MERKURY MARKET

Sanok

MERKURY MARKET

Opinie o MERKURY MARKET

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Teresa

Jak prezentuje się aktualna kondycja firmy MERKURY MARKET? Czy znajdzie się tutaj osoba, która dysponuje aktualnymi i sprawdzonymi informacjami dotyczącymi tego pracodawcy? Może warunki zatrudnienia w ostatnim czasie uległy poprawie i warto ubiegać się o pracę tam? Bardzo proszę Was o aktywne uczestnictwo w dyskusji.

obss

parodia, na towar trzeba czekać 4 tyg. w Krosnie od ręki - współpraca między-magazynowa kuleje aż miło

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Jak przedstawia się sytuacja MERKURY MARKET na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Sanok i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

niezadowolona
@Administrator 11.05.2018 09:19

Tak się przedstawia że powoli wszyscy się zwalniają dzięki kierownictwu i juz niedługo będzie więcej ogłoszeń

magazynier
@niezadowolona 15.05.2018 21:18

nie dziwne jak kierownik do ciebie mówi wypierd....

Klientka

Ogolnie sklep fajny. Obsluga chociaz jej malo pomocna najgorsze jest zrobic korekte kiedy czeka sie na Pana w garniturze a jak laskawie przyjdzie i o cos zapta sie go wypowiada sie jakby skonczyl szkole podstawowa. Panie Ł. Garnitur o niczym nie swiadczy i wiecej szacunku dla pracownikow bo to nie jest ich wina ze obsluguje 1 osoba kilka dzialow.

pupil szefowej
@Klientka 10.04.2018 20:27

Pan Łukasz jest pupilkiem żony szefa ;) i ogólnie po akcji w Krośnie gdzie był tydzień kierownikiem bo nie sprostał pokładanych przez Pana Jana nadziei dawno powinien wylecieć ale ma anioła stróża niestety.Od tamtego czasu terroryzuje pracowników i się na nich wyżywa ale jak mówią karma wraca tak że ......... może Janek przejrzy na oczy i wymieni na lepszy model zanim sie wszyscy zwolnią ;)

Klient

Kierownictwo tego marketu powinno przeszkollic obsługę w zakresie kontaktów z klientem bo jak klient do nich podjedzie z uśmiechem to i oni sami inaczej reagują. Wiem to bo chociaż byłam wkurzona na źle zrealizowane zamówienie to postanowiłem na spokojnie to rozwiązać i dało to pozytywne rezultaty bo Pan na stolarce się rozchmurzyl i był nawet miły podczs gdy wcześniej nie za bardzo

UŚMIECHNIĘTY PRACOWNIK
@Klient 07.04.2018 11:12

jakby Pani każde wyjście do ubikacji wpisywała do zeszytu i obsługiwała na 3 działach jednocześnie bo się ludzie przez kierownictwo zwalniaja i nie ma kto pracować też by się Pani nie uśmiechała ;)

Klient

Bardzo niemiła obsługa na dziale łazienkowym. Każą sobie saemu mierzyć ,a od czego oni tam są? A na dziale z drzwiami też robią od niechcenia. Mylą oferty . Nie wiedzą z czego żyją

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MERKURY MARKET? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Robol

Panie Janie jak to jest ze ludzi nie ma do pracy a pracownikom nakazuje się pracę na wyjazdach pod groźbą zwolnienia ?

niezadowlona klientka

Przepraszam bardzo CZY KTOŚ TU OBSŁUGUJE? po 1 osobie na dziale chyba lekka przesada żeby czekać po 20 minut na obsługę chłopak się uwija z językiem na brodzie a kolejka jak w gs-ie pan kierownik nie panuje nad sytuacją ZATRUDNIJCIE WIĘCEJ OSÓB bo stracicie klientów i kierownika zmiencie bo niemiły i opryskliwy jak się mu zwraca uwagę że ludzi nie ma.

JANINA

W tym Sanoku to zrobić korektę na towar paranoja jakaś Pan kierownik Łukasz to łaske robi że z karta podejdzie 15 minut trzeba czekać i ani przepraszam ani pocałuj w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] enada

Zostaw opinię o MERKURY MARKET - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKURY MARKET