Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Alice
@Hyzia

Przychylam się do opinii. Tu dobrze się pracuje, warunki pracy i benefity są ok.

EndoA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jak wyglada praca pomocnika operatora? Jak wyglada z wynagrodzeniem oraz benefitami? Jaka jest ścieżka rozwoju oraz czy warunki pracy są odpowiednie lub świetne? Czy kobieta poradzi sobie na stanowisku pomocnik operatora?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat
 Pytanie

Witam. mam pytanie odnośnie pracy w systemie 4-zmianowym, jak to wygląda u Was w praktyce?

Starszy
Pracownik

Wyzysk ludzi fizyczny i psychiczny . Zarobki nie adekwatne za umiejętności , odpowiedzialność i narastające obowiązki . Z dnia na dzień ludzi rzucają na 4 zmianowke ( nie mylcie z 4 brygadowka ) . Liczy się tam ilość jak w fabryce cukierków . Ludzie mlodzi przyjmują się i odchodzą co daje dużo do myślenia . Firma straciła już dawno na swojej świetności i mianie firmy światowej .

Czyli co
Pracownik
@Starszy

Ile za te pracę dali wynagrodzenia konkretnie,bo wszędzie ta Polfa jawi się jak kura złote jajka niesie

Abc
Pracownik
@Czyli co

Od najniższej krajowej dużo nie ma .

Nowy pracownik Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Starszy

Mam pytanie co masz na myśli pisząc o 4-zmianówce? Jestem kandydatem i zastanawia mnie jak wyglata u was ten system pracy? Z gory dzieki za odpowiedz.

Opokkayy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w Laboratorium KJ? Możliwe awanse oraz elastyczne godziny pracy ?

Tabletka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam Pracuję w przedsiębiorstwie farmaceutycznym na produkcji (w Warszawie) i mój staż to kilkanaście lat. Chciałem zapytać o Was o place, premie, dodatki. Niestety u nas różnice płacowe między pracownikami 3, a kilkunastoletnim stażem to są stawki podobne i nie żadko się zdarza, że ten z kilkuletnim stażem, pracujący na produkcji, zarabia mniej. Stawki 3- latka to 5 tys/brutto, a ten z nawet 20 letnim stażem zarobi około 5,5tys/brutto. Czy u Was w firmie płacą pracownikowi za wysługę lat np po kilkunastu, dwudziestu? Nie wypłacili ani grosza podczas pierwszych miesięcy paniki pandemicznej, premia roczna to 1tys brutto. Gdy pracownik poprosi o podwyżkę to prędzej pozwolą mu odejść niż dać dodatek. Jest problem z nowymi pracownikami, starych nie doceniają. Od lat mamy wmawiane jak to ciężko jest na rynku i mamy oszczędzać. Regulacje " podwyżki" to średnio 2,7% z tym, że można także nie dostać nic bądź np 50zł brutto. Czy możecie się podzielić podobnymi informacjami i może ktoś wie jak to wygląda w innych firmach? Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Nikt
Pracownik
@Pytanie

Zależy kto pyta i jakie ma plecy... ;-)

pracownik
Pracownik
@Pytanie

przewaznie nie ma.. blokują przejscia miedzy działami.. blokują przejscia do polpharrmy biologics.... ogólnie brak śnieżki kariery ;(

Mirek
Były pracownik
@pracownik

Tak, blokują. Później HRy jeszcze zawiadamiają Twojego przełożonego, że tam aplikowałeś. To tyle w kwestii RODO i możliwości rozwoju.

@Mirek
Pracownik
@Mirek

To akurat się zmieniło od czasu, gdy byłeś tutaj zatrudniony. Nie jest już wymagane wcześniejsze poinformowanie przełożonego o udziale w rekrutacji na inne stanowisko w firmie i ludzie z tego korzystają.

Wiktoria
@@Mirek

o ! czyli jednak cos sie zmienilo jak nie trzeba informowac ... a jak sie dowiaduja ze chcesz zmienic stanowisko i jednak go nie dostaniesz to są jakies kwasy,nieprzyjemnosci potem ?

Mirek
Były pracownik
 Pytanie
@@Mirek

To od stycznia 2022 coś już się zmieniło? Tak szybko? Zazwyczaj decyzyjność w tej firmie była na bardzo kiepskim poziomie....ale żarty na bok. W moim przypadku okazało się, że uczynił to Dział HR bezpośrednio dzwoniąc do mojego przełożonego. Domyślam się, że dlatego to już nie jest wymagane, bo z pracownika przenieśli to na HRy i jak widać robią to skutecznie.

Edyta
@Mirek

A nie było jakiś rozmów z szefostwem by coś zmienić? Jak reagowali?

Karolina
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ostatnio ogłoszenie o naborze na stanowisko Asystentka/ Asystent Zarządu, czy ktoś z Was może posiada informację czy warto, czy może jednak lepiej odpuścić?

Fala
Były pracownik
@Karolina

Lepiej odpuść. Płacą kiepsko a wymagania bardzo duże (wygląd, strój, kultura osobista, znajomość j.angielskuego).

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Majordomus
Były pracownik
@Pytanie

Ścieżka jest prosta, ale osiągalna tylko dla niektórych. Hasło "potrzeba biznesowa" i ze specjalisty stajesz się kierownikiem praktycznie z dnia na dzień. W innym przypadku możesz pozostać na tym samym stanowisku nawet kilkanaście lat. Nie zawsze kompetencje brane są pod uwagę. Częściej bywa, że musisz mieć odpowiednie kontakty, aby zdobyć upragnione stanowisko/awans. No i porządnego Managera, który nie blokuję Twojego rozwoju (a takich jest mało).

Mirek
Były pracownik
@Majordomus

Jest kilka ścieżek. W zależności od rodzaju należy spełnić inne wymogi. Operator, Laborant, PM, Specjalista, Manager, Ekspert ogólnie klasyka jak to w Korpo. Jednak co zrobić, aby piąć się po szczeblach to już inna historia.

Hyzia

A ja polecam pracę w Polpharmie. Pracuje "w biurze" jako młodszy specjalista. Mamy szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy integracyjne, fajne premie produktywnosciowe. Jest stołówka i dofinansowanie do posiłków. Spore premie świąteczne, premie na święto chemika, wczasy pod grusza. Czego jeszcze chcecie?

Alice
@Hyzia

Przychylam się do opinii. Tu dobrze się pracuje, warunki pracy i benefity są ok.

Robert
@Alice

To świetnie, że firma oferuje dobre warunki pracy i rozwoju. Moglibyście napisać, czy również pod względem obowiązującej atmosfery jest to dobre miejsce pracy?

Hyzia
Pracownik
@Robert

Atmosfera w działach jest fajna. Są wyjazdy integracyjne, wyjście wigilijne i do knajpy (to już działa ustala we własnym zakresie). Pomiędzy działami, z którymi współpracujemy stosunki również są dobre. Znamy się i lubimy, staramy wszystko załatwić tak żeby każdy był zadowolony.

IVI
Pracownik
@Hyzia

Bardzo fajna atmosfera, pod warunkiem, że ktoś lubi być obgadywany za plecami i dowiadywać się ostatni o sprawach, które go dotyczą.

Anglezy
Były pracownik
@IVI

Smutne ale prawdzie. W dużej mierze zależy to od departamenu/działu/zespołu. Są takie gdzie warunki i współpraca jest fantastyczna, a są takie gdzie pracują same wampiry energetyczne.

Bożena
@Anglezy

Skoro są takie działy i zespoły, gdzie atmosfera jest, jak to określiłeś fantastyczna to może podzielisz się ze mną, do jakich właśnie działów warto aplikować? No i w tym przypadku ciekawi mnie też, czy w każdy przypadku trzeba mieć wyższe wykształcenie, aby móc tam w ogóle startować.

Anglezy
Były pracownik
@Bożena

Trudno jednoznacznie na to odpowiedzieć. Zgodnie ze ścieżką karier nie na każdym stanowisku biurowym jest wymagane wyższe wykształcenie (najczęściej jako młodszy specjalista), ale bez takiego papierka ma się mniejsze szanse. Dobrze widziane jest kiedy ktoś jest w trakcie robienia studiów. A jakie dzialy...odpada Kontrola Jakości, Technolodzy, produkcja, zapewnienie jakości. Całkiem dobrze jest w logistyce (zależy od zespołu) MWS, Kadry, inzyniering.

Olga
@Anglezy

Czemu dobrze jest widziane to, że studia ktoś akurat robi jednocześnie? To nie przeszkadza w godzinach pracy przypadkiem?

Anglezy
Były pracownik
@Olga

W domyśle mówimy o studiach zaocznych. W przeszłości bywało tak, że osoby zaczynały pracę na produkcji albo w KJ i z czasem przechodziły do pracy w biurze. W takich wypadkach dyplom nie był potrzebny, ponieważ pracownik nadrabiał doświadczeniem. Obecnie raczej poszukiwane są osoby ze studiami (albo w trakcie). Przy czym brak studiów już nie blokuje możliwości awansu na np starszego specjalistę. Mimo wszystko nie ma ogólnych zasad przyjmowania do pracy i ostateczna decyzja zależy od bezpośredniego przełożonego rekrutującego na dane stanowisko.

CoJaTuRobie

Mam nieprzyjeność tu pracować. Pracuje bo gdzieś musze. Firma klanowa, pracują całe rodziny znajomków, wujków, córek, itp. Tabuny niekompetentnych ludzi którzy siedzą tam bo mają mocne "plecy". Nepotyzm i kumoterstwo jak z najdzikszej komuny. Firma ma za dużo pieniędzy, płaci takim za nic nie robienie. Brak rzetelnych audytów zewnętrznych, o tych co bywają wiadomo z wyprzedzeniem, aby był czas pozamiatać troche brudów. Znam opinie z różnych działów, gdzieniegdzie bywa lepiej. Firma jedynie aby mieć w CV a nie żeby tam zostać na dłużej. Bywa że mąż jest w hierarhi kierowniczej z podległą mu 2 stanowiska niżej żoną tez kierownik, jak tu sie buntować i walczyć o swoje, jak tu są same klany znajomków. Sam profesjonalizm i pracowitość nie wystarczą. Są tu też rzesze mrówek które pracują nadgodzinami, rejestracja czasu pracy to fikcja, kierownicy z klanów kumoterskich modyfikują historię rejestracji jak chcą. Wykradanie leków z za bramę, np. wyjeżdzają służbowymi autami w kieszeniach siedzących tam pracowników co jadą załatwiać prywatne sprawy "na mieście", układy z pracownikami ochrony, nie przeczesują pewnych pracowników i aut służbowych. Zwolnień chrobowych pseudo chorych chodzących po mieście pracowników nikt nie kontroluje. Niektorym udaje się dostawać tu dobre pensje, ale w większości przypadków są nieadekwatne do wykonywanej pracy i kompetencji, prawdziwi fachowcy często nie docenieni, a znajomkowie sami nawzajem napędzają sobie punkty w ocenach pracy i programach benefitowych. Długo by pisać, firma przeżarta rakiem wzajemnych układów, farmacja widać bogata, płacimy niepotrzebnie krocie za leki aby utrzymać darmozjadów, niesamowite że rynek nie jest w stanie wymusić tu restrukturyzacji.

Mirek
Były pracownik
@CoJaTuRobie

Czytam ten post 7 lat później i informacje w nim zawarte ciągle są na czasie. Niby firma inwestuje w różne pomysły np etyka w biznesie, innowacje, rozwój zawodowy pracownika ale to wszystko jest jak bicie piany. Dobrze wygląda HRowo jak chcą zatrudniać ludzi albo otrzymywać nagrody w plebiscytach dla najlepszego pracodawcy. Jednak jak posiedzi się w firmie parę lat to można zauważyć to co co opisał CoJaTuRobie. Awanse dla znajomków albo dla tych co trzymają palec prosto w (usunięte przez administratora) i lansują się na kawie prezentując postawę: taki zarobiony, że nie ma czasu taczki załadować. Wysokie stanowiska osadzone przez ludzi z dziada pradziada. Brak świeżej krwi i pomysłów na rozwój, który rzeczywiście uczyni z firmy coś wielkiego. Jednak jak nawet nie ukrywają tego zarządzający.....brak konkurencji dla Polpharmy na rynku, powoduje że nie muszą za bardzo dbać o specjalistów zatrudnionych w firmie (zasłyszane od przedstawiciela kadry zarządzającej firmy). Dobra firma aby zdobyć doświadczenie i trochę grosza na przeprowadzkę do innego kraju/innej firmy farmaceutycznej.

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Witajcie, 1. Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć na stanowisku Przedstawiciela Aptecznego, 2 Jak wygląda premia? 3. Jak obecnie wygląda flota i czy można użytkować prywatnie, jak z rozliczeniem kosztów. Dziękuję za informację

Bogdan
@Kandydatka

Masz dużo pytań. Wysyłałaś CV bo widzę że interesuje cię to stanowisko. Jeśli byłaś już na rozmowie to napisz jak było. Bo mnie też interesuje czy samochód po pracy jest do użytku prywatnego.

Vinci
Klient

Pan i Pani z ochrony do dyscyplinarnego wywalenia z pracy. Nie mają żadnej wiedzy , że w miejscu publicznym można nagrywać. Zero kompetencji w tym co robią. Na Youtube kanał obywatelski doskonale widać głupotę i zero profesjonalizmu z ich strony pracują tam jakby za karę.

Alicja
Kandydat
 Pytanie

Jak się pracuje na stanowisku Przedstawiciel Apteczny, jaka atmosfera, czy polecacie? Jak wyglądają obecnie zarobki?

Przeglądający profile
Kandydat

Dzień dobry! w zakładce gdzie opisujecie jak wygląda rekrutację jest błąd w etapach.. po 3 jest nagle 6 -> warto to zmienić ;)

Milena
Kandydat
 Pytanie

Pracowalam w laboratorium innym niz polpharma. Czy po chemi moge pracowac w biurze? Potrzebny jest jakis kurs?

Pracownik
Pracownik
@Milena

Możesz pracować w biurze, kurs nie potrzebny. Teraz jest rekrutacja na kierownika ds. Relacji z dostawcami i wykształcenie chemiczne jest mile widziane.

1
Ciekawski
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na PM. Czy ktoś może powiedzieć coś wiecej ? Czy warto ? jakie $? Jakie podejscie góry do pracownika ?

RnD
Pracownik
@Ciekawski

Nie polecam. Łapiesz szukaj gdzie indziej - toxic

Olga
@RnD

Co konkretnie masz na myśli pisząc "toxic"? Masz własne doświadczenia związane z firmą czy ktoś ze znajomych dzielił się opiniami z Tobą?

Kama
Pracownik
 Pytanie
@Ciekawski

Zależy co masz na myśli przez pytanie czy warto?... z mojego doświadczenia ta firma płaci najlepiej na rynku, jesli masz doświadczenie na tym stanowisku to pewnie "warto" ...

Kama
Pracownik
@RnD

Jeśli mozesz to roziń swoj wpis "Toxic" ... czy pracujesz w polpharmie czy gdzie indziej.. a jesli w polpharmie to czemu dalej tam jestes skoro piszesz toxic :) moze trawa u sąsiada jest zawsze...

Abc
Pracownik
@Kama

Placa dobrze jeśli jesteś mężczyzna. Kobieta ma marne zarobki .

Nowa
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w analityce R&D może wiecie co się tam dzieje, czemu ludzie odchodzą?

Milena
Kandydat
 Pytanie

Czesc, jak zarobki w labie? Praca zmianowa?

Zbieram info
Kandydat
 Pytanie

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku starszego specjalisty? W ogłoszeniu napisano, że doktorat mile widziany, więc jakich zarobków można się spodziewać bez doktoratu a ile z? Dział R&D w Warszawie

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

Ok
Pracownik
@Pytanie

Zazwyczaj 6 miesiącach.

pracownik
Pracownik
@Ok

niestety w kontroli jakosci albo jak masz szczescie dostajesz umowe na zastepstwo... albo nie dostajesz wcale... teraz mają wymowkębo korona... brak awansów i brak beneftów w tym roku

Mel
Były pracownik
@Pytanie

Dostajesz umowę na zastepstwo po umowie na zastępstwo... Możesz czekać i 3 lata zanim w ogóle dostaniesz umowę na stałe. I to nigdy nie jest niczyja wina, przełożeni mówią że to wina HR, HR że oni nie mają na to wpływu, góra to najchętniej nikogo by nie zatrudniała, tylko delegowała kolejne obowiązki do już zawalonych robotą pracowników.

E
Pracownik
 Pytanie
@pracownik

jaki brak benefitów? Jakie benefity ci zabrali? pracuje tutaj i mam tak samo benefity jak miałam przed pandemią/.

były pracownik
Były pracownik
@Mel

zgadzam się z opinią wyżej, żenujące nawet umowy człowiek nie może dostać...

Exworker
Pracownik
@Pytanie

Zapomnij. Mydlą oczy a dostaniesz po wielu latach

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. - Starogard Gdański

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Liczba opinii klientów firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.?

  Kandydaci do pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.