Opinie o Bricomarché Horyna Sp. z o.o. w Giżycko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bricomarché Horyna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bricomarché Horyna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché Horyna Sp. z o.o. w Giżycko

Jakub

Nie polecam pracy w brico Giżycko, a już w szczególności jako magazynier, nadmiar pracy i obowiązków jak na 1 osobę. Kierwonictwo (usunięte przez administratora) pracowników, każda osoba traktowana jest jak sztuka, a jak poprosi się o dzień urlopu to patrza jak kosmitę. Dla mnie Pani prezes oraz Pani kierownik sklepu stwierdziła, że skoro chcę iść na urlop to mam sobie znaleźć zastępstwo. W momencie pójścia na zwolnienie lekarskie należy liczyć sie ze zwolnieniem. I na koniec pracodawca straszy, że za wszystko finansowo odpowiada pracownik. Lepiej zbierać butelki i puszki niż iść tam do pracy

Bożena Nowy wpis
@Jakub

Z tym zastępstwem to tak na poważnie? No jako magazynier jest tutaj tylko jedna osoba? Bo jeśli tak to aż zastanawiam się na czym konkretnie praca tutaj polega, bo to faktycznie zdaje się być nie do przerobienia. Dużo ruchu tu codziennie jest? I czemu kogoś jeszcze nie dobiorą tak właściwie?

Jakub Nowy wpis
@Bożena

Tak na poważnie usłyszałem że jako magazynier muszę znaleźć sobie zastępstwo no bo ktos musi to robić wiec magazynier jest tam jak (usunięte przez administratora) bo nie ma co myśleć o urlopie. Magazynier w brico jest tylko jeden, a samochodów tak średnio przyjezdza 8-10 wliczając w to busy itp każdy przywozi średnio 3 palety no chyba, że są to kurierzy oni głównie woza kartonami ale nie to jest najgorsze pani kierownik sklepu oraz pani prezes rzadaja aby magazynier, zdjął towar, zaksięgował go ze przyjechał a później sprawdził co do sztuki gdzie potrafi przyjechać paleta słoików ktora sprawdzą się z 2 godziny, a następnie kurier przywozi z 3 kartony rzeczy dla psów gdzie na WZ jest ponad 100 pozycji praca nie do ogarnięcia fizycznie dla jednej osoby.

Bożena Nowy wpis
@Jakub

Nie rozumiem tego... Nie rozumiem czemu tylko jedna osoba miałaby być za to wszystko odpowiedzialna, piszesz że niby tak w każdym brico jest to ci ludzie są po prostu jakoś super przeszkoleni, że tak wyrabiają czy ktoś jednak im pomaga? Bo to serio na wiele obowiązków wygląda

Jakub Nowy wpis
@Bożena

Widzisz to wszystko zależy od 3 czynników. 1. Prezesi którzy wymagają aby pracownik to wszystko ogarnął sam choć jest to fizycznie nie możliwe ale wychodzą z założenia że skoro jesteś ich pracownikiem to masz to robić I nie ważne czy dasz rade czy nie ma to być zrobione. Już nawet nie wspomnę o tym że po za pracami magazyniera należy jeszcze utylizacja makulatury, folii i ogarnianie śmietników i tego kiedy jakie (usunięte przez administratora) będą odbierane. 2. Kierowniczka sklepu która faktycznie rządzi na sklepie (o niej można by się bardziej rozpisać) i wraz z kierownikami poszczególnych działów nie chcą się zbytnio przemęczać i większość roboty zrzucane jest na magazyn choć każdy dział razem z kierownikiem liczy po 4 osoby. Niektórzy kierownicy działów jak i pracownicy są normalni i jak widzą że magazyn jest zasypany paletami to po prostu biorą swoje palety i sprawdzają na sklepie podczas rozkładania na półkach ale to rzadkość. Często zdarza się też że jak kierowniczka sklepu zobaczy że ktoś bierze paletę każe jej nie ruszać bo to magazynier ma sprawdzać. 3. Pracownicy i tu też są różni od takich którzy są spoko i chętnie pomogą po takich którzy przyjdą 8 stwierdza "jak to jeszcze nie sprawdzone" Szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Urlop to jest coś czego człowiek nie uświadczy w okresie letnim no chyba że kierownictwo. Kolejna rzeczą sa zwolnienia lekarskie które przez prezesów i kierownictwo są źle traktowane i bardzo często po powrocie że zwolnienia można spodziewać się wypowiedzenie. Na koniec mojej wypowiedzi dziwi mnie że ten pracodawca ma tu tak wysoka ocenę 2,2 bo naprawdę na nią nie zasługuje

Bożena

Czy ktokolwiek tutaj pracuje może na uop? Bo ktoś niedawno napisał, że nie ma takiej możliwości i że niby wciąż podsuwają tu ludziom śmieciówki. Do tego faktycznie to prawda, że tak łatwo jest stąd wylecieć, często wyrzucają? Dziwi mnie to, bo skąd braliby cały czas kogoś nowego, żeby zapchać dziurę?

Damian

Informują człowieka o nie przedłużeniu umowy dzień przed jej końcem nie podając żadnej przyczyny. Pani prezes traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) zwalnia ludzi nawet tych którzy pracują dobrze. Obiecują ci umowę o pracę a podsuwają co miesiąc śmieciówki.

Były Pracownik

Informowanie o nieprzedłużeniu umowy dzień, dwa przed jej końcem i brak wyjaśnienia czym jest to spowodowane... Pani prezes i pan prezes w pigułce.

Helena
@Były Pracownik

Wielki profesjonalizm! Ale swoją drogą, pracodawca chyba nie ma obowiązku podawania przyczyny. To chyba zależy od poziomu kultury danej osoby, niestety...

@Były Pracownik

Prezesi jak po(usunięte przez administratora) wiecznie jakieś wizje które nie wiadomo jak zrealizować

Grażyna

Chodzi o to że daje swoim pracownikom zadania, których nie da się wykonać? Jestem ciekawa jak rotacja w firmie, duzo osób rezygnuje przez szefa?

@Grażyna

Pracujesz, a jak nie sprostasz wizjom prezesów to wylatujesz z roboty, rotacja tam jest ciągła

Kamila

są w takim razie nowi chętni do pracy, czy nikt już tam przez tą ciągła rotację i wygórowane wymagania nie chce pracować? :/...

Firma Bricomarché Horyna Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Giżycko
ATN Service ApS
logo firmy pracownik fizyczny
Giżycko
Bruta Krzysztof Żamojdzik

Witam, czy w tej firmie można awansować? jesli tak, po jakim czasie?

Hanna

Serio aż tak źle? Nie ma żadnych zalet pracy tutaj?

Kierownictwo jest bardzo zacofane.

@Marcin

Kierownictwo i prezesi zacofani, (usunięte przez administratora) premi już brak,(usunięte przez administratora)

Renata

Hej, Wasza opinie nie zachęcają do wyłania CV. Nadal jest tak źle? Może coś się zmieniło na plus przez ostatnie kilka miesięcy? jak wygląda sytuacja na stanowisku kasjerki?

@Renata

Jest coraz gorzej, nie polecam, jak najdalej od nich

@Renata

Jest masakra, prezesi traktują pracowników gorzej niż szczury

jak to w markecie, firma nastawiona na zysk i tylko zysk. pracownik jesyt jak guma do żucia, doputy sie żuje dopuki smakuje. slowa Pani prezes "nie ma osób niezastąpionych". pozdrowienia od "magazyniera" :)

Jakub

Oprócz niej rzecz jasna? Chyba zapomniała dodać.

PozdrawiamSerdecznie

Pracuję w sklepie już 3 lata, teraz na stanowisku kierownika działu. Stosunki z pracodawcą oceniam jako fair. Moja pensja wzrosła w tym czasie. To zdecydowanie firma w której dobrze pracuje się osobom, które chcą pracować

@PozdrawiamSerdecznie

Pracowników traktuje się jak śmieci. Atmosfera bardzo zła. Kierownictwo sklepu pożal się Boże.

@PozdrawiamSerdecznie

A co z osobami które również chcą zarabiać, nie mówiąc już o osobach które potem chcą mieć chociaż czas by wydać trochę tego co się zarobiło? Jak firma oferuje TYLKO pracę to ja dziękuję.

Hanna

Niektórzy sądzą, że praca w handlu jest lekka. Bardzo mylny osąd, tu trzeba mieć to coś i dopiero jest sie zadowolonym pracownikiem.

Jako sklep ok ale jak pracodawcy jest to sklep kompletnie nie szanujacy pracownikow zatrudniaja ludzi na umowe zlecenie np na 5dni po czym dziekuja i zatrudniaja kolejne osoby i tak non stop badz daja umowe na jakis okres po czym w ostatni dzien mowia ze nie przedluzaja umowy. Dalego nie warto isc tam do pracy i wiazac z nimi jakies dluzszej wspolpracy poniewaz oni twierdza ze nie ma ludzi niezastapionych i ak rekrutacja tam jest spora. Zanim pojdziecie tam do pracy zastanowcie sie bo rozczarowanie jest wielkie. Pozdrawiam

Julia

Chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów w firmie Bricomarche? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, czy prócz wynagrodzenia, można liczyć na jakieś benefity? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? @Daga z Giżycka, jeśli jesteś pracownikiem firmy dodaj swoją opinię na temat warunków pracy u tego pracodawcy.

Jerzy

Może to i rozsądne rozwiązanie. Trzeba się zastanowić zanim się coś kupi a nie pakować do wózka a później zwracać!

Daga z Giżycka

W markecie tym jest i n a c z e j jak w innych. Tu nie przyjmą towaru z którego zrezygnowałeś tylko każą ci wybrać coś innego w zbliżonej cenie. Ja złożysz reklamację, to jakbyś wsadził kij w mrowisko-zbiera się tłum ludzi ubranych na czerwono i każdy szuka innej przyczyny, żeby tylko nie przyjąć reklamacji. Jest tak że nawet wpierają ci, że takiego towaru nie mieli. Jak zorientowali się, że paragon po trzech miesiącach przechowywania wyblakł- to stał się to jedyny argument- że reklamacji nie będzie. UWAŻAJCIE-jak coś tam kupicie to albo nie psuje do europejskich standardów a już na pewno nie znajdziecie serwisanta!. Pozdrawiam.

Olga

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się dlaczego tak narzekacie?

była

dno i wodorosty

iks

zanim podejmiesz pracę popytaj tych, którzy już tam nie pracują - a jest już nas dwustu.

A.

Przychodzisz do pracy i się dowiadujesz, że już tu nie pracujesz, Dziękujemy za współpracę. To jest podejście do człowieka????? A gdzie wypowiedzenie???

paulina

bardzo czarno- biała opinia, pracowałam tam przez 2 lata i lubiłam przychodzić tam do pracy, to tylko moje zdanie ale nie czułam się sprana, powodzenia w szukaniu ''pracy idealnej''

@paulina

W sklepie pracuje od półtora roku. Też jestem zdania że dla osób które chcą pracować jest tu miejsce. Pracodawców oceniam na czwórkę ale można się dogadać.

....

Żeby każdy klient miał takie podejście to by się lżej pracowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché Horyna Sp. z o.o. - Giżycko

• Jak się pracuje w Bricomarché Horyna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché Horyna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bricomarché Horyna Sp. z o.o.