Merkury Market

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Merkury Market

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam,a nawet odradzam ta prace!Płaca podstawowa plus premia uznaniowa-no wlasnie uznaje ze nie dostajesz i nic nie mozesz zrobic.Wymyślaja ciagle nowe zarzadzenia zeby tylko ta premie uwalac...ostatnie zarzadzenie jest takie,że pracownik który ma łacznie 5 dni pod rząd nie wazne czy lacznie z dniem wolnym od pracy czy nie ciegiem 5dni ma miec taka inforamcje zaznaczona w opini do szefa co za tym idzie 1000zl mniej z wyplaty to jest chore wiekszosc ludzi juz szuka innej pracy a im zycze zeby prosili sie o pracownika bo tak sie ludzi nie traktuje,i takich sytuacji jest na peczki podpadnij kierownikowi to Ci powie ze Cie skonczy takie slowa juz slyszalo 2 pracownikow ktorzy juz sie stad zwolnili.Nigdy nikomu nie polece tej chorej firmy jak ktos chce tu pracowac to musi byc sam i godzic sie na kazde wyjazdy chyba ze chce brac podstawe bo nie chce jezdzic.Tygodniowo 44godziny pracy i po 12 godzin czasem 10

Były pracownik Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy Merkurym Markecie w Rzeszowie na ul. Rejtana. Zostajesz zatrudniony na umowę zlecenie , oczywiście obiecują szybko umowę o pracę ale to są tylko obiecanki. Na umowie próbnej już po tygodniu wymagają abyś wszystko znał i wiedział, tak jakbyś pracował przynajmniej rok,mimo tego że się starasz wszystko pojąć w tygodniu tego nie zrobisz, i jeszcze toksyczne towarzystwo współpracownicy którzy wspaniałe na ciebie donoszą do swoich przełożonych. Wystarczy że popełnisz jakiś błąd lub nie wykonasz jakiegoś polecenia bo nie zdążysz zwalniają cię od razu lub czekają jak ci się umowa skończy.Szkoda zdrowia i nerwów na Taką pracę

Klient Nowy wpis

Niestety ale jestem bardzo rozczarowany. Klient traktowany jest jakby przeszkadzał obsludze, która jest nieuprzejma, przekazuje sprzeczne informacje nie raz krzycząc przy tym na klienta. Po długim oczekiwaniu na meble zupełny brak informacji o konieczności "zapowiedzenia sie" po odbiór towaru, pomimo telefonicznej informacji że towar jest gotowy do odbioru. Po porzyczeniu busa i przyjeździe po meble dowiedziałem się że mimo iż za nie zapłaciłem nie mogę ich odebrać ze względu na bałagan na magazynie i nieprzygotowanie towaru do wydania. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie!!

Klient

Po wizycie w sklepie Merkury Market w Rzeszowie na ulicy Tadeusza Rejtana z przykrością stwierdzam że obsługa klienta jest traktowana na bardzo niskim poziomie. Osoby pracujące tam lekceważą klientów, chowają się za atrapami drzwi. Brak zainteresowania się klientem. Osoba pracująca tam podeszła dopiero kiedy się ją łaskawie zawołało. Zachowanie pracownika wyglądało tak jakby pracował tam za kare !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Rzeszów

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury Market?

Merkury Market