Carrefour Polska

Bytom

Opinie o Carrefour Polska

krewny

WITAM WSZYSTKICH kiedyś pracując w Biedronce czułem się gorszy od wszystkich innych pracowników pracujących w innych sieciach. Teraz pracuję w sieci Carrefour w Bytomiu i znowu czuję się gorszy od pozostałych. W Biedronce kiepsko płacili i szmacili ludzi teraz to samo jest w Carrefour płacą najniższe krajowe, normy na kasach wyśrubowane (bo jak nie ma ludzi chętnych za grosze pracować to trzeba za nich tyrać). Nadgodzin od groma a pieniędzy nie widać. Traktowanie pracownika katastrofa mam wrażenie że ci którzy kiedyś zarządzali tymi starymi biedronkami pracują teraz w Carrefour. Pracownicy pracują za sprzątaczy (mimo że jest od tego firma aspen). Złośliwość osób pracujących w kadrach masakra - wszystko na NIE. Carrefour pokazuje jak to dobra Firma ale tak n ie jest. Uciekajcie z tej Firmy nie przyjmujcie się tam do pracy może zrozumią. Ja pracuję tam już kilka lat i jak zarabiałem najniższą karajowa tak zarabiam. Podwyżka szumnie nazywając to nic innego jak dobicie do średniej krajowej przy kolejnej podwyżce tej kwoty. T R A G E D I A Carrefour Bytom wstyd wstyg ten sklep powinni przenieść do Wietnamu tam za te wynagrodzenie są chętni

Nm

Carrefour Polska zawsze ma jakieś oferty pracy, na wszystkie stanowiska jakie są dostępne w tej firmie

Qdance95

Praca w carrefour bytom ? zenada straszna Pracowalm tam do DZIS i nikomu nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi . Stawka jaka miallem miec to 6.30 i umowa zlecenie a co dstalem bez mojej wiedzy ? /Umowe o dzielo . Ludzie chamsy szczegolnie Pani (usunięte przez administratora) z GTS obiecuje zlote gory a potem unika kontaktu ze swoim pracownikiem .

jogi

faktycznie pracownik dla dyrekcji to śmieć ,należy omijać to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szerokim łukiem !!!

A\\\'D\\\'

szkoda tylko że szefostwo \"obstawia\" się swoimi ludźmi. Chyba tylko dla bezpieczeństwa

:-(((

zgadzam się z przedmówcą. Każdy się boi o pracę i dlatego siedzi cicho. Praca za najniższą krajową po 10 ciu latach to żenada. Ale w Bytomiu o każdą pracę trudno, dlatego coraz bardziej dajemy się wykorzystywać i nikt się nie odezwie o coraz to gorszych poczynaniach \\\"szefostwa\\\". Kiedyś było jeszcze normalnie, teraz jest dno...

Kochani, To co się wyprawia w tym markecie to skandal! Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, które ich przerastają. Współczuję ludziom którzy tkwią w tym bagnie i nic nie mogą albo nie chcą na to poradzić. Żal mi pracowników którzy za najniższą krajową są traktowani jak śmieci. Stres (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym, Liczy się tylko (usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dyrekcji i dlatego ma się dobrą i ciepłą posadkę.

Szczerze to nikomu nie polecam pracy w carrefour bytom. Ogólnie dno.

Zostaw opinię o Carrefour Polska - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska