Carrefour Polska

Bydgoszcz

Opinie o Carrefour Polska

independent

witam, na fordońskiej można usłyszeć od kierowniczki: że ma się około godziny na roztowarowanie palety na dziale że sklep nie płaci za nieproduktywną pracę że dyrektor sklepu go obserwuje że nie wyjdzie z pracy przed 15-tą że masz zostać po godzinach

Paulina

Czy ktoś słyszał o rekrutacji na kierownika sklepu stażystę (program stażowy Apetyt na Handel)? W ostatnim czasie pojawiło się wiele takich rekrutacji - w tym właśnie w tej lokalizacji. Czy to pierwsza edycja tego stażu?

fre

Aha.

Paulina

Słyszeliście, że Carrefour Polska zatrudnia również studentów/stażystów? :)

zależy jaki manager, np.Menedżer ds. Content Marketing to musi fotoszopa ogarniać i komunikację internetową w social

Jajco

Czy w tym sklepie jakiś jełop zajmuje się konserwacją kółek skrętnych do wózków i podwozi do koszyków.? Bo zamiast płynnej jazdy z zakupami trzeba dosłownie orać by dojechać z towarem. Pełno zapętlonych kłaków i innych farfocli. Takie kółka się wyjmuje i czyści tegularnie. Do roboty nygusy!

Simona

Mistress Simona New Miasto Warszawa / Centrum wyjazdy tylko do hoteli wiek 25 lat waga 45 kg wzrost 158 cm biust 4 znane języki angielski, Cena za 1h 300 zł pół godziny: 250 zł za całą noc: 2000 zł Telefon 798-246-009 Godziny pracy poniedz.-piątek: od 10 do 5 sobota: od 10 do 5 Treść ogłoszenia angielski | polski Jestem młodą lecz z dużym doświadczeniem Mistress. Zapraszam zarówno doświadczonych jak i początkujących uległych na spotkania dominacji w stopniu od soft do hard. Moje wypielęgnowane stópki w bardzo małym rozmiarze 35, czekają na pieszczoty i na pewno zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta fetyszystów. Gwarantuję pełną dyskrecję spotkań oraz to, że osoba na zdjęciach to jestem ja w 100 procentach. Nie odbieram telefonów zastrzeżonych, nie czytam smsów, tym bardziej nie odpisuje na nie.

ewak

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca doradcy ds.kredytów w punkcie usług finansowych w Carrefour. Jakie zarobki? Czy uzależnione od sprzedaży produktów finansowych?

No to chyba wiadomo ze zamiast 20 zł wydasz klientowi 50 zł to odciągają Ci z wypłaty. Nawet jak będziesz miał manko 5 groszy to Ci to odciągną, bo manka się sumują. Co do kas to nie polecam glinek a w galerii poczujesz się jak w domu :D

praca

Mam pytanie,na jakie zarobki mogę liczyć pracując na dziale warzywa-owoce i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Proszę o odpowiedź poinformowane osoby i z góry za nią dziękuję. I czy pracuje się tylko na tym dziale,czy też jeśli jest taka potrzeba to przenoszą na inne?

pączek

Nie polecam fordońskiej, pracownicy z pośrednictwa do układania towarów wożą palety, nie ma elektrycznych wózków, wchodzą na magazyn - po mają taki rozkaz - a jak jest dyrektor na hali to nawet na krok nie wejdą. Totalne dno, łamanie bhp, a jak jest jakiś wypadek to od razu wszyscy nic nie wiedzą, że coś takiego się działo

tępy

Były pracownik-ma rację,tak właśnie wygląda praca na Skarżyńskiego,ten kto posuwa plotki i lirze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mimo że tępy i głupi,jest górą,a inni są poniżanii i nigdy nie mają racji ,choć ją mają,to jest chore,ale to już wybór procodawcow,jeśli wolą takich g.pracowników

ktoś

jaki przełożony taki dział...

[Z]

Ja jestem ciekaw co tak ciągle szukaja na Glinkach piekarzy co miesiąc co dwa widać ogłoszenie ze poszukuja.

ktoś

na glinkach to tylko kadra pracuje...

byly pracownik

jak pojdziesz tam do pracy, czy na glinki, czy na fordonska czy na skrzynskiego, stracisz duzo energii, czasu, za male pieniadze, niewarto, kierownictwo nie docenia dobrych pracownikow, musisz byc obojetny, malo wiedziec, klapki na oczach, i duzo sily do ciagniecia towaru na paleciaku, czyli glupi i mocny, TO WTEDY UTRZYMASZ SIE DO STAROSCI, AHA NAJWAZNIEJSZE / MUSISZ POSUWAC PLOTKI BO BEZ TEGO ANI RUSZ

klocek

Co im pozostalo ???MILCZA.... nie ma stania po katach jak wczesniej, wciaz musza sie wykazywac , bo jak nie, to do domu bardzo dobrze

pyzik

TO TYLKO POZAZDROŚCIĆ IM !!!!

X

Glinki zamilkły , musi być super w tym syfie

lolek

Co tam nowego słychać na Glinkach???

wandzia

banda niemytych musi isc na odstrzal - czyli biale koszule, nie ma lekko

wandzia_na_lidera

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!! a (usunięte przez administratora) na lidera, albo od razu na seniora managiera

wandzia

cala kadra na glinkach powinna byc wytepiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l

fffck - 2013-04-09 21:43:35 zmieniło się... Ty już tu nie pracujesz :Pdowcipna jak ten szczypior na wiosne

fffck

zmieniło się... Ty już tu nie pracujesz :P

hello

czy regionalnym jest nadal (usunięte przez administratora)? slyszalem, ze cos sie zmienilo?

U

Och , co za brutalnosc... chyba musisz zmienic prace, wiesz? ta praca zle na kogos takiego jak ty, wplywa no ale jak to sie mowi: uderz w stol a nozyce sie odezwa, hi hi chyba nalezysz do towarzystwa zwyklych plotkarzy

Ü

O co chodzi ??? nie lubisz tej pracy??? Co to za podejscie?? trzeba przyjac to z pokora i siedziec cicho! O , przepraszam nie siedziec cicho, juz dawno skonczylo sie stanie i posowanie plotek, czym najczesciej trudni sie (usunięte przez administratora) na glinkach

gg586543

Zrywaj sie o 4:00 (usunięte przez administratora)po ciemku na paletach od 6:00 i lepiej siedz cicho...

A

te biale koszule CZYLI DAMSKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i krawaty OBSLIZGLE to do gara i podgotowac na ostrym ogniu, a na koncu sprzedac ich na trupim rynku, moze jeszcze ktos kupi MIAZGE FLAKOW

MILUTKA

Ona po prostu tak wolno pracuje-taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a duża kula się powoli.

KO

Milutka - 2012-09-13 18:36:22 Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.LESER to napewno kierowniczka wedlin i serow, PANI (usunięte przez administratora)

klipek

para to jemu leci,ale uszami,jak pali fajki na palrni,no ale jemu wszystko wolno!!!

zzz

Przebudowa na glinkach. Kasa jest tylko nie dla pracowników.

xxx

Milutka - 2012-09-13 18:36:22 Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.Ale,co wy piszecie on pracuje pełną parą.

Milutka

Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.

Milutka

Co wy tu piszecie,sami weźcie się do roboty tylko potraficie obgadywać.

KK

DAJCIE MU SPOKOJ, NIECH CZYNI SWA POWINNOESC

ja

info dla wszystkich kibiców dyr. (usunięte przez administratora).: już niedługo będzie się tłumaczyć przed sądem za zwolnienia wielu pracowników

dr

ubierz też białą koszulę ,stań przy regale i może ulżysz sobie w końcu bo nudny już jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal mi ciebie

v

i JESZCZE JEDNO: wolami roboczymi sa napewno pracownicy,, bo kierownictwo stoi przy regalach, tylki smaruja, i kilka razy na zmianie robia sobie przerwy, porazka

v

NIE MOZNA BRONIC BIALYCH KOSZUL JESLI NIE SA W PORZADKU, JAK MOZNA WSPOLNIE PRACOWAC GDY FALSZ, OBLUDA I ZAKLAMANIE SA NA SAMO DZIEN DOBRY TYLKO IDIOTA BEDZIE UDAWAC ZE WSZYSTKO JEST OK,

ONA

I PO CO TO ZNOWU ZACZYNACIE?ZNOWU SIE ZA LBY BIERZECIE (usunięte przez administratora)NIE WSYD WAM?!MACIE NOWA DYRKE,TO SIE CIESCIE.CZASY PAPCIA CHMIELA ODESZLY,MOZNA JE TYLKO WSPOMINAC Z LEZKA W OKU.TAKI CZLOWIEK ZDARZA SIE RAZ NA TYSIACE LAT. POSLUCHAJCIE MNIE! NIE WAZNE CZY JESTES KIEROWNIKIEM CZY TYLKO PRACOWNIKIEM - WSZYSCY JESTESMY WOLAMI ROBOCZYMI,A CI NA GORZE JESZCZE DOSTAJA (usunięte przez administratora)A WSZYSTKO.NAUCZMY SIE PRACOWAC WSPOLNIE,BEZ WYZWISK I GLUPICH DASOW.NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC TYM,KTORZY NAS NAKRECAJA.NAJLEPIEJ OMIJAJCIE TO FORUM I ZYJCIE WLASNYM ZYCIEM!

MZ

wiesz co, jestes tak samo niedorobiona jak wiekszosc bialych koszul. (usunięte przez administratora) jako jedyny stukal butami i swiecil koszula, ale przy pracy to jakos nie bylo go widac, NO WYBACZ,

g\\\\\\\\\\\\\\\'OH-A

Niedorozwinięty jakiś... albo spoza firmy. (usunięte przez administratora) pracował w firmie dłużej niż ty świadomie żyjesz dziecinko. Znakomity przykład \\\\\\\"białych koszul\\\\\\\", co próbowały mieć własne zdanie i poleciały na zbity ryjek... Jeżeli jesteś z firmy, to MUSISZ wiedzieć, że TOP nie toleruje WŁASNEGO ZDANIA u nikogo - zwłaszcza u kadry z dyrektorami włącznie. O wszystkim zawsze zadecyduje jakiś deb...l z centrali, który sklepy i ludzi widzi w formie tabelek i wykresów... i koniec dyskusji.

yyy

(usunięte przez administratora) DAJ SOBIE SPOKOJ, czy ty byles kiedys pracownikiem??? ale tak dluzszy czas, zeby poznac te biale koszule, owszem nie wszyscy sa tacy sami, ale jak te biale koszule poznac z bliska, to nie ma sie co litowac, KIEROWNIK Z JAJAMI POWINIEN MIEC SWOJE ZDANIE I BRONIC JE, BEZ WZGLEDU NA TO CZY KTOS COS KAZE CZY NIE, w przeciwnym razie to fajtlapa i sierota a nie kierownik

Sinbad

no troche mnie tutaj na forum i nie było i normalnie szok!!! (usunięte przez administratora)a reszta jak zwykle pracownicy jada po kadrze, kadra pewnie jak kiedyś nie może miec własnego zdania tylko musi wykonywac polecenia centrali lub jakiegos p... dyrektora (tak tak niestety to prawda wiec troche wyrozumiałosci dla "białych koszul") Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

VUZHG

Panie Tomaszu czas najwyzszy sie przebranzowic, szkoda Pana do hipermarketow, naprawde bo wykonywal Pan prace dobrze a inni tego nie docenili, wszyscy do kupy sie usmiechali a gdy Pana wyrzucili to nawet nikt slowem sie nie stawil, i dotyczy to kierownikow dzialow, ochrona, bo oni tak do kupy razem niby wielcy przyjaciele a gdy KOGOS WYRZUCAJA , milcza t [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rze, boja sie, i pokazuja w ten sposob swoj falsz, i zadni z nich przyjaciele tylko SWINIE

BHP

Pracodawco Szukasz Specjalisty ds. BHP Zapraszam inż. Tomasz Kurzydłowski Telefon 604213914 tomasz_kurzydlowski@wp.pl Inowrocław Województwo Kujawsko-Pomorskie Doradztwo BHP Bezpłatnie

gfzhth

xyz - 2012-06-30 19:24:15 ty NYGUSIE wez się do roboty i od białych się odwallllllll!!!!!!!!!!!!!!!nie jestescie biali. co niektore koszule sa szare bo slabo doprane, najpierw sie dobrze dopierz potem zobaczymy, moze bedziesz biala

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska