Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Obecny pracownik IT Nowy wpis
Pracownik

POLPHARMA firma z tradycjami i wielkimi ambicjami na lidera. Bardzo wymagające środowisko pracy, kompetentni ludzie, ogólnie polecam

Madzia Nowy wpis
Inne

Ile zarabiają na początek operator produkcji i jak wygląda rekrutacja mam 10 lat doświadczenia na produkcji

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Inne
 Pytanie

Czy ktoś się orientuję jaka jest podstawa na stanowisku przedstawiciela medycznego?

Bobo Nowy wpis
Inne

Jak chcesz zrobić pseudo karierę w Polpharmie w Starogardzie gdańskim to jest najlepszy okres. Teraz na liderów biorą jak leci.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

Pytania

Było kilka pytań odnośnie wykształcenia i doświadczenia, ale była to tylko formalność bo pracę załatwił mi już wcześniej znajomy pracujący w dziale.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Laborant
Były pracownik

Pracowałem w firmie kilka dobrych lat i mogę na pewno powiedzieć, że największym atutem pracy w laboratorium Polpharmy jest na pewno dostęp do wysokiej klasy sprzętu - jeśli chcesz się nauczyć pracy z nowoczesnym wyposażeniem, to jest to jedno z nielicznych miejsc w polsce które takowym dysponuje. Natomiast, najsłabszym elementem jest na pewno kadra zarządzająca i to nie tylko ta niższego, a także wyższego szczebla - niestety jeśli na stanowisko dyrektora trafia osoba która za nic ma zdrowie i życie swoich pracowników i traktuje ich jak chłopów pańszczyźnianych, to te podejście przechodzi także na menagerów - skutkiem jest bardzo mocno widoczny podział między pracownikami, a kadrą zarządzającą, wyczuwalna atmosfera pogardy (dyrektor nazywający pracowników na spotkaniach "głupimi ludźmi") i często też zastraszanie (zwalnianie osób które zwróciły uwagę na nieprawidłowości w funkcjonowaniu laboratorium). Natomiast jeśli nie zamierzacie wiązać swojej przyszłości z tym miejscem i przejmować się o stabilność zatrudnienia (np. jako zdobycie doświadczenia na start) to jest to całkiem niezły wybór bo "polpharma" w CV otwiera bardzo wiele drzwi i ułatwia późniejsze znalezienie dobrej pracy.

XA
Inne
@Laborant

Serio mogą zwolnić jak ktoś ma swoje zdanie i próbuje zgłosić jak coś jest nie tak? Takie sytuacje są zmiatane pod dywan? Nikt z kadry zarządzającej nie traktuje pracowników z szacunkiem czy prócz dyrektora są kierownicy którzy są spoko i można się dogadać?

Kama
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Inne
 Pytanie

Witam czy posiada ktoś numer telefonu?do agencji która zatrudnia w Polpharmie na dziale pakowania tabletek? Z góry dziękuję

CandyThat
Kandydat

Nie będę się wypowiadał na temat pracy w Polpharmie,lecz na drastycznie niski poziom traktowania kandydatów o pracę .Już na wejściu zostałem po chamsku potraktowany przez ochronę , jak potencjalny przestępca . 10 minut zajęło wystawienie przepustki . Sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bezstresowo i merytorycznie,po czym padło zdanie " Skontaktujemy się z Panem,do widzenia" Minął już ponad miesiąc i nikt nie raczył poinformować mnie o postępach rekrutacji,czy mam nadal czekać ,czy jest jakaś szansa na tę pracę.Pofatygowałem się o telefon do Pani z HR,powiedziała że ktoś będzie się ze mną kontaktował,oczywiście nadal cisza z ich strony.Krytycznie niski poziom .

Pracodawca

@CandyThat

Dzień Dobry, Z uwagą przeczytaliśmy Pański wpis. Zależy nam na wyjaśnieniu opisanej sytuacji, dlatego bardzo prosimy o podanie, gdzie i na jakie stanowisko Pan aplikował, byśmy mogli zweryfikować informacje i udzielić Panu rzetelnej odpowiedzi. Prosimy o kontakt na adres: rekrutacja@polpharma.com Z poważaniem, Zespół Rekrutacji i EB

CandyThat
Kandydat
@Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Aplikowałem na stanowisko operatora ,lecz proszę nie fatygować się z odpowiedzią gdyż sam sobie jej udzieliłem na podstawie faktów, a perspektywę pracy w Polpharmie przestałem traktować poważnie . Niesmak jednak pozostał , jak również negatywna opinia .

Darek
Kandydat
 Pytanie

Witam czy jest tu jakąś osoba która pracuje w Starogardzie Gdańskim na magazynie czy są tam jakieś wolne etaty ?

Emilia
Inne
@Darek

Witaj, my z partnerem jak wcześniej przeglądaliśmy oferty to widzieliśmy, że na Stargard prócz biura to starszego operatora szukali, teraz gdy sprawdziłam oferta wciąż widnieje. Szkoda, że stawek nie podają, bo może partner by się skusił. Jest tu ktoś kto mógłby ocenić warunki? i po co mu w mile widzianych ta komunikatywna znajomość angielskiego?

bieda
Kandydat

niestety jeszcze przed rekrutacją odrzucono moją kandydaturę nie zapytano nawet mailowo o portoflio w którym są wszystkie moje kompetencje firma na pewno nie szuka dobrych, sprawdzonych pracowników z wysokimi kompetencjami aplikowałem dwa razy na dwie różne role w tej samej dziedzinie i tylko zbyto mnie nawet nie było telefonu żeby się cokolwiek o mnie dowiedzieć jeżeli takie jest podejście do doświadczonych kandydatów o wysokich kompetencjach to lepiej omijać to miejsce z dala

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@bieda

Coś się kupy nie trzyma ta bajka. 1. Odrzucono przed rekrutacją? To co, po znad znajomości chciałeś się dostać/wiedziałeś o rekrutacji? 2. Nie zapytano mailowo o co? To CV jak na stanowisko budowlańca pisałeś? Bez szczegółów i "portfolio"(hy,hy). 3. Nie było telefonu? A w ogłoszeniach nie jest napisane że skontaktują się z wybranymi? Itp, itd...

Aha
Pracownik
@bieda

Jak podałeś zbyt wysokie oczekiwania finansowe to jaki super byś nie był to Cię odrzucą, bo ogranicza budżet.

Andzela
Pracownik
@bieda

Muszę Cię zmartwić ale to nie znaczy, ze skoro Cię nie wybrali to masz za niskie kwalifikacje mozne uznali ze będzie ktoś lepiej pasował, kwestie charakteru i osobowości są tez ważne, ja pracuje tu i nigdy nie pracowałam w takiej firmie, jestem zachwycona

1
Anonimowo123
Pracownik

Ja bardzo sobie chwalę pracę w @polpharma. Bogaty pakiet benefitow, umowa o pracę i wysoka kultura współpracy. Ludzie na wysokich stanowiskach mają sytuacje, kiedy muszą pracować ponad standardowe godziny, ale na ogół każdy sam pilnuje swoich godzin i dba o work life balance. Home office jest dużą wygodą i w działach, ktorych obecność w biurze nie jest niezbędna stosuje się w pełni zdalny tryb pracy. Często ludzie pracują tu latami, co dowodzi konfortu pracy, ale duzo zalezy od wielu czynników, trudni ludzie i tu się zdarzają. Warto przekonać się samemu.

NM
Inne
@Anonimowo123

A do home office dostajecie jakieś dofinansowanie lub sprzęt do pracy? Możesz rozwinąć cos o tych benefitach, bo nie ukrywam najbardziej interesuje mnie praca zdalna i prywatna opieka medyczna dla mnie i rodziny... Ktoś napisał, że nie dali informacji zwrotnej po rozmowie, często zdarza się brak feedbacku? Jak wygląda komunikacja z HR?.

Migotka
Pracownik
@NM

To nie jest tak, że tryb pracy HO jest dla każdego i rozdawany na lewo i prawo. Jeżeli w ogłoszeniu o pracę jest napisane praca zdalna/digital to faktycznie możesz pracować zdalnie. Wiele osób pracuje hybrydowo, 2 dni w tyg.z domu. Trudno zmienić ten stan rzeczy, trzeba pisać wniosek do zarządu i dobrze go uzasadnić. Dofinansowanie do pracy w domu jest ale kwota jest taka, że można jej nie zauważyć.

Pracowniczka
Pracownik
@Migotka

Są 3 modele pracy- zdalna tylko dla wąskiej ilości pracowników, flex- 8 dni HO na miesiąc a nie 2 na tyudzień!!!! i Ci co pracują tylko stacjonarnie

SB
Kandydat
@Pracowniczka

Jakie stanowiska mogą pracować zdalnie? Czy jeśli ktoś pracuje zdalnie to firma zapewnia wszystkie narzędzie, przede wszystkim telefon i komputer?

MalaMi
Pracownik
@SB

Tak, przy pracy zdalnej jest sprzęt-ja mam telefon, komputer, dodatkowy monitor i drukarkę.

Norbi
Inne
@MalaMi

O to świetnie. A jest dodatek finansowy do internetu albo prądu? Wiem że coś takiego wyszło w przepisach w tym roku. Pracownicy na zdalnym to dostają?

Zzz
Pracownik
@Norbi

Moze jest wliczony w wyplate. Ja nie wiem

Maryska
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałam dopytać jak wygląda praca,atmosfera i zarobki na dziale pakowania tabletek i kapsułek,dla pracowników zatrudnionych z agencji Czy jest ciąg pracy,co miesiąc dla tych pracowników jak agencja mówi,i czy Firma przejmuje potem tych pracowników, proszę jak to wygląda....?

Pytanie
 Pytanie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Produkcji w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

XYZ
Pracownik

Praca sama w sobie nie jest zła. Zarobki również są zadowalające. Przeraża atmosfera, wzajemna nienawiść i fałsz na produkcji. Jeśli nie chcesz być wśród osób notorycznie narzekających (delikatnie mówiąc) to cię zgnębią. Oczywiście zdarzają się wyjątki i można poznać naprawdę fajne osoby, ale sporo czasu spędza się jednak z toksycznymi ludźmi. Brakuje tylko ringu na produkcji. Jest to duży problem i jest to naprawdę straszne dla nowych pracowników i nie tylko dla nich. Dodam, że pochwalam zwiększanie ilości kamer na różnych etapach produkcji - zwiększa to poczucie bezpieczeństwa dla mnie jako klienta.

Kandydat
Kandydat

Bardzo słaby poziom procesu rekrutacji… Brak obiecanej informacji zwrotnej odnośnie wyniku rozmowy, co pokazuje jedynie brak szacunku tej firmy do potencjalnych pracowników.

Daga
Inne
@Kandydat

Tylko ze względu na brak obiecanej informacji zwrotnej uważasz, że poziom procesu rekrutacji jest słaby? Czy masz jeszcze jakiś inny powód by tak twierdzić? A skoro mowa o rekrutacji, może wspomnisz po krótce, z ilu etapów się ona składa? I jak wygląda, o czym jest mowa, czy jakieś testy, zadania do wykonania?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Ile obecnie zarabia aparatowy Annopol Warszawa???

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Dorota

Ogólnie nie polecasz w całej firmie pracy, czy tylko w jakimś określonym dziale. A podasz powody? Złe traktowanie pracowników skoro wspominasz o zdrowie psychicznym, jakieś problemy komunikacyjne z przełożonymi?

Migotka
Pracownik
@Dorota

Pracuję w biurze parę lat. Dostałam się bez znajomości, przez ogłoszenie na pracuju. Pracy jest bardzo dużo, w moim przypadku potrzebny był czas, żeby wszystko sobie poukładać i nie siedzieć po godzinach. Bywa że człowiek ma dosyć i nie wie w co ręce włożyć ale z drugiej strony jak się zastanowić to firma oferuje dużo benefitów. Można to sobie porównać z ofertami innych firm np.na wspomnianym pracuj. Jest dofinansowanie do luxmedu i karty Multisport, można przystąpić do ubezp.grupowego i funduszu emerytalnego. Dwa razy w roku jest dodatkowa premia, za sam fakt że człowiek tu pracuje + premia roczna - nie słyszałam żeby ktoś się chwalił że jej nie otrzymał. Dostajemy pkty my benefit, które można wymienić np.na bony do wielu znanych sklepów, jest karta lunchowa na 250zl co miesiąc, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, dopłata do okularów jeżeli ktoś musi z nich korzystać, dopłata do karty miejskiej i parę innych drobiazgów... Dla mnie sprawa jest prosta, można marudzić albo docenić to co się ma bo trudno to przebić. Jestem szeregowym pracownikiem i zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie o lepszą pracę w innej firmie.

Planista
Kandydat
 Pytanie

Jakie są opinie do stanowiska specjalista ds. planowania? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera? Czy obowiązki wymagają dużej ilości nadgodzin?

Pianista
Inne
@Planista

W tym pytaniu jest wewnętrzna sprzeczność. Jeśli obowiązki wymagają nadgodzin to znaczy że albo zakres obowiązków jest źle dobrany albo przewidziano zbyt małą liczbę etatów.

Planista
Kandydat
 Pytanie
@Pianista

Dziękuję za odpowiedz. Moje pytanie więc powinno brzmieć 'czy zakres obowiązków jest dobrze dobrany? I czy przewidziano odpowiednią ilość etatów?'

Sandra
Kandydat
 Pytanie

Jakimi samochodami jeżdżą obecnie przedstawiciele medyczni, czy macie gpsy, czy można użytkować samochody do celów prywatnych, czy są jakieś limity miesięczne, roczne?

Aaa
Pracownik
@Sandra

Toyota corolla, octavia albo golf. Teraz dają wszystkim corolla w hybrydzie. Gps nie ma, można jeździć prywatnie.

Monika
Inne
@Aaa

Ale trzeba tankować ze swoich? Bo kolega w innej firmie dostawał na benzynę od swojego pracodawcy niezależnie od tego ile korzystał z tego samochodu prywatnie. No chyba, że dają kartę paliwową, to podałbyś jaka kwota jest na tej karcie?

Xyz
Były pracownik

W firmie pracują kierownicy, którzy z innych firm wylatywali dyscyplinarnie za (usunięte przez administratora), stosują go w polpharmie dalej, dzial HR o tym wie i nic z tym nie robi. W niektórych regionach odeszła połowa zespolu, głównie przez wszechobecny mobbing i brak jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby. Wydzieranie sie przez telefon, wyzywanie od tempot na porzadku dziennym. Dziwne uczucie kiedy twoi klienci prosza cie zebys na podwojne nie przyjezdzal z szefem bo nie maja cierpliwosci sluchac glupot i durnot wygadywanych przez ta osobe. Zamiast pomocy i wsparcia, dojeżdżanie psychiczne, brak szacunku do pracownika i jedna wielka niekompetencja. Motto firmy ludzie pomagają ludziom można wsadzić między bajki, ciesze się ze po paru latach udało mi się wyrwać z tej firmy, w innym przypadku można nabawić się depresji. Przychodząc lata temu do firmy miałem o niej naprawdę dobre zdanie, uważałem polpharme za solidnego i godziwego pracodawcę, ale poprzez utrzymywanie takich trolli na stanowiskach managerskich ta firma schodzi na psy, zamiast karty lunchowej powinni zasponsorowac pracownikom pomoc psychologa. NIE POLECAM szczegolnie we wschodniej Polsce.

Nick
Inne

Śmieszne są te wypowiedzi przedstawicieli na tym portalu polecające firmę. Pracujecie za marne grosze i jeszcze sobie chwalicie. Zarabiacie jak w spożywce, czyste FMCG, za niedługo wam auta pooklejają...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Kandydaci do pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Przejdź do nowych opinii