1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Amazon

Belo

No jazda po 5 dni pracyyyyyy .Porazka. Znow beda ludzie padac na nerwy i oslabienie sosnowiec stow usunac menagerow wymiana na nowych ambitnych i milych . Bo sami skanerow nie wiecie jak trzymac a zadzic chcecie a zielonego pojecia niemacie o procesie

Amazon 3 Nowy wpis
@Belo

https://youtu.be/DGeB0zDwwjY...tak wygląda idealny pracownik firmy amazon...wygięty po dragach

Impotencja Nowy wpis
@Belo

Przez pracę w amazonie i oglądanie kobiet w zaawansowanym wieku oraz bez figury które chodzą w obcisłych leginsach gdzie celulit aż przeswituje sadelko się rozlewa nabawiłem się impotencji...to trzeba mieć tupet żeby się tak ubierać do pracy jak nie ma się czym pochwalić i wystawiać ten celulit na widok publiczny...czy amazon może w końcu wprowadzić jakąś odzież roboczą jak w innych firmach żeby wszyscy wygladali tak samo barwy firmy jakieś luźne spodnie w szczególności dla kobiet w celulitem może one czują się atrakcyjne i docenione za takie ubranie ale to po pracy bo można zwymiotować...w amazonie powinien być strój roboczy chyba ze tej firmy już nie stać...

Marek33 5 tys - wyższy status Nowy wpis

Czy prawdą jest owe mityczne 5 tys na święta? Bo nie chce sobie za bardzo rozbudzać oczekiwan finansowych. Jakby wpadła ta 5 tka to nie powiem byłaby duza nobilitacja w moim środowisku i wyższy status społeczny:) ( jestem w Amazonie parobkiem i pochodze z tzw. Sosnowieckich Baraków).

Amazon Nowy wpis
@Marek33 5 tys - wyższy status

A co to jest raz w roku zarobić 5tys. a przez cały rok tyrać za najniższą krajową...jak zrobisz jakieś nadgodziny to pewnie wpadnie plus dodatek świąteczny ale muszą być nadgodziny a tylko teraz masz okazje bo przez cały rok to lipa z nadgodzinami...ale po co ci 5tys. jak jesteś z sosnowieckich baraków po co ci taka kasa jak i tak pewnie większość to przepijesz kupisz za to zapas wódki i tyle z tej kasy...

Ciekawy
Kandydat

Cześć wszystkim, może ktoś udzielić mi odpowiedzi co do pracy w Amazon jakie są + jakie -, jaka panuje ogólna atmosfera, który działa jest najlepszy waszym zdaniem, czy można wybrać zmianę na którą chce się chodzić i jakie wogóle to zmiany, jak wygląda podejście przełożonych do pracownika, czy można liczyć na jakieś premie, bonusy, czy można robić nadgodziny, Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Beny
@Ciekawy

O nadgodzinach to możesz pomażyć tylko dla wybrańców i najczęściej tylko w święta...minusy to stawka za jaką tam się pracuje bez nadgodzin to 10-tego jest taka lipa że nawet nie wiadomo z czego zrobić opłaty zapłacić za lokum...plusy to chyba tylko takie że praca dla (usunięte przez administratora) i alkoholików nawet mając 2promile we krwii jest się w stanie przeboleć te 10h...albo dla ludzi którzy przychodzą do pracy porozmawiać tzw.leserów bo i tak żaden lider za stanie i gadanie nic nie robi a kasa równa dla wszystkich...jeśli ci wystarcza za 170h wypłata 2780pln to polecam ten głupi (usunięte przez administratora) ale poszukać innych ofert pracy...takiej pracy jak w amazon to na pracuj.pl i olx to aż za dużo...

Obserwator
@Ciekawy

Amazon to firma zła -sprzeczna co do sposobu zarządzania i komunikacji, ciągłą lub prawie ciągła kontrolą która ma cie czynić niepewnym i przymuszać do wydajniejszej wykanczajacej pracy. Wypłata przy tego typu firmie jest dla mnie nieporozumieniem ponad 3000 zł przy silnym nacisku na prace. Brak jasnych zasad (2 razy zmieniano mi działy, w tym że dowiadywalem się od współpracownika lub od kierownika z nowego działu dopiero po powrocie z urlopu lub l4 ). Co do norm, śmieszne jest jakoby na normy się nie patrzy, w tym jednak cały czas się naciska by je wyrobić. Kierownicy poszczególnych działów to osoby po studiach którzy powinni się pouczyć co znaczy słowo zarządzać i komunikacja (mój były M. kiedy miałem z nią załatwić sprawę ważnego urlopu była zainteresowana rozdawaniem cukierków na urodziny, mimo zapewnienia że w krótkim czasie zatwierdzić mi go, a potem jeszcze śmieszne pretensje że nie załatwiłem tego wcześniej), absurdalne głupie idiotyczne konkursy np. przychodzenie do pracy w piżamie , które mają stwarzać pozór korporacji przyjaznej ludziom, co na każdym kroku przypominają plakaty jak praca którą wykonuje ma naprawdę sens, choć tak naprawdę jest durna i bezsensowna, po 10, 5 godziny w dzień i nocy. Do plusów darmowy transport, darmowe maseczki posiłek za zł. (różna wartość smakowa), czasami bonusy w postaci darmowych koszulek lub koszy dobrych rzeczy. Jeśli musisz pracuj tyle musisz, inaczej trzymaj się z dala.

tester prac w magazynach

Witam ,po oglądaniu filmików i reklam na temat pracy w Amazon postanowiłam zobaczyć ,jak tam się pracuje ,gdzie na reklamie wszyscy są zadowoleni i uśmiechnięci. Zatrudnienie przez agencję trwało długo ,dopiero za trzecim razem ,bo akurat wstrzymane rekrutacje ,albo że za późno już złożyłam aplikacje ,Praca 4,58 transport do amazon trzeba jeszcze dojechać do busa ,dzień 1 jakaś porażka ,na wejściu już ochrona przeklina ,że ku.... maseczki na nos i strasznie aroganckim tonem ,zero zachowania u tak młodych osób .Instruktorzy po kilka osób zapoznają z układaniem i obiektem w magazynie ,a potem już olewają .Masz robić i normę trzymać po kolejnych dniach tylko przychodzą i szybciej i więcej wkładaj do podów ,niestety nie patrzą ,że dużo rzeczy jest gabarytowo ciężkie i duże dla kobiet przez 10,5 h to kręgosłup zaczyna boleć .Zatrudniają dużo osób widać tabletki w workach przezroczystych jak ludzie wcinają przeciwbólowe ,jedna mówi ,że choruje na padaczkę inna ,ze chore serce czyli zatrudniają każdego . Przy 12 nockach zakłócenie spania i potem zmiana na rano gdzie wcześnie wstawanie i powrót zajmuje ok 3 h ,to życie w domu na 2 - 3 h ,bo trzeba iść spać by odpocząć przed kolejnym wysiłkiem , , z dziećmi tylko w te dni 3 co się nie pracuje . Praca w chaosie ,mała organizacja ,dużo managerów i liderów stoją i mało pomagają ,nic nie robią każdy patrzy tylko na zegarek . Dużo rzeczy bym zmieniła ,system układania kiepski i bezsensu .Dużo obcokrajowców pewnie niedługo tylko oni tam będą pracować ,obsługa do sprzątania nieprzyjemna ,twarze choćby z więzienia wypuszczone strach patrzeć. Powodzenia wszystkim życzę ,ale na pewno to nie jest tak jak na tych filmikach w necie czy reklamie w tv .

PracaAmazon
@tester prac w magazynach

Dokładnie zgadzam się z opinią w 100% instruktorzy w tej firmie to jakaś porażka...dokładnie liderzy tylko stoją i nic nie robią brak możliwości rozwoju zawodowego najlepiej to jedynie zostać liderem w tym amazonie a tak to porażka...dużo więcej innych firm oferuje lepsze warunki pracy i nie chodzi tylko o warunki finansowe ale i możliwości rozwoju w strukturach firmy a w amazonie szybkie i daremne szkolenie przez instruktorów którzy się do tego nie nadają bo nawet nic nie potrafią dobrze pokazać wszystkiego musisz się nauczyć sam albo prosić się o pomoc żeby jakiś pajac z łaską ci pomógł fakt faktem że praca w amazonie to bardzo proste zajęcia nic trudno szkolona małpa mogłaby to robić za garść bananów a nie trzeba by płacić złotówek w sumie firma powinna pomyśleć o szkolonych małpach na pewnych stanowiskach to napewno przyniesie firmie spore oszczędności...a odnośnie dalszej ścieżki kariery w firmie amazon to już potem tylko jedno i to samo praca praca i jeszcze raz praca która jest tak monotonna i nudna jak flaki z olejem aż podziw dla ludzi którzy tam pracują od 3-4lat jako zwykły szeregowy pracownik...ogólnie praca dla desperatów na krótki okres czasu ale filmiki mają śmieszne no jakoś muszą zachęcić ludzi..niedługo pewnie nie tylko obcokrajowcy będą tam pracować ale nie można jeszcze zapomnieć o byłych skazańcach ludziach którzy byli w więzieniu niby tyle drogich rzeczy a firma nawetnie wymaga zaświadczenia o niekaralności przykładowo w Holandii to nawet na magazynie gdzie są same sałatki warzywa i owoce jest wymagany taki dokument a w amazonie jak leci więc nie dziw że aż strach patrzeć...nie polecam pracy w amazon ogolnie straszna harówka za marne grosze

@tester prac w magazynach

W dniu dzisiejszym prawie 25tys.nowych zakażeń a na magazynie amazon samowolka nikt nie nosi maseczki abasadorzy dystansu śpią na krzesłach przynajmniej można by już olać ten głupi głos krystyny o zasadach przestrzegania dystansu jak wszyscy mają to gdzieś nawet ochrona...a ta kantyna to jakieś nowe źródło pandemii i nie tylko grzyby wirusy i zarazki ale już to zostało zgłoszone do sanepidu w jakim (usunięte przez administratora) i natłoku ludzie jedzą posiłek...jeden człowiek siedzi na drugim kicha kaszle smarka a reszta musi to wdychać ścisk ludzi jak w afryce na (usunięte przez administratora)kolacji jeden patrzy na (usunięte przez administratora)drugiego jak żre...maskara

@PracaAmazon

Mony
@tester prac w magazynach

Pracowalem w Amazonie,jedna wielka gonitwa,Menagerowie jakby Panami byli tego zakładu.Czlowiek (usunięte przez administratora),a on przychodzil z wozeczkiem i mowil brak normy.(usunięte przez administratora) firma

Pawel88
Kandydat

To ile Fistaszki wyciągacie w tym Amazonie ? 3,5 k na łapkę jest ?

Angela99
@Pawel88

No jasne, idzie sezon świąteczny myślę że 5 k z przodu będzie spokojnie jak roczek temu hihi :)

Maroisz68
@Angela99

Taaaa 5 koła i Seszele w styczniu :p A co raz się żyje:)

Fistaszek
@Pawel88

Ale to zależy czy jesteś ulubieńcem lub jesteś najszybszy przy biurku zeby zapisać się na nadgodziny bo tam jeśli chodzi o nadgodziny to prawdziwy cyrk walka szczurów kto pierwszy to lepszy...jeszcze trochę takich limitowanych nadgodzin i będą się o to bić...a jak ktoś jest stary wiek 26+ bez nadgodzin to rewelacja 2800 na rękę nawet na opłaty i chleb nie wystarcza...dobrze że chociaż mają te kartofle za 1pln na kantynie bo można by tam paść z głodu i zmęczenia...ja osobiście w tym posiłku wolę dwa razy więcej ziemniaków to daje dużo więcej kalorii i siły niż jakieś fast foody czyli śmieciowe żarcie i darmowa pepsi...widać że posiłki w amazonie powinny być układane przez jakiegoś dietetyka bo to sam (usunięte przez administratora) i darmowa pepsi sam cukier konserwanty sama śmierć...przecież zamiast tej pepsi amazon mógłby zasponsorować pracownikowi jakiś zdrowy posiłek...warzywa owoce a nie białą śmierć czyli cukier a pracownicy mają coraz większą nadwagę prawie 70% pracowników choruje na cukrzycę...tylko tak dalej...

@Angela99

Chyba cie (usunięte przez administratora) nie ma roboty i nie ma kasy a 5 tys. to możesz tylko pomażyć...osobiście to już czekam na zwolnienia pod koniec grudnia znowu płacz i rozpacz...a może w końcu warto zwolnić nierobów którzy są pod firmą amazon a nie pracowitych ludzi którzy pracują przez agencje...

@Maroisz68

Mariusz68...no jasne jak to twój rok urodzenia to emerytura wypłata i będzie 5 koła...

xddd
@Angela99

No 5k netto może dostaniesz w styczni jak wypłacą dodatek, masz mniej niż 26 lat i zrobisz 3 razy nadgodziny w grudniu. Czyli 210h pracy, brak podatku i dodatek za cały okres świąteczny. Macie te swoje amazonowe 5k netto XD

Zdzislaw76
@xddd

Ale ma to 5 koła w Amazon? Ma , raz w roku ale jest , więc nie odbierajcie tego dziewczynie, zazdrośniki (usunięte przez administratora)

Jola

Menagerowie stow aut zmiana menagerow. Bo im juz w glowach poprzewracalo rozmowy. Rozrywki z liderami lajcik smiechy chichy a ludzie (usunięte przez administratora) lewdo zyja nawet skanerow nie umieja tezymac zielonego pohecia niemaja o procesie a wielkie bossy .Wynocha z nimi zmiany menagera stow w sosnowcu

Roki

Amazon to porazka (usunięte przez administratora) mysla ze ludzie to roboty ludzie wymiotuja z nerwuw w pracy wiekszosc leczy sie u osychiatry krety w sosnowcu to rezim czlowiek nawet do toalety boi sie wyjsc a na stow menagerowie bezczelni gonia ludzi za byle co karaja notatkami maja wtyki w hr to nawet skargi nie docieraja bo ich bronia a oni robia co chca z lydzmi menago(usunięte przez administratora) to juz najgorszy menago w amazonie bezczelny typ smieje sie ludzia prosto w twarz

Dawny Cret

Ze swojej strony chciałem pozdrowić rudego koleżkę z docków, zmiana black, front lub back. Ciekawe czy jeszcze tam pracuje ten hero, co jak dostał po twarzy od typka, którego podjudził sam na dziale C-Ret, zamiast wyjaśnić sprawę po męsku choćby u lidera, to wolał najpierw chodzić po całym dziale i pokazywać wszystkim jaki to on poszkodowany został. Jesteś typie prze Amazończyk. A te jego plany żeby pozbyć się łysego water spidera, bo stał mu się konkurentem do serca pewnej rudej dziewczyny z tego samego działu, to była czysta komedia XD.

Łysy
@Dawny Cret

(usunięte przez administratora) idź się lecz może jakieś leczenie psychiatryczne napewno cię wezmą wystraczy że opowiesz swoją historię życia w firmie amazon...

Zdzislaw65

Pamiętam czasy to praca to był przywilej. Żeby się dostać do pracy, oj trzeba było mieć plecy, niejedna osobę znać. Praca to był przywilej dla nielicznych i wyróżnienie. Nawet za darmo by ludzie robili w tamtych czasach . Ale ludzie szanowali prace, nie narzekał nikt że za 1200 ,1300 robi.Kazdy się cieszył ze ma ta szanse.A teraz pensje 2 razy takie ,ludzie się zwalniają, odchodzą, zmieniają prace , spora część zakładu jest ruskojezyczna,to nie do pomyślenia. To inny świat juz i wcale nie lepszy .

Kora
@Zdzislaw65

Dawno głupszego komentarza tutaj nie bylo. Bijesz na łeb nawet "była pracownice"

Stary_wyjadacz
@Zdzislaw65

Proste prawo popytu i podaży: teraz to pracownik może powiedzieć pracodawcy "mam 10 innych ofert na miejsce Twojej"; a pracownicy idą tam, gdzie mają lepsze warunki - co w tym dziwnego lub złego?

Czesław
@Zdzislaw65

To się trzeba było uczyć w tamtych czasach a nie wagarować to byś został lekarzem i zarabiał grubą kase...65 to ty już powinieneś dostawać od pis 1200plus i jeszcze źle starym dziadkom...a gdybyś już miał az tak bardzo zaawansowaną demencje to nie można porównywać wartości pieniądza w tamtych czasach do obecnych czasów teraz pieniądz w polsce ma dużo mniejszą wartość...

Pablus85
@Kora

Człowiek przynajmniej szczery i wsumie prawdę mówi jak było a jak jest.Teraz nie ma komu robić- taka prawda a piniondze każden jeden by chciał jak największe.

Leśny Dziadek
@Zdzislaw65

To jest (usunięte przez administratora) Taki sam wpis jest na stronie o Bitronie. BTW, między innymi przez ludzi o takiej mentalności w Polsce jest tak źle na rynku pracy.

Pavlczwnko
@Zdzislaw65

I przez takich dziadów właśnie, dalej w Polsce trzeba robić za takie ochalpy, właśnie przez takich (usunięte przez administratora) Gardzę Panem.

Zawiercie
@Pavlczwnko

Sam jesteś ochłap teraz to przynajmiej są stawki godziwe a nie jak za czasów lewicy i po 4,50.NEWER AGAIN

Szybki
Klient
@Czesław

Nie Nasmiewaj się (usunięte przez administratora)że Starszych ludzi bo też się zestarzejesz.Poprzedni (usunięte przez administratora) byli lepsi.No hipokryzja.

Karol
@Pavlczwnko

Siedziałem prawie 2 lata za niewinność...po wyjściu złożylem cv do amazon i zostałem przyjęty i teraz w końcu stać mnie na życie poza więzieniem...polecam pracę w firmie amazon dla byłych skazańców

Cześć..
@Zdzislaw65

Ten sam tekst jest na stronie fiata tylko nick inny i wiele innych jest wstawianych na różnych forach aby zwiększyć ilość wpisów na forum.

@Zdzislaw65

(usunięte przez administratora) kochali tamte czasy - teraz bardzo tęsknią !!!

Anty_amazon
@Zdzislaw65

Kolejny pracownik Amazona zmarł w pracy...tak właśnie ta firma wykorzystuje pracowników...https://youtu.be/qiPVs_1FNVc

Pytanie_amazon_koronawirus
@Zdzislaw65

W dniu dzisiejszym prawie 16tys. nowych zakażeń na (usunięte przez administratora) umierają coraz młodsi ludzie...nowe rozporządzenie ministra zdrowia aby bezwzględnie przestrzegać noszenia maseczki i utrzymywania dystansu w transporcie publicznym a takie pytanie co się dzieje w tych waszych autokarach po zniesieniu obostrzeń amazon zaczął oszczędzać nie mają kasy na większą ilość autokarów??? ludzie bez maseczek a co więcej jeden siedzi na drugim może policja powinna się tym zająć jak wygląda darmowy transport w firmie amazon...napewno posypią się mandaty...ten darmowy transport to jakieś nowe ognisko pandemii bo może nie wszyscy się jeszcze zaszczepili i będą wnosić zaraze na magazyn np. na kantyne itp...nie polecam darmowego transportu firmy amazon lepiej jechać własnym autem

Lidl
@Zawiercie

Po żenującej przygodzie w firmie amazon teraz pracuje w Lidlu i mam 3750 zł na rączke bez nadgodzin, na start..... a później wzrasta po roku do 4000 zł, a kolejny rok ponad 5 koła...aż żal tych (usunięte przez administratora) bezosa którzy tyrają po 10h za marne grosze

Odpowiedź
@Zdzislaw65

Mam gdzieś te wasze limitowane nadgodziny w dniu 11.11 cyrk jakich mało chyba żadna firma nie zmusza pracowników żeby się bić o możliwość pracy w nadgodzinach...w dniu 11-tego jade do warszawy na zjazd kiboli

Czester
@Zdzislaw65

Molekin osteo lek dla starych którzy myślą że tym bieganiem zarobią większą kase w amazon...młodzi to się z was śmieją mają dwa razy więcej kasy

Beny111
@Odpowiedź

Zgadzam się z tym komentarzem bo w końcu ktoś napisał prawdę co się dzieje w firmie amazon

@Pytanie_amazon_koronawirus

Sama prawda

Am1234

Cześć czy w Amazonię pracuje się w wigilie ?

Odpowiedź
@Am1234

A co nie masz grafiku?no raczej że sie nie pracuję w wigilie tak samo w pierwszy i drugi dzień świat i nawet nie masz co za bardzo liczyć na nadgodziny...amazon to ma problem bo zatrudnił dużo nowych ludzi z nadzieją że ten rok będzie jak ostatni ale już nie ma lockdownu i nikt za bardzo nie korzysta z zakupów przez internet a napewno nie przez amazon..ludzie wolą wyjść do sklepu po zakupy świąteczne a nie kupować badziewie przez amazon...pracując tam to najlepiej jakbyś poszedł na urlop od listopada do grudnia żeby nie płacić dodatkowo 4pln za każdą godzinę pracy bo i tak nie ma nie będzie pracy w amazon

@Am1234

Czemu w tym amazonie tak słabo płacą i nie ma jak dorobić czyli nadgodzin dla wszystkich pracowników tylko dla wybrańców najczęściej to jakieś dzieci bez zobowiązań finansowanych...a moja była partnerka już czeka na kase z amazona i opłacenie alimentów...jeśli firma amazon jest taka wspaniała i pomaga pracownikom to w pierwszej kolejności przy ustalaniu nadgodzin pod uwagę powinni być brani alimenciarze bo ta kasa to i tak na dzieci a ja przez zaległości w opłacaniu mogę zaliczyć więzienie a nie zasada że po cichu ogłosimy nadgodziny żeby chodzili tylko ci którzy pracują od 4lat najczęściej małolaty...przy takim podejściu składam wypowiedzenie z tej firmy

Inicjatywa pracownicza Amazon

Jesteśmy działaczami i obywatelami z całego świata. Od listopada or- ganizujemy kampanię Make Amazon Pay, by Amazon uczciwie płacił pracownikom, płacił za swój wpływ na środowisko i płacił podatki. Jako przyjaciele Związku zawodowego Inicjatywa Pracownicza solidary- zujemy się z załogą Amazon w Polsce, która aktualnie jest w konflikcie o premie świąteczne i brak podwyżek, domagając się 2000 zł dla wszyst- kich szeregowych pracowników. Nasza blokada służy zwróceniu uwagi na postulat, by Amazon uczciwie płacił swoim pracownikom, płacił za swój wpływ na środowisko oraz płacił podatki. Amazon jest jedną z najpotężniejszych korporacji, na której czele stoi Jeff Bezos, najbogatszy człowiek na świecie. W roku społecznego kryzysu na całym świecie korporacja dwukrotnie pomnożyła zyski w oparciu o silnie antypracowniczy model zarządzania. Gdy pracownicy magazynowi Amazona ryzykują życie za niskie płace, ślad węglowy giganta urósł do rozmiarów większych niż ślad dwóch trzecich spośród wszystkich krajów na Ziemi, a Amazon płaci podatek korporacyjny bliski zeru. Wszyscy wiedzą, że TO NIE JEST W PORZĄDKU. Sukces Amazona byłby niemożliwy bez instytucji publicznych, które obywatele budowali wspólnie przez pokolenia. Jednakże zamiast wspie- rać z powrotem społeczeństwa, które pomogły jej się rozwinąć, korporacja pozbawia je dochodów z podatków, pobijając światowe rekordy w unikaniu ich płacenia. Razem przeciwko dyskryminacji pracowników Amazon w Polsce oraz de- gradacji środowiska, w którym wszyscy żyjemy! Razem po lepszy byt! Niech Amazon zapłaci! CZYTAJ WIĘCEJ: makeamazonpay.com (także po polsku)

Doświadczona pracownica
@Inicjatywa pracownicza Amazon

Szczerze to ja się cieszę, że mam pracę i mam zawsze wypłatę. Uważam że widziwiacie z podwyżką pensji która jest wysoka jak na europejskie standardy.Ja mogę się nawet zrzec 20 procent pensji bylebym mogła pracować. Praca to w dzisiejszych czasach przywilej.

Przedstawiciel związków
@Inicjatywa pracownicza Amazon

Popieram , czas stanąć na nogi, nie możemy robić za takie ochłapy gdy inni pławią się w bogactwie i luksusach korzystając z ciężkiej pracy rąk naszych. Jeszcze nigdy w historii nie było takich nierówności społecznych, Amazon jest sztampowym przykładem nierównomiernej dysproporcji bogactwa. Ludzie , wstańcie z kolan , wierzymy w Was !!

Sas
@Doświadczona pracownica

Bez nadgodzin ile wychodzi na reke ?

@Doświadczona pracownica

(usunięte przez administratora) pieniędzmi ważne że robota jest to typowa wypowiedź niewolnika !!!

Kamila
@Sas

Pół etatu- bez nadgodzin, 1420 w październiku. Pomnóż razy dwa.

Irena
@Inicjatywa pracownicza Amazon

Witam, jesteście silną grupą Amazona, czego brakuje w Bielanach Wrocławskich.Nie do pomyślenia, co się dzieje na forum. Jeden drugiemu wilkiem, podszywają się pod siebie, a najbardziej Amazon Polska. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia .

@Doświadczona pracownica

(usunięte przez administratora) Z pieniędzmi ważne że robota jest ! Myślę że miska ryżu powinna w zupełności wystarczyć. By żyło się lepiej !!!

Pracownica

Ja się podpisuje za niech zabiarą te 4pln i jestem za tym żeby obniżyć stawkę godzinową do 19pln brutto taka stawka jak na innych magazynach...22,50 to jest za dużo amazon nie powinien tyle płacić za taką pracę na innych magazynach w okolicy j.m portwest dhl stawka jest 19pln i jakoś jest dobrze...w 100% popieram obniżenie wynagrodzeń w firmie amazon

Jestem za popieram w 100% wniosek koleżanki tez jestem za tym żeby nie dawać dodatku i za obniżeniem pensji dla zwykłych pracowników a najbardziej to dla weekendowych bo jak ktoś pracując na pól etatu może wyciągnąć ok 2tys. a zwykły pracownik który pracuje na cały etat dostaje 2800...w amazonie to tylko kombinować żeby się nie narobić a jak najwięcej zarobić tam to zarabisz ale jak masz znajomości i pierwszeństwo do pracy w godzinach nadliczbowych ogolnie brak równości dla wszystkich pracowników nadgodziny tylko dla wybranych tzw.ulubieńców...

@Pracownica

Proponuję miskę ryżu prawdziwy (usunięte przez administratora) powinien tyle otrzymać. By żyło się lepiej !!!

Marta

Czy team lider musi znać dobrze język angielski ? Dostałam propozycje przeniesienia na nową hale i awansu, ale język na razie jeszcze poziom podstawowy i zastanawiam się czy dam sobie radę.... ?

Team lider
@Marta

Jasne że nie musi znać angielskiego wystarczy że się nauczysz migowego przecież i tak będziesz nadzorować bande (usunięte przez administratora).zrobiłaś bardzo dobrą reklamę liderów firmy amazon poziom podstawowy...no raczej wypada na stanowisku lidera żebyś miała znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym...napisz gdzie dostałaś taką propozycję przeniesienia i awansu?to nas bardziej interesuję niż twój obecny poziom języka angielskiego...

@Team lider

Czemu oceniasz ludzi jako (usunięte przez administratora) ? Nie wiem, może masz tak u siebie, ale u nas nikt debilem nie jest. Wszyscy mają do siebie szacunek i sobie pomagają. A jeżeli chodzi o poziom języka to zapytałam się po prostu jak bardzo musi być komunikatywny, ponieważ dostałam feedback, że nauczę się w międzyczasie czasie i zdążę podciągnąć językowo.

@Team lider

Zarządzasz (usunięte przez administratora) to może Ty. Widać jaki poziom reprezentujesz. U nas do każdego odnosimy się z szacunkie i nikt nie jest (usunięte przez administratora) Zapytałam o język bo dostałam feedback że zdążę się nauczyć i podnieść swój poziom w między czasie wiec nie wiem skąd tyle jadu w twojej wypowiedzi. Zapewne jestes jednym z tych liderów którzy mają 0 szacunku dla kogokolwiek.

Mata 16godzin pracy dziennie!
@Marta

Najpierw popracuj proszę nad językiem polskim. W Międzyczasie piszemy łącznie! Jeśli chcesz być liderem musisz opanować wystąpienia publiczne.

Team lider
@Marta

Wejs naucz się poprawnie chociaż jednego języka np.polskiego bo tych twoich wpisów nie da się czytać...w firmie amazon każdy jest równy wejś nie obrażaj normalnych ludzi oczywiście że każdy lider czuje się lepszy od innych pracowników bo ma większą stawkę i czuje że ma władzę wszystko wie najlepiej i może pamiatać ludźmi jak się tylko chce...w tej firmie to nawet awans na stanowisko instruktora pozwala czuć się lepszym od zwykłego pracownika...nowi trenerzy dostając kamizelkę instruktor nawet już nie rozmawają ze znajomymi bo czują że mają władze i mają nadzieje na więcej...firma amazon to zwykły wyścig szczurów tam to nawet kolega sprzeda kolege za stanowisko i premię...zwykłe przedszkole

Instruktor_r_pick
@Marta

Widac ze trenerzy w naszej firmie wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) mają jak trafila sie osoba ktora mowi co mysli to trzeba ja zmieszac z (usunięte przez administratora)

@Team lider

Dla mnie to udowodniłeś że jesteś(usunięte przez administratora)Nie nadajesz się na lidera

200% normy

PracaAmazon
@Marta

Tak jak wy wszyscy obecni liderzy firmy amazon nie nadajacie się na nic a napewno nie na liderów...potraficie tylko siedzieć na swoich krzesłkach trzymać się za rączki i robić dobrą minę do złej gry nawet nic nie potraficie załatwić a wasze umiejętności liderskie kończą się na upominaniu zwykłego pracownika żeby chodząc po schodzach trzymał się poręczy...cieszcie się swoim stanowiskiem oraz swoją stawką godzinową bo na innym bardziej normalnym magazynem niż ten (usunięte przez administratora) Amazon moglibyście tylko sprzątać kartony po pracownikach którzy ciężko pracują na dobre imie firmy

Amazon_bmw
@Marta

Czy firma amazon ma jakąś kontrole nad kierowcami autobusów w każdym autobusie czy jest tachograf i ktoś to sprawdza np.kierowców na obecność środków odurzających...bo nagminnie przekraczanie prędkości autokarem jazda na lewym pasie i wyprzedzanie samochodów osobowych to cbyba lekka przesada...nikt z nas nie chce chce zginąć w katastrofie lądowej wracając z amazon nie za taką stawkę

Baphomet
@200% normy

(usunięte przez administratora) Z pieniędzmi ważne że robota jest - 200% i myślę że miska ryżu wystarczy. By żyło się lepiej !!!

dzidek

dlaczego amazon nie chce mnie s powrotem przyjac do pracy fakt ze nie wyrabialem waszej normy dostalem 3 adapty i do idzenia to jes powód ze odmawacie mi zatrudnienia

Amazon towarzysze
@dzidek

A wejś se znajdź inną pracę a nie będziesz wylewał swoje żale na forum amazona...jak dostałeś 3 adapty to widzocznie jesteś za (usunięte przez administratora) do pracy w amazonie gdzie pracują same(usunięte przez administratora) a może wyrzucili cię za pijaństwo jak praca w amazonie to typowe zajęcie dla (usunięte przez administratora)...amazon odmawia zatrudnienia wszystkim bo tam dziennie nie ma pracy za dużo ludzi jest zatrudnionych a zwolnienia to się dopiero zaczną ludzie zajmujący się zatrudnieniem trochę się przeliczyli że ten rok dla firmy amazon będzie jak poprzedni ludzie nie mają kasy na normalne życie a co dopiero jakieś głupie (usunięte przez administratora) i buty...w amazonie to się dopiero teraz zaczną zwolnienia grupowe a ty piszesz o zatrudnieniu w tej firmie...w pierwszej kolejności polecą zbedne ogniwa i nieroby którzy tylko stoją gadają i mają umowę na czas nieokreślony...

Pytanie_amazon_koronawirus
@dzidek

Dzisiaj dnia 04.11 ponad 15 tysięcy nowych przypadków (usunięte przez administratora) kiedy firma amazon w darmowym transporcie czyli ich autokarach ma zamiar powrócić do obostrzeń czyli bezwzględny nakaz noszenia maseczki oraz ograniczenia w ilości osób podróżujących autokarem

Pablus85
@dzidek

Niestety już nie będziesz się zaliczał do elitarnego grona Polakow co robią za 4 k. Normy nie wyrabiał to do widzenia! Na Twoje miejsce jest 100 chętnych!!

zuzix
Kandydat

Hej, chciałam zapytać czy ktoś z was wie na czym polega zmiana studencka oraz czy osobom bez doświadczenia trudno się dostać do amazon?

Amazon4
@zuzix

Bardzo ciężko dostać się do amazon nawet jako zwykły pracownik magazynowy trzeba mieć wyższe wykształcenie...

Kasia
Kandydat

Czy przyjmują jeszcze do pracy przez Adecco? Są wolne miejsca ?

@Kasia

Nie no co ty już nie przyjmują do amazon tu i tak za dużo ludzi pracuje teraz to tylko zwlonienia...a jeśli chcesz pracować w amazon to najbliższe przyjęcia od stycznia jak w końcu firma ma zamiar pozbyć sie nierobów którzy są pod firmą...

Zawiercie

Idę do prokuratury żeby zajęli się użytkownikiem podpisującym się jako bmw123 obraża mnie jako mieszkańca zawiercia. Tę chorobę psychiczną niektórych osób tutaj na tym forum trzeba w końcu wyleczyć.

Amazon 3
@Zawiercie

Nie wypisuj głupot nikt cie nie obraża a napewno nie ma takiego użytkownika jak bmw123...a idź w (usunięte przez administratora) i nie wypisuj głupot na forum bo aż nie chce się tego czytać..a leczyć psychicznie to ty się musisz z mani prześladowczej...

Zmiana

Witam. Niech mi ktoś Prosze z was powie, czy jest taka zmiana w amazonie w Sosnowcu jak PÓŁ ETATU i nie chodzi mi tutaj o zmiane weekendową. Tylko zmiana pół etatu najlepiej w tygodniu. Pozdrawiam i siemanko

200% normy
@Zmiana

Jestem ze starej rodziny pracowników robotniczych.Z dziada pradziada robimy na zakładach. Mój dziadek był uznanym w Polsce Stachanowcem.Zawsze wyróżnienia i zawsze 200, 300 % normy. W tych czasach norma jest już wyśrubowana w Amazonie ale żeby nie hańbić godności rodziny moim marzeniem jest zatrudnić się w Amazon i robić 150% procent normy.Pytanie czy to możliwe? Pensja nie ma znaczenia, może być za najniższa, dla mnie ważne tylko żeby normy przekraczać , windować w górę . Praca i normy są najwznjsze . P.s czy to prawda ze premier albo inny wielki politykier był kiedyś w Amazonie i prawił o potrzebie " Amazonacji" kraju? Niesamowicie się tym wzruszyłem.

Viktor

Świetne miejsce pracy!!! Poważnie

Beny
@Viktor

Świetne miejsce pracy ale pod jakim względem???chyba ci chodzi o to że można przez 10h się obijać bo w sumie i tak tego nikt nie sprawdza jak za bardzo przeginasz dostaniesz jakąś (usunięte przez administratora) notatke za którą i tak nic ci nie zrobią...jeśli chodzi o życie towarzyskie to świetne miejsce pracy dla osób które żyją na garnuszku rodziców przyjdziesz do pracy coś tam pościemniasz ciągła bajerka ze znajomymi i zarobisz najniższą krajową...ale pod względem finansowym to chyba najgorsza firma na tej całej inwestycyjnej brak równej możliwości dla wszystkich pracowników pracy w godzinach nadliczbowych...jeśli nadgodziny to tylko dla wybrańców czyli limitowane kto szybszy przy biurku ten lepszy ale od stycznia w firmie amazon to nawet z tym słabo...pracując od prawie roku firma amazon z tą ich stawką i brakiem jakichkolwiek nadgodzin zmusiła mnie do przejścia na pół etatu i podjęcia innej pracy w celach zarobkowych żeby mieć na życie...

Anty_amazon_solidarność
@Viktor

Świetne miejsce pracy jeśli ktoś lubi masochizm...jeśli ktoś lubi dziennie przebywać po 12h poza domem za najniższą krajową pracować przez weekend bez jakiegokolwiek dodatku to polecam amazon...a ponoć obecna władza miała się zająć takimi obozami pracy nie po to kiedyś strzelano do Wałęsy żeby teraz trzeba pracować w niedzielę...za pracę w niedzielę amazon powinien płacić 200% podstawowego wynagrodzenia

Zmiana_back
@Viktor

Dokładnie świetne miejsce pracy a zmiana back najlepsza zaczynamy od środy...witamy środa (usunięte przez administratora)

Ja2
Kandydat

Nie ma już przyjęć do Amazon przez Ranstad rekrutacja zakończona chciałem złożyć aplikację.

malinka
@Ja2

Spróbuj przez Adecco, tam cały czas szukają

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec