Merkury Market
counter
2 32 88 5 1
vvvv Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

basia ty w krótkich włosach , kamilai krysia , życzę wam wszystkiego najgorszego, jesteście ulubienicami jednej tam osoby czyż nie ?, zdechnijcie

vvvvv Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

ciekawe czemu wpisy na temat blądszmaty są usuwane, może jej przyjaciułeczka ją tak broni ta która jej cześć odpowiada, blondszma akurat tu nie pracuje ale jej przyjaciułeczka tak to pewnie ją o tym powiadomi, blondszmata ty co siedzisz pod churem po lewej stronie zacznij zasłaniać ten twój ryj maseczką bo nikt nie chce go oglądać, a ile osób już zaraziłaś ? trzeba o tym sanepid powiadomić, jesteś brzydka i nikt twojej mordy nie chce oglądać

Pracująca

Wypowiadacie się na temat firmy Merkury która znajduję się w Starogardzie gdańskim a go work akurat ta strona jest dla innej firmy Merkury market więc idźcie na prawdziwą stronę a nie psujcie opinii danej firmy. Pozdrawiam

Pracująca

Widać że nie wiesz o czym piszesz

twój wróg Nowy wpis
@Pracująca

Co ty nie powiesz, widać że jesteś lizuską którejś z koordynatorek , lub dyrektorki, ile Ci płacą za to pisanie tych bzdur ?

xx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Marysia ? , nawet cześć mi wczoraj nie odpowiedziałś , a dzien dobry to do Ciebie nie powiem bo jesteś tylko pare lat starsza i pewnie uważasz się za nie wiadomo kogo , i gdyby chodziło Ci o koronawirusa to miałabyś maseczke , najwyrazniej nie chcesz mieć ze mną nic wpólnego , przykre :'(

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

xyx

Ciekawe czemu moje komentarze na temat Marysi są usuwane ? , bardzo podejrzane , powinna zająć się tym inspekcja pracy , odpowiednie służby i sanepid , Marysia z innymi to gadasz bez maseczek a ze mną nie chcesz, bardzo przykre, skoro nie chcesz gadać ze mną publicznie ani spotykać się ze mną to dla mnie miłość już nie istnieje, bo nie odwzajemniona miłość to nie miłość , bardzo przykre :'(

Tak3Nie
fff
@xyx

Zgadzam się z Tobą , dla mnie też ta osoba dawno już by nie istniała , ona nie ma serca .

ggg

przyjmuje tylko nieletnie bo za nich płacić nie musi ,masakra

aps
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Ciekawe czemu wpisy na temat kamili k. są usuwane oraz siks zaraz zgłosze to gdzie trzeba

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

A te pijaczki Bożena i Gocha które lubią sobie wypić przed pracą jeszcze tam pracują ? , A Dorota to raz była tak pijana w pracy że spadła ze schodów i zwichnęła sobie nogę , powinny być dawno zwolnione

Tak2Nie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Merkury Market?

Dawid
@Pytanie

Tam wcale nie można dostać, przyjmują tylko swoich ulubieńców ,a negatywne komentarze na swój temat sami usuwają, nie polecam nikomu tam pracować, norma jest nie do wyrobienia oraz poniżają ludzi .

Ola

Czy z kasjera można tu awansowac po czasie na kierownika sklepu?

TakNie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Merkury Market?

Natalia

To chyba zbyt pochopny wniosek. Szczerze wątpię, by powyższy komentarz pisała osoba, która już pracuje w Merkury Market. Ty natomiast albo właśnie tam pracujesz albo pracowałeś. Powiedz mi wobec tego, czy pracodawca oferuje Wam jakieś benefity? Chodzi mi na przykład o świadczenia urlopowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, itp.

pewniak

tu zaczyna robić się (usunięte przez administratora). Czas by sprawą zajęły się odpowiednie urzędy,a może jakiś reportaż tv. by tak traktować ludzi zwiększać akordy.Przecież jesteśmy ludzmi ,a nie robotami. Zwiększane akordy,presja ,nadzór, mobing

Zbynio

Może ktos ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników i jakie zarobki mozna wyciągnąć?

Grzegorz
@Zbynio

Wszystkie aktywne oferty zatrudnienia dostępne są pod linkiem: https://www.merkurymarket.pl/kariera/aktualnie-poszukujemy/ Nie mam niestety zbyt wielu informacji na temat zarobków, ale może wypowiedziałby się ktoś z aktualnie zatrudnionych pracowników? A czy przypadkiem nie pracujesz już w Merkury Market?

paweł

a ta spontaczka gabrysia to chyba jakaś schizowana jest, ona ma coś z głową ?

@paweł

znią wszystko w porzaądku., pozdrownienia gabrysiu.. fajna kobietka z humorem:)

@paweł

jak już to sprzątaczka a nie spontaczka :) troche ortografii koleżanko.. bo pewnie kobietka jakaś piszę pod tym nickiem

@kasia

z nią pisze się oddzielnie

@kasia

a słowo z nią pisze sie oddzielne

@kasia

znią ? , naucz się ortografi kobieto, przecież ona nawet kawy nie potrafi zaparzyć ani porządnie pozmywać

@kasia

z nią pisze się oddzielne, ona nawet kawy nie potrafi zaparzyć, zmywać też nie potrafi, chyba że za loda chłopakom

@kasia

wątpie czy w porządku, ona nawet kawy nie potrafi dobrze zrobić, a zmywać też nie potrafi

Kasia
@paweł

Kup sobie kubek termiczny i w domu sobie parz- będziesz miał problem z głowy.

@Kasia

Tak4Nie

kasia

nie ma pracy więc cię zwolniła. nie ma co ludzi obrażać.. szukaj innej pracy

@kasia

Zeby ciebie też zwolnili, życzę ci tego jak najbardziej , ale nie bo ty lizusem jesteś .

Kasia

Ja juZ dawno tam nie pracuje bo sama odeszłam;)

Daniel

W końcu ktoś wypowiedział się na jej temat. To wszystko prawda, jest tam najgorszą koordynatorką

Karl

Cała prawda o niej ,coza odraza !

Daro
@Karl

Nawet śmierdzi od niej , fuj

@Daniel

pani bozena jest bardzo w porzadku

daniel

jest najgorsza

daniel

jest najgorsza

kasia

skoro najgorszy to po co tam pracujesz??

zwolniłem ju dawo

Ktosik

Nie sądzę by tam było wszystko prawidłowo wszyscy cicho siedzą bo się boją a prawda jest że robi się tam (usunięte przez administratora) przyjmują wszystkich jak leci i jadą po nowych jak by byli robotami P.Gosia to jest najgorsza

@Ktosik

ludzie nie pzesadzajcie, nowi pracownicy nie są wcale tak źle traktowani jak wy tutaj piszecie..

Hmm

Ktoś ta firma powinien się zainteresować jakaś inspekcja pracy czy co bo urząd pracy nic z tym nie robi mimo że dostają skargi od ludzi

Ktoś
@Hmm

Bo się boją o pracę swoją o stanowisko dlatego nikt nic nie robi a jedna czy dwie osoby nic nie zdziałają z tym więc dalej będzie wyslzysk a ludzie tam idą jak roboty nie widząc co się dzieje tam

@Hmm

nikt z tą firmą nic nie będzie robić..godziny pracy idealne dla matej polek 7-15 badz 7-16 ..

Daniel

bożena to najgorsza koordynatorka

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Merkury Market