opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MERKURY MARKET Sp. k

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 978 ocen
Opinie(623)
Dodaj opinię

Opinie(623)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Przebieg procesu rekrutacji
  • .
  • Nasze produkty
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Przebieg procesu rekrutacji

Nasze produkty

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Sanok
  • Przemyśl
  • Dębica
  • Gorlice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno
  • Głowienka
  • Sporne
  • Korczyna
  • Krościenko Wyżne
  • Świerzowa Polska
  • Szczepańcowa
  • Łężany
  • Pustyny
  • Miejsce Piastowe
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Cieszyn - Merkury Market
Dębica - Merkury Market
Jarosław - Merkury Market Jarosław
Jasło - Merkury Market
Kielce - Merkury Market
Krosno - Merkury Market
Ładna - Merkury Market
Nowy Sącz - Merkury Market
Rybnik - Merkury market
Rzeszów - Merkury Market
Sanok - MERKURY MARKET
Starogard Gdański - Merkury Market
Szaflary - Merkury Market
Tarnów - Merkury Market
Zamość - Merkury Market
Żywiec - Merkury Market

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno
  4. /
  5. Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie

Opinie o MERKURY MARKET Sp. k Krosno

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ja232

    20.11.2015 09:12

    Inne

    Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do MM na stanowisko Pracownik Administracyjny, jeżeli ktoś był na takiej rozmowie u nich proszę o informację nt. przebiegu rozmowy...
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2015 10:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Madzik

    22.10.2015 14:41

    Inne

    Kasa, jak na sklep OK, tylko rozchodzi się o rodzaj umowy. Jak studiowałam, miałam 20 lat, to mi nie przeszkadzało odnawiać każdą umowę zlecenie co miesiąc, ale teraz kiedy okres studiów jest historią, a na głowie rodzina, dziecko, to jednak stawiałabym na bardziej stabilną pracę nawet za 1300 zł, ale z normalną umową o pracę.
    ReviewUserIcon
    adik

    22.10.2015 12:43

    Inne

    Witam, chciałem wiedziec jak rozmowy kwalifikacyjne w Krosnie na stanowisko kierownika marketu. Mam tam jechac ale nie wiem czego się spodziewac. Jest sens w ogóle się tam wybierac?
    ReviewUserIcon
    wybór

    04.10.2015 20:08

    Inne

    do nie zadowolonych i maruderów, załózcie swoje firmy, zatrudnionym dajcie po 5 tys zł, w zamian nic nie wymagajcie zobaczymy jak będiecie działać na rynku
    ReviewUserIcon
    polski kapitalista

    09.10.2015 20:52

    Inne

    Masz racje. Zasadniczo biznes po polsku to takie coś ze albo ty wyzyskujesz kogoś albo ktoś wyzyskuje ciebie...nie powiesz mi chyba ze polski rynek pracy to nie jest patologia. Czy pensje niewystrajające nawet na wynajem małego mieszkania nie mówiąc o kosztach życia to jest rzecz normalna ? Zastanów się gdzie żyjesz zamiast chrzanić bzdury. Ludzie nie wymagają kokosów ludzie chcą tyle zarabiać aby normalnie funkcjonować. Merkury ma się chyba niezłe bo ciągle otwiera nowe markety.
    ReviewUserIcon
    que

    02.10.2015 09:45

    Inne

    Powodzenia:)
    ReviewUserIcon
    dcv

    27.09.2015 07:35

    Inne

    Na Polskie masakaryczne warunki finansowe to już 3 tyś zl jest kosmiczna kasą,mimo że te 3 tyś jakiejs wielkiej wartości przy obecnych cenach nie mają.To jest problem całej polskiej gospodarki i niewolniczych płac więc trudno oczekiwać ze Merkury będzie płacił po 5 tyś na miesiąc skoro mninimalna w Polsce wynosi 1200 zł.Merkury jak na Polskie warunki i tak sie wybija jesli chodzi o płace.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.09.2015 17:46

    Inne

    nie ma opiniii
    ReviewUserIcon
    LennyFace

    23.09.2015 18:01

    Inne

    Studiuję logistykę i chciałbym zapytać, czy w sytuacji, gdy przeszedłbym na zaoczne da radę wynegocjować warunki bym mógł w soboty nie pracować tylko dymać na uczelnię? Jak to jest? Da radę ogarnąć tę fuchę i studia? Bo wiem że z godzinami jest ciężko...
    ReviewUserIcon
    smieszek

    23.09.2015 08:05

    Inne

    nie J. Papiez tylko J. Papierz, takto prawda firma Merkury wykupiła czesc sklepów sieci BAUMAX
    ReviewUserIcon
    mostowiak

    21.09.2015 19:41

    Inne

    witam.czy to prawda ze J.Papiez wkracza na czeski rynek??
    ReviewUserIcon
    Warunki Pracy

    18.09.2015 19:44

    Inne

    Witam podobno w Merkurym Kraków pracujecie po 40 godzin tygodniowo ? Dużo wam pensje z tego tytułu obcieli ?
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.09.2015 14:44

    Inne

    Mam pytanie co do warunków zatrudnienia w Krakowie- jakie są stawki na umowie? Czy takie jak przy rekturacji obiecywał MM- czyli za pełny etat 1600 netto plus GWARANTOWANA premia (2000 netto minimum z podstawą)? Bo w innych marketach wiem że premia uznaniowa, a te 1600 owszem, jest, ale za 48 godz. tygodniowo...
    ReviewUserIcon
    Jan

    13.09.2015 13:39

    Inne

    Proszę o wypowiedzi jak wygląda praca na stanowiskach kierowniczych? czytając posty nie wygląda kolorowo, ale to raczej zależy od Kierownika. Za tydzień idę na rozmowę do Krosna, chciałbym trafić na któryś z Waszych marketów i zmienić wiele z tych opinii na pozytywne.
    ReviewUserIcon
    Asiunia

    10.09.2015 18:33

    Inne

    wie ktoś może kiedy bedzie otwarcie Merkurego w Rybniku ? chce sie zgłosić a nigdzie nie widze kiedy zacznie działąć
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.09.2015 12:36

    Inne

    bzdurą jest że pracuje się 6 na 7 dni. Pracuje się 5 dni. 48 godz / tydz. i 2 dni wolnego. pracuje się systemem 12 10 8 6 co daje 48 godz w tyg. Prawda jest taka , że wszędzie trzeba pracować. W każdej pracy są plusy i minusy. Dobrze jest dopóki się kasa zgadza- a tu każdego 10- tego pieniądze są na koncie i to całkiem niezłe. A jak ktoś chce leżeć, lub pić kawę ,a nie pracować i dostawać 3000zł to niestety nie w Merkurym. Da się zarobić nawet i 3100, ale trzeba też dać coś od siebie, a nie tylko oczekiwać i żądać.
    ReviewUserIcon
    czarny7

    02.09.2015 09:00

    Inne

    Witam Ile jest w stanie zarobić kierownik marketu, pracujący w systemie rotacyjnym na kilku sklepach ?
    ReviewUserIcon
    Mika

    24.08.2015 17:42

    Inne

    Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w dziale inwestycji, bo pojawiła się oferta pracy w tym dziale na kilku portalach. Czy ktoś może mi więcej powiedzieć jak wygląda praca biurowa w siedzibie firmy? Jaka atmosfera i czy dużo ludzi pracuje na tym dziale, starych, młodych? itp. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Mika

    26.08.2015 18:24

    Inne

    Witam, odpowie ktoś na moje pytanie? Proszę was...
    ReviewUserIcon
    Piorek

    14.08.2015 09:48

    Inne

    Witam wszystkich chce podjac prace w Merkurym na Słowacji czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat interesuje mnie wszystko ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2015 22:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    !!!!!!!!!!!!!!!!

    08.08.2015 21:48

    Inne

    nie zgadzam się z Tobą dla mnie praca w Merkurym to taka sama praca jak inna. A ty chyba nie masz nic ciekawszego do roboty jak komentowanie bezsensownie pracowników którzy tam pracuję. To samo ALADYN zastanów się co piszesz widocznie mało znasz M.W skoro tak o nim piszesz łatwo jest pisać o kimś kłamstwa tylko może w takim razie ty napiszesz jak sie nazywasz i kto tak oczernia M.W. JAK DLA MNIE TO CHAMSTWO!!!!!
    ReviewUserIcon
    super

    03.08.2015 23:25

    Inne

    Powiem szczerze ze pracuje w Merkurym i nie narzekam. Ekipa faja z każdym można się dogadać każdy pomoże. co do kierowników też nie mam zastrzeżeń jak DO M.W jak i do T.M jak się ma jakiś problem chętnie wysłuchają i pomogą.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MERKURY MARKET Sp. k?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

    Czajkowskiego 51 38-400 Krosno

    NIP:6842255436

    REGON:371007032

    KRS:0000490943

    https://www.merkurymarket.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    tak tak

    25.07.2015 18:18

    Inne

    Witam wczoraj po raz pierwszy robiłem zakupy w Żywcu w Merkurym i powiem szczerze że na początku byłem wrogo nastawiony wcześniej przeczytałem opinie. Ale po zrobieniu zakupów jestem nastawiony pozytywnie i powiem wam nie wierzcie w to co piszą. obsługa na dziale z drzwiami bardzo miłą potrafią podejść do klient. Co do kasy kasjerka w czarnych włosach obsłużyła mnie bardzo szybko była bardzo uśmiechnięta w trakcie kasowania potrafi zagadać do klienta co się ceni bo w np. castoramie czegoś takiego nie ma.
    ReviewUserIcon
    !!!!!

    25.07.2015 17:27

    Inne

    Powiem szczerze że aż mnie kręci jak czytam te opinie ja robię w Merkurym i jestem zadowolony z pracy. pracownicy tam pracujący są bardzo fajni. Kierownicy również chętnie pomogą jak jest problem :) Więc nie rozumie dlaczego osoba :-(( tak źle pisze o kierowniku po samym czytaniu można wywnioskować że pracujesz tam i wypisujesz takie rzeczy jak możesz potem spojrzeć mu w oczy. co do drugiego kierownika nie mam zastrzeżeń dla mnie jest spoko chodzi po markecie pogada czasami się czegoś doczepi ale w końcu to kierownik.
    ReviewUserIcon
    klieeent

    22.07.2015 20:38

    Inne

    Witam mam okazje robic zakupy w Żywcu w merkurym i powiem szczerze ze jestem zadowolony sprzedawcy z działu perfekcyjnie udziela informacji. Co do kasjerek popieram jjjjj i to w 100 % kasjerka ta przy schodach o ktorej jest nowa jest naprawde ogarnieta udzieliła mi informacji na wszystko o co ja zapytalem. Koleżanka obok niestety nie byla w stanie udzielic informacji dlatego przekierowala mnie do kasy obok gdzie zostalem bardzo dobrze obsłużony takie powinny byc usmiechniete i ogarniete. Napewno będę robił zakupy w tym sklepie bo jest tam naprawde dobra obsługa. Po N
    ReviewUserIcon
    tak sobie

    22.07.2015 13:08

    Inne

    dla zainteresowanych: idzie na krótki okres próbny(tak jak ja, można się do gadać), i sami oceńcie, gdybym uwierzył w to co tu piszą nadal byłbym bez pracy, większości normalnie wiadomo wszystko ma swoje plusy i minusy, ale ponad 2tyś, bez problemu się tu zarabia, a robić trzeba wszędzie, a frustrowani biedaczki nie wprowadzajcie ludzi w błąd, bo każdy ma swój rozum, jak jednemu z drugim się nie podoba to nie znaczy ze wszystkim.
    ReviewUserIcon
    brutto

    22.07.2015 16:24

    Inne

    Rozumiem ze masz na myśli kwotę brutto ?
    ReviewUserIcon
    jjjj

    20.07.2015 23:15

    Inne

    Ludzie zastanówcie się co wypisujecie co prawda nies bylam na Cieszynie ale w Żywcu robie zakupy czesto i jestem bardzo zadowolona z obsługi.Dzisiaj stojąc w kolejce dziewczyna siedząca na kasie na dole po prawej stronie( przy schodach) kasowala klientów starannie a co najważniejsze szybko dzięki czemu kolejka sie skracała. Osoba przede mna miala zwrot,kiedy przyszedł kierownik wydawał sie sympatyczny widać było sympatie miedzy min a dziewczyna co wykonywała zwrot.wiec nie moge zrozumiec krytyki. Koleżanka obok taka bladynka kasowała wolniej wiec klienci zaczeli przechdzic na kase obok. Ale kazdy sie uczy. W tym sklepie wyczuwa sie taka ''domową antosferę,, przyuważyłam to miedzy kasjerkami co dzisiaj kasowały jak i u niektorych sprzedawców z dzialu. Wiec przemyślcie co wypisujecie bo ja jestem zadowolona z obslugi w Żywcy.
    ReviewUserIcon
    .......

    21.07.2015 19:50

    Inne

    aż miło czytać twój komentarz bardzo rzadko się zdarza by miłe słowa ktoś napisał na temat nas- pracowników (po prostu większość to właśnie ci byli pracownicy którzy narzekają na firmę), każdy robi co w swojej mocy nie nasza wina że zatrudniają nie które osoby, które faktycznie nie dają rady, ale cóż zrobić nie my od zatrudniania jesteśmy.... i dokładnie tak jak piszesz chcemy by była u nas domowa atmosfera większość z nas na pewno jest tego zdania, i trzymamy się od początku razem.
    ReviewUserIcon
    ??/;

    06.07.2015 15:58

    Inne

    sprostowanie byłam pozytywnie i dalej jestem do pracy pozytywnie nastawiona:P Kierownicy są w porządku a nie w każdym zakładzie pracy tak jest :P
    ReviewUserIcon
    Test

    22.06.2015 09:50

    Inne

    A moze zaczniemy pisac ile pracowników odeszło w każdym miesiàcu z kazdego marketu ? Dla niedowiarków ?? Widze ze ktoś próbował zrobić sztuczny tłok , jeśli jesteś taki obyty powiedz w którym markecie pracujà na czas .... nie bede ci wiecej pisał bo masz przestoje 70% według statystyk nic nie robisz to z czego chcesz mieć wynagrodzenie ?systemu kolego nie oszukasz hehe
    ReviewUserIcon
    mm

    18.06.2015 08:42

    Inne

    Merkury to jedna z lepszych firm, pozdrawiam pracowników
    ReviewUserIcon
    Frustrat

    18.06.2015 06:22

    Inne

    Pod jakim kątem ?
    ReviewUserIcon
    buraki

    17.06.2015 23:05

    Inne

    Merkury to jedna z lepszych firm, pozdrawiam pracowników
    ReviewUserIcon
    g

    17.06.2015 22:34

    Inne

    Merkury to jedna z najlepszych sieci na rynku
    ReviewUserIcon
    mm

    17.06.2015 18:50

    Inne

    Merkury to jedna z lepiej płacących sieci.
    ReviewUserIcon
    xxx

    17.06.2015 10:53

    Inne

    potwierdzam
    ReviewUserIcon
    paweł

    13.06.2015 23:19

    Inne

    He he znam gościa co dostał bezprocentową pożyczkę i został zwolniony i nagle został z problemem spłaty pożyczki gdy nie ma roboty W REGIONIE GDZIE NIE MA ROBOTY. Faktycznie zajebi...ty przywilej. Bony na święta ... zł i to "niektórzy". Socjal? Jaki socjal!? Prawda jest taka, że brakuje wam ludzi do roboty bo jadą za granicę gdzie jest normalność. Bezrobocie was ratuje jak ktoś wyżej pisze. I podkreślam, że szanuję ludzi, którzy pracują na rodzinę w markecie bo z czegoś trzeba ją trzeba utrzymać. Ale to nie jest spełnienie ich marzeń.
    ReviewUserIcon
    sceptyczny

    15.06.2015 11:11

    Inne

    Ty jesteś upośledzony umysłowo ? mało tego ze pleciesz w kółko to samo to jeszcze nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem prostego tekstu. Wiem jak będzie twoja odpowiedz - " Merkury to jeden z lepiej płacących marketów" Coś jeszcze ?
    ReviewUserIcon
    V

    15.06.2015 11:24

    Inne

    Merkury to jeden z lepiej płacących marketów - frustracie z bożej łaski,ha ha pisać pisać, bo mało
    ReviewUserIcon
    )

    08.06.2015 19:38

    Inne

    jeden z lepszych i najprężniej rozwijających się Marketów - polecam można zarobić dobre pieniądze.
    ReviewUserIcon
    ?

    22.05.2015 12:38

    Inne

    po trzech dniach faktycznie dostałem obiecane gwarantowane 1800 na rękę na magazynie, załoga bardzo pozytywni ludzie dobra atmosfera, chętnie pomagają.
    ReviewUserIcon
    do zaintrygowany

    16.05.2015 14:27

    Inne

    Nie w Rosji ale w Polsce potrafią trzymać bez umów na zleceniu po 2 lata, a pensje dają kiedy chcą, może akurat mieszkasz w lepszym rejonie ale wierz mi są takie miejsca pracy dla.
    ReviewUserIcon
    zaintrygowany

    16.05.2015 18:27

    Inne

    A w Merkurym jak jest ? Tez dostaniesz zlecenie. Umowa o prace jak będziesz miał sporo szczęścia. O normalnym urlopie zapomnij - dają go jak chcą. Pracujesz w weekendy. Odpowiadasz materialnie za wszystko. W każdej chwili możesz wylecieć bez uzasadnienia wystarczy ze podpadniesz za jakąś bzdurkę. Popracujesz tam to eis przekonasz ze wlazłeś prawdopodobnie w jeszcze większe g..o.
    ReviewUserIcon
    ..

    13.05.2015 21:59

    Inne

    Na tą chwilę to jeden z lepiej płacących marketów, jak będzie tak że będę mógł przebierać to skorzystam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2015 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    10.05.2015 21:22

    Inne

    Różnica jest taka, że za granicą "dymają" (jak to mądrze określiłeś)cię za konkretne pieniądze a ciebie krajowy mądralo rodacy dymają za śmieszne pieniążki z których ciężko rachunki opłacić, nie napiszę już o godnym życiu!
    ReviewUserIcon
    zac

    08.05.2015 21:27

    Inne

    jak tam wygląda praca w Krakowie? Zaczął ktoś? - bo mam zamiar aplikować.

    Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.