Ipf Jobs Sp. z o.o.
counter
2 15 69 5 1
Poszukiwaczka

Podobno biuro w Poznaniu się zwija, zwalniają pracowników. Z Francji wszyscy zjechali do kraju. Prawda to że już koniec?

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
IPF
@Poszukiwaczka

Bzdura! Działamy jak dawniej. Biuro w Poznaniu nadal sprawnie funkcjonuje. Bardzo łatwo to sprawdzić. Wystarczy do nas przyjść lub zadzwonić :) Co więcej pracownicy we Francji nadal pracują, firmy nadal funkcjonują. Podobniej jak w Niemczech. Zaraz uruchamiamy kolejne projekty. Na koniec przypominamy, że za takie nieprawdziwe i krzywdzące opinie grozi odpowiedzialność karna!

Pomocna?
TakNie14
Zgłoś2
Smeagol
@IPF

Prawdę mówiąc wstyd z waszej strony chwalić się tym że jeszcze istniejecie na rynku i działacie jako agencja pracy na terenie RP.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
:) Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@IPF

A dlaczego zmieniliście lokal na mniejszy? Może napiszecie gdzie są menadzerowie Waszych działów, kadrowa itd? Ile osób już u Was nie pracuje od lutego? To chyba nie jest tajemnica skoro tak dobrze Wam idzie? :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
lola

(usunięte przez administratora). Takiej żenady jeszcze nie widziałam. Teraz pozwalniali kupę ludzi i nie wiadomo czy przetrwają najbliższe miesiące. Amatorka jakiej świat nie widział, ale tak to już jest jakie zarządzanie takie wyniki, ryba psuje się od głowy.

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
:) Nowy wpis
Pracownik
@lola

Niestety ale zarządzanie w tej firmie to dramat. Pozwalniali doświadczone i znające się na swojej pracy osoby i teraz płaczą, że jest źle... Tandem viceprezes+ główna hr doprowadzi do upadku tą firmę, która miała duże szanse na bycie poważnym graczem. Tak już niestety jest, gdy prezes ma wszystko gdzieś...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Przemek

Witam wszystkich, ta firma (usunięte przez administratora) na samym początku mówią ze to jest Francuska umowa kłamią!!! nie dajcie się nabrać i oszukać rozliczenie jest w Polskim urzędzie skarbowym czyli Polska, obliczają stawki pod siebie i robią zdublowane umowy na wynajem mieszkania ponieważ we Francji nie mogą pobierać za to opłat dla tego musisz sam/a na to zgodzić i podsuwają ci pisemko do podpisania, jak podpiszesz umowę tkz. przed wstepną i nie wyjedziesz to już jesteś im winien 300€ , w żadnym z lokali nie ma internetu płacisz od 15-18€ za media jakie jeżeli biorą 50€ na tydzień za pokój kilku osobowy, dają premie za cały kontrakt około 25% o tu uwaga za cały, ubezpieczenia we Francji nie ma masz tylko w Polsce bo tam musisz mieć Akt urodzenia Europejski + Kontrakt + konto Francuskie dopiero możesz się ubiegać o ubezpieczenie czyli „Carte Vitale” ale czytając opinie maja to gdzieś a nawet więcej bo dzisiaj dzwoniłem do pani Małgorzaty i nie wiedziała o co chodzi mówi ze to jest nie potrzebne. Reasumując odradzam współpracę z ta firmą jest wiele innych agencji bardziej przejrzystych jak ta nazwę ja agencja krzak, pozdrawiam

Pomocna?
Tak9Nie5
Zgłoś
Zdzisław
@Przemek

Witam Ja dostałem ofertę tam do pracy przez tą firmę do Francji i malarz przemysłowy też piszą o w kwaterach wieloosobowych 50 € za tydzień nie wiem co myśleć Doradź proszę

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Smeagol
@Zdzisław

Dostaniesz umowę i co dalej?!!! 1. Przejazd autokarem od 50 do 100euro 2. Co tydzień hotel od 50 do 70euro (nie wiesz czy minimum a może maksimum wygody) 3. Dojazd do pracy ich autem lub na pieszo, koledzy sobie radzili rowery sobie kupowali (jest to prawda mogę dać numer do kolegi który tak dojeżdżał) 4. Ubezpieczenie na Europę od500 do 100zl (podpisując umowę tracisz ubezpieczenie w Polsce bo zaczynasz nowy etap z IPF podlegasz Francji tam nie masz ubezpieczenia bo żeby je otrzymać musisz przepracowac minimum 60godzin miesiecznie, mieszkać 3miesiace z potwierdzeniem zameldowania. Dopiero możesz się starać o numer securiti, po jego nadaniu o kartę vital. W umowach piszą nieprawidłowy numer ubezpieczenia i mówią w razie wypadku że jest dobry tylko niepełny :) proszę pamiętać że podruzujac po Europie bez ubezpieczenia koszty za leczenie też są w euro;)) 5. Kończąc umowę pamiętaj że potrącają 10% z wypłaty (takie rozłąkowe chyba biorą na chusteczki, prawdopodobnie płaczą za odchodzącym pracownikiem????)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Devon Larratt Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Przemek

A znasz jakaś konkretna agencje która rekrutuje do pracy w Niemczech?nie ma problemu z wyplatami itp..Pozdr

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
informacje Nowy wpis

jak jest tą ofertą dla wędliniarzy we Francji

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Ipf Jobs Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adam. G

Zlamalem se palca w pracy i za ten czas ani grosza nie dostalem mam teras problem z palcem i teras nic niemam a od strony ipf ze oni nic niemajo z tym spulnego juz ale kase odwas bioro za ubespieczenie i niejestesce pszes pierwsze 4-5 miesonce mogo wam udostopic nagrania rozmow jak was oklamujo. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Twoja tata
@Adam. G

Weź się nie ośmieszaj, i jeżeli nie potrafisz pisać po polsku, to się publicznie nie udzielaj, analfabeto!!!

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Smeagol
@Twoja tata

Masz problemy z czytaniem że zrozumieniem Kolega pisze ze ma złamanego palca i nie otrzymał odszkodowania na leczenie. Więc piszę jak pisze a Ty nie ubliżaj!

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Paweł

@jerzy banda złodziei ? Możesz napisać coś więcej na ten temat ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Smeagol
@Paweł

Nie można nazwać ich złodziejami! Ponieważ prawnie funkcjonują na rynku pracy. Wykorzystują wiedzę jak oddelegować człowieka z Polski do obcego kraju i na nim zarobić. Najlepiej jak ta osoba będzie biedna i bezradna wtedy wystawia się jak na tacy. W przeciwnym razie ktoś inteligentny szybko się zorientuje ze jest niewolnikiem czyjegoś dorobku i przerwie ta zła passę!

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Smeagol
@Pytanie

Tak w pierwszym tygodniu przed wyjazdem zdalnie przez internet otrzymasz umowę i formularze zawierające kary umowne w razie niedotrzymania umowy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Przemek

Umowa Francuska w walucie PLN , firma Francuska czyli klient który nas pozyskuje jako potencjalnych pracowników nie istnieje to ten adres IPF JOBS SARL 17 rue Marbeuf 75008 Paris France , tam nie ma żadnej siedziby, tam nie ma żadnego koordynatora żadnego ubezpieczenia, pracują tam ludzie Polacy i coś im płaca ale to Polska umowa bez ubezpieczenia we Francji i bez siedziby jesteś zdany/a tylko na siebie jak ci nie wyjdzie wracasz z długami, wszystko można sprawdzić wystarczy wyszukać wujek Google daje rade.

Pomocna?
Tak6Nie3
Zgłoś
Piaskowy Dziadek
@Przemek

Jakie pln?Co ty bredzisz?4 lata pracuję dla IPF i kasa tylko w euro. Zmień lekarza albo bierz po pół.

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś
Smeagol
@Piaskowy Dziadek

Zmień firmę to poznasz słowo Praca. Zadzwoń do polskiego banku i powiedz ze chciałbyś mieć konto walutowe :) też będziesz mógł płacić ludziom w Euro. A skrzynki pocztowa mają w Paryżu bo muszą mieć firmę pod adresem francuskim żeby nie płacić djet przejazdów i hoteli. Ty za ich to robisz i nazywasz to Pracą :) nawet nie ubezpieczają musisz sam to zrobić. Popracuj do emerytury i obudzisz się z ręką w nocniku wrócisz do Polski napiszesz ze popełniłeś w życiu błąd i prosisz o kawałek chleba.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Smeagol

Witam! Pracowałem w tej pseudo firmie i obiektywnie wystawię opinie odnośnie pracy. Podpisując kontrakt to tak jakbyście Państwo automatycznie wdepneli w kupę. Firma nie odpowiada kompletnie za nic i w niczym nie pomaga. Przejazd z Polski do pracy będzie potrącony z wypłaty, pieniądze za urlopy będą ci zabrane na opłacenie mieszkania, można zapomnieć o jakimkolwiek ubezpieczeniu zdrowotnym, koordynatorki to osoby raczej negatywnie nastawione do współpracy, wszyscy siedzą w Poznaniu i myślą co zrobić żeby jak najwięcej można było potrącić pieniędzy w danym miesiącu od każdego pracownika. Współpraca z tą pseudo firmą jest pomyłką. Naprawdę!!! Osobom rozsądnym proponuję omijać Itali/Pologne/France dużym łukiem. Pozdrawiam i składam kondolencje dla wszystkich którym udało się wyjechać z nimi do pracy.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Jerzy

Omijać z daleka banda złodziei i (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś1
Pawel

Nie polecam pojechaliśmy do Niemiec na maszyny CNC pokój tragedia jak i całe mieszkanie brud smród niesamowity porzygane i zejszczane materace o poduszkach i kołdrach już nie wspomnę tak śmierdziały zresztą cały pokój tak wyglądał spać się nie dało z tego smrodu nie szło tego wywietrzyć i dwa miesiące po zakończeniu pracy nie możemy się zarejestrować bo z IPF nie możemy się doprosić świadectwa pracy ani hasła do portalu Inova.Mają byłego pracownika po prostu w (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Piotr
@Pawel

Możesz powiedzieć w jakiej miejscowości byłeś? Bo mam zamiar się wybrać

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jakub (IPF wie który)

Firma IPF zapewniła mi kwaterę, w której grasowały szczury. Dopiero zagrożenie opublikowaniem filmu w internecie spowodowało, że po prawie 2 miesiącach załatwili deratyzację. Koledzy z innej zmiany mieli pluskwy.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Pracownicy we F

Jesteśmy na kontrakcie z firmą IPF w Poznaniu, powiemy tyle dramat, podamy niebawem swoje dane do kontaktu! Pracownicy z biura lekceważą ludzi, podchodzą jakby mili przed sobą 10 latków, jdna zwala na drugą, te kture zajmują się projektem zadnej pomocy jak powie że oddzwoni z daną sprawą to człowiek 300 lat by żył zanim by się doczekał odpowiedzi, nikt nie wie co z danym tematem ma zrobić, zero odpowiedzilności za co biorą pieniądze, napiszemy więcej ze szczegułami i kto! Poprostu DRAMAT, zostajesz sam i radź sobie, pomocy zadnej!!! Co najlepsze tyramy na ich "D"

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Ciekawy
@Pracownicy we F

Gdzie te wasze dane do kontaktu? Ciekawy jestem ile trwa niebawem????????

Pomocna?
Tak1Nie10
Zgłoś
Pdg

Mojego kuzyna robili w ch.ja rozwno ale wywalczył swoje pieniądze a ja no cóż pisze dlatego że dałem im cv pięknie ładnie pogadałem z wideo rozmowa wszystko kultura pięknie ladnie pojechali żeby mnie zabrać a ja zrezygnowałem:) pani z biura ślinotoku dostała i chciała mnie pociągnąć do odpowiedzialności przeklinała i tak dalej i tyle z kultury a ja że nic nie podpisalem to sobie może:)) odradzam

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.
 Problem

Witam, koordynator oraz pracownicy z biura są niepoważni. Nie odpowiadaja na wiadomości, nie oddzwaniają, nie odbieraja telefonów. Dzwonia jak im jest cos potrzebne. Totalny brak zainteresowania Klientem. Ta agencja pracy to jest jakieś nieporozumienie. Ostrzegam Was.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Jarek z Lublina
 Pytanie

Witam. Pracuje ktoś w La Rochelle jako monter? Jakie warunki pracy i mieszkanie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karolina
@Jarek z Lublina

Niestety nie wiem nic na ten temat, ale też chcę się dowiedzieć czegoś o tej pracy w Ipf Jobs. Jakby coś, zawsze można się z nimi skontaktować i dopytać: https://ipf.jobs/kontakt/. Pracowałeś już kiedyś dla tej agencji?

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś
Spawacz

Nie polecam tej firmy wiele moich znajomych pracowało jako spawacze i rezygnowali firma dziad stwarzają same problemy lepiej przez inne agencie nie dajcie się nabrać na ich bajery wiem co mówię pozdrawiam

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Niestety

Oczywiście IPF nie wypłaca pensji na czas!!! Nie polecam tego pracodawcy.

Pomocna?
Tak6Nie10
Zgłoś1
Romeo
@Niestety

Jakie są te poślizgi? Tydzień? Dwa?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Ipf Jobs Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Ipf Jobs Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Franciszka Ratajczaka 19
  61-814 Poznań
 • NIP: 7811875747 KRS: 0000413119
Ipf Jobs Sp. z o.o.