dopowiedzenia ze jest presja czasu , sa normy ilościowe dzienne -gdy sie ich nie wyrabiało były nie miłe e-maile pouczające ... sama wspolpraca tez kiepska , często bez odpowiedzi na dane pytanie , spychologia obowiązków na pracownikow przy tym brak adekwatnej premii .. zakończenie współpracy mega słabe - generalnie jaka współpraca takie zakończenie mówiąc bardzo ogólnie . Wynagrodzenie trochę powyżej najniższej krajowej . na plus benefity .

Rozczarowanie
@Salamandra

Podejście do pracownika w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Na początku pracowało mi się doskonale. Schody zaczęły się przy propozycji przejścia na umowę nieokreśloną. Pracodawca nie poferuje w związku z tym jakiejkolwiek podwyżki. Motywacja dla młodego pracownika w związku z tym spada o 100 procent. W chwili obecnej moje wynagrodzenie jest prawie rowne z najnizsza krajowa ze.stycznia 2023. Mam czekać na globalną podwyżkę dla wszystkich ppracowników. Tylko ciekawe ile czasu... Największym benefitem jest karta zniżkowa do sklepu, która stanowi część wynagrodzenia... zastanawiam się jakim cudem ludzie pracują w tej firmie po 15, 20 i 25 lat. Czy nikomu nie przeszkadza takie traktowanie?

Slask
@Rozczarowanie

Ludzie pracuja po 15..20 lat z przyzwyczajenia. Boja sie zmian. Nie potrafia sie odezwac. Od bonow do bonow z nadzieja na cud. Z roku na rok coraz mniej pracownikow.

Kasia

Pracownicy dawajcie info ile zarabiacie na jakim stanowisku np Doradca klienta.,Specjalista ,Ekspert pracownik działu ita niech całą Polska się dowie ile płaci Carrefour i jako region i staż czas skończyć z tym wyzyskiem pracownikow

3740 brutto Katowice

Dział
@Demi

Jaki dział ile lat pracujesz

@Dział

Crf

6 lat minimum

Joanna
@Crf

Ale jaka stawka po tych 6 lat, bo nie napisałeś? w każdym miejscu jest identycznie czy to zależy?

3750 , 7 lat

Miki
@Kasia

Beznadzieja ją 4 lata prawie, nie ma kto robić. Siedzę praktycznie cały czas na kasie, bo starzy nie dopuszczają do czego innego. Praca bez perspektyw.

Lider
@Kasia

2700 netto.. 20 lat. Slask Teraz poza carrefourem 4000zl.

@Joanna

Napisałem minimum : Państwowe 3100

Iga
@Kasia

Doradca klienta Częstochowa Nowo ppwstały market dla pracownika z doświadczeniem 3050zł brutto. Praca ciężka fizyczna, bardzo mała ilość pracy z klientem, reszta to sama praca fizyczna...Na rozmowie Sz. P dyrektor Sylwia M-R obiecywała złote góry i gruszki na wierzbie, tylko po to, by złapać ludzi/(usunięte przez administratora) do zatowarowania sklepu, ciągłe zmiany decyzji, wieczne przestawianie towaru z miejsca w miejsce, a tak na prawdę nie ma czasu na kontakt z klientem by naprawdę doradzić i pomóc w wyborze danego produktu... W dodatku ciągłe prace na magazynie przemysłowym, dźwiganie, sortowanie palet, przymuszanie do rozładunku tirów, pomoce na spożywce..... Proszę, powiedzieć, jakim cudem i jakim prawem ktoś robi prace na magazynie i rożladowuje tiry mając na umowie zapis np "doradca klienta", a nie "dorsdca klienta/magazynier"? Przecież to jest niezgodne z prawem i w dodatku nieuczciwe i przestępstwo!!!! Liczę, że osoby, które prowadzą takie praktyki i (usunięte przez administratora) pracoeników odpowiedzą za swoje czyny i to prędko!!!!

Ekspert
@Kasia

Ekspert powierzchni sprzedaży, hiper ,prawie 20 lat w firmie. Praca na sklepie,magazynie i w biurze a jak trzeba to i dostawę się zdejmuje . Ile nie zrobisz to zawsze będzie za mało. A pobory no cóż, śmiech na sali 3700 brutto

Mi
@Kasia

Hipermarket... Ekspert na dziale przemysłowym.. Obsługa Klienta na bywa 3 działach.... wykładanie towaru, strefy... Meble, sport, święta, sezon..... Dzieje się dużo i ok. Niech tylko pracownik będzie odpowiednio wynagradzany. Bywa, że popołudniu przyjmuje się dostawy i to niekiedy po 2 tiry... Pracowników mało, nie ma chętnych do pracy i nic dziwnego....

Toja
@Kasia

Zarobki powinny być jawne.

Patrycja
@Mi

Chętni są, tylko trzeba dać im szanse i ich odppwiednio wynagrodzić i nie liczyć na pozprne oszczędności... Dlaczego 1 osoba ma mieć tyle na głowie?! Jesteś doradcą/ekspertem, pracuj na swoim stanowisku, a nie magazynie, przyjęciach towaru, itp.... W większej mierze, to wina pracowników, że godzą się na takie ustępstwa!!!!

Grzegorz
@Mi

Pracownikow dpt nie ma do przyjmowania towaru ? U nas sa 3 osoby. Pracuja na 2 zmiany.

Mi
@Grzegorz

Są 3 osoby, pracują tylko na poranną zmianę, jak przyjmą dostawy a są w 3 czy w 2 siedzą w biurze i .... Pracują znaczy się. Dlatego już eksperci, którzy są na popoludniu nie będą przyjmować dostaw, tak postanowili. Dpt też ma dużo pracy, wiadomo, ale mogliby ustalić miedzyzmiany chociaż i przyjąć popoludniu dostawy... Ale nie. Jak jest ktoś sam doradca czy ekspert popoludniu na 3 działach to ma co robić, sami wiecie, że roboty full.

@Patrycja

Nic dodać tak to właśnie wygląda

Ewa

Specjalista staż 10 lat 3450 brutto robi się wszystko kasa, biuro wykladanie towaru pok itp Gdansk Galeria Baltycka

Trochę mało .

dziwne to bo niektórzy bez specjalisty wyciągają spokojnie 3700-3900 brutto

@xxx1

Fakt , choć mnie to nie dziwi

Ekspert
@xxx1

To kurcze po co mi ten ekspert i obowiązki za te 3700 brutto. Bardzo dziwna jest polityka tej firmy.

xxxx8
@Ekspert

bo w tej firmie niepotrzebne jest dzielenie pracowników na doradca , eksperta itd ... jak nie jeden doradca ma 3750 brutto to gdzie tu jest logika ?

@xxxx8

Ja doradca też chcę tyle

Problem

Żenada (usunięte przez administratora)na pracowników przez cerfur 800 700 600 bony!!!!!!!!!!!

M
@Gdańsk

Zbłaźnili się bardzo. Mogli dać chociaż po tyle samo, co w tamtym roku. Wszystko drożeje, a oni obcinają wysokość bonów. Dno i trzy metry mułu :-/

@M

No właśnie o to chodzi mogli by dać chociaż tyle co w tamtym roku.a nie obcinają przy takiej drożyźnie inflacji i wogole szkoda gadać jeszcze w tym (usunięte przez administratora) taka drożyzna wszystkie ceny są droższe niż w innych sklepach.porażka dno dno dno zero

Eni
@Gdańsk

Zapytaliśmy dyrektora dlaczego w tym roku bony są mniejsze niż ostatnio - powiedział, że dlatego booo Uwaga - były imprezy integracyjne w tym roku.. a ja pytam - mieliście jakieś imprezy integracyjne? Bo u mnie niee!! Także ręce rozkładam i pytam - GDZIE BYŁY TE INPREZKI?

@Eni

U nas żadnej imprezy nie bylo planowana jest na 5 stycznia !!!! Żenada!!!!!!

Toja
@Eni

Na co i po co komu imprezki przy takich zarobkach ? Zrozumiałe że jak dadzą kasę, to każdy po swojemu zaimprezuje. W moim markecie żadnych imprez nie było.

@Gdańsk

Bon 700 zł. Trochę mało dostałem .

agnieszka12
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

W Kauflandach przynajmniej pracownicy zrobili strajk , tutaj u Nas nikogo na to nie stać bo się boją ludzie śmiech na sali , a związki zawodowe tez niczego nie potrafią zorganizować ? ale że bony mniejsze niż w tamtym roku to przesada , firma na wszystko ma , na reklamy , na tvny na remonty , tylko na podwyżki nie ma , jeden wielki (usunięte przez administratora)

Daria

Witam. Pracuj.e w Carrefour na stanowisku kasjera. Z kim mogę się skontaktować aby zapytać o przeniesienie ? Chodzi o to, że planuje na nowy rok przenieść się od innego miasta ale wiem, że tam funkcjonuje carrefour express. A chodzi mi o numer telefonu dla pracowników aby potypać czy jest coś takiego możliwe i jak to wygląda ?

Hit
@Daria

Zależy jaki Express i gdzie teraz pracujesz. Czy HM albo SM? Większość expresów to franczyzy, prowadzone przez prywatnych przedsiębiorców, tylko pod logo Carrefoura

Crf5
@Daria

Zależy. Jeżeli express jest na zasadzie franczyzy to jedynie możesz się zwolnić i zatrudnić tam. Rozmawiasz z właścicielem. Jeżeli należy do Carrefour to droga służbowa od menadżera/dyrektora przez regionalnego. Chociaż znam też osoby co się przenosiły że szły rozmawiać z dyrektorem/kierownikiem sklepu czy potrzebuje na dane stanowisko a potem podanie pisały.

@Daria

Ja bym na twoim miejscu złożyła już cv w wybranych sklepach w mieście do którego się przenosisz z adnotacją że pracujesz ale przenosisz się i szukasz miejsca pracy w tej samej firmie

Bella
 Rekomendacja
@Daria

Porozmawiaj z przełożonym na pewno ci pomoże lub z kadrową.

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

I znów nas" wydymali"bony na święta w niższej kwocie niż w tamtym roku!!!Totalna porażka i jak zawsze podatek zabiorą z grudniową pensją. Po co charować w grudniu? lepiej odpoczywać na L-4 przed świętami.

Marta

Nie polecam sklepy są wystawione na sprzedaż będą się na koniec roku ewakuować z Polski. Mają braki kadrowe przyjmują ludzi na 6m-cy i nikomu nie przedłużają umów, zarobki to najniższa krajowa

@Marta

Skąd wiesz,że będą zamykać ?

@Marta

Bebebe , bo jestes wkurzona, dla nich Polska to perla w koronie, za która utrzymuja swoich francuskich darmozjadow

Będą zamykać ?

Kasia
@Marta

Farmazony piszesz U mnie na sklepie przedłużają na czas nieokreślony umowy

@Kasia

Przedluzają , w desperacji, sa kto kto byle jak, dajemy 100 wiecej niz starym. W Styczniu starzy i doswiadczeni znowu bedas zarabiać tyle co nowe obiboki

@Crf1

Czy będą zamykać w styczniu?

Rura
@Kasia

Przedłużają... Wystarczy iść na te ich dni integracyjne ???? same wynalazki nie nadające się do żadnej pracy!! To co przychodzi do tej firmy pracować to sam odpad ( niestety) żadna szanująca firma nie zatrudni takiego pracownika!! W CR liczy się sztuka byle coś rozłożyć itd, firma dramat aż dziwie sie, że ludzi jeszcze tam pracują za minimalna!!

@Gigasis

Co bedą zamykać ?

@Rura

Jakie dni integracyjne ?

@Crf1

No sklepy crf? Padł tu komentarz,że pod koniec roku zamykają ...

Czy będą zamykać sklepy?

Ja
@Marta

Widać ma wtyki u szefów we francji

Lisa
@Gigasis

Franczyza

A...
@Marta

Słabo gdyby firma miała się sprzedawać to jaki cel by miała inwestycja w nowo otwierane sklepy nie mając 100 procentowych Informacji nie pisz głupot

waldeks 186

nie polecam pracy na stanowisku sprzedawcy z działu rybnego. Trzeba robić wszystko na świeżych od warzyw po piekarnie. Reszta nie robi nic na dziale a kierownik pls jest kiepski. Stary menedżer nic nie robi tylko obgaduje innych z pracownikiem norbertem. Za ladą nikogo nie ma bo wszystkie sobie poszły na papierosa i udają jakie to nie zarobione.

Eni
@waldeks 186

Waldeks 186 na jakim dziale pracujesz, że takie niezadowolenie? Nigdzie nie jest perfekcyjnie - większość z nas nie pracuje strikte na konkretnym dziale. Dziewczyny z kas wykładają towar, jak trzeba to idą też za ladę ( poczytaj komentarze). Czy rozmawiasz z wyżej wymienionymi osobami o swoich spostrzeżeniach?

Bony

Witam czy to prawda że bonów świątecznych mają dać ok 360-460 zł

@Bony

Nic nikt niewie .ale na 100% nie taka kwota dajcie spokój takie bony dawali kilka lat dobrych temu.wstydzili by się. Dziwne ze nic nie wiadomo do tej pory jedni gadajnpo 15 stym inni po 20 stym a jeszcze.inni po 25 tym mają dawać ale co do kwot to zero jedna osoba ale nie warta uwagi mówiła że niby 1000 ale to tylko plotka.dziwne to wszsytko. I bardzo dziwne ale nie uwierzę w takie kwoty .myślę że.wiekszosc by poszła spokojnie na zwolnienie lekarskie przed samymi świętami. Wiemy jaki jest cerf jak płacą i wogole ale takie bony to nie przejdą niema opcji

@Bony

A te 360-460 to mogą dać dodatkowo w grudniu jako bony a teraz karty podarunkowej .kilka razy tak było dawane że karta w listopadzie a w grudniu dodatkowo.bony ale nie napewno jako tylko taka kwota bonów na święta i nic pozatym

STRAJK

wzrost inflacji zarobki takie same a ceny poszły ostro w górę , dobrze robią pracownicy kauflandu gdzie domagają się podwyżki 1000 brutto a nie jakiś ochłapów dostawanych przez CRF we wrześniu , ale u Nas strajku nikt nie zrobi bo się wszyscy boją

@STRAJK

No właśnie każdy czeka na następnego i na gotowca Pracownicy Carrefour jak sami nie zawalczymy o swoje to Carrefour nic nam nie da ?Czas zacząć pomału pracować i robic tylko swoje i nic więcej za taką kasę to się tyko to należy dla Carrefour niech zaczną pracować Eksperci tak nauczyli Dyrektorstwo że można 4 telefony brac i jeszcze wszystko się zrobi oczywiście innymi rękami a Elita zbiera premie za kogoś.Czyli to co My zrobiliśmy a śmietankę zlizuja Oni .Nie dajmi tak sobą pomiatać otwierajmy oczy szeroko i buntujmy się już najwyższa pora zacząć się buntować bo NAS zajeżdża

Byly pracownik
@STRAJK

Uciekac szukac nowej pracy. Strajk nic nie da. Zwiazki nigdy nic nie robily. Przepraszam -podpisywaly bony na swieta.

xxx2

Połowa listopada o bonach czy kartach podarunkowych to nawet słychać nie było a jak u Was na innych sklepach ?

Kot
@xxx2

12 dzień listopada to nie połowa miesiąca... pewnie dlatego (usunięte przez administratora) dostają większe bony

@Kot

ale 15 listopada to już zdecydowanie połowa

Mika

Specjalista, staż 15 lat, 3700 brutto, Kraków.

@zainteresowany

Hej ! Nie potrzebne takie nerwy .Sytuacja jest trudna dla wszystkich a ci co na razie zostali po prostu też czekają jak ich praca będzie wyglądała. Raczej ciężko będzie pracować za kilka osób. Mało kto wyrobi i tak będzie. A to że trafiamy czasem na tzw.lizusow i podobnych to wszędzie tacy się znajdą niestety .

Kraków ul. Podgórska
@zainteresowany

Dokładnie tak . Pracowałem na ul. Podgórska w Carrefour w Krakowie jest tam taki dyrektor Grzegorz Z.(usunięte przez administratora)Poza tym ludzie tam tak fałszywi , wymyślają na innych głupoty i opowiadają za plecami puszczając płoty . Masz rację , szacun dla Ciebie że to napisałeś . Tak tam jest .

Czytajacy
@zainteresowany

W końcu wypowiedź konkret. Uwierz, że nie tylko tak jest w Wawie ale centrum Polski nie jest gorsze. Cóż KARMA szybko WRACA.

@zainteresowany

Tak się wkurzyłeś, bo miałeś pecha, Ja miałem tragiczną dyrektorkę, a teraz jeszcze gorszą, ale manago i liderzy byli w porządku. Nie wyżywaj się na ogóle mają doświadczenie z konkretnej placówki

@Crf1

To nie jest opinia pisana w emocjach tylko fakty. Nie pracowałem w jednym sklepie tylko w kilku obiektach w Warszawie bo miałem okazje pełnić stanowisko kierownicze (Wileński, Reduta, Targówek, Mokotów, G.Północna, Arkadia, itd..) wszystko do jednego Wora. Zakłamanie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Traktowanie drugiego człowieka jak ostatniego śmiecia, bieganie do dyrektora na skargi z zupełni błachych powodów, albo wymyślając inne bzdury (np. Jedna frontka po pracownikach specjalnie przesuwała i przestawiała cenówki żeby potem iść do Dyr że człowiek nie umie pracować, lub zawalanie pracownika paletami o godzinie 5:00 gdzie końcy prace o 6:00 żeby się nie wyrobił a pptem iść do dyreltorki na skarge że nie wyrabiają się z pracą. Ludzie z tej siedzi to najgorsze (usunięte przez administratora) jakie w życiu spotkałem. Życzę z całego serca żeby po zawinięciu sieci z naszego rynku ci pseudo liderzy i dyrektorzy nie znaleźli roboty a jak już to(usunięte przez administratora) po 12h i bez żadnej przerwy żeby móc nawet łyk wody wziąć i ich traktowali jak śmieci jak oni to robili przez lata z innymi. Na każdego przyjdzie czas i trzeba pamiętać że karma zawsze wraca. (usunięte przez administratora) Carrefourowskie (usunięte przez administratora)

Jak
@zainteresowany

Jak sam masz mniemanie o ludziach jak piszesz,to nie spodziewaj się ,że będziesz inaczej traktowany.Jezeli ci ulżyło ,to git.A dla nas plus ,że nie ma cię wśród pracowników.Oczywiscie,nie pozdrawiamy.

roman

dobrze, jedziesz z ...

@zainteresowany

Wybacz, ale z tobą jest coś nie tak, rozumiem rozżalenie ,że straciłeś kasę, ale tak cię rzucali z kierownika na kierownika z placówki na placówkę ? Taki byłeś dobry, czy nigdzie się nie sprawdzałeś ? A firma trzyma takich ludzi i potem wszyscy mają problem

@zainteresowany

To jak nie jest to z emocji, to się przyznaj tak Cię rzucali bo jesteś taki wspaniały, czy dlatego ,że jesteś taki beznadziejny

@Crf1

Człowieku, widać że nie masz pojęcia o tym co piszesz. Logiczne jest że będąc kierownikiem jeździsz po innych obiektach "pomagać" lub w zastępstwie. Typowe, "nie wiem, ale się wypowiem". Jeśli nie masz nic konstruktywnego do wniesienia do zamknij się i idź za najniższa wykładać palety, bo przyleci dyrektor i będziesz musiał wejść w (usunięte przez administratora) by cię nie zwolnił ;) bo przecież gdzie ty robotę znajdziesz z takim podejściem. Mogą po was jeździć, mogą was obrażać, mogą przeprowadzać (usunięte przez administratora) w biały dzień a wy i tak będziecie siedzieć w tej firmie jak ci ostatni jelenie ;d - Carrfour z takich ludzi są najbardziej zadowoleni, ahh ci wierni pracownicy. Może się wypowiesz ile podwyżki za te wierność dostałeś ze wspaniałej firmy i PL dyrektorów regionalnych i dyr sklepu? ;d No tak, pewnie NIC. Dyrektor poklepał po ramieniu że wierny piesek za najniższą krajową, a teraz biegierm zapier#alaj rozkładać palety ------->

@Jak

Ja mam mniemanie o ludziach bardzo dobre, bo zawsze stawałem w obronie pracownika i byłem niewygodny. Ot, cała historia. (usunięte przez administratora)

@Crf1

A uja Cię obchodzi co z Nim robili.. Zajmij się sobą bo niedługo lecisz jak reszta z francuskiego (usunięte przez administratora)

Andzia Zięba
@Kraków ul. Podgórska

Jedziesz z (usunięte przez administratora). Tam same tempe dzidy . Ja robiłam tam przez GTS . Szmaticzku na patyczki .

@Zainteresowany

No nasi kierownicy nie jeżdzą pomagać, jeżeli już to pracownicy, może mówimy o różnej wielkości placówce

Jak
@Zainteresowany

Nie wiesz kim jestem,więc się nie wypowiadaj,bo byś się zdziwił.Chociaz jak w Wawie Cię tak rzucali po sklepach ,to się spotkaliśmy, pracowaliśmy razem,i domyslam się kim jesteś.

@Crf1

no to jak nie wiesz, to kaganiec na (usunięte przez administratora)i się zamknij, bo widze że pod każdym komentarzem wypisujesz bzdury i się (usunięte przez administratora) między wódkę a zakąskę. Na szczęście wasze dni są już policzone i z utęsknieniem wyczekuję dnia jak "KARFUR" zawinie się z Polskiego rynku i ciekawe gdzie ci pseudo kierownicy znajdą robotę. Bo to się nawet nie nadaje do zewnętrznych. Może do łopaty, ale ją też trzeba umieć trzymać. Albo na ulicę, bo wchodzenie w (usunięte przez administratora) wychodziło wam najlepiej. [aaaa] = dobrze prawi. (usunięte przez administratora)cię interesuje co ja robiłem i kim byłem. Pracowałem wystarcająco w tej zrytej firmie i w kilku lokalizacjach by wyciągnąć odpowiednie wnioski + dochodzili do tego moi znajomi, również liderzy, którzy mieli podobne zdanie do mojego. Może ich tutaj sprowadze, niech się wypowiedzą :)

Gosia
@Kraków ul. Podgórska

To prawda ja pracuję na nabiale w tym (usunięte przez administratora) na podgórskiej w Carrefour Market w Krakowie ludzie to dopiero (usunięte przez administratora) tam są . To prawda obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu . A kierowniki to tłuki bez szkoły po liceum lub zawodówce .

@aaa

Oh, cóż za merytoryczna odpowiedź, czyżby kochanie broni na tym samym poziomie kompetencji

@zainteresowany

No i jedziesz , zakłamane carf mordy, morda w kaganiec, Opisz biedaku jak dokładnie jak się poświecałes, bo na razie wychodzi na to , że obrażaniem ludzi. Teraz przykro mi poczujesz się pewnie obrażony, ale do to tej firmy ( z różnych powodów ) trafia wielu ludzi wykształconych nie tylko na poziomie średnim, ale i wyższym , a ty masz najnormalniej w świecie kompleks niższości , więc się wyżywałeś, bo ktoś się połapał , że nie którzy nie powinni mieć stanowisk ttylko z tytułu zasiedzenia, bo się na nie nadają

@aaa

A ty poleciłaś już, i masz taką nadzięje, widzisz ja znam angieslki i quebewoski kanadadyjsko- francuski

Marta wędlina
@Kraków ul. Podgórska

Na wędlinach to samo sami fałszywi . Ten cały Carrefour powinni zamknąć w końcu a te speudo dyrektory do sprzątania w innych firmach by się nadały .

@Crf1

O czym ty bredzisz (usunięte przez administratora) to... Dzień bez pracy i źle się czujesz.

@Crf1

Nie mierz wszystkich swoją miarą (usunięte przez administratora)

@Crf1

Ludzie o co wy się sprzeczacie , skaczecie sobie do gardeł , a przecież jedziemy wszyscy na jednym wózku . Carrefour zakpił z nas wszystkich . Jako pracownicy różnych szczebli nie liczymy się dla nich. W tym momencie myślą już tylko o sobie .

Iwona Kucap
@Marta wędlina

Nie wprowadza j w błąd . Ja jestem manago i jestem Panią i gospodynią. Marta weź tam kiełbasę układaj . Ja układam śmietanę i jest super

Xxx
@Kraków ul. Podgórska

Pracowałem dosyć długo na Podgorskiej to nie kierownik tylko ciepła klucha lodziary Aski. Razem jeżdżą do pracy ,razem na urlop chodzą i Góra tego nie widzi, bądź nie chce widzieć. Fałszywi na każdym kroku. Ona to nie rób francowaty. Zawsze chodzila za nim, nie wiem jak teraz bo oddawna tam nie pracuje. Nigdy nie zrobila nic na sklepie zawsze miała swoich służących. Inni menadzerowie zapiepszali na sklepie a ona siedziała w biurze. Wszyscy o nich gadali ale nikt nie miał odwagi się odezwać. Ona myśli że wszystkie rozumy zjadła, zero szacunku do pracowników. Cieszę się ze już tam nie pracuje bo atmosfera tam (usunięte przez administratora)

Yupik
@Xxx

No to prawda. Na podgórskiej on chyba ją ruch-a i ona jest za to Panią manager . Ona nic nie robi tylko siedzi , wszystkich traktuje jak śmieci . Aska to taka która więcej może niż kierownik . Myślę , że przyjdzie czas i na nią i pójdzie do łopaty bo wyjścia nie będzie .

Iwona
@Iwona Kucap

Bardzo proszę się pode mnie nie podszywać. Moje nazwisko brzmi trochę inaczej.

@aaa

Tak cię szkoli miłośc wyzywać ludzi od idio..

@aaa

Jaką moją miarą ? dyskusja z zakochaną panienką broniącą Paja..ca obrażająecgo ludzi, ja przynajmniej uczciwie zasuwam 3 tygodnie na 2-ce w pojedynke i nie wyzywam ludzi z tylułu utraconej kasy za nic nie robienie. No i wciąż ten ID..ta poziom trzymamy nieustająco

@pracownik

I tu się zgadzam

@aaa

No dzięń bez pracy i źle się czuję zmęczony bo robieniu na takich ja ty

Kamil

Ciągnie mu gruchę jak nic . He he Joanna cała . He he

@Crf1

Co ty bredzisz.. Nie pastuj tyle podłogi

Spokojnie.. Niedługo zasiłek...

@Crf1

Masz problem ze słowem pisanym? Jaka miłość jakie szkoli o czym bredzisz.. I ponownie nie mierz wszystkich swoją miarą..

@aaa

odnoszę wrażenie , że ty komuś pastujesz, a jak masz problem napisz jaki komentarz jest nie tak

Ali
@Zainteresowany

Odezwał się jeleń którego rzucają z jednego kąta w drugi i teraz płacze

szok
@zainteresowany

stanowisko kierownicze i takie słownictwo? dobrze że odejdziesz, bo kalasz stanowiska kierownicze. kto Ciebie awansował i ciekawe za co, bo na pewno nie za kompetencje.

CRF2
@Zainteresowany

najbardziej interesuje mnie gdzie ty znajdziesz pracę,bo to strach i twoja świadomość, że nigdzie jej nie znajdziesz, może to ty lizałeś ale jednak źle

Łeeecheee
@Kamil

Z centrum polzkiii też nie lepsza ..... taka dłuuuga namalowana.

@Crf1

Po raz 3 bo nie pojmujesz prostego języka. Nie bierz wszystkich swoją miarą i zachowaniem idi.. to

Hmm
@Crf1

Odpuszcz sobie dyskusje z tym zainteresowanym, pewnie kolejny koordynator gts którego rzucali ze sklepu na sklep, (usunięte przez administratora) robił tak samo (usunięte przez administratora) szkolił ludzi wyobrażał z siebie mega kierownika i się dziwił czemu ludzi po jednej zmianie wywalali))

liderka
@Hmm

Czytam komentarze i musze przyznać rację @Zainteresowanemu. Sama pracuje na stanowisku Liderki i to co kolega wypisuje (mimo że w bardzo brutalnej formie) - niestety drogie koleżanki i koledzy jest 100% przedstawieniem rzeczywistości bez ogródek. Pracowałam w latach 2013-2015 poza Warszawą od 2k15, pracuje w stolicy i to co się dzieje przechodzi wszelkie pojęcie, czego nie idzie opisać. Obowiązków ponad standardy, do tego dochodzą wydzimisie dyrektora sklepu i ciągłe spełnianie zachcianek. Jeden drugiemu wilkiem, którego by utopił w łyżeczce wody za nic i co jest wręcz strasznym dla mnie obrazem, traktowanie drugiego człowieka jak osobę gorszego sortu niczym jak w filmach dokumentalnych o obozach w Sobiborze. @hmm - i tutaj własnie zwracam uwagę na ciebie - (firma zewnętrzna) - ci ludzie, w waszej sieci są traktowani jak najgorsi śmiecie, za co powinni ci ludzie skłądać zbiorowe pozwy o (usunięte przez administratora) i nasyłać na te sieć inspekcje pracy o (usunięte przez administratora) Nawet w twoim komentarzu czuć już te agresję i chęć wywyższenia się (bo ja mam umowę o prace i pracuje w CRF - a ty masz ściemiówkę i robisz przez zewnętrznych) - tylko licz się z tym że ludzie z zewnętrznej, zarabiają więcej od ciebie to raz, a dwa oni są w tej pracy tylko na chwilę, by sobie dorobić, ty natomiast za kilka miesięcy stracisz całkowicie pracę i twoja francuska sieć wywali cię na ulicę i będzie mieć kompletnie w poważaniu twój staż jaki włożyłeś w te firmę - w zamian, podsuną ci aneks, by puścić cię definitywnie z torbami. Właśnie to jest obraz ludzi z tej sieci, ciągłe obrażanie, wyzwiska, szydzenie z drugiego człowieka - Ja aneksu nie podpisałam i jestem na wypowiedzeniu z czego bardzo się cieszę, mimo że teraz na plecach czuje, że jestem gorzej traktowana. A do tych wszystkich ludzi, którzy nie okazywali zrozumienia i byli tymi o których wspomina @zainteresowany - karma do was wróci. Pamiętajcie, co siejecie, to zbierzecie i czy się z tym zgadzacie czy nie prawda jest brutalna i kolega ma 100% racje. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wy do samego końca, póki was nie wywalą z tych sklepów, dalej będziecie się kąsać i zabijąc o względy, ale nie ma już o co, bo dni tej sieci są już i tak policzone :) Życzę miłęgo dnia tym którzy mają odwagę pisać jaka jest prawda i powodzenia wszystkim tym, którzy byli kur*####wami - abyście nigdy nie zostali dopuszczeni do pracy z drugim czlowiekiem. Miłej nocy :)

id65346345
@Hmm

skoro odpuszczasz sobie komentarz to po co komentujesz prowodyrze? Może puszcze na (usunięte przez administratora) nagrania które mam z bryfingów, jak to liderzy z carrfour obrażali ludzi przy innych pracownikach, lub jeszcze lepsze, kiedy to sami dyrektorzy wyzywali od (usunięte przez administratora) swoich liderów, którzy tak biegają i liżą im pośladki :) - W tej firmie niestety, ale sytuacje zmuszały, by was nagrywać, bo rano gadacie co innego, a za kilka godzin zmiana zdania o 180 (stopni). Zresztą nie ma sensu ruszać gó##na bo śmierdzi. Wszystko zostało zgłoszone do PIPu - wraz z nagraniami i imionami i nazwiskami ludzi, którzy właśnie tak postępowali ze zwykłymi pracownikami, a zwłasza z ludźmi z zewnętrznych. Nigdy nie zapomnę sytuacji, kiedy jeden "lider" wyśmiewał pewną Panią, od "obłąkanych", tylko dlatego bo kobieta się nic nie odzywała i wykonywała polecenia bo nie chciała wchodzić z nikim w znajomości i robic swoje, a kobieta była ciężko chora na raka i przyszła do zewnętrznych, żeby sobie dorobić, bo z zawodu była nauczycielem języków. Do końca życia tego nie zapomnę. Jak można wyzywać kobietę bardzo chorą, która przyszła tak ciężko(usunięte przez administratora) aby dorobić dla siebie i dziecka, a taka (usunięte przez administratora) bez wykształcenia, którą wzieli z braku laku, wypowiada się i ocenia drugiego człowieka. Takich sytuacji było duuużo więcej i zaręczam, że może na pożegnanie waszej wspaniałej sieci zmontuje filmik z tych nagrań i niech cała polska sobie posłucha. Chodź, można by to było zrobić wcześniej to może ktoś wyżej niż PIP by się za was wziął i pociągnął do odpowiedzialności karnej.

znawca
@liderka

zgadzam się w 100 %

Rob12
@id65346345

id65346345 gdzie byłeś na tych briegingach. Dlaczego nie zwracałeś uwagi tym liderom na niestosowne zachowanie i brak szacunku do innej osoby. Ciebie też powinno się pociągnąć do odpowiedzialności za znieczulicę.

@id65346345

Jestem wstrząśnięta tym co napisałaś . Brawo za odwagę , nie odpuść tym prostakom poniżającym ludzi !

@Zainteresowany

No i tu chyba jest twój problem, nasi kierownicy nie wożą się ( normalnlnie) po sklepach tylko zasuwają razem z nami . I Tu chyba tkwi twój problem woziłeś się zzamiast pracować. Teraz cierpisz , bo to zauważyli - choć przyznam w centrali powinni bardziej przyjrzeć się centrali , bo tam tacy sami chętni główni do jeżdżenia

@Zainteresowany

Nawiasem pisząc - Logiczne jest że będąc kierownikiem jeździsz po innych obiektach "pomagać" lub w zastępstwie, to ja zwykły wykładacz jeździłem po sklepach zastępować i pomagać - i nie widziałem tam jakoś bohaterskich kierowników, no chyba że na 4 godzonnej kawie, Za to mój kierownik był wściekły, bo dostał przymus wysłania mnie

Ania
@zainteresowany

Ale tu nie chodzi tylko o liderow ale takze o pracowników ktorzy z 10 letnim doświadczeniem zarabiaja teraz tylko co nowy pracownik. Zero podwyzek dla pracownikow no chyba ze pupilki dyrektorow to inna sprawa. Po 11 latach pracy masz tylko co nowa osoba ktora przyszla. No ale to byl ich cel najgorszy (usunięte przez administratora) Omijajcie te sklepy

@zainteresowany

Zgadzam się z tą opinią . .Jest napisana prawda .Podstawiają ludzi.Nie zajmą się brudem i smrodem.

@232

no u nas odnieśliśmy sukces - nowy pracownik 1 tydzień 1 zmiana pijany, 2tydzień 2 zmiana pijany, 3 tydzień przyszedł o 6-ej do pracy, o 6.15 wyszedł. Jak mówią jak płacicie takcy pracownicy się zgłaszają, a przy okazji piękna forma demotywacji tych starszych z doświadczeniem i zachęta - opuście nas

@Crf1

W tej firmie na trzeźwo pracować się nie da ha ha ha. Jaka firma tacy pracownicy.Tylko my "starzy"ciągniemy ten cały bałagan.Jednak ile można.Wszystko ma swoje granice! W TV reklamy 25lat firmy Carrefour a dla nas pracowników nic .No cóż nie byłoby na premie dla tych na górze.

Bonia
Klient
@zainteresowany

Oo widzę że nie tylko w Elblągu w tym Carrefourze takie ludzie pracują . Masakra i masakra popieram twoją opinię

@zainteresowany

Każdemu człowiekowi należy się s, scunek bez wzg na stanowisko. Brak szacunku np wulgaryzmy powinny być zgłaszane a sami pracownicy powinni o to zadbać i nie jęczeć gdzieś po kontach tylko otwarcie o tym mówić kierownikowi lub dyrektorowi w żadnym zakładzie pracy nie powinno to być tolerowane. Dlatego brakuje szkoleń dla przełożonych i pracowników, oczywiście nie zawsze osoba zgłaszająca ma zawsze rację czasem zwykle podniesienie głosu jest odbierane jajo krzyk więc z dystansem. Ogólnie drażni mnie fakt że na pracownika który dobrze wykonuje swoje obowiązki ale relacje z pracownikami ma powiedzmy patologiczne przymyka się oko ponieważ wulgaryzmy negatywne zachowanie źle wpływa na wydajność i pracę pozostałych pracowników.

@zainteresowany

Twoja wypowiedź pokazuje jak szkolenia w firmie są potrzebne bo potem dochodzi do patologicznych nieprzyjemnych sytuacij. FIRMA ZAKŁADA SZKOLENIA z tego co wiem tylko tu to są potrzebne na gwałt bo atmosfera w pracy wpływa na wszystkich i na produktywność firmy osobiście nie toleruje chamstwa i jak głupota wiwatuje

@Angela

A moźe trzeba rozerwać układy : Mama księgowa, tata przyjecie towaru, babcia magazynier, córka bawi się zabawkami , a dyr ?

Serwisy ;)

@Serwisy ;)

To jest Twój obowiązek tak jak (usunięte przez administratora). więc zakasaj rękawy bo dyrektorzy są od delegowania zadań a Ty od ich wykonywania więc raz dwa trzy i do roboty

@Marcin

Ty podpisałeś aneks to siedź cicho i grzecznie wykonuj swoje obowiązki i polecenia dr

Wojciech
@Serwisy ;)

Kochani. Od dawna wiadomo, że dyrektorzy nie mają nic do powiedzenia (no chyba że ktoś im podpadnie). Została im zabrana pełna decyzyjność. Nawet w sprawie podwyżki dla pracownika muszą konsultować to z dyrektorem regionu (który zresztą też pozornie niewiele może). Ustalane są pensje nawet przy przyjęciu człowieka do pracy. I tyle w tym temacie. Dyrektorzy w chwili obecnej są trochę większymi pionkami w tej grze.

Marcin

Poziomem do firmy sprzątającej się nie nadajesz

Marcin

Miałeś, nie dziwie sie ze utonęła Twoja firma poprostu się nie nadajesz nawet do mycia polek

Marcin

Z KĄT HAHAHAHAHAHAHA to pokazuje jaki poziom ludzi jest, którzy wypisują takie rzeczy na naszą firmę. Proponuję zeby wrócić do szkoły podstawowej klas początkowa 1-3. Teraz już się nie dziwie ze Twoja duża firma padła hahahaha