Medana

Sieradz

Opinie o Medana

miro

Sieradzki oddział jest prymitywny, uważają że to jest region frajerów którzy będą na nich zasuwać za 1500 zł lub za darmo. Jeszcze te próby dewaluacji umiejętności przez nich na rozmowie w celu obniżenia samooceny kandydata świadczy o tym jaki wyzysk tam może panować, nie polecam.

ooooo

nie mówić mniej niż 3000 brutto.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

firma jest roszczeniowa, rości sobie prawo do taniej siły roboczej.

mmmmmmmmm

nie polecam niskie zarobki, rekrutacja na festiwalu taniej siły roboczej.........

XXX

Wie ktoś może czy przyjmują studentów na praktyki do laboratorium?

Po pierwsze na specjalistycznych stanowiskach gdzie pracują biotechnolodzy i analitycy to zarabia się dużo. Po drugie na produkcji i magazynie też zarabia się dużo o ile jest się pracownikiem medany a PO TRZECIE i najważniejsze najwięcej pracowników niestet nie jest zatrudnionych przez medanę tylko od kilku już lat nową rekrutację prowadzi firma zewnętrzna i ona wypłaca najniższą krajową. Więc stąd rożne opinie bo staży pracownicy mają i pensje i dodatki i 13 i wczasy pod gruszą ale pracownicy z agencji pracy mają najniższą krajową i umowę co miesiąc na nowo przedłużaną. Jest jeszcze dział telemarketingu i tam też dobrze płacą i co jakiś czas tam przyjmują.

oleg

ciekawe kto taka super opinie wysatwia medanie miodów nie ma a płaca szkoda gadać chyba wypowiadali się pracownicy biura tylko. Trzeba zapytać załoge produkcji jacy są zadowoleni.Nie ma jednej pracy tylko jesteś od wszytkiego, a najlepiej żeby o urlopach zapomnieć bo nie ma osoby na zastepstwo.

gabi

pracownik biurowy z długim stażem to wyciąga ok 4 -5 tysięcy. Na początek jest umowa na 3 miechy na 2 tysiące a z czasem jest lepiej. To, że po znajomości tam zatrudniają to prawda, ale gdzie nie zatrudniają po znajomości? Choć ostatnio się to zmienia i jest duża rotacja, bo potrzebują coraz więcej specjalistów. Zaletą są może nie tyle zarobki same w sobie dla świeżaka, ale bardzo dobry socjal firmy. Pieniądze na kązde święta, wakacje i 13stki oraz dodatkowa opieka medyczna.

sekretarka

Ja słyszałam rożnie, ale 6000zł to dyrektor może, a ciekawe ile sekretarka?

rysio
@sekretarka 27.01.2015 21:17
Ja słyszałam rożnie, ale 6000zł to dyrektor może, a ciekawe ile sekretarka?

skąd ty masz takie wiadomości, że 6000 zł zarabiają?

mała

czy ktoś wie jak zarabiają pracownicy biurowi w tej firmie? Słychać, że są dość odpowiednie bo przeciętny pracownik ma 6000zł. Ktoś może wie czy to prawda? Na takie małe miasto takie zarobki?

kUS4

tylko po znajomości;i to rodziny ,pracowałem 9 lat i wiem.a jak kradna.

Sieradzanin

Stwierdzam, że praca w tej firmie to pomyłka. Zarobki marne. A co najważniejsze: praca tylko po znajomości. Poza tym znam wielu ludzi z wykształceniem farmaceutycznym, chemicznym, którym nie udało się dostać. W ich miejsce zatrudniono osoby z "polecenia".

Zostaw opinię o Medana - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medana