MGI Polska Sp. z o.o.

Ostróda

MGI Polska Sp. z o.o.

Opinie o MGI Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w MGI Polska Sp. z o.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Dorota

Sklep brico marshche Wągrowiec sprzedaje same buble, kupiłam sprzęt popsuty, uszkodzony i nie było możliwości zwrócenia, bo pracownicy i dyrekcja wprowadzili swoje prawa, a o gwarancji nie ma mowy, nie polecam tego sklepu.

Jan

WITAM. JESTEM KLIENTEM BRICO MORĄG. ZAKUPY TAM ROBIE W SEZONIE LETNIM GDYŻ JESTEM W WARSZAWY. NIE LUBIE TEGO SKLEPU, JEDNAK W ZESZŁYM ROKU ZMIENIŁEM ZDANIE. MIŁA OBSLUGA CZYSTO JEDNAK W TYM ROKU MASAKRA PRACOWNICY NADASANI Z NOSAMI W TELEFONACH BRUD I NIC NIE MA I NIE MA KOGO ZAPYTAC. TOTALNA PORAŻKA

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie MGI Polska Sp. z o.o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Sylwia

Witam. Często omijałam ten sklep w Morągu ze względu na jego opinię, jednak musiałam sie tam wybrać i dlatego postanowiłam napisać. Sklep w Morągu zmienił się diametralnie, czysto, obsługa pomocna, jestem zszokowana. A dodatkowo mają fajne artykuły duży wybór obrazów i wiele innych ciekawych. Będe odwiedzać, a ludzie głoszący opinie o tym sklepie niech sobie je w buty wsadzą. Każdy sklep ma jakieś wady jak im się Morąg nie podoba to niech jadą do innego Brico byłam w kilku i nasz Morąski nie jest taki zły jednak.

tomasz

brico morąg miła i pomocna obsługa

hhdsks

Bricomarche - Carlota- Śrem - nie stosują cen z gazetki chociaż są w niej wymienieni , wykręcają się że w gazetce jest inny towar. Obsługa klienta leży i kwiczy, kompetencje - większość załogi chyba po szkołach specjalnych, albo po hufcach pracy (nie mówię że wszyscy bo są wyjątki, ale znakomita większość to tępe sztuki) , no i teraz doszło jeszcze , nie bójmy się tych słów: marketingowe cwaniactwo i oszustwa. Bez żalu pożegnam ten market ( jest spora konkurencja, więc płakał za nimi nie będę)

klient z grupą

W Tczewie na ul. Jagiellońska 55A, dnia 28.04.2017 około godziny 11, chciałem zaparkować na parkingu dla inwalidów bo mak uprawnienia, że mogę parkować . a stało się dziwne , że w tym miejscu jakiś facet rozstawił sobie stoisko z W40 i nie mogłem zaparkować, bo zwróceniu uwagi był na jego twarzy uśmieszek kpiący się można powiedzieć z inwalidy , więc w sklepie powiadomiłem Panią w informacji , że facet zajął miejsce z stoiskiem na inwalidów A Pani odrzekła jak stoi to znaczy ze ma prawo tam stać A od kiedy miejsca dla inwalidów sa miejscami na stragany Widać ze w waszej sieci sklepów inwalidzi to są nie mile widziani i popieracie takiego faceta co sobie kpi z oznakowania I od dzisiaj na pewno żaden sklep waszej sieci mnie już nie zobaczy i będę powiadamiał wszystkich co zaszło żeby omijali takie sklepy jak wasze dziękuje nie miłej obsłudze

Hanna

@Cezar77 piszesz m.in. o tym, że Bricomarche nie traktuje swoich pracowników z odpowiednim szacunkiem. Co według Ciebie to oznacza? O jakim traktowaniu wspominasz? Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację?

Cezar77

Sklep to tylko z nazwy dobrze wygląda,kierownictwo w tym sklepie to jakieś matoły ,pracowników traktują jak zero a sami nie potrafią obsługiwać ludzi .Nie mają zielonego pojęcia na temat obsługi klienta .Towar w sklepie to parę sztuk z jednego produktu a jak chcesz więcej to obiecują że zamówią po czym na telefon czeka się w nieskończoność a gdy dzwonisz to że już nie ma lub nie będzie .Sprzedają uszkodzone pompy a jak się reklamacje robi to głupie odzywki i nie chcą uznawać reklamacji .Obsługa pracownicza tego sklepu to totalne zero .Nikomu nie polecał bym tego sklepu bo nawet przy wydawaniu testy kantyka .Sklep do zamknięcia

Cezar77

Hanna

@Jacek ale rozumiem, że Twój stan zdrowia nie przeszkadzał Ci w żaden sposób w wykonywaniu pracy?

Jacek

, zostałem kilka dni temu zatrudnionych Bricomarche niestety już po trzech dniach danymi do zrozumienia że rzekomo mojej stan nie nadaje się do pracy A wszystko przez to że od bardzo dawna mam przez psychiatrę przepisane leki które Muszę regularnie brać ich to nic zupełnie nie obudzić nie obchodziło i zupełnie wywalili mnie z pracy bez prawa dania w ogóle do głosu takie sytuacje są nie do pomyślenia kiedy próbowałem wytłumaczyć sytuację zamknięte drzwi do hali i nie miałem nawet prawa wejścia

Romek i Atomek

Witam Ostatnio napotkała mnie dziwna sytuacja jaki ze byłem pracownikiem Brico w Ostródzie po roku czasu zwolniłem się dlatego że Pan prezes ustala takie zasady co się w głowie nie mieści(Na pełne 8h pracy 15min przerwy w czym mozna isc przez te 15min zjesc albo wyjść 3x zapalić papierosa a no i o zapisywaniu się w zeszyciku u ochroniarza) Ale dobra mniejsza o to wczoraj 05.11.2016r o godzinie 20:41 zadzwonił do mnie numer 572***744 po odebraniu przedstawił się Prezes BM w Ostródzie po chwilowej rozmowie powiedział że przychodzę do Brico i Rozmawiam z Pracownikami i jeżeli on mnie zobaczy to mnie wyprosi phahha ja na to ble ble i spytałem czy ma coś jeszcze do powiedzenia to się rozłaczył. Przypominam Ci prezesiku ze nie możesz mnie wyprosic z sklepu bo jest to publiczne miejsce jak i PARKING A co tam będę się więcej rozpisywać Odwiedzać będę was codziennie Pozdrawiam Krzysiek

biala88
@Romek i Atomek 06.11.2016 22:01

taka sama opinie wyrazil o mnie pan prezes dlatego tez zreszta zostalam zwolniona...podobno przychodzilam na plotki a nie pracowac

ala

widzialam ze troche ofert maja na stronie, jednka zastanawiam sie umowa jaka oferuja jest na dłużej?

therock

Witam,ktoś pracuję w Brico w Siemianowicach Śląskich ? Dostałem właśnie tam propozycję pracy ,jak wygląda atmosfera i opinia na temat kierownictwa? Pozdrawiam

Podbuzony

Witam byłem kiedyś w sklepie briko w Lublincu i jestem przerażony co tam się dzieje żeby rano starsza pani kutra pracowała na kwiatach musiała znosić ozdobne donice z regału z samej gury po drabinie , w to miejsce wnosić węże ogrodowe. A jak przyjechałem po kilku godzinach to ta starsza pani znosiła te węże ogrodowe spowrotem nadul , a na dole stała jakaś młoda dziewczyna w RUDYCH WŁOSACH i się zadzi jak jakiś szef ,niewiem w tym sklepie niema szacunku ani kultury do starszych ludzi . Niewiem czy ta pani jeszcze pracuje czy nie bo jusz jej niewidzialem od ponad trzech miesięcy , jak wchodziłem do sklepu to zawsze mi pomogła wszystko znaleść i wiedziała co gdzie jest . CHCE JA JESZCZE ZOBACZYĆ W TYM SKLEPIE .

Zawiedziony klijent

Witam jestem klientem briko . Niemam żadnych zastrzeżeń do personelu tylko dziwi mnie to ze jest tam taka pani Aneta która chodzi po sklepie i udaje ze pracuje ,a jak kiedyś podeszłem doniej i zapytałem się czy by mi w czymś pomogła . To odpowiedziała mi tam tam ktoś jest i ci pomoże ,a jusz czekałem 45 min ta pani nie powinna być nawet kierownikiem sklepu . Wiem ze kiedyś pracowała w sklepie Aldi w Lublińcu i narobiła dużo bałaganu i niezgody miedzy pracownikami bo ona musi być kierownikiem . A jestem znajomym pana kierownika rejonowego sklepu Aldi . A sam pracuje w większym sklepie budowlano -ogrodniczym za granica i niema takich cyrkua jak w Lublińcu . Nawet muj szew był w sklepie Briko i był załamany jakie kwiaty są tam sprzedawane i z gazetki nigdy nic niema .

nowy

A jak tam raca na paleciarni w Bricomarche ? ktoś się ponoć zwolnił jest tam jeszcze wolne miejsce ? ktoś cos wie to podobno przeszło w obce ręce prawda czy fałsz

Anezob54@wp.pl

Szanowni Panstwo ..Ci ktorzy lubicie i nie lubicie Bricomarche....mam problem chce zglosic do firmy reklamacje na zakupiony towar .Mimo poszukiwan nie znalazłam odnosnika bezposrednio do firmy Bricomarche aby jako klient zadac pytanie dotyczace zwrotu towaru (ktorego nie przyjeto do zwrotu)..pomozcie moze ktos zna odpowiedni adres e meil....dziekuje

em
@Anezob54@wp.pl 19.03.2016 17:29

NIESTETY w Morąskim BM nie ma zwrotu towaru, ale jeśli chodzi o reklamację to wystarczy przyjść do sklepu. :) jeśli nie minął rok lub dwa w zależności ile gwarancja obejmuje, to na pewno zostanie przyęta

Ostródzianin

Tez masz podejscie stuknij sie w ten glupi lep zeby pracowac za tyle kasy i jeszcze ktos ma pretensje sam sie kurw. tam zatrudnij

PAN ARTUR

bricomarche ? NIGDY WIECEJ ! zabobki 1300 na reke zero premi ! prezes jak by mogl to by ci zabral z portwela jeszcze !

lechia

cze grubas pojechałeś z naszym bratem zemsta nie taka co mu zrobiłeś bidaku

to my

Smieciu

Patrycja

czy ktoś z was pracował na stanowisku "fakturzysta (operator wprowadzania danych/pracownik administracyjny)" i może napisać na czym polega dokładnie ta praca ? jakich programów się używa i jak ta praca wygląda ? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

pracownik BM

Pytanie z innej beczki do pracujących w BM lub byłych pracowników. Ile po ile osób jest na działach i jakie obowiązki każdy ma tzn. jak jest z zamówieniami kto je robi pracownik czy kierownik, zestawienia sprzedaży rotacje produktów itd. Chce z konfrontować parę rzeczy jak to jest w rożnych BM-ch

eeee

Szkoda tylko, ze Poznan ma gdzies to, jak aderoni traktuja swoich pracownikow...

ola

Ja chcialam napisac o Bonach za zakupy w sklepie w Kolobrzegu-normalny obled sa tylko rano i Panie w Informacji dawaja je albo i nie! chyba wedlug uznania za wyglad o godz.13 Bonow juz nie ma???????????????? nie wiem jak to jest ale jak jest taka akcja to Bony powinne byc dostepne caly dzien???????????? wogole obsluga jest nieprzyjemna i niekompetetna! Wiec jak jest z tymi BONAMI???????????????

szukająca

Jak jest z godzinami pracy? Pracuje sie przez 13 godzin otwarcia sklepu czy na zmiany? Ktoś wie?

dostawca

Czy wystarczy miejsc parkingowych na wszystkie wasze auta tzw. bazowe?Mysle ze NIE.Toaleta?No coz jak pytalem ochrony to powiedzieli ze brak wiec nie zwiedzalem dalej pomieszczen.

Zostaw opinię o MGI Polska Sp. z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGI Polska Sp. z o.o.