2 Dodaj opinię
2 3199 10150 5 1

Opinie o Amazon

Dobradusza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

Czy są tu pracownicy wyższego szczebla? Jak Wam sie pracuje? Jesteście zadowoleni z atmosfery, możliwości rozwoju?

Hfre Nowy wpis

Chyba jef się wkurzył

Ktoś Nowy wpis

Co wy tutaj wypisujecie jakie 4 tys nawet za grudzień tyle nie było gdzie była premia dodatkowa. A pracuje już tutaj trochę i na początku było i wiele lepiej niż teraz. Nagonka na wszystko jest najlepiej jakbyś założył klapki i nic nie widział oprócz swojego działu i tego co masz robić. I najlepiej jakbyś się nie komunikował z ludźmi bo norma ci spadnie,albo będziesz miał oftask. A premia 15 % zapomnij może że trzy razy w zeszłym roku była i to nawet 15 %nie bylo np. 5% za obecność i 1 %za produktywność i to daje całe 6 %. Jadąc do pracy 14 godzin cie nie ma w domu. Także praca na dłuższą metę niezbyt dobra.

..............................
Nazwa działu: Produkcja

ZAROBKI OD 2600 DO 2800 JEŚLI MASZ NOCKI CAŁY MIEŚ ALE TO PRACA NA CHWILĘ 90 % LUDZI PRZYJĘTYCH YU NIE PRACUJE DŁUŻEJ NIŻ 3 DO 8 MIEŚ Z POWODU MOBINGU ,NORM NIE WAŻNE ILE ZROBISZ I TAK MAŁO MIAŁEM SYTUACJE PRZYCHODZI TYP CHWALI MNIE ZA NORMĘ A ZA 2 GODZ PRZYCHODZI INNY I MÓWI ŻE ZA MAŁO ZAŚMIAŁEM SIĘJEŚLI BYŁO BY TAM NORMALNIE NIE BYŁO BY CO 5 MINUT PRZYJĘĆ A I WYLATUJESZ ZA BYLE CO

Tak9Nie
byłem Nowy wpis
@..............................

jest dokładnie jak napisaleś,praca na miesiąc, max 2 (i to tylko pod koniec roku) bo MOBBING jak cholera (wro1)! dalej jak się dasz poznać to jakbyś dobrze nie pracował zawsze coś znajdą żeby się dowartościować chyba że bedziesz kozłem ofiarnym (najlepiej alimenty, kredyty) w przeciwnym razie czujesz się ciągle upodlony przez brak kultury i logiki u większości przełożonych (nie wszystkich), czasem trafi się teamleader, który jest chamskim opryskliwym sepleniącym lub krzyczącym "burakiem" (a-la pis-owiec), którego idea polega na chorej normalności i wyżywaniu się na pracownikach pod sobą! Nie masz ograniczonej tolerancji na idiotów i lubisz psychiczny nieład? = to praca dla ciebie!

Tak2Nie
Czytam i oczom nie wierzę

Co za przygłupy tutaj piszą. Nieudaczniki życiowe, którym nie wyszło, lecieli w... lub nie potrafili zrobić normalnej normy(wystarczy pracować a nie stać i rozmawiać) i teraz ujadają na Amazona. 20 zł brutto to ok 17 zł na rękę lub nawet pełne 17. Wejdźcie sobie na jakikolwiek kalkulator wynagrodzeń w internecie i sprawdźcie. Nie ma nic odprowadzanego od minimalnej tylko wszystko jest oficjalnie na umowie, każda zł którą się zarobi łącznie z nadgodzinami. Wszystko jest na paskach pracodawcy. Ja drugi miesiąc pod rząd będę miał ok 5 tys netto na rękę więc ok 7 tys brutto. Nie oszczędzam się i biorę każde nadgodziny, które są za podwójną stawkę. Oceniam Amazona pozytywnie, porządny pracodawca. Kto się stara i pracuje będzie zadowolony. Osoby, które tutaj weszły chcąc cokolwiek się dowiedzieć na temat Amazona, mam jedną radę: nie wchodźcie tutaj i nie czytajcie tych wypocin wielu (usunięte przez administratora) Ja kiedyś też się tutaj naczytałem i miałem potem klapki na oczach. Poszedłem, sprawdziłem i sam i jest ok nawet lepiej. Pozdrawiam kumatych

Tak6Nie22
@Czytam i oczom nie wierzę

To ile tam naklepałeś 250h w miesiącu? xD To że jesteś koniem roboczym to nie ma się czym chwalić akurat. Też tam pracuję, ale powyżej pół etatu taka praca na podstawowych stanowiskach, to po prostu szkoda życia i zdrowia.

Tak15Nie1
Józef Brzezos
@Czytam i oczom nie wierzę

Ciekawe jak żeś sobie wyliczył że z 20 zł wychodzi tobie 17 zł netto, bo wszędzie wychodzi troszkę więcej niż 14 zł.

Tak9Nie2
lead
@Józef Brzezos

co prawda matematyki nie oszukamy:) ale (20 brutto + 15% premi) - 30 % podatki = 16 zeta ewentualnie 20 brutto + premia prace w godzinach nocnych = 17 netto jak nic ;P

Axel
@Czytam i oczom nie wierzę

Pierwsza sprawa to zarobki, nie bredz 5 tys bo teraz nadgodzin nie ma. Normalnie na reke zarobisz ok 2.600. Nnie kazdy moze robic nadgodzinybo pozniej nie ma transportu. A firma jak to firma nastawiona na wycisniecie max z pracownika za absolutne minimum co akurat mnie nie dziwi, zachwycac sie nie ma czym.

Wojtek
@Czytam i oczom nie wierzę

Skoro pracujesz w Amazonie to znaczy że sam jesteś przygłupem któremu nie wyszło.A sądząc z twoich zachwytów masz osobowość konia w kieracie.

Mirek

Za prace w nocy liczą +20% ale od minimalnej, nie od tych 20zł, to jest nawet mniej niż w dzień? minimalna 17zł

Paulina

Tak jest w Kodeksie Pracy, dodatek nocny to 20% od stawki minimalnej

Tak1Nie1
Lilo
@Mirek

20zł plus 20% z najniższej krajowej.

Tak1Nie1
jerzysar
@Mirek

pierdzielisz glupoty, dodatek za nocke (22-6) to ustawowo z kp 20% do stawki godzinowej (wg umowy) w porze nocnej i nie jest to gole 20% tylko wskaznik, który moze osiagac wyższe wartosci. Najpierw uzupelnij braki wiedzy a pozniej osadzaj, Mozesz zajrzec na portal infor.pl.

Krzycho
Nazwa działu: Finanse

Robert 33

Jaka jest stawka za pracę w niedzielę od 6 do 16:30 ?..I Ile wynosi dodatek za prace w weekend? Przymierzam się do pracy i czekam na dzień 0 na Wro 2,i zastanawiam się jak wyglądają zarobki netto za pełen etat.Ktoś coś wie na ten temat z pracujących???? Pozdrawiam Robert

GhaStAYN
@Robert 33

Nie słyszałem o żadnej premii za pracę w weekend. Stawka dzienna taka sama jak za każdy inny dzień, czyli 200 brutto :) Zarobki często są różne, pewnie od 2300 netto do 2600.

Pablo dział 8

Polecam Amazon - firma jest wspaniała.Atmosfera rodzinna , jak dla mnie i wielu moich przyjaciol ktorych tam poznalem - jest to praca marzeń.Dostajemy na ręke 400euro - to bardzo duzo jak na polaków.Amazon umozliwil mi start w zyciu rodzinnym, dzieki Amazonowi zastanawiam sie nad stworzeniem rodziny - stałe wynagrodzenie , swietna atmosfera pracy - czego chciec wiecej ? POLECAM z calego serca i dziekuje Amazon

Tak8Nie14
bramin
@Pablo dział 8

w Indach otworzyli filię Pablo???

hindus
@Pablo dział 8

W mojej ojczyznie jestes panie wielkiim nababem po zarabiasz ponad 29000 rupii co to za firma ktora tak hojnie wynagradza

Tak4Nie

Wro 2020

Pablo Masakra! jesteś z ukrainy? 400€ za to w Polsce się nie wyżyje

Antoni
@Pablo dział 8

Napisałeś dość entuzjastyczną opinię o firmie i podkreślasz w niej, że atmosfera i relacje ze współpracownikami są bardzo przyjazne. Mnie interesuje poziom zarobków i możliwość uzyskania dodatkowych benefitów. Możesz dodać więcej szczegółów na ten temat?

Robert
@Pablo dział 8

Pablo dzial 8 jest napewno wiecej takich ludzi jak ty,pozbawionych calkowicie ambicji ale to juz masochizm

Nazwa działu: Produkcja

Hej jak wygląda zatrudnienie przez Adecco do Smażona. Pytam jaką się dostaje umowę.? I ile zarobi się w miesiącu. ? Dzięki!

@Dawid

Umowę dostajesz o pracę tymczasową na okres jednego miesiąca. A ile zarobisz to zobaczysz nie będę Cię zniechęcał ;)

Tak3Nie
@Asad

Napisz szczerze ile żadna tajemnica:) plus minus:) pozdro

20 zł +15% premi, (minus podatki) okres rozliczeniowy 3 miesiące

TakNie3
@Dawid

Powiem Ci jak mi to wychodzi za godzinę, robiąc tylko nocki i licząc tą premię frekwencyjną z poprzedniego miesiąca, bo chyba za mojej kadencji tej wydajnościowej jeszcze nie widziałem. Więc wychodzi mi za godzinę około

Nina
@Dawid

Moja córka ma 21lat i dostala3000 jest zwolniona podatku dochodowego a ja 2800na rękę

AMAZON Chlebodawca

AMAZON ostatnio dużo pomaga pracownikom .Pensje za prace sa bardzo wysokie nawet chyba najwyższe na Śląsku . Praca nie jest ani trudna ani ciężka .Kobiety wykonuja prace mozna powiedziec na luzie a męzczyzni nawet nie czuja zmęczenia po zmianie .Efektem tego dobrego samopoczucia w firmie jest fakt , że nikt nie chce zmieniac firmy i szukac innej pracy. Z okazji swiąt AMAZON dal premie pracownikom .Dbalośc AMAZON o ludzi pracy jest na najwyższym poziomie .Dlatego wszyscy pracownicy oddawaja szacunek i najwyższe uznanie dla Managmentu .Pickerzy sa wdzięczni że maja prace i wysokie wynagrodzenie. Gdyby nie AMAZON toby większośc ludzi wrociła tam skąd przyszła czyli na wieś .Tam trudno byłoby sobie przypomnieć i trwać w prymitywnych warunkach , brak prądu , do sklepu po ocet trzeba jechac godzine rowerem , zamiast WC to beczka na odchody. Pomyślcie jak tu AMAZON wam pokazał cywilizacje i nowoczesnośc. Zamiast isc do obory zostawić kał , to tu idziesz do luxusowego WC.

Tak4Nie13
Jacek

Witam, czy ktoś mógłby przybliżyć jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku technika utrzymania ruchu? Jaką umowe proponują na start? W jakim systemie pracują technicy? Jakie możliwości daje firma? Każda informacja na wage złota bo w ogłoszeniu nie ma kompletnie nic. Z góry dzięki

Beata

Przyjazna firma, dobre zarobki. Bonusy w postaci darmowego transportu oraz obiadów za 1 zł. Jest również opcja zostania operatorem wózka widłowego oraz team lidera. Polecam najlepsza firma na Dolnym Śląsku

Tak3Nie10
KorpoKogutKaligula
Nazwa działu: Finanse
@Beata

Normy wysokie, zmęczenie fizyczne i psychiczne, duża rotacja pracowników. Pracodawca dla zdesperowanych ludzi co chcą zarobić trochę grosza a potem znaleźć coś normalnego.

Tak4Nie
Karol
Nazwa działu: Produkcja

Jest możliwość zatrudnienia do WRO 2 na 1/2 etatu ?????

Daniel_wro2
@Karol

Cześć Karol, Tak na magazynie we Wrocławiu (WRO2) jest możliwość pracy na 1/2 etatu. Zachęcam i zapraszam :)

Tak1Nie3
Karol
@Daniel_wro2

Super! Wysłałem zgłoszenie chęci pracy na wro2 do agencji, ale dostałem odpowiedź, że moja aplikacja nie będzie dalej rozpatrywana. Pracowałem wcześniej przez dwa miesiące na pełnym etacie na wro1, do końca umowy z propozycją kontynuacji , ale musiałem przerwać na jakiś czas, czy może to być przyczyną?

Jacek

Witam, czy ktoś mógłby przybliżyć jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku technika utrzymania ruchu? Jaką umowe proponują na start? W jakim systemie pracują technicy? Jakie możliwości daje firma? Z góry dzięki

Zakkk
@Jacek

Też chciałbym się czegoś dowiedzieć

Yachu

Pracować u miliardera za 14 zł ? Buhaauuaaahaauahauahauauaau

Tak6Nie1
Programista

Dziękuję za głos rozsądku. Tak właśnie wygląda szare życie, kiedy nie posiada się dużych kwalifikacji. Bieże się co jest, z nadzieją, że będzie lepiej. Nie twierdzę też, że każdy "robol" to człek z natury leniwy, krętacz i kombinator z "uczuleniem na pracę". Akurat Amazon dynamicznie wprowadza rosnącą normę dla "czynnika ludzkiego", gdyż inaczej "pracownicy-mrówki" by się przystosowali do narzuconej poprzeczki i rozleniwili. A, że znajdą się "stachanowcy", co potrafią (usunięte przez administratora) po hali za dwóch, to nie ma się co dziewić. Tylko że tu są dwie dyskusyjne kwestie: raz, że chcą pokazać, że "dadzą radę i ta norma to pikuś", a dwa to po prostu potrzebują kasy na życie (wykarmienie dzieci, koszty życia, zapłata zaległych rachunków, pozbycie się długu, itp.). Ale kierownictwo (ci z piętra powyżej) nie zna tych czynników, dla nich ważna jest wykonana norma, będąca wynikiem tej ciężkiej pracy. A skoro 91% "mrówek" udało się zrobić 108% normy miesięcznej, to czemu by nie ulec pokusie ustalenia tego wyznacznika jako obowiązujący. A losem 9% obsady nikt się nie będzie przejmował, za miesiąc będą kolejne przyjęcia przez agencję pracy na umowy tymczasowe. Nikt nie zauważy braku obecności Nowakowskiej i Kowalskiego, nie zauważy też kręcącego się po hali Nowackiego i Imadłowskiego. To zwykłe trybiki, które dziś są, a jutro ich los nie jest wiadomy, o ile nie zostały porządnie nakręcone (czyli nie przykładają się do wykonania 100% normy, jak rzecze algorytm marszruty do wykonania "sekwencji odczytowej"). "Ślimakom" dziękujemy, ale prosimy o jeszcze. Nikt "ślimaka" nie potrzebuje, liczą się wysokie słupki na wykresach i premia za wyśrubowanie normy! Swoją drogą zadziwił mnie fragment tego dokumentu o "Amazonie", gdzie mimo dawki stronniczości przedstawiono nieco szerszego poglądu czym jest ta firma. A jej "wspaniałomyślny szef" nie potrzebuje nawet wprowadzenia związków zawodowych, czy innej ochrony "mrówek" przed zakusami "nienormowanych kierowników". Przecież tam jest "doskonała komunikacja"... zatem powiedz panie Jeff ilu Nowaków pracowało w 2019. roku, a ilu jest teraz na hali? A ilu dostało ostatni kwit? Ilu widziałeś na oczy. A w ogóle wiesz gdzie leży Polska, ile jest tu mrowisk i które znoszą najwięcej $ oraz które "mrówki" dźwigają najwięcej. Totalna bzdura w błysku fleszy. Wszyscy wiedzą, że chodzi o wyzysk, by "polskiej mrówce" płacić mniej niż "Tej w Anglii" lub "Innej Niemieckiej". Póki nie udało się naczelnemu wprowadzić robotyzację, to musi ponosić koszty "lidzkiego operatora", ale to się pewnie wkrótce zmieni. I los tysięcy (lub nawet milionów) zatrudnionych zmieni się diametralnie. A wszystko to odbije się na globalnym handlu jeszcze bardziej niż teraz, ogólnie wszyscy na tym stracimy (bo jedna firma chce przejąć cały przepływ towarów i usług, a to nigdy nie jest w porządku) :/. Nie twierdzę, że ta praca to "Największe Zuo", ale jednak zauważam powiązanie "amerykańskiego kapytalysty" z nadzorcą terenów przy granicach dolnego piekła. I to na rodzimym gruncie, z poparciem "Znamienitych Ludzi", co nie widzą w tym nic dziwnego ani złego. Ci z radością pozują przy przecinaniu szarfy w nowo otwartej hali, bo przecież "ludzie będą mieć pracę"... Oni widzą teraz, nie "czają" do czego to może doprowadzić, nawet za kilka lat. Od rewolucji przemysłowej bogaci bogacą się jeszcze bardziej z wyzysku najniżej sytuowanych. Jest też efekt skali, czyli stosunek "roboli" do ilości "nadzorców", którzy z kolei podlegają swoim nadzorcom w służbowej hierarchii. Jest też coś w polskiej mentalności, że człowiek człowiekowi wilkiem. A im wyżej stoi, tym bardziej warczy na tych co biegają w dolinie. I bardzo lubi warczeć na mniejszych, czuje się ważny, gdy przynosi ochłap "Swemu Alfie". Może to właśnie dlatego nie mamy teraz swojej marki samochodu. Bo nigdy nie dbaliśmy o to, co jest dobrem wspólnym. A zniszczyć, zdewastować to prosto.. "bo to niczyje". Za to tanie sprzedawanie się zewnętrznym kapitalistom jest w porządku. To czysty wyzysk polskiego pracownika, o którego rząd powinien lepiej zadbać, skoro sama "mrówka" jest za (usunięte przez administratora) by sobą rządzić. Tymczasem rzad w trosce o obywatela cieszy się z kolejnej Nigdy I idąc dalej w branży komunikacyjnej: nie projektujemy własnych silników, nie tworzymy projektów nadwozi, kokpitów. Co gorsza brak nie tylko tego jednego, ale nawet drugiego rywala, który napędzałby postęp (np. jak we Francji: Citroen vs Renault). Przy okazji, programista czy lekarz na początku musi dać bardzo wiele od siebie. Trzeba się uczyć, poświęcić mnóstwo godzin na teorię i praktykę. A dopiero kilka lat późnej widać efekty tego. Ale oczywiście "inni" zazdroszczą, porównują zarobki (na ogół do swoich marnych). Leniwy człowiek tego nie zrozumie (nie chce i w gruncie rzeczy nawet nie potrafiłby przyswoić ogromu wiedzy!). Wykształcony i obeznany człowiek ma większe możliwości i większą szansę na opuszczenie mrowiska, czego wszystkim "amazońskim mrówkom" życzę :)

Tak15Nie
Zaciekawiony
@Yachu

Dlaczego mój komentarz został usunięty? Boicie się prawdy? Stawcie jej czoła, przyznacie się ile dla was znaczy zwykły człowiek, niech się wszyscy dowiedzą.

Tak3Nie
Realny
@Yachu

Dlatego jest miliarderem najbogatszym człowiekiem na świecie.

Piotr Swindon
Nazwa działu: Marketing

Obecnie 2 rok pracuje w Amaozn Swindon UK, ale kobieta mi ciągle gada i lamentuje że czas do PL wracać więc, pytanko jak tam u was jest, czy naprawdę są takie układy, z checia mogę z każdym z tych menadzerów po angielsku rozmawiać i rekrutacje tak przejść. Swindon Amaazon to nie picking packing ale sortownia spakowanych paczek listów itp. Jkaie są normy po ile godzin dziennie jak zmiana wygląda, czy to prawda że pracuje się 4 dni po 10 godzin dziennie a 3 dni woe, jak tak to super, mój rekord pracy w Amazonie Swindon to 66 godzin w tygodniu byłoby 70 ale kazali do domu iść :) .

TakNie4
Robert
@Piotr Swindon

Jestes w UK to tam siedz,ja wrucilem do PL i bardzo,bardzo zaluje

Tak5Nie
@Piotr Swindon

tak 4 dni po 10 godzin, 20zł na godzine minus podatki to z 14zł, lepiej nie wracaj, (usunięte przez administratora)o coraz większe

Dawid

Witam jaką umowę dostaje się przez Adecco . I jak wygląda zarobek na miesiąc?

@Dawid

20zł na godzine (minus podatki)

Pula talentów

Kochani... rusza rekrutacja do puli talentów we Wro 2. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji - wystarczy tylko wykazać się jednym talentem: wchodzenie w tyłek Pani manager lub zakolegowanie się z Liderką, która już jej głęboko w tyłek weszła lub (usunięte przez administratora) Panu managerowi lub być w tzw " rodzinie". Apogeum kolesiostwa na zmianie RED BACK (dział Pack i Pick) jest aż tak wyraźny, że chyba czas zmienić zmianę ;-) Czy kierownictwo kontroluje co się dzieje w Amazonie? Dlaczego znajomi pewnej liderki, którzy są na zielonym badge'u pracują sobie na stanowisku nie wymagającym normy... łatwiej dostaną konwersję a później jakże zasłużenie zasiądą również na stołku Lidera albo nawet managera.

Tak17Nie
Kochaś z Adecco
@Pula talentów

Zmiana Red back rządzi się swoimi prawami, kolesiostwo i układy a najlepsze jest to, że te niektóre liderki to się czują jakby były na jakimś prywatnym folwarku. No i powiedzcie mi po co tam składać CV skoro stanowisko jest już obsadzone. Ciekaw jestem czy faktycznie te liderki znają angielski i spełniają te wymagania, które muszą przejść ludzie z zewnątrz. Impreza się kręci dalej i dla znajomych na zielonym badgeu dają lekka pracę bez norm tak żeby ułatwić konwersję na Amazon.

Tak14Nie
fred
@Pula talentów

Na WRO1 jest tak samo, wyłącznie kolesiostwo. Jedni mogą nic nie robić tylko przez cały dzień gadać i mają wyrobioną normę, a drudzy zasuwają za dwóch i 94%. Na pick plecaki dostają do pobierania lekkie przedmioty w dużych ilościach, a pozostali walczą z ponadgabarytowymi, pobierając po jednym z lokalizacji. Szkoda nerwów i zdrowia (stawy, mięśnie, ścięgna, kręgosłup). Po 4 miesiącach z przyjmowanych grup po 40 osób zostaje może 2-3, które walczą bo potrzebują kasę na opłaty we Wrocławiu, aby się utrzymać, bo w innym przypadku wrócą do swoich rodzinnych wioch. Rozsądni odchodzą oddając ciepły mocz na to wszystko. Za taką kasę to można znaleźć lżejszą robotę. To jakie mają talenty zarządzający w tej firmie to szkoda komentować, ale ważne że są plecakami.

Tak5Nie
divers

Witam przyjmują na stanowisko pracownik magazynowy-operator wózka widłowego, moje pytania to czy po przyjęciu będą robić uprawnienia na wózek i na wózku będzie się pracowało czy jak to wygląda?? drugie pytanie ile się zarabia na rękę z tymi dodatkami nocnymi i premiami?? a trzecie pytanie na jaki okres dają następną umowę po okresie próbnym?? jak na rok tylko to bez sensu bo nawet pożyczki na remont albo na cokolwiek ciężko będzie dostan na tak krótki okres.

@divers

Z kursami jest różnie, jak Ci się poszczęści to Cie wyślą. Kumpla też przyjmowali na wózkowego, zrobili mu kursy i wywalili przed egzaminem. Będziesz dobrze pracować i się uśmiechać do menagera to może Ci ogarną a może nie. Niektórzy czekają miesiąc a inni pół roku ;) Z doświadczenia mogę powiedzieć, że ten operator to chyba tylko taka zachęta

Andrew
@divers

Na wozki tylko WRO1 przyjmuje. Czy zrobia ci kurs - zrobia, kiedy tego nie wiesz. Moga ci zrobic w ciagu miesiaca a moga za pol roku. Najpoerw dostajesz umowe na WRO1 na 3 miesiace, potem na rok, potem w 90% wywalaja, to czy dostaniesz trzecia umowe na czas nieokreslony zalezy glownie od tego jak bardzo polubi cie manager...

@Andrew

Jeśli masz znajomości w HR na górze to dostaniesz od razu umowę na cały rok przy konwersji. Dziś kolega miał konwersję i dostał umowę na cały rok. HR ????

Picker

Dla wszystkich szukających opinii pracowników tak jak ja szukałem przed telefonem do nich. Praca nie jest jakoś mega ciężka, przerwy są spoko rozłożone, czas jakoś płynie. Chodzenie faktycznie męczy, czasami na niektórych działach trzeba też dźwigać. Miałem już kilka razy sytuację, że wysyłali mnie samego po produkty teamliftowe(grupowe podnoszenie, czyt. 2 osoby) Bo zamiast dać pomoc to woleli drugiego też puścić w proces. Nie chce nikogo obrazić ale żeby tam dłużej pracować trzeba trochę mieć "umysł niewolnika". Podpięcia pod skaner i wieczna kontrola, zdarzały się poganiające wiadomości od liderki, że za wolno robimy. Wchodzisz, zakładasz kamizelkę, badga, bierzesz skaner i jesteś robotem,numerkiem, rubryką w wykresie. Cóż, nie wszystkim to przeszkadza. Dużo ludzi, którzy tam pracują I są zachwyceni to ludzie, którzy pewnie nigdy porządnej firmy nie widzieli i są zachwyceni.

Tak7Nie
NiewolnikSystemu

Czy na imprezę pracowniczą tą co będzie na Stadionie mogę zabrać. Osobę towarzyszącay????

@NiewolnikSystemu

Nie. Ja bende.

@NiewolnikSystemu

Nie, było mówione kilka razy, że bez osób towarzyszących.

NowyNiewolnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich. Wie ktoś coś na temat imprezy pracowniczej i powie jak to mniej ej więcej było be tamtym roku i jak to ma wyglądać w tym roku? I czy można zabrać osobę towaru? Z góry dziękuję za pomoc

Koras
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy będą przyjęcia jeszcze na pół etatu na weekendy ?

Bambus
 Rekomendacja

a bo was tam od (usunięte przez administratora) jak chińczyków i macie wszyscy (usunięte przez administratora) skośne oczy !!!!

yeelo

Cześć, jak wygląda rekrutacja na Area Managera w Amazon? Jakie są stawki i jak wygląda praca?

TakNie3
@yeelo

Wystarczy, że mi dasz ???? moja dziewczyna mi dobrze robi to jej załatwiłem ciepłą posade w HR... A nie miała ani wykształcenia ani doświadczenia. Tzn doświadczenie to ona ma ale w czymś innym ???? więc sobie siedzi na górze i nic tam zbytnio nie robi. Może i Ty się do mnie usmiechniesz i też Ci coś załatwię ????

Tak6Nie4
Andrzej

Odnosnie samej pracy mozna powiedziec, ze tragedii nie ma. JEst troche wymagajaca fizycznie, gdyz duzo chodzenia, cale praktycznie 10 godzin na nogach, w zaleznosci od dzialu mozemy duzo chodzic i schylac sie badz sa tez dzialy na ktorych duzo chodzimy i dzwigamy. Na krotki i sredni okres max do roku ok. Przechodzac teraz do konkretow: 1. Pieniadze - slabe. 20 brutto na godzine we Wroclawiu to wrecz kpina, bo znalezc obecnie w miescie prace powyzej 23 zl to zaden problem, tymbardziej, ze oprocz wyzszych stawek wiekszosc firm proponuje duzo dodatkow jak premie, multisport, luxmed, ubezpieczenie prywatne 2. obiady - na 4 dni pracy grafikowej w danym tygodniu moze raz trafi sie przyzwoity, wiekszosc to (usunięte przez administratora) ktorego lepiej nie jesc 3. atmosfera - jak najbardziej ok, duzo pozytywnych ludzi, managerowie ktoryc sam poznalem bardzo w porzadku, liderzy w wiekszosci rowniez, choc i niezbyt sympatyczni/chamy sie rowniez zdarzali 4. umowa - o prace to na plus, ale wiekszosc osob zatrudniaja na umowe o prace tymczasowa przez agencje na miesiac. I tak obecnie umowy przedluzaja co miesiac przez pol roku, dopiero pozniej oferuja umowe przxez Amazon na 3 miesiace a nastepnie rok. Po rocznej wiekszosc ludzi wywalaja by nie dac umowy na czas nieokreslony. 5. Agencje - najwieksza zmora tej firmy. Ludzie kompletnie niekompetentni, kopletnie nic wiedza, czepiaja sie o byle co typu przedluzyl pan sobie przerwe o minute... albo co slyszalem jak robili ludziom problemy za 98% normy w danym dniu i nieistotne bylo, ze nie bylo zbytnio roboty i zdarzaly sie zastoje. Czesto do tego wprowadzaja w blad, gubia papiery, nie odnotowywuja urlopow, wyplaty praktycznie kazdy ma inna mimo tego samego grafiku, typowi ludzie z lapanki bez zadnego doswiadczenia. 6.

Tak11Nie
divers
Nazwa działu: Produkcja

Witam jest oferta pracownik magazynowy-operator wózka widłowego,czy po przyjęciu robią uprawnienia i na wózku będzie się pracowało?? Ile zarabia się na rękę z dodatkami nocnymi i premiami?? Na jaki okres następna umowa po 3 miesiącach bo jak na rok to nawet pozyczki na remont nie można wziasc na tak krótki okres

Paiisaoo

Praca nie najgorsza, można się przyzwyczaić. Ludzie bardzo sympatyczni, stawka nie najgorsza. Nie ma na co narzekać.... no nie do końca. Agencje to jakaś porażka, no może nie agencje, a agencja (jej nazwa zaczyna się na a ;)) i to porażka przed duże „P”. Zacznijmy wiec od początku: -przygotowany przez agencje „dzień 0” - kompletny brak przygotowania przez Panią prowadząca, Pan jej towarzyszący robił za szare, zbędne tło. Większość szkolenia grupa przesiedziała z rozłożonymi rękoma, bo całość była tak chaotyczna. Pani nic nie wyjaśniła, na nic nie była w stanie odpowiedzieć, no pogratulować doboru jednostki. -w ciągu pierwszych dni pracy, po oczywiście jakże wprowadzającym ww szkoleniu doszło do sytuacji w której zagubiłam się na hali (jest ona jednak dosyć spora) co kosztowało mnie spóźnieniem się z przerwy 3 minuty. Po niedługim czasie pracowanie agencji przyszedł do mnie poinformować o upomnieniu. Wyjaśniłam co się stało, ze to tylko 3 min, które jestem w stanie odpracować i jestem nowa, na co dostałam odpowiedz „kolejne upomnienie będzie pisemne bo nie można tak robić”.... Dzięki za wyrozumiałość dla nowego pracownika -nigdy, ale to nigdy, nie można się do nich dodzwonić. Można dzwonić i dzwonić w godzinach ich pracy i nic z tego. Po osobistym upomnieniu że „no jednak czasem wypada ponieść telefon” słyszy się „to proszę dzwonić aż nie odbierzemy” co jest chyba najgłupsza możliwa odpowiedzią w przypadku gdy dzwoni się do nich w godzinach ICH PRACY, podczas gdy oni potrafią telefonować po godzinie 21. -zadanie pytania zazwyczaj kończy się na nie uzyskaniu odpowiedzi z powodu „powodów”. Generalnie biuro tej agencji to jedna wielka strefa niekompetencji, rozkojarzenia i braku kultury. Mocno NIE POLECAM i jeśli już ktoś ma się skusić to zalecam pójście do tej drugiej agencji, która jednak wydaje się wiedzieć co robi :)

Tak9Nie1
Kubson
@Paiisaoo

Agencje to porażka, to bardzo niekompetentni ludzie, na HR jest identyczna sytuacja.Zapytałem się raz dlaczego dostałem feedbacka za 94% normy, a mój kolega miał w tym tygodniu co dostałem średnią 90% normy i feedbacka nie dostał , to oni sami nie wiedzieli co mi powiedzieć i palnęli coś żebym sobie poszedł . Tak samo cyrki z urlopami, wziąłem raz 2 dni urlopu wypoczynkowego to w 2 dzień wydzwaniają do mnie "dlaczego pana nie ma w pracy?" haha . Koleżanka była na chorobowym na końcu miesiąca i nie miała jak podpisać nowej umowy (ale dzwoniła to mówili, że przedłużyli jej) , przyszła do pracy na początku stycznia i okazało się, że zablokowali jej badge i nie może wejść na hale w ogóle... spędziła godzine przed drzwiami wejściowymi , parę razy odwiedzała ją babka z agencji która nie wiedziała co ma robić, po czym wysłali koleżankę do domu (oczywiście trzeba było dzwonić po kogoś z rodziny żeby przyjechał, bo dojazdu innego nie ma) i kazali jej przyjść za tydzień jak jej badge odblokują.Także to są właśnie agencje adecco i randstad.

Tak6Nie
Kochaś z Adecco
@Paiisaoo

Jeśli chodzi o Adecco to faktycznie jest porażka... najbardziej wkurza fakt, że niektórzy "Admin Support" w stosunku do ładnych dziewczyn wszystko załatwią i są bardzo pomocni ale mi już nie chcieli tak ochoczo nic wyjaśnić. Uważajcie jeśli chodzi o nich bo raz tylko chwilkę rozmawiałem z koleżanką (oczywiście na przerwie) to jak to zobaczył jeden kochaś (może poczuł się zagrożony ;-) to przyszedł do mnie z jakimiś uwagami, że coś za słabo pracuję i chyba nie dostanę umowy na następny miesiąc i żebym nie rozmawiał więcej z tą koleżanką.... aż tak się koledzy z Adecco rozzuchwalili.

Tak8Nie2
Karczi
@Kubson

Ja miałam sytuację, że wybrałam tylko 2 urlopy na żądanie i to a odstępie miesiąca czasu na świadectwie pracy mam, że wykorzystałam 4 dni KIEDY (usunięte przez administratora)? Pamiętam ile razy brałam urlop i kiedy

Olek

Przyjazna firma. Dobre zarobki a do tego miła atmosfera. Amazon to najlepsza firma na Dolnym Śląsku. Można awansować rozwijać się i zrobić uprawnienia na wózek widłowy. Również obiady są za 1 zł i darmowy transport. Polecam

Tak1Nie22
Klara z BHPowiec
@Olek

Serio? wow ale super już tam lece, zadzieram kiece i lece (usunięte przez administratora) nie no dobry żart tymfa wart, najlepsza firma pod jakim względem czy był robiony ranking? Obiad za 1 zł, a powinien być za darmo, bo to jest nie obiad a posiłek regeneracyjny, który każda firma musi zrekompensować pracownikowi w świetle przepisów prawnych. Wydateek energetyczny jest bardzo duży, więc ten posiłek się należy jak psu miska z wodą. Dziękuję i tyle w temacie. (usunięte przez administratora) Okres zimowy: w przypadku mężczyzn – efektywny wydatek energetyczny organizmu w ciągu zmiany roboczej przekracza 1500 kcal (6280 kJ), w przypadku kobiet – efektywny wydatek energetyczny organizmu w ciągu zmiany roboczej przekracza 1000 kcal (4187 kJ) Okres letni: Pracownicy wykonujący pracę na otwartej przestrzeni, gdy poziom efektywnego wydatku energetycznego w ciągu zmiany roboczej ustalono powyżej: 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn, 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet

Yachu

Amazon ? 14 netto :-) Jest dobry (usunięte przez administratora)

Tak2Nie2

Zostaw opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie