Grupa Profesja sp. z o.o.
3 22 58 5 1
Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grupa Profesja sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zależy
@Pytanie

Zależy jak bardzo chcą uniknąć podatków i zamataczyc przed urzędem skarbowym ... u nich częsta praktyka jest zmiana umow z umowy o prace na umowę zlecenie z grupy profesja na spółki córki albo pochodne szkoły czy fundacje ... przewały non stop, żeby się w papierach zgadzało co do dotacji u unii a jak widać po innych wpisać nie ma premii albo w ogóle nie wypłacają pieniędzy na czas

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Adam Nowy wpis
@Zależy

Z tego, co piszesz, wygląda to bardzo skomplikowanie. Ciekawi mnie, czy wysokość wynagrodzenia za pracę w tej firmie jest adekwatna do ilości powierzonych obowiązków przez tego pracodawcę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ja Nowy wpis
@Adam

Nie, obowiązku pełno kasa marna

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grupa Profesja Nowy wpis
@Zależy

Zawarcie umowy o pracę czy zlecenia jest ustalane o obowiązujące przepisy. Rodzaj umowy zależy od rodzaju wykonywanej pracy. W razie dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu- kontakt@grupaprofesja.com lub 791 119 666. Serdecznie pozdrawiamy, Grupa Profesja :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grupa Profesja Nowy wpis
@Adam

Zakres obowiązków oraz wynagrodzenie na danym stanowisku są szczegółowo omawiane z kandydatem na etapie rekrutacji. Decyzją wybranego kandydata jest, czy przyjmuje proponowane warunki i rozpocznie pracę w naszej firmie. W razie dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! kontakt@grupaprofesja.com lub 791 119 666 Serdecznie pozdrawiamy, Grupa Profesja :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Projekty UE

zapoznałam się z wpisami rożnych osób To jak takie firmy marnują środki unijne jest żałosne byle się utrzymać i tyle na zleceniówki zatrudniają podwykonawców a potem udają że z nimi nie mają nic wspólnego gdy coś nie idzie w projekcie za grosze chcą specjalistów byle kasę dla siebie mieć a uczestnik przedmiotowo traktowany - szczęście jak staż załatwią i wypłacą kasę nie polecam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Paulina

Post napisałam 06.12 do tej pory ani odpowiedzi ani pieniążków. Pani z biura twierdziła ze pieniądze dostaniemy w wigilie pieniędzy do tej pory nie widać :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Paulina

Nie polecam robić kursów Profesji. Skończyłyśmy kurs 25.10.2019r. jako technik usług kosmetycznych w Zielonej Górze i do tej pory nie dostałyśmy ani grosza. Nie mamy za co żyć, pieniędzy z kursów nie widać i robimy dodatkowo staż który miał trwać od 3 do 5msc nagle okazuje się ze trwa równo 5msc za który tez nie wiadomo kiedy wypłaca nam pieniądze. Profesja pilnuje terminów jeśli my mamy coś dla nich zrobić natomiast nie działa to w druga stronę :) Jednym słowem odradzam.

Pomocna?
Tak7Nie2
Zgłoś
Sonia
@Paulina

Potwierdzam

Pomocna?
Tak4Nie2
Zgłoś
A
@Paulina

Ja również skończyłam ten kurs i do dziś nie mam ani za kurs ani za dojazdy jakas masakra

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pracownik

Niestety negatywne opinie sa prawdziwe. Firma szuka oszczędności i zwalnia kolejnych pracowników żeby zapłacić wierzycielom.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś1
Ula
Nazwa działu: Finanse

Nie piszcie głupot, że wszystko zostało uregulowane bo ja w październiku dostałam od was parę groszy i na razie nie zapowiada się, że uregulujecie resztę. A mamy prawie koniec listopada i za listopad też nie było wypłaty. Cały czas się zaslaniacie brakiem transzy. Chodzi o projekt ZMIANA 2. A dodzwonić się do was to graniczy z cudem.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Grupa Profesja
@Ula

Ulu, kontakt z nami nie jest utrudniony, nasi pracownicy odbierają wszystkie telefony i wysyłają oraz odpowiadają na maile i smsy. Jeśli masz dalsze uwagi lub pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ula

Nie polecam firmy profesja. Od 10go października nie dostaliśmy jeszcze wypłaty a tu za chwilę jest listopad. Firma zasłania się tym, że urząd Marszałkowski nie wypłacił im jeszcze transzy. Jesteśmy przez tą firmę na stazach i człowiek grosza nie widzi.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Grupa Profesja
@Ula

Szanowna Pani Ulu, będziemy wdzięczni za informację, o jakim projekcie Pani pisze? We wszystkich aktualnych projektach stypendia zostały wypłacone terminowo. Prosimy o bezpośredni kontakt, aby ustalić, dlaczego stypendium nie wpłynęło jeszcze na Pani konto. kontakt@grupaprofesja.com lub 791 119 666 Serdecznie pozdrawiamy, Grupa Profesja

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Klaudyna
@Ula

Niestety potwierdzam. Brak terminowości wypłat, firma niestabilna finansowo. W obecnych czasach przepływ środków to podstawa biznesu, w przypadku tej firmy jest to bardzo mocno wątpliwe (za projekty czy wynagrodzenia pracownicze - w tym świadome niewypłacanie należnych premii).

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Grupa Profesja
@Klaudyna

@Klaudyna, zapewniamy, że Grupa Profesja jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilną finansowo. Zadowolenie naszych klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Czy współpracowałaś z nami i doświadczyłaś nieprawidłowości, o których napisałaś? Jeśli coś Cię niepokoi, masz do nas jakieś uwagi lub pytania, bardzo cię prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny, chętnie pomożemy najlepiej, jak potrafimy. Pozdrawiamy!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ula
Nazwa działu: Produkcja
@Grupa Profesja

Jaka stabilna finansowo. Jeżeli byli byście stabilni finonsowo to wypłaty byłyby na czas a tak czekamy już dwa miesiące za kasą i cały czas zaslaniacie się brakiem transzy. I wy jesteście stabilni!!! Może stabilni, ale w pisaniu kłamstw.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Max
@Grupa Profesja

Co wy za głupoty piszecie? Nie płacicie ludziom i taka jest prawda. Projekt Zmiana 2 jeszcze za wrzesień nie dostał całego rozliczenia. Ciemnote to możecie wciskać dzieciom na swoim podwórku. Jesteście zlepkiem wszystkiego co najgorsze można spotkać na swojej drodze. Oby nigdy więcej z wami nic do czynienia. Nie pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Grupa Profesja sp. z o.o.?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik
@Pytanie

Nie polecam, firma krzak

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
SylaA
@Pracownik

czemu tak mówisz? napisz coś więcej jestem u nich na stażu chciałabym wiedzieć co i jak

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Michał
@SylaA

O, czyli firma przyjmuje również stażystów. Ile miesięcy trwa taki staż? Rozumiem, że jest on płatny? Jest szansa na to, że zostaniesz zatrudniona na stałe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Staż
@SylaA

Staż Ok ale nie umowa o prace firma tmówi o jakichś tam zasadach o tym, ze sa elastyczni może nawet dostaniesz samochód zależy od stanowiska bo jak chcą Cię wycisnąć jak cytrynę to na początku zamydla oczy potem się z tego wycofują, a premia to marzenie zgarniają na fanaberie pani prezes i pani dyrektor

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
SylaA
@Michał

przyjmują głównie z programów unijnych. Płatny tyle ile wynosi teraz stażowe czyli tysiąc i coś . szansa jest zawsze ale nie ma gwarancji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik
@SylaA

Poczytaj komentarze to zrozumiesz

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Grupa Profesja
@Pytanie

@Pytanie, to, czy bardziej używany będzie język angielski potoczny, czy biznesowy, zależy od wielu aspektów, m.in. od stanowiska, na które będzie prowadzona rekrutacja. Nasza firma jest otwarta na współprace międzynarodowe, więc im lepsza znajomość języka obcego, tym lepiej! ☺

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Grupa Profesja
@Pracownik

@Pracownik, Grupa Profesja istnieje na polskim rynku od prawie 10 lat, swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość, a wszystkich klientów, kandydatów do pracy i uczestników projektów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli masz do nas jakieś pytania, pisz śmiało, a odpowiemy na nie najlepiej, jak potrafimy. Pozdrawiamy!

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Grupa Profesja
@Michał

@Michał, tak, pomagamy organizować staże w ramach projektów unijnych. Kwestie dotyczące trwania stażu i wynagrodzenia zależą od charakterystyki danego projektu. Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, to jak najbardziej jest możliwość jej kontynuowania. W razie innych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Odwiedzający

Zmieńcie formule waszych szkoleń na które zapraszajcie osoby potencjalnie zainteresowane bo sa już nudne i tendencyjne, żadnej kreatywności ! widać ze nic więcej oprócz tych samych dostępnych wszędzie tematów nie macie do zaproponowania a karty na początku szkolenia na których pracuje prowadząca to już jest gwóźdź nudy do trumny ... sa inne firmy szkoleniowe do których chętnie się wraca bo zaskakują ., niestety do was nie. Widząc wasz poziom znajomosci rynku szkoleniowego raczej moja firma nie skorzysta z waszych rozwiązań sprzed 10 lat. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Grupa Profesja
@Odwiedzający

Dziękujemy za Twoja opinię. Z tego, co piszesz wynika, że brałeś udział w jednym z kilkunastu bezpłatnych warsztatów, które zorganizowaliśmy w ramach „Dni uczenia się dorosłych”. Warsztaty były prowadzone przez różnych trenerów i w różnych formułach, zebraliśmy bardzo pozytywne komentarze od uczestników. Każda opinia jest dla nas ważna, a ponieważ zależy nam na rozwoju naszych usług będziemy wdzięczni za kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie porozmawiamy o Twoich konkretnych potrzebach szkoleniowych i rozwiązaniach, które możemy zaoferować. Pozdrawiamy, Grupa Profesja kontakt@grupaprofesja.com 662 11 60

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
NIE
Nazwa działu: Handlowy

Sense wymaga zdecydowanie więcej niż bycia "tylko pracownikiem". Masz być ich wyznawcą, podzielać ich wartości i cele. A sami są zdecydowanie mniej niż dobrym pracodawcą. Jaśniepaństwo rozdzielające niesprawiedliwie środki unijne, które na pokrycie etatów i tak dostali z góry. Projekty stażowe zawsze są tak skonstruowane, że jeśli się sprężasz, to spokojnie możesz zwolnić tempo pod koniec projektu, bo po prostu nadrobiłeś część roboty wcześniej. Ale nie tu! Tutaj masz być wydajny, albo udawać, że jesteś wydajny na 150%, chociaż zapłacą ci 75% standardowego wynagrodzenia na danym stanowisku. Im się tylko wydaje, że są tacy zaje, a tak naprawdę oprócz rozrzucania środków unijnych jak maszyna do gnojówki nie mają żadnej wartości wytwórczej, ani żadnych zasad.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś1
Urszula
@NIE

Możesz napisać coś więcej na temat wartości i celów tej firmy? Skoro podzielanie ich jest jak piszesz wymogiem dla pracowników to chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grupa Profesja
@NIE

Firma "Sense", o której piszesz, nie jest z nami w żaden sposób powiązana. Powyższa opinia powinna znaleźć się na profilu firmy "Sense". W związku z tym, że wpis może wprowadzić w błąd czytelników goworka poprosimy o jego usunięcie. Pozdrawiamy, Grupa Profesja kontakt@grupaprofesja.com

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
AnnaM

Znalazłam pracę dzięki tej agencji :) Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za całą pomoc. Dzięki wskazówkom pani od rekrutacji udało mi się dobrze wypaść na rozmowie u pracodawcy i przekonać go, że się nadaję się do tej pracy. Pozdrawiam :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
NIE
Nazwa działu: Handlowy
@AnnaM

Anka, przecież Ty tu jesteś dyrektorem...

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
ZeUS

Niestety, praca w Profesji to duże ryzyko. Jeżeli ktoś chce pracować i mieć niepewne jutro jako pracownik oraz pracować nie do końca uczciwie to może śmiało się tam zatrudnić.

Pomocna?
Tak14Nie2
Zgłoś
Sandra
@ZeUS

Czy to samo dotyczy stażu?

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Grupa Profesja
@ZeUS

@ZeuS, czy naprawdę miałeś/miałaś okazję pracować u nas? Profesji jest wiele. To co piszesz, sugeruje, że raczej nie mieliśmy okazji Cię jeszcze poznać. Serdecznie Cię pozdrawiamy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Urszula
@Sandra

Czy zadałaś takie pytanie, ponieważ interesuje Cie staż w Grupa Profesja? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, czy udało Ci się złożyć swoją kandydaturę i jak wyglądają pierwsze etapy rekrutacji do firmy. Pomożesz tym samym innym osobom znajdującym się na początku ścieżki zawodowej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuza

Jaka jest atmosfera w agencji? Warto aplikować?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Grupa Profesja
@Zuza

Oczywiście, że warto! :) Zapraszamy! Aplikować można zawsze na adres praca@grupaprofesja.com Najświeższe oferty pracy w Grupie Profesja zamieszczamy zawsze na stronie www.grupaprofesja.com :)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Eliza
@Zuza

Pracuję tutaj już prawie 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy, zarówno z innymi pracownikami jak i z szefostwem :) Atmosfera jest bardzo przyjazna, każdy wypełnia swoje obowiązki, w razie problemu można liczyć na czyjąś pomoc. Szefostwo naprawdę bardzo fajne, każda sytuacja jest do dogadania i rozwiązania :) Niektóre komentarze nie mają zdecydowanie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie spotkałam się tu z sytuacją, żeby ktoś nie wypełniał swoich obowiązków, a inni musieli pracować za kogoś. Oczywiście, wyrobisz się ze swoimi zajęciami, to w razie potrzeby pomagasz innym ale nikt do tego nie zmusza, wychodzi to tylko i wyłącznie z twojej inicjatywy. Działa to też w drugą stronę, nie wyrabiasz się, to prosisz o pomoc innych i zawsze na kogoś można liczyć :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Krzysztof
@Eliza

Fajnie, że znalazłaś miejsce pracy, które odpowiada Twoim wymaganiom. Zadowolenie z pracy na pewno pozytywnie wpływa na Twoją wydajność i zapał do wykonywania swoich obowiązków. Mogłabyś napisać, czy w firmie Grupa Profesja obowiązuje system zmianowy? Ile godzin w ciągu dnia należy przepracować? Zastanawia mnie, jak to wygląda.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Grupa Profesja
@Krzysztof

Krzysztofie, doskonałe pytanie! Bardzo dziękujemy, że je zadałeś! W Grupie Profesja nie ma systemu zmianowego, co do zasady pracujemy do poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Są oczywiście stanowiska, na których godziny pracy mogą być inne, np. ze względu na specyfikę wykonywanych zadań koordynatorzy szkoleń mogą pracować w późniejszych godzinach lub w weekendy. Mamy nadzieję, że ta informacja okaże się pomocna :) Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz do nas kontakt@grupaprofesja.com na wszystkie z chęcią odpowiemy :) Pozdrawiamy:)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kolejorz
@Grupa Profesja

Profesjo! Bardzo nieudolny PR.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
MC

Nie polecam pracy w firmie Profesja. Pracowałem u nich jako koordynator projektu. Sama rozmowa kwalifikacyjna była... dziwna. Spotkałem się z właścicielką firny, która pytanie o możliwość negocjowania wynagrodzenia skwitowała uśmieszkiem i stwierdzeniem, że to w ogóle nie jest możliwe. Praca po 10-12 godzin dziennie przy swoim projekcie + wymóg pomocy przy innych realizowanych przez firmę. Nadgodziny - niepłatne. W miedzyczasie okazało się (gdy przejrzałem wniosek o dofinansowanie projektu), że do czynności, które ja wykonywałem dopisane były jeszcze 3 inne stanowiska. W skrócie - robisz na 3 inne osoby, które palcem nie kiwną przy Twoim projekcie, bo mają jeszcze inne swoje, a i tak jesteś dla nich śmieciem. Pracowałem na zlecenie i w momencie, gdy zorganizowałem sobie umowę z podstawowym tytułem (przez co wzrosło mi wynagrodzenie netto) zostałem niemal zjedzony w całości, chociaż tak naprawdę firma też poniosła w związku z tym mniejsze koszty. Kierownik Projektu (usunięte przez administratora) tłumaczyła, że chodziło to "o zespół". Ten zespół, który ciągnął kasę z mojej pracy? Ok, trudno, takie życie. Pracowałem dalej. Dopóki nie okazało się, że projekt jest w sumie zakończony 3-4 miesiące przed czasem. Myślicie, że pozwolili mi zabrać chociaż jedną pensję dodatkowo? Gdzie tam - wywalili mnie od razu pod pretekstem "nie sprawdzania się" i "dawania szansy spełnienia się gdzie indziej", gdzie za chwilę właścicielka firmy stwierdziła, że "jak napiszesz sobie referencje, to Ci podpiszę". Tak naprawdę przyszła kontrola, która wykazała nieprawidłowości i trzeba było zatrudnić dodatkową osobę do posprzątania - po co robić to z firmowych pieniędzy, skoro można z projektowych i pracę kreatywnej księgowej rozpisać jako pracę koordynatora w projekcie, który tak naprawdę jest już ukończony? Generalnie odradzam, jak najdalej. Krewni i znajomi królika doją kasę z projektów, a sami szukają wyrobników, którzy za oficjalną projektową pensję będą ciągnąć 3-4 stanowiska. Z nikim nie można tam o niczym porozmawiać, bo każdy każdemu obrabia d. Stresująca atmosfera, podstawowe wynagrodzenie i nic ponadto, żadnej gwarancji, że po zakończonym projekcie będzie się nadal u nich pracować.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Marzena
@MC

Bardzo dużo napisałeś na temat tej firmy jednak jest to bardzo subiektywne podejście do sprawy. Sytuacja jaka Ciebie spotkała i którą opisałeś wygląda na bardzo nieprzyjemną jednak do ogólnej oceny firmy niezbędne są zdania innych pracowników firmy. Czy znajdzie się na forum ktoś kto również pracuje w Profesja CAZ i zweryfikuje swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie z opinią użytkownika MC?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MC

Zweryfikowany użytkownik

@Marzena

Kto ma to zweryfikować i potwierdzic, kiedy 2 koordynator (na papierze) to mąż Pani Kierownik, Osoba odpowiedzialna za rekrutację to ojciec właścicielki firmy, a za 2 (niezrealizowane) czynności w projekcie kasę ciągnie gość, który pomógł przeciągnąć wniosek przez komisję i zgarnął za to 50 kola? Sami znajomi i zarobieni. Każdemu taki układ odpowiadał. To nie subiektywna opinia tylko fakty. Bez dotacji z Brukseli byście z głodu zdechli. Nie macie żadnej wartości wytworczej i tylko kolujecie jak wyciągnąć kasę z budżetu projektu i żeby był on jak najwyższy. A mnie zjedli, przetrawili i wysrali. Ale i tak na dobre mi to wyszło bo teraz mam w nosie karierę za 2500 netto.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janusz

Trudno ocenić dlaczego tak rozliczają ale generalnie firma to wszyscy pracownicy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marzena
@Janusz

O jakich rozliczeniach mówisz konkretnie? Szczerze mówiąc nie wiem do czyjego komentarza się odnosisz, więc Twój wpis wygląda trochę jakby był wyrwany z kontekstu. Z całą pewnością jednak to, co chciałeś napisać jest istotne w całej tej dyskusji poświęconej dla pracy w Profesja CAZ.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Profesja Centrum Aktywności Zawodowej sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Dobra zmiana". Projekt kierowany jest do mieszkańców Wielkopolski, którzy stracili pracę z przyczyn leżących po stronie pracodawcy lub są zagrożeni zwolnieniem. Oferujemy darmową pomoc! Kursy zawodowe Staże zawodowe ze stypendium Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: projekty@grupaprofesja.com 537 597 666

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuza

Podpowiedzcie czy agencja potrzebuje pracowników?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Profesja Centrum Aktywności Zawodowej sp. z o.o.
@Zuza

Zapraszamy serdecznie, aktualne rekrutacje do Profesji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce kariera >>> www.grupaprofesja.com/kariera

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

Może ktoś podpowie coś o pracy dla specjalisty ds. turystyki zagranicznej?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek

Interesuje mnie praca w firmie. Może ktoś zdecyduje się napisać kilka wskazówek?

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Jacek

FSU Warszawskie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Grupa Profesja sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Grupa Profesja sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 22 ocen.
Grupa Profesja sp. z o.o.