Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie

Nowa Dęba

Opinie o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie

Kandydat

Jest oferta pracy u Was na Operatora. Co powiecie o obowiązkach, godzinach pracy i wogóle proszę o szczegóły... Opinie wyżej są dość niepochlebne...

Operator#
@Kandydat 16.06.2017 20:44

I jak zatrudniłeś się?

Kandydat
@Operator# 25.06.2017 15:19

Na tym etapie nie kandydowałem.

Adrian

Jest mozliwosc posilków za nikłą dopłatą. Firma ogólnie taka średnia, ale nie ludzie tam pracujący. Nie mozna miec przy sobie tel co jest niezrozumiale. Atmosfera jest irytująca przez ludzi tam pracujacych. Pluja sie ze nowi kase lepsza zarabiaja. Kapusie i wazeliniarze...

I znowu zwalniaja. Co za firma. Nie polecam pracy.

Dawid
@Pracownik 27.04.2017 09:16

Nowo przyjęty narybek czy pracowników wieloletnich? Na tabletkarni czy tam na blistrzarce pp3, 4, 5?

Operator

Na pp3 pp4 i pp5 też nie ma rewelacji. To samo na bliszczarce. A ulman stoi nie używany. Powinni kupic nowe maszyny bo wstyd. Tu też rzadko kto widzi premie na swoim koncie. Atmosfera też nie ciekawa.

Pakowacz

Nie polecam omijajcie ten zakład z daleka chyba, że kierownika na pakowni zmienią. Niekompetentny a mobbing na co dzień, zastraszają i nagany wpisują za byle co nawet jak to maszyna jest zepsuta i coś się zwali to już jest na Ciebie i nagana , nie patrzą na jakość tylko na ilość jak coś się trafi że nie tak to nie dostaje ten co gonił i kazał robić pomijając procedury tylko szarak na dole - dosłownie jest gnojony i to tak że w piety idzie, słownictwo przełożonych jest na poziomie kapo z obozu. Jak chcesz pracować w stresie i niemiłej atmosferze to polecam chyba, że jesteś kolesiem kogoś zaczynając od lidera. Jak zgłosisz, że jest mobbing to wylatujesz i taka to praca. Zmuszają do pracy po godzinach nie płacą za to jak nie przyjdziesz to jesteś skreślony. Opłacają chyba PIP bo normalnie powinni zamknąć ten zakład.

Janusz

A jakie zarobki ?

Ewa
@Janusz 24.02.2017 11:09

2800 brutto

Anja

Atmosfera jest "dziwna" i to nie umila pracy. Nie z każdym idzie się dogadać. Sporo jest niedociągnięć i te ciągłe awarie maszyn. Trzeba tez uwazac co się do i na kogo mówi bo sporo osób lubi plotkować. Ogólnie to wyzysk przez agencje jak nie wiem...

Malina

Witam. Jaka panuje tam atmosfera?

Mirek

Witam. Mam zamiar podjac zatrudnienie jako pracownik produkcyjny. Czy faktycznie lepiej omijac ten zaklad szerokim łukiem? Jaka atmosfera tam panuje?

dardevil

Ludzie wypowiedzcie się więcej, aż tak jest źle?

Masa

Brak kompetencji mało powiedziane banda debili, którzy za nic mają pracownika. Gdzie dyrekcja ma oczy, zatrudniają znajomych, bez kwalifikacji na których pracownik wykwalifikowany musi zapier...... Ciągle zabierają premie, a nażryjcie się tymi naszymi premiami niech wam się to odbije na zdrowiu jak nam. Ludzie omijacie ten kołchoz z daleka.

Miriam

Dokładnie brak kompetencji wśród kierownictwa. Sprzedawczyki i nic więcej kosztem zwykłego pracownika dorabiają się kasy. Znęcanie psychiczne na porządku dziennym. Omijajcie z daleka ten zakład

Jimmy

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Kierownictwo ludzi traktuje jak bydło. Za wszystko opr. Nie można wyjść do toalety. Za wszystko karają i straszą.

Zostaw opinię o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie