2 Dodaj opinię
2 74 81 5 1

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Nick Nowy wpis

Witam, pracowałem w Polpharmie kilka lat, na stanowisku specjalisty, jednak z braku możliwości rozwoju, niskich zarobków, beznadziejnej atmosfery i przełożonych odszedłem i dziękuję sobie do dzisiaj za tę decyzję.

Rysiek Nowy wpis

Czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy na stanowisku pracownika produkcyji. jakie warunki, czy na zmiany i czy nadgodziny, warunki pracy i szefostwo? Jakie szkolenia? z góry dziękuje.

Tak8Nie
Krzysiek Nowy wpis

Czy ma ktoś informacje na temat pracy jako operator. Czy praca na zmiany? Czy w weekendy? Czy premie? Proszę o rzetelne odpowiedzi. Dziękuję.

Tak12Nie
poszukiwacz

Szkoda ,że firma obiecuje kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej (bez względu na jej wynik) , ale nikt niestety nie oddzwania , troche to niemiłe i nieprofesjonalne , zważywszy na to ,że zamieszczane są wciąż te same oferty pracy na różnych portalach.

Tak5Nie
Kasia

Firma jak wiele innych. Prawda jest jednak taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze narzekamy, bo chcemy by było lepiej i więcej, ale niekoniecznie "więcej" pracy. Tak naprawdę wszystko zależy od ludzi i atmosfery jaką tworzą dla siebie nawzajem. A kompetencje? Cóż... sprawa nabyta, albo się je przyswaja a potem dzieli z innymi i jest się podziwianym albo udaje że się je ma. Nigdzie nie jest idealnie. Ale kto powiedział, że idealny świat istnieje? :-)

Tak20Nie1
Alicja
@Kasia

Droga @Kasia Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa i nie wnosi nic co by mogło pomóc przyszłym użytkownikom w podjęciu pracy. Wiele osób szuka aktualnych informacji. Może opowiesz nam coś więcej na temat pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.? Jakie stanowisko zajmowałaś w firmie? Napisz proszę na czym polegała Twoja praca. Firma obecnie prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk. Aplikować można bezpośrednio przez stronę https://www.gowork.pl/praca/zaklady-farmaceutyczne-polpharma-s.a.;pr

Tak3Nie5

Celina

Witam , chciałabym aplikować na stanowisko pracownika produkcyjnego słyszałam ze polpharma jest świetnym pracodawcom dobre wynagrodzenia opieka medyczna i na życie wiecie jakie to firmy ubezpieczeniowe i czy te wynagrodzenia to faktycznie takie dobre ?

Weronika
@Celina

Cekinowej, co konkretnie słyszałaś o tym pracodawcy? Zechcesz się tym podzielić? Skoro wiesz na temat POLPHARMA wiele dobrego myślę, że warto aplikować do tej firmy, zwłaszcza, że i na forum można znaleźć pozytywne komentarze na temat tego pracodawcy. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną koniecznie o tym poinformuj. Mam parę pytań.

BWBB

Wiecie może czy Polpharma przyjmuje byłych pracowników??? Pracowałam kilka lat temu na zastępstwo. Z przyczyn osobistych nie rekrutowalam wowczas na inne stanowisko. Otrzymałam.referencje od firmy. Właśnie zrozumialam ze to firma w której chcialabym zostac na dłużej. Moze ktos zostal zatrudniony drugi raz?

TakNie2
Adrian
@BWBB

Nie wiem, czy przyjmuje, ale myślę, że na pewno warto spróbować aplikować ponownie. Masz referencje od pracodawcy, dlatego myślę, że może to mieć istotny wpływ na Twoje ewentualne zatrudnienie. Aktualne oferty pracy są na oficjalnej stronie internetowej firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA. Na jakie stanowisko najchętniej byś wrócił?

Pracodawca

@BWBB

Dzień Dobry, Polpharma jest firmą, w której warto pozostać pracownikiem na dłużej. Zachęcamy do ponownego aplikowania na wybrane stanowisko. Wszystkie aktualne oferty zamieszczamy na stronie Polpharmy. https://polpharma.wd3.myworkdayjobs.com/Polpharma/?source=polpharma.zew Zapraszamy Zespół Rekrutacji Grupy Polpharma

Tak1Nie
Karolina

@aplikant a jakie stanowisko cię interesuje? Będziesz teraz aplikować na: https://polpharma.wd3.myworkdayjobs.com/Polpharma/?source=polpharma.zew Myślę, że jeśli podasz na jakie konkretnie stanowisko chcesz złożyć dokumenty, będzie łatwiej odpowiedzieć innym użytkownikom.

Tak1Nie

aplikant

Może konkretnie by ktoś powiedział ile tam można zarobić na poszczególnych stanowiskach. Nadgodziny - dodatki , dodatki za prace w godzinach nocnych ,praca w weekendy, premie etc. Jak to naprawdę wygląda?

Tak47Nie1
Lukaas

Cześć, mógłby ktoś powiedzieć coś o pracy na stanowisku specjalista ds zapewnienia jakości? Dzięki z góry

Tak126Nie2

Proszeee

Tak98Nie

Nowa
@Lukaas

Witam mozesz cos wiecej powiedziec o rozmowie specjalista ds konttoki jakosci?aplikowalam i zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjnaw Duchnicach ,jak wyglada sama rozmowa?warunki zatrudnienia itp. Proszę o szybkie odpowiedzi,bo rozmowa jest w najblizszych dniach

Tak56Nie
Kolo

Ogłoszenie na stanowisko kontroler jakości , spełniam wszystkie warunki , zero odzewu, po co te oferty ?

Tak14Nie

Nazwa działu: Logistyka

Witam pracowałem kilka lat w dziale logistyki. Nikomu nie polecam pracy w całym departamencie. Brak możliwości rozwoju chyba że jestes dobrym kolegą dyrekcji. Wysokie wyniki i zaangażowanie nie jest pozytywnie odbierane. Do tego dochodzi mobbing, wyścig szczurów kolesiostwo itp. Osobom wykształconym i z wysokim doświadczeniem odradzam pracy w tej firmie. Szkoda czasu

Tak10Nie1

Dex
Nazwa działu: IT

Witam. Jak wyglada praca na stanowisku security manager?

Tak78Nie

kate

witam, czy w Polpharmie konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego? chodzi o stanowiska biurowe typu specjalista ds transportu czy planowania

Tak81Nie

Aga
@kate

Wystarczy w miarę komunikatywnie spokojnie B1. Kontakt z dostawcą czy przewoźnikiem zza granicy przeważnie i tak jest mailowy, więc nie ma problemu z angielskim. Nie trzeba płynnego. Jeśli chodzi o transport, to można też być specjalistą ds transportu krajowego, wtedy to w ogóle :)

Tak73Nie1

Nick

W 2008 roku zdarzyło mi się brać udział w rekrutacji do Polpharmy do działu produkcyjnego. Rozmowa rekrutacyjna była z kierownikiem produkcji. Z tego co opisywał ten kierownik produkcji to produkcje mieli wtedy podzieloną na część "chemia" gdzie były wykonywane syntezy chemiczne i na część "pharma" gdzie była produkcja finalna leków,tabletek itp. Rozmowa wtedy była z kierownikiem produkcji części "chemia". Podczas rozmowy kierownik tego działu pyta się mnie "czy jeśli mój przełożony zlecił by mi wykonanie czegoś co byłoby nie zgodne z prawem, z przepisami to czy bym to wykonał". Stwierdziłem, że bym nie wykonał polecenia które wiązało by się ze złamaniem prawa, przepisów no i oczywiście finalnie nie przeszłem rekrutacji :) Coś niesamowitego niby firma farmaceutyczna itd. ale widać że typowo polska patologia. Ciekawe kiedy oni będą mieli czy już może mieli wtopę bądź parę wtop w stylu tego co miała jelfa z corhydronem. No przy takim podejściu dyrekcji i kierownictwa żeby robić coś nie do końca tak jak się powinno robić to myślę że to kwestia czasu może być.

Tak30Nie4
Hyzia
@Nick

Ale głupoty gadasz, myślisz że przez to nie przeszedłeś? Conajmniej parę razy w roku jest kontrola Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Na wniosek GIF-u firma może mieć nawet wstrzyne pozwolenie na wytwarzanie leków. W życiu by sobie na coś takiego nie pozwolili. Nie siej takich plotek.

Tak8Nie1

Hyzia

A ja polecam pracę w Polpharmie. Pracuje "w biurze" jako młodszy specjalista. Mamy szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy integracyjne, fajne premie produktywnosciowe. Jest stołówka i dofinansowanie do posiłków. Spore premie świąteczne, premie na święto chemika, wczasy pod grusza. Czego jeszcze chcecie?

Tak10Nie
Ciekawa

Proces rekrutacji na PM - Jak wygląda? Wdrożenie do pracy- szkolenie przygotowanie nowego PM? Będę wdzięczna za opinię

Tak76Nie3
@Ciekawa

Widzę, że na forum nikt nie udzielił Ci odpowiedzi, a czy uzyskałaś je z innych źródeł? Czy ostatecznie zdecydowałaś się przesłać do Polpharma swoją aplikację? Jeśli tak, i masz już za sobą rozmowę, to jak oceniasz warunki zatrudnienia dla nowych osób? Opowiedz proszę, jakie pytania padły podczas rekrutacji.

Karolina

@kate, planujesz aplikować do firmy? Masz już wcześniejsze doświadczenie w branży biurowej? Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji, daj proszę znać, jak przebiega! @Lukaas, złożyłeś swoje CV? Może udało Ci się zatrudnić?

Tak40Nie3

kate
@Karolina

chciałabym aplikować, ale zastanawiam się nad tym jak bardzo istotna jest znajomość angielskiego-moja jest na średnim poziomie, w piśmie lepiej niż w mowie dlatego czekam na informacje czy to jedno z podstawowych kryterium

Tak76Nie2
@kate

aplikuj, w Polpharmie mało kto (w tym rekruterzy) mowią po angielsku biegle

Tak66Nie1
Toja

Czy ktoś podzieli się jak wygląda rekrutacja oraz zarobki na stanowisku operatora? Z góry dziękuje

Tak95Nie1
lucyna

ludzie weźcie się za towarzystwo whotsuppowe, które nie odchodzi w ciągu dnia pracy od telefonu, nie wspomnę ze klikają tam calymi dniami, umawiają się wspólnie jak się wzajemnie na siebie zgrzeja w hotelach.Ci ludzie raczej sa mało wydajni w pracy, trudno takim być rozmawiając caly dzień na czaciei to Panie z biura(zonate) tak umawiają się z facetami zajmującymi się sieciami i rozbijają malzenstwa. Tak mi " jedna" męża odbija.

TakNie93
Analityk z R&D

Pracowałem w Polpharmie 6 lat - zakładem w starogardzie rządzi lokalna mafia-rodzina. Swoi dostają podwyżki i są doceniani, reszta musi na nich robić. Kumoterstwo w czystej formie. Zdecydowanie nie polecam.

Tak18Nie

profesjonalista

Firma nie godna uwagi. Ludzie złośliwi, szczególnie managerowie i HRy. Ambitni nie mają tu czego szukać, bo takich miesza się tu z błotem i jest to tolerowane.

Tak32Nie

Miodek
@profesjonalista

Profesjonalista na pewno nie z jezyka ojczystego. Nie godna piszemy razem

Tak55Nie1

Karolina

Georginia, myślę, że upodobania konkretnych osób w firmie nie powinny być tematem rozmów na forum. Wydaje mi się, że dorosłe osoby mają świadomość tego, co robią, aczkolwiek rozumiem, że takie sytuacje mogą Ci nie odpowiadać. Czy opowiesz o samym charakterze pracy? Czym się w firmie zajmowałaś? Czy mogłaś liczyć na umowę o pracę i premie? Widzisz jakieś pozytywy pracy w Polpharma, jak na przykład zdobycie doświadczenia bądź też przyjazny zespół?

Tak127Nie1
Georginia

współczuje głownie kobietom, które trafią do Polpharmy i będą współpracować z KAMEM z Gdańska, który działa na terenie Łodzi. Żonaty facet, 2 dzieci a lata za kobietami jak opętany. Zmielił już chyba 80%towaru tej firmy. Ściąga kobiety i większość swojego dnia pracy rozmawia na whotsuppie, do późnych godzin nocnych. Oczywiście kobiety sobie tak opracowuje, że chodzą mu przy nodze, wręcz nawet same za nim się uganiają, to dopiero się zmienia system wartości:). W sumie przez niego musiałam odejść z firmy.

Tak32Nie96
Gryf

Czy ma ktoś informacje o pracy na magazynie, atmosfera, płaca itp ?

Tak121Nie2

@Gryf

pracuje w magazynie wyskieg skladowania ,, cos strasznego,, mlodziesz ucieka po 2,3 latach pracy, a starsi pracownicy szukaja pracy na zewnatrz bo chcac przejsc na inny dzial jest nie mozliwe gdysz jest blokada zalozona przez kierownictwo

Tak4Nie

@anonymous

Bzdura także pracuję na MWS i odejść może każdy kiedy chce.

Tak3Nie1

Ziuta
@Pracownik

Ale odejść, czy przenieść się do innego działu firmy?

Tak60Nie

anonymous

https://www.signifytechnology.com/jobs/principle-big-data-slash-scala-engineer Salary: £80,000 czyli ~390.000 pln rocznie = 32500 zł brutto miesięcznie.

Tak21Nie

Karolina

@Starogardzianka, a czy Polpharma zapewnia umowę o pracę? Jakie są zmiany w firmie? Czy nocne zmiany też są? Podzielcie się opinią, one będą bardzo przydatne dla innych użytkowników.

nikmu nie polecam ,klekajcie narody'

Tak19Nie
starogardzianka

Po kilkunastu próbach składania CV na stanowisko Specjalisty ds Kontroli Jakości nareszcie telefon i rozmowa rekrutacyjna (przez Skype). Okazuje się, że jednak będziemy rekrutować na Młodszego specjalistę - okej, jeszcze można przełknąć. Rozmowa profesjonalna - do czasu... "my poszukujemy rąk do pracy" (a nie ludzi chcących się rozwijać). Skończyło się na tym, że osobie z doświadczeniem w laboratorium analitycznym, z adekwatnym wykształceniem proponują pracę na akord, zatrudnienie przez firmę zewnętrzną bez jakichkolwiek benefitów, socjalu i "późniejszą możliwością zatrudnienia przez firmę"...już to widzę... Firma sama się ośmiesza, widać nie poszukuje ludzi z pasją do chemii tylko wyrobników zatrudniając na stanowisko młodszego specjalisty ds kj ludzi po np obronności narodowej (potwierdzone info). Pozostał tylko niesmak. Szkoda, że tatuś albo ciotka nie pracuje w Polpharmie, zaoszczędziłabym czas i nerwy - obyłoby się bez rozmowy i z umową od firmy, natychmiast. Eh.

Specjalista z KJ
@starogardzianka

To standard - zero szacunku do ciężkiej pracy. Traktują nas jak jakieś rekordy w exelu, a kolesiostwo się bawi za pieniądze firmy.

Tak18Nie

Noproblem
@starogardzianka

W jakim języku odbywa się rozmowa na to stanowisko?

Tak63Nie

lebensohl
@Noproblem

Jak to w jakim? Jak Starogard to zapewne po kaszubsku.

Tak65Nie1
Miodek
@lebensohl

Chyba kociewsku...

Tak68Nie

starogardzianka
@Noproblem

po polsku, 2-3 pytania po angielsku w stylu - jakie masz plany na wakacje.

Tak83Nie

Zostaw opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie