Opinie o Merkury Market w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Merkury Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Merkury Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury Market w Starogard Gdański

Angelika

Nie polecam pracy, praca na akord, normy z kosmosu, na koniec miesiąca jak komuś wypada premia to celowo wrzucają na nowa robotę aby premia niw wyszła, brak szacunku do pracownika i wyrzucenie kilkunastu osób na raz z dnia na dzień. Tragedia

Julita
@Angelika

Nie zgodzę się normy są do zrobienia ja całe miesiące byłam na tym samym i zawsze są 2h aby się wprawodz i one nie są liczone

Martyna

Nie polecam tej pracy , jakie są tam obecnie normy do wyrobienia na godzinę ? , koleżanka tam kiedyś pracowała to zemdlała , normy były tam zdecydowanie za wysokie , dyrektorka patrzy tylko gdy kilka osób ma więcęj na godzinę to odrazu wszystkim podwyższała normę a nie wiadomo czy tamte osoby nie jechały na jakichś tabletkach, a do tego jest chamska , i równie niektóre chamskie osoby i bez kultury tam zatrudnia zarówno z koordynatorek jak i innych pracowników , a koordynanorki pewnie też mają premię z tego ile zrobią osoby które u niej są (ciekawe czy by sama tyle zrobiła lub dyrektorka ) A głównie to zatrunia studentów , domyślam się że dlatego że nie musi za nich opłacać niektórych składek . NIE POLECAM

Justyna Nowy wpis

Obecnie ilu zmianowa jest praca ?, czy są nadgodziny ? jeżeli tak to czy jest przymus pracowania tych nadgodzin ?

Basia Nowy wpis

Soboty są pracujące ? czy zmuszają ludzi do pracy w soboty ?

Jaka atmosfera jest między działami w Merkury Market?

Angelika

Julita Nowy wpis
@Angelika

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Merkury Market? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS

Czym w Merkury Market zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Martyna

Jakie są mocne strony pracodawcy Merkury Market?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Merkury Market?

Olek

Odazu widać że pisze to ktoś z biura

xyx

Marysia , jednak wynika z tego że nie chcesz nawet ze mną gadać , bo po moim ostatnim wpisie co napisałam że nie będę chodziła na rano bo to dla mnie zbyt przykre żebym miała patrzeć na to jak rozmawiasz z innymi a ze mną nie chcesz to przestałaś chodzić na rano , ale itak wynika z tego że wolisz tamte (usunięte przez administratora) niż mnie , bo gdyby Ci na mnie zależało to normalnie rozmawiałabyś ze mną a nie unikała . Bo ja się pierwsza do Ciebie odzywać nie będę po tym w jaki sposób się do mnie w ostatnim czasie odzywałaś ? , po czymś takim nigdy , to jest nawet karalne . Jak chcesz to Ty pierwsza się do mnie odezwij ale w nomalny i cywilizowany sposób bo inaczej nie uznaję , chociaż na rano już raczej nie przyjdę jak chcesz możesz sobie chodzić bo ja chodziłam tylko ze względu na Ciebie a Ty albo zamiast ze mną rozmawiałaś z innymi albo mnie unikałaś . Skoro nie chcesz nawet ze mną rozmawiać w cywilizowany sposób to w miłość i to że mogły byśmy być razem i się spotykać tym bardzdziej nie wierzę , bardzo przykre :'(

Jakie są warunki zatrudnienia w Merkury Market?

Daniela

Warunki zatrudnienia są takie że jak tam nie masz znajomości lub tam kiedyś pracowałeś lub pracowałaś i Cię zwolnili to drugi raz Cię nie przyjmą przykre ale prawdziwe , nie podobasz się którejś z koordynatorek to ona się tym zajmie żeby Cię zwolnili . Podobno gu...a ostatnio pchała się tam do pracy, jeżeli ją przyjmą to tylko po znajomości przez M....ę , tą którą niby ma w znajomych chociaż swojego prawdziwego konta M....a nie ma odwagi założyć . Jeżeli g....a zostanie tam przyjęta do pracy to jej i tej osobie co jej w tym pomogła życzę wszystkiego najgorszego . A Dyrektorce dororocie i koordynatorkom którzy mnie poganiali w pracy życzę z całego serca tego samego żeby ich też kiedyś poganiali , jak nie dostane przeprosin to życzę wam wszystkiego najgorszego . Karma Wraca suki

xyx

Marysia , dziś szłaś i rozmawiałaś z tą (usunięte przez administratora) a ze mną nie chcesz rozmawiać w miły i cywilizowany sposób , bo gdybyś chciała to pierwsza odezwałabyś się lub zatrzymała jak jechałaś lub szłaś , bo ja się pierwsza do Ciebie nie odezwę po tym jak wtedy mi odpowiedziałaś ? , w taki wredny sposób . Już raczej nie przyjdę na rano bo nie mam zamiaru patrzeć na to jak z innymi rozmawiasz a ze mną nie bo to jest dla mnie zbyt przykre bym miała na to patrzeć . Skoro nawet nie chcesz ze mną rozmawiać w miły i cywilizowany sposób to już w miłość tym bardziej już nie wierzę , przykre :'(

xyx

Marysia T . jak się dziś Ciebie pytałam czy możemy pogadać to się nie odzywałaś , a jak się pytałam czy nie mam wcale się do Ciebie odzywać to mi groziłaś , to jest karalne , wszystko mam nagrane oraz skopiowane i zgłosze to . Teraz już wiem że tyle czasu robiłam sobie nie potrzebne nadzieje co do Ciebie . przykre :'(

@xyx

Ja to bym ją powiesiła za pipe gdyby Cię zdradzała koleżanko

@Karina

Powiesić za pipę ? , może i tak zastanowię się . Marysia nie ma żadnej kultury i dziś byłam zgłosić co wczoraj do mnie powiedziała , i niech zacznie zakładać maskę na twarz , sanepid

@xyx

Gdyby taka osoba jak ona mi wygrażała to zaraz bym to zgłosiła , przecież zadałaś jej normalne pytanie i ona nie miała Ci prawa wygrażać , ta osoba nie ma żadnej kultury to (usunięte przez administratora) , na Twoim miejscu założyłabym jej sprawę.

@Karina

Popieram , bo (usunięte przez administratora) takiej jak ona nie uznzaje , a jeszcze siedzi ona na churze ( jakim prawem ) , jakaś , bo jak ona jeszcze raz powie mi że nie mam siedzieć koło niej na chrze to zgłaszam to ( a wtedy sama też byłała bez maseczki , a niby jakim prawem sama siedzi i wychodzi bez maseczki , a obecnie jak wychodzi z tego churu to przechodzi ona bok innych to każdy może się od niej zarazić oraz od jej znajomych a szczególnie od jej znajomych i blądszmay . Bez pozdrowień .

xyx

Wszystlich Marysi koleżanek nie nawidzę, a jak woli je zamiast mnie to jej również ,przykre :'(

daria
@xyx

I dokładnie tak , masz rację

Davi

popieram xyx , ta (usunięte przez administratora)nie ma żadnej kulury i nawet w cywilizowany sposów nie potrafi rozmawiać z ludzmi , ja to bym ją odrazu zgłosił na policje (usunięte przez administratora)

gfg

Jaka Ania ?, najpierw mi udowodnij, , a posądzenia są karalne ! , Skoro Marysia mnie nie zna to ja też jej nie znam , proste !!!

Ernest

Po pierwsze to nie jestem twoją kochaniutką ,!!! , a brednie to ty piszesz, bo ja dokładnie wiem co pisze , a jak chcesz ze mną walczyć to możemy !!! , tylko powiedz kiedy ? , a zniszcze Cię !!!

Davi

Z tobą to już wogóle bym nie chciał bo dostałbym obrzydzenia i pożygałbym się gdybym miał coś wspulnego z tobą . Fałszywe oskarzanie , posądzanie i obrażanie Ani że to pisała jest karalne , przekazałem jej to i była to zgłosić . Pewnie masz dużo kompleksów ? , że tu piszesz i wtącasz się w nie swoje sprawy i pewnie nikt cię nie chce

Ernest

Bardzo mi Ciebie jest żal droga nieznajoma . Poszukaj sobie innego zajęcia a nie wypisywanie bzdur na temat normalnych cywilizowanych ludzi . Myślę , że to co piszesz droga nieznajoma jest karalne. Podchodzi to pod stalking. I znieważanie osób w taki sposób, w który tutaj droga Pani robi również. Proszę o poczytanie sobie kodeksu karnego droga Pani . A pozniej będzie mi mogła Pani uwagę zwracać .. Jest to strona Merkury atelier opinie , a nie strona do rozwiązywania prywatnych spraw. To co Pani wypisuje i zachowanie jakie Pani tu przedstawia w końcu Pani Maria zgłosi i raczej to Pani będzie miała ogromny problem z prawem .. Pozdrawiam

gfg
@Ernest

Jak nie jesteś w temacie to nie pisz , a obrażałeś to ty pierwszy , a ta Maria nie jest wcale taka cywilizowana a tobie do cywilizacji również daleko . Oskarżyć to ja mogię ciebie i Marysie również i nie tylko ja . Jaką ty szkołę kończyłeś ? , aż wstyd się pewnie przyznać co ? . Z takimi jak ty nie utrzymuję żadnych kontaktów , więc wal się !!!

xyx

Marysia , przykre że ostatnio w taki wredny i nie cywilizowany sposób mi odpowiedziałaś jak się Ciebie pytałam czy nie mam wcale się do Ciebie odzywać ? , chciałam Ci powiedzieć że Cię kocham , że podobasz mi się i zapytać czy zgadzasz się ze mną spotykać ? , ale skoro nawet nie chciałaś ze mną gadać i w taki wredny sposób mi odpowiedziałaś to już wiem że tyle czasu robiłam sobie nie potrzebne nadzieje co do Ciebie , i skoro nie chcesz się ze mną spotykać to nie wierzę już w miłość , bardzo przykre :'(

Jakie są warunki zatrudnienia w Merkury Market?

xyx

Wcześniej chciałam odpowiedzieć , ale usuneli wpis , ciekawe jakim prawem . Nalgprsza jest koodynatoka maysi a , fałszwa jest obmacywała kamile k. , woli krysie i basie .A warunki zatrudnienia są takie że jak nie jesteś ulubiencem lub ulubienicą którejś z koordynatorek to Cię nie przyjmą , przyjmują tylko małolaty , a wszystkim koordynatorkom powinny zrobić testy psychologiczne , czy są normalne a szczególnie Marysi. A norma tam jest nie do wyrobienia .

xyx

Marysia , dziś jechałam rano autobusem tylko dla Ciebie żeby z Tobą pogadać prywatnie , bo chcę znać konkretną odpowiedz czy zgadzasz się ze mną spotykać ? , myślałam że może pojedziesz autobusem , ale nie i nawet się nie zatrzymałaś ( wielka pani się znalazła ) , a to komu się zatrzymujesz to itak wiem . Kocham Cię i podobasz mi się ale pod warunkiem że będziesz dla mnie miła i żadna inna nie będzie dla Ciebie ważniejsza ode mnie , a jak na razie tak niestety nie jest i nie myśl że do końca życia mam zamiar robić sobie nie potrzebne nadzieje co do Ciebie , nie wiem czy przyjdę jeszcze na rano bo to nie ma sensu skoro z Tobą nie da się rozmawiać publicznie w cywilizowany sposób ( a gdybyś jeszcze raz mnie obraziła publicznie to założyłabym Ci sprawe ) . A jeżeli przyjdę to pierwsza się do mnie odezwij ale wcywilizowany sposób czy zgadzasz się być ze mną ? , lub znajdz mnie na facebooku . Jeżeli nie zgodzisz się ze mną spotykać to nie wierzę w miłość bo nie odwzajemniona miłość to nie jest żadna miłość , przykre :'(

xyx

Marysia,dziś wolałaś wyjść z kościoła bocznym wyjściem z tą (usunięte przez administratora) w z którą szłaś bez maseczki i bez zachowania odległości pewnie dlatego że nie chciałaś żebym się do ciebie odezwała ? , przykre, jeżeli wolisz ją to droga wolna, tylko nie potrzebnie dla ciebie się tyle poświęcałam tyle czasu mogłaś odrazu powiedzieć że nie chcesz mieć ze mną nic wpulnego a nie żebym sobie nadzieje robiła, wszystkich twoich koleżanek nie nawidzę a jeżeli wolisz je niż mnie to ciebie również

Głos Rozsądku
@xyx

Weź się kobieto opamiętaj. Już dawno powinnaś zrozumieć, że nic z tego nie będzie. Myślenie nie boli a czasem warto ruszyć szare komórki

@Głos Rozsądku

Sam się ogarnij baranie !!! a z myśleniem to chyba ty masz problem co ? , bo jeżeli tak to w psychiatryku czekają na ciebie i nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, a za obrażanie mnie to pożałujesz tego !

ankest88@sobie żeby swoją ci
@xyx

kropiszowa nsjgorsza , naj brzydra z churu i nie życzę wobie żeby swoją cipipe m pokazywała !

vvv
@ankest88@sobie żeby swoją ci

Racja bo do kuri zgłosze , a ile ana śpiewa na tym churze??? !

xyx

Marysia , jak byś chciała to mogłabyś , byś się chociaż zatrzymać dziś bo jechałs , anie nic , przykre , gdyby Ci na mnie zależało to byś się chociaż zatrzymała . specjalnie jechałam żeby z Tobą pogadać prywatnie :' ( ,przykre , :' (

xyx

Marysia , chcę wiedzieć konkretnie czy zgadzasz się ze mną spotykać ? , bo podobasz mi się i kocham Cię , ale nie chce robić sobie nie potrzebnych nadzieji co do Ciebie i już trzeci rok chodzę przez Ciebie nie potrzebnie na rano , a po tym co wtedy do mnie powiedziałaś publicznie to po pierwsze jest karalne ( (usunięte przez administratora) nie nawidzę ) , a drugie to złamałaś mi tym serce na zawsze , bo jak Cię poznałam bliżej w merkurym to zmieniłam orientacje sexualną , ale Ty mnie odrzuciłaś , przykre :'(

Obserwator
@xyx

Ogarnij się pijaczko, bo bladzisz nie mam ochoty czytać tu Twoich wpisów na temat miłości do Marysi . Daj kobiecie spokój bo wychodzi na to ,że ma na Ciebie wylane . I nie chce z Tobą być . Proszę nie wpisywac na forum firmy takich bzdur . Jest to strona do opinii o Merkurym a nie wypisywanie Twoich żali do obcej kobiety. Oddaj się na leczenie bo jak będziesz dalej tak chlac to się wykonczysz kobieto . Pozdrawiam

@Obserwator

I jeszcze jedno baranie bładzisz to ty obrażając mnie bo ja bardzo dobrze wiem co piszę , a jak nie chcesz czytać moich wpisów to idz się utop i pytanie było do Marysi a nie do ciebie (usunięte przez administratora)co nie ? , więc się nie wtrącaj bo twoje zdanie mnie nie interesuje , a , bzdury to ty tutaj piszesz a nie ja , twój wpis jest karalny i będzie to zgłoszone gdzie trzeba , baranie , śmieciu lub śmieciaro , czysta patologia , życzę ci żebyś zdechł lub zdechła a najchętniej to bym cię rozwaliła na drobne kawałki a potem dała psu do zjedzenia . bez pozdrowień

@xyx

Ma Pani rację na temat tego obserwatora , i ciekawe dlaczego poprzedni Pani wpis usunęli na jego temat ? , przecież to chory człowiek i pewnie jest po szkole specjalnej nr 5 w starogardzie co kiedyś była . A ogólnie to również chciałabym dodać opinie na temat koordynatorki bożeny , obraża inne osoby tam pracujące a sama wygląda i zachowuje się jak (usunięte przez administratora)jakaś . Przecież to stara pijaczka .

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury Market