opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MERKURY MARKET Sp. k

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 978 ocen
Opinie(623)
Dodaj opinię

Opinie(623)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Przebieg procesu rekrutacji
  • .
  • Nasze produkty
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Przebieg procesu rekrutacji

Nasze produkty

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Sanok
  • Przemyśl
  • Dębica
  • Gorlice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno
  • Głowienka
  • Sporne
  • Korczyna
  • Krościenko Wyżne
  • Świerzowa Polska
  • Szczepańcowa
  • Łężany
  • Pustyny
  • Miejsce Piastowe
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Cieszyn - Merkury Market
Dębica - Merkury Market
Jarosław - Merkury Market Jarosław
Jasło - Merkury Market
Kielce - Merkury Market
Krosno - Merkury Market
Ładna - Merkury Market
Nowy Sącz - Merkury Market
Rybnik - Merkury market
Rzeszów - Merkury Market
Sanok - MERKURY MARKET
Starogard Gdański - Merkury Market
Szaflary - Merkury Market
Tarnów - Merkury Market
Zamość - Merkury Market
Żywiec - Merkury Market

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno
  4. /
  5. Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie

Opinie o MERKURY MARKET Sp. k Krosno

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    PO_ziom

    13.08.2012 13:34

    Inne

    Panie Januszu...kimkolwiek pan jest. Jeżeli pan nie pracuje w elitarnej firmie pt. MM to zapraszam. Zapewne znajdzie się miejsce na pańskie umiejętności. W sumie to właściciel nie patrzy na doświadczenie zawodowe. Jeżeli natomiast pracuje pan w tej firmie i jest pan wiodącym w wiadomych fachu to proszę nie zabierać zdania. Koleś opisując SANOK czyli opisując cały polski MM pokazał w skrócie jak wygląda życie pracownika tej fajnej kochanej firmy. Pozostałe komentarze też obrazują jak wygląda życie zatrudnionej tam osoby.
    ReviewUserIcon
    janusz

    09.08.2012 12:44

    Inne

    Gdzie tu logika? to co można powiedzieć o pracy po jednym dniu!!!lepiej założyć ze jest to zły pracodawca:)
    ReviewUserIcon
    Pytajacy

    07.06.2012 03:26

    Inne

    Witam , Strasznie duzo tu negatywnych opini. Chciałem sie zapytac jak to rzeczywiście wygląda z tymi nadgodzinami mam namysli ile średnio godzin jest w tygodniu pracy? Czy nadgodziny sa płacone czy zwracane w postaci dnia wolnego, czy rzeczywiście idzie to w dobro firmy. Chce tam aplikować na stanowisko zastepca kierownika sklepu -Rzeszów I jak tam z pensja ile mniej wiecej i czy na czas
    ReviewUserIcon
    jacobas

    29.03.2012 13:54

    Inne

    mógłby ktoś napisać o pracy logistyka w merkurym?? czy jest cieżko ogólnie? zamierzam tam złożyć papiery
    ReviewUserIcon
    serwatka

    22.02.2012 20:32

    Inne

    Witam, z tego co czytam to nie jest ciekawie. Możecie powiedzieć coś więcej o stanowisku Specjalisty do spraw Logistyki??
    ReviewUserIcon
    Emil

    05.02.2012 21:03

    Inne

    I tu masz racje kolego praca w tej firmie to jeden wielki stres szacun dla wszystkich odpornych psychicznie na stres związany z tą firmą .Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników .
    ReviewUserIcon
    kierownik

    03.02.2012 11:43

    Inne

    Witam wszystkich jestem na bieżąco w temacie pracy w merkury markecie z racji że tam pracuje i muszę powiedzieć że jestem nieco rozczarowany pewnymi aspektami tej pracy :/ na pierwszy rzut oka praca ja w każdym innym markecie budowlanym, te same obowiązki, ten sam obieg dokumentów ta sama odpowiedzialność ale dochodzą takie tematy jak: - niejasny system płacowy (prima uznaniowa w zależności od widzimisię szefa/kierownika) - niepewność zatrudnienia w każdym momencie możesz zostać zwolniony lub tak ukarany finansowo że sam się zwolnisz - praca przeważnie po 11-12 lub więcej godzin dziennie w zamian za dzień wolny do odbioru - przynoszenie pracy do domu jest normą, im wyższe stanowisko tym więcej godzinki pracy i więcej pracy przynoszonej do domu - bezustanna presja na godzenie się z wyjazdami na inne obiekty poza miejscem zamieszkania i zagranicę (Słowacja) - fatalne warunki zakwaterowania na mieszkaniach służbowych - złe warunki pracy, w okresie zimowym temperatura na obiektach ledwo 14 C, temperatura na magazynie tak jak na polu :/ nie muszę chyba nikomu mówić jak zachowuje się np. chemia budowlana typu farby czy kleje na takich mrozach - brak normalnego szkolenia, jeśli masz doświadczenie z podobnej pracy to jakoś sobie poradzisz jeśli nie to zapomnij że w 2-3 dni ogarniesz tematy za które ponosisz 100% odpowiedzialności finansowej a wiadomo że im gorzej wyszkolony pracownik tym łatwiej o wpadkę - zapomnij o życiu rodzinnym praca tylko dla bezdzietnych kawalerów/panien - wynajdowanie nieistniejących problemów by można było zaraportować przełożonym że coś się robi oprócz administrowaniem działem czy obiektem -(usunięte przez administratora) - atmosfera wzajemnej nieufności i podejrzliwości, tylko jeśli ktoś z twojej rodziny z tobą pracuje to możesz mu do końca zaufać - auta służbowe są ale nie dla każdego a spróbuj rozbić albo uszkodzić nawet nie z własnej winy... jeżeli powyżej wymienione sprawy nie stanowią dla kogoś problemu to można śmiało szukać tam zatrudnienie ponieważ rotacja jest spora i ciągle potrzeba tam świeżej krwi pozdrawiam wszystkich pracowników z Nowego Sącza, Szaflar i Krosna oraz z pozostałych obiektów - szanuję waszą pracę i wasz codzienny trud
    ReviewUserIcon
    opiniodawca

    26.01.2012 19:39

    Inne

    majka - 2012-01-25 17:46:59 Ja będę obiektywna i stwierdzę, że jesteś w błędzie ta firma nie daje tylko niepełnosprawnym, owszem niepełnosprawni mają jakieś tam dodatki, ale samochody były też dla pełnosprawnych.ha ha ha jedzie mi tu ruski czołg ;-)
    ReviewUserIcon
    majka

    25.01.2012 17:46

    Inne

    Ja będę obiektywna i stwierdzę, że jesteś w błędzie ta firma nie daje tylko niepełnosprawnym, owszem niepełnosprawni mają jakieś tam dodatki, ale samochody były też dla pełnosprawnych.
    ReviewUserIcon
    haha

    11.11.2014 14:41

    Inne

    Jeszcze zapomniałeś dodać że za te samochody pracownicy na grupach mają potrącane z wypłaty przez 5 lat,przypuszczam,że te samochody wyjdą ich drożej niż normalnie zakupione w salonie
    ReviewUserIcon
    Henio

    23.01.2012 21:33

    Inne

    Pracuje w Merkurym 5 lat. To prawda za dobra robote jest dobra zaplata. Znam osoby ktore dostaly nowiutkie samochody. Jak ktos chce pracowac i ma glowe na karku to jest ok.
    ReviewUserIcon
    klient

    19.01.2012 17:48

    Inne

    Zakupy w MM to prawdziwa przyjemność, fachowa i miła obsługa, czasem może trochę się czeka przy kasie

    Kontakt - MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

    Czajkowskiego 51 38-400 Krosno

    NIP:6842255436

    REGON:371007032

    KRS:0000490943

    https://www.merkurymarket.pl/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    klient

    19.01.2012 16:42

    Inne

    Uwielbiam robić zakupy w tym sklepie . Miła fachowa obsługa ! Polecam wszystkim znajomym i też są zadowoleni. A w dodatku stali klienci mogą liczyć na faje rabaty!
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK MM

    10.01.2012 14:55

    Inne

    JA PRACUJE W MERKURYM PRAWIE 5 LAI I NIE NARZEKAM ! ANI NA SZEFA ANI NA KIEROWNIKA ANI TYM BARDZIEJ NA ZAROBKI !!! Spójrzmy prawdzie w oczy ile jest marketów w których pracownik zarabia około 3 tyś miesięcznie za 35 godz pracy tyg?
    ReviewUserIcon
    peti

    09.01.2012 17:04

    Inne

    Ja tam byłam na rozmowie na sprzedaż zaproponowali mi podstawę i premię w zalezności od tego co sprzedam. Mam tę pracę od prawie miesiąca, jutro kasiura na końcie będzie to napiszę. Co do atmosfery, klienci wracają więc sa chyba dobrze obsłużeni :)
    ReviewUserIcon
    ochoczy

    24.12.2011 10:40

    Inne

    co to znaczy kasa niezła ? 2000-3000 PLN ?:)
    ReviewUserIcon
    magaz

    23.12.2011 12:41

    Inne

    Robota magazynowa:), dużo i szybko, ale kaska niezła.
    ReviewUserIcon
    ochoczy

    22.12.2011 11:07

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie pracy w MM w Rzeszowie na magazynie jak tam jest ? i jak płacą ? Z góry dzięki :)
    ReviewUserIcon
    daniel

    08.12.2011 16:24

    Inne

    Nie pracuję tam, ale się zastnawiam, czy nie przejść do MM Słyszałem, że pracownikom, dają tam samochody i to nie tylko tym z góry. Moja koleżanka dostała renault i wcale nie pracuje na jakimś wysokim stanowisku.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2011 20:13

    Inne

    Może ja sie wypowiem. Pracowalem w wielu firmach na podkarpaciu i nigdzie nie ma lekko. Merkury ma ten zasadniczy plus ze dobrze placi i wyplata na czas. W innych firmach byla praca po 12 godzin za najnizsza krajowa. Ja mysle ze jak ktos ma checi do pracy i toche oleju w glowie to moze tam isc do pracy.
    ReviewUserIcon
    emil

    28.11.2011 21:40

    Inne

    Moim zdaniem to kolega albo dopiero zaczą tam pracować albo wydaje mu się że zmieni opinie o tym pracodawcy .(usunięte przez administratora)Nie wszystko da się kupić !!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MERKURY MARKET Sp. k?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2011 15:23

    Inne

    nie wiem skąd tyle nagatywów. praca jest ciężka,a le płacą dobrze i płacą za nadgodziny! nie wiem po co niektórzy piszą takie bzdury!
    ReviewUserIcon
    magazyn

    25.11.2011 17:23

    Inne

    Robić trzeba a kasa dobra jest i zawsze na czas. Jestem już w Merkurym 4 lata i zmieniać nie chcę.
    ReviewUserIcon
    derkos

    21.11.2011 20:29

    Inne

    Pracując w firmie Merkury Market można się bardzo wiele nauczyć. Pracy jest bardzo dużo, trzeba się strać, ale jeśli ktoś rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, to nie ma problemów z kierownikiem i zostaje doceniony, wystarczy robić, co do ciebie należy. Firma, jak mało, która na Podkarpaciu stwarza wiele możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i finansowego. Jeśli nie chce się komuś pracować, to z pewnością będzie wiecznie niezadowolony. Do pracy nie chodzi się na plotki i picie kawy tylko chodzi się pracować.

    Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.