Opinie o Ipf Global Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ipf Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ipf Global Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipf Global Sp. z o.o. w Poznań

Mary Nowy wpis

Szukałam w wątku informacji na temat zakwaterowania, w ogłoszeniu na operatora CNC napisano, że takie kwatery blisko miejsca pracy, przeczytałam na forum, że koszta takich kwater odliczane są od wynagrodzenia a co z ich stanem?

Greg Nowy wpis

Proszę o informację odnośnie stanowiska elektryk we Francji. Praca, wypłaty, terminowość- umowa francuska

Martin

Natalia
@Martin

Co na celu ma ten komentarz? Piszesz jako pracownik czy klient? Możesz napiszesz jak Ci się firma podoba? Wiesz może coś na temat pracy w tym miejscu?

Tymek Nowy wpis

Ta osoba to z ramienia firmy do pomocy na miejscu takie teksty miałyby z jej ust lecieć po zgłoszeniu zastrzeżeń, co jakości zakwaterowania? Ciekaw jestem, ile odciągają za zamieszkanie i ile płacą?

Dżejek46

(usunięte przez administratora) Broń Boże ludzie nie radzę. Zostawili mnie i brata jak jakieś (usunięte przez administratora) na ulicy we Francji. Nie wypłacili za przepracowane dni pieniędzy. Wracaliśmy z pomocą przyjaciół z Niemiec !!

Honorata Nowy wpis
@Dżejek46

Jak to, powiedzieli dlaczego nie chcą zapłacić? No bo zastanawiam się, czy tak bez powodu, czy złamany regulamin został przez was np., niczego nie sugeruje, ale biorę pod uwagę różne opcje… nie ma tam koordynatora jakiegoś na miejscu? Żeby pomagać?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ipf Global Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SPAWACZ MIG MAG 135/136/138?
Kris69

Czy pracował ktoś przy produkcji palet w okolicach Hamburga . Jak to tam wygląda? Proszę o info.

Honorata
@Kris69

Witam, wybacz że ci odpowiadam pytaniem na pytanie. Ale szukam już dłuższy czas informacji o pracy w firmie. Pytasz, bo widziałeś jakąś ofertę? Zatrudniają kobiety?

Honorata

Prośba do osób, które wiedzą więcej o tej pracy. Czy mężczyźni, którzy chcieliby podjąć pracę jako monter stoczniowy, muszą mieć doświadczenie w stoczni, czy sam fakt pracowania jako monter wystarczy? Ogłoszenie tego nie wyjaśnia.

Mandra

Czy ktoś był z tej firmy na pieczarkach we Francji i może się podzielić opinia? Czy warto?

Maison

Nie polecam. (usunięte przez administratora) na wszystkim co się da. Dlatego wróciłem z partnerką wcześniej do Polski. Lepiej szukajcie innej agencji.

@Maison

Zgadzam się nik nie zarobi tyle ile mówią podczas rekrutacji odliczą kwaterę i zostanie 1300 euro

@Ala

Nie polecam tej firmy kłamią jak nic

Jula
@Maison

hej a gidzie pracowaliscie ?

Nowa

Witam czy ktoś jechał może z tej firmy do Francji do pracy przy laminowanie i czy to prawda że ta firma to lipa

Również nie polecam wypłaty nie na czas.

@Monika

Wypłaty na czas ale nie zarobisz tyle ile mówią w rekrutacji nie polecam uważajcie bo kłamią i pytajcie się o wszystko

Jest to Agencja która skupia się na pobieraniu pieniędzy za marne warunki mieszkaniowe 320euro za miesiąc od osoby, składanie się na paliwo w celu dojazdu do pracy-niejednokrotnie jest to 50km.od miejsca zamieszkania. Za zakup ubrania roboczego na budowę zgodne z wymogami B.H.P. można otrzymać 200zł .zwrotu. Za tą kwotę to można kupić tylko buty! i to jeszcze trzeba dopłacić, a gdzie reszta?, ubranie itd. Agencja nie interesuje się pracownikiem - ubezpieczenie zdrowotne załatwiaj sobie sam! . Skończyłem kontrakt prawie miesiąc temu - do dnia dzisiejszego nie otrzymałem świadectwa pracy- pracowałem uczciwie ponad osiem miesięcy. Jest to najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia ! z moich wieloletnich wyjazdach do pracy w Francji .

wczasowicz za kraty

zatrudniają wszystkich jak leci ludzi z wyrokamii nic nikogo o tym nie informuja czy chcrsz z takim osobnikie mieszkac i pracowac czy nie informacji zero opieka zadna na kontrakcie tylko jak wyjechales to radz sobie sam a my kase za ciebie zgarniemy nie odbieraja tel.warunki mieszkaniowe jak w latach 70 wyplaty z opoznienim

Antoni
@wczasowicz za kraty

No wiesz. Człowiek po wyroku też musi pracować i wcale nie oznacza że będzie gorszym pracownikiem. Niedobrze że koordynator nie pomaga na miejscu. Zgłaszałeś ten problem do agencji, bo w końcu za coś biorą kasę.

@wczasowicz za kraty

To widzę, że nic się nie zmieniło, ja piszę to w roku 2022 i warunki mieszkaniowe nie do życia, nawet nie ma gdzie prania zrobić, na wypłatę czekam 2 tygodnie

Natalia

O jeny 2 tygodnie to dużo. Często się spóźniają czy to jednorazowa akcja?

maili

Jestem bardzo zadowolony. Z pewnością wrócę do współpracy z firmą

Lidia
@maili

To dlaczego zrezygnowałeś ze współpracy z firmą ?

Helena

Złe wspomnienia z rekrutacji, brak zakwaterowania, premii, wypowiedzenia na l4... rozumiem że chociaż wypłata musiała być satysfakcjonująca skoro część z was to znosiła??

Łukasz

Firma ipf to banda, (usunięte przez administratora) Co innego mówią przed wyjazdem do pracy i jest to w umowie a później nie wypłacają premi, (usunięte przez administratora) na godzinach. A po zakończeniu kontraktu Panie kadrowe rozłączają rozmowy telefoniczne, są bezczelne. (usunięte przez administratora) ni pecam.

Kamil
@Łukasz

Wow, to widzę że trochę słabo wyszło... A jak usprawiedliwiają to, że nie wypłacili ci premii? Co mówili?

Były Pracownik

Praca ,która owa firma załatwiła była w porządku ,lecz na tym ich profesjonalizm się kończy.Pracownicy do czasu podpisania umowy dzwonili kilka razy dziennie wykazując zainteresowanie ,a po podpisaniu umowy nawet nie odbierali telefonów ,a jeśli już to ciężko było o jaką kolwiek informacje ponieważ nikt nic nie wie.Mieszkanie oddalone o ponad 10km czyli ponad połowę więcej niż zapewniał Pan z IPF. Po powrocie również olewają pracowników i mówiąc ,że zadzwonią w danej sprawie w tym samym dniu ,a w rzeczywistości trzeba się upominać o telefon po kilka razy. Obiecanych zwrotów za badania do pracy od trzech miesięcy nie dostałem.

Antoni
@Były Pracownik

Skoro już wspomniałeś o zakwaterowaniu to napisz w jakim było standardzie? Pokoje były jednoosobowe czy musiałeś je dzielić z innymi pracownikami? Sam płaciłeś za mieszkanie czy firma potrącała ci pewna kwotę z pensji?

@Antoni

Standarty mieszkań odbiegają daleko od podstawowych w pokojach o wym.2*3 po dwie osoby na korytarzach w łóżkach piętrowych spanie kuchnie owym.2*1 pralek brak zmywarki popsute lodówki minimalne i jeszcze często popsute ogólnie warunki mieszkaniowe do niezaakceptowania

Mieszkania to domy kilkuosobowe np 14 osób, 1 łazienka beż zamka i pokoje tak samo. Wśród współlokatorów cześć to alkoholicy i narkomani którzy podczas Twojego pobytu w pracy Cie (usunięte przez administratora) i buszują w twoich rzeczach. Odradzam wyjazdy z tą firmą.

Medemoiselle X

Potwierdzam wcześniejszy wpis na temat "dziwnych" robotników, którzy są wysyłani do pracy. Pracowałam tam jakiś czas temu ale widzę, że nic się nie zmieniło. Ci ludzie nie szanują pracy a obsługa tych wyjazdów nie nadąża za (usunięte przez administratora)zdarzeniami ,których autorami są właśnie ci ludzie wysyłani za granicę. Nie ma co się dziwić, że pozostają nieuregulowane faktury czy inne ołatności jeżeli co chwilę trzeba wymieniać ludzi na kontrakcie ...

JacekPlacek

Praca w biurze opiera się na chaosie informacyjnym, wielkiej rotacji pracowników, negatywnych emocjach na polu osób zatrudnionych na wyjazdy za granicę ( brak odpowiedzialności, nagminne pijaństwo a w konsekwencji ogromne problemy z kwaterami, autami, nieprzybywaniem do miejsc pracy oraz prośbami o zaliczki w pierwszych dniach zatrudnienia ! ). Wstyd mi za ludzi, którzy są werbowani do pracy za granicę przez tą agencję. A ja musiałem rozwiązywać te problemy ….

Iza

A do Niemiec ktoś poleca jechać ?

niezdecydowany

mam propozycje wyjazdu z tej firmy do niemiec powiedzcie cos wiecej o tej firmie czy warto ryzykowac

Zostaw merytoryczną opinię o Ipf Global Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ipf Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipf Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ipf Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ipf Global Sp. z o.o.
  • Franciszka Ratajczaka 19