Amazon

2 Dodaj merytoryczną opinię
Amazon
counter
2 3413 11528 5 1
Przecwelona kiszka stolcowa
Pracownik

Ja bym mogła za taką kasę robić za popielniczke. Mogliby gasic mi na czole niedopalone zaplute pety, a potem wrzucać mi je do zmielenia do ryja.

Madzia
Pracownik

Pracownicy z dłuzszym stażem to przeważnie cwaniaczki co to brzydzą się wysiłkiem fizycznym.Z doków dostaja dobre wózki od kumpli.Na koncu magazynu sobie spotkania towarzyskie urzadzają.Wielkie chłopy drobnice stowuja,a kobiety ciężary,duże gabaryty.Wstydu nie macie.Nowi najgorszy towar mają do przerobienia.Tak samo na linkach.A pogonic ich wszystkich,niech zarobią na te podwyżke.W końcu im się należy,a nam nie.Babcie,dziadkowie do pracy,a nie młodymi się wysługujecie.

Angel
Były pracownik
 Pytanie

Część,potrzebuje nr do kadr na wro2,żeby coś załatwić.Czy ktoś może podać? Bo nie mam chyba aktualnego,bo nie mogę się dodzwonic.Bede wdzięczna za pomoc

Zobacz wszystkie opinie (11528)

Pracownik magazynowy ds logistycznych 2020-09-03 12:39 przez #chłopak

Przebieg rekrutacji

Po złożeniu swojej aplikacji po kilku dniach odezwała się do mnie agencja Adecco. Po wstępnej rozmowie otrzymałem kilka formularzy i ankiet drogą elektroniczną. Kolejny krok to rozmowa on line z przedstawicielem Amazon- kolejne ankiety/testy.

Pytania

m.in o mój świat wartości, o hipoteczne zachowanie w rozmaitych sytuacjach

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę