Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie

Nowa Dęba

Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie
3 18

Opinie o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przemysław

@Malinka, mobbing to poważny zarzut. Ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i informacje na nim zamieszczone powinny być zgodne z rzeczywistością.

Malinka

Nie polecam pracy na pakowni ! Wyzysk przez agencje, małe zarobki, ludzie dla siebie są wredni. Mobbing na każdym kroku. Jeśli nie masz odpowiednich znajomości omijaj ten zakład pracy szerokim łukiem.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Byłem tam

Pracowałem w róznych firmach, ale ta bije wszystko na łeb na każdej płaszczyznie.(rodzinne układy, znajomości, rażąca niekompetencja,musisz byc człowiekiem orkiestrą razy 3, atmosfera i tak bez końca... NIE POLECAM !!. Ps -jedyny plus to jedzenie w pracy

Operator

Witam jak tam się pracuje na stanowisku operatora technicznego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowany

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Kandydat

Jest oferta pracy u Was na Operatora. Co powiecie o obowiązkach, godzinach pracy i wogóle proszę o szczegóły... Opinie wyżej są dość niepochlebne...

Kandydat
@Operator# 25.06.2017 15:19

Na tym etapie nie kandydowałem.

Adrian

Jest mozliwosc posilków za nikłą dopłatą. Firma ogólnie taka średnia, ale nie ludzie tam pracujący. Nie mozna miec przy sobie tel co jest niezrozumiale. Atmosfera jest irytująca przez ludzi tam pracujacych. Pluja sie ze nowi kase lepsza zarabiaja. Kapusie i wazeliniarze...

I znowu zwalniaja. Co za firma. Nie polecam pracy.

Dawid
@Pracownik 27.04.2017 09:16

Nowo przyjęty narybek czy pracowników wieloletnich? Na tabletkarni czy tam na blistrzarce pp3, 4, 5?

Operator

Na pp3 pp4 i pp5 też nie ma rewelacji. To samo na bliszczarce. A ulman stoi nie używany. Powinni kupic nowe maszyny bo wstyd. Tu też rzadko kto widzi premie na swoim koncie. Atmosfera też nie ciekawa.

Pakowacz

Nie polecam omijajcie ten zakład z daleka chyba, że kierownika na pakowni zmienią. Niekompetentny a mobbing na co dzień, zastraszają i nagany wpisują za byle co nawet jak to maszyna jest zepsuta i coś się zwali to już jest na Ciebie i nagana , nie patrzą na jakość tylko na ilość jak coś się trafi że nie tak to nie dostaje ten co gonił i kazał robić pomijając procedury tylko szarak na dole - dosłownie jest gnojony i to tak że w piety idzie, słownictwo przełożonych jest na poziomie kapo z obozu. Jak chcesz pracować w stresie i niemiłej atmosferze to polecam chyba, że jesteś kolesiem kogoś zaczynając od lidera. Jak zgłosisz, że jest mobbing to wylatujesz i taka to praca. Zmuszają do pracy po godzinach nie płacą za to jak nie przyjdziesz to jesteś skreślony. Opłacają chyba PIP bo normalnie powinni zamknąć ten zakład.

Janusz

A jakie zarobki ?

Ewa
@Janusz 24.02.2017 11:09

2800 brutto

Anja

Atmosfera jest "dziwna" i to nie umila pracy. Nie z każdym idzie się dogadać. Sporo jest niedociągnięć i te ciągłe awarie maszyn. Trzeba tez uwazac co się do i na kogo mówi bo sporo osób lubi plotkować. Ogólnie to wyzysk przez agencje jak nie wiem...

Malina

Witam. Jaka panuje tam atmosfera?

Mirek

Witam. Mam zamiar podjac zatrudnienie jako pracownik produkcyjny. Czy faktycznie lepiej omijac ten zaklad szerokim łukiem? Jaka atmosfera tam panuje?

dardevil

Ludzie wypowiedzcie się więcej, aż tak jest źle?

Masa

Brak kompetencji mało powiedziane banda debili, którzy za nic mają pracownika. Gdzie dyrekcja ma oczy, zatrudniają znajomych, bez kwalifikacji na których pracownik wykwalifikowany musi zapier...... Ciągle zabierają premie, a nażryjcie się tymi naszymi premiami niech wam się to odbije na zdrowiu jak nam. Ludzie omijacie ten kołchoz z daleka.

Miriam

Dokładnie brak kompetencji wśród kierownictwa. Sprzedawczyki i nic więcej kosztem zwykłego pracownika dorabiają się kasy. Znęcanie psychiczne na porządku dziennym. Omijajcie z daleka ten zakład

Jimmy

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Kierownictwo ludzi traktuje jak bydło. Za wszystko opr. Nie można wyjść do toalety. Za wszystko karają i straszą.

Zostaw opinię o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie