Opinie o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie w Nowa Dęba

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie w Nowa Dęba

Zenek

4 tyś netto czy to osiągalne? Jeżeli nie niech sami sobie pracują

Kokuś
@Zenek

4 tys to jest po17 latach pracy

@Kokuś

4 tys na rękę? W polpharmie w nowej dębie? Na produkcji? Tyś oszalał.

Ted

Prędzej będzie koniec świata

Kokuś

4 tys brutto

@Kokuś

Nowy pracownik dostaje 3600 na start. Lepiej być nowym niż starym z doświadczeniem...

@Narkomarek

Aha? A czemu tak właściwie jest? W jakiś innych aspektach ci starsi mają za to lepiej?

Grzegorz

Kolejny cyrk polegający na szukaniu idealnego operatora czas zacząć. To samo ogłoszenie od lat. Nie dajcie sie zwieść bo taki nie istnieje.

Honorata
@Grzegorz

czyli tak naprawdę nie szukają nikogo na to stanowisko?

Honorata2
@Honorata

Wszystko na to wskakuje że to dowcip HR. Przynajmniej udają że szukają wiec uzasadniają swoje istnienie.

Weronika
@Honorata2

Dowcip HR :D No ale przecież hr to nie tylko szuka idealnego operatora ale też robi inne rzeczy biurowe lub szuka na inne pozycje. Czy tutaj tylko idealnych operatorów brak?

Narkomarek

Jaka jest wasza opinia na temat nowych grafików???

greg

Sami nie wiedzą czego chcą, ciągle szukają. Miesiącami może nawet latami szukają idealnych pracowników którzy im ciągle uciekają. Podobno nie wymagają doświadczenia ale to guzik prawda. Gdy jednak trafi się ktoś kto otwarcie mówi że chce pracować i się uczyć oraz nie przeskakuje ciągle z jednej firmy do drugiej to go odrzucają bo jednak doświadczenie by się przydało. Życzę powodzenia z takim podejściem. Może za milion lat znajdą ideał. Szkoda nawet czasu na rozmowy. Lepiej pozbierać w tym czasie malin.

@greg

Nie. Nie maja na to czasu bo szukaja ideału.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej
Nowa Dęba
Online Marketing Help Sp. z o.o.
Pinezka

Dostaliście już aneksy z nowymi stawkami i warunkami?

Filip
@Pinezka

A co chcesz się pośmiać? Dyrekcja tak im nawaliła że bank narodowy rozpoczął interwencyjny skup pieniądza

@Pinezka

Daj spokój, tu się dzieją ciekawsze rzeczy niż aneksy. ????

Pinezka
@Filip

Puls Check wypadł dobrze? To czego się spodziewali? Dostali ochłapy. W sobotę i tak w podskokach przybędą na ognisko XD

kandydat

Operator linii produkcyjnej. Czy ktoś kiedykolwiek nim został i to jeszcze bez doświadczenia? Krążą miejskie legendy że tak ale w sumie jakoś mało w to wierze. Czy ktoś zna przepis jak dostąpić tego zaszczytu?

Stokrotka
@kandydat

Oczywiście. Tylko bez doświadczenia. Tu nawet technologiem możesz zostać bez doświadczenia. Doświadczenie zdobędziesz z czasem, albo i nie. Możesz nawet przez 10 lat pracy ciągle się uczyć i nic nie umieć ???? I nie ma problemu. Byle byś była wierna

@Stokrotka

Akurat mój wpis był ironiczny. Chciałem sie tam dostać. Nie zmieniam firm jak rękawiczek co było widać na moim CV ale jakoś sie nie załapałem wiec domyślam się że chodzi właśnie o to doświadczenie pomimo że twierdza inaczej. Pomyślałbym że może na nich złe wrażenie zrobiłem ale jak przeglądam oferty to widzę że oni szukają operatora od wielu miesięcy a może i lat. To czego oni wreszcie chcą?

@Stokrotka

Akurat mój wpis był ironiczny. Chciałem sie tam dostać. Nie zmieniam firm jak rękawiczek co było widać w moim CV ale jakoś sie nie załapałem wiec domyślam się ze chodzi właśnie o doświadczenie. Pomyślałbym że może na nich złe wrażenie zrobiłem ale gdy przeglądam oferty to widzę że oni szukają operatora od wielu miesięcy a może i lat. To czego oni wreszcie chcą?

Stokrotka
@Kandydat

Nie masz czego żałować. Firma jak firma. Oddział w Nowej Dębie to dziwne miejsce.

@Stokrotka

Ale pracujesz nadal wiec chyba nie jest źle? Patrząc realistycznie chyba mało który pracownik jest zadowolony z firmy w której pracuje.

Czy w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

mark

Można stwierdzić, że zarówno poziom logicznego myślenia co niektórych jak i organizacji pracy oraz dostępu do niektórych materiałów okołoprodukcyjnych uległ znacznemu pogorszeniu

Rychu
@mark

Zgadzam się. Brak szacunku dla jak to godnie określa kadra specjalistów "roboli" , brak myślenia, dyletanctwo i kolesiostwo. To już się odbija na zakładzie.

Jorgulfan

Tak zaszły. Niektórych pracowników nie wpuszcza się do knajpy. Bo wstyd

ed22
@mark

To co dzieje się w tej firmie może posłużyć jako wyśmienity scenariusz do komedii o czasach (usunięte przez administratora)

alan
@Rychu

A czego innego można spodziewać się po ludziach o mentalności trzody chlewnej tam pracujących?

Byly pracownik

Nie polecam oddzialu produkcyjnego na pakowaniu. Liderka mowi o szacunku? Sama nie traktuje pracownikow z szacunkiem. Jakiś kierownik powinien uslyszec jej dziwaczne zachowania i pomysły. Ja dziekuję że dane mi było sluchac tego tak krótko. Już nawet charowanie fizyczne to przy tym relaks. No przedszkole

Rychu
@Byly pracownik

Myślisz że kierownicy o takich rzeczach nie wiedzą ???? nie wiedzą o mobbingu? Prędzej udają że nie wiedzą. Chociaż niektórzy specjaliści wysokiej klasy nawet tego słowa nie "rozumio"

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Kasa marna pracy mnustwo. Nowi pracownicy traktowani są w stylu przynieś wynieś pozamiataj. Szkolenia pracowników lipa. Niby egzamin do zdania ale nie będziemy cie uczyć bo nie mamy na to czasu, gonią nas terminy. Z ludźmi dogadać się nie da, sami ważniacy. Omijajcie szerokim łukiem.

Krzysztof
@Michał

Zgadzam się z opinią. Słaba kasa, brak szacunku do nowych pracowników. Urlopy masz ustalone na cały rok z góry, czyli nie idziesz na urlop kiedy tobie pasuje, tylko wtedy kiedy pasuje firmie. Nie polecam.

@Krzysztof

Co do braku szacunku do pracowników, dotyczy to wszystkich nie tylko nowych pracowników.

@Michał

Większość pracowników jest tak traktowana.

@Michał

W tej firmie jest coraz większy bałagan i chaos, liderzy i kierownicy nie potrafią lub nie chcą znaleźć na to rozwiązania. Pracy z miesiąca na miesiąc znacznie przybywa a zarobki to istna żenada jak na firmę farmaceutyczną przystało. Jedynie tzw. "koledzy kierownika" tylko mają z tego duże profity, reszta załogi jest olewana.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie?

Odporność na stres i M

nicolas

Czy warto byc pracownikiem ochrony w tym zakladzie?

Pietrek
@nicolas

Najlepiej ????

Janosik
@nicolas

Tylko ochrony.

ABasia23

Firma produkująca leki = stawiająca na sterylnosc a śmierdzi potem od samego wejścia

may
@ABasia23

Dodatkowo na produkcji panuje totalny i beznadziejny (usunięte przez administratora) organizacyjno-materiałowy

Skwarek
@ABasia23

Na produkcji też jest taki specjalista, niby jeździ mercedesem, (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pietrek

Daj sobie spokój. Poszukaj innej firmy.

Jaki jest wkład kierownictwa Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

mark

Budowanie "zdrowej" atmosfery zarówno przez kierowników jak i liderów polega na jawnym faworyzowaniu jednych pracowników kosztem innych. Jaki jest wynik takiej sytuacji można sobie bez problemu wyobrazić

Studentka farmacji

Dzień dobry, Jestem studentką IV roku farmacji. Jestem zainteresowana odbyciem obowiązkowych praktyk prze dwa tygodnie w wakacje w Polpharma w Nowej Dębie. Od kilku dni próbuje dodzwonić się na numer główny, jednak nikt nie odbiera. Czy mogłabym prosić o jakiś dodatkowy numer telefonu lub adres e-mail? Chciałabym się skontaktować i zapytać o taka możliwość. Pozdrawiam, Aleksandra

Student
@Studentka farmacji

Czy udało się dodzwonić? Przyjmują na praktyki w tym roku?

@Studentka farmacji

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na adres e-mail; sekretariatnd@polpharma.com

KN

Witam a jak wyglądają sprawy bezpieczeństwa? BHPowcy są w porządku? Narzędzia, maszyny, urządzenia bezpieczne?

Stażysta
@KN

Jest jakiś zespół BHP, bo widziałem ofertę pracy, ale to na kierownika chyba, a ja bez doświadczenia to do zespołu czy za kogoś, czy jednak kierownicze i dać sobie spokój..Mam nie daleko.

@Stażysta

Witamy, poszukujemy kandydatów zajmujących się BHP, z doświadczeniem w obszarze produkcji. Pozdrawiamy Zespół Rekrutacji

MO
@Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie

Witam, Czy oferta jest nadal aktualna?

Zgon

Witam, jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości? Czy jest to praca zmianowa? Jakich zarobków można się spodziewać na start? Jaka panuje atmosfera i czy da się wytrzymać 8 godzin, czy jest tak, że wszytko na wczoraj i ciągle za wolno? Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję.

Magda 30

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy są przyjęcia do firmy i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Magda 30

Dziękujemy za zainteresowanie . Wszystkie aktualne oferty pracy ZF Polpharma Odział Nowa Dęba znajdują się na naszej stronie internetowej : https://polpharma.wd3.myworkdayjobs.com/Polpharma/?source=polpharma.zew. Wszystkie szczegóły dotyczące wynagrodzeń w zależności od stanowiska wyjaśniane są na odpowiednim etapie w procesie rekrutacji. Serdecznie zapraszamy do aplikowania. Zespół Rekrutacji Grupy Polpharma

Hugon

Same pytania i żadnej informacji ze strony pracowników, trochę to zastanawiające choć pewnie jest dobrze i nie ma chętnych do zostawiania tu opinii?

Zostaw merytoryczną opinię o Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie - Nowa Dęba

• Jak się pracuje w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polpharma oddział produkcyjny w Nowej Dębie