Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

jogi

Szczerze to nikomu nie polecam zatrudniać się przez Randstad doamazon już na etapie przyjęcia-(rekrutacji) Lecą ostro w hooya.Niby wielkie gadanie że tego dnia masz badania itd. po czym dzień/dwa przed dzwonią do ciebie i mówią ci że jednak badania masz odwołane ale będziesz na liście oczekujących. Nie polecam nikomu no chyba że macie miesiąc czasu na szukanie pracy.

Nowaaa

Powiedzcie mi jak to wygląda gdybym chciała się zwolnić bo dostałam lepsza ofertę pracy bo tu tylko miesiąc czy będą robili problemy?

@Nowaaa

Jak masz lepsza ofertę to się nie wachaj ani chwili, oni wyrzuca agencyjnych zaraz po świętach, idź i powiedz ze chcesz za porozumieniem stron; ta ich umowa o pracę i tak jest nic nie warta; jeśli będą robili problemy to po prostu porzuć pracę, traktują agencyjnych jak (usunięte przez administratora) do wyrzucenia to potraktuj ich tak samo

Nowaaa

A orientujesz się jak to jest w sytuacji pozucenia pracy co z wynagrodzeniem?

@Nowaaa

To co przepracowałaś muszą wypłacić, obetna premie, nawala do papierów, może zablokują powrót, takie miesięczne świadectwo pracy Amazona i tak jest nic nie warte, ja kiedyś zrobiłem za porozumieniem i nie było problemow

Nnnnnn

Musza ci wypłacić te dni które pracowałaś

Weteran xd

Ja ale zależy na ile zostanie mi przedstawiona oferta. Jak na 3 miesiace to ok w razie w jest dużo prac sezonowych latem ;)

gffrrff
@Weteran xd

A nie jest tak, że zawsze przedstawiają umowę na miesiąc i przedłużają w potem o kolejny miesiąc i kolejny? Dali komuś na 3 miesiące na wstępie?

DDD

Na cały etat są.

@DDD

Co znowu Amazon przyjmuje pod firmę czy biuro

@DDD

Nie ma narządzie rekrutacji to błąd systemu jak ktoś się teraz w marcu przyjął nie da znać ale ten błąd miał też Sosnowiec i rekrutację wstrzymano

@DDD skąd o tym wiesz ?

@Nieznajoma

Bo już Sosnowiec się tak ogłaszał i zawiesili rekrutację na badanie tak wogole kiedy masz i szkolenie BHP???

Maestro
@gffrrff

Nie w takim okresie jak teraz umowa co miesiąc, w okresie przed świątecznym można liczyć na umowę 3 miesięczną przyjmując sie na przykład w październiku dużo osób dostawało do końca roku, oczywiście potem wypad.

Nowaaa

Hej jak wygląda praca w Amazon pod agencja Randstat? Dostałam tel że w wtorek 15.03 mam badania ????

Maestro
@Nowaaa

Praca jak w (usunięte przez administratora), umowę dostaniesz na miesiąc i odnawiana co kolejny miesiąc, jak Ci powiedzą że możesz przejść pod Amazon nie łykaj tego bo nie po to zatrudniają agencję by się z tobą wiązać. Jak nie będziesz potrzebna po prostu kilka dni przed końcem dowiesz się że nie dostaniesz kolejnej umowy. Zarobki oscylują z najniższą w kraju, po za tym wyzysk, wyzysk typowe korpo mydlenie oczu że pracownik jest najważniejszy w rzeczywistości jesteś numerem. Z szczerego serca nie polecam szkoda zdrowia.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
uyu

Nie ma przyjęć ale ogłoszenie dalej wisi

On
@uyu

To jest portal o firmie, pracy itp. Radzę szukać innej! Dobrze życzę.

@uyu

No w systemie są ale przychodzi informacje że wstrzymano rekrutację

Barbla

Jest rekrutacja w czwartek tj 15.03 mam dzień 0

Romek
@Barbla

Chyba była wstrzymano rekrutację

Na na na na na na
@Nowy

Co za głupoty !!! Wczoraj koło godz 18:00 dzwonili do mnie z Randstad czy dalej jestem zainteresowana praca w Amazon

@Na na na na na na

Dziś byłam na badaniach. W czwartek mam szkolenia online

@Nowaaa

No i jak tam po szkoleniu? Jak wrażenia i czego Cię ostatecznie na nim nauczyli, długo trwało?

Tobi

Pytanie mam jak wyslas cv do firmy amazon w gliwicach

Nieznajoma

To w końcu jest tak rekrutacja pod agencją Ranstad czy nie ?

mmm
@Nieznajoma

Mi mówili ze wstrzymane już ale możesz zadzwonić i dopytać

@mmm

Pytałam się i są

yzyz
@Nieznajoma

No to na kiedy cie umówili do lekarza w takim razie?

@yzyz

Niestety nie mogą mnie przyjąć ponownie do Amazonu bo już pracowałam tam ale pod Amazonem i niestety ze względu zdrowotnych miałam długie L4. Szkoda,że nie mogę :/

Nnnjj

Sa przyjęcia do amazonu

stowdział

Czy praca na dziale Receive jest ciężka dla kobiet?

udup

Hejka, Czy ktoś z osób,które pracowały do stycznia,wie może kiedy będzie wypłacana premia za styczeń?

annagern
@udup

Dzwonilam I sie pytalam za styczeń premia ma być wypłacona w marcu

@annagern

Oni was w banię totalnie robią ci ramstad jeżeli nie pracujesz już pod Amazon muszą ci wszystko wypłacić natychmiast a nie w marcu gadanie z ich strony

Bdbbd
@John

I co? Premia za styczeń właśnie dziś przyszła.

rzeczywiscie
@Bdbbd

rzeczywiście przyszła premia, właśnie sprawdziłam, dzięki za info :)

Ciekawy

Czy wiadomo już kiedy będzie nowa rekrutacja ? czy wgl będzie

mirka

A wiadomo kiedy ?

Beata

No i na jaki obszar głownie będą szukać i dlaczego? docelowo w warunkach zatrudnienia ma się coś zmienić czy wszystko raczej po staremu?

@Beata

Wszystko po staremu zawsze tak samo na parę miesięcy i koniec

@mirka

Latem

pozdrawianko

Jak tam, już prawie marzec, macie pracę na magazynie? Dalej Amazon nie przedłuża umów czy już potrzebują nowych rekrutować? Bo różne plotki chodziły, nawet takie, że w dalszej kolejności nie będą przedłużać umów pracownikom zatrudnionym bezpośrednio przez Amazon, nie przez agencję. Ciekawe ile w tym prawdy było?

Maverick

(usunięte przez administratora)i pół metra mułu. Ludzie, trzymajcie się od tego (usunięte przez administratora) z daleka, ponieważ nie ma tam żadnych zasad ani norm etycznych. Menadżerowie zatrudniani z przypadku bez żadnych potrzebnych kompetencji, co jest dostrzegalne w relacjach przełożony - podwładny. Nie otrzymałem nigdy żadnego wsparcia z ich strony, gdy tego potrzebowałem. Zawsze tylko sztywne i wyuczone formułki oraz brak zrozumienia i empatii - totalna spychologia wszystkiego. Do tego są aroganccy, wywyższają się oraz nie dają dojść do słowa, gdy Twoje zdanie jest odmienne od narzuconej im wizji. Faworyzowanie występuje tam na porządku dziennym, ponieważ na mojej zmianie stanowiska PG (zarówno na zmianie front, jak i back) zajmują żony cart runnerów. Oczywiście wiadomo, jak na nie wskoczyły - mężowie ochoczo pomagali przywożąc na stanowisko pracy samą drobnicę. Potem miały target jak z kosmosu i tym samym sztucznie zawyżały cele dla całego zespołu. Natomiast zwykłego pracownika, który nie ma jak załatwić sobie takiego sprzyjającego towaru mają za nic i ciągle upominają oraz wręczają adepty. Uważam takie postępowanie za wysoce nieetyczne oraz skandaliczne.

Hej jeżeli każdy z was myśli że dostał wszystko wypłacone to jest w błędzie wejście sobie w kalkulator wynagrodzeń niech se przeliczy swoje godziny nocne i dzienne i nadgodziny co miał to zobaczycie jaka jest różnica premie świąteczną też można policzyć se ile wam jeszcze kasy lecą każdy na przeciągu lat odpuszczał a agencja się tym sposobem na naiwnych ludziach bogaci

@Nowy

Oni im podarowali napewno ja dostałem wszystkie wyrównania 3 przelewy oni piszą że 2 przelewy bo nikt jak długo ramstad na Amazon siedzi nikt nawet się nie upomniał o swoje Bravo wszystkim i powodzenia w następnej rekrutacji

Xd
@Nowy

Ja sobie wszystko obliczalem, kazde wynagrodzenie mi się zgadza, nadgodzinki,nocki,premia świąteczna.

@Xd

a ostro leciałeś z tematem jeśli o nadgodzinki chodzi itp? ciekawa też jestem czemu innym się nie zgadza, mieli ich więcej? ile średnio ma w miesiąc da radę sobie ich teraz nabić? jaka kasa z tego?

XD
@Beata

Niestety tylko dwa dni, bo byłem na weekendy

jak_tam_z_pracą

Pytanie do tych, którzy zostali w Amazonie - macie już pracy pod dostatkiem, są nadgodziny? Brakuje pracowników na magazynie, jakieś wieści?

Na na na na na na
@jak_tam_z_pracą

Ja bym z chęcią wróciła na weekendy 1/2 etatu. Ktoś coś wie czy będą przyjęcia ?

John

Zostali bo sam widziałem nie wszystkich wylali na bruk

John

Nikomu nie przedłużyli umowy z zielonymi bazami

@John

Już wam ludzie tutaj w tamtym roku pisali ze was zwolnią w ten sposób, jeśli zatrudnicie się ponownie będziecie mieli powtórkę

@Dawid

No patrz a lefusy z niebieskimi baczami zostają i telefon z ręki nie wypada albo laski przez 10 godzin gadają 8 to jakie wyniki macie np.na stow 30 sek czy więcej ????

@John

Karci zwożą IM najlepszy towar jaki jest to szybko to nadrabiaja, zresztą takich myków jest cała masa w tej firmie, to i tak w wielu przypadkach są melepety, które by sobie nigdzie indziej nie poradzily

zielona_badżowiczka
@Dawid

No tak ale nie ma innej możliwości jak zatrudnienie przez agencję, bo przecież Amazon nie rekrutuje? Ludzie z zielonymi badżami czyli zatrudnieni przez agencje nawet od lata zeszłego roku, (np. znajomy cart runner) tak samo wylecieli. Ci od wakacji może mieli czas się przekonwertować pod Amazon i teraz nie zostać wywaleni, ale ci pracownicy, którzy zostali zatrudnieni od grudnia jak ja, nie mieli ani czasu ani w ogóle takiej możliwości. Po prostu przyszliśmy obsłużyć zamówienia na święta i papa, już nie jesteśmy potrzebni. Osób z nieprzedłużoną umową jest, z tego co słyszałam, ponad 900!

@zielona_badżowiczka

To znaczy co ramstad tam rządzi lider z Amazon nic nie ma do powiedzenia tak czy się mylę??? Potrawy mnie ktoś oświecić ???

Xy
@zielona_badżowiczka

Ja też byłam od grudnia i takich jak ja było masę osób i niestety też poleciliśmy poprostu

Damian
@Xy

I to wszystko osoby zatrudnione przez pośrednika a nie przez faktycznego pracodawcę? Jak to było mówione od początku, wspominali, że to tylko na określony czas? Czy wręcz przeciwnie, była mowa o możliwości przejścia pod Amazon?

ccv
@Damian

Było zatrudnienie na określony czas, konwersja jest możliwa zawsze po 3 miesiącach,ale nigdy nie wiadomo po jakim czasie się uda, nieprzedłożone umowy miały osoby spod agencji oraz osoby bezpośrednio pracujące pod Amazon.

Tak było w tamtym roku co rok to samo dawaja po cichu

lubudu

Witam, Czy ktoś się orientuje kiedy będzie wypłata za styczeń?

Bob
@lubudu

A wczorajsza premia to nie byla za styczen .Wyplata byla 7 lutego a premia 8

Ggg
@Bob

Teraz była wypłacana premia za grudzień

@Ggg

No ja nie dostałem wyrównania za grudzień świątecznej premii ciekawe ilu jest takich ludzi jeszcze zgłaszać się

ggg
@John

świąteczna premia była wypłacana w styczniu, w styczniu dostałem 3 przelewy , wypłata,premia,dodatek świąteczny

@ggg

Tez w styczniu mialem trzy przelewy teraz w lutym dwa.Czy to oznacza ze w marcu jeszcz cos dostaniemy jak pracowalismy do konca stycznia

John

Raczej nie resztę se zatrzymali kasy nie wierzę że oni co do grosza każdemu wypłacili

Ktos

Ludziska gdzie wy się pchacie do jakiegoś Amazonu umowy wam nie przedłużają i płacz olać cały Amazon to może będą mieli inne podejście do ludzi ale jak wy sobie na to pozwalacie to tak macie jest wiele firm w Gliwicach gdzie zarobicie więcej i z umową na stałe. Zastanówcie się gdzie idziecie pozdrawiam wszystkich.

Darek

Cześć. Pracuję w Amazonie jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. To nie musi być praca "na chwile" jak to wiele osób tutaj pisze. Wystarczy przejść pod Amazon i już są normalne umowy. Wszystko zależy od naszego podejścia do pracy. Jak widzę tam 20-kilku letnich małolatów i ich podejście, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie dziwie się, że tacy nie dostają umów pod Amazon albo są wręcz zwalniani. Jak pracują i widzę jakiegoś dzieciaka, który co godzine lezie do toalety na 10 minut... błagam. To jest nie fair wobec pracodawcy i wobec innych pracowników. Też bym chętnie sobie robił takie przerwy. Do tego praca wre, a nieraz się widzi takiego małolata z telefonem w ręku... Z kim można pisać np o 3-4 w nocy? Kilka razy mi ktoś się żalił, że nie ma zasięgu na magazynie... Serio? A jakie znaczenie ma zasięg w telefonie kiedy masz pracować? Przecież liderzy takie zachowania widzą. Wszędzie są kamery poza tym liderzy spacerują po piętrze i na nas patrzą. Sam jak byłem cart runnerem to widziałem ile ludzi się opieprza. Niektórych ciągle nie było na stanowisku (jakieś straszny kłopoty z pęcherzem tam ludzie mają, ciekawe czy mają jakieś zaświadczenie od lekarza?). Lider który szczególnie na takie rzeczy zwraca uwagę, już wie kto jak jest zaangażowany w pracę. Ludzie sobie z takich prostych rzeczy nie zdają sprawy mam wrażenie. Niestety głównie ci młodsi tak się zachowują. Widać, że to jest jeszcze nienauczone życia, dyscypliny i pracy. Najważniejszy jest telefon i opieprzanie się. Potem taki nie dostanie kolejnej umowy i ma pretensje do całego świata i pisze jaki to Amazon jest straszny. Podsumowując - jeśli jesteś pracowity i kumaty - aplikuj do Amazon. Nie ma się czego bać i ta praca spokojnie może stać się pracą na dłużej. Wystarczy, ze człowiek nie zachowuje się jak małolat i ma poważne podejście do pracy, a nie ma potrzeb chodzenia co chwilę do toalety czy siedzenia na telefonie przez pół zmiany.

Aria
@Darek

W pełni się zgadzam :) Ja jestem już pod Amazonem i zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią. Nieroby i nieogary niech sobie szukają innej pracy :)

Kamila

Fantastycznie. Chodz sobie dalej do tego kibla. Na pewno cie przyjmą pod amazon :-D w pracy sie pracuje a nie lata do toalety. Zycie cie tego nauczy ;)

@Darek

To w zasadzie prawda. Praca bywa monotonna, ale jak sie ma crossy, to sie skacze po roznych stanowiskach i wtedy juz przestaje byc monotonnie. Warto tam pojsc pracowac. Jak sie jest pracowitym i nie jest sie pretensjonalnym to mozna sie spokojnie utrzymac.

Jakub

A nie widzisz różnicy między "skorzystaniem" sobie z toalety kiedy tego faktycznie potrzebujesz, a bieganiem tam co jakiś czas w trakcie pracy? Sikanie nie trwa 10 minut, a robienie dwójki 5-8 razy (wiele ludzi chodzi tyle razy do toalety) nie jest realne. Sam sikałem kilka razy w trakcie pracy, to trwało to 2 minuty, bo nawet się nie wylogowywałem, więc widziałem dokładnie czas od zeskanowania produktu. DWIE minuty. Nie 7-10 :) Do tego dochodzi nagminne chodzenie ludzi do toalety np 15 minut przed rozpoczęciem przerwy. No bo przecież nie pójdą na przerwie. Trzeba uszczknąć jak najwięcej minut z czasu pracy. To wszystko jest żenujące i niegodne postawy pracownika. A ty widać robisz to samo i dlatego cie irytują takie komentarze jak ten mój.

Jakub

To jak masz toalete dalej potrzeba wiecej niz 2 minuty. Jednak mamy az 3 przerwy. Ile razy chodzisz do toalety? Nie jestes w stanie wytrzymac do przerwy? I co powiesz na chodzenie przez ludzi wielokrotnie do kibla? Do tego jak mam stanowiska gdzie toaleta jest obok naszego stanowiska, to ludzie i tak wracaja czesto po 8-12 minutach.

@Darek

Wszystko spoko, ale znam „pracowników” po 30/40 które robią podobne a nawet i gorsze rzeczy. Nie wiek gra tu role, więc takie pisanie o „małolatach” i pokazywanie jakie osoby koło 20 są niedojrzałe oraz nieodpowiedzialne jest mocno naciągane. Ciekawe czemu na moim dziale zwalniają osoby po 30/40 za opieprzanie się, albo branie L4 bo Pani „Grażynka” uderzyła się w mały palec o szafkę i musi odpocząć kilka dni ;) Także nie wiek, a charakter ma tu znaczenie. Pozdrawiam!

stowman
@Jakub

w styczniu polecą i tyle z tego będzie, wraz z ofermami ustawiającymi książki i płyny na cała wysokość poda, przecież to tak trudno zapamiętać, tutaj pracuje pełno osób niedorozwiniętych i opierdalaczy w jak mało której firmie, życie zweryfikuje..

Proszę na moją osobę tak nie pisać że mam uderzać w stół wydaje mi się że są jakieś granice normalności. Nie znasz ludzi a oceniasz Lubie swoją pracę i widzisz pracuje pod amazon do tego korzystam z wc jak jest potrzeba ???? A odezwałam się bo głupoty piszecie Ręce mi opadają jak ludzie interesują się wszystkim tylko nie patrzą na siebie. Dobrego wyniku i dobrej pracy Powodzenia

Zgadzam się. Patrzą jak tu komu koło (usunięte przez administratora) robić. I od razu uprzedzam ja z toalety w czasie pracy nie korzystam, ale patrzę na siebie i swoje wyniki w pracy a nie odliczam na zegarku kto ile w kiblu siedzi, bez jaj. Ludzie dajcie spokój. Przedłużyli Wam umowy? Super gratulacje, ale patrzcie na swój czubek nosa, a nie podpieprzacie inne osoby chyba z braku pracy ???? Najwidoczniej na stanowisku za bardzo się niektórym nudzi. Amazon jak Amazon, ma swoje plusy i minusy. I każdy ma swoją opinie. Ale oceniać kogoś po wieku, albo wyliczać kto co robi na stanowisku to chore, i z pewnością nie należy do Waszych obowiązków. Strach teraz na stanowisku wziąć łyk wody, bo zaraz od razu hieny się tu zleca i zaczną wypisywać jakieś farmazony.

Kamila

Ja to rozumiem. Jak ludzie się opieprzają to widać wtedy to chodzenie

Inicjatywa Pracownicza!
@Darek

Nie dla dyskryminacji pracowników Amazon w Polsce! Najniższe premie! Największe wymagania! 1 grudnia 2020 r. Amazon Fulfillment Poland przekazał do konsultacji organizacjom związkowym regulamin "Bonusu grudniowego". Zaproponowana kwota dla pracowników zatrudnionych na pełny etat wyniosła 600 zł brutto (135 euro), ok. 470 zł netto. W tym samym czasie pracownicy Amazon z Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Francji otrzymają 300 euro, ze Stanów Zjednoczonych 300 dolarów, a z Wielkiej Brytanii 300 funtów. Gdy niemieckie magazyny Amazon strajkowały, Amazon w Polsce ogłosił obowiązkowe nadgodziny. Oznaczało to pracę po 11,5 godzin, wielogodzinne dojazdy, kilka godzin snu i olbrzymie wymagania, pomimo ciągłego zagrożenia związanego z koronawirusem. Jesteśmy kluczowymi pracownikami, dostarczającymi w pandemii niezbędne produkty głównie do Europy Zachodniej. Co dostajemy w zamian? Firma dorobiła się na nas fortuny i po raz kolejny jesteśmy traktowani jak tania siła robocza. Zarabiamy znacznie mniej, a ceny w innych krajach są niewiele niższe. Żywność jest w Polsce o 30% tańsza niż w Niemczech i tylko o 25% tańsza niż w Hiszpanii. Żyje nam się źle, a powodem są takie firmy jak Amazon, który po raz kolejny nie oferuje nam nawet połowy stawek z innych krajów. Związki działające w polskim Amazon, OZZ Inicjatywa Pracownicza i NSZZ Solidarność, mają 30 dni na zajęcie stanowiska względem propozycji spółki. Związki przeprowadzają konsultacje z członkami oraz pracownikami Amazon. Prosimy o udział w sondzie: 1. Wystarczy nam 600 zł. Związki zawodowe powinny zaakceptować propozycję Amazon 2. Chcemy więcej. Związki zawodowe powinny dalej negocjować z Amazon 3. Chcemy więcej. Negocjacje związków musimy wesprzeć zbiorowym naciskiem na firmę. Deklaruje wspólny udział w protestach (np. zwolnienie tempa pracy / noszeniu kamizelki "2 tys. dla każdego" i innych) Prosimy o odpowiedź tutaj: https://tiny.pl/7st6s Prosimy o udostępnianie!: https://www.facebook.com/IPAmazon/posts/1282753448749020 Komisja Międzyzakładowa OZZ Inicjatywa Pracownicza przy Amazon Fulfillment Poland sp. z. o.o. e-mail: ipamazon@wp.pl, tel.: 736-850-536

Agata
@Darek

Wystarczy, że Ty myślisz o sobie, że jesteś kumaty, a jesteś idiotą pisząc, że Amazon "nie jest taki straszny". Przecież to magazyn :) to jak ma być straszny??? Chodzi o ludzi, którzy są na stanowiskach zarządzających, jak oni mogą nadawać się na stanowisko menagera, jeśli byli szkoleni przez 2 tygodnie, ale to nieważne, bo taki robol i tak się nie zorientuje, że wydaje mu polecenia taki (usunięte przez administratora)

Arianek
@Aria

Komu (usunięte przez administratora) wylizałaś???

Martaq
@Agata

Sama jesteś idiotką Agatko ;) Oczywiscie dla takich panienek jak ty to taka praca bedzie okropna. Idz tam do salonu tipsy sobie odnowić, z które zapłacisz pieniędzmi swojego tatusia albo chłopaka, bo takie jak ty to żadną pracą się nie skalają.

Lolek
@Kamila

Brawo za ambincje

Kamilos94
@Darek

Opinie negatywne to opinie lesserow nierobow itp itd i takich co durs by na kantynie siedzieli całymi dniami. Ja tu w Amazonie mam wakacje w porównaniu do prac w jakich poprzednio pracowałem oraz nie muszę (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu by mieć fajna wypłatę jak tutaj. Tu wystarczy że dwa trzy dni więcej zrobię niz mam w grafiku i wyplata naprawdę fajna. Ci co chcą to będą pracować, ci co nie chcą nie będą i wszystko będzie im przeszkadzac. ..ujowej baletnicy przeszkadza rabek u spódnicy. Pozdrawiam i polecam prscuje w Gliwicach od 2 go kwietnia od otwarcia i jest mega.

On
@Darek

Jak się tak martwisz o pracodawcę, to jedź do Seattle i wyliż mu!

Mati
@Jakub

e jesteś młody i naiwny popracuj tam kilka lat to porozmawiamy, i tak dla Twojej świadomości przerwa jest dla Ciebie byś mógł odpocząć usiąść, coś zjeść nie by czekać i załatwić sprawy fizjologiczne. Chcesz iść do toalety to nie powstrzymujesz i idziesz a jeżeli maż mieć z tego jakieś konsekwencje to wybacz Amazon to nie zakład pracy a (usunięte przez administratora) tu jest wyzysk i szukanie takich naiwnych jak Ty kiedyś to zrozumiesz jak się wyeksploatujesz a do emerytury zostanie jeszcze 25 lat powiesz sobie jaki byłem głupim i naiwnym tylko będzie już po fakcie dokonanym i schorzenia powtarzalnością ruchów, obciążeniami stawów, kręgosłupa itd będziesz szukał pracy lekkiej i siedzącej bo do niczego nie będziesz się nadawał ale to wszystko przed Tobą a jeden z najbogatszych ludzi na świecie będzie śmiał się że jednak jest kraj taki jak Polska gdzie sami sobie narzucili normy o 30% większa niż w Niemczech za 2,5 raza mniejsza stawkę. Takich jak Ty było już całkiem sporo wprawdzie już ich dawno nie ma zostały ich normy.

Mati
@Kamilos94

Ha ha fajna wypłata? Masz niskie wymagania podyktowane zapewne brakiem ambicji jak i wykształcenia. Nie sztuką jest zarobić i się zajechać a ten magazyn jest stworzony do tego. Pomocnik na budowie dostaje 18-20zł na rękę i uwierz mi nie tłumaczy się z pójścia do toalety nikt nie liczy mu minut, nie tłumaczy sie że za wolno coś robi i może nawet sobie pogadać z kimś z pracy gdzie Amazonie w procesie nawet nie masz kiedy i z kim pogadać bo stanowiska specjalnie są oddalone lub jesteś zamknięty w klatce tylko dlatego byś był bardziej wydajny. Jeżeli Ci się tam podoba to zapraszam na proces a nie opierać się o paleciak bo jest się zataskowany i mam na wszystko nie musząc sie rozliczać.

ginka
@Darek

Oczywiście liderzy wszystko widzą, tylko nie widzą złodziejstwa.Jeden drugiego okrada, wczoraj ukradli buty spod szafki, ładnie to tak.(usunięte przez administratora)

Ron
@Darek

Czy w wieku 46 lat,będę się czuł stary w tej firmie?

murzyn darek bez ambicji
@Darek

Jak ktoś jest murzynem bez ambicji to daje się tak wykorzystywać jak tam :)

Xxx
@Darek

Pracuje od ponad roku pod amazonem już i dostałem 2 notatki służbowe ... jedna ok z mojej winy a druga bo spóźniałem się z przerwy i rzadko co chodziłem do WC i nagle dostałem za to notkę i moje zdanie jest takie ze sk9nczy mi się umowa i jak przeduza to przedluza jak nie to mi to rybka jak nie ta praca to inna lecz szkoda tych lat co straciłem

Zbyszek
@Darek

Co to pracodawca sam sobie ocenia? Bo właśnie tak to brzmi w tej opinii

P.K
@Darek

Takie podejście małolatów to nie tylko w Polsce. Jak dostaje gościa na szkolenie to po 5 min wiem czy bedzie na dłużej czy za 3 dni abdykuje ????

P.K
@P.K

I zapomniałem dopisać, że wcale mu się nie dziwie. Pierwsze dwa miesiące pracy są najgorsze, później nogi i psychika się przyzwyczajają i stajesz się żywym trupem.

:D
@Darek

Jak tak chwalisz Amazon to powiedz jakie skutki uboczne są Pracując w Amazonie a są ich wiele powinno też ich się mówić .Człowiek po 10latach czy jeszcze będzie mugł robić .Skutki BHP psychika i fizycznie i rodzinnie jakie są spustoszenia ?

Ciekawy
@Kamilos94

Jaka to jest fajna wypłata u Ciebie jak zrobisz dwie lub trzy nagodziny.

Rozczarowana
@Darek

Z doświadczenia okazuje się że dobre nastawienie i dobrą praca to za mało na ogólne zadowolenie. Wystarczy że z jakiegoś blachego powodu nie przypasujesz komuś z przełożonych i trach pociecha z pracy roztrzaskana na miliony kawałków... powodzenia

Patrycja
@Darek

Witam , czy jest możliwość podjąć pracę na pół etatu?

Marzena
@Darek

Pisałeś żeby wysyłać cv na Amazon no syn wysyłam do Amazona do Gliwic to czyli będzie po Amazonem pracował czy gdzie bo piszą żeby do Amszona bo normalne umowy możesz mi napisać czy dobrze wysł Dzieki

Andzia
@Darek

Pracuje obecnie , ja sama mam 27 lat ale w pelni zgaszam sie z twoim zdaniem. Telefony sa ciepłe non stop a buty sie co poniektórym pala od chodzenia do Wc chodz zapytaniem " umowy beda przedłużane, tak?" " kiedy beda konwersje " Pierwsi...

Szymon
@Darek

zgodzie się tylko w moim przypadku to opiprzali się ludzie głównie 30+ ,i którzy twierdzili ze za takie pienądze to oni co najwyżej mogą przyjść do pracy a za drugie tyle zacząć pracować .Wiec wydaje mi się ze to kwestia podejścia .Bo według mnie za to ze Amazon nie wymaga kompletnie żadnego doświadczenia po prostu chęć do pracy to ,bardzo dobrze płaci i jeszcze można sobie na nadgodzinach fajnie dorobić a praca nie jest aż tak cięzka jak ma sie 2 ręce i nogi .Mam znajomych co pracują w jakiś korpo pod studiach ,i ledwo wyciągają tyle co ja w amazonie a pracują często to po 12-14 h dziennie ( bo u nich często nadgodziny są niepłatne).Więc praca w Amazon dobrze wspominam i polecam każdemu tylko nie jest do praca dla leserów tacy tam długo nie pociągną ,gdyby nie lepsza oferta to bym tam pewnie dalej pracował.

kola0220
@Darek

Witam, czy można prosić o jakikolwiek kontakt telefoniczny do magazynu KTW w Gliwicach?

Też słyszałem o likwidacji Amazona w Gliwicach bo wszystkie produkty mają przejść do Lipska w Niemczech jeśli chodzi o niemieckie rzeczy które aktualnie teraz Amazon ma w dystrybucji to zwolnienia będą dalej co liderzy was o tym nie informują ???

Anonimowa

Skąd te plotki ?

Anonimowa
@Nowy

Dziwne,że w Amazonie Gliwicach nikt o tym nie mówi.

@Anonimowa

A po co mają mówić team liderzy szybko pracę znajdą a mają gdzieś ważne są normy i czas 10.5 sekundy od poda do poda na stow

@Anonimowa

Nie plotki to fakt już z dnia na dzień to się stanie spokojnie

@Anonimowa

Że przenoszą do Niemiec do Lipska no to już team leaderzy muszą wam na stend appie powiedzie oni wiedzą z wyprzedzeniem miesięcznym pracy szukajcie jak coś

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3