Bricomarche, Horyna Sp. z o.o.

Giżycko

Opinie o Bricomarche, Horyna Sp. z o.o.

była

dno i wodorosty

iks

zanim podejmiesz pracę popytaj tych, którzy już tam nie pracują - a jest już nas dwustu.

A.

Przychodzisz do pracy i się dowiadujesz, że już tu nie pracujesz, Dziękujemy za współpracę. To jest podejście do człowieka????? A gdzie wypowiedzenie???

PozdrawiamSerdecznie

Pracuję w sklepie już 3 lata, teraz na stanowisku kierownika działu. Stosunki z pracodawcą oceniam jako fair. Moja pensja wzrosła w tym czasie. To zdecydowanie firma w której dobrze pracuje się osobom, które chcą pracować

@PozdrawiamSerdecznie 03.08.2016 11:10

Pracowników traktuje się jak śmieci. Atmosfera bardzo zła. Kierownictwo sklepu pożal się Boże.

paulina

bardzo czarno- biała opinia, pracowałam tam przez 2 lata i lubiłam przychodzić tam do pracy, to tylko moje zdanie ale nie czułam się sprana, powodzenia w szukaniu ''pracy idealnej''

@paulina 23.01.2013 12:55

W sklepie pracuje od półtora roku. Też jestem zdania że dla osób które chcą pracować jest tu miejsce. Pracodawców oceniam na czwórkę ale można się dogadać.

....

Żeby każdy klient miał takie podejście to by się lżej pracowało.

ONA 20+

KTO SKUTECZNIE PANA DOI I NA CZELE SITWY STOI ?

ONA 20+

Slavo - 2012-02-09 11:12:53 MAGAZYNIER MA RACJĘ PRACOWNICY NIE SĄ ZADOWOLENI ZE SWOJEJ PRACY , NIGDY NIE WIESZ KIEDY MOZESZ WYLECIEC , PRACOWNIKÓW TRAKTUJE SIE JAK MIĘSO ARMATNIE , PRZĄZYWAJĄ NIEUSTANNE PRANIE MÓZGÓW ,KLIENTOM WMAWIA SIE ŻE KUPUJA NAJTANIEJ I NAJLEPSZY PRODUKT .PRACA JEST BARDZO UCIĄŻLIWA NIEUSTANNE GŁOSNE REKLAMY PUSZCZANE W SKLEPIE DZIAŁAJĄ UJEMNIE NA PSYCHIKĘ LUDZI TAM ZATRUDNIONYCH ZIMĄ NIZSZA TEMPERATURA NIŻ PRZEWIDUJĄ PRZEPISY PODSTAWOWE OBOWIĄZKI ZWIAZANE Z PROWADZENIEM DZIAŁALNOŚCI HANDLOWEJ ZWALONE NA BARKI OBSŁUGUJACYCH TAM KLIENTÓW PRACOWNIKÓW ZA JEDYNE 1200/1300ZŁ MIESIECZNIE .ATMOSFERA PRACY -ZŁA WIEC NIE DZIWCIE SIE SZANOWNI KLIENCI ŻE CZESTO NIE MA KTO WAS OBSŁUZYĆ PO PROSTU OBSŁUGA JEST PRZECIĄZANA WSZELKIMI OBOWIĄZKAMI - W Y G O D N I E -JEST TYLKO DLA KILKU OSÓB SIEDZACYCH ZA BIURKIEM -----SZUKASZ TAM PRACY N I E P O L E C A MKTO SKUTECZNIE PANA DOI I NA CZELE SITWY STOI ?

Slavo

jak to w markecie, firma nastawiona na zysk i tylko zysk. pracownik jesyt jak guma do żucia, doputy sie żuje dopuki smakuje. slowa Pani prezes "nie ma osób niezastąpionych". pozdrowienia od "magazyniera" :)

Zostaw opinię o Bricomarche, Horyna Sp. z o.o. - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bricomarche, Horyna Sp. z o.o.