Opinie o Transgourmet Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Transgourmet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Transgourmet Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transgourmet Polska Sp. z o.o. w Szczecin

jojo

Witam, jakie godziny pracy na magazynie? Ile zmian?

@jojo

Z tego co pamiętam może być 6-14 8-16 13-21

Adamski Nowy wpis

Witam wszystkich,widzę komentarze ludzi gdzie moja wypłata jest 10ty godzina 13sta jeden nawet godzina 17sta . Pracowałem kiedyś i wiem że co by nie powiedzieć a propo pracy to akurat z wypłatami to jest lipa owszem zawsze 10tego było ale czemu tak pozną porą . Mają jakąś satysfakcje z tego by przetrzymać i tak już pustego pracownika który czeka by zrobić jakieś zakupy ,opłaty . Wiadomo że oszczędności z takiej wypłaty raczej nikt nie ma więc czyj to pomysł by do ostatniej chwili zwlekać i nie dać tego na co chorujesz cały miesiąc. Poza tym robota jak robota zarobki dramat

Dlaczego jeszcze nie ma wypłaty na koncie? Jest 10 dzień miesiąca godzina 13. Wypłata do 10-go ma być, mam zjeść powietrze na obiad??

BrakWypłaty

Na południu Polski to samo ! też wypłaty nie ma do tej pory a jest już 17:00! Pierwszy raz w zyciu taka sytuacja :/

Huhi Nowy wpis

W tej firmie bracie czekają do samego końca 10tego późnym wieczorem kasa nic wcześniej. Byle jak najdłużej przetrzymać i tak już pustego pracownika

kolo Nowy wpis

Widzę że są rekrutacje na kierowcę ktoś się podzieli ile godzin średnio się pracuje i ile można zarobć

jojo

Witam, jakie godziny pracy na magazynie? Ile zmian?

@jojo

Z tego co pamiętam może być 6-14 8-16 13-21

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik hali? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Obecnie Transgourmet Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kasjer. Na Jobs.pl dodano ogłoszenie 30 grudnia.

XxC

Pracuje już ponad trzy lata. Zarobki są ok teraz po podwyżkach jest 4600 brutto podstawy plus premia od 1000 do 2000 zł brutto. Dyrektor zapowiada że w nowym roku będą następne. Są różne dodatki za chłodne, mroźnie za przełożone kg podczas kompletacji. Jest dużo dodatków bony, paczki na święta dla dzieci, kolonie dla dzieci, karty do automatów. Nadgodziny płatne kwartalnie. Dodatkowe dni płatne od razu w tym samym miesiącu w wymiarze 100%. Generalnie firma ok, atmosfera też. Jak się pracuję i pilnuje aby nie popełniać błędów to zarobki są ok.

@XxC

Ta premia do tych 2 tys to co miesiąc tak może wpadać? bo jak tak to fajnie piszesz też o bonach i paczkach to co konkretnie na ten rok dali ciekawego? bony na jaką wysokość?

Xxc
@Monika

Premia jest co miesiąc, więc tak można co miesiąc. Bony od 300-800 zł w zależności od zarobków.

Lucius.A. Castus

Pojawiło się nowe ogłoszenie o pracę... oferują (usunięte przez administratora)brutto podstawy plus do (usunięte przez administratora)brutto premi regulaminowej. Proszę się tym nie sugerować jest to po prostu kłamstwo. Pracowałem w Ożarowie i z informacji od kierownika magazynu dowiedziałem się, że max premia to ok (usunięte przez administratora)zł brutto. Oczywiście jeśli wyrabia się normę pickingu ok 400 pozycji na zmianę i nie popełnia się błędów. Jadąc wózkiem z koszykami składasz zamówienie jeśli coś przez przypadek spadnie z wózka np. na zakręcie i kontrola końcowa znajdzie błąd odpisuja pracownikowi 1500 pozycji z wydajności, czyli tak jakbyś nic nie robił 3.5 dnia ????????????

@Lucius.A. Castus

A nie zgodzę się z Panem. Premia jest jak w większości magazynów akordowa. I owszem przy wypracowaniu 100% założonej normy jest 1000 zł ale wszytko powyżej 100% jest dodatkowo płatne i można osiągać premie do 2000 zł brutto. Co do jakości to również błędnie Pan to przedstawia na każde 1000 pozycji można polecić 1 błąd. Generalnie firma przyzwoita, szanuje ludzi. Jestem pracownikiem od ponad dwóch lat i nie uważam że zostałem kiedykolwiek skrzywdzony. Bądźmy realistami nie ma firm które będą płacić za nic nie robienie i popełnianie błędów. Magazyn bardzo czysty,. Sprzęt w dobrym stanie na bieżąco serwisowany.

Lucius A. Castus

Możliwe, że coś się zmieniło. w swojej wypowiedzi opisałem sytuacje gdy ja tam pracowałem. Możliwe, że nawet wprowadzili liczenie coli. Czytając pana wypowiedź i ogłoszenie o pracę ( do 2000 brutto ) można stwierdzić, że pracodawca z góry zakłada, że pracownik będzie wyrabiał więcej niż 100 % normy.

Lucius A. Castus

Na pocieszenie dodam, że atmosfera w pracy jest spoko.

Weronika
@Lucius A. Castus

Do 2000 brutto? Przecież to nawet nie minimalna, to jak tam się zarabia, to jakieś zlecenie? Wyjaśnij jak możesz, bo szukałam właśnie informacji o zarobkach, ale to jest dla mnie conajmniej niejasne.

@Weronika

Podstawowej wypłaty jest 4300 brutto, do 2000 brutto to premia uznaniowo / wydajnościowo / absencyjno / jakaś tam, bo składa się ona z kilku czynników. Mi wychodziło ok. 3200 netto, oczywiście umowa jest normalnie o pracę.

Ktoś
@Weronika

Teraz poszły podwyżki inflacyjne, drugie w tym roku. Wypłata składa się z podstawy plus premiera plus dodatki jeżeli są. Premiera składa się z trzech czynników wydajność ( ilość pików + dodatek za kg), jakość, frekwencja. Premiera jest do 2000 zł. Jeżeli wykonasz wszystkie czynnik zgodnie z założeniami jest 1000 zł. Jeżeli będzie coś ponad 100 % premiera zaczyna wzrastać z każdym procenet. I uprzedzając wypowiedzi że pracownika będzie pracował ponad sto procent norma nie jest zawyżona. Gdyby się nie dało to nie było by w firmie tylu ludzi z stażem ponad 3-4-5 lata. A to że firma się rozwija i sprzedaż rośnie z tym potrzebuję nowych ludzi więc zatrudnienie trwa. Niestety z różnym skutkiem lepszym lub gorszym.

@Ktoś

Czy w tym ostatnim stwierdzasz, że przyjmują tu jakiś niekompetentnych ludzi czy o co chodzi? Obecnie tak mało osób kandyduje, że nie ma w czym przebierać?

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik magazynu w Ożarowie Mazowieckim i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

Ja pracuje ... jeśli nie przeszkadza ci praca za gołą podstawę, to zdecydowanie polecam. Premi wydajnościowej raczej bym się nie spodziewał.

Fueuiwjshdhdk
@mixx

Firma jest niewypłacalna, nie wypłaca pensji na czas a nawet zdarza się że w ogóle jej nie wypłaca ani nie wyrównuje wraz z odsetkami. Żadne rozmowy , straszenie prawnikami i sądem nie pomaga.

Beata
@Fueuiwjshdhdk

Kurcze, to może nie warto straszyć sądem i prawnikami, tylko coś z tym faktycznie zrobić? Wiem że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale nikt nie będzie pracował za darmo. Ludzie nadal chcą tam pracować? Jak z rotacją pracowników? Daj znać jak sprawa z wypłatami się wyjasni

Hanna
@Fueuiwjshdhdk

szok.... przecież to niemożliwe żeby tak było. jakie kroki zamierzacie podjąć? przecież to wasze pieniądze.

Sowa
@Fueuiwjshdhdk

A kiedy to nie było wypłaty? Pracuje 4 lata i wypłata była zawsze w terminie. Wypłata jest zawsze 10 dnia miesiąca, czasem 9. Co jak co, ale wypłata zawsze w terminie. Skąd te bajki?

@Sowa

Z internetu albo z wewnętrznego chamstwa lub nudy, ludzie są różni i o ile piszesz faktycznie prawdę to niestety widać, kto kłamie. Ciekawa jestem ile z osób, które ty wchodzą dało się na to nabrać

@mixx

Zarobki na poziomie 3500 - 4500 na rękę. Atmosfera jest dobra, pomocni ludzie. Kierownicy różni lepsi i gorsi. Nadgodziny płatne co 3 miesiące.

Irena

Oooo to nieźle, a jak z umową? Stabilna o pracę?

@Fueuiwjshdhdk

Jak niewypłacalna? Pracuje ponad dwa lata i ani razu firma nie spóźniła się z pensja do 10 każdego miesiąca.

Kierowca c

Bardzo niskie zarobki około 3,3 na rękę za targanie 5 ton dziennie i złośliwy kierownik transportu który zawsze zrobi Ci pod górkę i z premi coś utnie.Tam ludzie przychodzą na jeden dzień i uciekają.Nie polecam.

@Kierowca c

Co do wysokości zarobków, to czy są one stałe? Czy może można uzyskać jakąś podwyżkę w Transgourmecie? Za co premia może zostać ucięta, podasz jakieś przykłady?

Mentor
@Irena

Duża presją na kierowców duzo towaru ręcznie rozladowujesz

@Mentor

Czy to w jakikolwiek sposób obejmuje umowa? Pytam, bo ciekawa jestem czy w związku z tym przekreślają kandydaturę kobiet. Jeździła już jakaś?

Dasmond

Jak wygląda obecnie praca kierowcy kat.C w Wrocław Długołęka ?

@Dasmond

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Sprecyzujesz?

@Monika

1.Jak wygląda kwestia wynagrodzenie. 2. Czy jedzie się według zaplanowanej trasy. 3. O której zaczyna się pracę i kończy. 4. Czy towar jest przygotowany i tylko się go laduje na samochód.

@Dasmond

Aha, jeju bo widzę, że po takim czasie nikt Ci nie odp. Znalazłeś sobie to info gdzieś indziej? Pracujesz tu już może?

@Monika

Nie, nadal nic nie wiem.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Mentor

Jakie są warunki zatrudnienia w Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

Lucius A. Castus

Proszę bardziej sprecyzować... Jakie Miasto ??? Jakie stanowisko ???

Artur

Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie jako kierowca. Niestety po trzech tygodniach pracy w Polsce nastąpił tzw lockdown i... zostałem zwolniony z dnia na dzień. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dwa dni wcześniej dyrektor zarządził spotkanie, na którym zapewniał, że nikt nie zostanie zwolniony. Prosił, żebyśmy nie wpadali w panikę i nie wybierali się na zwolnienia lekarskie. Praca na pewno będzie. Nie muszę chyba tłumaczyć, czemu miał służyć ten zabieg. Z tego co wiem, nie byłem jedyny. Jakby tego było mało, to musiałem upominać się o świadectwo pracy. Były zapewnienia ze strony kadr, że takowe zostało wysłane i nic nie mogą więcej zrobić. Po ponad tygodniu oczekiwania poprosiłem o duplikat, z wydaniem którego też był problem. Dodam, że do tej pory nie otrzymałem tego, które podobno było wysłane pocztą. Pracę w tej firmie polecam każdemu, kto lubi być oszukiwany na każdym kroku.

zaciekawiony
@Artur

Ile płacą, jak wygląda typowy dzień pracy. Ile mniej więcej kursów na dzień wypada, ciężkie są te paczki? Kompletujesz i dostarczasz zamówienie, to są zwykłe przeciętne zakupy dla rodziny, czy hurtowe ilości?

Alicja
@zaciekawiony

Oferta pracy kierowcy kat. C w Transgourmencie jest aktualna https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-%28kat.-c%29,gratka.plc099bd634475dec160cee3e65b819615,warszawa To posada kierowcy rozwożącego hurtowe zaopatrzenie dla branży hotelarskiej lub do restauracji. Jeśli aplikujesz, to trzymam kciuki i mam nadzieję, że napiszesz mi, co i jak.

Irena

Problemy z kręgosłupem to dość poważna sprawa :P Ale z czego one głównie wynikają? Dużo dźwigania czy jak?

Szybki

Jak wygląda obecnie praca kierowcy kat.C. Pracuje się na jedną czy dwie zmiany? Co z weekendami? Jakie wynagrodzenie proponują na tym stanowisku?

Możesz coś więcej napisać, co się stało? jakie były problemy? Zastanawiam się nad pracą w tej firmie, dlatego wolałabym wiedzieć coś więcej. Pozdrawiam.

Pracowałem w Ożarowie Maz. jako kierowca i szczerze nie polecam. (usunięte przez administratora) Wady: dużo dzwigania , słaba pensja, pełno (usunięte przez administratora)i ten kierowniczek który już dawno powinien z paragrafem polecieć, bardzo wczesne godziny pracy.

Irena

Hej, wspomniałeś o bardzo wczesnych godzinach pracy więc chciałabym zapytać, o której się zaczyna pracę w firmie i, o której kończy? Czy tych nadgodzin w miesiącu jest dużo? W jaki sposób pracownik jest na nich oszukiwany?

Filip

Ideałów nikt nie znajdzie ale ogólnie to dobra firma ,więc warto pracować co najwyżej poprawiać !

człowiek z wiedzą

Przedmiotowa firma prowadzi podmiotową relację z pracownikami. Jest bardzo drogim ogniwem dla klientów profesjonalnych ( sklepy, hurt, HoReCa). Jakość pracy polega na tzw. "zapchajdziurze", brak profesjonalizmu i zasad elementarnej współpracy opartej na zasadach partnerskich z klientami i pracownikami. Te codzienne " obchody" hali przypominają marsz w stylu "kapo". W okresie pandemii, pionowi handlowemu zamrożono premie. Ok-rozumiem. Jest moment w którym pandemii już nie ma, ludzie zasuwają jak mrówki, a premii pewnie do końca roku nie będzie. Wiem, bo pracowałem tam. Wiem, bo pracują ( jeszcze ) moi znajomi. Szkolenia proponuję kadrze kierowniczej -zakres? Zarządzanie kapitałem ludzkim.Na co dzień panuje sytuacja stresogenna dla pracowników, szukanie możliwości ukarania pomimo braku winy, niewiedza osób na stanowiskach kierowniczych o produktach, potrzebach klientów i pracowników. Przykład Polaka, który dla kariery jest w stanie obrazić i poniżyć innego człowieka w imię własnych potrzeb , a nie potrzeb współpracy w relacjach przełożony-pracownik-klient. Taka jest kadra kierownicza, o zarządzie nie napiszę, ale pewnie Wszyscy znamy powiedzenie, że (usunięte przez administratora). Gorąco nie polecam pracy dla tych ludzi. Szkoda stresów.

Kierowca

Panowie, miałem zaszczyt pracować jako kierowca kat. B. Pracowałem tam 2lata i uważam że straciłem tam tylko czas. Jest to firma która nie dba o rozwój swojego pracownika, jesteś tam dla ni h tylko piakiem do dostarczania towaru do klienta. Na rozmowie o orsco powiedzieli mi że co 2sobira pracująca ale po 3msc okazało się że miałem tylko 1sobite wolna... Nie wspomnieki też że towar trzeba wnosić na plus oraz minus 1.Sa ludzie tak zwani Pikerzy, są to ludzie którzy zbierają dla kierowców towar aby mogli wyjechać i go Dostarczyć.Niestety przychodząc na 5 rano do Pracy wyjeżdżałem o godzinie 12po południu ponieważ pikerzy nie byli w stanie kierowca zebrać towaru więc musieliśmy to robić sami co tqk naprawdę nie należy do nas... Jeśli tego byśmy nie zrobili premie w wysokości 1300zl by nam zabrali... Wynagrodzenie Msc to 2900. Nie polecam bi nikt wam nie oddam 2lat SELGROS DŁUGOŁĘKA

Alicja
@Kierowca

@Kierowca Rozumiem, sporo wyjaśniłeś co do pracy kierowcy w Transgourment. Jednego jestem ciekawa, a nie jest dla mnie jasne: ta kwota wynagrodzenia miesięcznego to na rękę, czy brutto? I czy premia, o której wspominasz to jest już składnik wymienionej przez Ciebie kwoty, czy trzeba ją doliczyć, żeby wyszła całość miesięcznej pensji kierowcy?

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Transgourmet Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transgourmet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

Transgourmet Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zamenhofa 133
    61-131 Szczecin
  • NIP: 7811011998 KRS: 0000045597

Transgourmet Polska Sp. z o.o.