Efigence S.A.

Opinie o Efigence S.A.

Anonimowy Anonim

Plusy: - bardzo fajni ludzie, z którymi można pogadać nie tylko o pracy i wyjść na piwo - w miarę dobra lokalizacja jak na Mordor - dość stabilna perspektywa zatrudnienia Minusy: - ogromny, wewnętrzny bałagan i misz-masz komunikacyjny - brak wewnętrznych narzędzi na miarę potrzeb (używa się przestarzałego cloud'a i loguje się czas w antyku z poprzedniego stulecia, który woła o pomstę do nieba w kwestii użyteczności) - przepchane biuro - ciągły niedobór salek do spotkań - nie zawsze dostaje się fajne projekty i mimo tego, że profil firmy jest mocno fintech'owy - to najczęściej realizowane zadania nigdy nie leżały blisko płatności Ogólnie pozytywne wrażenie, ale raczej dla osoby, która chce się rozwijać, niż dla Seniora. W tym drugim przypadku zapewne miałeś już okazję zasmakować lepszych warunków i standardu pracy.

Marcin

Marek i Andrzej to spoko goście. Kupują w czwartki pyszne warzywa dla pracowników.

A jeśli chodzi o rotację to tez były opinie mówiące o tym, że ludzie są zwalniani na oślep. Ktoś posprzątał negatywne opinie i wrzucił fejkowego komenta o braku rotacji.

janek
@Były pracownik 22.10.2016 18:17

Niestety również moja opinia zostala usunięta.

Jak to miło, że ktoś wykasował wszystkie opinie nawiązujące do mobbingu w tej firmie i tego jak traktowani są pracownicy przez przełożonych, wielokrotnie obrażani i wyzywani. Opinii było sporo...

Wypal

W tym momencie oferty są tylko z początku roku i na te stanowiska są już obsadzeni ludzie, aczkolwiek to dobrze, że jest mała rotacja, bo jak się już pracuje to na lata i można jakoś poczuć bezpieczeństwo, pewność jakąś, zwłaszcza, że praca nie jest trudna

adko

Siema, czy ktoś z Was orientuję się może czy oni maja jakieś aktualne oferty pracy, jeśli tak to gdzie szukać

paula

nie wiem gdzie spotkałaś ofertę pracy efigence , @hgf, ja sprawdzałam na stronie firmy i nic nowego od pół roku nie było, a wiem od znajomych że oferuja dobre warunki

qwerty

Wykształcenie to podstawa na takim stanowisku, musisz posiadać dużą wiedzę teoretyczną z tego zakresu, księgowość lekka do opanowania nie jest, wiec trzeba wiedzieć dużo. Pieniądze jednka są bardzo konkretne.

hgf

czesc, no powiem Wam ze tej ksiegowej to oni nadal poszukuja..na pewnoo w pracy na takim stanowiusku trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie ekonomiczne

pulpi

@dseghkin ja bym raczej stawiał na to, że szukają dokładnie a proces rekrutacyjny trwa zwłaszcza jak jest sporo kandydatów. A jak patrzę na tą ofertę pracy to wydaje mi się, że mogło być ich sporo bo oferują coś poza wynagrodzeniem taki większy warszawski standard

dseghkin

szukają już prawie trzy tygodnie o to oferta na Warszawe. Zdawałoby się, ze takich osób będzie od groma chętnych, a jednak nadal szukają. Jaka atmosfera w tej firmie ktoś wie?

proslek

dzień doberek, jeśli ktoś jest zainteresowany to firma właśnie poszukuje księgowej/księgowego na stanowisko w firmie w warszawie, chętnie przyjmą osoby z doświadczeniem co najmniej 2letnim na podobnym stanowisku

Zostaw opinię o Efigence S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efigence S.A.