UNIFERM POLSKA Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o UNIFERM POLSKA Sp. z o.o.

sycek

potwierdzam, ze fajna firma, kiedys tam pracowałem na zlecenie przez biuro posrednictwa

niedoszły pracownik

9zł na godzinę miałem tam iść do pracy ale za takie śrubki to się nie opłaca

pracownik magazynu

Praca jest ok, nie narobisz się. Przejście bezpośrednio pod firmę w moim przypadku okazało się niemożliwe. Pani Dyrektor zbywała mnie kilka razy, że podpiszę ze mną umowę o pracę, w końcu zrezygnowałem, ile można robić na zlecenie... Pracownicy firmy uniferm są bardzo fajnymi ludźmi, przyjaźnie nastawionymi,( usunięte przez administratora ) Ogólnie jako pracę na krótki okres czasu polecam, chyba że nie przeszkadza Ci praca na zlecenie ;)

Masz doświadczenie w pracy w firmie UNIFERM POLSKA Sp. z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o UNIFERM POLSKA Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIFERM POLSKA Sp. z o.o.