Amazon

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Amazon

Ania

Zaczynamy: 10.5 h dzień pracy, nocki zaczynające się w południe, częsta rotacja pracowników, praca ponad siły przeciętnego człowieka. JEZELI KTOS MA MOZLIWOSC PRACY GDZIE INDZIEJ NIECH UCIEKA Z DALEKA. Płaca: tak wspaniale się reklamują a jak wyciągniesz 3000-3100 netto to max. Ok ktoś powie to dużo , a ja powiem nie , bo jeśli weźmie się wszystkie warunki jakie trzeba spełnić aby taką kasę otrzymać to nie warto ( frekwencja, norma, premia) wystarczą dwa potknięcia i pensja spada do 2600-2700 Jeżeli jesteś zatrudniony przez agencję to licz się z tym , że po trzech miesiącach 99 % będziesz zwolniony, agencję zatrudniają tylko w sezonie wyprzedaży i okresie świątecznym. Przejście do toalety, kantyny czy papierosa zajmuje ci 10 minut( poważnie) takie są tam tereny więc zastanawiasz się co jest ważniejsze i czy masz coś zjeść czy się załatwić . Opona dotyczy Swadzimia pod Poznaniem, nie wiem jak jest gdzie indziej- ale myślę, że podobnie.

ruchaś

pracowalem potwierdzam

Irena
@Ania

Witam, Anusiu, wszędzie jest jednakowo w Amazonach..Rzetelnie opisała warunki pracy,ale gdzieś trzeba pracować i przeżyć. Nikt za darmo nie da, nieda i już. Jeszcze z przybyszami trzeba się podzielić, przewilejami, miejscem pracy za strach każdego dnia.Pozdrawiam.

krzysztof
@Ania

Nikt cie nie zmusza chodzic 10min do toalety, Mozesz robić do butelki. Duza oszczednosc czasu ;) Było sie uczyc w szkole a nie narzekać ha ha haa

@Ania

Jeszcze ci wzolto niebieskich kamizelkach porazki

SUPERVISOR
@Sylw221

Z twoją ortografią nie zatrudniłbym cię nawet 2tys. brutto. Biedactwo.

uuuuu

nie przesadzajcie z tą pracą ponad siły - są firmy gdzie jest naprawdę pod tym względem gorzej, ponadto dojazd darmowy i posiłki za złotówkę więc jest ok. Minusem są niestety systemy rekrutacji które przed niektórymi pracownikami z agencji są już na wstępie zamknięte. Ponadto wystarczy jedno l4 by po prostu nie przedłużyć komuś umowy w następnym miesiącu. Najlepiej jest przejść na umowę stała na niebieskim badge'u ale wpierw trzeba przepracować 15 miesięcy na umowach okresowych plus te okresy z agencji. mi nie przedłużono właśnie ze względu na chorobowe chodź miałem wcześniej wzorową obecność i dobrą normę. Praca ogólnie ok płaca też no ale warunki zatrudnienia są bardzo niestabilne co już na wstępie zniechęca bo nikt nie chce się wiązać z firmą która daje na wstępie umowy tylko na miesiąc. Mi się wydaje że amazon zatrudnia i tak tylko na pewien okres gdy są większe zamówienia ( peak letni od czerwca do września i zimowy od listopada do końca grudnia). Tylko z tego co teraz widzę i śledzę firma wstrzymała zatrudnienia bo po prostu nie ma pracy. Współczuję wszystkim osobom co są na zielonym badge'u i tym niebieskim którzy dopiero co przeszli na firmę i mają tylko 3miesieczne umowy.

Juliusz
@uuuuu

Kolejny mazgaj co płacze na forum a do sądu nie potrafi iść. Buahahahahaha!

Sylw221

Amazona trzeba podac do sadu tak niewolno traktowac ludzi a te mlode liderki idiotki tez do sadu przychodzi jedna do mnie towaru nie ma axta idiotka czemu taka slaba norma ty wiesniaroo z(usunięte przez administratora)

Sadownik
@Sylw221

Czemu do sadu? Weź ich ja nie chce takich pracowników.

Juliusz
@Sylw221

A do jakiego sadu? Jablkowego czy wisuiowego? Kolejny bajkopisarz co nie wyrabia targetów i sie memła na forum. Buahahahahaha!

wes

Co to za akcja z 600 zł+?

Krzysiu AFE
@wes

Tylko dla wszystkich ludzi wiadomo skąd (...)

Pracownik Ochrony

jakie wymagania

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
ioio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

z własnego doświadczenia wiem ze jak chcecie tam pracować na dłużej to zero L4 - lepiej do roboty idźcie i nie chorujcie. Inaczej z dnia na dzień wam podziękują. A żeby przejść konwersję to też sie lepiej na linii nie obijajcie tylko wyrabiajcie normę i jak najmniej błędów w procesie. Co tu dużo gadać - selekcja jest ostra i zostają tylko najwytrwalsi. Pytanie tylko czy warto? bo nie jest to praca jakoś mega przyszłościowa i osoby z większymi i ambicjami raczej nie chcą całe życie pracować na magazynie.

Pracownica

Zacznijmy się uczyć Ukrajinskiego języka, bo niedługo będzie urzędowym. Nam polakom będzie to potrzebne do komunikacji z coraz większą liczbą ludności Ukraińskiej. Niestety, ale nie ma innego wyjścia im szybciej się nauczymy tym lepiej dla nas i naszych braci Ukrajincow

Masz racje

Pytająca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Dzień dobry. Jak wyglądają godziny pracy? Czy jest możliwość pracowania na zmianę tylko dzienną? Pozdrawiam

Widzieliście, że Amazon poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

@Administrator

Rekrutacja jest wstrzymana i zwalniają starych pracowników

Ilona
@Amadeusz

dlaczego? coś złego się dzieje z firmą?

@Ilona

Od stycznia jest z każdym miesiącem coraz gorzej, jedynie na cretach jest trochę pracy, często są przepustki ale jak je weźmiesz to są argumentem do nie przedłużenia umowy. Nie warto tracić czasu na tą (usunięte przez administratora) firmę.

Herr

Pracuje w Amazon w DE. Mam pytanie do ludzi pracujących w PL. Od nowego roku zmienili nam nocki z 24 na 2 w nocy i dawali przez 3 miesiące rekompensatę za to 200 euro co miesiąc. Teraz godzin nie zmienili a ten dodatek zabrali przez co pensja nam spadnie z 1800 na 1600. Czy u Was też pozabierali lub pozmniejszali pensje?

@Herr

U nas zwalniają ludzi i nie przedłużający umowy a pensja taka sama od roku czyli 3000 zł bez nadgodzin

Sss

Pracowałam 8 miesięcy w agencji Adeko i ostatnio właśnie powiedzieli mi, że nie przedłużą mojej umowy !!!Myślę, że to nie fair!

Zyrko1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Kandydat

Czy to prawda że nowo przyjęty pracownik ma opaski na dłoni lub na nodze które pikają jeżeli za zadługo stoisz w miejscu? I jesteś od razu zwolniony albo dostajesz żeby od swojego przełożonego? Podobno amazon traktuje ludzi jak zwierzęta to też prawda !???

Amazon player

Pensje (usunięte przez administratora) warte oszukuja z premiami raptem 150zl za dwa miesiaca (usunięte przez administratora) na komende przy metalowym biureczku.

Amazoniarz

Pracowalem w amazonie dwa miesiace i jedno wam powiem. Stoisz (usunięte przez administratora) 10h, czujesz nad soba bat pana (lidera) ktory tylko patrzy, zeby Cie (usunięte przez administratora) jak nie wyrabiasz jakichs (usunięte przez administratora) rejtow. Przerwy jak w (usunięte przez administratora) na gwizdek. Zerowe mozliwosci rozwoju, jeden dzial gorszy od drugiego. (usunięte przez administratora) 10h w pocie czola stojac przy metalowym biureczku i ogladajac produkty.

hej

mam ogólne pytanie związane z Amazonem , nie dotyczące bezpośrednio centrum na Bielanach pod Wrocławiem. Czemu w tej chwili nie ma żadnych przyjęć? do żadnego z magazynów? Chodzi mi o czywiście o stanowisko pracownika magazynowego. Jeżeli coś wiecie bardzo proszę o pilną odpowiedź bo podobała mi się ta praca i zależy mi na tym by wrócić. Z góry dziękuję za wszelkie rzetelne i sprawdzone informacje.

Kubuś
@hej

Jeżeli ta praca ci się podobała to inna tym bardziej będzie ci się podobać. Nie ma czego żałować....

Nicola

Nikt tego nie wie

Wiedzący
@hej

Ogólnie jest widoczny bardzo duży spadek liczby zamówień, związany z obecną sytuacją na świecie, a także kryzysem gospodarczym jaki się rozkręca. Jest bardzo dużo chętnych do pracy, zarówno z Polski jak i z UA.

Kordel Łoker

Narzekacie tyle a sami jesteście sobie winni....róbcie jeszcze większe normy, pokażcie im że możecie robić po 140% za tą samą kase to wtedy was jeszcze bardziej docenią. Tak was docenią że będziecie padać jak komary. Róbcie więcej i więcej i popędzajcie jeden drugiego z zawiści.....więcej, szybciej, GO GO GO !!!! Potem dostaniecie odznakę młota i sierpa a waszą premią będzie kopniak na do widzenia.

Marian Janusz Paździoch
Klient

Dokładnie! Ja się pytam gdzie w tym kraju jest prawo i sprawiedliwość!?

Lider amazonowy
@Marian Janusz Paździoch

W tym kraju nigdy nie było prawa i sprawiedliwości....szybko szybko maska na nos i jazda chłopie bo Ukraińcy czekają na twoje pieniążki.

Arnold Boczek
Klient

A żebyś pan wiedział w (usunięte przez administratora) jeża! P.S. Zjadłbym se coś

Ferdynand Kiepski
@Lider amazonowy

A zasadził ktoś kiedyś panu kopa w (usunięte przez administratora)?

Rozczarowana
@Kordel Łoker

bo dla nas amazon to miejsce pracy a nie schronisko i tania jadłodajnia, my przychodzimy do pracy i gdy z niej wychodzimy myślimy o domu i rodzinie. W amazon zarabiamy pieniądze na życie a nie knujemy spiski jak zagrabić jak najwięcej, pozabierać Polakom, czy zniszczyć ten kraj. Nasze cele są inne. My nie chcemy wojny

Halinka Kiepska
@Ferdynand Kiepski

Do pracy byś w końcu poszedł (usunięte przez administratora)

Lider amazonowy
@Halinka Kiepska

Jazda !!! Jazda !!! szybciej, szybciej szybciej raz raz raz go go go nie rozmawiać między sobą maska na nos i jazda !!!

beka
@Lider amazonowy

Odklejony gościu jesteś od rzeczywistości, maski już nie owiazują. Wyjdź z piwnicy, nawet nie wiesz co się dzieje dookoła.

Karol
@beka

Wolnych ludzi maski nigdy nie obowiązywały, ale wy do nich nie należycie, a w piwnicy to ty siedzisz tylko teraz to się nazywa telewizja.

Joke

Nie ośmieszajcie się już!!!! Jesteście jedną z najgorszych firm. Wykorzystujecie ludzi, traktujecie jak roboty. RADZĘ OMIJAĆ AMAZONA SZEROKIM ŁUKIEM. Reklamujecie się już w tv bo macie mało chętnych do pracy ojoj coś ciężko z wami

@Joke

Witam, W Amazon nikt nikogo nie wykorzystuje, nie zmuszamy nikogo do pracy u nas. Reklamy reklamami ale gwarantuje że chętnych nie brakuje :) Co do oszczerstw związanych z pracą jak roboty... W pracy trzeba pracować, system monitorowania pracowników działa bardzo dobrze stąd ktoś kto się zwyczajnie obija traci zainteresowanie z naszej strony i rozwiązujemy umowę. Wystarczy pracować i wszystko będzie dobrze :) Pozdrawiamy serdecznie, zespół Amazon Polska

@Joke

Niech się Pani już nie kompromituje. Żałosny ten Pani wywód Nie pozdrawiamy

@Amazon Polska

Proszę przestać trollować i siać dezinformację spod naszego nicku. Dziękuję

Amazon Polska

Witam Pańska odpowiedź jest czystym hejtem i prowokacją. W Amazon pracują ludzie i wykonują świetną pracę! Nikt nie pracuje jak robot. Fakt że praca jest monotonna i powtarzalna ale to nie jest powód nazywania kogoś robotem. Kwestie i przekonania polityczne proszę zachować dla siebie. Dziękujemy, Amazon Polska

Amazon Polska

Witaj, Osoby zza granicy bardziej są pracowite niż szcep takich osób jak Pan gdzie doświadczenie i sposób wykonywanej pracy pozostawia wiele do życzenia a mimo to i tak dajemy szansę bo fajnie gdzieś zacząć, najwięcej niezadowolonych osób z Amazon nie ma super ani wykształcenia ani doświadczenia, nikt kto pracuje sumiennie u nas nie ma problemów, należy zacząć od siebie... Pozdrawiamy

Janusz Świt
@Amazon Polska

Nie ośmieszajcie się (usunięte przez administratora) ukraincy bez wykształcenia podszywający się pod amazona - jesteście (usunięte przez administratora) i możecie wracać do siebie - nikt za wami nie będzie płakał...

@Janusz Świt

Witaj :D Bardzo nas cieszy opinia eksperta w tym co nasza firma robi, najbardziej podziwiamy umiejętność pana rozpoznawania ludzi po słowach w internecie. Miłego dnia! Amazon Polska :)

Adam

Witam sprawie pracy.Czy można zatrudnić przez Amazon nie przez Agencję

N

Hahaha

Zhl

Kłamstwo

Paulos
@Amazon Polska

Chyba obrażacie ludzi, którzy uczciwie pracują, skracając sobie przerwy, a i tak nie wyrabiają tych ekstremalnych norm, bo po prostu nie mają takiej kondycji fizycznej, aby biegać 18 km na zmianie bez zwalniania.

Andrju
@Paulos

Tam nie trzeba wcale biegać, kluczem jest sprawne wybieranie produktów i skanowanie. I robi się nawet więcej kilometrów ok 20-25 na zmianie. Ta praca nie jest szczególnie ciężka fizycznie, ciężko to ja pracowałem w rolnictwie na zachodzie, albo na produkcji w automotive, trzeba mieć trochę kondycji tylko, głównie w nogach, bo albo łazisz albo stoisz 10h i zdrowy kręgosłup. Jak tego nie ma to sobie darujcie taką pracę, bo się zajedziecie tylko.

Jacek
@Amazon Polska

Akurat!!! Wystarczy, że ktoś czuje się trochę słabiej w danym dniu i zamiast 100% normy zrobi 99,2%. Od razu przybiega panienka z agencji z upomnieniem na piśmie, strasząc, że kolejne wiążą się że zwolnieniem.

Hads
@Amazon Polska

Mój syn pracował do wczoraj przez 2 miesiące. Flaki sobie wyparował..dzień nie robił z 30 km..norma nie do zrobienia bez energetyków 8 haju chyba .jak większość robił z 60..kilku robiło po 100..z 20 osób tylko 2 przedłużono umowę zlecenie .

Kto pytał
@Hads

Dzień nie robił? To nieźle... Widzę że kontrolujesz krokomierze ludziom że precyzyjnie wiesz kto ile przeszedł... Swoją drogą syn też (usunięte przez administratora)jak mu mamusia musi komenty pisać na forum.

Nn

Żart jakiś.

Heh
@Andrju

Pracowałam w Automotive i była to o wiele lepsza praca od Amazonu.

Tomek
@Amazon Polska

Hahaha źle coś zrobisz i ciecia masz za sobą gorzej jak na komendzie zeznania co robiłeś gdzie byłeś hahaha (usunięte przez administratora) miałem taką sytuację poszedłem do ubikacji 5 minut mnie nie było i wołają ciecie gdzie byłeś najlepiej pampersa mieć na (usunięte przez administratora) taka prawda i w (usunięte przez administratora) lecą na godzinach pracy obliczcie sobie (usunięte przez administratora)

Janusz
@Amazon Polska

Traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) i jak jednorazowe (usunięte przez administratora) Ludzie to nie roboty ani pionki na szachownicy. Ludzie mają życie i rodziny, nie są tylko po to żeby wam służyć i być waszymi darmowymi parobkami

Natasza
@Amazon Polska

To jest prawdziwa dyskryminacja. "Osoby zza granicy są bardziej pracowite" - to wszstko co musicie wiedziec o pracy w Amazon. Polacy są tu dyskryminowani. Ludzie np. z Ukrainy robią co chcą, bo są niby bardziej pracowici. Jest to nieprawda. Prawdą jest natomiast, ze Polacy są dyskryminowani. Przełozeni przymykają oczy na działania Ukrainców, którzy robią co chcą, w zasadzie to się obijają (znaczna część), a Polacy są poganiani. Wystarczy zatzrymac sie na chwile, a juz zbiera się (usunięte przez administratora)Myślę, ze wynika to z obawy o oskarzenie o dyskryminację Ukraińców. Jednak przez takie działania to Polacy są dyskryminowni.

Maria
@Amazon Polska

Mam za sobą sporo lat pracy na różnych stanowiskach , zawsze trzeba pracować, wykonywać swoje czynności . Obecnie większość młodych ludzi chce zarobić a nie koniecznie zapracować na to.

Johnny
@Maria

To pokolenie Płatków Śniegu. To pokolenie nierobów i pasożytów, a politycy tylko potęgują to zjawisko. Mamusia z tatusiem bobaskowi poda na tacy i bobasek tylko przy tablecie siedzi. Oni żyją według zasad idż na zasiłek, zostań gwiazdą na fejsbuku albo Tik - toku, oni nie wiedzą skąd się biorą pieniądze ? Im się wydaje że założą strone w internecie albo profil na Instagramie i już zostaną wielkimi gwiazdami i milionerami. Potem się bardzo boleśnie zderzają z rzeczywistością że pieniądze biorą się z pracy a nie z leżenia dupskiem do góry. Ale tak właśnie ich wychowaliście wy droga Mario.

Jurek
@Amazon Polska

System monitorowania w ogóle nie działa. Nie odlicza przerwy spowodowanych nie z winy pracownika.

Karol
@Jurek

System działa bardzo dobrze Jest ustawiony na wyciskanie Polaków jak cytryny i to do ostatniej kropli. Sprawuje się rewelacyjnie. Polacy jeszcze sami podnieśli sobie normy i wyniki zadziwiły nawet centrale w Ameryce

Kukold z HR
@Amazon Polska

Zośka a Ty tam dalej pajacujesz? Daj już sobie spokój... chłopa byś se znalazła ;-(

Martin
@Andrju

Dużo kilometrów, zdrowy organizm i da się żyć

mad max
@Amazon Polska

od kiedy to się monitoruje pracowników co to jest więzienie raczej (usunięte przez administratora) może ktoś was będzie monitorował bo (usunięte przez administratora) robicie i będzie zwalniał każdego po kolei za (usunięte przez administratora) w stołki taki pracownik orze jak może pot po (usunięte przez administratora) leci i ma miej płacone co taki dyrektor menager co nic nie robi nic to jest sprawiedliwe

!
@Martin

ta i ile tak pociągniesz na tyle ile ci zdrowie pozwoli a po ten nogi ci wysiądą

Hej
@Amazon Polska

Witam, ja na przykład się nie obijam,mam bardzo dobre wyniki, wyrabiana norma, pochwały za jakość i produktywność, odznaka również za jakoś i produktywność, którą w sumie można sobie wsadzić w ..... a i tak nie staracie się o dobrego pracownika bo nie patrzycie na wyniki ! Moje zdanie jest takie, że jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę to powinien być doceniony, skoro potrzebujecie takich ludzi to powinniście myśleć o konwersji dla takiego pracownika. Za niedługo minie rok jak jestem pod agencja, nie pozdrawiam.

beka
@Hej

Trzeba być na prawdę ograniczonym umysłowo aby nie wiedzieć że Amazon Polska to (usunięte przez administratora) kto tak odpisuje, na gowork pracodawca jest wyróżniony xD ale taki (usunięte przez administratora) tego nie zrozumie... "graj muzyko"

yyy
@Amazon Polska

w sumie racja tylko szkoda że jak ktoś raz zachoruje to się go pozbywacie jak nieumytej bielizny po 3 tygodniach. Żegnam panią propagandzistkę z biura bo takich pierdół nie napisałby na pewno facet.

Gość
@mad max

Jakbyś na terenie pracy dostał. W (usunięte przez administratora)od kogoś bo tak, bo stoisz mu na drodze to chciałbyś aby kamera to nagrała żeby dostać odszkodowanie chociażby. Ale niektórzy widzę nie myślą.

Stower
@Amazon Polska

"Jeżeli pracownik się obija to traci zainteresowanie z naszej strony". Jak najbardziej rozumiem ten argument, lecz proszę mi powiedzieć czemu przedłużyliście umowę znajomemu z działu, którego dzienna norma to 8/h?

Jordan Majk
@!

psychicznie tez trzeba będzie się leczyć potem

Pg
@Stower

Dlatego że w 8 godzin wyrabia 10 godzin normy

Nick
@Stower

Taaak, zwłaszcza Back nie był przez lata zasiedziałą strefą komfortu dla okolicznych @#?'!#)(-!

kilo
@Tomek

fakt ta ich kontrola i ciągłe obserwowanie przez ramię, ja rozumiem że tam są drogie rzeczy bo to e-commerce ale ludzie, nie każdy jest potencjalnym (usunięte przez administratora) niektórzy chyba się minęli z powołaniem i powinni być w policji( mam na myśli ochronę) ale pewnie się nie dostali to się teraz mszczą na bogu ducha winnych magazynierach:)A to sprawdzanie szafek zaraz na początku jak cie przyjęli - bezcenne. Wchodzą na halę po Ciebie i jeszcze tylko brakuje żeby cię zglebowali i zakuli w kajdanki:)Ogólnie niefajne uczucie, podejrzewam że te restrykcję są spowodowane tym że wcześniej może kradzieże towaru zdarzały sie nagminnie.

Wujek
@Hej

To że Tobie się tak wydaje, to nie znaczy, że tak jest w systemie to raz. Przede wszystkim system, a potem muszą Cię zauważyć. Niestety są ludzie którzy nie zostaną zauważeni nigdy czy to przy konwersji, czy przy awansie, dlatego, że są po prostu nijacy, nie mają za wiele do powiedzenia plus słabe umiejętności miękkie i tyle.

Wujek
@kilo

Cały czas są kradzieże, nie masz pojęcia co tam ludzie wynoszą, albo próbują wynosić, ani jak to działa, a ja nie będę rozwijał tematu na ten temat.

Wójek
@Wujek

Tematu na ten temat

Kamaratka
@Amazon Polska

Wygląda na to, że Polacy wystawili wam bardzo negatywną opinię. Może na Ukrainie wam się poszczęści.

Bo tak jest
@Johnny

Bo to prawda

Men
Kandydat

Hej, Mam pytanko, chodzą plotki że firma Amazon z Kołbaskowo zwalnia pracowników PL a zatrudnia z Ukrainy bo mają do nich dofinansowania. Czy to prawda? Ktoś coś wie?

Nick98
@Men

Forum wrocławskie a ty o Kołbaskowie piszesz. Praca nie na temat siadaj lufa

Rekruter

W jakim celu Amazon ogłasza rekrutację na Liderów skoro i tak koleżanka koleżance załatwi rozmowę kwalifikacyjną oraz sposoby jak przejść tzw. "Panel" na Liderkę ;-) Po co mydlicie ludziom oczy i ogłaszacie na Stand-up jak to usilnie szukacie Liderów do "puli talentów"? To na czym te talenty mają polegać skoro CV Was nie interesuje... tylko wystarczy się zaprzyjaźnić z Liderką lub managerką. Kolejne młode dziewczyny na Liderów będą brane... bez doświadczenia na takim stanowisku ale Amazon twardo prowadzi "sprawiedliwą rekrutację".

prawda
@Rekruter

Możecie składać CV do Amazon, rozmowa rekrutacyjna to śmiech na sali. Jak jesteście z zewnątrz to nie macie szans...oni tam przeprowadzają rekrutację wewnętrzną a wiadomo jak one wyglądają. Panel przechodzą same młode tylko dlatego, że się z odpowiednimi managerkami zakolegują ;-) albo managerami ;-) i już jesteś TeamLiderką;-) To jest Amazon.

Marek
@Rekruter

a potem się dziwią, że przekręty na kilka milionów robią...jak tam koleżanka koleżance posadę załatwi to tak później jest...szczególnie na Outbandzie

Ciekawe
@prawda

Te młode dziewczyny to faktycznie fenomen. Ktoś pisał o jakiś ofertach związanych z łaskotaniem pracowniczek, może to ma jakieś powiązanie :D

Ssss
@prawda

Co ty piszesz ,ja nie jestem mloda osoba ,niemam znajomych i się dostalem

PG
@Rekruter

Powiem wam że serio wałek . Mój kolega który umie dużo rzeczy to co lider już i pracuje pokazuje że mu zależy nie przeszedł , lub też moi koledzy nie przeszli co pracują już 2 lata w Amazonie a przeszła dziewczyna co pracuje 3 miesiące jest przyjaciółka liderki a liderki facet to menadzer.kurtyna

roller
@PG

Tak było jest i będzie, cały ten kraj tak wygląda, plecy, rodzinka, znajomi etc, bez tego nic nie osiągniesz.

Wiking
@Rekruter

Czy naprawde nie macie kompletnie honoru pchac sie na liderow,sprzedac sie,pozbawic wlasnego zdania,skrywac wlasne mysli,poglady,byc pieskiem na uslugi,zenada

Martyna
@Rekruter

Tak samo sprawa wygląda na wszystkich stanowiskach biurowych. Od HR na górze po managerów kończąc, wszystko jest po znajomości. Innej drogi awansu w Amazonie nie uświadczysz... jeśli jesteś z zewnątrz to nie masz szans.

Artur
@Martyna

Awans nie jest problemem, nie wiem skąd takie opinie. Chyba od przeciętnych osób, którym się nie udało i takich co sądzą, że to wyniki w pikowaniu decydują o przyjęciu wyżej. Otóż, aby pracować wyżej patrzą głównie na charakter i to co mamy w głowie, dlatego są takie a nie inne testy. Ludzie tego nie rozumieją i są oburzeni, że oni nawet w CV nie patrzą. Nie patrzą i ich CV nie interesuje, co z tego, że ktoś ma 10 lat doświadczenia w pracy na magazynie, skoro aplikuje na inne stanowisko, a jego umiejętności jeżdżenia reachtruckiem są niepotrzebne. Ważne jest to, jak myślicie, jak jesteście otwarci, jak umiecie się komunikować z innymi itp. A to, że biorą znajomych to największa głupota o jakiej można usłyszeć.

Nikola
@Martyna

Szczególnie jeśli chodzi o HR na górze, tam to przy rekrutacji z zewnątrz nie macie szans. Praca tylko dla swoich. Szkoda nawet wysyłać CV.

PG
@Artur

Przecież wyraźnie ktoś pisze, że problem jest jak jesteś z zewnątrz. Naucz się czytać ze zrozumieniem... przecież to normalne, że z Picku nikt się po podstawówce nie pcha do HR. Faktycznie HR tam na górze to zapomnij jak jesteś z zewnątrz. Sami Swoi.

Artur
@PG

To kompletna bzdura, 90% osób w HR są z rekrutacji, mają doświadczenie w innych firmach, sporadycznie to osoby dopiero co po studiach. Później biuro uzupełnia miejsca osobami z magazynu, które mają odpowiednie nastawienie, ponieważ ich wiedza o tym co dzieje się wewnątrz również przydaje się na górze (feedback).

Michal
@Artur

Pelna zgoda. Mi sie wydaje ze ludzie ktorzy nie rozumieja dlaczego CV sie nie liczy powinni od razu byc odrzuceni. Oni nie rozumieja co ma znaczenie w HRze, nie rozumieja znaczenia mindsetu w pracach przy zarzadzaniu. Dodatkowo nie wiedza, ze doswiadczenie nic nie mowi o czlowieku, bo moze miec zarowno dobre jak i zle doswiadczenie. To nie ilosc a jakosc jest istotna. Kiedys chyba tak uczono, ze CV jest wazne itp i dzisiaj te osoby sie nie odnajda. CV nie ma zadnego znaczenia, liczy sie zaradnosc, umiejetnosc logicznego myslenia itp.

@Michal

Inny problem to taki, że ludzie pracujący w magazynie nie wiedząc czemu są przeświadczeni, że praca w HR nie wymaga żadnych umiejętności, A jest odwrotnie, j. angielski na poziomie zaawansowanym, obsługa excela, często znajomość SAPa, za to się zarabia więcej. Oczywiście w HRze masz dużo więcej wolnego pracy, ale wykonujesz o wiele bardziej złożone operacje. Ze skanerem każdy może latać kto zna alfabet i ma chęci do pracy, w biurze tak łatwo nie jest.

Gabrysia
@Michal

Jakoś tego zarządzania nie widać żeby było dobre... jeden wielki chaos i nikt nic nie wie.. faktycznie liczy się "mindset" typowy korpo bełkot ;-)

anglik
@Bortex

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem, przecież wyraźnie ktoś napisał, że przyjmują tam ludzi, którzy ledwo dukają po angielsku... przecież koleżanka była i nie było tam żadnej rozmowy po angielsku a i nawet zadań z excela nie ruszyła. To o jakim Ty człowieku SAPie piszesz albo złożonych operacjach. Tylko miała ładną buźkę oraz dobre "plecy" i nie wiadomo co jeszcze. Nawet wykształcenia kierunkowego nie miała więc dlaczego piszecie dyrdymały jakie to trzeba mieć umiejętności żeby pracować w HR. Już nie wspomnę o tych co siedzą na dole na kantynie... bo oni to nic nie robią i nawet o co się zapytasz to nie wiedzą. No sorry ale włączyć komputer i drukarkę nie jest dużo bardziej skomplikowaną operacją niż obsługa skanera na picku. A jeszcze inna koleżanka na rozmowie na "lidera" po angielsku powiedziała wprost, że ona nie wie jak odpowiedzieć na dane pytanie po polsku a co dopiero po angielsku i ....została liderką;-)

@Gabrysia

To kolejna rzecz której ludzie nie zrozumieją. Nie chodzi o to, aby nie było błędów, chodzi o to, aby firma mogła dalej funkcjonować oraz rosnąć, zaś ewentualne błędy wyłapywać asap.

Bortex

Ja tam wolę pracować w biurze, zarabiać godnie, nie pracować z marudami, mieć miłą atmosferę pracy. A to że jakiś picker sądzi, że mam w głowie bełkot to jedynie u mnie może powodować współczucie do jego osiągnięć. Na koniec dnia to ja zarabiam więcej, pracując mniej, pijąc sobie kawkę w pracy, a osiągnęłem to dzięki znajomości dwóch rzeczy, o których i tak nikt z Was nie ma pojęcia. Także może najpierw osiągnij coś, a potem oceniaj osoby na wyższym szczeblu.

Sibi
@Rekruter

Jestem pracownikiem piku jak najbardziej jestem za tym że liderów wybiera się w strukturach firmy CV nie oznacza że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko a że mlode osoby do młodych świat należy . Jest to ciężka praca dla każdego coś za coś i jak tak źle macie to Holandia czeka ????

Yachu
@Ciekawe

Moze wybuchnie epidemia jak w WV buhauaha

Edid
@Gabrysia

Zgadzam się one nic nie wiedzą kompeltnie nic coś się pytasz ona się zastanawia i na sam koniec mówi że ona nie wie ... Przecież pisze Hr pomoc . Od czego ta pomoc..jest wkoncu wiecznie tylko zobacz na Internecie za co im płacą za wudawaniw wniosko za przyjmowanie czy co ja nie wiem . Powinni to rozważyć...Bo naprawdę każdy się skarży na hr pomoc . Nic się nie dowiesz nigdy bo one NIE WIEDZĄ. DO TAKICH DZIALOW TO OSOBY z doświadczeniem jakimś się przyjmuje z czymś w glowie.. Bo jak one nie wiedzą jakie maja wnioski te wszystkie oprócz benefitow.nic nie wiedzą do czego one są to ręce opadają...Jak nie wygoglujesz to tam.sie nie dowiesz.

........................
@Rekruter

..TAK JEST WSZĘDZIE MŁOTKI DZIŚ KOMPETENCJE SIĘ NIE LICZĄ NAWET PRZYKŁAD OSTATNI W RZĄDZIE (usunięte przez administratora)

Robert
@Edid

Nie chodze wcale do HR bo to bez sensu

Programmer
@Bortex

Brawo Ty! Rzeczywiście się wyróźniasz z poziomu większości ludzi (dobrze wiemy jakich). Gratulację! Jesteś w miarę normalny. W miarę - gdyby nie ten komentarz. Polecałbym odwiedzenie lekarza psychologicznego. On Ci wyjaśni, co jest co. Pełen sukces i postawa godna podziwu. A zarobek niewiele większy. Egocentryzm - mówi Ci to coś? Szanuj ludzi, człowieku. Nawet 7k na łapę sprawia, że jesteś malutki przy "normalnych osobach", które nie zboczyły na jaki wiemy tor.

TIA
@Bortex

"osiągnęłem to dzięki znajomości dwóch rzeczy, o których i tak nikt z Was nie ma pojęcia" zgaduje: Wazelina i donosy?

Jasiek
@Bortex

Ty pewnie nawet drzewa nie umiesz przerabac krawaciarzu, nie mowiac juz o wbicu gwozdzia .czy wymianie opony a wiesz wogole gdxze jest plus przy samochodzie i co to jest klema jaki ty mas, szacunek do ludzi kturzy na ciebie pracuja powiedz im to na zebraniu to zobaczysz co z ciebie zostanie cmoku

Kamila
@Jasiek

Jak obecnie jest z awansowaniem, bo skończę w tym roku liceum i chcę pójść właśnie tutaj pracować.

Axel

Pracowałem w tej firmie z miesiąc, i ogólnie rzecz biorąc warunki pracy w tej firmie pozostawiają bardzo wiele do życzenia, człowiek tam jest traktowany jak maszyna, i nieważne czy masz 20 czy 60 lat normy musisz wyrobić takie same. Płacą grosze a wymagają cudów, jak jesteś nowy to działasz pod silną presją nie możesz popełniać żadnych błędów i musisz wyrabiać te ich wyśrubowane normy. Do tego w szatni jest strasznie ciasno i duszno, a te szafki są takie małe że rzeczy z nich później wyjęte wyglądają jak wyciągnięte psu z gardła oraz (usunięte przez administratora) z przerw ponieważ kantyny są daleko i żeby do nich dojść to zajmuje 10 minut.

Wro
Kandydat

Jakie są zadania i zarobki na stanowisku Peer Trainer?

Tes
@Wro

Ale na jakim dziale? Xd każdy dział ma swoich 22,50 plus raz w roku bon 400 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1023.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 785, z czego 251 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 360 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amazon?

Liczba opinii klientów firmy Amazon, to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a, 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 36 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.