Opinie o BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. w Poznań

kandydat Nowy wpis

jakie zarobki na stanowisku Specjalista Service Desk z j. niemieckim?

hahaha Nowy wpis

firma jest niepoważna

Julia Nowy wpis
@hahaha

Też był problem z rozmową? Bo widzę, że etykietka kandydat, więc raczej tak. Ogólnie zaskakuje mnie to, że nikt tutaj niczego nie pisze odnośnie warunków zatrudnienia. Ciekawe jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda jeśli chodzi o wynagrodzenie lub atmosferę. Ktoś da znać?

Julia Nowy wpis

Kurde szczerze niefajnie z tą całą rozmową rekrutacyjną, którą niedawno opisał kandydat. Jak dla mnie serio zniechęcające, bo to brak szacunku bez takiego przygotowania się i standardowa wisienka na torcie - brak feedbacku, kandydat opluty i do widzenia... ;) Jest tu ktoś kto ma odmienne zdanie co do tego, bo np., kogoś przyjęli? Uważacie, że rozmowa była w miarę profesjonalna czy niekoniecznie?

Olga

A ktoś ma w miarę aktualne informacje po pozytywnym przejściu rekrutacji? Rozumiem że rekrutowanie to nie najmocniejsza strona firmy, ale jak to potem wygląda? Dalej pojawiają się jakieś niedomówienia, błędne informacje itp czy jednak już wszystko przebiega profesjonalnie?

Czy po rozmowie w BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
kandydat

Pani Grażyna pyta o proces rekrutacji to chętnię się wypowiem, żeby przestrzec. Rekrutacja na dev. Najpierw dostaje email z propozycją spotkania. Ale nie napisane gdzie, jaki typ rozmowy już na początku muszę się dopytywać. I okazało się, że źle to wróżyło... Rozmowa z członkiem zarządu. I w tle jakaś inna osoba, która się nie przedstawia tylko uczestniczy w rozmowie. Pełna kulturka jak jakiś szpieg. Rozmowa strasznie chaotyczna. Z jednego tematu na drugi, nagle wychodzi z trzecim tematem. Rozmowa strasznie się nie kleiła. Szukałem oferty pracy z ustalonymi filtrami: kontrakt B2B i praca 100% zdalna. I BTC miało to uwzględnione na ofercie. A podczas rozmowy pytanie czy planuje przeprowadzkę do Poznania...Aha czyli niesamowitym problemem było napisanie w ofercie, że praca zdalna tylko na czas pandemii. Jakoś inne firmy nie mają z taką adnotacją problemu. I wtedy każda strona oszczędza czas. Ale w BTC sądzą, że znajdą chętnego, który się da przekonać. Ale ok idźmy dalej. Jaki format współpracy mnie interesuje? Odpowiadam, że B2B. I cisza wymowna i kręcenie głową pana po drugiej stronie. Pytam się czy to problem. No nie, co prawda wszyscy pracują na UoP ale nie zamykamy się na B2B(z podtekstem i tonem - tylko UoP). Kolejna błędna informacja w ofercie i fałszywy wabik dla naiwniaka. Potem nagle szpieg wyłania się przedstawia i wyświetla mi listę pojęć w wordzie...tak nagle. Czyli ta rozmowa to totalnie nieprzygotowanie i na zasadzie idźmy na żywioł. No i na końcu to cudowne wieczne zapewnianie,że powróci z feedbackiem w ciągu 2 tygodni. Sam członek zarządu nie potrafi tak prostej deklaracji spełnić...to nie zachęca do współpracy. Feedbacku nie ma i na całe szczęście współpracy tym bardziej.

Grażyna

BTC Business Technology Consulting to to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma IT. I tak się składa, że teraz szukają tam osób kreatywnych, gotowych do podjęcia ambitnych wyzwań i konsekwentnie dążących do realizacji postawionych sobie celów. To wszystko oczywiście brzmi bardzo zachęcająco, ale może ktoś z Was powiedziałby, jak wygląda tam każdy etap rekrutacji? Będę wdzięczna.

Dominika

@Józef_biznesu czy próbowaliście prowadzić z kierownictwem jakieś rozmowy w sprawie poprawy atmosfery w pracy, lub wyjść z własną inicjatywą? W końcu to pracownicy odpowiadają za swoje wzajemne relacje. Obecnie firma prowadzi rekrutację głównie na stanowiska związane z IT. Jak wygląda proces rekrutacyjny? Rekrutacja kilkuetapowa, zadania do rozwiązania?

Być Trochę Cieniasem

Częściowo zgadzam się z @Józef_biznesu. Klimat "mikrokorpo". Większość ludzi jest ok i są dobrymi specjalistami. Jest jednak kilku sfrustrowanych "kolesi", którzy na niczym się nie znają i podkładają nóżkę jeżeli jesteś zbyt ambitny - dlatego zauważam sprzeczność z teoretycznymi ideami BTC typu - bądź aktywny. Mocny syndrom spychologii i braku decyzyjności - to co niektórym zajmuje tygodnie i miesiące, można załatwić w 5% tego czasu. Dlatego dziwię się jak ta firma jeszcze funkcjonuje. Pozytywy - wypłata na czas i można nabrać doświadczenia. Reasumując: firma dla przedszkolaków, którym nie szkoda swojego czasu, nie polecam.

Waldi

Co słychać w firmie? Czy mógłby ktoś napisać kilka wskazówek dla chętnych do pracy?

Józef_biznesu
@Waldi

Firma średnio co trzy miesiące wystawia ogłoszenie na stanowisko handlowca. W firmie atmosfera jest beznadziejna. Zero wsparcia. Nie polecam. Pracuje się na podstawie czyli najniższa krajowa . Nie polecam

Dominika

Obecnie można rekrutować się na dwa stanowiska w Poznaniu - Specjalista ds. sprzedaży systemów telemechaniki, oraz Telemarketer. Czy ktoś wie, czy proces rekrutacyjny w BTC Business Technology Consulting składa się z jednego etapu?

Natan

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT i muszę przyznać, ze bardzo fajna rzecz!!

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.
  • Małe Garbary 9
    61-756 Poznań

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.