MERKURY MARKET

Sanok

Opinie o MERKURY MARKET

Robol

Panie Janie jak to jest ze ludzi nie ma do pracy a pracownikom nakazuje się pracę na wyjazdach pod groźbą zwolnienia ?

niezadowlona klientka

Przepraszam bardzo CZY KTOŚ TU OBSŁUGUJE? po 1 osobie na dziale chyba lekka przesada żeby czekać po 20 minut na obsługę chłopak się uwija z językiem na brodzie a kolejka jak w gs-ie pan kierownik nie panuje nad sytuacją ZATRUDNIJCIE WIĘCEJ OSÓB bo stracicie klientów i kierownika zmiencie bo niemiły i opryskliwy jak się mu zwraca uwagę że ludzi nie ma.

JANINA

W tym Sanoku to zrobić korektę na towar paranoja jakaś Pan kierownik Łukasz to łaske robi że z karta podejdzie 15 minut trzeba czekać i ani przepraszam ani pocałuj w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] enada

Zostaw opinię o MERKURY MARKET - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKURY MARKET