Amazon

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Amazon

Klient

Z tego o słyszę o tej firmie to jest ok powiem jedno cieszcie się ze macie pracę pozdrawiam serdecznie Leszek

@1234

Nie jest tak ok, zależy gdzie trafisz. A takiej pracy prostej masz pełno teraz wszędzie. Ja to zawsze mówię, to nie jest praca dla normalnych ludzi, wszyscy co na dłużej się tam zatrzymali to albo lepsze stanowiska, albo są nie ten-teges hehe

@Kynio

Jest ok. Ta praca nie jest prosta ale dobrze płatna. Musiałbym być skończonym frajerem żeby z niej zrezygnować.

Gdzie się lepiej pracuje Wro1 oder Wro 2

Znasz kogoś kto pracuje w logistyce przy odprawie tirów Wro 2

@1234

Już dawno skończyło się takie myślenie! Cieszcie się że macie pracę... co to za gadanie? zapewne kogoś kto 20 lat siedzi na jednym stanowisku i boi się zmian.

@Sylwia

Chyba jednak jestem zbyt tępa żeby to zrozumieć.

Dziękuję Amazone pozdrawiam Wro2

@Sylwia

Praca monotonna to fakt ale na głowę wam nie pada nie odczuwanie upałów i zimna bo klima i ogrzewanie popracujcie trochę na zewnątrz pogadamy zaznaczam ciężka i fizyczną praca i cholernie odpowiedzialna pozdrawiam

Jesteś w błędzie SYLWI

SYLWI ROZUMIESZ I TO BARDZO DOBRZE POMYSL JEŚLI ANALIZUJESZ WSZYSTKO 16 M56

Pajac z HR Nowy wpis
@Kynio

sporo fajnych ludzi ucieka po kilku miesiącach bo też, żeby się dostać na lepsze stanowisko to trzeba albo (usunięte przez administratora).nie każdy ma na to ochotę i uciekają albo traktują jako pracę dodatkową na weekendy. Fakt jest jeden - ludzie co już tam pracują dłużej to raczej nie za bardzo z głową mają poukładane ;-)

Sylwia

Marzę żeby pracować w Amazon jako sprzątaczka kibelkow i podłóg.

@Sylwia

Dobre haha haha hala od metra dziennie 4tys to jest pomysł jest tam tyle miejsca ze można jeździć zamiatarka albo traktorem

@Sylwia

Kable można karherem pisuary tez można to usprawnić idę w to haha haha pozdrawiam Wro2 i Boguszów-Gorce

Romek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Elo czy to prawda że po przepracowaniu roku firma opłaci mi kurs prawka na Tira ???

Stefan

(usunięte przez administratora) wyzysk dyskryminacja pracowników za śmieszne pieniądze nie polecam(usunięte przez administratora) W(usunięte przez administratora) dochodzi do(usunięte przez administratora) od strony lidera

Pracownik Ochrony

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Janko
Kandydat

Czy ktoś coś wie na temat przyjęć w kolbaskowo? Podobno brakuje ludzi a na dzień zero czekam już tydzień czasu

@Janko

Ja składając papiery w wrześniu dzień zero miałem dopiero na początku listopada więc trzeba trochę poczekać.

@anonim

Ja składałem pół roku temu i dalej czekam na odzew, ale jestem dobrej myśli, że się uda.

@anonim

to aż tak Ci zależy na tej pracy? :D

@Sylwia

Tak. Mogę czekać na odzew od nich nawet parę lat.

Janek
Kandydat

Jak to jest ze pierwsze co wysyłają na badania do lekarza a później czekasz i czekasz na rozpoczęcie pracy.. Już 3 tydzień czekam na rozpoczęcie i dalej nikt nic nie wie o dacie rozpoczecia

@Janek

no ciekawe :D może mają jakiś problem z działem HR, bo przecież wysłanie do lekarza to pikuś

Llllll
Kandydat

Czy wie ktoś kiedy będą przyjęcia do pracy

@Llllll

Przecież tam z 500 osób zwolnili teraz po sezonie. Przyjęcia zaczną się najprawdopodobniej większe dopiero kwiecień-maj.

????
@Llllll

omijaj ten zakład z daleka

@????

dlaczego? bo to dość poważne słowa, dobrze by było jakbyś podał konkrety :)

Do Hyrrrrra A.

Dlaczego laska w (usunięte przez administratora) jest najsłabsza, z nikim nie współpracuje i najmniej robi case, tt.. a mimo to ma dostosowywany grafik pod chorego dzieciaka, ciagle robi na ot i zarabia 5000+ netto ??

Assad
@Do Hyrrrrra A.

A co cię ktoś obchodzi? Życia swojego nie masz że się wtrącasz w czyjeś???

@Assad

bo sprawiedliwość to ważna rzecz? i równość wśród pracowników? ja tam nie pracuje ale już takie coś mnie bardzo zniechęca skoro są podziały na lepszych i gorszych.

Hehe

Chyba trochę przesadzacie(usunięte przez administratora) za darmo testy macie za darmo 3 przerwy dojazd za darmo kawka za darmo jak ktoś umie to i nawet się poobija w pracy...

Pynio
@Hehe

Nie za darmo, tylko większość ciśnie tam na 200% wydajności swojej. Sobie tak nawet ostatnio myślałem, że to by była spoko praca całkiem, gdyby było normalne tempo, normalne normy i normalna płaca jak na zachodzie. Wtedy tak, ale to co mamy w Amazon PL to jest czysty wyzysk. Dzień pracy to jest dzień wyjęty z życia jak ktoś jeszcze te 2h dojeżdża. Obiady mimo, że szczyt sezonu beznadziejne. Te 700-800 kalorii to jest za mało przy takim wysiłku. Powinien być obiad zarówno mięsny jak i vege po 1000 kalorii minimum. Te ostatnie dokładanie po 45minut do czasu pracy też jest bezczelne, bo to jest godzina snu mniej! Szkoda gadać, ja nie polecam nikomu, po sezonie się zwalniam, niech sobie ua tam robi, powodzenia.

Haha

Polaki....

Co ty gadasz człowieku...
@Pynio

Jak dla ciebie praca w Amazon jest bardzo ciężka i sporym wysiłkiem to nic o życiu nie wiesz o ciężkiej pracy. Zapraszam na budowę... Dowiesz się co to znaczy bardzo ciężka praca w zimnie, upale, deszczu, słońcu... Doceniasz nawet swój obiad "za mały" wymagania typowego(usunięte przez administratora) wam nigdy nie będzie dobrze...

Marika
@Hehe

Hehehe. Testy za darmo są w całej Polsce. Dostają je za darmo z ministerstwa zdrowia żeby walczyć z wirusem. Dojazdy za darmo? Dojeżdżają np: ...z Nysy ..? Kto dojedzie autem własnym ? Nikt?. Zresztą Amazon musi bazować na pracownikach bardzo daleko mieszkających. 3 przerwy ? . 2 przerwy płatne i jedna darmowa. Przerwa darmowa (obiadowa) wymaga podliczenia ... 24.30 zł brutto to 29.14 brutto dla Amazona (koszty płacy pracownika + koszty pracodawcy np: składki) czyli 35 minut to jest 17.01zł które Amazon zaoszczędza i daje wam objad 1 daniowy średni. A wam mówi że za darmo go macie czy za 1zł. Kawa czy herbata jest niskiej jakości ale jest ... Pewnie Amazon może coś tam odliczyć z kosztów w zamian za coś dla pracowników. Z drugiej strony kawa nieźle pobudzą a jak, pracownicy pobudzeni to i wiadomo.

Krzysiek
@Marika

Co to znaczy że za darmo dostaje testy z Ministerstwa ????????? A Ministerstwo skąd dostaje ??????????? Ministerstwo najpierw zabiera nam pieniądze, a potem marnotrawi je na niepotrzebne testy....tak to działa Jakie za darmo ? Gdybyście jeszcze nie zajarzyli to my zwykli ludzie ciężko pracujący płacimy za te testy. Zwykły pracownik w Polsce zarabia 4 razy mniej niż taki Niemiec a mimo tego korpo i tak nie da ani grosza więcej Polakowi. W jakie bajki wy wierzycie

Natasza
@Marika

Co z tego, ze są za darmo, skoro są niewiarygodne. Miałam negatywny w Amazonie, a następnie wynik ze szpitala - Covid pozytywny

Joke

Nie ośmieszajcie się już!!!! Jesteście jedną z najgorszych firm. Wykorzystujecie ludzi, traktujecie jak roboty. RADZĘ OMIJAĆ AMAZONA SZEROKIM ŁUKIEM. Reklamujecie się już w tv bo macie mało chętnych do pracy ojoj coś ciężko z wami

@Joke

Witam, W Amazon nikt nikogo nie wykorzystuje, nie zmuszamy nikogo do pracy u nas. Reklamy reklamami ale gwarantuje że chętnych nie brakuje :) Co do oszczerstw związanych z pracą jak roboty... W pracy trzeba pracować, system monitorowania pracowników działa bardzo dobrze stąd ktoś kto się zwyczajnie obija traci zainteresowanie z naszej strony i rozwiązujemy umowę. Wystarczy pracować i wszystko będzie dobrze :) Pozdrawiamy serdecznie, zespół Amazon Polska

@Joke

Niech się Pani już nie kompromituje. Żałosny ten Pani wywód Nie pozdrawiamy

@Amazon Polska

Proszę przestać trollować i siać dezinformację spod naszego nicku. Dziękuję

Amazon Polska

Witam Pańska odpowiedź jest czystym hejtem i prowokacją. W Amazon pracują ludzie i wykonują świetną pracę! Nikt nie pracuje jak robot. Fakt że praca jest monotonna i powtarzalna ale to nie jest powód nazywania kogoś robotem. Kwestie i przekonania polityczne proszę zachować dla siebie. Dziękujemy, Amazon Polska

Amazon Polska

Witaj, Osoby zza granicy bardziej są pracowite niż szcep takich osób jak Pan gdzie doświadczenie i sposób wykonywanej pracy pozostawia wiele do życzenia a mimo to i tak dajemy szansę bo fajnie gdzieś zacząć, najwięcej niezadowolonych osób z Amazon nie ma super ani wykształcenia ani doświadczenia, nikt kto pracuje sumiennie u nas nie ma problemów, należy zacząć od siebie... Pozdrawiamy

Janusz Świt
@Amazon Polska

Nie ośmieszajcie się (usunięte przez administratora) ukraincy bez wykształcenia podszywający się pod amazona - jesteście (usunięte przez administratora) i możecie wracać do siebie - nikt za wami nie będzie płakał...

@Janusz Świt

Witaj :D Bardzo nas cieszy opinia eksperta w tym co nasza firma robi, najbardziej podziwiamy umiejętność pana rozpoznawania ludzi po słowach w internecie. Miłego dnia! Amazon Polska :)

Adam

Witam sprawie pracy.Czy można zatrudnić przez Amazon nie przez Agencję

N

Hahaha

Zhl

Kłamstwo

Paulos
@Amazon Polska

Chyba obrażacie ludzi, którzy uczciwie pracują, skracając sobie przerwy, a i tak nie wyrabiają tych ekstremalnych norm, bo po prostu nie mają takiej kondycji fizycznej, aby biegać 18 km na zmianie bez zwalniania.

Andrju
@Paulos

Tam nie trzeba wcale biegać, kluczem jest sprawne wybieranie produktów i skanowanie. I robi się nawet więcej kilometrów ok 20-25 na zmianie. Ta praca nie jest szczególnie ciężka fizycznie, ciężko to ja pracowałem w rolnictwie na zachodzie, albo na produkcji w automotive, trzeba mieć trochę kondycji tylko, głównie w nogach, bo albo łazisz albo stoisz 10h i zdrowy kręgosłup. Jak tego nie ma to sobie darujcie taką pracę, bo się zajedziecie tylko.

Jacek
@Amazon Polska

Akurat!!! Wystarczy, że ktoś czuje się trochę słabiej w danym dniu i zamiast 100% normy zrobi 99,2%. Od razu przybiega panienka z agencji z upomnieniem na piśmie, strasząc, że kolejne wiążą się że zwolnieniem.

Hads
@Amazon Polska

Mój syn pracował do wczoraj przez 2 miesiące. Flaki sobie wyparował..dzień nie robił z 30 km..norma nie do zrobienia bez energetyków 8 haju chyba .jak większość robił z 60..kilku robiło po 100..z 20 osób tylko 2 przedłużono umowę zlecenie .

Kto pytał
@Hads

Dzień nie robił? To nieźle... Widzę że kontrolujesz krokomierze ludziom że precyzyjnie wiesz kto ile przeszedł... Swoją drogą syn też (usunięte przez administratora)jak mu mamusia musi komenty pisać na forum.

Nn

Żart jakiś.

Heh
@Andrju

Pracowałam w Automotive i była to o wiele lepsza praca od Amazonu.

Tomek
@Amazon Polska

Hahaha źle coś zrobisz i ciecia masz za sobą gorzej jak na komendzie zeznania co robiłeś gdzie byłeś hahaha (usunięte przez administratora) miałem taką sytuację poszedłem do ubikacji 5 minut mnie nie było i wołają ciecie gdzie byłeś najlepiej pampersa mieć na (usunięte przez administratora) taka prawda i w (usunięte przez administratora) lecą na godzinach pracy obliczcie sobie (usunięte przez administratora)

Janusz
@Amazon Polska

Traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) i jak jednorazowe (usunięte przez administratora) Ludzie to nie roboty ani pionki na szachownicy. Ludzie mają życie i rodziny, nie są tylko po to żeby wam służyć i być waszymi darmowymi parobkami

Natasza
@Amazon Polska

To jest prawdziwa dyskryminacja. "Osoby zza granicy są bardziej pracowite" - to wszstko co musicie wiedziec o pracy w Amazon. Polacy są tu dyskryminowani. Ludzie np. z Ukrainy robią co chcą, bo są niby bardziej pracowici. Jest to nieprawda. Prawdą jest natomiast, ze Polacy są dyskryminowani. Przełozeni przymykają oczy na działania Ukrainców, którzy robią co chcą, w zasadzie to się obijają (znaczna część), a Polacy są poganiani. Wystarczy zatzrymac sie na chwile, a juz zbiera się (usunięte przez administratora)Myślę, ze wynika to z obawy o oskarzenie o dyskryminację Ukraińców. Jednak przez takie działania to Polacy są dyskryminowni.

Kynio

Najlepsza firma w której pracowałem. Mógłbym robić za minimalną i jeszcze bym dopłacał za pracę.

Bandzior
@Kynio

Nie bez powodu Szkopy wyrzucili Amazona od siebie. A Amazon przyszedł do Polski i tu korpo może robić co tylko dusza zapragnie bez żadnych ograniczeń.

Aga
Kandydat

Czy jest możliwość zatrudnienia przez amazon bezpośrednio czy tylko Agencja?

@Aga

Witam, tylko przez Agencję.

@Aga

Nie tylko przez agencje. Wro1 zatrudnia wózkowych bezpośrednio. Wro3-Wro4 też tylko bezpośrednio, bo tam trzeba mieć badania m.pracy porobione.

@Kynio

Polecam przez agencję. Mogę nawet robić za pół minimalnej dla Amazon.

Adam

Czy warto przejść na niebieskiego Badga? Jakie są + i -? Ile czasu można być na zielonym? Co po tym czasie?

@Adam

Największym plusem chyba jest dodatkowa kasa na święta z zfśs, no i przy innych okazjach. Dłuższa umowa jest o prace. 3 miesiące, potem rok, potem na stałe, ale to ciężko dostać. Benefity, możesz wziąć luxmed dla siebie czy partnera, ubezp. na życie aviva i multisport. Firma płaci to, ty płacisz jedynie podatek od tego, bo jest to traktowane jak dodatkowy przychód. Kod rabatowy na zakupy w amazon, musi być produkt sprzedawany przez amazon i jest to bodajże 10% zniżki. Kiedyś chyba było 15% i 10% na elektronikę, nie wiem dokładnie. Nieraz przy promocji się coś opłaca tak kupić. Jest to maksymalnie 100e do wykorzystania w roku tej zniżki. Na zielonym można chyba maksymalnie być 9 miesięcy.

Mietas

To forum o Wrocławiu wypad

Kondziu

Amazon (usunięte przez administratora) nie polecam Liderzy obrosli w piórka (usunięte przez administratora) z dyskryminacją na każdym kroku Nie polecam tej pracy szkoda zdrowia

Rabarbar
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Cześć. Mam pytanie do osób, które miały możliwość odbycia stażu w Amazonie. Dostałam ofertę stażu na stanowisko Area Managera. Ktoś ma podobne doświadczenie? Czego się można spodziewać? Czy relokacja jest warta tego doświadczenia? Jaki jest poziom tego stażu?

Strzelec
Kandydat

Witam chciałbym zacząć pracę w Amazon WRO1, mam doświadczenie 12 lat na magazynie. Gdzie zadzwonić lub napisać? Pozdrawiam

@Strzelec

Witam, kontakt z HR i poprawadzą za rączkę lub do Agencji Amazona. W internecie Hasło Amazon i wiesz wszystko.!

@Irena

no chyba jednak nie wie nic skoro dotarł aż na forum :D 12 lat pracy i dalej jak dziecko... co za ludzie

@Strzelec

Nie Idź tam (usunięte przez administratora)

Strzelec
@Sylwia

Użyj kultury a (usunięte przez administratora) odpowie, polacy dramat, dramat

!

ktoś sprawdza osoby na chorobowym które latają sobie po sklepach zamiast siedzieć w domu i (usunięte przez administratora) tylko za swędzi i już wolne kombinowanie chodzi tu o jedną Panią niech się lepiej na głowę przebada

Jack
@!

A tobie pajacu co do tego,jej sprawa.Kobiecina wyszła do apteki i potem poszła po chleb a Ty robisz zaraz jakiś cyrk.Może ta pani mieszka sama i musiała wyjść do apteki.Ty też będąc na chorobowym nieraz biegasz po sklepach.Nieznasz sytuacji to się nie wypowiadaj.A skoro widziałeś bądź widziałaś tą panią to trzeba było najpierw podejść do niej i porozmawiać a potem pisać takie bzdury.

Maja
@!

Pamiętaj że karma wraca.Ktoś kiedyś na Ciebie tak będzie skarżył-tylko że jesteś młodą osobą i jeszcze nie zdajesz sobie sprawy z tego.A jeśli chodzi o badanie głowy-to wkrótce się przekonamy komu będą badać.To jest forum o pracy a nie o tym czy ktoś lata po sklepach.A zresztą nic Ci do tego.

@!

A czy chorobowe polega na tym żeby koniecznie nie wychodzić do sklepu ??? Co to za denne rozumowanie ? Druga sprawa to co cię to obchodzi ???? To nie jest twoja sprawa co ktoś robi na chorobowym. Ogarnij się człowieku...

Jack
@!

Sory to moja mama więc się wku

Lena

Nie na każdym l4 trzeba leżeć

amazon
@!

i po co usuwacie komentarze boicie się prawdy dzisiaj widziałem jedna pania od nas z pracy latała sobie po Wrocławiu a jest na chorobowym dobre pani(usunięte przez administratora)

@amazon

Po co cię to interesuje ???????? Zajmij się swoimi czterema literami człowieku... Ciekawe czy byś się tą Panią zainteresował gdyby konała na środku magazynu ????

Cyweta
@amazon

Kogo to obchodzi?

@Denis

A co Ty się tak drzesz? Wyluzuj trochę, to nie sprawa życia i śmierci, poza tym ten ktoś kabluje w necie, a w pracy pewnie cicho siedzi

@Cyweta

może ma w tym jakiś interes, nie sądzisz?

@Sylwia

Po pierwsze dziewczynko to w żadnym komentarzu się nie...''darłem''... Po drugie to ten gość co się czepia innych ludzi ma ewidentny problem i to on powinien wyluzować. Po trzecie to dlaczego bronisz takiego typa ???...nie obchodzi mnie jego interes tylko to że zachowuje się jak zwykła (usunięte przez administratora)

@!

Co cię to obchodzi (usunięte przez administratora)na pick za te frytki kilometrów w (usunięte przez administratora) masz łeb to kombinuj a nie do emerytury jak słyszę ludzi w autobusie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) nieudaczniki

Klaudia
@!

Żeby tobie(usunięte przez administratora)O się źle nie działo niech Ci ziemia lekko....

Nas

I tych pseudo menager (usunięte przez administratora) dziewczyny chodzą (usunięte przez administratora) lizać potrafią a później tobie (usunięte przez administratora) obrabiają jejgorsza to ta (usunięte przez administratora) co jest przy mikrofonie udaję dobrą a najgorsza zołza

Prosto

Jest spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 946.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 728, z czego 240 to opinie pozytywne, a 152 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amazon?

Liczba opinii klientów firmy Amazon, to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, a 12 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 36 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.