Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.
2 658 1362 5 1

Jaka atmosfera panuje w firmie Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 18 września. Duża jest tam rotacja?

@Pytanie

To zależy o co pytasz. Między pracownikami atmosfera jest świetna. Między podwladnymi a bezpośrednimi przełożonym raczej jest dobra. Natomiast jeśli pytasz o szefostwo to jest bardzo słaba.

Zbigniew
@H88

Możesz dodać jak wygląda wynagrodzenie i na jakie benefity można liczyć? Dodatki motywujące są ważne, więc chciałbym poznać ich zakres. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Były
@Zbigniew

Inwestycje Czechy się kłaniają :) pracowałem tam kilka mcy, atmosfera wśród pracowników jest mega gorzej z szefem, kasa dobra zawsze terminowo w moim przypadku było to 2400-2800 netto w zależności od miesiąca (na umowie oczywiście takiej kwoty nie zobaczysz )

Szybki
@Były

Chyba w euro podałeś to wynagrodzenie bo za taką sumę nikt normalny w euro kolchozie siedział niebedzie, stary 10 lat temu na Słowacji płacił koło 10 tys to teraz musi eiecej

TakNie2
Ksiaze
@Szybki

10 to mieli początkujący osobiście znam przypadki że stare wygi na dużych Słowackich marketach średnio brali po 18000 ty i więcej plus dla wybranych były dodatkowe premie i specjalne umowy, gdzie goście kręcili niezła kasę rzędu 23-26 tys mc

Tak2Nie1
@Zbigniew

Niestety nie mogę, klauzula poufności. Z benefitow jest pożyczka 0%, mogą ją częściowo umożyć. Co do kolegów "bajkopiarzy" zapomnijcie o tych kwotach Pozdrawiam

Byly
@Ksiaze

Tak a później był taki jeden co sprzedawał domestosy i inne artykuły biurowe w Sączu na bazarze (rynku) haahaha wszyscy starzy wiedzą o kogo chodzi :-)

H88 Nowy wpis
@Byly

Ale mi przypomniałeś???????? było, było ????

Sxybki Nowy wpis
@H88

A to ten kierownik taki nie Silny tylko..... Y, tzw ( wściekły pies), hahahaaaa

Ada23

Ostanio pojawia się bardzo dużo ogłoszeń do pracy w Merkurym między innymi na infolinię do biura,logistyka,marketing czy ktoś tam pracował i może powiedzieć czy warto?Mają takie wymagania ,że nie mogą znaleźć czy zwalniają?Proszę odpowiedź pytam o Krosno

XYZ Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Ada23

Byłam w dziale marketingu i zmarnowałam tam 2 tygodnie. (usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia, chyba że lubisz jak koledzy z dłuższyn stażem niczym dzieciaki non-stop kablują na Ciebie o najdrobniejsze pierdoły O.o ????

Karol Nowy wpis
@XYZ

Witam Czy mógłbyś przybliżyć jakie zarobki i serio takie buraki skarżą do szefa na współpracowników?

karolina11

Witam, czy pracuje ktoś na infolinii w Merkurym? Czy pensja, atmosfera i zarobki są ok? Dzięki wielkie z góry, pozdrawiam :)

Wk
@karolina11

Ok!

Sławomir
@Wk

A możesz rozwinąć swoją wypowiedź? "Ok" to trochę mało. Jak wygląda kwestia zarobkowa pracownika infolinii? Czy to dobry pracodawca?

Normalna

Nigdy pracy w tym obozie. Nigdy kontrolerów. Jak jesteś normalny to sp...i lepszą już żabka. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZM.

Tak6Nie
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? W ogłoszeniu jakie umieścili 19 września na Nuzle.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Brak słów
@Pytanie

Jakie szkolenia?! Chyba bhp :) Szkolenie wygląda tak że na markecie uczyć a Cię inni pracownicy, którzy zwykle sami wszystkiego nie umieją. Daj se, spokój. To kolchoz nie miejsce dla ludzi

Małgorzata
@Brak słów

@Brak słów Próbuje się domyślić, czy nadal jesteś pracownikiem Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? Sugerujesz, że w tej firmie są zatrudniane osoby bez odpowiednich kompetencji? Czy tylko słabe szkolenia wpłynęły na Twoją negatywną ocenę tego pracodawcy? Czekam na Twoją odpowiedź.

TakNie2
Em
@Brak słów

Głupoty... Są szkolenia dla pracowników!

Tak1Nie2
ksks

Ciągle pojawiają się ogłoszenia pracy dla grafika w MM- czy ktoś kiedyś pracował na tym stanowisku albo coś słyszał (np. od znajomego)?? Serio nie ma grafika w całym Krośnie czy nikt nie jest tam w stanie wytrzymać? pytam jako potencjalny pracownik, wolę jednak wcześniej podbadać grunt. Z góry dzięki za odpowiedzi.

dzięki!

C
Nazwa działu: Magazyn

W straszecinie to się dzieją dopiero rzeczy, kierownik borsuk odstawił się paroma podpierdzielaczami dupowlazami którzy gnębią ludzi swoich byłych kolegów za parę złotych więcej hehe jak dobrze że mnie tam już nie ma ludzie nie idźcie tam do pracy wszędzie lepiej tylko nie tam

Zbigniew
@C

Widzę, że atmosfera i relacje ze współpracownikami nie są najmocniejszą stroną zatrudnienia. Czy myślałeś jak można by to poprawić, żeby praca odbywała się w bardziej przyjaznym otoczeniu?

C
@Zbigniew

tak wiem jak to zrobic ale nie z tym kierownictwem które jest ślepe i opinie swoich pracowników ma głęboko gdzieś, aby swoje kieszenie pozapełniać pościemniać prezesa który już tam wogóle nie zaglada. kierownik G.B czuje się jak na prywatnym folwarku i nic tego nie zmieni. Nie ma nad nim bata tak jak napisalem jest bezkarny jesli chodzi o zachowanie wobec pracowników, może on sobie powyzywać, pośmiać się nawet z ludzi z grupą niepełnosprawności, sam byłem świadkiem jak pracownik który bardzo słabo widział na jedno oko miał poprostu chorobe, kierownik wyśmiał go że jest ślepy i jego premia zostanie zmniejszona cyrk ludzie cyrk

Tak3Nie2
@C

takie coś należy zgłaszać! jeśli szef "zleje" sprawę, co w sumie jest możliwe, to wyżej- są od tego instytucje. wyśmiewać się z gościa, bo ma chore oko- nie darowałabym złamasowi.

Merkro@
Nazwa działu: Handlowy

Powiem tak, pracuje w Merkurym w Krośnie praktycznie od początku otwarcia, atmosfera całkiem spoko, każdy z każdym się dogada, pośmieje, czasami jakieś wyjście integracyjne, na kierowników nie ma co narzekać bo są naprawdę spoko wiadomo że czasami każdy ma gorszy dzień i lepiej się nie odzywać. Pracy może i jest dużo ale zdarza się ten dzień luzu, zrobisz swoje i tyle nic więcej Cię nie interesuje. Co do klientów to wiadomo każdy inny, jak komu zagra są tacy co są mili, uprzejmi i wyrozumiali a trafiają się też tacy co tylko by Cie zwyzywali w myślach i od razu na skargę lecieli, wtedy mówię proszę bardzo drzwi do szefa otwarte albo że zadzwonię po kierownika jak trzeba i tyle temat się urywa, klient już grzeczniutki. Jak coś komuś nie pasuje to są inne sklepy nikt nie musi przychodzić do Merkurego, nikt nikogo nie zmusza. W każdym bądź razie praca 9/10, kasa 10/10 a co do godzin da się przyzwyczaić

Tak1Nie3
@Merkro@

Starałeś się rzetelnie przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Merkury Market i za to Ci dziękuję. Mógłbyś napisać, jak oceniłbyś stabilność zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy zdarzają się sytuacje, że pracodawca potrafi wręczyć pracownikowi wypowiedzenie bez żadnego konkretnego powodu, czy raczej takie sytuacje nie mają miejsca?

tosiek
@Merkro@

to ty chyba w innym Merkurym pracowałeś he he he. I DO TEGO TE DRZWI DO SZEFA OTWARTE - HA HA HA

Jolanta
@tosiek

Każdy z nas może zupełnie inaczej odbierać tego samego pracodawcę. Dlatego to całkowicie normalne, że Ty masz akurat inne zdanie na temat pracy w Markecie Merkury. To może wyjaśnisz mi, z czego dokładnie wynika Twoja niechęć - czy może chodzi o zbyt niskie zarobki, czy może o niewłaściwe traktowanie pracowników? Potrzebuję konkretów.

Nowy
Nazwa działu: Marketing
@Merkro@

W tej chwili dużo jest ofert pracy w MM w Krośnie. Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i skorzystać z oferty. Czy za straty płacą pracownicy i faktycznie zabierają premię ? Czy jest to praca dobra i warta zmiany?

@Nowy

Tak, za straty płacą pracownicy. Tak premia może być obniżona lub zabrana za "ładne oczy" Pozdrawiam

jaaa
Nazwa działu: Handlowy

Zamówienie złożone 31 lipca jeszcze nie dotało. Panie siedzące przy telefonie nie mogą mi jasno odpowiedzieć kiedy będzie dostawa. Żałuję że zrobiłam tam zakupy.

Iwona
@jaaa

Zobaczysz jak będziesz miała jakąś reklamacje ,jak pięknie robią klientów w balona,czekam trzeci miesiąc na wymianę wadliwego narożnika

STEFAN
Nazwa działu: Magazyn

byłem magazynierem w logistyka straszęcin. Nic dobrego nie moge napisac. Praca po 9 godzin w godzinach 9-18 lub 10-19 wiec zycia prywatnego brak. Grafik pracy znasz dopiero w piatek tylko na kolejny tydzien, krecenie nosem na chec wypisania urlopu, stawianie barier przez kierownika grzegorza b. oraz jego ''zastępców'' (czyt. Lizusów) zbierających śmieci spod nóg swojego pana hehe tak to wyglada. Pamietam jak kierownik B zwyzywał mnie od (usunięte przez administratora) jak cos tam poszło nie po jego myśli i wiele wiele innych rzeczy na ktorych opisanie musialbym stracić dużo czasu. nie polecam nigdy tam nie idzcie pracowac

maria
Nazwa działu: Handlowy

Witam, ile można na rękę zarobic w MM w Krosnie w sprzedaży?

mielczanin

jesli moja wymiana kabiny nie zostanie zalatwiona pozytywnie to wtedy napisze co mysle o mercury market w mielcu mysla ze znalezli frajera dosyc ze sie pomylili z kabina dali mi drozsza i chce wymienic na ta co zamawialem to jeszcze kierownik bedzie mi stawial jakies warunki bo w tej walce ja klijent jestem gora

o esu
Nazwa działu: Produkcja
@mielczanin

nie interesuje to nas

Bolo

Zarobki w zależności od działu i podejścia 2300-3... - jak na ilość obowiązków, godzin plus prki - mało. Na wyjazdy nie trzeba się zgadzać, teraz i tak nie zwolnia bo nie ma ludzi, a dwa zarobki na wyjazdach są średnie, Co z tego że z 5 czy 6 tys, jak po przeliczeniu na godziny to szału nie ma. Robić się robi, nie warto się starać bo i tak z tego nic nie masz

Tak6Nie

Iza
@Bolo

Czy aby na pewno nie warto się starać? Być może dla zaangażowanych i efektywnych pracowników przewidziane są premię? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w Merkury Markecie? Czy są one dostępne dla wszystkich pracowników?

Bolo
@Iza

Nie znam ani jednego pracownika który by dostał coś ponad. Benefity poza płacowe? Nie istnieją

Tak8Nie
baro
@Bolo

o pracy na jakim stanowisku mówisz ?

Aga

2300 na rękę? czy brutto bo to różnica

TakNie
Szpieg z Krainy Deszczowców

Zacznijmy od tego. Tą pracę tworzą ludzie, nie kierownicy, regionalni kierownicy, super kierownicy z Muchą na czele, czy nawet sam Mister Papierz który dla was niewiedzących z wyznania jest Ewangelikiem ;) (czyli protestant po prostu). Ludzie my szare myszki i jeśli my trzymamy się razem to atmosfera jest na prawdę w dechę i żaden ograniczony troglodyta na stanowisku kierowniczym nie jest w stanie tego zmienić. MM to firma jako jedna z niewielu w naszym kraju która rekrutując na stanowisko kierownicze nie wymaga wykształcenia kierunkowego, więc każdy nawet największy kmiotek nieogarnięty w swej istocie może tym kierownikiem zostać - to tyle odnośnie pionu kierowniczego. Pytacie o zarobki - na dziale sprzedaży nie wiadomo za co się dostaje wypłaty, zazwyczaj dostaje się na rękę 2500-2800 w zależności od - właśnie nie wiadomo w zależności od Czego. Pracę wykonując sumiennie bez pyskówki (czasami można się postawić gdy coś ci nie pasuje) trzeba mieć świadomość, że jednak pracuje się po te 12 godzin dziennie. Plus - 3 dni wolne w tygodniu (minus nie można mieć ich 3 w jednym kawałku) Minus- czasami na prawdę robisz wszystko (brak ludzi do pracy plus dziwne oderwanie od rzeczywistości właściciela firmy doprowadza do tego, że na marketach tworzy się burdello bum bum) za mała ilość ludzi do pracy wymusza przerzucanie ludzi z innych działów doraźnie na ten na który jest zapotrzebowanie wyjątek faceci nie sprzedają na dziale firan ;) a tak to wszędzie mogą Cię posłać. Wyjazdy to inna sprawa, chcesz być jak wół pociągowy, wyjeżdżasz, tyrasz jak wół przez cały boży dzień - jak dobrze idzie do wypłaty dostajesz dodatkowe 1500 - 2000 zł na rękę (na dłuższą metę można tego jednak nie wytrzymać) Poza całą resztą wybija się jeszcze jedna rzecz - niczym z filmów Barei. Częste kontrole palców sprawiedliwości Papierza, przyjeżdża takowy na Market celem znalezienia wpadek dzięki którym szef będzie mógł obciąć wypłaty Kierownikom a ci dalej pracownikom, dochodzi do PRL-owskich sytuacji w których kontroler sprawdza kontrolera czy ten dobrze skontrolował całą resztę. Cyrk na kółkach... Sam mam zawsze ubaw po pachy..... Robię wszystko - od prac informatycznych po szkolenia nowych pracowników. Nie liczcie jednak na szkolenia pokroju Castoramy czy LM gdzie pracodawca wysyła sprzedawcę by się czegoś nowego nauczył - tutaj dostajesz katalog i sam się uczysz a potem podpisujesz papier, że zostałeś przeszkolony (Bareja 2) I można by było jeszcze mnożyć wiele tych śmiesznych stanów - jedno jest pewne sam mam świadomość tego, wychodząc z pracy mam wszystko w głębokim poważaniu, bez stresu i myślenia o pracy... Ale na prawdę trzeba być świadomym tego, że podejmowanie pracy w MM to prawdziwe wyzwanie. To jak bycie Indianą Jonesem naszych czasów.... Tylko muzyki tej konkretnej nie słychać - tylko taką darmową by nie płacić Tantiem Zaiksowi :)

Tak37Nie
@Szpieg z Krainy Deszczowców

To nie jest praca dla normalnych ludzi !!! Tam pracują ludzie, którzy nie znają/ czują swojej wartości, Ludzie ogarnijcie się!! To nie jedyny zakład, który może Was zatrudnić !! Dlaczego pracownik ma być niczym, chociaż stara się najlepiej jak może. Dlaczego ma płacić za straty, które były spowodowane nieumyślnie?Co to jest kołchoz?

Tak13Nie
@anonymous

Ta Firma to jest jedno Wielkie Nic! , chyba, że ktoś chce pracować w stresie i za darmo ;)

Tak8Nie

Sprzedawca
@Szpieg z Krainy Deszczowców

Otóż w Sanoku obsługujemy firany ;)

@anonymous

A dlaczego mój wcześniejszy wpis o tym, że mój syn musiał zapłacić 3 tys. zł za nieumyślne spowodowanie straty został usunięty ? Jak przyjadę do Polski w lipcu to zgłoszę i wszystko wyjaśnię w PIP. Syn nie miał żadnego przeszkolenia w MM. Podobno mimo tego, że ma pozwolenie na wózki widłowe, nie mógł ich teoretycznie używać, ale w praktyce to było całkiem coś innego. Musiał ich używać chcąc utrzymać pracę. Nie podaruję!!!!!

Tak13Nie
Michał
@anonymous

Uważasz, że to coś da? Z mojej wiedzy na temat krośnieńskiej delegatury PIP powiem Ci jedno - NIC to nie da albo co najwyżej niewiele to da. Ale próbować można. Winne całej sytuacji jest kiepskie prawo pracy.

gość123
@anonymous

no tak jak trzeba za syna załatwiać to chyba wszystko jasne

elo
@Szpieg z Krainy Deszczowców

a co z wypłatą na stanowisku kasjera i jakie tam czasami dziwne obowiazki sa? mam do merkury rzut beretem i mysle czy nie dorobic...

Krystian
Nazwa działu: Handlowy

Choć osobiście pracowałem tylko miesiąc jako doradca w Rybniku ( Znalazłem lepszą ofertę, praca przy kompach) to tak w zasadzie nie rozumiem o co tutaj tyle szumu. Może kiedyś było gorzej, ale jak na takie pieniądze to naprawdę nie jest źle. 4 dni pracy, 3 wolne, czegoś nie wiedziałem, pytałem od razu uzyskiwałem odpowiedź od ziomka, który mnie szkolił. Trzeba się sporo nachodzić, dużo rzeczy jest do roboty, no ale jak ktoś myśli że bycie Doradcą to tylko siedzenie na komputerku i wpisywanie w system reklamacji to się grubo myli. Doświadczenia co prawda na rynku pracy za bardzo nie mam, bo była to moja druga praca. Przez ten miesiąc dostałem tylko raz (usunięte przez administratora) od kierownika, bo faktycznie popełniłem głupi błąd. Najgorszy jest tylko ten Stres, z którym czasami nie mogłem sobie poradzić. Osobiście polecam spróbować, jak się nie spodoba droga wolna próbuj szczęścia u innego pracodawcy aż w końcu znajdziesz coś dla Siebie.

Tak1Nie4
Były pracownik na szczęście
@Krystian

Za 10 lat powiesz inaczej... To (usunięte przez administratora)nie normalna praca... Mamy 21 wiek.... Warunki w merkurym sięgają chyba cinajmniej komuny... Życzę powodzenia chłopaku.. Trzeba było przetrzynac 3 miesiące uciekalbys w podskokach.

hej
@Krystian

zarobki były troszkę wyższe niz najniższa krajowa czy to samo co wszędzie? po 12h zmiana czy mniej? na kasie dużo roboty czy tylko siedzieć i gapic się w ekran?

niezadowolona
Nazwa działu: Handlowy

Szczerze, gorąco NIE POLECAM! Zamówienie z 30.04 dotarło 20.05. Meble z brakującymi częściami, brak instrukcji do złożenia. Bardzo ciężka komunikacja.

pan
@niezadowolona

no wzruszajaca historia,pewnie nie umiesz nawet czytac instrukcji...

elo
Nazwa działu: IT
@niezadowolona

tu nie miejsce na żale(usunięte przez administratora) tylko opinie o pracy i hajsie

wiech100
Nazwa działu: Magazyn

Zakupiłem wykładzinę dywanową 64 m2 ,zapytałem czy można ją złożyć w kostkę i zabrać osobiście.Nie ponieważ może ulec uszkodzeniu trzeba zabrać zrolowaną (wykładzina 4 m szerokości ). Sugerowany transport sprzedawcy o.k. Logiczne. Przy zamawianiu transportu próba wcisnięcia opłaty za wynoszenie z samochodu odmówiłem uważając to jako bezsens .Transport dociera do mnie z wykładziną i co się okazuje wykładzina złożona w kostkę złamana w 2 miejscach na szerokości 4 m .Gdyby nie fakt że zapłaciłem przy zakupie to bym nie odebrał.Wykładzina pognieciona,pozałamywana ,rozłożyłem na prawidłową szerokość zobaczymy co będzie po ułożeniu na podłodze porobiłem zdjęcia. Podsumowanie po co transport Merkurego skoro i tak przywieżli w kostce.Uważam że klijent jest dla nich do momentu zapłaty a potem to już jak wyżej. Nie polecam ich usług ,a ponadto w samym sklepie arogancja i wielka łaska przy obsłudze .

Tak4Nie1
koczkodan
@wiech100

Chłopie, tu się wypisuje opinie o pracodawcy. To nie miejsce na żale że coś co kupiłeś i jesteś z tego nie zadowolony a mimo to i tak towar przyjąłeś. Juz wiem skąd tacy "klienci" się biorą...

Tak4Nie1
Krasnal

Coś ładujesz scieme gościu bo w Merkury nie ma wykładzin od końca 2018 roku

@wiech100

Rozumiem, że jesteś rozczarowany nieprawidłowo przeprowadzoną usługą. Czy zgłosiłeś to do punktu obsługi klienta? Forum, na którym piszesz jest poświęcone osobom zatrudnionym w firmie, więc wypowiadają się tu głównie pracownicy. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/merkury-market-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp-k,25617 są aktualne oferty rekrutacyjne. Może kogoś zainteresują.

Boromir

Ja nie wiem skąd się biorę te komentarze typu "1900 to maks w tej firmie", "ciągłe kary za wszystko" itp. Kary owszem może i są, ale za nie wykonywanie swoich obowiązków, zawalenie czegoś, w sumie jak w każdej innej pracy, bo nie wierzę że jest taka gdzie można coś odwalić i jeszcze Cię będą nagradzać. Za wykonywanie normalnej pracy na dziale zarobki rzędu 2600-2800 to norma, owszem wyjazdy się zdarzają, nie zawsze, ale jednak są, tylko jak już jedziemy na ten wyjazd mamy zapewniony nocleg, wyżywienie i można naprawdę nieźle zarobić. Co do kierownictwa, wszytko można załatwić ( oczywiście w granicach rozsądku ). Ktoś kiedyś wspomniał o tym, że niekiedy trzeba zajmować się czymś innym, koszeniem trawy czy pracami ogólnie nie związanymi ze sprzedażą, to fakt, czasem się takie zdarzą, ale są one dopisane do opinii na temat danego pracownika i rozliczane na końcu miesiące co również wiążę się z dodatkowymi pieniążkami. Z tego co czytam jest tutaj mnóstwo komentarzy negatywnych, ale są to opinie przeważnie osób które pracowały raptem parę tygodni, lub zakończyli karierę przez swoje wybryki ( bo takich jest całe mnóstwo ). Pracownicy którzy są zadowolenie z pracy nie komentują tego, bo taka jest nasza mentalność, gdy coś się dzieje złego to od razu piszemy opinie negatywną, a kiedy pozytywnego to już o podzieleniu się opinią zapominamy, "bo przecież mogą przyjść inni pracownicy i my będziemy mieć gorzej", z tym tekstem spotykałem się już w niejednej firmie gdzie pracowałem. Dziękuje za uwagę.

Tak5Nie18
koczkodan
@Boromir

Sadzac po ilosci negatywnych opinii jaka dostales, to mijasz sie z prawda

Tak3Nie4
Frank
@Boromir

Kolego w Twoim komentarzu jest coś prawdy ale więcej bzdur. Pracowałem w tej firmie długo.. i aż sam się dziwię że tyle wytrzymałem. Ta firma jest chora i tyle.

frank
@koczkodan

Wierz mi że się nie mija :D

@Frank

Skoro pracowałeś w Merkury Market długo to może wyraziłbyś swoją opinię o tym miejscu pracy bardziej szczegółowo? Chciałbym poznać wysokość zarobków oraz atmosferę, która tam panuje. Mógłbyś opisać te dwa aspekty pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Roman

Niestety wszystkie negatywne opinie się potwierdziły. Wypłata w biurze to najniższa krajowa "plus premia", musisz uwierzyć na słowo,że ją dostaniesz, atmosfera zła.

Tak4Nie
Klient

Problem z wymiana drzwi wewnetrznych. Pracownik merkury zle doradzil nam ktore to prawe,a ktore lewe i teraz nie mozna ich wymienic ani oddac bo minąl juz miesiac od daty zakupu. Kazą wystawic je na ilx i zakupic u nich prawidlowe!!!

Tak1Nie4
ojciec 4 dzieci dziekuje!:)
Nazwa działu: Handlowy

kupilem kabine prysznicowa ....patrze wszystko ok ... po czym chwytamy szybe do instalacji a ta w pylek sie rozlatuje ...jade do sklepu zlozyc reklamacje ,,,,kierownik dzilu mowi ze to nic nowego … a jakies Madry pan mi odpisuje ….jakiś szefo za piatke pisze w skrucie ze to moja wina i dziekuje do widzenia normalnie ...nie dość ze czlowiekstara się być ostrozny odkłada co się da żeby se prysznic kupic to jak kupi to dziadostwo dlatego nie polecam tego sklepu....sku****

Joanna

Pełna masakra nikt nic nie wie. Dodzwonić się nie można, a jak się uda to sukces czar pryska jak oczekujesz rzeczowej informacji o zamówieniu. Ponad miesiąc czekam na zamówienie i nikt nic nie wie. Nigdy więcej nie wejdę do tego sklepu omijajcie wielkim łukiem. Opinia dotyczy CIESZYNA

Grazia
@Joanna

To prawda. Sytuacja z marketu w Kielcach. Dzwonię, bo interesują mnie meble kuchenne, słyszę że 2, 3 tygodnie i meble będą, po czym za 2 dni ( 18 maja jadę i okazuje się, że trzeba czekać 35 dni). Pięciu pracowników siedzi przy kasie i z łaską schodzi jeden, aby oznajmić mi tę wiadomość. Meble zamówiłam na allegro. Przemiła osoba nastawiona życzliwie powiedziała, że meble będą w przyszłym tygodniu. Można? Można:) Nie wiem może do Merkury sprowadzają z Ameryki:) Czułam się w tym markecie jak intruz !Nigdy więcej!!!

Klient
Nazwa działu: Handlowy

Organizacja w tym markecie to jakaś paranoja. Ciężko doczekać się obsługi, rotacja pracowników jest pozwalająca... Ciekawe czyja to wina? Zanim doczekałem się na sprzedawcę minęło 15min...potem wpisał karteczkę z którą poszedłem do kasy i postalem 20min w kolejce. A potem z dowodem zakupu na magazyn gdzie okazało się, że towaru nie ma.... Właścicielowi radzę żeby zmienił organizacje pracy bo widać że pracownicy są przemęczeni.

Tak5Nie
sherloc
Nazwa działu: Handlowy

podstawowa sprawa to brak szkoleń! ludzie uczą się na własnych błędach i jeszcze ponoszą za to konsekwencje finansowe. ciągle straszenie obciązeniem finansowym. zmiany 10-12h to nieporozumienie. zasady z czasów komuny. jesli nie zmieni się organizacja pracy raczej bedzie tam tylko gorzej. niektórzy kierownicy nie wiem co robia na tym stanowisku...prawdopodobnie to samo co pracownicy bez przeszkolenia na stanowisku sprzedawcy....brak konkretnej wiedzy powoduje pomyki, irytacje klientów i sytuacje w których kierownik umywa ręce a pracownik płaci ....

Tak4Nie
ONA
Nazwa działu: Handlowy

Częsta rekrutacja na rózne stanowiska wynika z znikomego zapotrzebowania pracowników (poprostu fikcja). Po przejściu procesu rekrutucyjnego na odpowiedz czy jest się przyjętym do pracy czy nie czeka się ok 1,5 tygodnia. Nie mozna powiedzieć pracownicy dzwonią z informacją cyt" może Pan/Pani być przyjęta do naszej firmy ale czy wyraża Pan/ Pani zgode na zrobienie grupy o niepełnosprawnośći" są to pytania do zdrowych młodych ludzi chcących normalnie pracować. Zdrowy młody człowiem owszem ma możliwość wyrobić grupę tylko u lekarza psychiatry badż u neurologa. Jest to fikcyjne schorzenie na nerwice lub depresją. Osobiście jestem przerażona takim podejściem dl ludzi i z takimi składanymi propozycjami. Nie zdziwiło by mnie nic ażeby w ofercie zatrudnienia był wymóg posiadania grupy lub nawet dopisek" osoby posiadające grupę mile widziane". W ten czas część młodych zdrowych ludzi nie alikowało by do tej firmy. Myślę, że takie propozycje o wyrobieniu grupy składane zdrowej osobie w zamian za zatrudnienie w moim odczuciu jest upokażające i nie na miejscu.

Tak4Nie2
Zbuntowany
Nazwa działu: Magazyn

Praca w Magazynie : - Jeżeli jesteś starym pracownikiem (powyżej 2 lat) to musisz nianczyć wszystkich - Spływa na ciebie fala obowiazków i oczywiście ponosisz wszelkie konsekwencje za wszystkich - Kierownicy wtrącają sie w prace - Atmosfera ? Jeżeli sie trzymasz w kilka osob jest ok ale pamietaj zawsze znajdą sie osoby które to wszystko niszczą tymbardziej ze w systemie 4 dni pracujące 3 wolne zawsze na nich trafiasz . - Kolejna sprawa to ? ZDROWIE - Jeżeli masz kase potem na psychiatre i ortopede to spoko . Ale psychicznie cię zniszczą , a plecy-kolana zaczną dokuczać juz po miesiącu czasu - Wypłata ? (usunięte przez administratora)jeżeli postawisz się chodźby raz albo powiesz nie sympatyczne słowo do kierownika magazynu to dostajesz ... 1900 zł - Wyjazdy ? Na topie NOWA RUDA ! Jedziesz dostajesz 800 zł za tydzien za prace od pon do pt po 12h plus sobota 8-14 . Nie pojedziesz raz w miesiącu ? Wypłata 1900 zł (usunięte przez administratora)Przeciwstawisz sie ? 1900 zł na wypłacie . Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania z chęcią odpowiem :)

Tak11Nie1

Ja
Nazwa działu: Handlowy

Szkoda czasu!Zadzwonili do mnie i poprosili o spotkanie o prace.Na spotkaniu wszystko ok,kierownik poinformowal,ze nastepnego dnia zadzwoni do mnie kadrowa a potem w poniedzialek do pracy.Oczywiscie nikt nie zadzwonil .Ja w międzyczasie odmowilem inna prace.Zadzwonilem do kierownika i dowiedzialem sie,ze rozmowe mialem z jakimś czlowiekiem na zastepstwie ktory nic w tej sprawie nie zrobil ale,ze tera on sie tym zajmie i oddzwoni tego samego dnia.Jak latwo sie domyśleć nikt juz potem nie zadzwonil.Brak szacunku i zero profesjonalizmu. Moje sugestie dla Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.: Iść po rozum do głowy bo sytuacja na ryku pracy jest coraz trudniejsz...

Qqqq
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam nikomu. Kierownictwo stosuje mobbing, wypłaty odbiegają od obiecanych, jeden wielki big brother.

Tak5Nie

DORA

Proszę o opinię jak wygląda praca kasjerka w MM Rzeszow? Ciągle poszukują.

Mitimati
@DORA

Kasjerka w MM to jakieś nieporozumienie. Tysiąc obowiązków, odpowiedzialność i tłumaczenie się za to co sobie wymyśli Papa. Nie będę wypowiadać się n temat zwrotów towaru... jeśli masz anielską cierpliwość i bardzo szybko się uczysz, oraz nie liczysz na duże zarobki to zaryzykuj.

były
@DORA

ogólnie to tak jak mitimati napisal jest na każdym stanowisku praktycznie w firmie pretensje o wszystko jak ktos zawalil to jeszcze dostaniesz za to ze go nie pilnowales mimo ze nie powinienes ..

bies
Nazwa działu: Ogrodnictwo

Dodzwonic sie do działu gdzie mnie pani skierowala niemozliwe..ignorowanie klienta telefonicznego,brak mozliwosci ponownego dodzwonienia sie..

Zostaw opinię o Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. - Krosno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.