Hurtownia BT Tadeusz Boczek

Poznań

Opinie o Hurtownia BT Tadeusz Boczek

Urszula

Ja również uważam, że to miła i przyjazna hurtownia, chyba ze coś się zmieniło, bo dawno tam nie byłam. Właściciele i personel to w moim odczuciu mili i kompetentni ludzie , no ale jeszcze się taki nie urodził żeby......

klient

Motto firmy to kupuj i spadaj, a o reklamacji wymianie koloru zapomnij, choćbyś wrócił za 10 minut z oryginalnie zamkniętymi opakowaniami

Zainteresowany

Niestety nie zgadzam się z przedmówcami! Pomimo i hurtownia jest na prawdę duża, do każdego klienta podchodzą indywidualni i można wyczuć rodzinną atmosferę (chociażby mile serwowana kawa). Polecam

kamil

Michał - 2011-08-01 02:53:50 Szczerze mówiąc duża, ale i najdroższa hurtownia, lepiej odwiedzić mniejsze hurtownie, gdzie jest miło i przyjemnie, a nie duzą hurtownie gdzie traktują klienta jak wroga. wg mnie bt to najgorsza hurtownia w jakiej byłem, niemiła atmosfera, niemiły własciciel, szczerze nie polecamzgadzam sie slaba i droga hurtownia

Michał

Zostaw opinię o Hurtownia BT Tadeusz Boczek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia BT Tadeusz Boczek