Amazon KTW3
counter
4 32 1524 5 1
Epopeja Nowy wpis
Kandydat

Witam czy ktoś z dnia 0 który był 6 sierpnia już pracuje bądź miał ten Day 1?

TakNie
Pracująca Nowy wpis
@Epopeja

Tak, ja już dostałam grafik i byłam w ostatnią niedzielę.

TakNie
Denver Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.

Witam czy ktoś już dostał informację o przejście bezpośrednio do KTW3 ?

Eto

Wie ktoś co dadzą za lipiec przez koronawirus? Jakiś bonus np?

Marjan
@Eto

Powinni coś dać tym bardziej że zachorowań jest znacznie więc i kolejne przypadki u nas na zakładzie

Mim Nowy wpis

Przeciez juz dali .. Wode gazowana na kantynie malej na p2 i p3 z dystrybutora

Marcin

Pracowałem na magazynie od kwietnia. Od samego początku widać było w tej firmie dyskryminację mężczyzn - przynajmniej na moim dziale. Faceci byli mocno eksploatowani na funkcji spidera gdzie często w sytuacji kiedy potrzebnych było dwóch spiderów managerowie kazali wykonywać pracę tylko jednemu. Średni wychodzony czy raczej wybiegany mój dystans po dniówce to około 30km. W konsekwencji taki spider nie miał szansy zostać nawet instruktorem gdyż nie było chętnych na jego miejsce. Instruktorami czy trenerami zostawały tylko kobiety, mimo tego, że ich wyniki były duuużo gorsze od facetów. Wiele razy nawet w ciągu jednej zmiany jako spider udzielałem informacji nowym pracownikom bo instruktorki we 2-3 stały z boku i gadały i pierdołach. Oczywiście były wyjątki. Raz\ zdarzył się cud i 3 facetów poszło na szkolenie instruktorskie ale jak się potem okazało - tylko po aby (usunięte przez administratora) jako spider w kamizelce instruktora :) także bez zmian. Próbowałem przenieść się na inny dział ale mój manager tak mnie okłamywał, tak wymyślał jakieś swoje procedury aby tylko mnie nie puścić. Dobrze wiedział, że ciężko będzie znaleźć kolejnego frajera, który będzie zapierdzielał za dwóch. Kiedy człowiek zaczyna upominać się o swoje i wyrażać swoją opinię jest (usunięte przez administratora) do tego stopnia, że odechciewa Ci się pracować i motywacja spada do zera. W sobotę z rana główna kantyna jest dezynfekowana więc ostatniej przerwy nigdy już nie miałem. W momencie kiedy zrobiłem o to awanturę dostałem naganę - jak śmiem chcieć przerwę w pracy? Koronoparanoja w tym zakładzie to istna komedia. To co oni tam nawymyślali to nawet szumowskiemu by do łba nie przyszło. Potrafili zwalniać ludzi tylko dlatego, ze maseczką nie zakryli nosa. Mają specjalne oddziały (usunięte przez administratora) które jedyne co robią to krzyczą "dwa metry od siebie" oraz "maseczka na nos" - pod karą zwolnienia. Oczywiście te zasady nie dotyczą ani liderów ani managerów. Oni mogą więcej np. wychodzić na papierosa po 10 razy na zmianę - pani Katarzyna na recive. Oczywiście możesz złożyć skargę na jakiegoś lidera czy managera. Zrobiłem to i... już nie pracuję. Co prawda i tak planowałem to samemu ale chciałem Wam opisać jak to mniej więcej wygląda w tym magazynie. Oni tam tresują ludzi, masz być posłuszny, robić swoje, nie wychylać się, nie wyrażać opinii. Do pakowania kartonów nie trzeba magistra więc zastąpią Cię kimś innym. Bezwzględna korporacja. I żeby nie był - produktywność miałem bardzo dobrą, manager działu na który chciałem się przenieść sprawdzał mój profil i był bardzo chętny na moje przyjście ale poprzednicy jak widać zrobili wszystko aby tak się nie stało. Jeszcze wrócę do tematu dyskryminacji. W momencie kiedy facet nie może być nawet instruktorem tak automatycznie nie ma szansy na jakikolwiek awans. Liderami są w większości kobiety, które mają często chore ego i jedyne co robią to (usunięte przez administratora) kogo się da i za co się da aby się pokazać. I jeszcze rada dla nowych - nie pokazujcie że potraficie szybko - ja chciałem bardzo szybko pójść wyżej i się starałem na tyle, że dawałem radę pracować za dwóch. To spowodowało, że bardzo często z automatu kazali mi pracować za dwóch i skazałem się tym samym na wieczne bycie spiderem. Do tego stopnia że musiałem zakładać bandaż na nogę aby posadzili mnie na lince do procesu bo już nie dawałem rady. Na prawdę idąc do amazonu nie brałem internetowych opinii zbytnio do siebie bo jestem pracowity i tez myślałem że te negatywy są od nierobów ale po 4 miesiącach już wiem, że większość to prawda. Nie warto.

Tak28Nie5
Iwona
@Marcin

Masz rację,ci menadżerowi ,liderzy to wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają.Chodza tacy nadęci i ważni jakby co najmniej byli jakimiś dyrektorami a oni tylko tłumaczą jak wsadzać , wyjmować itp.Niejeden zwykły pracownik ma lepsze wykształcenie od tych cepów.

Tak7Nie5
...
@Marcin

hah pracowalismy razem na recivie, sama prawda

@...

A szczególnie upierdliwy lider z singli kazdy wie o którym capie mowie burak ipodpierdalacz

Tak4Nie3
@Ja

Masz na myśli R?

Tak4Nie4
Normalne
@Marcin

Jesteś na pewno młodą osobą więc życie Cię na uczy tak jak i mnie aby od razu wszystkich swoich możliwości nie dawać i pokazywać od razu A sukcesywnie je dzielić pracodawcy. Pracuje od kwietnia w firmie , umiem słuchać i staram się być słuchamy. Parę razy byłem na wózkach na dziale stow i powiedziałem wprost mogę tym się zajmować ale nie przez cały dzień tylko np. 3godziny bo nogi odmawiają posłuszeństwa i nie miałem z tego powodu problemu. A jeżeli chodzi o pracę to w poprzedniej pracy mimo że mam ogromne doświadczenie nigdy nie było tak dobrze jak w KTW3 i jestem zadowolony.

@Ona

Tak tego prostaka mam na myśli wszyscy inni byli w porzadku

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marek
Kandydat

Witam, mam jedno konkretne pytanie do Was, ile można zarobić na pełnym etacie z nadgodzinami?

Laptop
@Marek

5 zł a co?

Tak1Nie
Perełka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Myślę,że i ja spokojnie mogę się podzielić ze swoimi doświadczeniami w pracy. Z uwagi ma wiele szczegółów, nie chciałabym zdradzac działu. Praca jak praca, w cholerę monotonna. Na moje szczęście dostałam inne stanowisko, na którym mam zapierdziel, coś się dzieje. Często dostaje mnóstwo obowiązków, które mnie nie dotyczą. A wręcz jestem wykorzystywana przez osoby na wyższym stanowisku, czytaj: Lider. Managera mam spoko i widzi co się dzieje ale jakoś konkretnie nie reaguje. Chciałam wrócić do swojej monotonii, bo mam dosyć. Niestety nikt się na to nie godzi. Gdzie znajdą takiego drugiego Jelenia jak ja? Której zależy na pracy, pokazałam to A teraz robię za 3 osoby. Stawka? Mam taką samą jak ludzie w procesach. Awans? Zapomnij. Jedno, wielkie kumoterstwo. Spróbuj nie zgodzić się ze zdaniem Lidera to jesteś juz skreslona. Wiele razy zadaje sobie pytanie jak takie osoby otrzymały owa posadę? Szczęście? Dlaczego nie ma weryfikacji tych osób? Lider ma dawać przykład, a co słyszę? Jak tylko rzuca epitetami pod nosem i każdego obgaduje. Obiady - eh..są teraz naprawdę fatalne. Wypłaty? Zawsze jedna, wielka niewiadoma.

El Comendante

Teraz będzie czwarty miesiąc mej pracy, więc już tu trochę jestem i muszę uprzedzić nowych kandydatów że praca nie będzie najłatwiejsza. Generalnie KTW3 kogo potrzebował zatrudnić, tego już ma, do stopnia w którym w tym miesiącu były zwolnienia bo za dużo ludzi. Logicznym (i widocznym dla już pracujących) jest to, że dalsze zatrudnianie następuje do działów gdzie jest duża rotacja - z najbardziej niewdzięczną pracą od której ludzie uciekają do tego stopnia że na "normalnych" działach są łapanki by wysłać "nie niezbędnych" pracowników do Mordoru..co znaczy też że i na normalnych działach robi się ostro, bo za mało rąk do pracy do której mieli być przeznaczeni. Oczywiście jakieś parę miejsc w normalnych działach też się czasem znajdzie - ktoś się zwolnił, ktoś został zwolniony bo się wygłupił mimo że jego dział akurat był ok, a nie full patola..życie. Ale w lwiej części przypadków wolne stanowisko = czarna robota. Nie liczcie też zbytnio na nadgodziny. Amazon dąży do minimalizacji owych (no bo to kosztuje) i raczej woli zatrudnić kogoś na pół etatu niż dać "pełnoetatowcowi" nadgodziny. Więc kokosów raczej nie będzie.

Tak9Nie7
@El Comendante

Trochę to nagiełes tą pracę ja też tam pracuje 3miesiąc i aż tak źle nie ma więc nie wiem po co tak straszysz nowych ludzi którzy chcą tam pracować.No niestety zwolnienia były jak ktoś nie szanuje pracy jak ciągle uż lub chorobowe albo spóźnianie się do pracy lub przerwy przedłużone .Albo obijanie to niestety żadna firma nie będzie tego traktować . Jeśli pracujesz czwarty miesiąc to chyba wytrzymujesz i nie jest tak źle jak to opisałeś niech każdy zobaczy jak się pracuje ludzie sami się zwalniają też bo jak nie widzą wypłaty pierwszej cyferki 3tysiące to uciekają .Logiczne jest każdy miesiąc inny godzinowy to i różne wypłaty.Rotacja jest jak w każdej firmie.Najlpiej przychodzić do pracy słuchać liderów co robić i robić swoje jak potrafię a nie wychylać się za dużo bo potem to szkodzi.

Tak8Nie2
El Comendante
@Pracownik

Niczego nie nagiąłem, tylko mówię jak jest. Co nie zmienia faktu że działów jest wiele, a pięter kilka, więc możliwe że pracujesz w zupełnie innej części budynku i dziale gdzie jest spokój. Na moim co dzień ludzi biorą do innego, mało uroczego że tak to ujmę działu gdzie nikt ale to NIKT nie chce tam iść na ochotnika, a reszta z nas ma za....dobrze wiesz co, bo brakuje rąk do pracy - za dużo tamtym dali. I to nie tylko u nas się dzieje. Dział obok też ma swój "zaprzyjaźniony" "mordorek" gdzie robota jest delikatnie mówiąc...znacznie mniej pobudzająca intelektualnie za to kontrola i zapieprz konkretne. I też bez swej chęci inteligentne jednostki które mają obsługiwać komputery i znać języki idą robić małpią pracę wbrew swej woli. Logicznym więc jest że skoro takie "pożyczki" dzieją się dzień w dzień, to działami które dostaną nową krew będą właśnie Ci "pożyczkobiorcy"...

Tak4Nie5
Aldi
@El Comendante

Ja pracuję w Amazonie 5 miesiąc. Mam za sobą szkolenia na innych działach tzw. cross trening i jak czytam Twoją opinię zastanawiam się "Dla czego Ty się tak męczysz w Tym Amazonie?" Skoro tak Ci żale to zrób miejsce komuś innemu!!! Mi pracuje się bardzo dobrze. Moja pierwsza praca na magazynie z powodu Covid 19 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona... Magazyn inny niż wszystkie. A jeżeli chodzi o nadgodziny, w lipcu zrobiłam 3 niedziele 100% płatne!!! Po co ludzi zniechęcasz???

@Aldi

Ja też tak myślę nie podoba się zwolnij się inni ludzie czekają a nie lament w internecie:((

Grzegorz

Chciałem zapytać są dwie przerwy po15 minut i na nich zapalić papierosa

@Grzegorz

3 przerwy .. Puki co to 2 po 20 minut i obiadowa 35minut ..palic mozesz

Tak3Nie2
@Grzegorz

Są palarnie i można palić. Dwie przerwy po 15 min i jedna 30 min obiadowa, na każdej możesz iść na fajkę i powodu koronawirusa wszystkie przerwy są wydłużone o 5 min

Tak2Nie6
Nowa
@Aldi

zgadzam się z tobą, co prawda pracuje krótko ale warunki są ok. Jeżeli komuś się nie chce pracowac, to zrób miejsce osobie która faktycznie chce pracować. Wiele lat miałam swoją działalność i sytuacja zmusiła mnie żeby rozpocząć przygodę w Amazonie. Ludzie którzy mało wiedzą co to ciężka praca wiecznie będą narzekać! Ja polecam z czystym sumieniem.

@Pracownik

Nic nie nagina taka jest prawda bo ile można pakować paczki lub koperty z częstotliwością 200, 300 szt na godzinę miesiąc, dwa ludzie odchodzą na inne działy jak nie to sie zwalniają bo można dostać pierdolca i słuchać od Rafałka że za mało dzić zrobiłeś masz się postarać. Jest to praca nie jak każda inna, piszesz robić swoje,,, ja rozumiem że 3k to szczyt możliwości zarobku u niektórych jak się pracowało dotychczas u prywaciarza Janusza na 1/4 etatu ale miejmy trochę ambicji i gram honoru za pracę fizyczna w maseczce przez ponad10h dostawać 2400-2700zł jest to upodlenie i poniżające nie dziwię się że Amazon buduje kolejne centra w tym kraju bo tak tanią siłę roboczą ciężko nawet w Indiach znaleźć. Pozdrawiam Serdecznie.

Tak3Nie3
Jdjdjs
@Maestro

@Maestro pewnie skończyłeś podstawówkę albo zawodówkę i żądasz 10 tysięcy za swoją pracę.. Typowy Głupol, biedni intelektualnie zadają najwięcej :)

Tt
@Jdjdjs

A ty co dzielisz na tych "WYKSZTAŁCONYCH" ktoś że niema studiów podyplomowych to jest głupi ? chłopie brak słów takich pseudo wykształcony jest wielu i nie obrażaj kogoś kto ma podstawowe bo tacy właśnie ludzie lepiej dają sobię radę niż ci pseudo elita ????

Adrian zabrze

Pracowałem tam 3msc (usunięte przez administratora)brakuje do wypłaty po 800zl jest masakra zwalniają za l4

Tak6Nie13
jo
@Adrian zabrze

dostales dzisiaj wyplate i ci tyle brakuje?

Czorno

Dostałeś dziś wypłatę

Tak3Nie2
@Adrian zabrze

Teraz wszystkie firmy zwalniają za L4 no i dobrze dopiero otworzyli zakład ledwo 3miesiące pracy a już L4 sezonowi pracownicy masakra

Tak3Nie3
Kathrina
@Pracownik

No właśnie nie zwalniają za L4 porządne fimy. Tu amazon tak niby przestrzega BHP tyle się mówi o koronawirusie że jak ktoś się zle czuje to od razu ma zgłaszać itp a jak ktoś się zle czuje i bierze L4 to Adecco i Randstad zwalniaja. Też pracuje w Amazonie i widzę i słyszę że te pośrednictwa pracy tam wyrabiają.

Tak3Nie5
Olo
@Kathrina

Dokładnie tak jak piszesz. Niestety jesteśmy tylko ludźmi i możemy czasem zachorować ale agencje nie biorą tego pod uwagę tylko od razu biorą to za przekręt! Wiem że niektórzy naciągają swoje l4 ale nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Dobrze że na monitorach jest obłudnie napisane,, drogi pracowniku jeśli źle się czujesz to zostań w domu. Wrócisz do nas jak poczujesz się lepiej,, haha raczej nie wrócisz bo nie będzie do czego.

Tak6Nie2
Pracujacy P2
@Adrian zabrze

Jak ktoś mógł cie okrasc na 800 zł? Dostales pasek ? ,miałes wątpliwości ? Trzeba isc wyjasnic ,nie uwierze w takie brednie ze brakuje do wypłaty az 800 zł jak ty to opowiadasz ,nie da sie z agencją to robisz akcje z Managerem ,wszystko jest zapisane na twoim bagu ,kiedy byles ,ile byłeś ,przerwy itd ...Propo przerw , przerwa krótka czyli teraz ta 20 min jest liczona czasowo od, ostatniego zeskanowego przedmiotu a nie od log'outu ,przerwa oviadowa od odbicia na zegarze , widze wielu pracownikow ignoruje to i widzialem przypadki wracania z przerwi nawet do 10 min ju po przerwie :/ ,(tylko przytaczam ,nikomu nie wyliczam)ale i na szkoleniach i na day 0 informowano na ten temat ,firma liczy wszystko i za takie spoznienia z przerw jasne ze odliczy. Pozdrawiam

@Adrian zabrze

To jak twierdzisz że ciebie okradali to po co aż 3miesiące pracowałeś.Jak nie pasuje wypłata to jak napisano niżej jest wszystko na twoim badzie dane.A jak dalej nie pasuje to inspekcja pracy a nie forum! Ciekawi mnie jedno po co 3miesiące pracowałeś jak było tak źle???

Pit
@Adrian zabrze

Ja 2msc. Teraz mi dopiero za urlop wypłacili. Ale ja mam wyje@bane akurat :) Nawet jeszcze jakaś premia wpadła. Adrian dawaj na kopalnie. 6h od pon do pt. W tym 3h roboty, 3soboty, 4100 + 700zl kartek. I bajka

Tak3Nie4
@Pracownik

Tak jak czytam te wypowiedzi to aż żal, żadna firma nie zwalnia za chorobę bo każdy ma prawo chorować i każdy choruje, jezeli pracodawca na świadectwie pracy napisze że powodem było zwolnienie lekarskie przegra kolejną sprawę w sądzie i to z wielkim hukiem. A to ze ktoś choruje, doznaje wypadku, potrzebuje nagłego urlopu to jest rzecz normalna bo praca tym bardziej w takiej firmie nie powinna być priorytetem Twojego życia i kresem możliwości bo za rok za dwa już Ci podziękują za współpracę bo staniesz się wyeksploatowany i nie potrzebny.

@Maestro

Nie zwalniaja tylko nie przedłużają umowy a to. Chyba maja do tego pelne prawo czy nie?? Ja bym w firmie jako szef tez bym nie chcial kogos kto w pierwszym miesiacu pracy(usunięte przez administratora)lewizne z l4 bo jest piekne lato i wszyscy jada na Chechło..

Selena
Kandydat

Gdzie mogę złożyć CV do Amazona nie widzę żadnych ofert czyli narazie nie przyjmują?

Tak3Nie1
Ole
@Selena

Nie przyjmują, czekaj do września

Tak6Nie2
One
@Selena

Poczekaj do września bo jest bardzo dużo młodziutkich ludzi, którzy we wrześniu wracają do szkół, a dziś była sytuacja ze nas zwolnili po godzinie do domu bo nie było dla nas pracy! Zobajak będzie jutro!

Selena
@One

Dzięki za info to poczekam jeszcze :) mam nadzieje, że się załapie :)

Malutka

Info od Randstad z 11 sierpnia: rekrutacja wstrzymana

Tak4Nie
@Selena

Poczekaj miesiąc dwa ludzie się wykruszają i będzie połów nowego narybku.

Nowy

Ile się pracuje godzin na pół etatu jak i także ile dni w tygodniu ?

Animkka
@Nowy

Ja pracuje tylko w weekendy teraz wychodzi 6 dni w całym miesiacu

Hej
Kandydat

Opinie pracowaników są widzę mega podzielone, ja z pytaniem - czy trzeba się poprzez pośrednictwo rekrutować, czy można bezpo pod firmę? Jeśli tylko agencja to która "mniejsze zło"?

Olek
@Hej

Tylko pod agencje. Bierz adecco. Oni jakieś większe wypłaty wysyłają a randstad lubi Cię okraść. No i pracują tam takie móżdżki ze żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba bezpośrednio dzwonić do Warszawy hahahhaha

Tak5Nie2
@Olek

tak adecco płaci więcej.

Ktoś

Do kiedy powinny przyjść wypłaty jeśli nie pracuje od początku sierpnia a przepracowałam cały lipiec?

Simka
@Ktoś

Do końca dzisiejszego dnia

Karol
Kandydat

Witam, Teraz widzę że nie ma przyjęć na pełny etat, tylko na weekendy. Czy we wrześniu będą jakieś przyjęcia na pełny etat? Chciałbym w amazonie gliwickim zacząc pracować od września. Będzie taka możliwość?

Krystyna
@Karol

Ja jestem przyjeta od sierpnia na pelny etat. Jak dzsonili po mojej złożonej aplikacji to pytali sie mnie jaki chce etat.

Dean W.

Ktoś może słyszał kiedy ogłoszą listę osób które przejdą bezpośrednio pod Amazona ?

@Dean W.

Do końca miesiąca będą się kontaktować z osobami, które przeszły konwersję.

Ciekawy

Cześć, wiecie może co to jest za dział RME? I czym się dokładnie zajmują? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

@Ciekawy

RME najprościej- utrzymanie ruchu

Tak4Nie3
Nowy
@Ciekawy

Fajna robota

Tak4Nie2
Zdezorientowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Hej, pracuję na pół etatu pod Adecco trzy miesiące. Dzisiaj znowu przewoźnik nie realizuje połączeń rannej zmiany, przynajmniej z Rybnika. Adecco o niczym mnie nie poinformowało. Czy ktoś wie o co chodzi i czy jutro w niedzielę jest ranna zmiana?

Msjs

Dostał już ktoś wypłatę czy jednak w poniedziałek będzie ?

Marjan
@Msjs

Ing i brak kasy kurde weekend zakupy a tu lipa..

Yaris
@Msjs

ING jest kasa z adecco

@Yaris

Adecco było Randstad nie

Ale

Czy ktos dziś dostał wypłatę?

@Ale

Nie ma kasy

Tak3Nie1
Kandydat

Witam, złożyłam aplikację do Amazonu ponad miesiąc temu na pół etatu i mam już zaplanowany Day0. Chciałabym się dowiedzieć jak faktycznie wyglądają warunki pracy. Jestem bardzo szczupłą i drobną osobą i nie jestem do końca przekonana czy sobie poradzę, bo opinie są różne. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Zainteresowana

Tam pracuje tyle dziewczyn co chłopaków i naprawdę nie są to żadne babochłopy tylko normalne dziewczyny często niskie i szczupłe i dają radę bo praca nie jest ciężka fizycznie. Najciężej to wystać 10 godzin na nogach. A najcięższe co tam czasem trzeba wziąć do ręki to żwirek dla kota albo wiertarkę do spakowania czy zeskanowania. Myślę, że nie jest to tragedia tym bardziej, że bierzesz to do ręki na chwilę a później znowu jest coś lekkiego. Na necie można zobaczyć filmiki jak wygląda praca w Amazon i zobaczysz, nic strasznego

Tak6Nie1
@Zainteresowana

Poradzisz sobie spokojnie.. Nie ma raczej znaczenia czy szczupla czy mega gruba .. Liczą sie checi do pracy.. Bol nog bedzie ale go ma na poczatku kazdy bezwzgledu na figure wiek i płeć.

@Zainteresowana

Czesc. Czy od pierwszego spotkania on-line do badan lekarskich tez tak dlugo czekalas ? Mija ponad tydzien od spotkania po którym mial sie ktos skontaktować kiedy odbędą sie badania lekarskie(dane do skierowania zostaly podane itp) Rowniez aplikowalam o prace na pol etatu.

@Zainteresowana

Nie, ja badania miałam gdzieś dwa, trzy dni po tym spotkaniu. Akurat to zostało przeprowadzone dość szybko.

Ok, dziekuje za informacje

Nowa

Czy ktoś po 3 miesiącach z firmy pośredniczącej przeszedł pod amazon w Gliwicach?

Mim
@Nowa

Jeszcze w zasadzie nikt z agencji nie ma 3 miesiace . a conversia jest mozliwa dla osob zatrudnionych przed 1czerwca. A przejscie pod amazon ma byc od września

Tak11Nie1
Wik
@Mim

Duzo osob aplikowało, którzy zatrudnieni tez byli po 1 czerwca

Aneczka
@Wik

Tylko po co? Jasno byl komunikat i smsy ze dla osob przd czerwcem zatrudnionych

Tak6Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Amazon KTW3