Profesja CAZ Sp. z o. o.

Poznań

Profesja CAZ Sp. z o. o.

Opinie o Profesja CAZ Sp. z o. o.

Zuza

Jaka jest atmosfera w agencji? Warto aplikować?

Profesja Centrum Aktywności Zawodowej sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Dobra zmiana". Projekt kierowany jest do mieszkańców Wielkopolski, którzy stracili pracę z przyczyn leżących po stronie pracodawcy lub są zagrożeni zwolnieniem. Oferujemy darmową pomoc! Kursy zawodowe Staże zawodowe ze stypendium Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: projekty@grupaprofesja.com 537 597 666

Zuza

Podpowiedzcie czy agencja potrzebuje pracowników?

Profesja Centrum Aktywności Zawodowej sp. z o.o.
@Zuza 08.06.2018 15:36

Zapraszamy serdecznie, aktualne rekrutacje do Profesji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce kariera >>> www.grupaprofesja.com/kariera

AnnaM

Znalazłam pracę dzięki tej agencji :) Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za całą pomoc. Dzięki wskazówkom pani od rekrutacji udało mi się dobrze wypaść na rozmowie u pracodawcy i przekonać go, że się nadaję się do tej pracy. Pozdrawiam :)

Iza

Może ktoś podpowie coś o pracy dla specjalisty ds. turystyki zagranicznej?

Jacek

Interesuje mnie praca w firmie. Może ktoś zdecyduje się napisać kilka wskazówek?

Ja
@Jacek 09.04.2018 09:59

FSU Warszawskie

Zostaw opinię o Profesja CAZ Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesja CAZ Sp. z o. o.