Opinie o Amazon KTW3 w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amazon KTW3. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amazon KTW3 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon KTW3 w Gliwice

Czy praca Amazonie jako nowy ile dostanie na reka i jest opłacalnie zwolnić się z innej pracy stałej na do Amazona na umowy jeno miesięczne ?

odradzam
@Nowy

24zł brutto i nie, nie jest opłacalne - Amazon nie zatrudnia od dawna pracowników spod agencji, bo ma już stałych pracowników, więc jeśli teraz się przyjmiesz, to będą Ci tylko przedłużać umowę o miesiąc, a najpóźniej po grudniu tym, którzy mają umowy na miesiąc nie przedłużą jak co roku, bo nie ma już dla nich wtedy pracy... Decyzja należy do Ciebie, możesz się przyjąć i zobaczyć sam jak jest, w zależności od tego na jakie stanowisko trafisz, jednak pracownicy tymczasowi nie mają stabilnej pracy (umowy) i nie zabawiają zbyt długo w tym zakładzie.

Miłosz

Katorga, obecni liderzy (nie wszyscy) potrafią wyciągać konsekwencje za 2 MINUTOWE spóźnienia z przerw które notabene mogą mieć związek z pracą to i tak ich to nie obchodzi, ci sami ludzie łamią również kodeks pracy poprzez naruszanie dóbr osobistych tj. wyciąganie konsekwencji w stosunku do pracowników załatwiających podstawowe potrzeby w toalecie. Co do samego procesu pracy to oczywiście zależy ale na większości działów raczej jest akceptowalnie, jednak w pracy bardzo ważni są ludzie na stanowiskach zarządzających i to jest moim zdaniem największy minus Amazonu w Gliwicach

Ela

Hejka, nowo zatrudniony pracownik magazynowy dostaje od pierwszego dnia stawkę 27, 60 brutto/h?

@Ela

Stawka to tak naprawdę 24.50 brutto za godzinę a te 3.10 to przeliczona premia za godzinę przy frekwencji 100% obecności i bez incydentów. Premię dostaje się z miesięcznym opóźnieniem tak że po pierwszym miesiącu pracy otrzymujesz tylko gołą wypłatę za przepracowane godziny.

As

Ktorego dnia miwsiaca wyplata z Ranstad.Jezeli bylem w czerwcu trzy dni plus szkolenie wyplata bedzie w lipcu czy dopiero w sierpniu

@As

Będzie w lipcu ale pewnie już o tym wiesz bo zazwyczaj wpłacają do 7 i pewnie jest już na koncie.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Aśka

Raczej nie ma to wpływu na ewentualne przedłużenie umowy. Gorzej jest jak się bierze L4. Teraz raczej wszystkim umowy będą przedłużać bo niebiescy są na urlopach, później zacznie się okres mobilizacji przedświątecznej a potem jak zawsze nikomu umowy nie przedłużą.

Daw

Witam.czy jezeli jestem zatrudniony na lipiec przez Rantstad to jest szansa na przedluzenie umowy na kolejne miesiace

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Amazon KTW3?

Jaka jest stawka po 2 latach pracy?

Przegryw

niska

Ojejku
@Ania

Stawka po dwóch latach pracy jest taka sama pomimo podwyżki. , bo pracy więcej, ludzi mniej a inflacja wyższa... Czyli tak na prawde zarabiasz mniej.

Beata
@Ojejku

więcej ale wyrobisz? a co się dzieje, gdy poruszacie taki wątek wprost? do kogo można się tu udać z takimi własnymi spostrzeżeniami i co wtedy? będą nabory?

lol
@Ania

Po dwóch latach pracy w Amazon Gliwice, stawka za godzinę pracy to 25,50 zł. To zawiera dwie podwyżki stażowe Pierwszą po 1 roku pracy( 0,50 zł) i druga po 2 dwóch latach pracy ( 1 zł), oraz podwyżki wewnątrz Amazona po przeglądzie wynagrodzeń w regionie. Wylicz ile na dzień dobry otrzyma Amazończyk??? bez podwyżek wewnętrznych po "przeglądach wynagrodzeń" ????

Oo
@lol

To jest brutto czy netto

Bob

Witam.czy da przyjecia pod agencja Ranstad

As
@Bob

Witam .Czy ktos sie orientuje jezeli pracowalem w Amazon pod Randstat i zwolnili nas 31 styczmia to czy moge aplikowac teraz o przyjecie

@As

Możesz aplikować nawet za miesiąc a do pracy możesz wracać po trzech miesiącach od skończenia ostatniej umowy. W twoim przypadku mogłeś wracać już w maju.

Bambik

Czy wiadomo coś kiedy będą ponownie zatrudniać ?

Oliwka

czemu teraz nie? co się na początku czerwca w firmie dzieje, że tak piszecie? co z aktualnie zatrudnionymi, oni problemów nie mają? i czy praca jest luźniejsza w tym momencie? jakie są normy?

dziewczyna

Cześć, Widziałam,że jest ogłoszenie na weekendy. Czy do kogoś już oddzwonili? Wiadomo na jak długo tym razem umowa ?

amazończyk
@dziewczyna

Hejko. Dzwonili do mnie i umowy miesięczne. Raczej jak się teraz dostaniemy to będą przedłużać do końca roku. Za niedługo sezon wakacyjny to stali pracownicy będą urlopy brać. Po wakacjach peaktime. Teraz tak dają ofertę na weekendówke bo stali pracownicy którzy pracują zmianie niedziela-środa (tj. front) zamieniają sobie niedzielę na jakiś inny dzień.

Dziewczyna
@amazończyk

A można wiedzieć po jakim czasie zadzownili?

amazończyk
@Dziewczyna

W piątek popołudniu aplikowałem. Jak jutro do 14-15 nie zadzwonią to sama dzwoń - czasem potrafią zapomnieć. Po za tym jutro mam już medycynę pracy.

Dziewczyna
@amazończyk

No póki co to mi powiedzieli,że muszą teraz czekać na nowy harmonogram właśnie do lekarza medycyny pracy. Ale faktycznie musiałam się przypomnieć.

@dziewczyna

Na tydzień

Nabogato

Czy jest różnica w wysokości wynagrodzenia pomiędzy zmianą front (nd-śr) a back ("bekową" t.j. śr-sb)? Dzięki.

@Nabogato

Nie ma różnicy, ilość godzin jest taka sama.

@.

A niedziele nie są lepiej płatne? Dzięki P.S. A ile wpada za nocki?

@Nabogato

Jeżeli robisz nadgodziny w niedzielę bądź nawet inny dzień to jest płacone 100% więcej. W dni grafikowe wszystko normalnie płacone

A nocki za maj i czerwiec wypada 4,15 dodatkowo płatne w godzinach 22-6

@.

Dzięki Ci bardzo za odpowiedzi. A premia dalej tak około 300zł czy podnieśli, bo coś mi się obiło o uszy...? I czy na tej "bekowej" zmianie jest więcej ludzi czy tyle samo porozmieszczanych na front i back?

Beata
@.

te niedzielne nadgodziny, o których wspominasz to zawsze są dostępne i można je robić czy to zależy? z jakim ewentualnym wyprzedzeniem dostaje się info, że będą na bank możliwe i ile ich się wyrabia?

Chorowitek

Jak patrza na l4 niestety rozchorowałam się i mam tydzień l4

kkkooko
@Chorowitek

I co, przedłużyli Ci umowę mimo l4?

Adsdf

Będzie może jakiś wzrost płac (inflacja daje się we znaki...)?

uzx

I co z umowami na czerwiec?

Premium

Ile wynosi premia? I czy tyle samo dla pracowników Randstad co Amazon?

To jest chore

Pracowałem listopad grudzień styczeń potem wszystkich z randstad nie przedłużył umowy bo w lutym nie było dużo pracy a teraz znów przyjmują innych bo kwiecień święta A potem znów zwolnią potem lipiec sierpień znów będą szukać bo stali pracownicy biorą urlopy randstad zatrudnia na 2 miesiące potem zwalnia by za kolejne dwa miesiące zatrudniać na 2 miesiące i tak w kolko

lol
@To jest chore

Tak, to jest prawda. Szkoda, że nie ma konwersji dla najlepszych. Konwersje, czyli przejście pod firmę powinny być ogłaszane W KTW 3 Gliwice.

egon

(usunięte przez administratora) ale jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie to idzie tam się odnaleźć. Oczywiście że hasła typu " zatrudniamy najlepszych" to propaganda. Jednak robota nie jest ciężka, na łeb nie leci, radio gra, za ciepło/ zimno też nie ma , no może na dokach / placu manewrowym są takie problemy. Gdzie nie gdzie jest głośno. I wątpliwej jakości obiad za 1 zł. Jak się komu nie podoba to w Biedronce jest 2 razy ciężej więc zapraszam, lub polecam dla odmiany rakotwórcze plastiki. Jak chce się robić to nie jest źle, a jak jesteś nierobem to wszecie ci będzie źle

Kamil

Kiedy macie Day 0 ?

Wydaje mi się,że jak już dadzą na czerwiec umowy to do sierpnia powinniśmy zostać

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon KTW3 - Gliwice

• Jak się pracuje w Amazon KTW3?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon KTW3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 923.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon KTW3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 106 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon KTW3?

Kandydaci do pracy w Amazon KTW3 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon KTW3