Opinie o Merkury Market w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Merkury Market. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Merkury Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury Market w Starogard Gdański

Dawid

Ile zarabiają sprzątaczki w firmie?

xyx

Marysia, dziś mi nawet cześć nie dpowiedziałaś jak szłaś rano z kościoła a temu facetowi co szedł puznej to odpowiedziałaś " dobry" , o faceców jeżeli chodzi o Ciebie to akurat nie jestem zazdrosna ale chodzi o sam fakt że jemu odpowiedziałaś a mi nie to jednak nie chodzi Ci o żadnego koronawirusa ( bo dla Ciebie to tylko pretekst by się do mnie nie odzywać), jeżeli nie chcesz mieć ze mną nic wspulnego odzywać się do mnie ani spotykać to mogłaś mi to powiedzieć a nie żebym sobie nie potrzebne nadzieje robiła co do Ciebie przez tyle czasu, jestem człowiekiem i też mam uczucia a nie że Ty mnie traktujesz w taki sposób, przykre że nie chcesz się ze mną spotykać, nie wierzę już w żadną miłość bo nie odwzajemniona miłość to nie miłoć :'(

paweł

a ta spontaczka gabrysia to chyba jakaś schizowana jest, ona ma coś z głową ?

kasia
@paweł

znią wszystko w porzaądku., pozdrownienia gabrysiu.. fajna kobietka z humorem:)

kasia
@paweł

jak już to sprzątaczka a nie spontaczka :) troche ortografii koleżanko.. bo pewnie kobietka jakaś piszę pod tym nickiem

@kasia

z nią pisze się oddzielnie

@kasia

a słowo z nią pisze sie oddzielne

@kasia

znią ? , naucz się ortografi kobieto, przecież ona nawet kawy nie potrafi zaparzyć ani porządnie pozmywać

@kasia

z nią pisze się oddzielne, ona nawet kawy nie potrafi zaparzyć, zmywać też nie potrafi, chyba że za loda chłopakom

@kasia

wątpie czy w porządku, ona nawet kawy nie potrafi dobrze zrobić, a zmywać też nie potrafi

@paweł

Kup sobie kubek termiczny i w domu sobie parz- będziesz miał problem z głowy.

@Kasia

Heloo

Ty (usunięte przez administratora) Idz się lecz. Na glowe

Jaka bajera? niby do ciebie ty nie dorozwinięta i chora psychicznie śmieciaro, niby ciebie miałbym się bać?, śmieszna jesteś a twój komentarz będzie zgłoszony na policji (usunięte przez administratora)!

xyx

Marysia ,pewnie wolisz tą szmate niż mnie ? za którą oglądałaś się jak schodziłaś dziś z churu i z którą wolałaś wyjść z kościoła boczymi schodami ( nie posikaj się na jej widok ) pewnie dlatego tam z nią szłaś abym się do Ciebie nie odzywała, no bo chyba nie myślałaś że też tamtąd pujde skoro wolisz ją, nie nawidzę jej i wszyskich szmat które wolisz bardziej niż nie i skoro wolisz je niż mnie to ciebie również, żałuję że byłam dziś na rano :'(

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Merkury Market? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starogard Gdański
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Demi

Sprzątaczka Gabriela lubi pogadać sobie z facetami i te uśmiechy do nich no no może kawka kotek hehe

@Demi

Co myślałaś ?, że odpisze ci na to ? itak wiem kto to napisał

acc

A ta spszątaczka to co robi na tym zdięciu ?

@acc

Jakie zdjęcie chce zobaczyc

@Marek

nie rób z siebie (usunięte przez administratora) i przestań te bzdury wypisywć !!!

xyx

Marysia, dziś nawet cześć mi nie odpowiedziałaś a sama też byłaś bez maseczki, a do tej (usunięte przez administratora) co szła za Tobą z tyłu z to odpowiedziałaś dzień dobry , przykre , ( o mało orgazm nie dostaaś jak się do Ciebie odezwała ) ;' jak nie chcesz się ze mną spotykać to mi to powiedz, to znajdę sobie inną która będzie mnie kochała i będzie przy mnie a nie tak jak Ty Przykre

xyx

Ciekawe dlaczego wpis na temat blonszmaty został usunięty ?, blondszmato ty co siedzisz w bobowie pod churem bez mezeczki po lewej jak się wchodzi i ty co tydzień do komuni chodzisz i co w ostanią niedziele czekałaś chyba 10 min. aż Marysia przyjedzie żebyś spaliła się żywcem razem z tym twoim samochodem) , nie zbliżaj się do Niej bo pożałujesz, i nie interesuje mnie to czy masz maseczkę ani czy jesteś jakąkolwiek jej krewną, bo to bardzo podejrzane, no bo żeby ponad 10 min zawsze czekać za krewną ? , i przestań ludzi zarażać bo nikt twojej mordy nie chce oglądać, chyba że ta twoja marysia bo jak jesteście razem topożałujecie obie, a tobą akurat nie jestem ani troche zainteresowana bo takie siksy jak ty mnie nie interesują ,ty pewnie tu nie pracujesz ale twoja niby znajoma marysia cię o tym powiadomi , skoro tyle czasu się k......e zanim wejdziecie twój i jej mąż powinni się o tym dowiedzieć. A Ty Marysia jak wolisz ją to przykre, wolę już kogoś kto będzie szanował mnie tak jak ja ją

xyx

Marysia woli panienki z samochodem co ?

xyx

Marysia wowi panienki z samochodem , co ?

xxx

Marysia, dziś pewnie chciałaś zrobić mi po złości ? i jechałaś rzeczną, to sobie dalej jezdzij tą swoją (usunięte przez administratora) rzeczną, żeby na tej rzecznej samochód ci się (usunięte przez administratora)

Ciekawe czemu komentarze na temat kierowniczki gochy oraz dyrektorki doroty są usuwane ?, itak pujdę z tym na policję

xyx

Marysia, jakim prawem powiedziałaś mi dwa tyg temu na churze ciągnij tam ,to się odsunęłam ,byłam w odpowiedniej odległośsci od Ciebie ,a puziniej to wyszłasz bo nie chciałaś być tam gdzie ja (jak już używawasz takich słów jak ciągnij to posyp, ale dobry towar ma być). Przykre że nie chcesz ze mna byc :'(

Ola

Czy z kasjera można tu awansowac po czasie na kierownika sklepu?

@Ola

Nie, pomyliłaś zakład, Najbardziej trzeba uważać na Marysie, bo jak się w niej zakochasz to będzie robiła Ci wszystko po złości, fałszywa jest .

Skoro Marysia nie chce ze mną być to żeby ten zakład się spalił doszczętnie

vvvv

basia ty w krótkich włosach , kamilai krysia , życzę wam wszystkiego najgorszego, jesteście ulubienicami jednej tam osoby czyż nie ?, zdechnijcie

vvvvv

ciekawe czemu wpisy na temat blądszmaty są usuwane, może jej przyjaciułeczka ją tak broni ta która jej cześć odpowiada, blondszma akurat tu nie pracuje ale jej przyjaciułeczka tak to pewnie ją o tym powiadomi, blondszmata ty co siedzisz pod churem po lewej stronie zacznij zasłaniać ten twój ryj maseczką bo nikt nie chce go oglądać, a ile osób już zaraziłaś ? trzeba o tym sanepid powiadomić, jesteś brzydka i nikt twojej mordy nie chce oglądać

Pracująca

Wypowiadacie się na temat firmy Merkury która znajduję się w Starogardzie gdańskim a go work akurat ta strona jest dla innej firmy Merkury market więc idźcie na prawdziwą stronę a nie psujcie opinii danej firmy. Pozdrawiam

Pracująca

Widać że nie wiesz o czym piszesz

twój wróg
@Pracująca

Co ty nie powiesz, widać że jesteś lizuską którejś z koordynatorek , lub dyrektorki, ile Ci płacą za to pisanie tych bzdur ?

xx

Marysia ? , nawet cześć mi wczoraj nie odpowiedziałś , a dzien dobry to do Ciebie nie powiem bo jesteś tylko pare lat starsza i pewnie uważasz się za nie wiadomo kogo , i gdyby chodziło Ci o koronawirusa to miałabyś maseczke , najwyrazniej nie chcesz mieć ze mną nic wpólnego , przykre :'(

xyx

Ciekawe czemu moje komentarze na temat Marysi są usuwane ? , bardzo podejrzane , powinna zająć się tym inspekcja pracy , odpowiednie służby i sanepid , Marysia z innymi to gadasz bez maseczek a ze mną nie chcesz, bardzo przykre, skoro nie chcesz gadać ze mną publicznie ani spotykać się ze mną to dla mnie miłość już nie istnieje, bo nie odwzajemniona miłość to nie miłość , bardzo przykre :'(

fff
@xyx

Zgadzam się z Tobą , dla mnie też ta osoba dawno już by nie istniała , ona nie ma serca .

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury Market