BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.

Dominika

Obecnie można rekrutować się na dwa stanowiska w Poznaniu - Specjalista ds. sprzedaży systemów telemechaniki, oraz Telemarketer. Czy ktoś wie, czy proces rekrutacyjny w BTC Business Technology Consulting składa się z jednego etapu?

Natan

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT i muszę przyznać, ze bardzo fajna rzecz!!

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o..

Zostaw opinię o BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.