Transgourmet Polska Sp. z o.o.
2 6 27 5 1
Kam Nowy wpis

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca i jakie są zarobki jako pracownika biurowego?

Sebastian Nowy wpis
@Kam

Nie napisałeś jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/transgourmet-polska-sp-z-o-o,15777 jest sporo aktualnych ofert pracy, także na stanowiska biurowe. Nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje zniżki pracownicze, szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz świadczenia socjalne. Daj znać jeśli zdecydujesz się wysłać CV.

Kierowca Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Panowie, miałem zaszczyt pracować jako kierowca kat. B. Pracowałem tam 2lata i uważam że straciłem tam tylko czas. Jest to firma która nie dba o rozwój swojego pracownika, jesteś tam dla ni h tylko piakiem do dostarczania towaru do klienta. Na rozmowie o orsco powiedzieli mi że co 2sobira pracująca ale po 3msc okazało się że miałem tylko 1sobite wolna... Nie wspomnieki też że towar trzeba wnosić na plus oraz minus 1.Sa ludzie tak zwani Pikerzy, są to ludzie którzy zbierają dla kierowców towar aby mogli wyjechać i go Dostarczyć.Niestety przychodząc na 5 rano do Pracy wyjeżdżałem o godzinie 12po południu ponieważ pikerzy nie byli w stanie kierowca zebrać towaru więc musieliśmy to robić sami co tqk naprawdę nie należy do nas... Jeśli tego byśmy nie zrobili premie w wysokości 1300zl by nam zabrali... Wynagrodzenie Msc to 2900. Nie polecam bi nikt wam nie oddam 2lat SELGROS DŁUGOŁĘKA

adamski

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie w Ożarowie, lecz odmówiłem ze względu na zarobki a druga rzecz jak idziesz na rozmowę o pracę to jedni mówią, że praca od pon-pt a kiedy idziesz do działu transportu to 2 sob pracujące masz więc jest to mydlenie oczu. 2700 przez 3miesiace potem 3200 do ręki to zbyt mało jak na taką pracę w spożywce, gdzie nie ma lekkich rzeczy

Tak5Nie
Kierowca
@adamski

Coś więcej możesz powiedzieć kolego? Bo też idę do nich na rozmowę i bym chciał mieć porównanie

Mirosław
@Kierowca

Minęło kilka dni od Twojej wypowiedzi. Czy finalnie byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłbyś przybliżyć jej przebieg? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Na stronie https://www.transgourmet.pl/praca pracodawca zachęca do składania CV, ale nie ma podanych konkretnych stanowisk. Oferują różne formy szkoleniowe, by wspierać rozwój zawodowy pracowników, a także biorą pod uwagę indywidualne zdolności i predyspozycje oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki, oraz potrzeby wynikające z zajmowanego lub planowanego stanowiska pracy. A jakie są Twoje doświadczenia z osobistego kontaktu z firmą Transgourmet Polska? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Adam Nowy wpis
@Kierowca

Kolego daj sobie spokój z tamtąd ludzie i kierowcy uciekają. Zostają tylko lizodupy. Wspomnisz moje słowa.

Kupiec1234
Nazwa działu: Handlowy

Dużo pracy na jedną osobę, nikt nikomu nie pomaga nie podpowiada gdzie co jest, pracownicy są zmęczeni i wredni dla siebie nawzajem, płaca bardzo niska 2700 brutto, zmiany na 5.00,14.00 i 20.00,wieczne niezadowolenie z pracy mimo wielu wykonanych zadań, nie ma wszkoleń, premia zależna od fochów

Sebastian
@Kupiec1234

Jestem ciekaw, od czego tak naprawdę uzależnione jest to, że w danym miesiącu pracownik otrzyma premię? Ostatnia część Twojego zdania jest dla mnie, mało zrozumiała, ponieważ myślę, że na pewno są jakieś kryteria, którymi kieruje się pracodawca przy podjęciu decyzji o przyznaniu premii.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wiktor

Witam kierowcy kat c pracują od pon do pt czy soboty też?

Barbara
@Wiktor

Widzę, że jesteś zaciekawiony pracą kierowcy w Transgourmet Polska - ciekawi mnie, czy już orientowałeś się w przyjęciach do pracy w tym miejscu? Jeśli byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej, to napisz proszę, jak przebiegała, na jakie pytania musiałeś odpowiedzieć i tak dalej.

Heniu

Witam Jak wygląda praca i zarobki jako kierowca kat.b w Transgourmet ?

Tak1Nie

@Heniu

Słabo, przychodzisz na 3 i wracasz 14 i tak jeszcze ci mogą dowalić zwłaszcza kierownik wiecznie nie pasującemu coś

Tak8Nie

@Woj

Dziękuję Ci bardzo za komentarz. To, że akurat Ty postrzegasz pracę w firmie Transgourmet Polska w ten sposób nie oznacza wcale, iż inni też muszą. Tak naprawdę niewiele dowiedzieliśmy się od Ciebie o tym pracodawcy. Czy dbają tam o rozwój pracownika, organizując co jakiś czas jakieś szkolenia?

TakNie4

@Iza

Szkoleń żadnych nie ma. Traktują cię jak robota, zero poszanowania do pracownika, jak o coś poprosisz to zmywają cię szybciej jak przyszedłeś, nie obchodzi ich to, że masz drugą pracę lub nie masz z kim dziecka zostawić tylko masz zrobić drugi kurs lub jechać po innego kierowcę do serwisu np, najgorzej jak nie podpasujesz kierownikowi to wtedy takie ci trasy daje, że odechciewa ci się tu pracować i zamieniać z nim jakiekolwiek słowo

Tak7Nie
@Woj

Rzeczy, o których piszesz w swoim komentarzu, są już dosyć alarmujące. Jednak może zbyt pochopnie oceniasz niektóre z działań tego pracodawcy. Powiesz Nam od jak dawna jesteś zatrudniony w Transgourmet Polska? Nie nadmieniłeś nic o tamtejszych zarobkach: czy pracując w tej firmie na cały etat można dostać wypłatę na dosyć korzystnym poziomie?

TakNie3

@Iza

Niestety nic pochopnie, zarobki nie są adekwatne do wykonywanego zawodu, często premie są ucinane pod byle pretekstem a jak idziesz na rozmowę o podwyżkę to zarząd nie ma czasu. Na szczęście w pore odszedłem od tej firmy.

Tak6Nie
Franciszek
@Woj

Głównym powodem Twojego odejścia z pracy w firmie Transgourmet Polska były zarobki oraz niejasności przy otrzymywaniu premii? Chciałbym dowiedzieć się, jak oceniasz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Można liczyć na pomoc i wsparcie innych pracowników tam pracujących?

TakNie2

@Franciszek

To też, ale również to w jaki sposób trasy są układane no i również to, że wszelkie braki jakie występują przypisują na twoje konto a nie, że to wina magazynu. Atmosfera słaba, każdy na każdego nadaje a jak o coś poprosisz to nie ma nigdy czasu.

Hanna
@Woj

Rzeczywiście, sytuacja, w której zostajemy obarczani za coś, co nie leży w kwestii naszych obowiązków, bywa często frustrująca. Chciałabym jeszcze powrócić do tematu szkoleń. W chwili obecnej pojawiło się wiele ofert pracy do Transgourmet. Można aplikować na pracownika kompletacji zamówień, dyspozytora działu transportu, na stażystów i wiele innych. W każdej z tych ofert firma zaznacza, iż oferuje szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje pracowników. Jaka jest więc prawda - szkolenia rzeczywiście są organizowane? Czy ktoś może ustosunkować się do tego typu gwarantów firmy?

TakNie1

andrzej
@Hanna

Hanna żadnych szkoleń nie ma, pic na wodę, tak samo jak awanse - zamydlanie oczu i nic więcej. Najgorsze jest to, że co 3 miesiące redukują najlepszych pracowników bez podania przyczyny.

Tak4Nie
ALBERT

BARDZO NOWOCZESNY MAGAZYN, NIE PRACOWAŁEM NIESTETY DŁUGO BO MUSIAŁEM SIĘ PRZEPROWADZIĆ ALE MIŁO WSPOMINAM. MOŻE KIEDYŚ WRÓCĘ. POZDRAWIAM

Tak2Nie

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Transgourmet Polska Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Tak1Nie1

Mirek

Taka firma jak Transgourmet Polska jest zbyt profesjonalna z wypracowanymi standardami i z pewnością nie będzie się rozczulała nad maruderami. Jak nie pasuje do wypad.

Tak1Nie2

Iza

@pracownik czy nie było wcześniej mowy o tym, że praca jest w weekendy? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą, że nie możesz pracować w weekendy? Czy ktoś miał podobną sytuację w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

Tak1Nie1

Przyjąłem się jako pracownik kompletacji zamówień. To co spotkało mnie na miejscu to totalny brak profesjonalizmu. Rozmowa rekrutacyjna z osobą która nie jest kierownikiem. Na szkoleniu bhp oraz podczas pracy dowiadujesz się rzeczy których nie było na rozmowie m.in. praca w weekendy.Kierownika poznajesz dopiero po dwóch godzinach pracy bo ktoś mu powiedział że jest nowy pracownik. Wcześniej rozkazuje ci przysłowiowy Pan "Mietek" żeby iść po kartofle bo brakuje w koszyku lub Pani "Zosia" żeby iść wyrzucić śmieci.Atrakcyjne wynagrodzenie.? 1450zł najniższa krajowa z 10% premią jest dla was atrakcyjnym wynagrodzeniem za ten syf który oferujecie.? Zacznijcie najpierw od wymiany swojej kadry żeby to jakoś wyglądało a potem zajmijcie się przydzielaniem obowiązków pracownikom kończąc na atrakcyjnym wynagrodzeniu jak jest opisane w ogłoszeniu!.

Tak20Nie
malber

W przypadku pracy fizycznej @iza nie ma takiej potrzeby, a z tego co widziałem to jest wiele takich możliwości, np jako kierowca czy też pracownik hali, ten drugi musi głównie posiadać chęci do pracy, ale i tak spokojnie dostanie umowę o pracę z tego co wiem

Tak1Nie

Zostaw opinię o Transgourmet Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Transgourmet Polska Sp. z o.o.