MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Stachu

Myśle o zmianie branży. Nie koniecznie MM, ale może warto spróbować? Na jakie wynagrodzenie można liczyć w pracy w delegacji słowacja/czechy jako sprzedawca albo kierownik/zastępca? Jest jakaś scieżka rozwoju (od sprzedawcy do kierownika sklepu?).

@Stachu

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie www.merkurymarket.pl w zakładce kariera. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Koń Rafał

Czy dalej takie rotacje wśród pracowników czy trochę się sytuacja uspokoiła? Czytałam wcześniejsze opinie i trochę się obawiam aplikowania

Czegoś nie rozumiem. Osoby aplikujące do pracy mają miliony pytań i oczekiwań w stosunku do pracodawcy a to chyba działa w ten sposób że najpierw to racownik musi dowieść że jest czegoś wart aby ubiegać się o benefity. Przyjdź popracuj sprawdź się czy się nadajesz a potem oczekuj bonusów. Praca jest ok jak ktoś chce pracować. Ludzie pracowici sobie chwalą i siedzą w mm już po paręnaście lat. Firma mocno się rozwija mimo panującej sytuacji na świecie. Każdy ma możliwość awansu i jest to nieporównywalnie łatwiejsze niż w np. Castoramie. Znam osobiście przypadki osób które z dnia na dzień został kierownikami obiektów z pensja powyżej 10k. Zamiast tworzyc z dupy posty przyjdź popracuj a się przekonasz ze nie jest tak źle. P. S nie bronię mm ale mm jest dobra firma.

MarGaret

Bonusów? Ale w sensie dla Pracodawcy czy Pracownika, bo momentami ciężko było odróżnić... Ciekawie nazwane ale ma Pan(i) całkowitą rację. Każdy może się przekonać. I stąd tak wysoka rotacja. Jasne, że są i osoby co pracują po kilkanaście lat... Tajemnica sukcesu, nieprawdaż? Ale niech i Pana/i słowa dają do myślenia każdemu kto rozważa tam pracę co to znaczy "dowodzić" że jest się wartym hmm dobrych wynagrodzeń? Dosłownie kilka pytań o wynagrodzenie czy urlop ma być postawą roszczeniową czy jak? Te Pana/i słowa również powinny dać do myślenia... No i wisieńka na torcie: Pana/i słowa o możliwości szybkiego awansu i ta wypłata "10k" dla osób, które z dnia na dzień zostają kierownikami. Cudotwórcy? W ciągu kilku godzin taki awans? To również daje do myślenia. To co z tymi osobami, które się przewijają na tych stanowiskach?? Ktoś, jak Pan(i) to nazywa PRACOWITY zostawia taką posadę i takiego Pracodawcę? Przyszłam, popracowałam(prawie 4 lata), odeszłam. Na koniec jeszcze zostałam obdarowana szczególną korespondencją... Co z resztą rzesza byłych pracowników może potwierdzić. P.S. po prostu, pozdrawiam cieplutko

@Koń Rafał

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Pakiet wynagrodzenia różni się w zależności od stanowiska i te kwestie omawiane są w trakcie procesu rekrutacji. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie www.merkurymarket.pl w zakładce kariera, a w przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Żabojad

Kabaret. Dzwonią, zapraszają na rozmowę, która w żadnym stopniu nie sprawdza czy nadajesz się na dane stanowisko czy nie. Piszą maila, że niestety się nie nadajesz i nie masz odpowiednich kwalifikacji( lol, a czytaliście CV czy dzwonicie do każdego, bo nudy w robocie i fajnie zmarnować komuś dzień?), po czym za kilka dni dzwonią żeby zaproponować kompletnie inne stanowisko, nawet w jednym procencie nie podobne do tego na które aplikowałeś. Jeśli myślicie ,że wasz aktualny pracodawca jest do bani to pamiętajcie, ze od spodu puka Merkury Market.

@Żabojad

Dziękujemy za informację zwrotną dotyczącą Pana doświadczeń z procesu rekrutacji. Przykro nam, że nasz proces rekrutacji nie spełnił Pana oczekiwań i nie otrzymał Pan oczekiwanego zatrudnienia. Niemniej jednak dziękujemy za czas jaki Pan poświęcił dla Merkury Market.

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

M

Ile czekaliście na wyniki rekrutacji? Na rozmowie obiecali, ze dadzą znać do końca tygodnia, ale niestety nie doczekałem się telefonu.

B
@M

Ja czekalem 2 tyg i sie doczekałem

@M

Decyzja, po każdym z etapów rekrutacji zapada tak szybko jak to możliwe, zazwyczaj do dwóch tygodni i jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Zawsze chcemy znaleźć najlepszych kandydatów tak aby dopasować ich osobowość i kompetencje do naszego zespołu, dlatego zdarzają się procesy rekrutacyjne, kiedy potrzebujemy nieco więc czasu aby podjąć finalną decyzję. W takiej sytuacji staramy się na bieżąco informować kandydatów o statusie ich aplikacji. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Na jakie benefity można liczyć w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

I premię, którą ci zabiorą przy najbliższej okazji

Dzień dobry, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie www.merkurymarket.pl/kariera W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

ZAinteresowana

Czy może mi ktoś napisać jakie zarobki są mw na stanowisku kierownika sklepu - na terenie Słowacji? Jak to wyglada w realu? Pracujesz tam chwilowo i później w Polsce?

@ZAinteresowana

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Bezsensowny test, nie mający nic wspólnego ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Pytania o przeszłość, jakby to miało obecnie kolosalne znaczenie. Tłumaczenie się, czemu szukasz pracy. To czemu szukacie pracowników? Strata czasu, który można spędzić w bardziej kreatywny sposób. Pozdrawiam

Dziękujemy za informację zwrotną dotyczącą Pana doświadczeń z procesu rekrutacji i jednocześnie dziękujemy za czas jaki Pan poświęcił dla Merkury Market.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k? Chętnie zatrudniają?

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy "PROGRAM ABSOLWENT", którego szczegóły umieszczone są na naszej stronie internetowej: www.merkurymarket.pl/kariera/studenci-absolwenci/ W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Kandydat.

Witam, Jak wygląda praca kierownika jednostki ? W Zamościu co roku ogłaszany jest nabór na to stanowisko. Zastanawiam się czy aż tak ciężko a może awansują i idą dalej?

Marzena
@Kandydat.

Ale na co mogą awansować? Wszystko jest możliwe... też bym chciała wiedzieć bo mąż chce startować.

@Kandydat.

PortoRicko

Witam, jak z benefitami? Są jakieś benefity (typu Multisport etc.) Dla pracowników Merkury Market?

@PortoRicko

Dzień dobry, Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie www.merkurymarket.pl/kariera W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Kan123

Zapraszają na rozmowę o prace po czym zadają dwa pytania które można dowiedzieć się z cv i jeśli nie jesteś zaszczepiony na covida mówią żeby wrócić jak się zaszczepisz... porażka zmarnowany dzień mogli od razu poinformować przez telefon z tymi szczepieniami

Izabela
@Kan123

Serio? Przecież covid się skończył. No słabo

Kan123
@Izabela

Tak ale zostałem poinformowany, że na jesień może wrócić i również czasami są organizowane wyjazdy za granicę a tam jest taki wymóg

Honorata

A to była rekrutacja na kierownika? To na to stanowisko nie robią naboru z wnętrza firmy?

Jola

Witam Jaki system pracy obowiązuje w Merkury ? 12 godz i dzien wolnego?

PortoRicko
@Jola

4dni pracy po 12h. 3 dni wolnego

Honorata
@PortoRicko

Te dni to rozłożone są z rzędu czy to zależy jak komu grafik ułożą?

Diablo

Oferty pracy bardzo ciekawe i kuszące. Rozmowa o pracę bezproblemowa. Ale później już nie jest różowo jeżeli nie jesteś znajomym (usunięte przez administratora)Nie szanują pracownika. (usunięte przez administratora)Jak nie wyrazisz zgody na wyjazdy w Polskę lub za granicę informują że nie przedłużą umowy. Masz rodzinę więc człowiek się godzi. Wyjeżdżasz nie wiesz na ile, gdzie i ile zarobisz tzw. czeski film. Na własny koszt dojazd do Krosna tak samo opłaty na autostradzie - nie zwracają kosztów zapomnij. (usunięte przez administratora)Słowo przepraszam miałeś rację nie usłyszysz w życiu.(usunięte przez administratora) Warunki noclegowe i wyżywienie różnie(usunięte przez administratora)nie wiesz czy się kłaść na to łózko czy wchodzić pod ten prysznic który jest ogólnodostępny. Jedzenie często kupowałem bo śniadanie i kolacja we własnym zakresie. (usunięte przez administratora) dwa razy w miesiącu na weekend zjazd do domu a na koniec otrzymujesz minimalną wypłatę. (usunięte przez administratora)Odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Brak szacunku do pracownika który uczciwie pracuje.

Hanna

To chyba na rozmowie powinni mówić, że zarobiłby więcej? Jak interes straszyć chętnych do pracy najniższą krajową?

Franko

całkowita racja - wysyłają człowieka na szkolenie wdrożeniowe na miesiąc przez cztery dni w tygodniu po 10,12 godzin i gwarantują tylko nocleg - śpiwór poduszkę trzeba wziąść ze sobą jawna kpina nie zwracają kosztów podróży nie dają wyżywienia -(usunięte przez administratora) - szkoda gadać -nie polecam firmy

Od czterech miesięcy widzę ofertę pracy w Krośnie ( Administracja ) ....Ciągle odnawiana....Czyżby nie było odpowiednich kandydatów? Czy ktoś pracował lub pracuje na stanowisku administratora z językiem angielskim ??Jakie są warunki pracy ...Z góry dziękuję

Jani

Rozmowa rekrutacyjna miała się odbyć na inne stanowisko jaki był zdziwiony Pan rekruter że chce aplikować akurat na te nic nie wiedział.A na koniec najlepsze na koniec dnia dzwoni Pani że tak przeszłem rozmowę mam pracę ale na ....jeszcze inne stanowisko o którym podczas rozmowy wogole nie rozmawialiśmy!!!!!! No to podziękowałem skoro tak się to wszystko zaczyna to dalej może być tylko gorzej

S
@Jani

U mnie to samo, rozmowa na jedno stanowisko a potem padło pytanie czy będę zainteresowana jednak innym. Na pytanie o nazwę stanowiska niestety nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi, tylko: "administracyjne". W efekcie końcowym podziękowali mi i tak tu i tu ???? za co jestem dzisiaj wdzięczna bo pracuje w normalnym miejscu. Mam wrażenie że Merkury nie che zatrudniać inteligentych osób bo się boją że ich ktoś wygryzie no i mają jak mają ????.

Marzena
@Jani

a nie zaznaczałeś jakichś "gwiazdek" przy wysłałaniu cv? może zgodziłeś się wziąć udział w innych rekrutacjach i nawet o tym nie wiesz :)

Dżastina

Hej, powiedzie proszę ten test, który jest na rozmowie czego dotyczy, podajcie prosze przykładowe pytania

Maja
@Dżastina

Nie przejmuj sie nim . Prosty . Na czym polega praca Itp I troszke logicznych zadań

Cześć. Jak wygląda sprawa z tymi wyjazdami? Czy wszyscy są brani pod uwagę ? Doradcy, kasjerzy, magazynierzy?

Mozeprzyszly

Pytanie do magazynierów, jak robota wygląda bo przez 12 godzin można wiele

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k