Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

2 Dodaj opinię
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
2 74 80 5 1

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polfarma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie. Naszym mottem jest hasło: "Ludzie pomagają Ludziom".

  Nick

  Witam, pracowałem w Polpharmie kilka lat, na stanowisku specjalisty, jednak z braku możliwości rozwoju, niskich zarobków, beznadziejnej atmosfery i przełożonych odszedłem i dziękuję sobie do dzisiaj za tę decyzję.

  Rysiek

  Czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy na stanowisku pracownika produkcyji. jakie warunki, czy na zmiany i czy nadgodziny, warunki pracy i szefostwo? Jakie szkolenia? z góry dziękuje.

  Krzysiek

  Czy ma ktoś informacje na temat pracy jako operator. Czy praca na zmiany? Czy w weekendy? Czy premie? Proszę o rzetelne odpowiedzi. Dziękuję.

  Specjalista ds Kontroli jakosci 2017-08-19 11:36 przez starogardziaka

  Przebieg rekrutacji

  rozmowa profesjonalna związana ze stanowiskiem, ale innym - Młodszego specjalisty ds kj. do czasu, kiedy pani kierowniczka ujawniła ze szuka byle kogo by tylko szybko pracował bo trzeba się wyrabiać w czasie. wydaje się ze w ostateczności doświadczenie i wykształcenie nie miało znaczenia.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
  ×
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

  Joanna Koczaj-Dyrda
  Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
  Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.