2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 75 122 5 1

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Alice
@Hyzia

Przychylam się do opinii. Tu dobrze się pracuje, warunki pracy i benefity są ok.

Tak3Nie2
Pracuś

Nie zatrudniają po średnim do biura, ani na produkcję. Chyba, że po znajomości, to jak najbardziej i zawsze! Cała firma to przecież własność rodzinna państwa Starak. Ale możesz spróbować.

TakNie3
@Pracuś

Brednie- nie dostałeś posady I szukasz wytłumaczenia porażki... dostać się I utrzymać w PPH jest trudno- Ale warto chociażby ze względu na stabilność zatrudnienia.

Tak3Nie
Mleszcz Nowy wpis

Chciałbym się odnieść do wpisu dotyczącego pytania o wykonanie niezgodnego z prawem polecenia przełożonego. Miałem niemal identyczny incydent podczas interview w Londynie. Pracowałem w instytucji o zasięgu globalnym i poszedłem na rozmowę do równie szacownej, ale konkurencyjnej instytucji. Po dwu godzinach krzyżowego ognia pytań, padło pytanie, czy na prośbę przełożonego, byłbylm skłonny złożyć w sądzie zeznanie niezgodne z moim własnym przekonaniem. Zaznaczam, iż warunkiem aplikacji na oferowane stanowisko, było członkostwo w Królewskim Towarzystwie o światowej renomie i 200. letniej historii, którego regulamin wymagał wyrażania własnej opinii Zawsze w zgodzie z posiadanym doświadczeniem i przekonaniem. Moja odpowiedż była negatywna i poparta wymogami w/w regulaminu. Podejrzewałem podstęp, ale byłem w błędzie. Okazało się, że naprawdę chodzi o brak zasad i wiem, że z tego powodu pracy nie dostałem. Jak widać i w „dojrzałej demokracji” obowiązują zasady braku zasad.

TakNie2
@Mleszcz

Trzeba mieć kręgosłup moralny- żadna posada nie jest warta żeby zrobić coś wbrew sobie. Kodeks etyczny w PPH obowiązuje- nie sądzę żeby to był powód nie przyjęcia do pracy- każdy szuka wytłumaczenia swojej porażki I może to sobie znalazł...

Tak4Nie
Znajomy

To co jest w tym zakładzie to jedno (usunięte przez administratora) obsada stanowisk to jedna rodzina robią co chcą temat koronowirusa to jedna kpina właściciel firmy puścił biurokractwo do domu i się śmieją ze robol pracuje i się naraża za kwotę ktura właściciel Przeznaczył to kwota na cukierki produkcja pracują naraża się a laulry zbira biurokrat który się śmieje się z poranek kawy siedząc w domu Jak robol nagina ustrój tejfirmy biurokractwo nie produkcja bonprodukcja utrzymuje biurokratę panie Prezesie obudz się i zobacz jak cię wała w rogi nie fizol resztę somysl i zadbaj o fizoli nie o darmozjadow którzy nart wykorzystują cię i się śmieją z zaistniałeś sytuacji

Tak2Nie4
Xxxx
@Znajomy

Trzeba było się uczyć to też byś siedział w biurze :)

Tak3Nie6
@Znajomy

Lepiej żeby wszyscy przychodzili do pracy i zwiększali ryzyko zarażenia? Właściciel nie prowadzi organizacji dobroczynnej- firma musi produkować żeby zarabiać A ponadto skoro pracujesz to wiesz że jesteśmy zakładem o szczególnej ważności dla obronności kraju. Dodatek za pracę w dobie ncov- to nie istnieje? Nie masz środków ochrony osobistej? Rozumiem że w dobie koronawirusa wszyscy łącznie z produkcją powinni siedzieć w domu? Ile Ty masz lat- myślenie jak U 10 latka. Póki co w zakładzie produkujemy- jak przestaniemy wtedy dopiero pomyślisz jakie bzdury wypisujesz.

Tak4Nie3
Beznick

Do pracy przychodzisz pracować A nie myśleć jak odpocząć także praca jak wszędzie....ludzie jak wszędzie znajdą się tacy że do rany przyłożyć A znajdą się również tacy co mimo Twoich wysiłków obmalują Ci tyłek by zapunktować a potem będą Cię klepać po plecach W każdej większej firmie tak jest i nie ma tego że wszyscy się kochają Swoje trzeba zrobić przychodzisz do pracy a nie na zabawę......co do zarobków to z początku szału nie ma ale z roku na rok będzie lepiej Pracą w stałych godzinach stały grafik więc można planować wolny czas Socjale są jak najbardziej ok Ubezpieczenia, KZP, środki ochrony, premie- to wszystko na poziomie w porównaniu to innych firm Nie jeden powie że gdzie indziej więcej zarobisz ....tak ale albo stoją nad Tobą albo tyrasz po 12 godzin......Ogólnie jest ok ....bo stabilnie. API

Tak4Nie
Młodszy Aparatowy

Mój przyjaciel tam poszedł pracować i sam po paru dniach zrezygnował. "benefity" praktycznie identyczne jak w innych firmach. Zaproponowali mu płacę 3500 brutto (tyle co obecnie dają przy pracach na magazynach/produkcjach) Większość ludzi obgaduje się wzajemnie Dział od rekrutacji ściąga chyba specjalnie mnóstwo osób i przeprowadza długie rozmowy, by mieć pracę na siłe. Ogromna większość w "ważniejszych" działach to ludzie po studiach, lecz też pracują ze średnim (po znajomości) Niektórzy myślą, że jak mają "WYŻSZE" wykształcenie to są chodzącymi ERUDYTAMI. Ale co wymagać od firmy, która codziennie poszukuje te same osoby do pracy? Poza tym w samym Starogardzie Polpharma nie ma dobrej opinii (ogólnie).

Tak3Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Mels

To gdzie wy pracujecie napewno nie na produkcji

Tak3Nie
pm

przedstawiciel medyczny niecałe 7000 brutto podstawy, z prowizjami ok. 100k brutto rocznie.

Hyzia

A ja polecam pracę w Polpharmie. Pracuje "w biurze" jako młodszy specjalista. Mamy szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy integracyjne, fajne premie produktywnosciowe. Jest stołówka i dofinansowanie do posiłków. Spore premie świąteczne, premie na święto chemika, wczasy pod grusza. Czego jeszcze chcecie?

Tak11Nie
Alice
@Hyzia

Tak3Nie2
Robert
@Alice

To świetnie, że firma oferuje dobre warunki pracy i rozwoju. Moglibyście napisać, czy również pod względem obowiązującej atmosfery jest to dobre miejsce pracy?

Nikola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 180 dni.

Witam, czy znajdzie się ktoś kto ma doświadczenie w firmie lub wiedzę na temat posady przedstawiciela handlowego? Jestem bardzo ciekawa jak się u nich pracuje. Dziękuję

Ania

Proszę o informację w jakiej wysokości jest dodatek zmianowy. Czy jest dodatek w przypadku dojazdu do pracy z odległej miejscowości.

Lukasz
@Ania

Dodatek jest, nie wiem ile on wynosi. Jesli mueszkasz poza Starogardem to doplacaja. Dobry pracodawca, bogaty socjal.

Edka
@Ania

Nie ma.

Tak1Nie1
Agata

Jakie macie podstawy?

TakNie1
Xx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Jak atmosfera w pracy?

Agata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Da sie dostac bez doświadczenia na PM? Ile etapów rekrutacji? Jakie macie podstawy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Tak1Nie1
Aga

Widać że masz straszne kompleksy. Może idź na jakieś studia zaoczne i wykształcenie uzupełnij, skoro tak boli że tylko średnie...

JBL
@Aga

Z tego co wiem, to sama jesteś po studiach zaocznych ;)

Robert

W witrynie: https://www.praca.pl/718316,polpharma_s_a,warszawa,firma.html firma udostępniła kilka ofert pracy, a kilka z nich dotyczy właśnie pracy w Starogardzie Gdańskim. W związku z tym chciałem zapytać o warunki zatrudnienia. Mam tutaj na myśli stawkę dla nowego pracownika i przede wszystkim proponowany rodzaj zatrudnienia. Dobra atmosfera w firmie?

Wiki

Czy do Polpharmy dojeżdża dużo osób z Gdańska? Czy jest możliwość dogadania wspólnych dojazdów? Samemu dojeżdżać codziennie tyle kilometrów, to spory wydatek. Jestem zainteresowana podjęciem tam pracy.

Sylwia
@Wiki

Wiele osób dojeżdża, że znalezieniem ekipy dojazdowej raczej nie ma problemu

wikii
@Sylwia

Dziękuję

Tak1Nie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

TakNie4
Aga
@Pytanie

Zależy w jakim dziale. W części biurowej często możesz zacząć między 6 a 9. Odbijasz się na wejściu karta, więc masz minutowe naliczanie czasu pracy. Więc jak przyjedziesz o 7:23 to to wychodzisz o 15:23. Jest to fajne bo rejestruje też nadgodziny, które można później odbierać.

Marta
@Aga

Jestem zainteresowana warunkami pracy właśnie w części biurowej. Możesz napisać jak wygląda kwestia codziennej komunikacji?

wikii
@Aga

Czy dużo osób dojeżdża z Gdańska. Interesuje mnie dojazd.

bibi

praca niby wszystko ok ale zawsze jest ale wiec wchodzisz w gniazdo os bo większość osób robi tam od szkoły czyli min 25lat i wszystko wiedzą lepiej i dają się dobrze poznać z tej strony , a sprzęt często no nie wiem co napisać dużo do życzenia byle by jechało po co wymienić element jeśli jest taśma , gumka ,papierek i śmiga dalej , social itp wszystko na dobrym poziomie i to jest na plus a reszta daje dużo do życzenia dwadzieścia lat temu to może był prestiż teraz jest problem z pozyskaniem pracownika produkcyjnego jeśli ktoś zacznie często rezygnuje po paru miesiącach więc to najlepiej pokazuje jak miła leka i przyjemna jest praca w tym zakładzie

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański