MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Pracownik MM centrala

Pracuje w tej firmie już kilka lat i polecam tą pracę każdemu kto jest pracowity i otwarty na zmiany, oraz zdobywanie nowych umiejętności. W Merkurym dużo się dzieje ale mi to odpowiada. Pieniądze są dobre, firma jest duża i stabilna, co w obecnej sytuacji na świecie jest bardzo istotne. Pewne rzeczy jeszcze wymagają poprawy, ale idealnie nie jest nigdzie.

Krystian

Choć osobiście pracowałem tylko miesiąc jako doradca w Rybniku ( Znalazłem lepszą ofertę, praca przy kompach) to tak w zasadzie nie rozumiem o co tutaj tyle szumu. Może kiedyś było gorzej, ale jak na takie pieniądze to naprawdę nie jest źle. 4 dni pracy, 3 wolne, czegoś nie wiedziałem, pytałem od razu uzyskiwałem odpowiedź od ziomka, który mnie szkolił. Trzeba się sporo nachodzić, dużo rzeczy jest do roboty, no ale jak ktoś myśli że bycie Doradcą to tylko siedzenie na komputerku i wpisywanie w system reklamacji to się grubo myli. Doświadczenia co prawda na rynku pracy za bardzo nie mam, bo była to moja druga praca. Przez ten miesiąc dostałem tylko raz (usunięte przez administratora) od kierownika, bo faktycznie popełniłem głupi błąd. Najgorszy jest tylko ten Stres, z którym czasami nie mogłem sobie poradzić. Osobiście polecam spróbować, jak się nie spodoba droga wolna próbuj szczęścia u innego pracodawcy aż w końcu znajdziesz coś dla Siebie.

Merkro@

Powiem tak, pracuje w Merkurym w Krośnie praktycznie od początku otwarcia, atmosfera całkiem spoko, każdy z każdym się dogada, pośmieje, czasami jakieś wyjście integracyjne, na kierowników nie ma co narzekać bo są naprawdę spoko wiadomo że czasami każdy ma gorszy dzień i lepiej się nie odzywać. Pracy może i jest dużo ale zdarza się ten dzień luzu, zrobisz swoje i tyle nic więcej Cię nie interesuje. Co do klientów to wiadomo każdy inny, jak komu zagra są tacy co są mili, uprzejmi i wyrozumiali a trafiają się też tacy co tylko by Cie zwyzywali w myślach i od razu na skargę lecieli, wtedy mówię proszę bardzo drzwi do szefa otwarte albo że zadzwonię po kierownika jak trzeba i tyle temat się urywa, klient już grzeczniutki. Jak coś komuś nie pasuje to są inne sklepy nikt nie musi przychodzić do Merkurego, nikt nikogo nie zmusza. W każdym bądź razie praca 9/10, kasa 10/10 a co do godzin da się przyzwyczaić

Dżastina Nowy wpis
Kandydat

Hej, powiedzie proszę ten test, który jest na rozmowie czego dotyczy, podajcie prosze przykładowe pytania

Borulon Nowy wpis
Klient
@Dżastina

Np. Masz na tirze miejsca na 8 palet a masz podać 15 Co robisz? Xd

Kandydat. Nowy wpis
Kandydat

Witam, Jak wygląda praca kierownika jednostki ? W Zamościu co roku ogłaszany jest nabór na to stanowisko. Zastanawiam się czy aż tak ciężko a może awansują i idą dalej?

Marzena Nowy wpis
@Kandydat.

Ale na co mogą awansować? Wszystko jest możliwe... też bym chciała wiedzieć bo mąż chce startować.

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat

Cześć. Jak wygląda sprawa z tymi wyjazdami? Czy wszyscy są brani pod uwagę ? Doradcy, kasjerzy, magazynierzy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k? Chętnie zatrudniają?

Diablo

Oferty pracy bardzo ciekawe i kuszące. Rozmowa o pracę bezproblemowa. Ale później już nie jest różowo jeżeli nie jesteś znajomym (usunięte przez administratora)Nie szanują pracownika. (usunięte przez administratora)Jak nie wyrazisz zgody na wyjazdy w Polskę lub za granicę informują że nie przedłużą umowy. Masz rodzinę więc człowiek się godzi. Wyjeżdżasz nie wiesz na ile, gdzie i ile zarobisz tzw. czeski film. Na własny koszt dojazd do Krosna tak samo opłaty na autostradzie - nie zwracają kosztów zapomnij. (usunięte przez administratora)Słowo przepraszam miałeś rację nie usłyszysz w życiu.(usunięte przez administratora) Warunki noclegowe i wyżywienie różnie(usunięte przez administratora)nie wiesz czy się kłaść na to łózko czy wchodzić pod ten prysznic który jest ogólnodostępny. Jedzenie często kupowałem bo śniadanie i kolacja we własnym zakresie. (usunięte przez administratora) dwa razy w miesiącu na weekend zjazd do domu a na koniec otrzymujesz minimalną wypłatę. (usunięte przez administratora)Odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Brak szacunku do pracownika który uczciwie pracuje.

MVP
@Diablo

Jak ja usłyszałem że na najniższej, umowa zlecenie (w przyszłości niby o prace) chcą mnie wysłać w delegację w inną część PL to już tylko z grzeczności zostałem do końca rozmowy rekrutacyjne

RCZ96
@Diablo

O wyjazdach w Polskę lub zagranicę jesteś informowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej, więc albo się godzisz albo po prostu rezygnujesz, nikt Cię do tych wyjazdów nie zmusza. Co do jedzenia na wyjazdach, śniadanie, obiad i kolację zapewnia pracodawca, więc chyba byłeś na wyjeździe ale nie z Merkurego ???? co do długości wyjazdu, zawsze jesteś informowany przed wyjazdem na ile jedziesz. A co do wypłaty, byłem na 2 wyjazdach i nigdy nie dostałem najniższej krajowej, zawsze było dużo więcej. Wystarczy że jesteś pracowity i rzetelny.

Mozeprzyszly

Pytanie do magazynierów, jak robota wygląda bo przez 12 godzin można wiele

adam
Kandydat

proszę o informację czy w Merkurym jest możliwość pracy 9doradca klienta) na systemie 8h dziennie czy tylko 12h?

989m

Pracowałem swego czasu jako grafik. Zdecydowanie nie polecam. Dostałem zleceniówkę na miesiąc, po miesiącu miała być normalna umowa, której oczywiście nie dostałem. Wszystko robione w Corelu w średniowiecznym stylu, ale wychylić się nie można z czymś nowym, bo "tak jest gazetka robiona i kropka". Na pomoc też zbytnio nie macie co liczyć, bo wszystko jest robione bardzo pretensjonalnie. Za korzystanie z telefonu grożą obcinaniem pensji, a już największym absurdem jest to, że grafik musi chodzić na magazyn sprawdzać swoje zamówienie, czy jest zgodne z tym co się wysyłało do druku. Tak więc jest się grafikiem/magazynierem, bo to co przyjdzie trzeba rozpakować, posprawdzać i zapakować. Żenada.

Damian
@989m

Wszystko ok,ale dlaczego narzekasz że musisz iść i rozpakować paczke którą sam zleciłeś do druku?Przecież magazynier jeśli ją sprawdzi i otworzy to nie nie ma pojęcia jak to ma wyglądać bo to przecież Ty ją projektowałeś a nie magazynier...

989m
@Damian

Hahahahaha, idź to powiedz w poważnych firmach w większym mieście to ludzie pękną ze śmiechu. To są wielkie palety z kilkumetrowymi banerami, a nie jakieś uloteczki. Później taką wielką paletę masz sam zapakować co zajmuję nierzadko z 1h-1,5h. Wypada przynosić drugi strój roboczy i przebierać się w magazynie.

Renata
Kandydat

cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownik sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje na tym samym stanowisku co w Polsce? I ważne, czy na stanowisku kierowniczym dostaje się samochód służbowy? Jak wygląda sprawa z delegacjami, wypłacają?

Boski
@Renata

W każdym markecie jest inaczej więc opinie o pracodawcy będą różne.Tam gdzie jest dobrze zgrana ekipa i wszystko funkcjonuje sprawnie to i premie są naprawdę dobre.Ogolnie co tydzień są kontrole,za które kierownicy dostają punkty.Dobre punkty to dobre premie.Im większa rotacja pracowników tym większy (usunięte przez administratora) w sklepie.... Obroty również są ważne ale ogólnie to wszystko zależy jacy są pracownicy.Najlepiej to po prostu jedz i zobacz jak ten sklep funkcjonuje w godzinach szczytu.... rąk do pracy tam jest zawsze za mało.

Renata
Kandydat

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownika sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje się na tym samym stanowisku co w Polsce? I co ważne czy na stanowisku kierownika sklepu dostaje się samochód służbowy czy firma zwraca za dojazd własnym samochodem?

...
Kandydat

Jakie opinie macie o pracy sprzedawcy na dziale budowlanym ? Sklep w Ładnej. Może ktoś ogólnie przybliżyć czy tam się siedzi przy kasie i obsługuje klientów, czy coś więcej?

Kandydat

ZMARNOWANY CZAS, NIE POLECAM!! Telefon z centrali, Pani z którą miałem przyjemność rozmawiać okazała się bardzo miła i rzeczowo odpowiadała na pytanie, niestety z plusów to by było na tyle. Rozmowa rekrutacyjna z Panem Prezesem umówiona na 13:00 w Krośnie. Wyjechałem z miejsca zamieszkania więc trochę wcześniej aby nie spóźnić się bo prawie 200km do pokonania. Telefon po 12 że byłoby fajnie jakbym już przyjechał bo im szybciej tym lepiej gdyż Pan Prezes musi wyjść. Sama rozmowa również pozostawia wiele do życzenia. Test, który jest przeprowadzany sprawdza wszystko tylko nie predyspozycje do tego czy nadajesz się na aktualne stanowisko w tej firmie. Kilka pytań ze strony prezesa i uwaga na dwa trzeba odpowiedzieć pisownie: dlaczego merkury market i jak wyobrażam sobie prace na danym stanowisku. Po co? Ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o warunki na stanowiskach kierowniczych na Słowacji to od razu odpowiem ponieważ widziałem że kilka osób już o to pytało. Transport jest zapewniony ale z Nowego Sącza albo Nowego Targu dlatego najpierw żeby wyjechać firmowym transportem sam musisz do niego dotrzeć nie ważne czy mieszkasz 5km czy 250km od miejsca wyjazdu. Praca na Słowacji przez 3 tyg non stop, 21 dni pracy bez dnia wolnego, średnio po 10-12h i 7 dni wolnego w Polsce. 3 tyg jako zastępca kierownika jesteś w danym mieście ale jak zjeżdżasz to ktoś wskakuje na twoje miejsce i ty wracając po wolnym jedziesz w zupełnie nowe miejsce i tu kolejny haczyk...nocleg, który również jest zapewniony to nic innego jak pokoje 2 osobowe a wraz z rotacją miejsc, w których potencjalny pracownik będzie pracować pozna dużo nowych kolegów w pracy jak i tych, z którymi będzie dzielić pokój co 3 tyg. Chciałem tylko dodać że nie jestem sfrustrowany zaistniałą sytuacją, pracy i tak bym nie przyjął biorąc pod uwagę warunki ale jeśli ktoś poświęca swój czas jedzie prawie 200km w jedną stronę, bierze specjalnie wolne w pracy i nawet nie otrzymuje telefonu: dziękujemy za proces rekrutacji ale np. zdecydowaliśmy się na kogoś innego to świadczy to bardzo dużo o firmie, niestety w złym tego słowa znaczeniu.

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za informację zwrotną dotyczącą Pana doświadczeń z procesu rekrutacji. Przykro nam, że nasz proces rekrutacji nie spełnił Pana oczekiwań i jednocześnie dziękujemy za czas jaki Pan poświęcił dla Merkury Market. Decyzja, po każdym z etapów rekrutacji zapada tak szybko jak to możliwe, zazwyczaj do dwóch tygodni. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu, jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Zawsze chcemy znaleźć najlepszych kandydatów tak aby dopasować ich osobowość i kompetencje do naszego zespołu, dlatego zdarzają się procesy rekrutacyjne, kiedy potrzebujemy nieco więc czasu aby podjąć finalną decyzję. W takiej sytuacji staramy się na bieżąco informować kandydatów o statusie ich aplikacji. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Ja
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Bezsensowny test, nie mający nic wspólnego ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Pytania o przeszłość, jakby to miało obecnie kolosalne znaczenie. Tłumaczenie się, czemu szukasz pracy. To czemu szukacie pracowników? Strata czasu, który można spędzić w bardziej kreatywny sposób. Pozdrawiam

Kandydat

Czy orientuje się ktoś jakie są warunki finansowe na stanowisku zastępcy kierownika sklepu? W grę wchodzi tez Słowacja jeśli stawka się różni od tej w Polsce.

ZAinteresowana
Kandydat

Czy może mi ktoś napisać jakie zarobki są mw na stanowisku kierownika sklepu - na terenie Słowacji? Jak to wyglada w realu? Pracujesz tam chwilowo i później w Polsce?

zniesmaczona
Kandydat

Już dawno nie doświadczyłam czegoś tak nieprofesjonalnego jak rozmowa rekrutacyjna w tej firmie. Pytania o wszystko tylko nie o kompetencje, wybieganie 10 lat wstecz, pytania osobiste. Do tego dwa testy, na których czułam się jak w liceum na kartkówce. Same pytania też zostawiały wiele do życzenia, aż w pewnym momencie odechciało mi się brać udziału w tej farsie. Na koniec Pan zapewnił, że odezwą się w ciągu dwóch tygodni z feedbackiem. Kto zgadnie czy się odezwali ;) Straciłam tylko czas i nerwy.

Lol
Klient

Jakie zasady, atmosfera pranuje na stanowisku pracownik biurowy ?

axon22

Witam Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat , więc to do czegoś zobowiązuje... Czytając Państwa wypowiedzi ... hmmm cóż powiem tak firma jak na warunki krosna płaci całkiem dobrze za 7 godz pracy tygodniowo otrzymywałem na konto mies 3300netto + bon na święta :)stres był a gdzie go teraz nie ma ? nikt nikomu nie daje kasy za darmo :) więc ja polecam , jest kasa są i wymagania :)

Chętna
@axon22

7 godzin pracy tygodniowo, około 28 godzin miesięcznie... Czyli, że firma płaci około 120zł/godzinę? Serio? Na jakim dziale się tyle zarabia? ;)

Ktoś
@Chętna

7h tygodniowo to miesięcznie ok. 147h.. XD

axon22
@Chętna

Sprostowanie 7 godz pracy dziennie x 5 dni w tygodniu = 140 godz/mies. Wypłata 3300netto - stanowisko Pracownik działu logistyki. Pozdrawiam

Chętna

Ok. I wszystko jasne

H88
@axon22

Od kiedy w logistyce pracuje się po 7h dziennie?? Za moich czasów było 10h dziennie, podobno coś się zmieniło i jest po 8,czyli 9h dziennie ????

wiki
Kandydat

Dzień dobry, czy ktos sie orientuje jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Tez taki stres i opieprz za wszystko? :o

Lechu
Kandydat

Witam wszystkich. Pojawiło się ogłoszenia na z-ca kierownika w Rzeszowie. Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku , jest system premiowania? Jakie sa kryteria? Na Rejtana była spora rotacja na stanowiskach kierowniczych. Jak wygląda struktura stanowisk w markecie? Z góry dziękuję za info . Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, a 12 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii klientów firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k, to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, a 11 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k