Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Pracowałem na magazynie od kwietnia. Od samego początku widać było w tej firmie dyskryminację mężczyzn - przynajmniej na moim dziale. Faceci byli mocno eksploatowani na funkcji spidera gdzie często w sytuacji kiedy potrzebnych było dwóch spiderów managerowie kazali wykonywać pracę tylko jednemu. Średni wychodzony czy raczej wybiegany mój dystans po dniówce to około 30km. W konsekwencji taki spider nie miał szansy zostać nawet instruktorem gdyż nie było chętnych na jego miejsce. Instruktorami czy trenerami zostawały tylko kobiety, mimo tego, że ich wyniki były duuużo gorsze od facetów. Wiele razy nawet w ciągu jednej zmiany jako spider udzielałem informacji nowym pracownikom bo instruktorki we 2-3 stały z boku i gadały i pierdołach. Oczywiście były wyjątki. Raz\ zdarzył się cud i 3 facetów poszło na szkolenie instruktorskie ale jak się potem okazało - tylko po aby (usunięte przez administratora) jako spider w kamizelce instruktora :) także bez zmian. Próbowałem przenieść się na inny dział ale mój manager tak mnie okłamywał, tak wymyślał jakieś swoje procedury aby tylko mnie nie puścić. Dobrze wiedział, że ciężko będzie znaleźć kolejnego frajera, który będzie zapierdzielał za dwóch. Kiedy człowiek zaczyna upominać się o swoje i wyrażać swoją opinię jest (usunięte przez administratora) do tego stopnia, że odechciewa Ci się pracować i motywacja spada do zera. W sobotę z rana główna kantyna jest dezynfekowana więc ostatniej przerwy nigdy już nie miałem. W momencie kiedy zrobiłem o to awanturę dostałem naganę - jak śmiem chcieć przerwę w pracy? Koronoparanoja w tym zakładzie to istna komedia. To co oni tam nawymyślali to nawet szumowskiemu by do łba nie przyszło. Potrafili zwalniać ludzi tylko dlatego, ze maseczką nie zakryli nosa. Mają specjalne oddziały (usunięte przez administratora) które jedyne co robią to krzyczą "dwa metry od siebie" oraz "maseczka na nos" - pod karą zwolnienia. Oczywiście te zasady nie dotyczą ani liderów ani managerów. Oni mogą więcej np. wychodzić na papierosa po 10 razy na zmianę - pani Katarzyna na recive. Oczywiście możesz złożyć skargę na jakiegoś lidera czy managera. Zrobiłem to i... już nie pracuję. Co prawda i tak planowałem to samemu ale chciałem Wam opisać jak to mniej więcej wygląda w tym magazynie. Oni tam tresują ludzi, masz być posłuszny, robić swoje, nie wychylać się, nie wyrażać opinii. Do pakowania kartonów nie trzeba magistra więc zastąpią Cię kimś innym. Bezwzględna korporacja. I żeby nie był - produktywność miałem bardzo dobrą, manager działu na który chciałem się przenieść sprawdzał mój profil i był bardzo chętny na moje przyjście ale poprzednicy jak widać zrobili wszystko aby tak się nie stało. Jeszcze wrócę do tematu dyskryminacji. W momencie kiedy facet nie może być nawet instruktorem tak automatycznie nie ma szansy na jakikolwiek awans. Liderami są w większości kobiety, które mają często chore ego i jedyne co robią to (usunięte przez administratora) kogo się da i za co się da aby się pokazać. I jeszcze rada dla nowych - nie pokazujcie że potraficie szybko - ja chciałem bardzo szybko pójść wyżej i się starałem na tyle, że dawałem radę pracować za dwóch. To spowodowało, że bardzo często z automatu kazali mi pracować za dwóch i skazałem się tym samym na wieczne bycie spiderem. Do tego stopnia że musiałem zakładać bandaż na nogę aby posadzili mnie na lince do procesu bo już nie dawałem rady. Na prawdę idąc do amazonu nie brałem internetowych opinii zbytnio do siebie bo jestem pracowity i tez myślałem że te negatywy są od nierobów ale po 4 miesiącach już wiem, że większość to prawda. Nie warto.

MarcinLTN4
@RME/IT

A ile sie zarabia w RME?

maciejki

Cały rok pracowałem jako bardzo dobry pracownik działu pick ponad sto procent normy każdego dnia i sto procent frekwencji a dziś zostałem poinformowany ze mnie zwalniają z powodu braku zapotrzebowania na pracowników. Żenada a nie amazon login podany jest po to żeby każdy mógł sobie zweryfikować co za (usunięte przez administratora) a nie zakład

stary pracownik
@Prawda

Proszę nie kłamać , Amazon Gliwice nie zatrudnia osób obcych tylko obywatele Polski.

Zainteresowana

Witam Zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy w Amazon .Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat godzin pracy ? System jest 3-zmianowy? Tępo pracy jest bardzo szybkie?Obowiązują wysokie normy ?Jakie są stawki dla początkujących? I czy są przyjęcia bezpośrednio pod firmę na umowę o pracę ?Dojazd jest we własnym zakresie ? Będę wdzięczna za wszelkie informacje Pozdrawiam Serdecznie

Karola
@Nowy..

Komentarz jest z roku ubiegłego, plus ten rok o którym wspomniała to wychodzi te dwa lata o których piszesz? Tak? chyba, że źle liczę? I w ogóle czemu nie ma konwersji już? Z jakich przyczyn wycofali? Jakieś zmiany jeszcze były? Dopiero co się wdrażam

FAZI

Amazon pokazuje Polakom co to jest Praca ! Polacy myślą że w pracy wystarczy być . Z koleji Amazon wie że w pracy Polacy mają pracować !!!! Co jeszcze Amazon wie ? Ano wie to że do pracy nie wolno się spóźniać , wie również że nie wolno chorować co u Polaków jest Nagminne . W kraju Bezosa Nikt nie płaci pracownikowi za pierwsze dwa tygodnie zwolnienia lekarskiego i wiecie co ? Tam Nikt nie choruje . I Bezos o tym wie . Także pracować macie wydajnie i dziękować Panu Bezosowi że akurat magazyn postawił w Polsce bo póki co Nasz rodzinny przemysł właściwie nie istnieje .

???? Nowy wpis

Siemka, technika utrzymania ruchu widzę, że od tygodnia szukają przez taka stronkę. Czy na start cokolwiek reguluje podstawę czy raczej dostane to co każdy? Niby są jakieś „preferowane kwalifikacje”, głownie doświadczenie. ale na start bym chciał wiedzieć

były_pracownik Nowy wpis

Hejka, ktoś wie czy dostanę premię za styczeń, jeśli wzięłam jeden dzień urlop na żądanie? Wczoraj od agencji przyszedł przelew z tytułem "zamknięcie Q4 2023". Oczywiście umowę jak wszyscy miałam do końca stycznia.

były_pracownik Nowy wpis
@były_pracownik

I przyszła premia dzisiaj, pięć stówek z hakiem. Szkoda że to forum zdechło, ale w sumie nie ma się co dziwić.

Przyszly pracownik Nowy wpis
@były_pracownik

Hej, czy w ramach pracy przysługują jakieś punkty na MyBenefit?

Ciekawy

Czy ktoś może mi powiedzieć po jakim czasie można zostać instruktorem? Jakie warunki trzeba spełnić ? Z kim rozmawiać? Czy ma to przełożenie na wynagrodzenie? Proszę o informację

CzęściowaODP
@Ciekawy

Z tego co wiem, bycie instruktorem nie ma przełożenia na wynagrodzenie, ale instruktorzy dostają bony S. chyba raz w roku tylko, ale tego nie jestem pewna.

Instruktor
@Ciekawy

Instruktor to osoba chętna do pomocy zawsze Nie potrzeba jej smyczy Instruktora, by pomagać Instruktor musi lubić ludzi Nie potrzebuje oklasków, wystarczy zadowolony szkolony pracownik Instruktor Nie ma żadnej dodatkowej zapłaty

Jasne
@Instruktor

Instrutorzy dostają za te fuche 400 zł więcej. Raz w roku ta kasa wypłacana. Musisz dopytać o szczegóły....

Perełeczka
@Jasne

Raz w roku dostajemy bony Sodexo

Hejka. :) na stronie firmowej widnieje oferta dla młodszego specjalisty ds. administrowania dokumentami kontrahentów. Czy byłaby szansa na opinie z pracy? jaki to docelowy zakres obowiązków, jak wygląda przykładowy dzień z pracy. i czy warto spróbować? za jakie pieniądze? Czyli coś tam więcej jednak wpadnie, nawet symbolicznie? Ale to jest tak, że jeśli poświęca czas na szkolenie to nie musiałby nadrabiać swoich innych obowiązków? normalna stawka godzinowa?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Praca sama w sobie jest fajna kultura pracy jest bardzo duża co się rzadko spotyka jedyny minus to taki ze to praca tylko na krótki okres z dniem 3q stycznia wszyscy agencyjne pracownicy lecą, dlatego jeżeli szukacie pracy na chwilę to spoko jeżeli na dłużej to nie pchajcie się tutaj .

Czarna

Co Ty, faktycznie wszyscy musieli odejść? a firma nie chciała ich wziąć pod siebie? co za różnica skoro już mama doświadczenie i dobrze wykonują swoja robotę? co teraz? trzeba bezpośrednio jeszcze raz aplikować?

@KTW3

Żałosne, obiecywane 4k na miesiac , po 150h dostajesz wyolaty 2,3k ... Oboz pracy i tyle nie warto tam pracowac

Co to znaczy, że jest „obiecywane”? to nie macie wszystkiego wpisanego po prostu w umowy? No bo na jakiej innej podstawie mieliby inaczej wypłacać, niż jest w niej zawarte? Ta druga kwota wpisana? I czy tu się robi po 150 godzin?

hahahaha
@@KTW3

A jaki jest problem ? 26 zł brutto na godzinę to ile wychodzi ? Premia za październik będzie wypłacona dopiero w grudniu.

Xxx
@@KTW3

To prawda ja pierwszy raz w życiu pracowałam w takim (usunięte przez administratora)straszny u p.Oliwi menadżer.To co tam się dzieje przechodzi wszelkie wyobrażenia.(usunięte przez administratora)nawet w stosunku do ludzi z niepełnosprawnością

W każdym zakładzie prac jak i w Amazonie jest i w umowie też napisane że w miesiącu musisz mieć wyrobiony etat 160godzin jeżeli pracujesz w Amazon i przez16 dni po 10godzin to ile ci wychodzi etatu 150?czy 160?Bo mi się wydaje że 160 tylko mylicie pojęcia bo w Amazonie się pracuje 4dni w tygodniu po 10godzin. A jak byście szli do innych zakładów pracu to też etat jest 168godz czasami 160godzin tylko wtedy chodzicie 6 dni po 8 godzin nie macie zielonego pojęcia i nie umiecie czytać ze zrozumieniem umow

Były Amazonczyk
@Kasia

Babo co ty za głupoty wypisujesz pracujesz 6 dni pp 8h No chyba że w tym są nadgodziny to tak

Jo
@Były Amazonczyk

Co ty godosz 10 godz sie pracuje

Rafał
@hahahaha

Za październik premia wypłacana w styczniu

@Rafał

Z grudnia przeszło w styczeń nagle? No nawet jeśli to ile ten premii teraz ma wpaść w takiej sytuacji? ona teraz będzie skumulowana czy jednak ma to być tylko ta kwota październikowa?

Była pracownica
@Kasia

Mamy tak że w danym miesiącu mamy po 13 dni a w innym po 18/ 19 i nawet są obowiązkowe nadgodziny. Menadżer się pyta nawet czemu wy nie chcecie chodzić na te nadgodziny? Bo jak nas nie ma w domu tyle czasu. Jeden tydzień miałam po 4 a czasem 5 dni z rzędu raz nawet ludzie mieli na pewnym dziale po 5 dni 3 tygodnie z rzędu i to na nockach. Ledwo żyli. Nie wiesz nie wypowiadaj się. Ludzie tam przychodzą młodzi i mówią że dlaczego mamy po 5 dni robić? Obiecano nam po 4 dni. Wielki szok i zdziwienie. 10 godzin pracy a teraz wchodzi stawka miesięczna 4600 Brutto za wysokie normy i wyczerpanie fizyczne i psychiczne.

@Pracodawca

Mialem 22 lata jak zaczalem prace w amazon. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad tym, czy zatrudnić sie w amazon ( magazynier [pracownik tymczasowy] ) ktw3 gliwice to śmiało zachęcam żeby jednak podjąć rękawice i wyrobić własną opinię, jest to stosunkowo łatwo praca jeśli trzymasz się określonych zasad które są rzetelnie, i stale monitorowane głownie pod katem "jakosci wykonania". Jeśli chodzi o sytuacje, kiedy jakośc niższa - wtedy często zostaję wysłany instruktor lub ktoś kogo twarz już znasz, wiadomo że jest to jego praca, mimo wszystko zwracając ci uwagę zachowuje wszystkie zasady zasad "feedback" z tego powodu napewno jeżeli jesteś wporzadku uśmiechniesz wie wysłuchasz i przeprosisz lub zapewni się że będzie się pracować nad tym to na 100% nigdy nie otrzyma się wrednego zachowania lub czegoś innego. Przeciwnie do osób które się wypowiadaj, uważam że miały dużo za uszami, bo samemu miałem przewinienia( np. Nieobecnosci ) a wtedy stanowisko Randstad hr było niezastąpiona pomocą i wsparciem, byłem wporzadku więc oni nie mieli powodu nie być tacy. Nic nie bierze się z nikąd, a ludzie którzy stałe tam pracują są bardzo sympatyczni i pomocni. Miałem przedłużona umowę w zimę a skutek tego był taki ze jednocześnie obaliłem wszystkie mity tzw. Cartrunnerow którzy podchodzili i dumnie tłumaczyli dlaczego NAPEWNO NIE PRZEDLUZA nam umowy, wyrabiałem wtedy ponad normę, podobnie było innego dnia, kiedy cartrunner powiedział mi że zamiast pracować efektywnie mam dosłownie rozmawiać z każdym i dodał też że czas płynie nawet szybciej niż kiedy bym się skupił na swojej pracy. A potem nagle się budzą właśnie z ostatnim tygodniem, swojej pracy, i koniec Amazonu. Następnie osoby takie chetnie wypowiadają się tutaj. Dlatego idźcie bądźcie dla każdego człowiekiem, traktujcie tak jakbyście sami chcieli być traktowani wzamian napewno kazdy wrazie potrzeby okaze sie niezastapiona pomoca. Wniosek to "Nie bądź chamem bo amazon i pracownicy, tez nimi nie są." . Szczególnie polegajcie na stanowisku agenci, bo są olbrzymią pomocą w ścieżce pracownika. Szczególnie Pani ze stanowiska w okularach zapadła mi w pamięć bo naprawdę każda sprawa z jaką przychodziłem wbrew pozorom wogole mnie nie osmucala lub wzbudzała stres. I napewno się zatrudnię w amazon znowu chociażby dla atmosfery i ludzi.

Pracownik Amazon
@@Pracodawca

Osobiście znam osoby, które są rzetelne, którym zależało na pracy, robiły ponad normę, zawsze ponad swoje siły, bez l4, bez brania urlopu/uż, były miłe, bezkonfliktowe i zostały bez pracy z dnia na dzień. Nie mydl nikomu oczu, bo nie słyszałam o żadnej konwersji od ponad roku, w dodatku nawet niebieskim niektórym nie przedłużyli, bo nie maja zapotrzebowania. Przyjmują na gorący okres i zwalniają. Także, może Tobie się pofarciło. Ja jestem już dawno na umowie na czas nieokreślony, ale wielu dobrych pracowników zostało zwolnionych na zbity pyszczek ;)

Pablo
@Pracownik Amazon

Dokładnie, teraz nam też po trzech miesiącach podziekiwali bo już mało pracy jest . W marcu będą ponownie przyjmować żenada ale to ludzie sami ich uczą bo jakby nie było chętnych to by też inaczej podchodzili a tak za każdym razem jak jest rekrutacja jest mnóstwo chętnych to potem tak to wygląda, niektórzy wracają po kilka razy .

Patryk

Czy jest duże zapotrzebowanie na spiderów lub załadunki? Pracowałem w dhl-u ale dla Amazona, również jako Marshall

W jakich godzinach pracuje się na utrzymaniu ruchu? Czy są nadgodziny? Czym dokładnie się tam zajmują? Czy polecacie ten dział w Amazon? Jakie są możliwości rozwoju? Czy znane są stawki na technika ur? Ile jest brygad?

Nowy pracownik

Ile można zarobić w Amazonie jak się przepracuje cały miesiać z premią?

@Nowy pracownik

Zależy od przepracowanych godzin. Po nowym roku bez premii to nawet najniższej krajowej nie dostaniesz

Dynamo
@pracownik

Minimalna 2024 będzie wynosić 4242brutto. 26x168 daje 4368 samej podstawy. Więc co Ty bredzisz?

Gkvyifhifjogv
@Dynamo

Dwie przerwy 15 minutowe są bezpłatne, więc nie 168 a 160.

Haha
@Dynamo

No faktycznie, dużo więcej od najniższej cała stówka z hakiem i to brutto haha nie ośmieszaj się

@Haha

No dobra z tą premią jak wyjdzie? One tez się teraz jakoś zmienia w nowym roku skoro najniższą podnoszą?

Witam @Pracodawca, jak przebiega rekrutacja i ogólnie wygląda pracy na stanowisku: technik utrzymania ruchu? System 3 zmianowy czy 4 brygadowy? Na jakie widełki można liczyć z 3 letnim doświadczeniem po technikum elektrycznym?

@Marek

to nie moje stanowisko więc nie wiem jak z rekrutacją, praca na rano 7-17:30 lub nocki 18:30-5, miesiąc tak miesiąc tak, 4 dni pracy, 3 dni wolne. jeśli chodzi o to stanowisko to z rozmów z kolegami na tym stanowisku wiem, że chodzą dziennie po ok 30 km

Generalnie to wyłowiłem to stwierdzenie z jednej opinii, że praca jest spoko ale właśnie z ta atmosferą, o której tu piszecie bywa gorzej. a możliwe są zmiany w jej zakresie? od kiedy to w praktyce już trwa? I czy dałoby rade przyjść przezimować po prostu? po ile średnio teraz ludzie pracują?

Niepolecam . Cięzka praca . Magazyn tak wielki ze szok . Połowa przerwy zajmuje dojście do kantyny . Jedyny plus to smaczny obiad . Co do transportu to mega krotki czas 15min od zakonczenia pracy busy odjezdzaja . Latasz jak glupi zeby tylko zdążyć .a zeby wyjsc z magazynu do szatni przez.odprawe zajmuje czesto 7-10min biegiem . Nie zdazysz to niejedziesz a zwykly bus oddalony z 1.5km od amazon Ogolnie (usunięte przez administratora)za male pieniadze. Premia ktora obiecuja na starcie wogole jej niema pisza 29.90brutto godz tymczasem wyplacane jest 26zl . Umowa z Randstad a nie Amazon i na miesiac czasu. Przyjmuja non stopa po kilkunastu ludzi i duzo odchodzi. Ja pracowalem tydzien i mialem na tyle dosc ze zrezygnowalem sam bo niedalbym rady na bardzo duzy bol kregoslupa. Pozdro

XXX
@Adam

Dokładnie tak ,do tego dochodzi gnębienie pracowników ,na paku na froncie jest dramat notatki za minutę spóźnienia co przerwa według kodeksu pracy jest cała Twoja .Ala akord na umowie o pracę i płatność godzinowa .Ludzie się boją pracować bo w razie wypadku tuszują .wszystko, Pidziki na tej zmianie Pani.A.i jeszcze dwie psiapsie mają zawsze minę jak (usunięte przez administratora)kot ,rzucają na linie paczkami jak by za kare tam były .Menadżerka i te dwie to żenada .Płacone mają chyba za notatki i gnębienie ludzi bo organizacji ,oszczędności dobranie stanowisk to im nie wychodzi ????Góra powinna się zastanowić i sprawdzić na tym dziale kogo zatrudnia bo robią opinie (usunięte przez administratora)temu zakladawi.Niekompetentne osoby wyróżniające swoje koleżanki .Powinny świecić przykładem i same sobie wypisać te śmieszne notatki za wcześniejsze schodzenie.A P.Oliwia to powinna na przywitanie wręczać dzienniczki na notatki.Ten zakład to przedszkole a nie poważna korporacja.Tak.wiec Amazonie zrób porządek z ludźmi którym płacisz duże pieniądze bo nie nadają się do pracy z ludźmi a potem wymagaj.

Kandy

Mi dziś kobieta dzwoniła z ofertą w Amazon Gliwice oferowała 26zl brutto za godzinę gdzie wszędzie reklamują się że płacą 34 z groszem za godzinę brutto, fajny wał,w dodatku umowa co miesiąc podpisywana na okres miesiąca, totalne dno i kilo mułu.

@Kandy

A tak z ciekawości co jeszcze odnośnie tej co miesięcznej umowy właśnie? Wtedy kasa nie będzie już większa jak ta którą przytaczasz? I o z tymi nadgodzinami? One jak w zasadzie są płatne?

Praca spoko ale (usunięte przez administratora) jaki jest stosowany na zmianie front u P.Oliwi nadaje się do grupowego zgłoszenia do inspekcji pracy.Osoby co poniektóre ((usunięte przez administratora),menadżer)to osoby nie podchodzące profesjonalnie i obiektywnie do wszystkich.Wyrozbianie psiapsiułek,śmieszne notatki za wszystko to żenada i dziecinada.Z pewnością nie jest to poważny szanowany zakład pracy z takimi ludźmi na czele.Inne działy spoko .Ale z tej zmiany powinny być wyciągnięte konsekwencje co do tych osób .Bardzo niszczą opinie zakładowi.A (usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników powinien być karany i to nie notatka a zwolnieniem dyscyplinarnym.

Iwona
@Marcin

Masz rację,ci menadżerowi ,liderzy to wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają.Chodza tacy nadęci i ważni jakby co najmniej byli jakimiś dyrektorami a oni tylko tłumaczą jak wsadzać , wyjmować itp.Niejeden zwykły pracownik ma lepsze wykształcenie od tych cepów.

...
@Marcin

hah pracowalismy razem na recivie, sama prawda

@...

A szczególnie upierdliwy lider z singli kazdy wie o którym capie mowie burak ipodpierdalacz

Ona

Masz na myśli R?

Normalne
@Marcin

Jesteś na pewno młodą osobą więc życie Cię na uczy tak jak i mnie aby od razu wszystkich swoich możliwości nie dawać i pokazywać od razu A sukcesywnie je dzielić pracodawcy. Pracuje od kwietnia w firmie , umiem słuchać i staram się być słuchamy. Parę razy byłem na wózkach na dziale stow i powiedziałem wprost mogę tym się zajmować ale nie przez cały dzień tylko np. 3godziny bo nogi odmawiają posłuszeństwa i nie miałem z tego powodu problemu. A jeżeli chodzi o pracę to w poprzedniej pracy mimo że mam ogromne doświadczenie nigdy nie było tak dobrze jak w KTW3 i jestem zadowolony.

@Ona

Tak tego prostaka mam na myśli wszyscy inni byli w porzadku

@Marcin

Jedynym lekiem na poprawę warunków pracy są niestety ale związki zawodowe. Wiem, że to nie jest popularna opinia, ale to mój wniosek po wielu latach pracy w korporacji z polaczkami. Niestety, ale na ludzi trzeba bata w postaci związków inaczej wychodzi z nich najgorsze co mają w sobie. Wielu z tych liderów czy menadżerów świetnie by się sprawdziła w obozach koncentracyjnych. Chorzy ludzie. Pozdrawiam. Mam dokładnie taką samą opinie, ale nie winię Amazona tylko Polaków w ogólności. Pracowała z angolami, Irlandczykami, Finami, z murzynami i żadna z tych grup nie była tak podła, zawistna i zazdrosna jak Polaczki (usunięte przez administratora)

Deryl
@Marcin

To prawda co piszesz, też pracowałem jako water spider tylko że na pick'u, jak się pokaże że (usunięte przez administratora)to zabierają drugiego WS, ogólnie na początku się podobało, ale jak zobaczyłem podział obciążenia stanowisk że jedni (usunięte przez administratora) inni mają lższejszą robotę, po miesiącu dałem sobie spokój.i jeszcze zabrali ten dodatek 4zl. ogólnie to za 20zł na godzinę można mieć inna pracę lepszą i nie na takie chore zmiany.

Ty wiesz
@Marcin

Dokładnie jest tak jak mówisz . Jak pokażesz że potrafisz to traktują cię potem jak robota, jestem że stow ale jak chce iść na stow to mówią że niema miejsca ;) menagerzy frajerzy

Ta:)
@Ty wiesz

Dokładnie tak jest,pracuje króciutko ale mam już mała opinie i widać na pewno, że ludzie sami są sobie trochę winni. Może i stać mnie na więcej, ale po cholerę (usunięte przez administratora)po kilku dniach. Widzę też osoby jak ja przyjęte a dają z siebie max co jest największym błędem. Może i mnie zwolnią ale póki co badam teren, na ile można sobie pozwolić itd. Normy wyrabiamy sobie sami nawzajem, więc dajcie na luz bo na pewno pracownikom to nie sluzy

Ona
@Marcin

Gratulacje, że tyle dałeś rady

Mr Black
@Marcin

Niestety Marcin musze przyznac Ci racje.... Pracując na zmianie backowej na IB Dock widać kolesiostwo na porzadku dziennym. Towarzystwo wzajemnej adoracji zwane powszechnie liderami zespołu są tak pochłonieci w ciagu zmiany robotą ze mają wieczny czas na rozmowe w swoim gronie ale jak pracownik na 2 sekundy sobie urwie przerwe na lince z Coralu to odrazu wielk dym sie robi ale oczywiscie szlachta sie moze obijac i rozmawiac o pierdołach i lansowac swoja funkcją. Przyjdzie taka lalunia z przerosnietym ego zrobic larmo ze za wolno nam idzie a za 5 minut smieje sie z kolezanką z działu ISS która robi dokłaadnie to samo co jej kolezanka. Nie dosc ze człowiek przez prawie 11h (usunięte przez administratora) z ciezkim badziewiem robiac z siebie młodego dziadunia przed trzydziestką to jeszcze musi słuchac mądrzenia i zali osob ktore posadzą przez 10h tyłek przy kompie i sie cieszy jak swinia z cebuli. Z kilku miesiecznym doswiadczeniem pracy w Amazonie moge smiało stwierdzic ze jezeli raz pokazesz ze umiesz pracowac z kilka osob w tym za siebie to nie licz na jakikolwiek awans czy postep w swojej karierze. Amen. Aha i jeszcze jedno jezeli my ciułacze na samym dole nie bedzie korzystac ze swoich praw takich jak l4 w zasadnych przypadkach, urlopów , bedziemy za wszelka cenę zostawac na nadgodzinach zeby pokazac swoja uczciwosc i wiernosc wobec swoich przełozonych to zawsze bedziemy (usunięte przez administratora) na wszystkim i za wszystko. Koncząc niekonczace sie opowiadanie o tym Amazonskim (usunięte przez administratora) powiem tylko jedno ze jezeli ja do konca roku nie zauwaze postepow w tej firmie charując cięzko jak wół beduiński to absolutnie zmieniam robotę. Tez myslałem ze negatywne opinie są w 90% od ludzi którym sie robic nie chce ale niestety sie pomyliłem.

Szed
@Marcin

Masz tyle żalu i łez w tej wypowiedzi ... najbardziej czuć porażka, ze wykazywałes się niezwykle a nikt tego szybko nie docenił i jednak awans przeszedł Ci koło nosa... wydaje się, ze tylko osobista porażka może być opisana w taki a nie inny sposób.

Robert zdebski
@Normalne

Oby ciebie nie nauczyło życie.

Cart runner
@Marcin

To samo jest na carcie. Teraz wprowadzili nowe zmiany i jest gorzej niż kiedyś. Zapierdzielam sam na zachodzie. Muszę sam ładować sobie palety. Sam ładować i rozładowywać windy i do tego dokładać towar pindom, które same potrafią po 4 toty z linki pchać, ale same nie potrafią z palety na stację sobie powrzucać i na koniec dostań zjebe za to, że nie dokładasz towaru. Tragedia. Taty jak spider, czy kart runner powinni więcej zarabiać bo po jednej dniówce odechciewa się wszystkiego.

@Cart runner

Ale zdajesz sobie sprawę że oni nam zabronili sobie dokładać towar? Można dostać za to notatkę.

xD
@Cart runner

Przecież wam ponoć powiedzieli, że macie dokładać, bo reszta roboli nie może nawet dotknąć wózka z totami.

Sandra
@Cart runner

Co za bzdury wypisujesz . Nie jestem żadną PINDĄ , i to nie moja wina , że teraz wam kazali wrzucać nam toty na stację. Mi to też nie pasuje że nie mogę sama dobierać sobie towaru. Zwiększyli wagę totów do 15 kg i dlatego stowerzy nie mogą tego robić tak jak dotychczas.

P.K
@Marcin

Trzeba było zwolnić a (usunięte przez administratora) jak motorek. Po co ci to było?

meg
@Marcin

z tego co piszesz to jakis koszmar.....współczesny korpo (usunięte przez administratora), myslalam o alikacji ale sobie odpuszcze szkoda zdrowia....

Ggggg
@Marcin

Witam czy ktoś coś wie czy dziś popsuł się autobus i pracownicy mają dzień wolny ?

RME/IT
@Marcin

To Fakt niestety kobiety są strasznie faworyzowane począwszy od tego ze ciężkie prace daje się tylko facetom , miałem sytacje również ze kiedy kobieta ma trochę niższą norme to niektórzy team liderzy czy menadżerwie przymykają na to oko ale faceta od razu upominają a koncząc na stażach i stanowiskach gdzie kobiety mają "pierwszeństwo " i jak jest kobieta i facet z takimi samymi kompetencjami to zawsze wybierze się kobietą aż po jakieś nw parytetety gdzie kobiety na niektórxyh stanowiskach , kierwoniczych , czy chociaż intruktorki ,praktycznie nic nie ogarniają i no jednymi słowy no nie nadają się ale dalej są trzymane. I nie mam tu nic do kobiet , bo super niech bedzie ich jak najwięcej na tych stanowiskach ale niech mają kompetencie a nie ze je się wciska na chama aby były albo niech nie dyskriminują mężczyzny bo mamy taką samą stawkę a robimy często te najgorsze roboty. Poza tym Amazon nawet się z tym nie kryje ze faworyzuje kobiety bo za polecenie pracownika na stanowisko IT/RMI daje 1500 zł za męzczyzne 3000 za kobietę .

MarcinLTN4
@RME/IT

A ile sie zarabia w RME?

ensider

Czy ktoś słyszał kiedy ruszy rekrutacja do nowego Amazona niedaleko lotniska w Pyrzowicach (miejscowość Nowa Wieś)? Firma Panatonni zaczyna budować tam hale.

Ferdek

https://www.randstad.pl/s3fs-media/pl/public/2023-10/niezbednik-pracownika-amazon-gliwice-v2%20(3).pdf Tutaj macie info jak to wygląda w przypadku zatrudnienia pod Randstadem.

Barto

Jak wygląda sprawa z paleniem? Zakaz czy na przerwie można iść?

@Barto

Można. Pierwszy raz masz 15min przerwa, później 30min przerwa i znowu 15min przerwa - raz na jakieś 3h masz przerwę. Idziesz normalnie na szluga i wracasz do biegania po magazynie XD

Pracująca
@Barto

Masz 3 przerwy :dwie 15 min płatne wtedy możesz iść zapalić i trzecia 30 min niepłatna na zjedzenie posiłku

Ja dostaję zaproszenia non stop na rekrutację ale raz tam byłem od października do stycznia i aut przyszedł przedostatni dzień pracy koleś z ramstad i powiedział że 31 stycznia to mój ostatni dzień i teraz dzięki wszędzie będę pracował tylko nie tam bo nie warto 3 miesiące i cię wylewają jak ktoś kocha taką pracę to może tam pracować ja mam stała pracę teraz na produkcji i mam gdzieś ramstad i ich oferty do Amazon KTW 3 ????

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 922.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3