Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.
counter
2 664 1434 5 1
GAZETKA Nowy wpis

Widzieliście gazetke merkurego?? ja mam dobry wzrok ale w tej gazetce jest wszystko i nic...Kto jest odpowiedzialny za KAMIEN ELEWACYJNY?? Tego gość nie może mieć pojęcia o marketingu - co drugi miesiąc są te same kamienie w gazetce...to oni mają tylko 5 rodzai kamieni? Czemu innych kamieni nie promują? Pewnie mają pięć modeli kamienia "na magazynie" a reszta kamieni "na zamówienie". W lipcu w gazetce jest DESKA ELEWACYJNA, tzn. jest tylko w opisie, bo zdjęcie to jest jakiś żart, nic nie można na nim zobaczyć...kto tym ZARZĄDZA,??? Albo drzwi, fajnie pokazane 20 modeli drzwi, można sobie LUPĄ oglądnąć jak wyglądaja, ale opis do drzwi a raczej jego BRAK to jakaś kompromitacja...zero informacji!!! Elektronarzędzia w gazetce, ciągle te same promowane, poziomice o drugi miesiąc pokazują...ZENADA... PŁYTKI...wszytko w odcieniu szarości...rozumiem że to teraz modny kolor, ale to ludzie nie moga dostać promocji na płytki w innym kolorze??LAMP lepiej niech wogóle nie pokazują w gazetce - zdjęcia NIC nie pokazują, a opis do nich jest dramatyczny... Chciałam sobie kupić elementy CHROMOWANE do łazienki, robiłam spore zakupy, uzbierało czterocyfrowa liczba. Poprosiłam sprzedawcę o rabat na te elementy, on zadzwonił do logistyka, a logistyk dał rabat 10%...śmiech na sali. Nie kupiłam tam tych elementów, tylko u pobliskiej konkurencji. Jak się klienta nie szanuje, to nie dam im zarabiać.

TakNie2
Ppppppp Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Pracuje w MM i szczerze jak dla mnie jest okay. W żadnej pracy nie moze byc idealnie przecież, zawsze sie znajdzie cos nie tak, a pracowac przecież trzeba. Jak sie komus nie podoba zawsze moze sie zwolnic i szukac czegos innego, nikt nikogo nie trzyma tu na siłę przeciez....

Tak7Nie3
Pracownik Nowy wpis
@Ppppppp

Przejdz sie na pieresze pietro na lampy i zacznij pracować...przestaniesz brednie opowiadac!

neo Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła, zarówno przez telefon jak i osobiste spotkanie w siedzibie firmy. Na spotkaniu test predyspozycji z trochę głupawymi pytaniami ale takie już uroki HR. Na rozmowie dowiedziałem się, że praca jest w systemie dyżurowym po 8 lub 12 godzin, czasem zdarzają się jakieś nadgodziny. O samej pracy niewiele się dowiedziałem, ewidentnie nie były to osoby mające o niej pojęcie (IT). Na dniu próbnym dowiedziałem się od niedoszłych kolegów że pracują codziennie po 10 godzin. Dodatkowo, że są delegacje zagraniczne, o które nikt mnie nawet nie zapytał na rozmowie. Widząc, że to jakaś farsa i ewidentnie osoby przeprowadzające rekrutacje albo nie wiedzą na jakie stanowisko szukają pracownika albo celowo wprowadzają kandydatów w błąd licząc że nie zrezygnują i będą pracować w tym systemie kołchoźniczym (stawiam na to drugie) poszedłem do kadr zrezygnować. Jeśli ktoś chcę pracować w takim systemie to droga wolna ale nie jest to sytuacja standardowa i powinno się o tym jasno informować na starcie. Pani z kadr zapytała dlaczego rezygnuje po czym poddała pod wątpliwość że pracownicy w tym dziale pracują po 10 godzin (siedzą tam dłużej z własnej woli bo lubią i nie informują o tym przełożonych?!).

Patryk

ogólnie to sama praca nie jest zła na moim dziale dużo roboty bardzo dużo i podobno po pół roku podkreślam pół roku dasz radę wyciągnąć 3500zł za około 180h generalnie podstawa to te 2500zł i wsyzstko polega na zasadzie premii czyli idąc na urlop nic za bardzo nie dostaniecie no i wiadomo wpadniecie komuś w niełaskę to przypał na minus najbardziej mogę ocenić kierownictwo nie chcieli mi wypłacić pieniędzy i musiałem jechać do żywca około godziny drogi ale po rozmowie z kierownikiem dostałem szybką odpowiedź że nie ma takiej opcji że by bło na konto bo coś tam wystarczyło tylko powiedzieć że sprawdzę to czy jest leglane a jak nie to zgłaszam sprawę na policje to nagle na drugi dzień kasa na koncie nie polecam typowa polska firma która chce cię wykorzystać na 10000% i może trochę więcej

Tak4Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartkiew.
Nazwa działu: Handlowy

Strata czasu obsługa i kierownicy na zerowym poziomie

Tak2Nie4
Ekwa123
Nazwa działu: Handlowy

Firma typowo szuka ludzi naiwnych i chętnie przyjmuje tylko z orzeczeniem do niepełnosprawności. Brak profesjonalizmu, "rekrutujący" nie potrafią przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej. Oferują jedynie niskie zarobki. Podsumowując strata czasu.

Tak3Nie2
989m
Nazwa działu: Marketing

Pracowałem swego czasu jako grafik. Zdecydowanie nie polecam. Dostałem zleceniówkę na miesiąc, po miesiącu miała być normalna umowa, której oczywiście nie dostałem. Wszystko robione w Corelu w średniowiecznym stylu, ale wychylić się nie można z czymś nowym, bo "tak jest gazetka robiona i kropka". Na pomoc też zbytnio nie macie co liczyć, bo wszystko jest robione bardzo pretensjonalnie. Za korzystanie z telefonu grożą obcinaniem pensji, a już największym absurdem jest to, że grafik musi chodzić na magazyn sprawdzać swoje zamówienie, czy jest zgodne z tym co się wysyłało do druku. Tak więc jest się grafikiem/magazynierem, bo to co przyjdzie trzeba rozpakować, posprawdzać i zapakować. Żenada.

Tak7Nie1

Nie polecam zarobki jak na dzisiejszy standard, ujdą po za tym za każdy nawet jeden dzień chorobowego nie ma premi więc dostajesz najniższa, jeżeli chodzi np o dodatki świąteczne? jeżeli wyślą cie na przymusowy urlop bo akurat im sie godzinny nie zgadzają także nie dostaniesz "bonów świątecznych " a o tym że jedna osoba robi na kilku działach bo naprzyklad ktoś jest chory to już nie wspomnę za mało ludzi do pracy.

Hhhh
@Były pracownik

Z tymi bonami to faktycznie stary poleciał w kulki. Może niech porostu je zlikwiduje kupi ze 3 kangury a nie zwodzi ludzi że coś dostaną. Zenada

@Były pracownik

Dokladnie zgadzam sie. Ja nie jestem wymagajacym pracownikiem, ale oczekuje chociaz trochu szaczunku od pracodowcy...w MM tego nie ma, najgorszy jest dzial lamp! Nie tylko kierownik, ale jest tez kilku wrednych pracownikow ktorzy mysla ze sa lepsi np. Ich rodzina, nracia, mezowie pracuja na " wysokich" stanowiskach w MM. Tacy ludzie sa strasznie fałszywi!

@Były pracownik

To jest warte sprawdzenia, najprawdopodobniej wasze wnioski o świadczenie socjalne z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych zostały wyrzucone do kosza jeżeli byliście na chorobowym urlopie lub opiece. Ja złożyłem wniosek u swojego kierownika na obiekcie, a po tym jak nie otrzymałem przelowu dostałem odpowiedź od kadrowej, że nie złożyłem wniosku i to był powód niewypłacenia swiadczenia. Tak się złożyło, że kierownik pokwitował na kserokopii odbiór wniosku i zaczęło się wymyślanie w kadrach, teraz czekam na oficjalna odpowiedź listowną (oczywiście żeby jak najdłużej to trwało) co stało się z moim wnioskiem i dlaczego świadczenie nie zostało wypłacone.

lilek
Nazwa działu: Ogrodnictwo

Jeśli komuś zależy na szybkiej przesyłce to nie polecam,według zamówieniem miało potrwać max do 10 dni-to bzdura ja zamówiłam towar 23.04 a jeszcze go nie ma, a dziś jest 11.05 z tego co mi wiadomo to dopiero dziś został nadany do dostarczania może do piątku 15.04 dojdzie.

Tak2Nie3
Klijent z rogówka
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam zakupu rogowek z tej sieci sklepów sprzedaja uszkodzone i mowia ze to jest uszkodzenie mechaniczne zle montowane mocowania boków chodzi o zawiasy rogówka typu toscania dwa razy zkladana reklamacja i dwa razy odmowa wiec nie polecam naprawdę durze pieniądze chca a nie poczyniaja do odpowiedzialnosc

Tak1Nie6
Nazwa działu: Handlowy

Merkury market to typowa firma nastawiona na wyzysk. Jaj pracujesz jako logistyk to masz najwiecej zadan(wiele spoza opisu twojego stanowiska) oraz jestes złem koniecznym. Pracujesz w większości tygodnia do 18- csly dzien zmarnowany. Musisz byc potulny jak baranek i nie miec swojego zdania( przynajmniej w kontakcie z trzyosobowym zarzadem). Jedyny plus tego to jest kasa, naprawde dobra jak na warunki krisnienskie, ale stres jest bardzo duzy. Szczegolnie jak sie pracuje na piewszym pietrze u niejakiego M. To nie jest czlowiek, jego stosunek do drugiej osoby to jest dramat. Traktuje Cie jak smiecia( oczywiscie ma kilku swoich pupilkow, ale raczej nie dazy ich sympatia, tylko wynika to z faktu ze zdaje miec swiadomosc ze jakby sie zwolnili to by mial przeje****). Nip powinien sie nim zajac, ale dziwnym trafem nic z tym nie robia, chociaz wiekszosc osob przez niego jest zastraszana i ponizana. Moze dlatego nic z tym nic nie robi, bo ludzie nie chca sie przepychac, a on ma tyle kasy i znajomosci ze bylo by mu ciezko mu cos udowodnic! (usunięte przez administratora) nie mozna nazwa czlowiek...to jest kawal dziada, reszta (usunięte przez administratora). Jak chcecie dorobic to polecam, ale na dłuższy czas nie, chyba ze po was bedzie to splywac. Bo w Mm nie usłyszycie pochwal!

Tak16Nie
Ktoś
@Byly pracownik

Jak się nie zgłosi to na pewno nikt nic z tym nie zrobi. A przez takie podejście, że ma plecy itd. to właśnie nic nie robią. Jakby zebrała się grupa osób to można zrobić pozew grupowy

@Ktoś

Zgodzę się z Tobą, że trzeba działać, ale jak nie pracowałeś w tej firmie to nie wiesz z jakim "pokrojem" ludzi tam pracujesz!! Głownie dotyczy się to zarządu i kierowników - najlepiej nic ni mówic, bo nigdy nie wiesz, kto komu doniesie, jakie "restrykcje" Cię za to spoktają!! Najgorszy jest ten kierownik M. - PSYCHOPATA!

Byly pracownik

Może i M ma łeb(akurat to gość inteligentny), ale szacunku do ludzi nie ma żadnego...ma kilku swoich pupili i te osoby chwali, a ja znam wiele przypadków np kordynatorów, którzy się starają, a M nimi pomiata jak wyrzutkami!!

@Byly pracownik

Tak zwłaszcza wyzysk na osobach z grupami, i śmieszny dodatek za paliwo na cele pozasłużbowe, który zmienia się co miesiąc od widzimisię władzy, a po paru dniach chorobowego zero dodatku za karę. Niby zakład pracy chronionej a jadą kierownicy po pracownikach na grupie jak po szmacie zero szacunku. Teraz narażają zdrowie pracowników i klientów tworząc fikcyjne kasy na których nie można zapłacić a wpuszczają 3 x wiecej klientów niż można. Ze się nikt nie weźmie za to (usunięte przez administratora) no ale jak o inspekcji wie się parę dni wcześnie to tak jest.

@Byly pracownik

No już nie przesadzaj. Większość kierowników jest ok. Sam byłem takim na logistyce, i chyba tylko zarząd ma o mnie złe zdanie ????. Oprócz KMA, reszta jest spoko. Jeszcze RZ i MR, mieli wypraną psyche, ale z tego co wiem, jeden już nie jest kierownikiem a drugi? Nie wiem.

Krystian
Nazwa działu: Handlowy

Choć osobiście pracowałem tylko miesiąc jako doradca w Rybniku ( Znalazłem lepszą ofertę, praca przy kompach) to tak w zasadzie nie rozumiem o co tutaj tyle szumu. Może kiedyś było gorzej, ale jak na takie pieniądze to naprawdę nie jest źle. 4 dni pracy, 3 wolne, czegoś nie wiedziałem, pytałem od razu uzyskiwałem odpowiedź od ziomka, który mnie szkolił. Trzeba się sporo nachodzić, dużo rzeczy jest do roboty, no ale jak ktoś myśli że bycie Doradcą to tylko siedzenie na komputerku i wpisywanie w system reklamacji to się grubo myli. Doświadczenia co prawda na rynku pracy za bardzo nie mam, bo była to moja druga praca. Przez ten miesiąc dostałem tylko raz (usunięte przez administratora) od kierownika, bo faktycznie popełniłem głupi błąd. Najgorszy jest tylko ten Stres, z którym czasami nie mogłem sobie poradzić. Osobiście polecam spróbować, jak się nie spodoba droga wolna próbuj szczęścia u innego pracodawcy aż w końcu znajdziesz coś dla Siebie.

Tak1Nie7
Były pracownik na szczęście
@Krystian

Za 10 lat powiesz inaczej... To (usunięte przez administratora)nie normalna praca... Mamy 21 wiek.... Warunki w merkurym sięgają chyba cinajmniej komuny... Życzę powodzenia chłopaku.. Trzeba było przetrzynac 3 miesiące uciekalbys w podskokach.

Tak8Nie
hej
@Krystian

zarobki były troszkę wyższe niz najniższa krajowa czy to samo co wszędzie? po 12h zmiana czy mniej? na kasie dużo roboty czy tylko siedzieć i gapic się w ekran?

@Krystian

Druga praca, powiadasz? W Krośnie często ta pierwsza jest ostatnią!

TakNie

Jaka atmosfera panuje w firmie Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 18 września. Duża jest tam rotacja?

@Pytanie

To zależy o co pytasz. Między pracownikami atmosfera jest świetna. Między podwladnymi a bezpośrednimi przełożonym raczej jest dobra. Natomiast jeśli pytasz o szefostwo to jest bardzo słaba.

Zbigniew
@H88

Możesz dodać jak wygląda wynagrodzenie i na jakie benefity można liczyć? Dodatki motywujące są ważne, więc chciałbym poznać ich zakres. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Były
@Zbigniew

Inwestycje Czechy się kłaniają :) pracowałem tam kilka mcy, atmosfera wśród pracowników jest mega gorzej z szefem, kasa dobra zawsze terminowo w moim przypadku było to 2400-2800 netto w zależności od miesiąca (na umowie oczywiście takiej kwoty nie zobaczysz )

Szybki
@Były

Chyba w euro podałeś to wynagrodzenie bo za taką sumę nikt normalny w euro kolchozie siedział niebedzie, stary 10 lat temu na Słowacji płacił koło 10 tys to teraz musi eiecej

TakNie2
Ksiaze
@Szybki

10 to mieli początkujący osobiście znam przypadki że stare wygi na dużych Słowackich marketach średnio brali po 18000 ty i więcej plus dla wybranych były dodatkowe premie i specjalne umowy, gdzie goście kręcili niezła kasę rzędu 23-26 tys mc

Tak4Nie1
@Zbigniew

Niestety nie mogę, klauzula poufności. Z benefitow jest pożyczka 0%, mogą ją częściowo umożyć. Co do kolegów "bajkopiarzy" zapomnijcie o tych kwotach Pozdrawiam

Byly
@Ksiaze

Tak a później był taki jeden co sprzedawał domestosy i inne artykuły biurowe w Sączu na bazarze (rynku) haahaha wszyscy starzy wiedzą o kogo chodzi :-)

Tak6Nie
@Byly

Ale mi przypomniałeś???????? było, było ????

Sxybki

A to ten kierownik taki nie Silny tylko..... Y, tzw ( wściekły pies), hahahaaaa

Szybki
@H88

Kolego mogę wysłać Ci zdjęcie paska z wypłatą jak nie wierzysz :-))))

Elżbieta
@Szybki

A jak jest z wynagrodzeniami w Polsce w dziale logistyki w Krośnie w Merkury Market? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Warto w ogóle ubiegać się o pracę tam?

@Szybki

Wyślij, za długo tam pracowałem by wierzyć w te brednie. Wiem też jakie są stawki. Wiem też że kierownicy na SK nie mają, finansowo, źle. Ale co to za życie? Ilu z kierowników już mieszka na Słowacji?

@Elżbieta

Podstawa to najniższa, ewentualnie niewiele ponad to + premia, która może być spora lub pokryć nadgodziny. Zależy to od zdania Prezesów na Twój temat.

@H88

Witam Czy ta premia jest ok, jakie kwoty na reke podstawa+premia można otrzymać w dziale obsługi klienta?

@Ja

Premia jest zależna od opinii o Tobie, tzn. Jaką opinię ma o Tobie szef. Kwoty Ci nie podam, ponieważ objęta jest klauzulą poufności.

Byly
@Byly

No a teraz w Szubrycie pracuje jako przedstawiciel, zawsze lubiał mięsem rzucać

@Byly

Oczywiście był taki Józef, a wielu go kojarzy, a tak kablował, tak donosił, że najstarsi górale nie pamiętają w Szaflarach takiej szuji.

Merkro@
Nazwa działu: Handlowy

Powiem tak, pracuje w Merkurym w Krośnie praktycznie od początku otwarcia, atmosfera całkiem spoko, każdy z każdym się dogada, pośmieje, czasami jakieś wyjście integracyjne, na kierowników nie ma co narzekać bo są naprawdę spoko wiadomo że czasami każdy ma gorszy dzień i lepiej się nie odzywać. Pracy może i jest dużo ale zdarza się ten dzień luzu, zrobisz swoje i tyle nic więcej Cię nie interesuje. Co do klientów to wiadomo każdy inny, jak komu zagra są tacy co są mili, uprzejmi i wyrozumiali a trafiają się też tacy co tylko by Cie zwyzywali w myślach i od razu na skargę lecieli, wtedy mówię proszę bardzo drzwi do szefa otwarte albo że zadzwonię po kierownika jak trzeba i tyle temat się urywa, klient już grzeczniutki. Jak coś komuś nie pasuje to są inne sklepy nikt nie musi przychodzić do Merkurego, nikt nikogo nie zmusza. W każdym bądź razie praca 9/10, kasa 10/10 a co do godzin da się przyzwyczaić

Tak3Nie16
Roman
@Merkro@

Starałeś się rzetelnie przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Merkury Market i za to Ci dziękuję. Mógłbyś napisać, jak oceniłbyś stabilność zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy zdarzają się sytuacje, że pracodawca potrafi wręczyć pracownikowi wypowiedzenie bez żadnego konkretnego powodu, czy raczej takie sytuacje nie mają miejsca?

Tak1Nie4

tosiek
@Merkro@

to ty chyba w innym Merkurym pracowałeś he he he. I DO TEGO TE DRZWI DO SZEFA OTWARTE - HA HA HA

Tak14Nie1
Jolanta
@tosiek

Każdy z nas może zupełnie inaczej odbierać tego samego pracodawcę. Dlatego to całkowicie normalne, że Ty masz akurat inne zdanie na temat pracy w Markecie Merkury. To może wyjaśnisz mi, z czego dokładnie wynika Twoja niechęć - czy może chodzi o zbyt niskie zarobki, czy może o niewłaściwe traktowanie pracowników? Potrzebuję konkretów.

TakNie5
Nowy
Nazwa działu: Marketing
@Merkro@

W tej chwili dużo jest ofert pracy w MM w Krośnie. Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i skorzystać z oferty. Czy za straty płacą pracownicy i faktycznie zabierają premię ? Czy jest to praca dobra i warta zmiany?

Tak1Nie1
@Nowy

Tak, za straty płacą pracownicy. Tak premia może być obniżona lub zabrana za "ładne oczy" Pozdrawiam

Tak8Nie
lala
@Nowy

nie warto

@Merkro@

Krzysiek M. przestań wypisywać takie bzdury, bo ziemniaki w piwnicy mi gniją. Twój komentarz jest idiotyczny i tylko burak spod Jasła potrafi takie rzeczy wygadywać

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Anonim

Jak wrócić ze Słowacji do polski w czasie korona wirus bo pracodawca leci w kulki 4 tydzien a dalej zjazdu nie widać

Frank
@Anonim

Kolego, wrócić do Polski zawsze się da, ale jako były pracownik tej "fabryki" wiem że dla Ciebie będzie to równoznaczne z wizytą w Urzędzie Pracy. Granice do swojego kraju przejedziesz, ale na Słowacja się już nie dostaniesz, a to Pana Jana będzie boleć najbardziej bo innego pracownika na Twoje miejsce nie pośle.. chyba że firma już rozrosła się do tego stopnia że Wam załatwi na SK meldunki :) w co wątpię.. zastanów się czy warto, zależy jakie masz w życiu priorytety..

Anoon
@Anonim

Wypatruj przezutu z logistyki. Na wprowadzeniu załatw papiery na np. Szafę do Straszęcina. Schowaj się w tej szafie. I cyk za parę dni jesteś w polszy. Pozdrawiam

Tak6Nie
@Frank

Jakie można mieć priorytety w dzisiejszym czasie?? Najważniejsze jest zdrowie i Pan Jan, czy też Pan M powinni zapewnić powrót do rodzin(pl) pracownikom!! Ale dla nich ludzie są nikim

Takitam

Tylko na Straszęcin bo jak na Nową Ruda Cię posła to przepadniesz

Tak2Nie

Dzisiaj rząd wprowadził ograniczenia co do liczby osób mogących przebywać na markecie. Ilość kas razy 3. Więc szef wpadł na genialny pomysł jak obejść ten pomysł. Na każdym markecie jest średnio 4 do 8 kas, więc liczba klientów ograniczała by się do 12/24. I tu genialny pomysł, naklejmy na każde stanowisko komputerowe kartkę "kasa zamówieniowa" i od razu ilość kas na markecie wzrasta do 30/50 więc i klientów bez problemu może być na sklepie grubo ponad setkę.... jak by ktoś szukał pracy w tej firmie to niech liczy się z tym że prawo stanowi właściciel ..... już nie będę poruszała temat urlopów bezpłatnych, bo w dalekim poważaniu ma to czy ktoś ma rodzinę na utrzymaniu. Albo podpisujesz albo do zwolnienia....

Tak10Nie1
Anonim

Nie polecam tej firmy trzymają ludzi za granicą w czasie koronawirus nie przejmują się tym że jest zagrożenie zarażeniem zjazdy nie pokrywają się z tym co bylo ustalane uciekajcie i nie przyjmujcie się tam .

....

Od dawna wiedziałem że to idiotyczny sklepp.ale tego się nie spodziewałem. Ruch ruchem ale że to jest otwarte w czasie epidemii??! Rząd powinien karać takich właścicieli. Co z tego że mają rękawiczki? Szefostwo naraża zdrowie pracowników i klientów. Karać!!!!

Tak7Nie2
@....

Kasa w tej firmie musi się zgadzać, jak nie będzie zysku, to obetnie pracownikom pensje do najniższej i dla niego żadna strata.Wyobraźcie sobie jaka to musi być firma skoro w łazienkach za ręczniki do umywalki robią najgorsze rolki szarego papieru toaletowego, a pozatym są co prawda zamontowane w łazienkach "wentylatory do szuszenia" ale one są CAŁY CZAS WYŁĄCZONE - no patologia, po co to wogołe było instalować! Wyzysk i oszczędność na każdym kroku. Jak zobaczyłem na jakiej poczcie pracuje 90% pracownikow, to żal mnie w ścisnał w czterech pośladkach. Niby firma się chce mieć za poważną, wiekszość rozmów z dostaecami toczy się mailowo, a nie chcą zakładać normalnej poczty (np outlook) dla pracowników, tylko pseudo systemowe, które są dramatyczne do przeglądania wiadomości...Normalnego Worda czy EXCELA też tam nie znajdziecie...pewnie dlatego że są to oprogramowania płątne!!

@....

Mi też się to nie podoba, pracuje, bo szef kazał,ruch mały ale zawsze ktoś może tego wirusa przeniesc@! Trzrba pracowac, bo kase skad trzeba miec. Powinni chociaz ograniczyc godziny np 8 godzin market dziennie Ciekawe czy zarząd by chciał pracować w bezpośrednim kontakcie z klientem??? Im tylko na zysku zalezy:( dramat

Lola

Pracodawca nie przejmuje się pracownikami ,byle kasa się zgadzała. Nie myśli,że pracownicy są zagrożeni na zarażenie wirusem

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. - Krosno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.