Amazon

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Amazon

AnonimRP Nowy wpis
Pracownik

Pozdrawiam Ole z Wro2 taka fajna blondynkę z chrypka ☺️

Ed Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@AnonimRP

Ta co ma taki przepity głos? Niezły masz gust gościu xd

Jeff Nowy wpis
Pracownik

Dramat. Wszędzie już płacą lepiej niż w Amazonie. Nawet Chińczycy z Sheina płacą na początku 26.5

robert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Pracownik
 Pytanie

No to się porobiło. Jeżeli Niemcy pójdą na ostro i wprowadzą stałe kontrole na granicy to będzie to cholerny kłopot dla Amazona, szczególnie wobec zbliżającego Peak Time. Czy w Amazon ukonstytuował się już sztab kryzysowy?

anonim
Pracownik

Grzegorz Czekaj urodził się w (usunięte przez administratora) rodzinie matka i ojciec nadużywali alkoholu ojciec często przychodził naje&any i madka też. Dlatego w domu niemieli co żreć. jeszcze wtedy Grzegorz Czekaj nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black no i pewnego wieczoru gdzie ojciec Grzegorza Czekaja który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black przyszedł naje&any no i wtedy to się zaczęło madka też była najeb&na ale ojciec bardziej no i ojciec poszedł spać a madce która go urodziła zaczęło jej się chcieć ruch&ać poszła więc do pokoju Grzegorza Czekaja a tam Grzegorz zaczął się już fiu&em bawić madka mówi mu póki ojciec śpi to mi ci&kę wyliż i tak Grzegorz Czekaj który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black zaczął madce która go urodziła ci&kę lizać jak już ją wylizał to madka mu mówi teraz mój mały syneczku wypie&ol mi ci&kę i Grzegorz Czekaj który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black zaczął mamusi ci&kę penetrować wten jak jej ci&kę zaczął penetrować to ojciec się obudził i powiedział co mamusi ci&kę penetrujesz to teraz tatusiowi h&ja wyliżesz i Grzegorz Czekaj który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black zaczął h&ja lizać . Pewnego wieczoru gdzie Grzegorz Czekaj który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black zaczął sobie siedzieć w swoim pokoju przyszedł do nich ksiądz z butelką wódki no i się pyta ojca czy jest Grzegorz Czekaj ojciec mu odpowiedział że jest w swoim pokoju no to ksiądz dał ojcu butelkę wódki a ja się idę zabawić z Grzegorzem Czekajem który nie był menagerem i nie pracował w Amazonie na dziale C-RET na zmianie black no i w chodzi do pokoju a Grzegorz Czekaj mówi mu czekałem na księdza w ustach dawno już nie miałem ku&asa i ksiądz to zaraz będziesz go miał wyciągnął swojego kut&sa i Grzegorz Czekaj zaczął mu kut&sa lizać ksiądz długo nie wytrzymał i mu się do r&ja spuścił zlał mu się tak że Grzegorz Czekaj ani kropelki nie uronił wszystko zjadł no to ksiądz mu mówi to teraz d&pę ci z penetruje i zaczął mu d&pę łoić rżnął go tak mocno aż łóżko trzeszczało walił go tak że sąsiedzi stukali w kaloryfer krzyczeli że po policje będą dzwonić ale ksiądz się tym nie przejął walił dalej Grzegorza Czekaja w d&pę .

1
Pracownik magazynu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Proces wstrzymany

Pytania

Co to jest proces wstrzymany i odpowiedź amazon nie chce współpracować z Panem!? Ale nigdy nie współpracował ze mną tylko rekrutera coś nawypisywał na mnie

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
anonim
Pracownik

Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET który byłych pracowników dyskryminuje bo mu się musi wygląd podobać jest narcystyczną kur*ą wybrał się do Buczy bo aż o tej kur*ie huczy wziął ze sobą bochen chleba i słoik smalcu bo tam ludzie nie mają co żreć wchodzi sobie do chatki a tam Ukrainka i mówi do niej ty kur*o Ukraińska masz jakieś córki bo mi się ruch*ć chce bo ja ci dam chleba ze smalcem a Ukrainka mu odpowiedziała że ona może mu du*y dać a on czyli Grzegorz menedżer Amazonu który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET który byłych pracowników dyskryminuje bo mu się musi wygląd podobać jest narcystyczną kur*ą a on że ty już jesteś za stara twoja cip*a przekwitła ja chce coś młodszego ona no dobra mam dwie córki ale jedna ma 11 lat a druga 12 lat nic nie szkodzi ja jestem pedofi*em i tak Grzegorz CZekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET poszedł do pokoju córek córki jak go zobaczyły to zaczęły płakać że one nie chcą się z nim ruc*ać a Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział zapłaciłem ci bochen chleba i dałem gratis słoik smalcu to co kur*o Ukraińska nie możesz dzieci uspokoić mają nie płakać tylko obcią*ać i tak wyciągną swojego h*ja i zaczął wkładać młodszej córce do gę*y wkładał go po same ja*a aż dziecko się dławiło potem tej drugiej nieletniej kazał zdjąć majtki i zaczął jej ci*kę lizać jak już ją swoim językiem nawilżył to wsadził jej bez oporu h*ja w ci*kę tak ją penetrował a ona piszczała że ją to boli a on Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział że zły dotyk musi boleć no i skończył robotę i pyta się starej Ukrainki czy ten kozioł co biega po podwórku to wasz a ona nasz i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie black na dziale C-Ret że on lubi kozom h*ja obcią*ć a ona jak lubisz to wyliżesz ale nie za darmo moja c*pka pragnie twojego języczka no i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET powiedział no to dobra cena ściągaj majtki ona ściąga majtki i z c*py zaczeło walić sledźiem no i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET zaczął lizać brudną c*pkę no i skończył robotę i zabrał się za h*ja kozła koziął jak to koziął h*ja miał takiego po kolana kozie wziął mu h*ja w rękę i wsadził go sobie do m*rdy ssał mu namiętnie aż ten mu się spuścił i Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-RET zrobił mu loda z połykiem potem zdjął portki i wypiął mu d*pę i mówi mu koziołku wal mnie w d*pę a koziął jak to koziął zaczął mu d*pę penetrować i walić go do spustu jak mu się spuścił to Grzegorz Czekaj menedżer Amazonu z Sosnowca który pracuje na zmianie blac na dziale C-Ret całą d*pę miał w spermie.

5
Leon
Kandydat
 Pytanie

Ile faktycznie zarabia pracownik w Amazon zatrudniony przez Adecco?

Alexa
Pracownik
@Leon

24brutto za godzinę, od października 26brutto + przy pełnej frekwencji 15% premii. Za pracę w nocy jest dodatek 20% od obowiązującej minimalnej stawki godzinowej. Za każdy przepracowany miesiąc 2 dni urlopu, UŻ możliwy po pół roku.

Nie
Pracownik
@Alexa

Dodatek nocny obowiązuje od 22:00 do 4:00 czyli 6h a za tę kasę nie warto robić po nocach. Dodoaj jeszcze że info kiedy ci przedłużą umowę dostajesz 3 dni przed jej końcem. Kolejna rzecz to to, że pracownicy agencji nie wiedzą ile masz urlopu, liczą to wzorem matematycznym a dokładne info daje ci biuro z Wrocławia. Jeśli chcesz się dokładnie dowiedzieć ile masz urlopu wypoczynkowego to na nocce się nie dowiesz :)

A.P
Kandydat

Złożyłem ofertę pracy jako technik RME. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem zaproszony online, nikt się nie kontaktował przez godzinę, potem zostałem rozłączony, pełna olewka. Na następny dzień dzwoni rekruterka i pyta się o inny termin rozmowy, kompletny brak szacunku do mnie i mojego czasu nie polecam.

Baśka
Pracownik

Przychodzisz do pracy , cieszysz się że pracujesz ale często i gęsto liderzy , instruktorzy , menadżerowie obgadują z nudów pracowników.Ich wygląd, miny, wyśmiewają wrażliwych , nie śmiałych lub zestresowanych. Przenoszą plotki w szybkim tępie o innych pracownikach nie tylko między sobą ale do innych zwykłych pracowników. Jest to więc niezgodne z umową jaką się podpisuje o poszanowaniu cudzej godności. Psują opinię firmie Amazon. Brakt taktu i kultury. Plotkarze często zapominają że wyśmiewając niektórych pokazują jakie mają ukryte kompleksy o sobie bo gdyby ich niemieli nie szukali by powodów wyśmiewania kogoś i oceniania. Jak ktoś słaby psychicznie to omijać takie dziadostwo z daleka bo psują Ci opinie firmie Amazon zwłaszcza na WRO 4 , WRO2 Wrocław.

4
MODelarz
Pracownik
@Baśka

Praktycznie wszędzie tak jest gdzie pracujesz z ludźmi, nie ma czym się przejmować dopóki to nie jest (usunięte przez administratora), pracuj, rób swoje i za bardzo się nie angażuj. Ja staram się wspierać słabszych, pomagać, ale naprawdę niektórzy są dziwni tam i to nie chodzi mi o wygląd. To nie jest praca dla normalnych ludzi ;)

2
Jessy
Inne
 Pytanie

Cześć wszystkim. Myśle o podjęciu pracy na Amazonię. Mam tylko jedno pytanie. Jakie są zarobki dla studentów/osób do 26r.życia?

Nowy pracownik
Pracownik
@Jessy

Moja dziewczyna ma 19 lat, miesiąc nocek, ponad 180 godzin iiiii 3900.. Ja 27l tyle samo godzin 3400 :) Tragedia….

AgileSprinter
Pracownik
@Nowy pracownik

27 lat to już po studiach powinieneś być, uczyć się przydatnych rzeczy, nabywać doświadczenie, nawet z career choica, bo 5-6k netto nigdzie nie przekroczysz na etacie w PL.

Karol
Pracownik
 Pytanie
@AgileSprinter

Tak, tak, tak.....chłopaczku....oczywiście...według ciebie wszyscy ludzie powinni być po studiach i dyrektorami na stołkach za 5 koła.... Ciekawe tylko, kto wtedy by pracował...???? Bo gospodarka się kręci dzięki szeregowym pracownikom, a nie dzięki obibokom na stołkach z magistrami co się do pracy nie nadają. Pewnie byś sobie imigrantów nasprowadzał z byłych kolonii i byś udawał wielkiego menadżera od siedmiu boleści. Właśnie tak powinno być, że zwykli pracownicy powinni zarabiać po 5 tys. Dlaczego niemota kierownik może dobrze zarobić a fizyczny pracownik nie ??? Tym bardziej że zazwyczaj ten kierownik i tak nie potrafi dobrze kierować biznesem.

AgileSprinter
Pracownik
 Pytanie
@Karol

5tyś to możesz spokojnie zarobić na etacie, nawet mając podstawowe, nawalić 200h w miesiącu, styrasz się jak dzika małpa i będzie w większości firm. Nikt Ci nie zapłaci dobrze, za pracę do której można wdrożyć każdego. Dlaczego nazywasz kogoś na wyższym lvl niemotą? xD Miał coś czego Ty nie masz, może dyplom, może spryt, więcej expa, a może go po prostu bardziej lubili xD Myślenie prostych ludzi mnie rozwala, jeden ninja jest 10x więcej warty niż 100 klepaczy, zapamiętaj to sobie...

Karol
Pracownik
@AgileSprinter

Jeden gość po zawodówce, który ma konkretny zawód jest więcej warty niż 200 magistrów po psychologii...

1
AgileSprinter
Pracownik
@Karol

Użyłem określenia ninja, które odnosi się do troszkę innej branży ;) a psychologia sama w sobie jest bardzo przydatna jak umiesz to wykorzystać odpowiednio w życiu ;) Ja jestem otwarty ciągle no nowe pomysły, doświadczenia i branże, sam działam zarówno pracując fizycznie, jak i umysłowo, powiedz mi przykładowo jakie to są konkretne zawody które są tak dużo warte na rynku pracy w obecnych czasach po samej zawodówce, bez dalszej ścieżki edukacji, tu mam na myśli jeśli nie mówimy o studiach, specjalistyczne kursy, uprawnienia lub certyfikaty etc.

robert
Pracownik
 Pytanie
@AgileSprinter

Czy mówiąc ninja masz na myśli " no income, no job, no assets"?

1
Mateusz
Inne
@Nowy pracownik

Bo twoja kobieta nie odprowadza podatku

AgileSprnter
Pracownik
@robert

Takimi Ninja to mogą zostać niedługo pracownicy Amazona jak zaczną zarabiać minimalną w przyszłym roku hehe Ale teraz już te zjawisko nie występuję, kryteria się zaostrzyły i większość raczej nie będzie miała konkretnej zdolności przy niskich dochodach. ;)

Ksiegowy Zdalny
Inne
@Nowy pracownik

ma 0 podatek, ty dostaniesz wyrównanie, wystarczy zainteresowac sie ksiegowoscia,

Qwerty
Inne
@Ksiegowy Zdalny

Księgowością, większość pracowników nie zna nawet podstaw matematyki ;)

NWO
Pracownik
@Nowy pracownik

Sami tego chcieliście... Teraz nadszedł czas kiedy będziecie płacić za wszystkie darmowe rządowe preparaty medyczne, zasiłki, postojowe, tarcze Ko-widowe, antyinflacyjne. Wasz rachunek będzie bardzo słony...

Johny
Pracownik
 Pytanie
@NWO

A skąd ty wiesz że tego sami chcieli? Dlaczego mówisz za wszystkich?

QAnon
Inne
@NWO

25-28 nowa pandemia 30 wielki reset, tylko, że nikt tego nie chce, oprócz kilku procent. ;)

Niki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat
 Pytanie

Mam ustalony dzień 0. Nie mogę przyjść w 1 dzień pracy . Mam zaplanowany od dawna ważny wyjazd . Czy można go zamienić ? Czy przekładać dzień 0?

Karol
Pracownik

Dużo osób z którymi rozmawiam mówi że jak dają wrownanie do najniższej krajowej a nie więcej to się zabierają z tego syfu.wszedzie dają o wiele wiecej-wstyd dla 5sk bogatej firmy!

Niestety
Pracownik
@Karol

Dokładnie. Człowiek dojeżdża w jedną stronę dwie godziny, co nie jest żadną przyjemnością i jak tak będzie że zrównają to się zabieram do starej firmy, którą mam na miejscu. U mnie na dziale już większość znajomych odeszło.

Krystiano Wasilewski
Pracownik
 Pytanie
@Karol

Gdzie jest niby lepiej? W Amazon jest najlepiej. Mamy bezpłatne dojazdy do pracy, Domowy ciepły obiad za złotówkę, rozwój, piękne kobiety i przede wszystkim stabilne zatrudnienie i atrakcyjną pensję i benyfity. Ponadto ja przez agencję pracy dostępne mam dwa dni wolne co miesiąc. Dział C-Ret, tam odpoczywam i mam szkolenia na teamlfty i elektrykę za darmo, to jak jest źle? Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma od to

6
Bolek
Były pracownik
@Krystiano Wasilewski

Jeśli cię nie skażą z nienawiści , bo źle się uśmiechnąłeś , to może będzie rozwój .

1
Krystiano Wasilewski
Pracownik
@Bolek

Jakiej nienawiści, wszyscy jesteśmy w Amazon zespołem i rodziną

8
Krystyna Wasssilewssska
Pracownik
@Karol

Jasne, że tak, coraz mniej opłacalne się to robi. ;) Zarabiamy mniej niż w zeszłym roku przy tej samej ilości godzin, to się nazywa kreatywna księgowość. Nie wiem co mnie tam jeszcze trzyma tak naprawdę, może stała umowa, a może wdałam się jak młody wąż w pomidory ;) Amazon ma straty i zaczyna się oszczędzanie na wszystkim, obiadki coraz gorsze, w lecie coraz cieplej, klima skręcona, w zimie będzie zimniej, a miała być niby instalacja PV na FC, coś chyba nie pykło. Kombinowanie z transportem, zmiany w rozkładach. No i teraz ciekawe co z podwyżkami będzie. Rząd proponuje minimalną stawkę godzinową od 1 stycznia 2024 r. na poziomie 27,70 zł, a od 1 lipca 2024 r. 28,10 zł. Nikt nie chce robić za minimalną, no to ciekawe ile dadzą na L1, ale to trzeba też podnieść na L3 wtedy i wyżej. Oj polecą głowy hehe Przypominam, że obecna minimalna stawka godzinowa to 23,50,-

ooowww
Pracownik
 Pytanie
@Karol

I gdzie pójdą? Haha. To wynik polityki rządu i jemu dziękujcie, coraz więcej ludzi zbliża się do najniższej krajowej i nic z tym nie zrobimy. Może są zakłady, które za podobną pracę dadzą złotówkę więcej ale serio niedużo. Druga ważna sprawa. Amazon, jako firma, swój pik rozwoju mial w pandemii. Jeszcze wtedy im zależało, otwierali nowe magazyny, pracy było dużo, stawka większa od najniższej znacząco(Jak było 20 zł na godzinę). Teraz się zwijają powoli, zamknęli wro1 na weekendy żeby światło zgasić, większość linii np pack jest nieczynna a ludzi chętnych do pracy ciągle pełno. Szału nie będzie. Poza tym, wciąż jest całkiem sporo więcej od najniższej bo brutto to jest 3600 a wy macie prawie tyle na rękę czyli brutto prawie 5 tysięcy.

NWO
Pracownik
 Pytanie
@Krystyna Wasssilewssska

Inflacja właśnie na tym polega, że zarabiasz coraz mniej... W czasie tzw. kowida politycy i korporacje zakuli was w łańcuchy i myślicie że teraz was tak po prostu wypuszczą ? Oni wiedzieli że doprowadzą do inflacji i pasuje im to. Bogaci stają się bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Sami się na to zgodziliście.

NWO
Pracownik
 Pytanie
@ooowww

Korporacje przewalają góry pieniędzy, zarejestrowane na Kajmanach mają podatek 0,001% Pracownicy to dla nich tylko konieczny problem. W krajach, których realnie działają pozyskują tylko tanią siłę roboczą więc dlaczego mieliby płacić tam podatki i podnosić wynagrodzenie ? Dzięki politykom korporacje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoją działalność. Robią to całkowicie legalnie bo politycy im to umożliwiają.

Jeszcze pracuje..
Pracownik
@ooowww

Ponad 3 rok w innym miecie ale zaczynam szczerzę życzyć im upadku zwłaszcza żeby nikt nie chciał tam robić,to może uratujemy nasz Kraj przed tym co zrobił z Niemieckim rynkiem oraz pozbędziemy się jednego (usunięte przez administratora)..

Magda
Inne

Cieszcie sie bo Wasze zarobki są super, starszy sekretarz w Sądzie zarabia ok 17zł/godz bez premii i dodatkow, ktorych nie ma.

AgileSprinter
Pracownik
@Magda

Ty dobrych zarobków na oczy nie widziałaś, to są grosze tak naprawdę. Praca dobra jedynie żeby sobie dorobić. ;)

Pień
Pracownik
@Magda

Pracownik Amazonu za swoją tyrkę zarabia 24 ziko brutto i lata robić normę dla kierownictwa które spija z tego śmietankę. Rób nadgodziny za może 4000 zł 10,5 godziny przez 5 dni w tygodniu. Noi bierz udział w konkursie dla podziękowań w toalecie xD Kpina po prostu

Jeff
Były pracownik

Dzisiaj słyszałem w radio reklamę ze od października płacą 29.9 nie wiem jak Ci (usunięte przez administratora) to wyliczyli. Nawet z 15% wychodzi mniej. Wszystkim radzę trzymać się od tego (usunięte przez administratora) z daleka.

Alexa
Pracownik
@Jeff

26brutto +15% = 29,90brutto, wszystko się zgadza. L1 dostało 2brutto do godziny.

1
Miska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Pracownik
 Pytanie

Na jaki numer się dowiadywać że umowa została przedłużona? Chodzi o wro 2 adecco

Oskar
Pracownik

Witam . Dostałem umowę próbna na 3miesiace. Po tygodniu poszłam na chorobowe 5 dni Co z umowa

Alexa
Pracownik
@Oskar

Nie zostanie raczej przedłużona. Na chorobowe możesz iść jak już masz na stałe.

Piotr
Pracownik
@Alexa

Czyli nie potrzebnie wczoraj bylem

Nowy pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Alexa

A po jakim czasie można starać się o pracę znowu w Amazon? byłem w tej samej sytuacji, oczywiście umowy nie przedłużyli, z tym że to poważny wypadek a praca jestem nadal zainteresowany. Pozdrawiam

ahahaha
Pracownik
@Nowy pracownik

Ty możesz sobie byc zainteresowany, oni już Tobą nie hahahahah

robert
Pracownik

Ciekawe stawki dostali pracownicy UPC w USA. Tymczasowi 21$/h, stali 49$/h, a kierowcy 170.000$ rocznie. Gdzie przy tym są stawki amazońskie.

Ja
Pracownik

Nie polecam, podwładni wiecznie mobbingują o wygórowane normy i to się tylko liczy w tym zagładzie, zwłaszcza na dziale AFE gdzie jest istny (usunięte przez administratora). Na chwilę jest to okej opcja ale radzę szukać pracy gdzie indziej.

Miska
Pracownik
 Pytanie

Mam umowę do końca sierpnia a jestem do 2 na L4 jest możliwość przedłużenia umowy,?

Dziekan
Pracownik
@Miska

Niestety, możesz juz zacząć szukać nowej pracy

drugas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Kandydat
 Pytanie

dlaczego nikt nie uaktualnia rozkłady jazdy autobusów? Czyżby było to tak trudne?Może potrzebujecie programisty który to zrobi?pozdro dla was.

1
Kasia
Inne
 Pytanie

Jak wygląda suma netto na pół etatu. Z góry dziękuję, odpowiedzi.

Alexa
Pracownik
@Kasia

Na 2/5 jest to około 1,8k netto z pełną premią, na 1/2 przekracza 2ke netto. Mówię tu oczywiście o night-shifcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Amazon?

  Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1267.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 967, z czego 289 to opinie pozytywne, 220 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

  Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
Przejdź do nowych opinii