Merkury Market

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Merkury Market

Kika Nowy wpis

Czy ktos może powiedzieć cos o pracy w Jaśle. Czy jest sens składać tam cv. Jakie warunki placa i godziny pracy (usunięte przez administratora)

Niezadowony klient Nowy wpis

W tym sklepie wszystko jest poniżej poziomu krytyki, począwszy od obsługi (poza może dwiema osobami), przez towar - dostępność żadna i mega długi czas oczekiwiania, transport - do kitu, reklamacje - nietransparentny proces, zero poczucia odpowiedzialności ze strony sklepu. obsługa klienta - traktują cie jak zło konieczne, jakby za kare tam byli, nikt NIC nie doradzi, wepcha byle co bylebyś już sobie poszedł. Jak zaczniesz cos reklamować to się śmieją w twarz. PORAZKA. Moja noga osobiście tam więcej nie postanie, wole jechac 50 kilometrów dalej i kupić w INNEJ sieciówce. Moja cierpliwość się skończyła. Oczywiście, żeby zglosić reklamacje na personel - 'nie ma takiej możliwości Panie. - nimomy takich kartek' ..... Brak słow.

Magda Nowy wpis

Kto w firmie odpowiedzialny jest za reklamacje produktów? Pracownicy?

Angelika Nowy wpis

Byłam dziś zwrócić towar który był wadliwy, pani kasjerka od razu zaczeła się podsmiechiwac i mówić że ona nie przyjmie towaru na gwarancję i skierowała mnie to innej osoby, z którą również nie przyjechał towaru mimo dowodu zakupu. Zostałam wysmiana przez obsługę Merkurego Jasło, zachowywali się niestosownie wobec mnie traktując z góry przez mój wzrost 152 potraktowali mnie jak dziecko .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Merkury Market? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Roko

W Merkury Market Jasło jest jeden wielki (usunięte przez administratora) kierowniczka nad niczym nie panuje sprzedawcy na sklepie robią co chcą czyli nic poza śmiechami i (usunięte przez administratora) głupot o nic nie idzie się doprosić. Portier na nocy nie ma nawet wody żeby umyć ręce czy spłukać w kiblu bo woda jest zakręcana na noc a warunki na portierni żenada. Na magazyn nie idzie dojechać droga fatalna od lat przynajmniej na magazynie obsługa jest bardzo dobra za to warunki do pracuj mają fatalne. Może w końcu ktoś by się tym zajął.

Bedziewaspisruchalwdupe

Porażka. Co innego mówią przez telefon a na miejscu dowiadujemy się że obowiązków jest więcej. Niesłowność. Polska c w pigułce.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury Market - Jasło

• Jak się pracuje w Merkury Market?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Merkury Market