Opinie o MGI Polska Sp. z o.o. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MGI Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MGI Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGI Polska Sp. z o.o. w Ostróda

ala

widzialam ze troche ofert maja na stronie, jednka zastanawiam sie umowa jaka oferuja jest na dłużej?

therock

Witam,ktoś pracuję w Brico w Siemianowicach Śląskich ? Dostałem właśnie tam propozycję pracy ,jak wygląda atmosfera i opinia na temat kierownictwa? Pozdrawiam

Podbuzony

Witam byłem kiedyś w sklepie briko w Lublincu i jestem przerażony co tam się dzieje żeby rano starsza pani kutra pracowała na kwiatach musiała znosić ozdobne donice z regału z samej gury po drabinie , w to miejsce wnosić węże ogrodowe. A jak przyjechałem po kilku godzinach to ta starsza pani znosiła te węże ogrodowe spowrotem nadul , a na dole stała jakaś młoda dziewczyna w RUDYCH WŁOSACH i się zadzi jak jakiś szef ,niewiem w tym sklepie niema szacunku ani kultury do starszych ludzi . Niewiem czy ta pani jeszcze pracuje czy nie bo jusz jej niewidzialem od ponad trzech miesięcy , jak wchodziłem do sklepu to zawsze mi pomogła wszystko znaleść i wiedziała co gdzie jest . CHCE JA JESZCZE ZOBACZYĆ W TYM SKLEPIE .

Zawiedziony klijent

Witam jestem klientem briko . Niemam żadnych zastrzeżeń do personelu tylko dziwi mnie to ze jest tam taka pani Aneta która chodzi po sklepie i udaje ze pracuje ,a jak kiedyś podeszłem doniej i zapytałem się czy by mi w czymś pomogła . To odpowiedziała mi tam tam ktoś jest i ci pomoże ,a jusz czekałem 45 min ta pani nie powinna być nawet kierownikiem sklepu . Wiem ze kiedyś pracowała w sklepie Aldi w Lublińcu i narobiła dużo bałaganu i niezgody miedzy pracownikami bo ona musi być kierownikiem . A jestem znajomym pana kierownika rejonowego sklepu Aldi . A sam pracuje w większym sklepie budowlano -ogrodniczym za granica i niema takich cyrkua jak w Lublińcu . Nawet muj szew był w sklepie Briko i był załamany jakie kwiaty są tam sprzedawane i z gazetki nigdy nic niema .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MGI Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
nowy

A jak tam raca na paleciarni w Bricomarche ? ktoś się ponoć zwolnił jest tam jeszcze wolne miejsce ? ktoś cos wie to podobno przeszło w obce ręce prawda czy fałsz

Anezob54@wp.pl

Szanowni Panstwo ..Ci ktorzy lubicie i nie lubicie Bricomarche....mam problem chce zglosic do firmy reklamacje na zakupiony towar .Mimo poszukiwan nie znalazłam odnosnika bezposrednio do firmy Bricomarche aby jako klient zadac pytanie dotyczace zwrotu towaru (ktorego nie przyjeto do zwrotu)..pomozcie moze ktos zna odpowiedni adres e meil....dziekuje

em
@Anezob54@wp.pl

NIESTETY w Morąskim BM nie ma zwrotu towaru, ale jeśli chodzi o reklamację to wystarczy przyjść do sklepu. :) jeśli nie minął rok lub dwa w zależności ile gwarancja obejmuje, to na pewno zostanie przyęta

Ostródzianin

Tez masz podejscie stuknij sie w ten glupi lep zeby pracowac za tyle kasy i jeszcze ktos ma pretensje sam sie kurw. tam zatrudnij

PAN ARTUR

bricomarche ? NIGDY WIECEJ ! zabobki 1300 na reke zero premi ! prezes jak by mogl to by ci zabral z portwela jeszcze !

lechia

cze grubas pojechałeś z naszym bratem zemsta nie taka co mu zrobiłeś bidaku

to my

Smieciu

Patrycja

czy ktoś z was pracował na stanowisku "fakturzysta (operator wprowadzania danych/pracownik administracyjny)" i może napisać na czym polega dokładnie ta praca ? jakich programów się używa i jak ta praca wygląda ? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

pracownik BM

Pytanie z innej beczki do pracujących w BM lub byłych pracowników. Ile po ile osób jest na działach i jakie obowiązki każdy ma tzn. jak jest z zamówieniami kto je robi pracownik czy kierownik, zestawienia sprzedaży rotacje produktów itd. Chce z konfrontować parę rzeczy jak to jest w rożnych BM-ch

eeee

Szkoda tylko, ze Poznan ma gdzies to, jak aderoni traktuja swoich pracownikow...

ola

Ja chcialam napisac o Bonach za zakupy w sklepie w Kolobrzegu-normalny obled sa tylko rano i Panie w Informacji dawaja je albo i nie! chyba wedlug uznania za wyglad o godz.13 Bonow juz nie ma???????????????? nie wiem jak to jest ale jak jest taka akcja to Bony powinne byc dostepne caly dzien???????????? wogole obsluga jest nieprzyjemna i niekompetetna! Wiec jak jest z tymi BONAMI???????????????

szukająca

Jak jest z godzinami pracy? Pracuje sie przez 13 godzin otwarcia sklepu czy na zmiany? Ktoś wie?

dostawca

Czy wystarczy miejsc parkingowych na wszystkie wasze auta tzw. bazowe?Mysle ze NIE.Toaleta?No coz jak pytalem ochrony to powiedzieli ze brak wiec nie zwiedzalem dalej pomieszczen.

Grupa Muszkieterów

Jeśli chodzi o nową siedzibę i magazyn Grupy Muszkieterów należy wyjaśnić kilka rzeczy: parking dla aut ciężarowych liczy 50 miejsc (obecnie wykorzystywany maksymalnie w 30%). Ponadto toalety przeznaczone dla kierowców znajdują się w biurze ochrony wraz z poczekalnią, stolikiem i automatem na gorące napoje.

dostawca

Moja wypowiedz bedzie dotyczyc nowo otwartego magazynu ktory znajduje sie w Swadzimiu kolo Poznania.To co tam sie dzieje przechodzi wszELKIE granice.Brak wystarczajacego miejsca na zaparkowanie auta na noc (moze 20 miejsc z ktorych wieksza ilosc zajmuja auta bazowe).Brak toalety dla kierowcow.Ludzie (tzw.ciecie) ktorzy siedza na bramie ciagle nic nie wiedza.Czekasz przy okienku po 20 minut jak cie zamelduja(szybciej obsluzy cie kasjerka w biedronce)Bylem tam juz dwa razy z dostawa i szczerze nigdy wiecej tam juz nie che jechac.POPROSTU ZENADA

riczard

Firma żenada jaki klient jestem nie zadowolony z obsługi klienta w sklepie e Wolsztynie tragiczne podejscie w razie reklamacji obwiniają winą klientów mimo ze uszkodzenia dokonała osoba pomocy w sklepie jak by nie ceny to bym tam nie kupował

cady19

jak ktoś pracuje tak jak należy, czyli jest na stanowisku pracy i rozmawia z klientami, nie ignoruje ich to jest ok. nie ma problemu z wyjsciami, urlopami i zmianami w grafiku. a jesli siedzisz wiecznie na herbatce albo unikasz kllientow to to wdac i wtedy masz problem

Zostaw merytoryczną opinię o MGI Polska Sp. z o.o. - Ostróda

• Jak się pracuje w MGI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MGI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MGI Polska Sp. z o.o.