Opinie o Carrefour Polska w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bytom

Łeb

Co Ty chcesz od tego sklepu? Pracodawca super, ludzie mili i sympatyczni do rany przyłóż. Wypłata cudowna i do tego jeszcze premia. Warunki pracy + narzędzia + atmosfera w pracy wyborna. Duża możliwość awansu, zdobycia doświadczenia i pozyskania nowych kontaktów biznesowych. Na koniec dzwoni buzik i sen się kończy :] OMIJAĆ Z DALEKA

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Carrefour Polska?

Narzędzia pracy są dostępne w zależności od działu w którym przyszłoby pracować

yoo

Praca jak praca, pracowałem kilka lat, kierownicy niektórzy wyżej starają niż (usunięte przez administratora) mają, pierzysta dalej rośnie w opiórowanie? Dalej tak cfaniakuje i głosu nadużywa? Na bazarze tez wydra dalej hałasuje? Dla mnie stracone lata w tym markecie, jedynie czego się dorobiłem to siwych włosów. To co mi utkwi w pamięci to kablowanie, i sprzedawczyków którzy za nic sprzedaliby nie jednego, dla zasady.

Czesław
@yoo

Jakie są obowiązki pracownika w Carrefour Polska, czym konkretnie zajmowałeś się w tej firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Liczę na Twoją odpowiedź.

Dobra rada
@Czesław

Przeżyj to sam.... przeżyj to sam - czy jeśli otrzymasz opinię pozytywną/negatywną to będzie ona wiążąca przy Twoim wyborze? Idac tym tokiem nie zaczniesz pracować u żadnego pracodawcy.

krewny

WITAM WSZYSTKICH kiedyś pracując w Biedronce czułem się gorszy od wszystkich innych pracowników pracujących w innych sieciach. Teraz pracuję w sieci Carrefour w Bytomiu i znowu czuję się gorszy od pozostałych. W Biedronce kiepsko płacili i szmacili ludzi teraz to samo jest w Carrefour płacą najniższe krajowe, normy na kasach wyśrubowane (bo jak nie ma ludzi chętnych za grosze pracować to trzeba za nich tyrać). Nadgodzin od groma a pieniędzy nie widać. Traktowanie pracownika katastrofa mam wrażenie że ci którzy kiedyś zarządzali tymi starymi biedronkami pracują teraz w Carrefour. Pracownicy pracują za sprzątaczy (mimo że jest od tego firma aspen). Złośliwość osób pracujących w kadrach masakra - wszystko na NIE. Carrefour pokazuje jak to dobra Firma ale tak n ie jest. Uciekajcie z tej Firmy nie przyjmujcie się tam do pracy może zrozumią. Ja pracuję tam już kilka lat i jak zarabiałem najniższą karajowa tak zarabiam. Podwyżka szumnie nazywając to nic innego jak dobicie do średniej krajowej przy kolejnej podwyżce tej kwoty. T R A G E D I A Carrefour Bytom wstyd wstyg ten sklep powinni przenieść do Wietnamu tam za te wynagrodzenie są chętni

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Nm

Carrefour Polska zawsze ma jakieś oferty pracy, na wszystkie stanowiska jakie są dostępne w tej firmie

Qdance95

Praca w carrefour bytom ? zenada straszna Pracowalm tam do DZIS i nikomu nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi . Stawka jaka miallem miec to 6.30 i umowa zlecenie a co dstalem bez mojej wiedzy ? /Umowe o dzielo . Ludzie chamsy szczegolnie Pani (usunięte przez administratora) z GTS obiecuje zlote gory a potem unika kontaktu ze swoim pracownikiem .

jogi

faktycznie pracownik dla dyrekcji to śmieć ,należy omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem !!!

A\\\'D\\\'

szkoda tylko że szefostwo \"obstawia\" się swoimi ludźmi. Chyba tylko dla bezpieczeństwa

:-(((

zgadzam się z przedmówcą. Każdy się boi o pracę i dlatego siedzi cicho. Praca za najniższą krajową po 10 ciu latach to żenada. Ale w Bytomiu o każdą pracę trudno, dlatego coraz bardziej dajemy się wykorzystywać i nikt się nie odezwie o coraz to gorszych poczynaniach \\\"szefostwa\\\". Kiedyś było jeszcze normalnie, teraz jest dno...

Kochani, To co się wyprawia w tym markecie to skandal! Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, które ich przerastają. Współczuję ludziom którzy tkwią w tym bagnie i nic nie mogą albo nie chcą na to poradzić. Żal mi pracowników którzy za najniższą krajową są traktowani jak śmieci. Stres (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym, Liczy się tylko (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) y dyrekcji i dlatego ma się dobrą i ciepłą posadkę.

Szczerze to nikomu nie polecam pracy w carrefour bytom. Ogólnie dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bytom

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska