Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Wrrr

Dawidzie z cret jak nie przestaniesz puszczać muzyki dla swoich ulubienic, starszych pań ,to pójdzie oficjalna skarga do HR . Nie da się tego słuchać w kółko jedno i to samo CZŁOWIEKU NIE KRZYWDŹ NAS tym co nazywasz przebojami. Ile razy się trzeba na ciebie skarżyć? Nic nie dociera ?

????????????????
@Wrrr

Witam ???? Dawid już dawno muzyki nie puszczał bo puszczałam ją oststnio ja ???? pozdrawiam mniej jadu ???????????? oczywiście wyłączyli głośnik bo wjechała ruda ???????????? ale przecież o tym wiesz... Myślę że ta koperkowa afera jest zbędna a Dawid oberwał a nie powinien ????

Pracownica
@Wrrr

Jakie nudne i smutne trzeba mieć życie żeby pisać o czymś takim akurat tutaj? Ludzie wy już nie macie innych problemów tylko takie pierdoły pisać? Każdy lubi coś innego i jak większość ludzi chce żeby puszczał taką muzykę to ją puszcza. Lepsze to niż te jęczenie z głośników Amazonskich. Dziwne, że to Wam nie przeszkadza, albo inaczej przeszkadza, ale już o tym nikomu nie powiecie i nie napiszcie. Bo co boicie się? A po drugie w automacie są zatyczki do uszu więc można6z nich skorzystać a nie pozbawiać większości ludzi dobrej i energicznej muzyki w sam raz do pracy, a nie takich smetow jak lecą tej niby mega super playlisty z głośników. Zajmijcie sie swoim życiem!!!

@Wrrr

To dalej pracujcie w tej stypie. Nawet wam radio zwykle przeszkadzało

Drukarz

Mam pytanie odnośnie KTW4 (drukarnia) Czy ten magazyn ciągle istnieje, jak prowadzona jest tam rekrutacja? Co lepsze, praca w KTW1 CZY KTW4?

zwalniają bez powodu

A JAK WAS FIRMA ZATRUDNIŁA UKŁADZIKI JAKIEŚ MACIE ALBO SCIE JAKIEŚ DOBRE ŁAPÓWKI DALI MENADZEROM DOBRA KASE DALI ŻEBY WAS ODRAZU AMAZON WZIĄŁ A NIE POŚREDNIAK NAPRAWDE POWINNI ONI PRZYJMOWAĆ KAZDEGO A NIE JAKAŚ AGENCJA PRACY A WY ILE PRACUJECIE BO JAK UKŁADY MACIE TO PEWNIE ŻE WAS W ZYCIU NIE ZWOLNIĄ PRZYJĘCI POZNAJOMOŚĆI KAŻDY BĘDZIE PANEM CZY PANIĄ JAK BĘDZIE ZNAJOMSTWA MIAŁ W TYM CHORYM KRAJU KTO NIEMA UKŁADÓW TO TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ SKZANY NA AGENCJE ADECCO PRZEZ FIRME LUDZIE POZATRUDNIANI TO TYLKO Z UKŁADZIKAMI KIEROWNICZYMI BEZ UKŁADZIKÓW NIE MA MOŻLIWOŚĆI ZEBY MNIE OD RAZU AMAZON WZIĄŁ LUDZIE POPRZYJMOWANI PRZEZ FIRME TO Z UKŁADZIKAMI ZE ZNAJOMSTWAMI BEZ ZNAJOMOŚCI NIE MA MOZLIWOŚCI SIE DO AMAZONA DOSTAĆ INACZEJ JAK MOŻNA SIĘ ODRAZU PRZEZ FIRME DOSTAĆ NIE DA SIĘ JA PRUBOWAŁEM SIĘ W 2018 ROKU PRZYJĄĆ I DO ADECCO MNIE KIEROWALI DO TEJ FIRMY TYLKO AGENCJA ZATRUDNIA WIĘCEJ NIKT INNY CO WY TO GŁUPOTY GADACIE ŻE WAS OD RAZU FIRMA WZIEŁA CHYBA TYCH OD RAZU FIRMA WZIEŁA CO UKŁADY MAJĄ TO UWIEŻE KTO NIE MA UKŁADÓW TO TYLKO AGENCJA I KONIEC

Bazuka
@zwalniają bez powodu

Po treśći I sposobie pisania (wielkie litery) widać że Twoje układziki te w głowie są równie słabe jak te w Amazon, jak Ci było tak źle to czemu rozpaczasz?wyświadczyli Ci przysługe, podziekuj I odejdz.

Zolza
@zwalniają bez powodu

Kolego, proponuje skończyć pisać te,,wypociny,, są żałosne. Byłeś beznadziejny to cię zwolnili.

znajomy z amazonu
@zwalniają bez powodu

a zes sie gosciu rozpisal i tylko ukladziki ukladziki jak bys pracowal sumiennie to i bys niemial problemow

Najlepszy
@zwalniają bez powodu

Gosc, ktory przez cale szkolenie ledwo robi 7 paczek na godzine, gdzie malpa w zoo jest duzo bardziej madrzejsza i bardziej ogarnieta i by to szybciej zrobila. Po szkoleniu nagle ten sam osobnik robi juz 40 paczek na godzine i sie tym wszsytkim chwali, ze bedzie robil wiecej bo ktos mu powiedzial ze dostanie umowe. Przy czym robiac taka norme ( wogole nie sprawdzajac tych rzeczy ), naraze inne osoby, ktore uczciwie pracuja na jakies konsekwencje. To jest chore a tym bardziej, ze mydla to ty dlugo nie widziales na oczy i przebywanie w twoim otoczeniu to juz byl wielki wyczyn, a poza tym na koniec Ci odjebalo i byles agresywny wobec innych osob, w tym nawet i do kobiet. Wiec sory, ale nie dziwie siie, ze Cie zwolnili i juz na szczescie nigdy nie zatrudnia. Miejsce dla takich jak ty jest daleko w odleglej galaktyce.

@Bazuka

musi pacanie być prawda że tam ci są przez układziki przyjęci przez firme bo inaczej nie ma możliwośći się do firmy dostać tylko przez tą (usunięte przez administratora) agencje tak dla was tylko praca było żeby to padło skończyło się wam tam lenistwo bo wy tm wcale nie pracujecie tylko przesiadujecie gorszych głąbów tam czymią i dobrze jest

@Najlepszy

To właśnie ten brak poszanowania drugiego człowieka panuje w tej firmie . Taka ignorancja i bezczelność. Co jeden to mądrzejszy , bo złapał amazon za skarpety . I wydaje się ludziom , że są na równi z resztą tego Olimpu . Bo są konkursy bale i inne takie . Kiedy za ,,konkurs,, w tak wielkiej bogatej firmie wygrywasz 50 zł to jest to tylko odwracanie uwagi od tego , że ciężko człowiek pracuje . A taki pracownik cieszy się jak dziecko i jeszcze się chwali . Taka wygrana w takiej firmie to zwykła obelga dla człowieka . Po takiej pracy , to człowiek nie ma już sił na nic . Lepiej ten czas wykorzystać na odpoczynek od roboty . Teraz Bezos rozdaje swoje pieniądze , ale o pracownikach zapomniał . Niech dogorywają razem z firmą , która w Ameryce już się zamyka . Polak jeszcze nie wie co się święci . Dlatego wciąż dokucza drugiemu pracownikowi . Gorzej , lżejszą pracę wykonują młodzi ludzie . Nie widać tam starszych ludzi na stanowiskach . Nie powiem jak to się nazywa . A szczycą się , że wszyscy są równi . Wystarczy się przejść przez magazyn , a dostrzeże się się prawdę . Trzeba tylko się przyglądać uważnie . Widać , jak przełożeni śmieją się z robotników . I to złośliwie . Zwykle mają nos w komputerze . Siedzą sobie wygodnie . Ale zwykły pracownik , jak usiądzie , to się go pytają , czemu nie pracujesz . I udają zainteresowanie , czy mu nic nie jest . Zaraz usłyszy ,,nic ci nie jest . Pracuj , bo cię zwolnią ,, . Potem taki człowiek , źle oceniony , umiera w pracy . I wszystkim wmawiają , że nic mu nie było . Umarł sam z siebie . Po prostu przyszedł czas na niego . Nic złego się nie stało . Jeden mniej . Zatrudnią sobie kilku innych . Tylko na dwa tygodnie . Nawet pytać się o tego człowieka nie można , bo ,,oni nie wiedzą co z nim,, . Co z jego rodziną . A był to jedyny żywiciel rodziny . Ciekawe , czy jego dzieci teraz przeżyją ? Czy chora żona wstanie z wózka i pójdzie do pracy ? Z takim kopniakiem zapewne została uzdrowiona . Tak działa ta firma . Żadnych zasad , którymi tak się chwali . To tylko zadyma na robotników , żeby nie zauważyli otaczającej ich prawdziwej rzeczywistości . Nieświadomy pracownik , to pracownik , z którym zrobią , co tylko zechcą . Będzie grzeczny . I będzie wychwalał firmę . O to tylko chodzi .

ZYX
@zwalniają bez powodu

Trzeba firmę w takiej sytuacji zgłaszać do PIP-u i innych odpowiednich służb, a obrońcy Amazonu widzę, że prezentują bardzo "wysoki" poziom, rzucili się jak jeden mąż, w jednym czasie do obrony i w zasadzie tylko obrażają personalnie jedną osobę. Dziwie się, że administracja gowork jeszcze nie ściągnęła, albo nie ocenzurowała częściowo tych wypowiedzi

@ZYX

Firma ta , to chore perpetum mobile . A potrafią się posunąć do naprawdę nieczystej zabawy z tobą . Robią co chcą . Ostatnio nagrali piosenkę ,,mój czas,, . Wychwalają swoje nowe życie . Szkoda , że to zwykłe kłamstwo . Tam ludzie , albo ciężko pracują , albo donoszą na siebie , albo idą po trupach do celu. Wyjątkowo zły sposób wychowywania nowych pokoleń . Kiedyś skrzywdzą własnych rodziców , bo się tak rozpędzą . I pewnie , jak w Amazonie, nawet nie poniosą za to odpowiedzialności . PIP nie zareaguje , bo , przecież amazon ma procedury . Które oczywiście nie działają tak , jak powinny . W kraju potrzeba odpowiedzialnych pracodawców . A nie fatamorgany .

@Zolza

to ty wariatko jesteś beznadziejna (usunięte przez administratora)jedna bo na inną prace cię nie stać tylko amazon bo tu nic nie robicie tylko przesiadujecie

Irena
@zwalniają bez powodu

Zatrudnionych przez Amazon też System wyrzuci na brug. Nie ma znaczenia, Amazon zawsze będzie zatrudniał i System wyrzucał ,tak jest co roku.

Ana__
@Irena

Na umowie przez agencje pisze wyraźnie pracownik tymczasowy i tak należy brać ta prace jako tymczasowa, oczywiście są wyjątki co dostają ludzie konwersje, jest to raczej kwestia szczęścia, w dogodnym momencie się znalazły te osoby gdzie jest zapotrzebowanie i dostają konwersje,reszta zostaje zwolniona bo nie ma potrzeby biznesowej. Tak już po prostu jest i trzeba to zrozumieć i pogodzić z tym że tak jest.A jeśli nie pasuje to trzeba samemu odejść w dogodnym dla siebie momencie.

Prawda o amazon
@znajomy z amazonu

Sumienny pracownik nic nie znaczy dla amazon. Jest potrzeby dopóki są zamówienia od klientów. Jeśli brakuje zamówień to nie przedłużają umów nawet najlepszym pracownikom. Taka jest prawda. Dyrektor powiedział na spotkaniu z pracownikami wyraźnie : " Przedłużanie umów jest zależne od ilości zamówień i pracy na magazynie. * Wtedy nie liczy się jakim jesteś pracownikiem. Idziesz na bruk, bo już nie jest potrzebny.

Ola
@Prawda o amazon

A co w tym niby dziwnego ? To jest biznes a biznes ma zarabiać.

Prawda
@Prawda o amazon

W pełni się zgadzam. Praca sezonowa.

Nowa

Nie polecam pracy w Amazon Sosnowiec. Spisują za wszystko nawet jak usiądziesz na dwie minuty na kantynie. Liderzy porażka. Adapty dają za brak normy. Notatki za wszystko. Nie polecam.

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

powinni zlikwidować Amazon w Sosnowcu i w Gliwicach też i wybudować w Szczecinie a was tu pozwolniać wszystkich powinni

Pracownica wkurzona

liderzy z frontu cały czas w piłkarzyki grają szczególnie Paweł i Dawid a was za byłe co spisują nie dajmy się

Miła

Notorycznie cały czas

Normowy
@Pracownica wkurzona

Niby kiedy? Ja widzę, że oni latają zarobieni.

bardzo fajnie
@Pracownica wkurzona

Nic tam nie znaczycie xD oni się bawią a wy tańczycie jak wam zagrają, podejdź do biurka i się tłumacz :D Amazoniaki i tak nic nie zmienicie, strajku wam nie dadzą zrobić, wykorzystają i tyle będzie z waszej kariery. Możecie im po pączku w czwartek przynieść to może zagrają z wami w kulki. Jesteście loginem w systemie. Na nic więcej nie macie co liczyć w tym zakładzie.

Ama

Może Ty

Gal Anonim Pierwszy
@bardzo fajnie

Dokładnie . Bawią się ludźmi . I idzie im to świetnie . I ludzie są tak naprawdę kodem kreskowym . Jak nie powiem gdzie i kiedy . Strasznie to przykre .

@bardzo fajnie

macie na co liczyć w tym zakladzie na zwolnienie powodzenia życze wam wyrzucenia was z pracy wszystkich 300 osób pójdziecie na brug

To co się dzieje na dziale C-Ret przechodzi ludzkie pojęcie. Niektóre osoby w ogóle nie sprawdzają tych paczek, tylko przepakowują, nawet nie otwierając opakowania (!) Ludzie, co wy tam robicie??? Wstyd...

Rom

Albo Norma Albo Jakość.

ramoneska
@Rom

Płacą ci za to abyś te paczki sprawdzał i zrobił tyle ile sobie życzą ,a nie jedno albo drugie

DAM
@ramoneska

Z tego co wiem norma jest nie do wyrobienia, dla przeciętnego człowieka, dlatego powstają takie (usunięte przez administratora) i dlatego zakład nie może wymagać od ludzi niewiadomo ile, więc niech Amazon pomyśli nad jakąś bardziej realną normą, a nie nad taką, która ładnie wygląda w excelu, lub ewentualnie zatrudni więcej ludzi. Jeżeli jednak jest to zachowanie paru jednostek, żeby migać się od pracy, a norma jest do wyrobienia, to należy zwolnić takich ludzi i tyle.

leniwieclesnycrecik

Na cret same (usunięte przez administratora), którzy się chwalą, że do managera donoszą. (usunięte przez administratora) myślą, że są coś warci, a potem managerowie mają z nich bekę. Kiedy nie przedłużyli mi umowy w styczniu uwolniłem się od tego śmiesznego (usunięte przez administratora) strzelaczy z ucha

xyz

Pracowałam w tym miejscu długo, za długo jedyna myśl jaka mnie nachodzi myśląc o tym to tak jakbym była w więzieniu gorszej pracy nigdy w życiu nie miałam choć w swojej karierze zawodowej mam kilka różnych miejsc. Na każdym kroku obserwacja, każdy patrzy do czego by się tu przyczepić albo za co kogoś podpieprzyć, zero szacunku, zero perspektyw, system informowania o zmianach w procesie również mocno kuleje. A Wy drodzy zatwardziali amazończycy, dajcie się traktować jak (usunięte przez administratora) oraz wykorzystywać dalej zapewne na dobre Wam to wyjdzie.

@xyz

Dokładnie tak to wygląda . Totalny stres . Jak ktoś lubi ekstremalne przeżycia , polecam .

andrzej
@xyz

Wszystko to prawda. Od początku czułem się traktowany jak rzecz. Akurat zaczynałem jak był covid. Ciągłe krzyki pracowników, którzy mieli za zadanie pilnowanie zasad dystansu itd. Spisywanie, kontrola, zastraszanie. Żeby tam przetrwać na dłużej trzeba było schować godność do kieszeni. Z czasem unikałem wchodzenia głównym wejściem i przechodzeniem koło liderów. Przekroczysz przerwę od skanu do skanu o 2 minuty już wzywają do biurka. Amazończycy co uważają to za fajną pracę i rzucają tekstami : gdzie zarobisz lepiej, no i dokąd pójdziesz są śmieszni. 13 godzin z dojazdem razy 4 dni daje 52 godziny w tygodniu w tym 2 godziny dybiecie za darmo (4 przerwy bezpłatne po 30 min). Chyba, że za benefit uznajecie ten obiadek po którym miałem zgagę i problemy żołądkowe i po czasie nie jadłem tego. Jeszcze narzekaliście, że macie za mało dni w grafiku. Praca dla alimenciarzy, albo Grażyn nie mających pojęcia o tym jak są wykorzystywani. Życie kosztem pracy, od wieczora do rana i od rana do wieczora. Mam nadzieję, że niedługo zamkną amazona w Polsce. Tylko dokąd wtedy pójdziecie i gdzie lepiej zarobicie?

Bonawentura
@andrzej

To wszystko to twoja prawda, czyli prawda subiektywna, półprawda. Nikt ci nie kazał dojeżdżać busem, mogłeś kupić seicento 1.1 w gazie, tak samo jak nie ma przymusu jedzenia tego co podają w kantynie. Najważniejsze Andrzejku, to zachować zdrowy dystans do wszsystkiego.

@andrzej

a niech to Andrzej zamykają to ciekawe gdzie te (usunięte przez administratora) pójdą robić co się do innej pracy nie nadają aż w spodnie srają że im to zamkną i napewno zamkną jak takie plany ma firma i koniec z tym (usunięte przez administratora) będzie

Amazon

Jak Wam się nie podoba ta robota to się zwolnijcie. Tylko nie wiem gdzie znajdziecie prace gdzie wam beda płacić za nic nie robienie. Połowa ludzi na cretach nie sprawdzą paczek, chodzi wszedzie i rozmawia. Ludzie chodzimy do pracy zeby zrobic swoje i wyjść.

Miki
@Amazon

Lider zamoast stac na wyjsciu z linki to powinien sprawdzac gdzie sa spacerowicze!!! Inni za nich (usunięte przez administratora) taki jeden z drugim pol dnia wedruje i zeby bylo smieszniej to na nadgodzinach jest!!! Ludziee jacsie pytam za co wy im placicie???!!!! Serio???? Ciezko wam to zweryfikowac??!!!!

@Miki

tam pracują ludzie co się nie nadają do żadnej pracy i koniec

@Amazon

to ty też się zwolnij jesteśćie (usunięte przez administratora) co się do pracy nie nadajecie dobrze chcą zrobić że wam to zamknąć chcą i napewno zamkną ani tego nie powstrzymacie skończy się wam lajkowa praca co przesiadujecie i pieniądze za zero bierzecie ludzie (usunięte przez administratora)

a niech to zamykają to ciekawe gdzie te (usunięte przez administratora) pójdą robić co się nie nadają do pracy

Grzechu Tiro Riro

Kochani szykujecie jakiś protest na 2023? Zastanawiam się czy do was nie dołączyć. Pozdrawiam Serdecznie Grzechu Tiro Riro z Tira

@Grzechu Tiro Riro

ani wam protest nie pomoże i tak was (usunięte przez administratora) nie nadające się do pracy po zwalniają i tak wam to(usunięte przez administratora) zamkną i zlikwidują razem z wami

Bimber

Nie polecam pracy w Amazon. Presja. Rygor. Normy. Korporacyjna atmosfera, cały czas robisz to samo, zero rozwoju, dzień świstaka

Nika
@Bimber

Amazon ma Cię głęboko w (usunięte przez administratora).Dzisiajckestes Ty , jutro następni, a im bardziej się starasz , tym gorzej na tym wychodzisz.Stawka godzinowa a oni czepiają się o normy-' jakie normy? Płaćcie stawkę akordową to Wam normę zrobię - inaczej , możecie mnie pocałować .Ja mam płacone za godzinę .

@Bimber

prawda tam pracują wariaci nie normalni ludzie z(usunięte przez administratora)

Marian.

Hejo. Wiadomo czemy juz nie ma tego gownego Gm'a?? Tyle pracy mamy, ze mu podziekowali?. Albo zawyzal srednia wieku menedżmentu w tej firmie??. Chcialym z nim pogadac a mowia, ze go nie bedzie juz. Umowa mi sie konczy w lutym.

Iza
@Marian.

a faktyczne teraz aż tyle roboty tu macie? sądziłam, że przed świętami wychodzi najwięcej. W jakich jeszcze okresach / sezonach w roku jest tego więcej?

Eryk
@Marian.

Za duzo romansowal z dziewczynami z HR zamiast pilnowac dochodowosci magazynu. Swoje zarobil I po... tez.

wandzia

Absurd goni absurd w tej firmie. Jak skończył się covid to dopiero zaczęli dokręcać śrubę ludziom. Najpierw pozwalali chodzić do HR załatwiać sprawy poza przerwą bo wiadomo jakie to odległości trzeba przejść itd a już potem teksty : idź na przerwie. Wydruki z czasem spędzonym na szukanie produktu, żeby mieć się do czego przyczepić. Odrzucanie wniosków o nawet jeden dzień urlopu - jak wiadomo, że jest mało pracy - żeby po godzinie albo dwóch od rozpoczęcia zmiany wysyłać wiadomości, że można wyjść za darmo (bo brakowało zamówień). Najlepsza jazda była jak zmienili godziny pracy zamiast do 16:30 trzeba zasuwać do 17:30 a przerwy zostały po staremu albo nawet obiadowa była wcześniej przez co na koniec nogi właziły tam gdzie kończy się kręgosłup. Wprowadzili niewygodne wózki na 4 pojemniki tłumacząc, że jest na nich lepsza norma. Były też te małe na 2 pojemniki ale wymyślili, że są tylko dla pracowników sprawdzających i liczących rzeczy w binie. Parę razy zdarzyło się jak pracownicy tego działu zabierali pickerom wózki tłumacząc, że je sobie wywalczyli. Potem przywrócono stare wózki a tamte zlikwidowano po niebezpiecznym zdarzeniu z udziałem jednego z wyżej postawionych. Szeregowy pracownik nie znaczy tam nic jak widać. Z resztą teraz zostali sami zatwardziali amazończycy z krwi i kości. Pracuj ciężko, baw się i twórz historię jak to tam jest napisane przy wejściu. Praca życiem a życie pracą. Towarzysze do boju - jest norma do wyrobienia a potem 20 zł premii!

@wandzia

W normalnej firmie takie rzeczy się nie dzieją . Zanim wprowadzą drobną zmianę zawsze myślą nad tym jak najdłużej . A ludźmi zarządzają odpowiedni ludzie . W Amazonie nie mają litości dla drugiego człowieka . I każdemu bez wyjątku wydaje się , że jest niesamowicie ważny . Ludzie mają się wzajemnie od siebie uczyć . Ale z zazdrości jakiejś potrafią sobie nawzajem zrobić krzywdę . U mnie nie pozwalam , żeby jeden drugiemu szkodził . Nie jest to proste , bo ludzie , to po prostu ludzie . Jednak , w końcu , zamienię firmę wyłącznie w firmę rodzinną . Bo zwyczajnie nie stać mnie , by utrzymać kogoś , kto dokucza innym . Wygląda na to , że niektórzy przychodzą do pracy tylko po to żeby dokuczać innym .

Jeffrej Bez Nos

Ta firma to taki typowy amerykański Januszex. Jest to przykład (usunięte przez administratora) współczesnego kapitalizmu, żeby dzisiaj w XXI wieku takie korpo kołchozy istniały na tej planecie. Towarzysze Lenin i Stalin nawet nie wpadliby na pomysł takiego tworu. Wniosek płynie prosty z tego, wszelkie prawo pracy, prawa człowieka, prawa pracownika to tylko iluzja na papierze. Światem rządzą prawa korporacji, które mają wszystkich polityków w kieszeni i nikt im nic wielkiego nie zrobi. Są jak Al Capone, nietykalni. I zwykłym prostym ludziom, śmieją się w twarz. PS. I najlepsze są te Gwiazdy Amazon, lansujące się po balach firmy jak to Oni wyrośli, wyrosły na Gwiazdy firmy bo tak wydajnie dla niej pracowali xD

AmazonWagie
@Jeffrej Bez Nos

Rypać po 10h dziennie + 2h odjazdy, dojazdy w sumie 8h tygodniowo lol. Można sie zameldować na jakiejś półce w Amazon jako stałe miejsce pobytu lol

Jestem wściekła! 5 lat we firmie, niebieski Badge, pełen etat na pełnych obrotach. Jako team leaderka nie chciałam być arogancka i rasistowska wobec zielonego koloru badgu, ale widocznie osoba która ma szacunek do innych nie może pełnić funkcji team leadera w obozonie. Zwolniona z dnia na dzień. Tydzień pokryty urlopem

Hm

Niby jak to się stało?

Plot

Fake news

@Hm

Zwolnili mnie dyscyplinarnie bo L4 nie dotarło na czas. Ale prawdziwym powodem było to co opisałam powyżej. A fake news to jest TVP i ten biedny kraj bogatych ludzi

@Karolina

Przykro . Amazońscy przełożeni wyznają zasadę , że sam musisz wszystkiego sobie dopilnować . Bo , np. ZUS nie wyśle na czas . Albo odwrotnie . Amazon nie poinformuje ZUS na czas o zmianach . I wszystkiego musisz sobie pilnować .

Pick
@Karolina

A i dobrze że cie zwolnili!!!

Pick666
@Karolina

Nie ściemniaj zwolnili cie bo nie dawałaś sobie rady i wredna (usunięte przez administratora) byłaś

Pickup picku
@Pick666

Hahaha no i wyjaśnione.

qq
@Karolina

to nie wiesz, że za L4 się wylatuje? Tam chodzi się do pracy z gorączką byle nie brać L4, dużo ludzi tak robi, widziałem. słyszałem i wiem, sam wyleciałem przez L4... bo najpierw dzwonili mi, że przedłużają umowę, a jak się rozchorowałem to telefon, że zmienili zdanie. Puki robisz jak mróweczka jest ok, jak chorujesz - wylatujesz!

Janusz
@qq

Naprawdę? Nawet za kilka dni na zwolnieniu można dostać wypowiedzenie? Ciebie jak piszesz nie zwolnili tylko nie przedłużyli umowy. Pierwszy raz byłeś na L4 czy kolejny?

Zostałam przyjęta na święta. Na zwroty. Każda instruktorka mówiła inaczej. Najgorsi byli chłopcy dwóch patalachow Bart.. Kondr.. Zamiast tłumaczyć gadali głupoty z dziewczynami. Wykorzystali nas i wyrzucili. Nie ma Cię chwilę czasu bo idziesz do toalety to już z wielkim ryjem. Pierwsze dwa dni pracy liderzy przychodzą z komputerem i wielki problem bo vos źle dałeś. Myślała że są niewidomo kim. Nie pozdrawiam.

Ola

Jest tu ktoś Kto też zrezygnował po drugim dniu? (Albo nawet po pierwszym) tylko proszę bez wyśmiewania, bo mnie bolą uszczypliwe komenty.

wszyscy wylecieli naprawdę i prosze głupot nie pisać komuś

@45567878

Smutno .

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 834.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 627, z czego 112 to opinie pozytywne, 198 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.