Polpharma

Starogard Gdański

Opinie o Polpharma

Nie polecam. Niska płaca wymagania spore. Wyścig szczurów...

Były obozowicz
@Pracownik 06.06.2017 18:22
Nie polecam. Niska płaca wymagania spore. Wyścig szczurów...

Właśnie nie ma co dużo co o tym syfie pisać . Jako zwykły pracownik jesteś robotem oraz śmieciem od wszystkiego, masz robić to co ci mówią czyli wszystko za psie pieniądze no i jeszcze na zmiany jak nie 4 brygadówka to na 3 zmiany . Ludzie zjedzą swoje g...o za parę złotych . Ludzie nie pomagają ludziom tylko "Ludzie podpierdzielają ludzi i kładą im kłody pod nogi . Ja zarabiałem tam grosze chodząc na 3 zmiany i to od 2 lat . NIE POLECAM OGLĄDAĆ NAWET OGŁOSZEŃ TEGO KOŁCHOZU

inny

Firma dla ludzi z ambicjami, chcących się rozwijać i nie bojących się wyzwań. Jeżeli chcesz przyjść na 8 godzin do pracy "popierdzieć w stołek", to nie startuj do rekrutacji. Rozwój to przede wszystkim angażowanie się w rozwiązywanie problemów, dodatkowe zadania czy projekty, które wymagają pełnego zaangażowania. Pracuję tu dobrych kilka lat i ciągle mi się podoba. :-) Co do nepotyzmu, jest to fakt. Ale raczej wynika on z "bagażu" jaki miała ta firma gdy była państwowa. Niestety dziś także "swój ciągnie swego" - ale skala jest nieporównywalnie mniejsza. W każdym razie polecam tę firmę jako Pracodawcę.

@inny 14.02.2015 13:00

OOO matko i tu widzimy osobę która czyści pupę przełożonym . Bravoo

starogardzianka

Po kilkunastu próbach składania CV na stanowisko Specjalisty ds Kontroli Jakości nareszcie telefon i rozmowa rekrutacyjna (przez Skype). Okazuje się, że jednak będziemy rekrutować na Młodszego specjalistę - okej, jeszcze można przełknąć. Rozmowa profesjonalna - do czasu... "my poszukujemy rąk do pracy" (a nie ludzi chcących się rozwijać). Skończyło się na tym, że osobie z doświadczeniem w laboratorium analitycznym, z adekwatnym wykształceniem proponują pracę na akord, zatrudnienie przez firmę zewnętrzną bez jakichkolwiek benefitów, socjalu i "późniejszą możliwością zatrudnienia przez firmę"...już to widzę... Firma sama się ośmiesza, widać nie poszukuje ludzi z pasją do chemii tylko wyrobników zatrudniając na stanowisko młodszego specjalisty ds kj ludzi po np obronności narodowej (potwierdzone info). Pozostał tylko niesmak. Szkoda, że tatuś albo ciotka nie pracuje w Polpharmie, zaoszczędziłabym czas i nerwy - obyłoby się bez rozmowy i z umową od firmy, natychmiast. Eh.

Robi

Pracowałem przez 3 lata - serdecznie NIE POLECAM . Podobno firma przechodzi nieustanne zmiany , ale od pmojego odejścia (4lata temu) zmieniły się jedynie premie (na niekorzyść ) . Ogólnie podejście do pracownika (PM, PA) masakryczne. Empatia 0/10 Gniot - chcesz , żeby Cię choć minimalnie szanowano ? - To nie tutaj ;)

Wasd

Jak tam wygladaja zaro ki i premie jesli sa oczywiscie?

Monika

nie polecam pracy w polpahrmie jeden kłębek nerwów pracowałem w KJ przełożeni chorzy, ciągłe pretensje, pieniądze nieadekwatne do obowiązków stanowczo ODRADZAM

Gryf

Czy ma ktoś informacje o pracy na magazynie, atmosfera, płaca itp ?

Biotechnolog

Polpharma Biologics jest prowadzona przez osobę, która pracowała wcześniej w Mabion S.A. i ... odeszła, bo nie sprostała wymaganiom Prezesa - ciekawe czy sprosta wymaganiom obecnego szefa Polpharmy? Podobno, osoba ta nie potrafi oddzielić spraw służbowych od prywatnych, a co za tym idzie, stawia na przyjaźnie zamiast na cele firmy. Słabo, jak na szefa... Pytanie brzmi: czy firma zarządzana przez kogoś takiego ma szansę na sukces? Co więcej, czy pracownik możne w takim miejscu liczyć na obiektywną ocenę? Zmieniając temat, wiem z pierwszej ręki (od obecnego pracownika), że praca tam polega głównie na realizacji celów, które są niczym innym niż proceduralnie opisanymi czynnościami, na których wykonanie jest z góry ustalony czas i środki - kolejna słabość (biorąc pod uwagę, że firma ma się za innowacyjną). Ogólna opinia: -1 na 10.

Pracujący tam
@Biotechnolog 04.03.2017 23:55

Osobiście znam szefową Polpharma Biologics i widzę, że ma swoich "ulubionych" pracowników - resztę traktuje zimno i nie dopuszcza do bardziej zaawansowanych zadań. Czy jest to jednak złe? W końcu chce zrobić wszystko jak najlepiej i nic dziwnego, że wybiera ludzi, którym ufa. Gdybym jednak miał doradzić osobom z zewnątrz - powiedziałbym, że nie warto tam zaczynać... bo dasz z siebie wszystko, a nikt tego nie zauważy...

Smierdzace Janusze !!!

mmm
@Smierdzace Janusze !!! 22.02.2017 11:47
Janusze Biznesu. Aplikowalem rok temu i nawet nie odpowiedzili. W tym roku dokladnie to samo ogloszenie sie pojawia :)...

niewybaczalne, innym się to nie zdarza.

Rambo

Czy może ktoś ma informację, czy warto zatrudniać się na umowę na zastępstwo. Jakie są szanse pozostania na stałe, ewentualnie od czego to zależy (czy od merytorycznych kwestii). Z góry dziękuję za rzetelną informację.

Nick

W 2008 roku zdarzyło mi się brać udział w rekrutacji do Polpharmy do działu produkcyjnego. Rozmowa rekrutacyjna była z kierownikiem produkcji. Z tego co opisywał ten kierownik produkcji to produkcje mieli wtedy podzieloną na część "chemia" gdzie były wykonywane syntezy chemiczne i na część "pharma" gdzie była produkcja finalna leków,tabletek itp. Rozmowa wtedy była z kierownikiem produkcji części "chemia". Podczas rozmowy kierownik tego działu pyta się mnie "czy jeśli mój przełożony zlecił by mi wykonanie czegoś co byłoby nie zgodne z prawem, z przepisami to czy bym to wykonał". Stwierdziłem, że bym nie wykonał polecenia które wiązało by się ze złamaniem prawa, przepisów no i oczywiście finalnie nie przeszłem rekrutacji :) Coś niesamowitego niby firma farmaceutyczna itd. ale widać że typowo polska patologia. Ciekawe kiedy oni będą mieli czy już może mieli wtopę bądź parę wtop w stylu tego co miała jelfa z corhydronem. No przy takim podejściu dyrekcji i kierownictwa żeby robić coś nie do końca tak jak się powinno robić to myślę że to kwestia czasu może być.

profesjonalista

Firma nie godna uwagi. Ludzie złośliwi, szczególnie managerowie i HRy. Ambitni nie mają tu czego szukać, bo takich miesza się tu z błotem i jest to tolerowane.

nati

pytam bo tą informacje potrzebuję na przyszłość :) orientujesz sie może czy rozmowa wtedy jest po ang czy po polsku?

nati

czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna dot, stażu? Jest po polsku czy po angielsku?

marcin1509

a wypowie się ktoś nt. stanowiska it helpdesku ? Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej dot. stażu, ale się nie dostałem. Ktoś powie jak to w tej firmie wygląda ?

pedro

kanady - dobry bajer, dźwignia handlu...

dexos

beznadziejna firma pracowałem w KJ przełozeni chorzy brak mozliwosci rozwoju

Małgo
@dexos 30.06.2015 07:11
beznadziejna firma pracowałem w KJ przełozeni chorzy brak mozliwosci rozwoju

jakie są płace w KJ? albo w dziale badawczo rozwojowym?

CoJaTuRobie

Mam nieprzyjeność tu pracować. Pracuje bo gdzieś musze. Firma klanowa, pracują całe rodziny znajomków, wujków, córek, itp. Tabuny niekompetentnych ludzi którzy siedzą tam bo mają mocne "plecy". Nepotyzm i kumoterstwo jak z najdzikszej komuny. Firma ma za dużo pieniędzy, płaci takim za nic nie robienie. Brak rzetelnych audytów zewnętrznych, o tych co bywają wiadomo z wyprzedzeniem, aby był czas pozamiatać troche brudów. Znam opinie z różnych działów, gdzieniegdzie bywa lepiej. Firma jedynie aby mieć w CV a nie żeby tam zostać na dłużej. Bywa że mąż jest w hierarhi kierowniczej z podległą mu 2 stanowiska niżej żoną tez kierownik, jak tu sie buntować i walczyć o swoje, jak tu są same klany znajomków. Sam profesjonalizm i pracowitość nie wystarczą. Są tu też rzesze mrówek które pracują nadgodzinami, rejestracja czasu pracy to fikcja, kierownicy z klanów kumoterskich modyfikują historię rejestracji jak chcą. Wykradanie leków z za bramę, np. wyjeżdzają służbowymi autami w kieszeniach siedzących tam pracowników co jadą załatwiać prywatne sprawy "na mieście", układy z pracownikami ochrony, nie przeczesują pewnych pracowników i aut służbowych. Zwolnień chrobowych pseudo chorych chodzących po mieście pracowników nikt nie kontroluje. Niektorym udaje się dostawać tu dobre pensje, ale w większości przypadków są nieadekwatne do wykonywanej pracy i kompetencji, prawdziwi fachowcy często nie docenieni, a znajomkowie sami nawzajem napędzają sobie punkty w ocenach pracy i programach benefitowych. Długo by pisać, firma przeżarta rakiem wzajemnych układów, farmacja widać bogata, płacimy niepotrzebnie krocie za leki aby utrzymać darmozjadów, niesamowite że rynek nie jest w stanie wymusić tu restrukturyzacji.

janex

Pod poprzednią wypowiedzią można się śmiało podpisać. Korporacja jak każda inna - propaganda sukcesu, co roku wypracowane rekordowe zyski, ale podwyżek dla pracowników nie będzie. Najlepsze, że władze firmy często podkreślają na różnych spotkaniach, że dziwią się dlaczego ludzie odchodzą..

m222

nepotyzm. mobbing. absurdalne wymagania i niskie płace dla specjalistów.

Jarek

.....naprawde podoba mi sie ta Fima! ...pozdrawiam Magda, Jarek Zukowski zukowski90@o2.pl

pomoc

czy ktoś może podrzucić informacje na temat pracy jako przedstawiciel apteczny.Firma prowadzi rekrutacje i chciałabym wiedzieć jaka jest atmosfera zarobki itd.Proszę o odpowiedzi

Zostaw opinię o Polpharma - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpharma