Opinie o Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI w Poznań

Jak długo trwa proces awansu w Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI?

Joanna Nowy wpis

Hej. Mamy płaską strukturę w firmie, więc kwestia awansu dotyczy tylko stanowiska z Juniora na Seniora.

Opinia Nowy wpis

Beznadziejna firma. Pracują tam tylko ci, którzy nigdzie indziej nie zostali przyjęci, każdy kto coś umiał juz dawno uciekł. Nie polecam

Moja opinia Nowy wpis

Skrajnie nieprofesjonalna firma. Uczestniczyłem w procesie rekrutacji - sami się do mnie odezwali i wciąż prosili o spotkanie. Pojechałem i straciłem swój czas i pieniądze na dojazdy. Najbardziej żałosną osobą był prezes czy v-prezes, który prowadził ze mną rozmowę. Z takim brakiem umiejętności, wiedzy i zwykłej kultury jeszcze się nie spotkałem - jechałem na spotkanie 4h, a rozmowa trwała 10 minut, potem 4 tygodnie czekałem na odpowiedź zwrotną. (usunięte przez administratora) a nie firma. Jedyny plus, że się tam nie dostałem, później rozmawiałem jeszcze z 2 osobami z tej niby agencji, które potwierdziły jedynie moje wrażenia.

Olga

Profesjonalna agencja , rekrutujemy dla firm a osoby którym nie udało się teraz oczerniają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Były kandydat

Skrajnie nieprofesjonalna firma. Jakiś czas temu uczestniczyłem procesie rekrutacyjnym do tej "agencji". Z takim poziomem arogancji, a wręcz zwykłego chamstwa jeszcze się nie spotkałem. Pomijając fatalny poziom merytoryczny rekrutujacych, w tym zdaje się i właściciela/prezesa. Typowy januszowe podejście do kandydatów

Jeśli chcesz zacząć pracę w New Invest to najlepiej zapytaj się o opinię byłych pracowników. Oni szczerze powiedzą co dzieje się w tej firmie...

Jeśli przynosisz kasę tzn zatrudniasz pracowników, szef Cie uwielbia w innym przypadku traktuje jak powietrze i zwalnia bez słowa wyjaśnienia. Firma bez żadnych perspektyw. Zero szkoleń. Pracodawca nie liczy się z pracownikiem, oczy otwarte tylko na kase.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI - Poznań

Pro­Consulting PRZEMYSŁAW BOBROWSKI
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 273
    60-406 Poznań