Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Heniu

Witam Jak wygląda praca i zarobki jako kierowca kat.b w Transgourmet ?

Woj
@Heniu 27.08.2018 03:31

Słabo, przychodzisz na 3 i wracasz 14 i tak jeszcze ci mogą dowalić zwłaszcza kierownik wiecznie nie pasującemu coś

Iza
@Woj 14.11.2018 15:00

Dziękuję Ci bardzo za komentarz. To, że akurat Ty postrzegasz pracę w firmie Transgourmet Polska w ten sposób nie oznacza wcale, iż inni też muszą. Tak naprawdę niewiele dowiedzieliśmy się od Ciebie o tym pracodawcy. Czy dbają tam o rozwój pracownika, organizując co jakiś czas jakieś szkolenia?

ALBERT

BARDZO NOWOCZESNY MAGAZYN, NIE PRACOWAŁEM NIESTETY DŁUGO BO MUSIAŁEM SIĘ PRZEPROWADZIĆ ALE MIŁO WSPOMINAM. MOŻE KIEDYŚ WRÓCĘ. POZDRAWIAM

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Transgourmet Polska Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Mirek

Taka firma jak Transgourmet Polska jest zbyt profesjonalna z wypracowanymi standardami i z pewnością nie będzie się rozczulała nad maruderami. Jak nie pasuje do wypad.

Iza

@pracownik czy nie było wcześniej mowy o tym, że praca jest w weekendy? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą, że nie możesz pracować w weekendy? Czy ktoś miał podobną sytuację w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

Przyjąłem się jako pracownik kompletacji zamówień. To co spotkało mnie na miejscu to totalny brak profesjonalizmu. Rozmowa rekrutacyjna z osobą która nie jest kierownikiem. Na szkoleniu bhp oraz podczas pracy dowiadujesz się rzeczy których nie było na rozmowie m.in. praca w weekendy.Kierownika poznajesz dopiero po dwóch godzinach pracy bo ktoś mu powiedział że jest nowy pracownik. Wcześniej rozkazuje ci przysłowiowy Pan "Mietek" żeby iść po kartofle bo brakuje w koszyku lub Pani "Zosia" żeby iść wyrzucić śmieci.Atrakcyjne wynagrodzenie.? 1450zł najniższa krajowa z 10% premią jest dla was atrakcyjnym wynagrodzeniem za ten syf który oferujecie.? Zacznijcie najpierw od wymiany swojej kadry żeby to jakoś wyglądało a potem zajmijcie się przydzielaniem obowiązków pracownikom kończąc na atrakcyjnym wynagrodzeniu jak jest opisane w ogłoszeniu!.

malber

W przypadku pracy fizycznej @iza nie ma takiej potrzeby, a z tego co widziałem to jest wiele takich możliwości, np jako kierowca czy też pracownik hali, ten drugi musi głównie posiadać chęci do pracy, ale i tak spokojnie dostanie umowę o pracę z tego co wiem

Zostaw opinię o Transgourmet Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.