Opinie o Grupa TENSE

JJ

Wzrost oceny firmy przy jednoczesnym braku nowych pozytywnych komentarzy - IMO daje do myślenia :)

blablabla
@JJ 16.11.2017 11:03

I to SPORY wzrost :/ Oby nikt się nie dał na to nabrać - CZYTAJCIE OPINIE! W tym przypadku nijak się mają do gwiazdek.

copy

W oparciu o jaką umowę pracują copywriterzy zdalni w tej firmie? Czy Tense działa na zasadzie platform dla copy, czy jest to "normalna" praca, gdzie zarobki wypłacane są co miesiąc?

Zdalni
@copy 02.10.2017 16:52

W oparciu o umowę o dzieło. Od niedawna działa platforma, ale wypłaty są raz w miesiącu, w dniu, jaki spodoba się koordynatorom. Szkoda, że od jakiegoś czasu nawet nikt nie raczy informować o tym, kiedy się kończy dany okres rozliczeniowy i zaczyna kolejny i nigdy nie wiadomo, kiedy spodziewać się w ogóle rachunku za wykonaną pracę.

@copy 02.10.2017 16:52

Szanowna Pani/Szanowny Panie, copywriterzy zdalni współpracują z Grupą TENSE w oparciu o umowę o dzieło i są rozliczani raz w miesiącu na podstawie wystawionego rachunku. W naszym wewnętrznym systemie pojawia się komunikat o najbliższym terminie rozliczenia. Wielu z naszych copywriterów współpracuje z nami od lat na obopólnie korzystnych warunkach. Wysokość zarobków w danym miesiącu jest uwarunkowana liczbą napisanych tekstów oraz indywidualną stawką za 1000 znaków, zależną m.in. od jakości i terminowości. Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

Ponoć zły copywriter.

(usunięte przez administratora) Pora się zmywać. Panie sugerują, że nie potrafię pisać, chociaż od początku współpracy tylko ułamek zleceń było cofniętych. Zdarzają się literówki, zdarzają się banalne rzeczy, ale odsyłanie do programu... porażka. Nie polecam obecnie współpracy, za taki hajs. (usunięte przez administratora) No chyba nie.

@Ponoć zły copywriter. 12.10.2017 17:58

Szanowna Pani/Szanowny Panie, staramy się, aby jakość tekstów była jak najwyższa, dlatego nie możemy pozwolić sobie na żadne błędy merytoryczne i stylistyczne. Oczywiście rozumiemy, że takowe mogą się zdarzyć, jednak wtedy teksty odsyłane są do poprawy w celu ich korekty. Każdy z naszych copywriterów posiada indywidualną stawkę, na której wysokość składają się: jakość tekstów, zgodność treści ze zleceniem, współczynnik odrzuconych tekstów, styl pisarski, opinia klientów oraz terminowe wywiązywanie się ze zleceń. Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

zdalny2

Tez macie coraz wiecej odsylania z byle zle postawionym przecinkiem? Nie mowie, ze teksty na strone czy artykuly jakies, ale zaplecze?

@zdalny2 14.09.2017 16:42

Mam podobnie. Kiedyś tak samo napisane teksty zapleczowe były przyjmowane bez problemu. Nic nie mówię, niech jakość będzie wysoka, ale niech jakość będzie szła w parze ze stawką. Ciekawe co tam się u nich dzieje. Zlecenia wiszą w systemie niesprawdzone po kilka dni. Wnikliwiej są sprawdzane. To jak, pochwali się ktoś ile dają za teksty optymalizacyjne? Bo jeżeli faktycznie (usunięte przez administratora) brutto to nie opłaca się tracić na nie czasu...

@zdalny2 14.09.2017 16:42

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmieniliśmy proces weryfikacji i zaczęliśmy wnikliwiej sprawdzać treści (co wydłuża czas akceptacji zlecenia), polecać narzędzia niwelujące podstawowe błędy stylistyczne i interpunkcyjne (Language Tool) i wskazywać błędy, jakie są najczęściej popełniane przez pisarzy. Wszystko po to, aby podnieść jakość tekstów, a tym samym usatysfakcjonować naszych klientów. Oczywiście zgadzamy się, że za lepszą jakością powinno iść lepsze wynagrodzenie dla osób tworzących teksty. Każdy z naszych copywriterów posiada indywidualną stawkę i jest ona podwyższana w zależności m.in. od opinii naszych klientów oraz terminowości. Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

Zdalny

Czy ktoś z obecnych na forum pracuje w GT jako copywriter zdalny? Niedawno doszło do krótkotrwałej podwyżki, po czym powrócono do poprzedniej stawki. Czy ktoś może wypowiedzieć się w tym temacie dlaczego tak się stało? Osobiście nie jestem przekonany co do tego czy wszyscy copywriterzy za ten sam rodzaj tekstów mają takie same stawki. Czy możecie podać stawki, które Was obowiązują? Podwyżka sprawiła, że uznałem firmę GT za dobre miejsce pracy. Po powrocie do poprzedniej stawki poczułem jakby podcięto mi skrzydła.

zdalny2
@Zdalny 13.09.2017 16:37

Tak, mi tez obnizyli. (usunięte przez administratora) za tysiac znakow.

@Zdalny 13.09.2017 16:37

Szanowna Pani/Szanowny Panie, obniżenie stawek nastąpiło 23.08.2017 r. i trwało do połowy września. Niestety zmiana była spowodowana m.in. zawirowaniami związanymi z wprowadzeniem nowych funkcjonalności do systemu obsługi zleceń dla copywriterów. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że nasza pomyłka realnie nie miała wpływu na którąkolwiek z wypłat wynagrodzenia. Wszystkie teksty zostały rozliczone po wyższych stawkach, które obowiązywały przed informacją o zmianie. Wszystkich copywriterów, których dotyczyła zmiana, poinformowaliśmy o pomyłce i przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

były

Jestem ciekaw, czy zarobki dalej są tak żenująco niskie a przejście na UoP traktowane jako wielki awans i nobilitacja :P po opiniach widzę, że ten super wizerunek, jaki firma kreuje w social mediach to tylko pic na wodę, szkoda...

Sub0

@ Zrezygnowany, ale co Słabo ? Przysłać ci pogotowie, czy może napiszesz coś więcej?

Zrezygnowany

Słabo :(

Optymista

Ja generalnie wspominam dobrze pracę w Grupie Tense(usunięte przez administratora) ;). Ja pamiętam GT z czasów kiedy serio panowała rodzinna atmosfera, ale również wszechobecne umowy śmieciowe z pełnoetatowym czasem pracy. W miarę upływu czasu atmosfera się pogorszyła, a sytuacja z umowami trochę poprawiła. W firmie premiuje się "strzelanie z ucha" nawet jeśli ktoś opowiada szefowi bzdury. Z upływem czasu wyszło, że jeden z takich totalnie niekompetentnych specjalistów, doprowadził cały dział do częściowego upadku, Nadal nie otworzyło to nikomu oczu. Firmę cenię za dobry zewnętrzny EB - oglądając zdjęcia w social media faktycznie to wszystko wygląda cool. Można w niej zdobyć doświadczenie (samodzielnie). Szef jest w miarę spoko, ale niestety ufa nieodpowiednim ludziom i prawdopodobnie wpadł w wir żądzy błyskawicznego rozwoju firmy. Mam nadzieję, że jeszcze uda się wszystko uratować i dlatego życzę sukcesów całemu zespołowi.

Zdalny 4

Tak, teksty optymalizacyjne są po (usunięte przez administratora) Czepiają się dobrze sformułowanych zdań, odsyłają do language tool i trzymają zlecenia ponad tydzień. Koordynatorka często grozi rozwiązaniem współpracy, uwagi są pisane w sposób nieuprzejmy, czasem chamski - dopóki na tym stanowisku była poprzednia osoba, to uwagi były uprzejme i poparte wiedzą z zakresu języka, a zlecenia sprawdzano szybko, nie trzymano ich tyle czasu. Przeciągają sprawdzanie tekstów i wypłaty są mniejsze, bo ponad połowa zleceń oczekuje do akceptacji.

Tomi

Kiepska kasa i atmosfera. Najlepiej po pół roku się zawinąć bo szkoda czasu aby dłużej siedzieć w tej firmie. Wszystkie akcje na fb, insta itd. to pozerka. Jeżeli liczysz na rozwój, podwyżki, premie, dobrą kasę, szkolenia to wiedz jedno tu ich nie znajdziesz...

słabo

Słabo to wszystko wygląda...

zdalny3

Stawka, którą GT oferuje za 1000zzs dla zdalnych to jakaś kpina. B(usunięte przez administratora)Dawanie podwyżki na miesiąc, a potem obniżanie jej to poważny cios dla wizerunku firmy. Proszę sobie wyobrazić, że pracownik przychodzi do firmy i po kilku dniach dowiaduje się, że będzie pracował za znacznie mniej niż mu obiecano... A na dodatek ciągle zwiększają się wymagania co do jakości tekstów. Wyższa jakość za niższą cenę? A może za darmo w ogóle mamy pisać? Szkoda, że firma, która tak bardzo szczyci się swoimi sukcesami, ma w poważaniu copywriting, bez którego tak naprawdę nie osiągnęłaby żadnych sukcesów dla swoich klientów, którzy walczą o wyższą pozycję w wyszukiwarce.

@zdalny3 14.09.2017 15:12

Dokładnie.. Podwyżka obejmowała dwa i pół miesiąca. Później powrót do (usunięte przez administratora) i wzrost wymagań co do jakości tekstów... I jeszcze obecne zmiany, które obecnie wprowadzili... wyścig szczurów po zlecenie.

Zdalny

Czyli tak samo jak u mnie. A czy ktoś kto pisze teksty optymalizacyjne w GT może podać stawkę, która za te teksty obowiązuje? (usunięte przez administratora)Czy to prawda? Swoją drogą skoro podwyższyli i obniżyli to chyba nie dzieje się u nich dobrze?

Tajemniczy klient

Też podpisuję się pod opiniami. Plusy: Atmosfera (Serio super ekipa) + Free Coffe & Tea + Biuro w pobliżu strefy wolnej od opłat parkingowych + Minusy: Chaos komunikacyjny (komunikacja firmowa jak z początku 21 wieku) - Lawina zwolnień - Stabilność słaba - Brak możliwości rozwoju - Kasa +/- PM (nie zawsze można liczyć na pomoc) - Dużo obiecywane - Szeptanie po kątach -

p.

Niestety, ale podpisuje się pod negatywnymi opiniami na temat firmy. Tak, oczywiście są dobre plusy, a każdy kij ma dwa końce.... jednak lawina zwolnień, obiecywanie lepszych warunków których nie ma i nie będzie, (usunięte przez administratora) pokazywanie na wszystkich socialach jaką mamy rodzinną i przyjazną atmosferę? Nie rozumiem, jak można mówić o stabilności zatrudnienia. Nie ma takiego czegoś jak stabilność, nie tu. Plusy to ludzie, współpracownicy są świetni. Dzieje się jednak coraz gorzej. Nie polecam. Firma niegdyś była firmą rodzinną stała się korporacyjną.

brak

Odnosząc się do wcześniejszych komentarzy. Nie mógłbym z czystym sumieniem polecić pracy tutaj. Jeśli bym to zrobił to powiedziałbym od razu otwarcie, że to jest praca na pół roku. Żeby zdobyć jakiś wpis do cv po studiach i tyle. Później nie ma co tu siedzieć. Chyba że ktoś lubi stać w miejscu. Jeszcze do niedawna ta firma reklamowała się jako mała rodzinna, ale dzisiaj jest to po prostu korpo bez odpowiedniej i logicznej komunikacji. Założenie jest takie, że warto dbać o pracowników milczących i godzących się bez słowa na każde polecenie, a jak ktoś ma odwagę powiedzieć co mu nie pasuje to do widzenia. Tak pożegnano wielu bardzo dobrych specjalistów i nie ma miesiąca bez wypowiedzenia. Stąd dużo rekrutacji i dużo nowych. Ducha pracy zespołowej nie ma, każdy łoi swoje terminy. Bardzo ciężka atmosfera i mnóstwo szeptania po kątach, nieprzyjemnych sytuacji, podkopywania, sekretów i intryg, mylące komunikaty. Szkolenia tylko wewnętrzne a jak coś więcej to lojalka. Popularny jest brak otwartej komunikacji na linii przełożony-pracownik. Inicjatywy nie przechodzą, pracownicy mają być automatami. Z plusów – kawa i woda do woli, wygoda z urlopami, no i można śmiało siedzieć tyle nadgodzin ile się chce. Elastyczne godziny.

Wy pewnie wiecie.

Grupa Tense to: możliwość zdobycia cennego doświadczenia i praca z wieloma fantastycznymi ludźmi. Z drugiej strony liczne procedury i nacisk kładziony na takie czynności, które w żaden sposób nie przyczyniają się do poprawy jakości pracy, czy jej wyników. Niektóre z osób na stanowiskach menadżerskich zapomniały (bądź nie wiedzą), że czasem pracownika należy najzwyczajniej w świecie za coś pochwalić. Pracując w Tense zawsze starałem się i dawałem z siebie wszystko, a często ocena mojej pracy ograniczała się do "podsumowania" tabelki na koniec miesiąca i to w zasadzie tyle. Szczerze mówiąc nie rozumiem, skąd biorą się tak negatywne opinie na temat Tense, bo w zasadzie praca tam jest przyjemna. Józef Piłsudski powiedział kiedyś (choć chyba tego nie powiedział, ale tak się już przyjęło) o Polsce i Polakach - " Naród wspaniały, tylko ludzie ...". Nie chcę generalizować i absolutnie nikogo obrażać, ale ta wspaniała sentencja jakoś mi w to miejsce pasuje. Problemem w tej firmie są wszędzie o czymś plotkujący pracownicy. To jest powód, przez który można na głowę dostać. Jedna osoba, rozmawia z drugą o trzeciej - i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sposób mówienia i często niefartowny dobór słownictwa. Ludzie z TENSE - rozmawiajcie sobie z kim i o kim chcecie, ale postarajcie się to robić tak, by osoby których Wasze przemyślenia nie interesują były zwolnione z obowiązku ich wysłuchiwania. Sposób komunikacji w firmie także jest wadliwy, a szum komunikacyjny często jest powodem powstawania licznych problemów, których także można by uniknąć. Każdej osobie, która zamierza rozpocząć swoją zawodową pracę BARDZO polecam Tense. Ważna informacja jednak dla każdego kto chce tam dołączyć - miejcie swoje rozumy i nie słuchajcie wszystkiego co Wam ludzie w okół mówią. W każdym miejscu pracy można znaleźć ludzi "do rany przyłóż" i Tense nie jest od tego wyjątkiem. Niestety ćwierćmózgów nie trzeba ze świecą szukać i to jest wielką bolączką. Na temat Tense mógłbym mówić bardzo, bardzo dużo dobrego, ale byłbym w stanie wskazać też na pewno kilka minusów. Z racji tego, że moja wypowiedź robi się coraz bardziej chaotyczna, myślę że mogę ją powoli kończyć. Reasumując - PRZESTAŃCIE LAĆ ŻALE!!!!! To jest naprawdę dobre miejsce do pracy. Jeśli liczycie na zarobki rzędu wieletysięcymiesięcznie i więcej, to się przeliczycie. Jeśli natomiast nie jesteście pracownikami pokolenia - nie mam doświadczenia, ale czwórkę na rękę to chcem podstawy - to szczerze polecam. Aaaaaaa i jeszcze jedno... Aplikowałem do Tense już ponad 2 lata temu, jednak z tego co wiem, na rozmowach rekrutacyjnych zdarza się, że rekruter tak bardzo chce "sprzedać" pracę w Tense, że z rozpędu może powiedzieć, że coś jest, a tego nie ma ( i nie będzie). Minęło sporo czasu, także być może i to się zmieniło, jeśli jednak ktoś tam ma wciąż zapędy do koloryzowania rzeczywistości w trakcie rozmowy o pracę - dajcie sobie z tym spokój. Całemu zespołowi Tense życzę wszystkiego dobrego!! Ode mnie macie !!

Prawo

jeśli zakaz opiewa na 25% wynagrodzenia to uznaj że go nie ma (nie ma mocy prawnej). Oznacza to że pracodawca nie jest w stanie wyegzekwować go przed sądem., a ma na celu wyłącznie zastraszenie osób mniej świadomych swoich praw.

Lepiej nie mówić

Za 25% wynagrodzenia na pewno nie dam rady żyć przez pół roku! Zatem albo będę pracować dla konkurencji pomimo zakazu i będę kłamał albo będę pracować na czarno :D Jak dotąd zakaz konkurencji dobrze zdaje egzamin jako straszak, mimo to mocno zastanawiam się nad odejściem.

Student Prawa

Niestety bardzo często pracodawca mówiąc mniej ładnie "wciska" do podpisania te zakazy wychodząc z pozycji siły dając pracę. Pracownikowi na pracy zależy więc nie przywiązuje do tego aż takiej wagi. Pytanie czy pracodawca powinien to wykorzystać jesli najnormalniej komuś ta praca nie pasuje, nie chce juz tam pracować. Temat zakazów itp nie jest taki czarno biały jak się wydaje. Nie można po prostu skwitować "Widziały gały co brały" ponieważ często okoliczności są zupełnie inne. (usunięte przez administratora)

Pewna siebie

Kolega z pracy

Jak to jest, że gdy ktoś otrzymuje wypowiedzenie, to od razu musi wylać tonę żalu na pracodawcę? Pracy w Poznaniu nie brakuje i po prostu można odejść bez zbędnej dramy.

Kolega z pracy
@Jeszcze kolega z pracy 29.08.2017 21:34
A co z zakazem konkurencji? Z tego co słyszałem tym, którzy odeszli lub zostali zwolnieni nie cofnięto zakazu! Jak mam odejść i...

Podpisując umowę nie widziałeś o zakazie? Skoro pracujesz to wiedziałeś i zgodziłeś się na takie warunki. Dlaczego teraz postrzegasz to jako problem? Sam nie uważam, by zakazy były potrzebne i do wyegzekwowania, ale zgodziłem się na to więc trudno bym miał pretensje po fakcie.

Seowiec
@Kolega z pracy 31.08.2017 11:25

Zakaz miał być egzekwowany przede wszystkim w trakcie trwania umowy. Przy rozstaniu miało to odbywać się "po ludzku". Każdy z nas pracujących w SEO chciałby robić to nawet po rozstaniu z GT i miało to być umożliwione. Niestety nie rozwiązuje się zakazów odchodzącym/zwolnionym. Mam na to conajmniej 2 przypadki. Jak zatem mam po ludzku odejść z firmy? Jestem na te chwile uwiązany i podejrzewam ze nikt nie rozwiąże mi lojalki gdy dam wypowiedzenie.

Karakan

Atmosferę tworzą ludzie pracujący w firmie. Osoby konfliktowe, niedojrzałe i lubiące siać ferment będą miały złą opinię o każdej firmie w której pracują/pracowały - osobiście nie narzekam na atmosferę panującą w GT oraz na jakość świadczonych usług. Nie muszę się wstydzić polecając firmę znajomym zarówno jako potencjalne miejsce pracy jak i firmę do świadczenia usługi.

Pracuję w Grupie Tense ponad dwa lata. Przeglądając powyższe komentarze, zauważyłem z rozczarowaniem, że jeśli się trafiają negatywne opinie, to generalnie jest to sam hejt, a brak w nich jakichkolwiek konstruktywnych, w tym pozytywnych wniosków. Według mnie rzetelna ocena to taka, która zawiera i negatywne, i pozytywne strony firmy, trochę jak opinia użytkownika Klientka (niestety, w każdej firmie, również rzetelnej zdarzają się pojedyncze "wpadki" i nie ma na to cudownego środka; zawsze takie sytuacje są przykre i dla klienta, i dla pracowników i dla całej firmy). Ja, biorąc pod uwagę wady i zalety, oceniam pracę w Grupie Tense pozytywnie. Przede wszystkim mam poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o stałość i pewność zatrudnienia. Jeśli czegoś w firmie, w warunkach pracy, mi brakowało, to zgłaszałem to otwarcie przełożonym i w końcu, prędzej czy później, to dostawałem - i to jest wielka zaleta firmy, że jeśli powiesz, czego chcesz, to Cię wysłuchają. Niestety, nikt w życiu za rączkę cię nie poprowadzi. Wiem, że są ludzie, którzy wstydzą, lub boją się otwarcie porozmawiać z przełożonymi o ich potrzebach i obawach. Nie jest to dobre. Niestety, narasta w nich frustracja, aż tracą motywację do pracy. W końcu przychodzi dzień rozstania i nie dziwi mnie, że muszą gdzieś poczucie bezsiły wyrzucić - nie zawsze, ale takie "hejtowe" komentarze to jeden z niezłych sposobów na odreagowanie bezsilności. Atmosfera, potwierdzam, jest ponadprzeciętnie ciepła i koleżeńska. Pracowałem przedtem w naprawdę różnych miejscach (na kasie, w korpo), więc mam porównanie. Wszyscy, nawet jak ktoś ma gorszy dzień, starają się być dla siebie uprzejmi i mili. Potwierdzam, dzień bez ciasta jest rzadkością :) I zrzucamy się na prezenty urodzinowe dla kolegów i koleżanek. Minusem jest niekiedy chaos w komunikacji. Czasem bardziej to przeszkadza, czasem mniej. Mam świadomość tego, że firma jest na etapie dość gwałtownego rozwoju i pewne rozwiązania, które sprawdzały się rok, dwa lata temu przy mniejszej liczbie pracowników, dzisiaj muszą być czasem zaktualizowane. Nie jest to jednak zawsze takie proste - wiem to z autopsji. Najważniejsze dla mnie tu jest to, że firma to widzi, nie zostawia problemu odłogiem i systematycznie pracuje nad rozwiązaniem. Nie pracowałbym w firmie, w której usługi są "szemrane", niepewne, w firmie, w której oszukuje się ludzi. Widzę, że GT stara się świadczyć usługi na jak najlepszym poziomie. Widać to w polityce wdrażanej od góry do samego dołu. Jasne, że czasem po prostu zdarzy się błąd w sztuce. Ale wtedy profesjonalna firma się po prostu do tego przyznaje, rekompensuje szkodę i pracuje dalej. Generalnie jest tu bardzo ok i zapraszam każdego, kto chce tego doświadczyć na własnej skórze, w tym Klientów :)

Ohhh

Po to jest ten serwis żeby móc skomentować rzeczywistość

Robak

Atmosfera już dawno się zepsuła. Czy firma się sypie? Nie mnie oceniać kondycje finansową, ale z punktu widzenia TIM SPIRIT z pewnością się posypało. Ale jak wiadomo - KEJPIAJE i inne DEDLAJNY... :) Nie polecam! Ani pracy tam, ani korzystania z ich usług.

poirytawany
@Robak 12.08.2017 16:16

Jeśli pracowałaś/eś w GT to zostawiając tam znajomych i pisząc komentarz, że nie polecasz usług GT robisz im tak naprawdę pod górkę. Niezbyt w porządku moim zdaniem.

Robak
@poirytawany 13.08.2017 11:10

Najlepiej zrzucić winę na pracowników (obecnych i byłych)! To ja jestem ta zła bo napisałam negatywną opinię. Brawo :) @poirytowany - bądź obiektywny

Dział

Wiesz co mam na myśli bo pracujesz w tej firmie a Twoje słabo PR-owe teksty sytuacji nie zmienią. Znasz firmę gdzie nie poszukują do działu handlowego (najbardziej poszukiwanego stanowiska w tej branży) ? W kolejnym wpisie sam sobie odpowiesz że oczywiście, szkolenia świetne i świetna atmosfera ? A i zapomniałem - świetne zarobki :D (usunięte przez administratora)

Edyta

@Dział, co masz na myśli? Widziałam, że poszukiwani są Młodsi specjalisci ds.sprzedaży ,więc raczej prowadzona jest rekrutacja i nic nie wskazuje na to co piszesz? Pracuje ktoś z Was na tym stanowisku? Czy osoby nieposiadające doświadczenia w sprzedaży, mogą liczyć na szkolenia? Są brani pod uwagę w rekrutacji?

bzdura
@Edyta 07.08.2017 14:32

Tym, że jest prowadzona rekrutacja definiujesz kondycje firmy? Szef Atlantika do końca rekrutowal ludzi wiedząc, że bankrutuje. Nie twierdzę, że w tym przypadku tak będzie, ale Twoje rozumowanie jest dla mnie nielogiczne.

Dział

Firma się sypie :(

@Dział 04.08.2017 18:58
Firma się sypie :(

Szanowna Pani/Szanowny Panie, jesteśmy zaskoczeni taką opinią. Firma od wielu lat dynamicznie się rozwija, co potwierdzają zdobyte nagrody oraz wyróżnienia, m.in. Poznański Lider Przedsiębiorczości (2016) czy tytuł laureata rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe dla najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej (2016 i 2017). Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie i naszych sukcesach: https://www.grupa-tense.pl/o-firmie/ Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

Uszaty

Mi osobiście najbardziej odpowiada stabilność zatrudnienia i brak chociażby tak błahego, ale często spotykanego problemu z wypłatą na czas, zagwarantowany pakiet medyczny i zdrowa atmosfera wśród ludzi. Wiadomo, że niektórych lubi się bardziej, niektórych mniej, ale ogólnie nikt sobie nie skacze do gardeł. Spoko jest to, że organizowane są okazjonalne eventy, w rodzaju grilla, wieczoru ze strzelankami czy planszówkami czy jakieś wspólne wyjścia na meczyk i piwko - to pomaga się integrować i odnaleźć w zespole, przede wszystkim świeżakom. Ogólnie z minusów to przez to, że wciąż poszerzana jest kadra, to ostatnio było trochę mało miejsca roboczego, ale na szczęście "góra" sama dostrzegła problem i dość szybko wynajęli kolejne kondygnacje użytkowe, więc super jest to, że nie trzeba było czekać i się prosić. Ja jestem zadowolony i polecam dołączyć do naszego zespołu.

Jarecki

Co prawda już nie pracuję w Grupie Tense, z uwagi na przebranżowienie zawodowe i założenie własnej działalności, ale te dyrdymały, które co poniektórzy wygadują... muszę je skomentować. A więc, przepracowałem w Tense 4 lata i co jest faktem, tam naprawdę sporo się dzieje - jako że branża e-commerce jest dynamiczna należy stale dopasowywać się do aktualnych trendów, aby chcieć liczyć się na rynku. Zawsze jednak wszystko jest dokładnie tłumaczone i z perspektywy czasu wiem, że mnie osobiście dużo dobrego dała taka specyfika pracy, mocno rozwinąłem swoje umiejętności organizacyjne i nauczyłem się naprawdę sporo. Drugim niewątpliwym aspektem są pracujący tam ludzie i kadra zarządzająca. Nie ma tutaj czegoś takiego jak Szef/Kierownik despota, który dojeżdża pracowników w każdej możliwej chwili. Panuje miła, wręcz ciepła, atmosfera i jeśli masz jakikolwiek problem (czy to zawodowy czy prywatny) zawsze zostaniesz wysłuchany i otrzymasz wsparcie. Generalnie atmosfera jest naprawdę bardzo spoko, nie ma zawiści w zespołach i raczej wszyscy się lubią, o czym może świadczyć fakt, że każdy z pracowników z okazji swojego święta (urodziny) lub szczególnego wydarzenia (awans) przynosi blachę samodzielnie robionego ciasta i częstuje nim wszystkich - to jest naprawdę miłe. Takich miłych gestów - również ze strony kadry zarządzajacej - jest wiele więcej, ale najlepiej sprawdzić osobiście :). Internety internetami, ale niech każdy ma swój rozum i nie wierzy w każde słowo napisane przez "życzliwych". Jeśli chcesz się rozwijać, cenisz sobie miłą atmosfere pracy, lubisz się integrować z ludźmi i masz chęć do pracy, zgłoś się do Grupy Tense - moim zdaniem nie pożałujesz. Przy okazji pozdrawiam całą ekipę firmy!

Serio
@Jarecki 04.04.2017 08:29

Dużo się kolego zmieniło od tego czasu, oj dużo...

Bartolomeo

Dramat

Zarobki w dziale Handlowym nie powalają, poniżej średniej Poznańskiej firm SEO

@Dramat 10.02.2017 00:26
Zarobki w dziale Handlowym nie powalają, poniżej średniej Poznańskiej firm SEO

Szanowna Pani/Szanowny Panie, system prowizyjny w dziale handlowym jest oparty na osiąganych wynikach i w dużej mierze zależy od zaangażowania oraz indywidualnych umiejętności sprzedażowych. Pozyskiwanie klientów bazuje głównie na obsłudze zapytań ofertowych, które spływają do firmy (Grupa TENSE nie prowadzi aktywnej sprzedaży). Co więcej, wiele osób pracujących w dziale handlowym to byli pracownicy firm konkurencyjnych z Poznania. Zarobki zatem chyba nie należą do najgorszych. Pozdrawiamy, Zespół Grupy TENSE

Zawiedziony

Zawracanie głowy! Pracowałem jako zdalny copywriter SEO, zleceń miało być dużo, pojawiały się tymczasem raz na kilka dni. Stawki z początku wydawały się być atrakcyjne, ale w rzeczywistości wyszło coś koło 11 zł za godzinę pracy. Spory zawód z mojej strony.

Dawny copy

Refleks? Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy:)

Dawny copy

Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy.

Dawny copy

W pracy zdalnej kontaktujesz się z bezpośrednimi przełożonymi przez komunikatory, maila, czasem telefonicznie. Praca rzeczywiście w tych deklarowanych godzinach 9-17, nie ma trybu zadaniowego. Szukają ludzi konkretnych, dokładnych, z dużym refleksem, elastycznych, szybko uczących się. Zarobki takie jak wszędzie na start. Ogólnie nie polecam tam się zasiedzieć za długo. Zdalni są ostatni do podwyżki i brak dla nich jakichkolwiek benefitów (podwyżka następuje, gdy jest ustawowa rewaloryzacja minimalnego wynagrodzenia).

Do działu SEO oczywiście że warto, prężnie działa, dużo można się nauczyć, bardzo dobra atmosfera w pracy, do działu IT, myślę, że raczej nie startuj, bo nie warto.

remi

Doskonałe miejsce na zdobycie doświadczenia w branży.

garbaty

Potwierdzam powyższą opinię. Atmosfera spoko, ludzie fajni, dużo wolnej ręki w pracy. Jedna z lepszych w firm w jakich pracowałem.

tomaj007

Fajna atmosfera, dobrze się pracuje.

Zostaw opinię o Grupa TENSE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa TENSE