Carrefour Polska

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Carrefour Polska

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Wiecie może, czy w Carrefour Polska szukają chętnych na staż?

Zainteresowany pracą Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.
Kandydat

Jakie wynagrodzenie brutto przysługuje na dziale przemysłowym i ubraniowym?A jakie ma dziale z artykułami RTV?

Takisobie Nowy wpis
Kandydat

(usunięte przez administratora)chciałbym się zatrudnić w Carrefour Bytom na dziale EPCS..Jeśli można prosić o odpowiedź .....

Takisobie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.
Kandydat

Witam serdecznie .Chciałbym zatrudnić się jako pracownik w Waszym sklepie.Jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać zatrudnienie?Chciałbym pracować na dziale RTV/AGD.Co muszę zrobić aby dostać się na rozmowę kwalifikującą?.

Aga

Czy zmiany są narzucane czy można wybrać która lepiej pasuje?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Carrefour Polska?

odp
@Pytanie

Musisz mieć pusty łeb jak pióro, drzeć się i uważać się za najmądrzejszą jak pióro, i do tego musisz być kapusiem i bez perspektyw jak pióro. a na koniec przyda się jak będziesz hipokrytą jak pióro - każdy wie o kogo chodzi ;] hahahah, że to dalej tam robi.....ale w sumie dobrze, przynajmniej w innych spoko zakładach nie trzeba się z nią użerać.

Stefano

Szkoda, że nie potrafimy docenić dobrej firmy ale mam nadzieję, że pandemia zweryfikuje pracowników!

Stefcio
@Stefano

Zacznij kolejno: piórowa, wydra, kurdupel i reszta. Powodzenia

dorka

Idé do pracy.a potem jak już jestem na dziale z tymi wrzeszczącym i i dokazującymi paniuśkami typu llider ,menadżer.to chce mi sié z tąd uciec.Albo modlić się abym już ich nigdy nie musieć widzieć.to jakąś masakra.koronawirus szaleje....a tu jakby nigdy nic się nie stało.Dalej tarzanie pracownika na poziomie bardzo niskim. ....resztę sobie dopiszcie...

pinacolada

Właśnie zobaczyłam że usunięto mój wpis.Ponawiam więc :zgadzam się z opinią poprzednich osób.Przychodzisz do pracy z optymizmem .....ale on gaśnie wraz z tym jak wchodzisz i spotykasz się z chamstwem nie tylko menadżerów i liderów ale także samego przywódcy....Przywódca zdziwił się że w punkcie kredytowym nie ma nikogo bo dziewczyny poszły na el cztery na dzieci.Biadał że nie ma kredytów w związku z ich wolnym na dzieci. Dla przywódcy nie liczą się pracownice i ich rodziny ....tylko zysk ...pieniąchy ..... ????

Łeb

Co Ty chcesz od tego sklepu? Pracodawca super, ludzie mili i sympatyczni do rany przyłóż. Wypłata cudowna i do tego jeszcze premia. Warunki pracy + narzędzia + atmosfera w pracy wyborna. Duża możliwość awansu, zdobycia doświadczenia i pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Na koniec dzwoni buzik i sen się kończy :] OMIJAĆ Z DALEKA

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Carrefour Polska?

@Pytanie

Narzędzia pracy są dostępne w zależności od działu w którym przyszłoby pracować

yoo

Praca jak praca, pracowałem kilka lat, kierownicy niektórzy wyżej starają niż (usunięte przez administratora) mają, pierzysta dalej rośnie w opiórowanie? Dalej tak cfaniakuje i głosu nadużywa? Na bazarze tez wydra dalej hałasuje? Dla mnie stracone lata w tym markecie, jedynie czego się dorobiłem to siwych włosów. To co mi utkwi w pamięci to kablowanie, i sprzedawczyków którzy za nic sprzedaliby nie jednego, dla zasady.

Czesław
@yoo

Jakie są obowiązki pracownika w Carrefour Polska, czym konkretnie zajmowałeś się w tej firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Liczę na Twoją odpowiedź.

Dobra rada
@Czesław

Przeżyj to sam.... przeżyj to sam - czy jeśli otrzymasz opinię pozytywną/negatywną to będzie ona wiążąca przy Twoim wyborze? Idac tym tokiem nie zaczniesz pracować u żadnego pracodawcy.

krewny

WITAM WSZYSTKICH kiedyś pracując w Biedronce czułem się gorszy od wszystkich innych pracowników pracujących w innych sieciach. Teraz pracuję w sieci Carrefour w Bytomiu i znowu czuję się gorszy od pozostałych. W Biedronce kiepsko płacili i szmacili ludzi teraz to samo jest w Carrefour płacą najniższe krajowe, normy na kasach wyśrubowane (bo jak nie ma ludzi chętnych za grosze pracować to trzeba za nich tyrać). Nadgodzin od groma a pieniędzy nie widać. Traktowanie pracownika katastrofa mam wrażenie że ci którzy kiedyś zarządzali tymi starymi biedronkami pracują teraz w Carrefour. Pracownicy pracują za sprzątaczy (mimo że jest od tego firma aspen). Złośliwość osób pracujących w kadrach masakra - wszystko na NIE. Carrefour pokazuje jak to dobra Firma ale tak n ie jest. Uciekajcie z tej Firmy nie przyjmujcie się tam do pracy może zrozumią. Ja pracuję tam już kilka lat i jak zarabiałem najniższą karajowa tak zarabiam. Podwyżka szumnie nazywając to nic innego jak dobicie do średniej krajowej przy kolejnej podwyżce tej kwoty. T R A G E D I A Carrefour Bytom wstyd wstyg ten sklep powinni przenieść do Wietnamu tam za te wynagrodzenie są chętni

Nm

Carrefour Polska zawsze ma jakieś oferty pracy, na wszystkie stanowiska jakie są dostępne w tej firmie

Qdance95

Praca w carrefour bytom ? zenada straszna Pracowalm tam do DZIS i nikomu nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi . Stawka jaka miallem miec to 6.30 i umowa zlecenie a co dstalem bez mojej wiedzy ? /Umowe o dzielo . Ludzie chamsy szczegolnie Pani (usunięte przez administratora) z GTS obiecuje zlote gory a potem unika kontaktu ze swoim pracownikiem .

jogi

faktycznie pracownik dla dyrekcji to śmieć ,należy omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem !!!

A\\\'D\\\'

szkoda tylko że szefostwo \"obstawia\" się swoimi ludźmi. Chyba tylko dla bezpieczeństwa

:-(((

zgadzam się z przedmówcą. Każdy się boi o pracę i dlatego siedzi cicho. Praca za najniższą krajową po 10 ciu latach to żenada. Ale w Bytomiu o każdą pracę trudno, dlatego coraz bardziej dajemy się wykorzystywać i nikt się nie odezwie o coraz to gorszych poczynaniach \\\"szefostwa\\\". Kiedyś było jeszcze normalnie, teraz jest dno...

Kochani, To co się wyprawia w tym markecie to skandal! Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, które ich przerastają. Współczuję ludziom którzy tkwią w tym bagnie i nic nie mogą albo nie chcą na to poradzić. Żal mi pracowników którzy za najniższą krajową są traktowani jak śmieci. Stres (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym, Liczy się tylko (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) y dyrekcji i dlatego ma się dobrą i ciepłą posadkę.

Szczerze to nikomu nie polecam pracy w carrefour bytom. Ogólnie dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bytom

Carrefour Polska