Merkury Market

Krosno

Opinie o Merkury Market

obserwator

ludzie piszecie że jest źle a idziecie do pracy może czas otworzyć oczy ,ja jak by tak do mnie odnosił się kierownik czy wiceprezes czy jeszcze inny przydupas papierza i za nic obcinał premię to by dostał w mordę i więcej by mnie tam nie widzieli, nie te czasy.

grubas
@H88 29.11.2017 21:15
A co by Ci to dało?! Prokuratura na Tobie. Spieprzone życie. Wiesz niektórzy mają rodziny. W MM można odłożyć fajne pieniądze i...

doświadczenie żenada jak się sam nie nauczysz i wyszkolisz to nikt ci tu nie pomoże

H88
@grubas 11.12.2017 20:52

Chodziło mi raczej o pozycje w CV ;) a to już można fajnie wykorzystać

gość

w tym sklepie nawet nie ma kto obsluzyć!!! nie chodźcie tam!! ostatnio byłam na zakupach , to na firanach była jedna pani i miala mega kolejkę, a na dywanach nie było nikogo do obsługi- to chore!!!

jackdaniels

Ponoć Interwencja z Polsatu tam jedzie.

Ejo
@jackdaniels 01.12.2017 19:54
Ponoć Interwencja z Polsatu tam jedzie.

Wie ktos jak zarabiaja kierownicy i zastepcy? i czy tez podpisuja weksle? Moze jest jak jest bo oni zarabiaja kokosy i sa bez odpowiedzialności?

Imbirowy

urlopów dłuższych nuż 7 dni się nie dostaje. Wiele rzeczy w tej firmie działa wbrew prawu ;) ale myślę, że osoba będąca na liście najbogatszych Polaków (mówię o właścicielu firmy) może sobie na dużo pozwolić a państwowa inspekcja pracy ich nie ruszy. Jedyna szansa to nagłośnienie sprawy w mediach.

Iza

@Imbirowy jeśli chodzi o kwestie przerw w pracy, czy też wybierania urlopu, to jest ona przecież w przypadku umowy o pracę są one regulowane przez Kodeks Pracy. Zgodnie z nim, jedna część urlopu musi wynosić co najmniej 14 dni kalendarzowych. Czy ktoś jeszcze z pracowników Merkury Market mógłby odnieść się do opisu @Imbirowy?

H88
@Iza 28.11.2017 08:44

Tak, wszystko się zgadza, dodać należy tylko że w MM można zarobić sporo ponad rzeczone 3 tyś. Można by rzec że akurat zarobki - jak na podkarpacie - są adekwatne do zakresu obowiązków i kompetencji. Piszę o pionie zakupów, który w MM nazywany jest - z niejasnych powodów - logistyką.

Imbirowy

Dodatkowo problem z urlopem. W tej firmie (przynajmniej w dziale logistyki) nie dostaje się urlopów dłuższych niż tydzień i pracownicy są zmuszanie do wybierania urlopów na bieżąco - 1 dzień w miesiscu

Imbirowy

Nie polecam. Warunki obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wszyscy mają umowę na najniższa krajowa (mimo obiecanych 3tys na rozmowie o pracę) , pozostala część pensji to taka umowa na "gębe" bo tego na piśmie nie dostaniemy. Nikt nigdy nie wie jakie wynagrodzenie dostanie ponieważ pensje są obcinanie nie tylko za wyniki pracy ale też np. za niezamkniete okno czy niewylaczony komputer po wyjściu z pracy a także według widzimisię wiceprezesa. Pensje obcinane są do najniższej krajowej także w przypadku ciąży- ciaza to zbrodnia w tej firmie. Kolejna zbrodnia jest chorobowe. Nawet jeśli przebywamy w szpitalu pracodawca nas karze za to obcinajac pensje. Dlatego ludzie tutaj nie biorą zwolnień lekarskich. Nie należy też liczyc na umowę na czas nieokreślony, bo takich się tutaj nie dostaje. Firma ma kilka spółek i za każdym razem podpisuje się umowę z inną spółka. Czas pracy to 10h dziennie z godzinna obowiązkowa przerwa za ktora pracodawca nie płaci (a przy takiej ilości godzin pracy przerwa się należy..). Praca bardzo stresująca, ale zależy też do jakiego kierownika się dostaniemy. Legenda jest dział logistyki AGD, gdzie ludzie sa obrażani, ponizani i totalnie zastraszeni. Jeden wielki mobbing. Jeśli ktoś szanuje siebie i swoje zdrowie, szuka stabilnej pracy to nie polecam. Zwłaszcza kobietom które chcą założyć rodzinę

Iza

@Ciekawski jeśli zniknęły Twoje wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora. Jedyną do tego podstawą jest naruszenie zasad regulaminu. Żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin i szczególnie zwrócić uwagę na §4. Zasady korzystania z Serwisu.

neseserek

wie ktos jak wyglada praca na słowacji w mm ?bo mam rozwowe

Szybki
@Kosiarz 16.09.2017 13:43
Cyrk na kolkach , czysta prowizorka kasa super przez pare m-c a pozniej podstawa , najazdy pazdziocha raz, czasem dwa razy w ty...

E tam najlepsze imprezy odchodzily na starym Presovie, pozdrowienia dla kierownika ktory otwierajac sklep pracownikom zapomnial ubrac spodni :-))))):---))))))))))heh to byly czasy

Oracz
@Kosiarz 16.09.2017 13:43

@Kosiarz Powiedz na czym polegały te prace, które wykonywaliście na terenie Słowacji ? Co konkretnie robiliście tam ? :)

omnibus

Papierz jak i jego cała świta myślą że poza merkurym innej pracy nie ma. Traktują ludzi poniżej krytyki. Wieczne kontrole i nowe "zarządzenia" które tylko powodują że zaczyna się robić (usunięte przez administratora). Wizyta Papierza na obiekcie i po wypłatach. Bo dla niego brak wyzwisk na kierowników w niedziele to dzień stracony. Ten człowiek to dno człowieczeństwa. Tylko desperaci przyjdą pytać o prace w merkurym

Ciekawski

Znow moje opinie znikaja strasznie tutaj wszystkiego pazdzioch I spola pilnuja

Krakus

Merkury Market. Największe "gówno" jakie istnieje na rynku polskim. Pracownicy jakby z jakiegoś domu dla ociężałych umysłowo (przynajmniej w Krakowie). Zero doświadczenia, pomocy, doradztwa. Towar jaki oferują poniżej jakiejkolwiek krytyki. Drzwi zwłaszcza od ich zaprzyjaźnionego producenta z " podkarpackiego podwórka" POL-PANEL, BOG-MAR z Rymanowa - badziew nad badziewie. Po niespełna roku lakier poobłaził. Winą obarczyli mnie jako bym nieumiejętnie podcinał drzwi a sami wysłali mi firmę która je montowała. To nie ja ciąłem drzwi tylko fachowcy z MM. To, że drzwi poobłaziły na środku - pół metra do cięcia to i tak moja wina bo źle dbałem o drzwi. Lucdzie, omijajcie szerokim łukiem Merkury Market i drzwi Pol-Panel z Rymanowa. Większego "gówna" nie widziałem.

ADMIN

Patologia !!!!

Ywa

Odradzam wam prace merkurym market rybnik pracodawca czysty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicy nie mili na poczatku udaje mily potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko wszystko ty zalatwiej psychika wysiada kasjerki malo nie dojsc musisz zajmowac dzialem sie to kasa tez do cb nalezy wynagdzoenie kazdy ma inna w miesiacu 200godzin za urlop ci biera kasa umowy co dwa lata nowe po 12h dzienie pracujesz odrazam kupowanie zakupow merkurym market nie mila obsluga calym markecie na ogrodzie tym bardziej pracownicy nie mila obsluga tylko sie pozbyc klienta plotkuja nie podchodza do klienta pija kawy przy komputerach plotkuja nie ma co robic tylko jedna na ogrodzie jest mila ale juz ja nue widze chyba sie zwolnila i slusznie porazka firma niech ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamkna !!!!!

Mmszaflary

Praca swietna. Wynagrodzenie za duze i masa wolnego czasu. Papież najlepszy pracodawca jaki stąpa po ziemi (tej ziemi !!). A tak na serio szału nie ma praca jak praca dużo zależy od ekipy na danym pawilonie. Pozdr. Z MMSzaflary :)

Iza

@boo widzę, że nikt Ci jeszcze nie odpowiedział. Czy zdecydowałeś się na podjęcie tej pracy? Jeśli tak, to powiedz coś o swoich pierwszych wrażeniach. Każda merytoryczna opinia może być bardzo pomocna.

booo

A wie ktos jak wyglada praca kasjera? Jakaś odpowiedzialaośc za starty, weksel o co chodzi?

Iza

@byłem - widziałemjeśli jakiś wpis został usunięty, oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

bylem-widziałem

Żenada, porażka, żal, patologia. Szefostwo traktuje ludzi jak szmaty, obrażanie i poniżanie pracowników jest na porządku dziennym. Aplikujesz na jedno stanowisko, zatrudniają Cię na zupełnie inne, umowa o prace góra na rok, pozniej przerzucanie do innych spółek, godziny sporo ponad normę, na umowie najnizsza krajowa, reszta jako "premie" obcinane za chorobowe, urlopy na żądanie i za to, ze nie spodobałeś sie szefowi. Niestety nic dobrego o tej firmie powiedziec nie można. A kultury i obycia nie można kupic nawet jeśli jest sie na 19 miejscu w Forbes.

greg
@bylem-widziałem 21.09.2017 19:05

"A kultury i obycia nie można kupic nawet jeśli jest sie na 19 miejscu w Forbes" Kolego jeszcze nie znasz życia skoro nie wiesz ze to działa na odwrót. Im więcej kasy na koncie tym bardziej się w głowie miesza.

Patt

CO ZA BEZNADZIEJNA PSEUDO FIRMA - NIE POLECAM!!!!! Aplikowalam na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Na drugi dzień już dostałam telefon, zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie Pani z rekrutacji pytała mnie o jakieś bzdury nie związane nawet z pracą, potem trochę opowiedziała o firmie i moich przyszłych obowiązkach (obserwowanie na kamerach czy firmy na Słowacji i w Czechach działają jak powinny, czy nic się tam nie dzieje nie tak na sklepach). Pkt kulminacyjny rozmowy to rozwiązywanie jakichś bzdurnych pseudo psychologicznych testów. Cóż, koniec końców nie otrzymałam odpowiedzi czy mnie zatrudnia czy nie. W międzyczasie widziałam, że wystawili nowe ogłoszenie, że szukają pracowników na stanowisko, na które aplikowalam. Ale przykro, chyba nikt się nie zgodził, bo dziś do mnie znów zadzwonili (eureka, przypomnieli sobie). No niestety ja już znalazłam bardziej ambitną pracę bez ich łaski. Nie polecam, nie szanują czasu i pieniędzy potencjalnych pracowników.

byłem - widziałem

Widzę, ze zniknął mój dosyć negatywny komentarz, zbyt prawdziwy co?

babcia klozetowa

Brawo JANEK w końcu wpadł na wspaniały pomysł i przeprowadza szkolenia dla kierowników w końcu sie zabrał za tych nierobów którzy go z kasy okradają i nic nie robią tylko podpieprzają pracowników ale raczej z tego nic dobrego nie wyniknie ;) Nowość wprowadzono zeszyty wyjść do wc kiedy i ile kto przebywał BRAWO BRAWO BRAWO zakup pracownikom pampersy będzie taniej chyba Cię stać ;)

arnold

Najlepszym sposobem na zrobienie kariery w merkurym jest bycie kablem prezesa, taka prawda..

jola nielojalna

POTWIERDZAM BYŁEM ZOBACZYŁEM PRZEŻYŁEM I ZMARNOWAŁEM KAWAŁEK ŻYCIA ;) teraz odżywam ;) pozdrowionka dla wszystkich co zostali ..........

aaaaa

To wszystko jest wina ludzi bo sami doprowadzili do tego że tak są traktowani - wystarczyło by żeby poprostu nie dawali sobą pomiatać i od razu odchodzili wtedy te barany nauczyły by się szacunku do ludzi.

Iza

@aweco konkretnie jest powodem Twojej opinii na temat firmy? W jakim dziale pracowałeś? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Konkretne informacje będą dużo bardziej pomocne dla osób, które na tym wątku szukają informacji o potencjalnym pracodawcy.

awe

Dno dno dno ....

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin, którego treść znajdziecie pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią i zaakceptować zawarte w nim zasady. Proszę o ich przestrzeganie.

Janek szpanek

Po jakich dwoch Tygodniach? On po dwóch dniach potrafi anulować hehe... Tragedia

Sparta

A ja mu życzę tak jak w "300" żyj wiecznie Janek żyj wiecznie. ......

ugabuga45

czy ktoś orientuje się jak wygląda tam praca na stanowisku specjalisty ds logistyki i zamówień i czy warto w ogóle spróbować?

abel

a ktoś może pracował na stanowisku: "Specjalista ds. inwestycji budowlanych"?

ON

Też byłem na rozmowie i pytania były wogóle nie związane z pracą tylko jakiś bełkot psychologiczny a do tego test który nie wiadomo co miał sprawdzać - typowe beznadziejne podejście do pracownika. Ogólnie złe odczucia i kolejny pacjent do odhaczenia dla rekrutera - pewnie dostaje od łebka kase. Ogólnie nie polecam !!!!

Iza

@MMbee rozumiem, że jesteś pracownikiem Merkury Market. Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad zatrudnieniem się właśnie w niej? Takie merytoryczne opinie, które pokażą zarówno plusy i minusy pracy mogą być dla takich osób bardzo cenne.

re
@KAROLINKA 27.07.2017 16:35
sytuacja ze Słowacji SZEF JAN P. bierze kierownika pawilonu,podchodzi do lustra i pokazując mu jego odbicie w lustrze mówi :pat...

Zanim się zwolnił mógł Panu P odpłacić tym samym. Tchórz jakich mało.

Szybki
@KAROLINKA 27.07.2017 16:35

Niewiem jak teraz ale dawniej to na Slowacji nie bylo dnia bez jazdy najpierw nalot Pazdziocha a pozniej jazda I rzucanie czapki po parkingu

MMbee

Teraz nawet skracaja godz pracy do 44 tygpdniowo. 3 dni wolne w tyg. Dzieki bardzo. Dezniinformacja, haos i zle zarzadzanie taki jest MM.

JH

MM Kraków, jakie opinie nt. pracy, kierownictwa itd.? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

mini

byłam ostatnio na rozmowie. pierwsze 2 testy, które podobno nie są potrzebne bo to później osoba która przeprowadza rozmowę zdecyduje czy cie przyjmują do pracy czy nie. na rozmowę trzeba było długo czekać. tematem rozmowy nie było nic związanego z pracą tylko wypytywanie o życie prywatne. osobiście nie polecam bo tam mają cię za nikogo

Marta

Zwalniam się z tej firmy mam już jej serdecznie dosyć !!!!!!!!!

foczka

Wiecie może jaki jest okres wypowiedzenia ? W umowie tego nie mam jak większość rzeczy, a nie chce dzwonić do kadr ...... dzięki

Marcin

Rotacja pracowników w MM jest tak duża jak ilość klientów codziennie.

AKA

We wcześniejszym poście obsmarowałam NIESŁUSZNIE Merkurego, który pomylił mi się z MAJSTREM w Krośnie koło biedronki. Przepraszam wydawało mi się, że to to samo co na bieszczadzkiej. Reklamacja i niby promocja były w Majstrze. Ale bondex się zgadza. Przepraszam najmocniej za pomyłkę.

AKA

Beznadziejny sklep!!! Dwa razy kupiłam tam coś "niby w promocji" po odejściu od kasy i sprawdzeniu paragony okazało się, że produkt był naliczony bez promocji - to się też dość często zdarza w biedronce czy lidlu ale tylko w merkurym odsyłają z kasy do reklamacji z reklamacji do kasy, a potem wzywają kierownika, żeby oddać parę złotych. To kpina !! Stracony czas. To samo zdarzyło mi się dwa razy dlatego więcej tam nie pójdę brak poszanowania dla drugiej osoby. Poza tym miałam wcześniej, też tą nieprzyjemność kupienia tam kleju, który po otwarciu okazał się być nienadającą się do niczego bryłą. Oddałam do reklamacji, którą rozpatrywali 2tygodnie!! Musiałam kupić nowy klej dla majstra, który nie mógł tyle czekać. Potem otrzymałam dobry klej, którego już do niczego nie potrzebowałam:( Asortyment, też mają ubogi, np.: farby bondex nie posiadają w sprzedaży i nie wiedzą nawet co to jest fuga epoksydowa. Teraz na szczęście w Krośnie jest w czym wybierać. Polecam zakupy w Leroyu czy OBI dużo lepsza obsługa (choć też mają jej braki zwłaszcza rano), oddawanie produktów - bez problemowo w każdym momencie.

Xyz2017

Idąc do pracy w MM sądziłam, że większość opinii jest przesadzona, ponieważ jak w dzisiejszych czasach można tak traktować ludzi? Bądź też te negatywne opinie opisują osoby, którym po prostu nie chce się pracować. Jednak rzeczywistość okazała się taka jakie są opinie ;) Na wszystko co MM chciał zgodziłam się - szkolenia, ciągłe zmiany działów, dużo godzin (o wiele za dużo ponad normę) i to wszystko oczywiście na umowę zlecenie za najniższą stawkę. Oczywiście starałam się, obowiązki wykonywałam rzetelnie i do wszystkiego musiałam się dostosować, aż tu nagle zwolnienie...Pytanie dlaczego? Oczywiście na to pytanie nikt nie może udzielić odpowiedzi, ponieważ za nic. Kolejny "numerek" odhaczony do zwolnienia, a w przeciągu tygodnia osób zwolnionych bez powodu można byłoby doszukać się dość sporo. Traktowanie ludzi w taki sposób jest nieludzkie! Jeżeli ktoś ma rodzinę, poszukuje stabilnej pracy to nie w tej firmie! Atmosfera w pracy jest okej, pracownicy również, ale polityka zarządzenia pozostawia wiele do życzenia. Czy żałuję, że zostałam zatrudniona w MM? Nie, przynajmniej przekonałam się, że w tej firmie nie można liczyć na normalne traktowanie ludzi , na normalne godziny pracy - 48 h tygodniowo tydzień w tydzień to chyba lekka przesada :) Zwalniają ludzi, a na to miejsce poszukują nowych, którym zapewne znowu dadzą umowę zlecenie popracują miesiąc i następnie znowu zwolnią żeby zrobić miejsce dla nowej "ofiary", która pójdzie pracować za 13 brutto - a z pewnością znajdą się takie osoby. Obecnie mam już inną ofertę pracy - lepiej płatną , lepsze godziny zgodne z Kodeksem Pracy i mogę jedynie dziękować, że wyrwałam się z tej pracy, ponieważ wiem, że tam pomimo umowy o pracę nie mogłabym spać spokojnie, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy ktoś odgórnie zarządzi, że jednak już nie jesteś potrzebny i bez żadnych skrupułów przedstawi wypowiedzenie. Reasumując jeśli zastanawiasz się czy przyjąć ofertę pracy zastanów się dwa razy! Chyba, że poszukujesz zatrudnienia na miesiąc czy dwa to owszem zawsze można iść zdobyć nowe doświadczenie, ale jeśli poszukujesz stabilnej pracy, pracy, w której przepracujesz 168 h miesięcznie to nie polecam. Szkoda Twojego zachodu i czasu dla tej firmy. Lepiej poszukać w innym miejscu ;) Pozdrawiam ;)

boo
@Xyz2017 09.06.2017 18:23

No a na jakim stanowisku pracowalas?? Wiesz cos o pracy kasjera??? Ja mam propozycje na kasjera wlasnie. I tak czytajac opinie juz nic niewiem co robic

Kaska12
@Xyz2017 09.06.2017 18:23

Część. Gdzie pracowałeś? W Krośnie?

Znajoma pracownika

Fajnie mają w tym Merkurym grafik tygodniowy czasami widziany dopiero w piątek po południu urlopy wypisywane przez kierownika bez zgody pracownika a i tak mu kartkę da do podpisania .A jak już nie daj Boże wezmą 5 dni wolnego w miesiącu to cała premia idzie w pizdu i biorą najniższą krajową i to nic że zapieprzają pozostałe dni w miesiącu.Nie wspomnę o kasjerkach które po 12 godzin na kasie siedzą a nie które to i z 2 grupą hmm ciekawe gdzie są jakieś kontrole przecież to niezgodne z prawem pracy no chyba że sie prawo ma dla siebie.Polecam wszystkim

AN N A3570

Pracowałam w Merkury Market pół roku. Dostałam umowę na 2 lata , a po 3 dniach wypowiedzenie tej umowy. Na moje miejsce został przyjęty ktoś inny. Najbardziej żałuję tego ,że mnie wykorzystali przy zatowarowaniu nowego obiektu przy Bieszczadzkiej. Robota przez 12 godzin - noszenie towaru po schodach, układanie, metkowanie itp.... a po kilku miesiącach - do widzenia.....

neo
@AN N A3570 05.06.2017 14:17

u mnie analogia

gol
@AN N A3570 05.06.2017 14:17

Wykorzystywanie w ten sposób ludzi ktorzy idą do zwolnienia do juz tradycja hahaha. bez zmian widzę

ktosik

Jak to jest że tylko w MM za kartę stałego klienta trzeba płacić 4zł .Pracownicy muszą wyrobić normę i to nie tylko kasjerki i sprzedać"wcisnąć" klientowi min 20 kart jeżeli to im się nie uda to zostanie im potrącone 200 zł z wypłaty super .Najlepszy jest w MM sposób wynagrodzenia tzn nigdy nie wiesz za co ci zaj.... pieniądze pomimo iż miesiąc dobry sprzedaż jest ale kasa się nie zgadza ;) Nie ma jasno określonych premii jest ona uznaniowa więc jak się komu widzi to da albo i nie .Dochodzi do tego jeszcze szereg czynności związanych z przyjmowaniem towaru wydawaniem rozkładaniem wszystkie te czynności na kartę z czipem jeżeli za długo wydajesz rozkładasz przyjmujesz to po premii a co dołożyć nie dołożą ale ujeb..... zawsze za wszystko... i żal patrzeć jak Janek przepycha się do pierwszej 10 najbogatszych Polaków a pracowników wcale nie szanuje żal żal

@ktosik 04.06.2017 20:45

Za 186 godzin miesięcznie pracownik dostaje 2300zł na rękę czy to dużo ??

miki
@ktosik 04.06.2017 20:45

"i żal patrzeć jak Janek przepycha się do pierwszej 10 najbogatszych Polaków a pracowników wcale nie szanuje żal żal" Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Skoro wykorzystuje ludzi wiec się szybko dorobił. Tak to działa a przynajmniej w krajach dzikich takich jak polska.

Wal

Kiedyś były obozy pracy teraz mamy MM.

On

O "atrakcyjnych" warunkach i "miłej" atmosferze świadczy ciągła rotacja nie tylko na niższych ale także na wyższych stanowiskach.. Przeszedłem do konkurencji z Rz i nie żałuję

abcd

O odpowiedź co do rekrutacji trzeba się upomnieć. Jeśli wyślesz aplikację raz jeszcze to prawdopodobnie wtedy odpiszą Ci, że Twoje dane trafiły do bazy. Chyba koledzy powyżej mają rację co do statystyk - rekruter wypytuje o głupoty, kompletnie niezwiązane z tematem, sięga spraw bardzo prywatnych... A skutek...

DANY

Firma bez perspektyw. Ludzie wolą nie pracować niż pracować w MM. Niewolnictwo dawno zniesiono !!

Dorota
@DANY 09.05.2017 19:56

Chyba nikt nie chce tam pracować skoro te same oferty wiszą i wiszą. Ludzie chyba w końcu przejrzeli na oczy i wolą jechać za granicę i godnie zarobić niż robić w Polsce za murzynów. Jeśli tak dalej pójdzie to może w końcu zaczną płacić i traktować ludzi również w Polsce jak na zachodzie Europy. Ludzie teraz myślą i może w końcu skończy się ta patologia.

NIWK

Muszę z przykrością potwierdzić opinie kolegów powyżej - praca w MM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie dawajmy im satysfakcji niech sami sobie pracują za takie pieniądze i po tyle godzin.

Zostaw opinię o Merkury Market - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkury Market