1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Ola

Bez komentarza

Ludzie
Klient

Co wy macie z tym Amazonem?? czytam wasze komentarze i to mnie przeraża. Czy robota w tej firmie to jedyne na co was stać?? Nie ma innej pracy???

Dua lipa
@Ludzie

Dokładnie amazon to jest najlepsza praca na magazynie...najlepsza praca jeśli chodzi o magazyn to ciekawe gdzie jest inny magazyn gdzie wożą (usunięte przez administratora) za darmo dają jeść prawie za darmo i na zmianie można tak walić w ch.. że masakra...ciagle spotkania i pogaduszki ze znajomymi...w amazonie można powiedzieć że płacą za opierd..się nie ma nigdzie w okolicy takiego magazynu żeby była taka laba. .polecam pracę w amazon gdzie zarobisz a się za bardzo nie narobisz a bapewno nie zmęczysz

Zenon
@Dua lipa

WĄTPIE!!! Ludzie jęczą że nie przedłużyli im umowy, w amazonie?? walka o pracę w amazonie?? Ja w mojej firmie dostałem umowę na czas nieokreślony bez żadnego problemu. A WY BIJECIE SIĘ O ROBOTĘ W AMAZONIE "ŻAŁOSNE"

Xyz

Hej,czy są obecnie przyjęcia do Amazona? Składałam już CV,ale Randstad i Adecco twierdzi że nie prowadzą obecnie rekrutacji,a słyszałam od osób które pracują,że był już parę razy day 0 .... Na stronie też brak wolnych stanowisk,hmm ,to jak to w końcu jest?

ekoy
@Xyz

W Farmacol rekrutuja na magazyn.

Ola
@Xyz

Jak nie prowadzą to po co się tam pchasz? Jest mnóstwo innych miejsc pracy za podoba stawkę

Elka
@Ola

Tak, niby jak się te firmy firmy nazywają ?

Piotrek82

Zwalniają na potęgę

Sven
@Piotrek82

I bardzo dobrze że zwalniają...zwolnić nierobów

Tom
@Sven

Nierobow zostawiają a tym którym zależy wywalają jak ktoś powiedział polityka firmy (usunięte przez administratora)

Irena
@Piotrek82

Witam, a Wrocławskich Bielanach przyjmują na magazyn.Powodzenia.Pozdrawiam.

Zawiercie
Klient

I chciałem dodać jeszcze że moja noga nigdy nie była i nie będzie w waszym mieście niepolaków

Na szczęście koniec.

Amazon jest zakładem pracy tymczasowej, tak należy tą pracę traktować. Pracowników przyjmuję się tylko gdy jest zapotrzebowanie głównie (święta, wakacje) a niedługo po szczycie są zwalniani niezależnie jakie mieli wyniki w pracy, czy brali UŻ L4 nie ma też znaczenia czy lubił bądź nie lubił kogoś leader czy team menedżer, system każe to się zwalnia na masową skalę. Czasy gdy zatrudniali na dłużej już dawno minęły. Co do samej pracy nie ma tu nudy zawszę znajdą ci pracę i przypilnują żebyś ja wykonał, nie jest to praca zbyt ciężka ale można się zmęczyć, jeśli liczysz na darmowe pieniądze to nie tu, są zakłady które lepiej płacą i mają ciekwsze benefity (do takiego właśnie przechodzę).

Tak było
@Na szczęście koniec.

To może daj nazwę tego zakładu? Chętnie się przeniosę.

ktos
Kandydat
@Na szczęście koniec.

System to ludzie,a co do menagera ,lidera itp -zasada kogo lubię kogo nie,i nie piszcie bzdur że to system wybiera,dobrze się podliżesz umowe dostaniesz,nawet jak nic nie robisz -albo kantyna albo pogaduszki z pidzikiem.

Pop
@ktos

Zawsze tak było, ale z umowami jest trochę inaczej, obecnie liczy się interes firmy, sprzedaż internetowa spadła o 30%, umowy roczne wygasną, nie będą przedłużone. Menago ściemniają ludziom, że są zadowoleni z ich pracy, a prawda jest taka, że firma nie przedłuży tych umów. Ludzie szukajcie nowej pracy, bo nikt wam nie powie kilka miesięcy przed końcem umowy, że wam przedłużą, bo byście nie tyrali i odpuścili sobie pracę... Nie bądźcie naiwni, menago tylko może sobie gadać, firma decyduje ile jeszcze ludzi musi się pozbyć.

Wiktoria
@Na szczęście koniec.

hmm... ale powiedz mi w takim razie czy warto tutaj przyjść właśnie w okresie świątecznym, czy w wakacje, żeby sobie dorobić? :) da się jakąś fajną sumkę wyciągnąć? pytam dla chłopaka.

Anty_amazon
@Pop

Dokładnie masz rację umowy roczne wygasną i nie będą przedłużone...menago to tam sobie mogą mówić co chcą że są zadowoleni z pracy a prawda jest taka że sami się boją przed zwolnieniem...dokładnie sprzedaż internetowa spadła lepiej szukać innej pracy w sumie ten amazon to nic specjalnego ciągły brak premii teraz to nawet ciężko wyciągnąć z tego (usunięte przez administratora) 3tysiące na ręke...ale na szczęście wbrew opiniom amazon to nie ostatni magazyn w którym można znaleźć pracę a napewno nie na inwestycyjnej gdzie obecnie prawie do każdej firmy szukają ludzi od jeronimo martins, raben po hag itp. i w sumie nawet troche lepsze warunki finansowe oczywiście oprócz tego darmowego tramwaju oraz śmierdzących obiadków za 1pln bo tak szczerze to chyba ludzie tylko dla tego tak cenią tą prace w tym (usunięte przez administratora)

Ona

Trochę za krótko go znaliacie ! Opamiętajcie się ludzie !!

Ona 32

Który to ?

ccccc
@Ona 32

to taki stary (usunięte przez administratora) na c-ret pracuje na zmianie black

Czy przez infolinię można złożyć wypowiedzenie?a na tą śmierdzącą kantyne gdzie śmierdzi na samym wejściu starym jedzeniem napewno nie pójdę

Ona 32
@ccccc

Leader ?? Taki sympatyczny dla kobiet się wydawał.

MIKUR

Odwazne slowa jak na kogos kto ma nick "zzzzzzzz..."

JanuszzRotterdamu

Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) wyzyskiwać, praca w tej firmie to czysta (usunięte przez administratora) !! Na zachodzie mało kto mniej niż 2 tys euro na rękę zarobi a wy nie macie nawet tysiaka euro ! Przecież to (usunięte przez administratora) ,żałosna (usunięte przez administratora) Przemyślcie to sobie! Pozdrawiam z Holandii.

Nick
Kandydat

Kiedy bd jakas rekrutacja ?

Piotrek82
@Nick

Nie będzie chyba że w drugą stronę

Werka

Ktos wie czemu nie ma juz na dockach tej Pani z amazon master level?. 3 dzialy w pol roku juz zaliczyla, niezly progress jak na malolate.

Fiat_amazon

No też niestety nie piszę się Ukrajincy przez "j" ...widać że też masz problemy z ortografią...dużą literą pisze się o kimś kogo się szanuje a napewno nie o tych nazistach ukrainców

Skrócili przerwy, dokręcają śrubę na każdym kroku, czepiają się o używanie telefonu, z nadgodzinami coraz większy problem. To wszystko za 23 brutto na godzinę po prawie dwóch latach pracy. Bez nadgodzin osoba 26+ zarobi tutaj ledwo ponad 3000 netto. To jest ponury żart patrząc na inflację wynoszącą w kwietniu rok do roku ponad 12%. Firma o ewentualnej podwyżce poinformuje pod koniec czerwca, o ile w ogóle coś dadzą. Ale cudów nie ma co się spodziewać. 2 złote brutto na godzinę? To co to za podwyżka? Albo nic nie dadzą, stwierdzą, że tak im wyszło z przeglądu wynagrodzeń w regionie i po sprawie. Pracownicy nic nie zrobią, bo przecież związek zawodowy w Amazonie właściwie nie istnieje. I tak będziemy biedować, a firma przynosi rekordowe zyski.

@Pracownik

Aha i jeszcze ta ostatnia premia za produktywność wynosząca 0%. Dlaczego 0%? A kto to wie? Ktoś tu coś tłumaczy pracownikom? Jak się nie podoba to do widzenia, mamy sporo chętnych do pracy.

@Pracownik

0% bo stoisz ciągle gadasz i się (usunięte przez administratora)

Marion
@Pracownik

Zamiast narzekac na forum wez sie do pracy a nie boki podpierac I stac z telefonem na picku w alejkach.

Zawiercie brn

Ludzie mają dość piania na cały autobus kilku nawiedzonych lasek które siedzą zawsze z przodu i pieją jak(usunięte przez administratora) że wsi. Zamknijcie te (usunięte przez administratora)bo mają was dość wszyscy w busie. Nie jedziecie same i zamknijcie się nie musicie pokazywać braku kultury.

@Zawiercie brn

O jakiej trasie masz na myśli?w sumie takie rzeczy to się dzieją na każdej trasie za dużo ludzi autokary przepełnione w szczególności te z bytomia pełno menelów z bytomia aż strach tam wsiadać...w czeladzi nie ma już miejsc dla normalnych ludzi przez tych śmierdzących hanysów!!!

Ona
@Zawiercie brn

Nawiedzona to Ty jesteś a jak ci się nie podoba że ludzie mają dobry humor i pozytywne podejście do życia to twój problem , po co za nimi siedzisz i nasluchujesz o czym rozmawiają ? Dość mało odwagi jest pisanie na forach których prawie nikt nie czyta ????

Zawiercie:)
@Ona

Ludzie pracujemy po 10 godz i czasem nie widzimy sie przez nie ze znajomymi i jak sie wkoncu uda spotkac w autobusie to sobie pogadamy posmiejemy tyle naszego. NIKOGO NIE KRZYWDZIMY:)

Zofia
@Zawiercie:)

Pogadamy? poważnie ? te wasze darcie się to nie rozmowa, cały autobus was słyszy dziewuchy ogarnijcie się,to nie kurnik

Odp.do ona.
@Ona

Kobieto masz problem i to duży bo kierujesz swoje podejrzenia i oskarżenia w niewinną osobę. Rozsiewacz plotki na jej temat i nastawiasz inne osoby przeciwko niej. Najpierw dowiedz się kto tak naprawdę stoi za tym postem a dopiero później działaj. Pisze to bo warto czasem się najpierw zastanowić, pomyśleć i ugryźć się w język. Krzywdzisz niewinną osobę. Widać, że ,, klepiąc,,w autobusie ,,klepiesz,, wszędzie gdzie się da i na kogo się da. Nie wyobrażaj sobie teraz tylko, że ten tekst napisała ta którą to posądzasz. Nawiązując do jazdy do pracy to dużo osób chce jeszcze pospać, lubią ciszę i spokój, a nie siedząc na końcu autobusu słuchać bzdurnych dyskusji i rechotu ciągłego.

Apel
@Odp.do ona.

Powinni zwolnić takie osoby, które odbiegają od normy jeśli chodzi o zachowanie. Nie potrafią się dostosować do większości. Inni są zmęczeni po pracy, nie mają siły na wygłupy, śmiechy i żarciki bo w pracy dają z siebie wszystko. Te panie co tak hałasują widocznie w pracy się nie narobią i pracują byle jak. Nie są dobrymi pracownikami, widać ile siły i energii mają w przewozie po skończeniu pracy, wystarczy przejrzeć monitoring z przewozu z Zawiercia i zobaczyć co w nim się wyrabia na przodzie. My poprostu chcemy odpocząć od hałasu który robią te kobiety, które siedzą z przodu przewozu. To przewóz pracowniczy, a nie kulig w Tatrach.

Praca
@Odp.do ona.

Mało ważne kto wstawia posty, ważne jest to, że wszystkim przeszkadza hałas, śmiechy i niewybredne żarty, bo nikt nie ma ochoty tego słuchać tylko chce spokojnie i bezpiecznie dojechać do domu a nie żeby kierowca zagadany i zdekoncentrowany żartami wylądował z ludźmi na drzewie. Dlatego warto to przemyśleć i zamknąć ten temat, nie siać plotek i zachowywać się jak należy. Bezpiecznej i spokojnej podróży wszystkim.

Amazon zwalnia ludzi kiedy chce i jak chce wiedzą wcześniej o zwolnieniach i nic nie mówią pracownicy to tylko nim statystyczny tak było i jest do dzisiaj bez względu na Ukrainę

Kur*a Grzgorz Czekaj

Tym razem ta (usunięte przez administratora) pojechała z prezesem amazonu do Buczy bo w Buczy aż o tej (usunięte przez administratora) wszystkie dzieci w piwnicach niedość że ta (usunięte przez administratora) decyduje o tym że mu się wygląd nie podoba byłym pracownikom to (usunięte przez administratora) małe dzieci razem z (usunięte przez administratora) prezesem amazonu te dwie(usunięte przez administratora) mają tak (usunięte przez administratora) zobaczymy czy(usunięte przez administratora)i twój pies zasrany prezes będziecie(usunięte przez administratora)dalej w amazonie pracować bo ja wam (usunięte przez administratora) tego płazem nie puszcze a jak (usunięte przez administratora) myślisz że usuwać będziesz wpisy z go work to (usunięte przez administratora) będę wyklejał wszystkie klatki schodowe i przystanki autobusowe z twoją mordą i Jarosława Kaczyńskiego (usunięte przez administratora) i wtedy (usunięte przez administratora)zobaczymy jak się tobą i tą (usunięte przez administratora)prezesem amazonu zainteresuje telewizja (usunięte przez administratora) nie licz że ci to (usunięte przez administratora)podaruje(usunięte przez administratora)pracuje na dziale C-Ret zmiana BLACK(usunięte przez administratora)

On on

Ruda (usunięte przez administratora)haha dramat . Co za fałszywa laska ogarnij się kobieto bo wcale nie jest tak jak ci się wydaje że każdy Cię lubi ???? pozdro .

Amazon

Dalej jest ten pożal się Boże manager na shipie co nękał pracownice na piku?

manager

tak, jestem:)

Ilsa

Manager czy leader?

TOpLA
@Amazon

No wlasnie:P leader wyleciał a manager nadal jest

manager

Dlaczego?:)

yyy
@manager

dlaczego co?

Amazon_praca
@TOpLA

Manager został i nadal będzie bo jego wujkiem jest prawa ręka bezosa...przecież w tej firmie liczą się tylko znajomości...w amazon jest największy nepotyzm o jaki ciężko w innych firmach które mają swoje oddziały na terenie polski...odnośnie nepotyzmu amazon nawet przewyższa te obozy pracy w polsce które trzyma automotive..amazon jest dużo lepszy jak nie masz znajomości albo wujka w zarządzie to do niczego nie dojdziesz w tej firmie nie dorobisz się niczego poza garbem od harówki dla bezosa i spółki...takie obozy pracy to powinny być tylko w chinach gdzie jest tania siła robocza gdzie pracują (usunięte przez administratora) wypisz, wymaluj te smaczne obiadki w amazonie...jednak nie trzeba jechać do chin żeby pracować w (usunięte przez administratora) nawet w polsce znajdą się mrówki które tyrają dla helmuta który sobie siedzi przed kompem i zamawia nowe bokserki za grube euro bo miał za dużo w (usunięte przez administratora) i się obsrał ale firma zarabia a głupim polaką amazon płaci grosze

Pick

Witam niech ktoś mi powie co sie dzieje na picku zmiana PUR ciagle te same osoby wyciągane są z procesu. Osoby które woziły toty non stop są wyciągane do wożenia wózków co trwa pare minut i zaraz lecą na kantynę cretowska jakby nikt inny tego zrobic tez nie mógł. Panuje komitywa z liderami szczególnie tymi dwoma nowymi którzy są ich znajomymi byłem świerkiem gdy na palarni jeden z tociarzy chwalił się właśnie, ze napisał do niego lider żeby zrobił po przerwie picka i przyszedł na standup i zostanie wyciągnięty z procesu. Lider który jest dłuższej na picku pewnie wiecie o kogo mi chodzi wyciąga za każdym możliwym razem pewna blondynkę co zajmowała się skanerami z jej koleżaneczkami aby mogły się opierdzielac. Gdzie tu jest sprawiedliwość każdy zasługuje na chwile oddechu od procesu a nie tylko te same osoby.

kolesiestwo
@Pick

Niestety to prawda,byli tociarze troche pobiegają i uciekają na kantyne.Są faworyzowani bo biedni musieli oddać tą fuchę ukraincom,no to oni sobie nadgminnie odpoczywają,troche pogaduszek i tak od paru miesięcy,a wypłate mają tą samą.Powiniem ktoś sie temu przyjrzeć.

Kolesiostwo
@kolesiestwo

Ale takie rzeczy odnośnie tociarzy to się dzieją na każdej zmianie że są wyciągani z procesu no niestety teraz Ukraina może postać i pogadać...byli tociarze to banda nierobów i alkoholików oni i tak nie nadają się do pracy w sumie jak połowa ludzi z picku tylko stoją w alejkach i zaraz do kolegi z PG żeby się zataskować

Pickerka
@Kolesiostwo

Nie wiem zadrościsz ze ktoś ma znajomości i może sobie prace ułatwić czy co? Nikt Ci nie zabrania złapania dobrych kontaktów z pg albo liderami przez co miałbyś pewne przywileje, skoro nie znają Cię przy biurku to czemu mieliby Cię wyciągać z procesu jak wiedza kto jest chętny

Zwolnić
@kolesiestwo

W pierwszej kolejności są do zwolnienia, tylko ruszy redukcja etatów. Znajomości i układy liderami nic nie pomogą, kamery wychwycą wszystko.

Picker
@Pick

Ciebie nie wyciągają bo zamiast przewozić wózki stal byś z tymi wózkami tak samo jak stoisz w alejkach. Prawda jest taka, że gdybys był zaangażowany w prace to nie zauważyłbyś co robią inni. Sugeruje żebyś się zwolnił, za płotem jest biedronka i paleciaki. Plus będzie taki, ze nie ma wózków do przewożenia, są same palety! Liderzy z pewnością napiszą Ci list polecający! Leser!

Gienek

Z tego co wiem za nadmierne zainteresowanie płcią przeciwną w miejscu pracy, taka młodzieńcza chuć - wszak wiosna zawitała!

Pik
@Gienek

To był lider, który był wcześniej na cross dockach?!

banho
@Pik

Był tylko na picku, niedawno zaczął

Werka
@Gienek

Na cretach takiemu nic nie zrobili. Nawet zostal menagerem. Taka to firma!

Merry
@Werka

Bo dziewczyny to tolerują, zamiast zaraz zgłaszać do HR. Jak widać da się z tym coś zrobić i poważnie traktuje się takie zgłoszenia.

Maseczki

Od 1 kwietnia powinien być zniesiony nakaz noszenia maseczek w pracy. Przez maseczki tylko choroby płuc i górnych dróg oddechowych! Nigdy nas nie chroniły maseczki, wszyscy w amazon przeszli covid. Maseczki tylko szkodzą! Kiedy będziemy mogli normalnie oddychać w pracy?! Chyba że nie mamy prawa do tlenu?

Amazon_maseczki
@Maseczki

Nie zgadzam się maseczki powinny być dalej dostępne w firmie ponieważ w tej firmie jest bardzo duża możliwość ponownego zakażenia pracuje tam duża ilość osób z różnych stron świata a to że według mz można poluzować restrykcje odnośnie maseczek to nie znaczy że covid-19 już nie ma dziennie ponad 9tys. nowych zakażeń ludzie dalej umierają na covid...ciekawe na jak długo zostaną zniesione restrykcje odnośnie maseczek pewnie do nowej mutacji wirusa...magazyn amazon to zamknięta przestrzeń gdzie nie ma możliwości przewietrzenia magazynu a ze względu na bardzo dużą ilość pracowników emisja wirusa covid-19 jest bardzo wysoka

Maseczki
@Amazon_maseczki

A kto Ci broni nosić maseczki w pracy? Znieśli nakaz, ale można kto chce dalej nosić sobie te (usunięte przez administratora) na ustach i nosie, jak lubi się podduszać, może to taki fetysz

Hip
@Amazon_maseczki

Masz guzik do powiedzenia w tej sprawie, kto inny o tym decyduje a ty masz się dostosować. Możesz sobie nosić maseczkę do końca swojego życia. Dobrze że znieśli nakaz, a kto chce może nosić maseczkę

Maski to zdrowie
@Maseczki

Powinniśmy nosić maseczki i powinniśmy być ścigani za ich brak. Uważam że wszyscy powinni być zaszczepieni żeby móc pracować dla bezpieczeństwa każdego z nas

Ale jaja
@Amazon_maseczki

Ty naprawdę w to wierzysz?! Mutacje wirusów istnieją od początku świata, zawsze były i zawsze będą, to prawa biologii i przyrody.

Maseczki2
@Maseczki

Haha choroby płuc i górnych dróg oddechowych to ty masz od palenia syfu dopalaczy e-papierochów oraz zwykłych śmierdzących na kilometr papierosów...nie wszyscy pracownicy w amazon przeszli covid-19 pracując w tym syfie od 2lat mimo braku szczepień...mam takie zdanie że jedynym co nas nie zaszczepionych było w stanie obronić przed tym wirusem to właśnie maseczki a w szczególności w takich miejscach jak firma amazon gdzie pracuje 2tys. ludzi i emisja wirusa jest bardzo duża...firma amazon powinna sprawdzać książeczki szczepień na covid bo jakoś nie mam ochoty zdychać w szpitalu pod respiratorem za 22,50 na godz...jak nie chcesz maseczki i nie martwisz się o swoje zdrowie twoja sprawa ale mam nadzieję że dla ludzi którzy dalej boją się o swoje zdrowie maseczki oraz utrzymywanie dystansu społecznego będzie nadal możliwie w firmie amazon

Amazon

Kiedyś się za wszystko policzymy ...

Woda

W firmie Amazon jest zakażona woda...po umyciu rąk występuje wysypka i swędzenie jakbyś miał łuszczyce nawet już nie mówiąc o tych środkach do dezynfekcji przeterminowane tylko można sobie zniszczyć ręce...

Grzegorz
@Woda

A ktoś z Was próbował to zgłosić do sanepidu? Jeżeli to prawda to nie ma na co czekać, trzeba działać. Pracodawca wie o tym problemie?

Pracownica z działu Pick

ja pracuje dopiero niecałe dwa lata w Amazon i z takich pozytywnych kwestii mogę wymienić atmosferę oraz menagerke która jest w porządku Jeżeli chodzi o obiady za symboliczna złotówkę to zdarzają się dobre i nie dobre kwestia gustu zawsze można przynosić samemu... Podsumowując praca nie jest zla ale nie jest tez przynajmniej dla mnie na dłuższa metę :) przyszłam tu przeczekać pandemie i później spadam :) słyszałam od starych pracowników o normach jak trzeba(usunięte przez administratora)wiec nie jest to dla mnie mimo tego ze jestem produktywna nie wyobrażam sobie latać po piętrach jak(usunięte przez administratora)i za niezrobienie 100 procent dostać adapta :) wiec jeśli zastanawiasz się nad praca tutaj to przekonaj się a nie słuchaj opinii innych

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 630.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 460, z czego 93 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 253 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amazon?

Liczba opinii klientów firmy Amazon, to 37, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.