Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

BP

Najważniejsze kwestie dla pracownika związane z Grupą TENSE(usunięte przez administratora) - brak jasnej i transparentnej komunikacji w strukturze firmowej; mocno korporacyjna komunikacja; wprowadzanie niepotrzebnego patosu w stosunku do opisywanych codziennych wydarzeń; - brak jasnej wizji dotyczącej kierunku rozwoju firmy/działu, pomimo zmiany "władz"; -(usunięte przez administratora) - podwójne wynagrodzenia w miesiącu - w wyniku tego pracownik traci np. połowę premii przewidzianej w danym półroczu. Brak jakiejkolwiek rekompensaty ze strony firmy - finanse i HR "umywają ręce", pomimo ewidentnej winy z ich strony (za późno przygotowany przelew; nieuwzględnienie premii w wypłacie za dany miesiąc) albo ze strony odpowiedniego Działu - pracownik nie ma możliwości odzyskania utraconych środków; - brak premii świątecznych - pomimo jasnej deklaracji i wielokrotnych zapewnień ze strony "zarządu"; - brak podwyżek (tym bardziej tzw. inflacyjnych) - średnia płaca odstaje ok. 1,5 razy od średniej branżowej; - żałosny pakiet My Benefit, za który i tak pracownik musi co miesiąc odprowadzić 30% podatku z wynagrodzenia; - brak możliwości rozliczenia pracy na celach za okres wypowiedzenia - albo działasz za darmo, albo w ogóle; - niekonsekwentne działania firmy pod względem formalnym: (usunięte przez administratora)

BP

Najważniejsze kwestie dla pracownika związane z Grupą TENSE (usunięte przez administratora) - brak jasnej i transparentnej komunikacji w strukturze firmowej; mocno korporacyjna komunikacja; wprowadzanie niepotrzebnego patosu w stosunku do opisywanych codziennych wydarzeń; - brak jasnej wizji dotyczącej kierunku rozwoju firmy/działu, pomimo zmiany "władz"; (usunięte przez administratora) - podwójne wynagrodzenia w miesiącu - w wyniku tego pracownik traci np. połowę premii przewidzianej w danym półroczu. Brak jakiejkolwiek rekompensaty ze strony firmy - finanse i HR "umywają ręce", pomimo ewidentnej winy z ich strony (za późno przygotowany przelew; nieuwzględnienie premii w wypłacie za dany miesiąc) albo ze strony odpowiedniego Działu - pracownik nie ma możliwości odzyskania utraconych środków; - brak premii świątecznych - pomimo jasnej deklaracji i wielokrotnych zapewnień ze strony "zarządu"; - brak podwyżek (tym bardziej tzw. inflacyjnych) - średnia płaca odstaje ok. 1,5 razy od średniej branżowej; - żałosny pakiet My Benefit, za który i tak pracownik musi co miesiąc odprowadzić 30% podatku z wynagrodzenia; - brak możliwości rozliczenia pracy na celach za okres wypowiedzenia - albo działasz za darmo, albo w ogóle; - niekonsekwentne działania firmy pod względem formalnym: (usunięte przez administratora)

KRS

Dlaczego zarząd nie opublikował zgodnie z obowiązkiem ustawowym rocznego sprawozdania finansowego do KRS. Termin minął w poprzednim tygodniu.

Zarząd
@KRS

Dobre pytanie?! Czy CFO może to wyjaśnić?! Oto jest pytanie…

Koziolkowo

Wspaniały pracownik firmy Tense , Pani Sadowska zaopiekowała się naszą firmą momentalnie , współpracujemy z Tense od początku działalności naszej i Tense , najlepsza firma w Polsce , dzięki za 17 lat współpracy

NIK

Oj tam, oj tam , pomyłka ludzka rzecz. Ja też się pomyliłem podpisując z nimi umowę na pozycjonowanie

170_Lat_W_TOP1
@Koziolkowo

@koziolkowo - przebijemy państwa! My współpracujemy od 170 lat i jest naprawdę super. PS: firma istnieje od 2009, czyli 13 lat.

Specjalista Seo

Polecił mnie kolega, który tam pracuje. Trochę trwało zaproszenie mnie na rozmowę chociaż była zdalna. Szkoda, że dopiero po rozmowie kolega opowiedział mi to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozmowę, było OK. Prosty test (taki dla początkujących), rozmowa przyjemna. Dlaczego nie przyjąłem oferty? Startując niby do Grupy Tense startujecie w rzeczywistości do Sunrise System. Podobno nie ma dnia, aby jakaś osoba nie rzucała papierami, odchodzą wszyscy, którzy długo w niej pracowali, bo całość przejmuje Sunrise System. Powinni o tym informować na rozmowie a tego nie robią.

pytania bez szału o wszystko, testu chyba nie zmieniali od dawna, bo kolega miał ten sam :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
roman

oceniam negatywnie

Tomasz

Przestrzegam przed zlecaniem prac tej firmie. Brak rzetelności, kompetencji przekłada się na brak efektów. Bardzo słaba komunikacja wyjątkowo skomplikowana umowa to ich chleb powszedni. Działają na tzw. "umowę" podpisz i płać :) na efekty nie licz. Żadnych kontaktów do szefów nie udostępniają jak by się czegoś bali. Jednym słowem siara i (usunięte przez administratora) pieniędzy.

@Tomasz

Potwierdzam, małe firmy z małym budżetem nie mają co tam liczyć na poprawę pozycjonowania swojej strony czy sklepu. Po roku ich pseudo pozycjonowania mój sklep, który miał znośne obroty teraz ma zero kupujących

xOOx
@Tomasz

Miałem taki sam problem i potwierdzam w 100%!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Asd

a jak myślisz dlaczego w ogłoszeniach, nawet na starszego specjalistę, nie podają widełek?

Żona Prezesa

W Grupie TENSE jest tak źle, że odchodzą już nie tylko specjaliści (zgodnie z zasadą na każdego specjalistę dwóch stażystów). Jest tak źle, że odszedł nawet założyciel firmy :D (usunięte przez administratora)A jest z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.

Nicki
@Żona Prezesa

Ciekawe kiedy przeniesie do Andersi?

Żona Mirona
@Żona Prezesa

Odchodzi od nas nasz Patron, Wizjoner, Ronaldo SEO i wspaniały człowiek za razem. Dziękujemy, niektórzy będą tęsknić forever!

Olaboga
@Żona Mirona

Jeśli wizją było zniszczenie firmy. R.I.P.

były_pracownik
@Żona Prezesa

O proszę, MW opuścił pokład? To zadziwiające jak na przestrzeni lat zmienił swoje postrzeganie - zawsze twierdził że Tense jest lepsze niż Sunrise i inne firmy, cieszył się gdy pracownicy z konkurencji (zwłaszcza ze słoneczka) przechodzi do GT. Twierdził też że nigdy nie sprzeda firmy - co okazało się nieprawdą bo sprzedał ją Bauerowi i wszedł w skład jednej grupy razem z dawną konkurencją.

@Żona Prezesa

Ale co się tam takiego dzieje, że tyle osób odchodzi?

John Doe
@Małgorzata

Słaba płaca Brak ciekawych projektów Brak premii Oderwanii od rzeczywistości przełożeni

Szymon
@John Doe

W jakim sensie są oderwani? Dają niemożliwe do zrealizowania cele?

@John Doe

To ile dostajecie za 1000 znaków? Może odpowiesz?

ds

Kończący pracę

Trzeba przyznać, że sytuacja w dziale seo tej firmy zmieniła się nie do poznania. Od dwóch lat dział zmienił się tak, że wręcz wszyscy pracownicy zmieniają pracę. Wysokie stanowiska zajmują osoby nie znające się na tym co robią specjaliści, nie ma miejsca na jakikolwiek dialog, pojawia się wręcz obraza na każdego składającego wypowiedzenie. Kiedy zobaczyli moje wypowiedzenie nie chcieli nawet rozmawiać. Ta sama śpiewka do końca, jesteśmy najlepsi i odchodzisz od elity... Wciskanie kitu weszło im tak w krew, że nawet nie rozróżniają z kim rozmawiają, czy z klientem, czy z pracownikiem, który widzi co się tu dzieje. Straszne jest to, jak może zmienić się naprawdę fajne miejsce pracy, cóż.. widocznie kadra zarządzająca tak bardzo czuje piniondz, że już ma kompletnie gdzieś to co się dzieje dookoła. Oby odbiło się to czkawką.

@Kończący pracę

Widzę że w Tense bez zmian.

szczerry
@Kończący pracę

Mijają lata, a widzę standard i niesmak przy opuszczaniu firmy taki sam. Przykre to.

Pokowiec
@szczerry

Całe szczęście potężny menadżer dalej ogarnia żeby POK ogarniał i była mała rotacja xd

zainteresowany

Chciałbym startować do Tense na copywritera. Mają dobre stawki?

zainteresowany

Udało mi się dotrzeć do informacji, że stawki dla copy stoją w miejscu w miejscu od kilku lat i jedyne co wzrasta, to wymagania. Czy to prawda, czy to jakieś fejkowe info? Ktoś może coś więcej napisać? Podać konkretne stawki

Alicja
@zainteresowany

Jak tam? Udało się zdobyć pracę? Bo też się zastanawiam nad aplikowaniem tutaj

nyancat

Ze swojej strony oceniam firmę bardzo dobrze, świetna rodzinna atmosfera, poukładane procedury, tylko zarobki niskie co zmusiło mnie do zmiany pracy.

seo specjalista
@nyancat

Zacząłem pracę w tej firmie już po szeroko opisanych przez wszystkich zmianach i nie wiem jak ta firma wyglądała wcześniej, jednak porównując pracę tutaj do mojego poprzedniego pracodawcy (inna duża firma SEO z Poznania) jest tu o wiele lepiej pod kątem jakości pracy, automatyzacji, systemów i "świętego spokoju".

Lojalka obowiązuje od pierwszych dni pracy w tej firmie. Śmieszy mnie jak widzę teksty w stylu "Tense to dobre miejsce na początek przygody z SEO". Wszystko fajnie, ale gdy się zwolnisz to masz pół roku lojalki przez co nie można zatrudnić się w branży w innej firmie. Pół roku w SEO to przepaść.

John Doe

W biedrone na kasie więcej dostaniecie :)

@John Doe

skąd takie wnioski? pracowałeś tam? :)

Racja

Potwierdzam :)

@John Doe

Również potwierdzam. Na kasie w markecie są wyższe stawki. Piszę jako były pracownik.

@John Doe

to idź do biedrony, proste - zawsze mam bekę z takich komentarzy jak twój.

Anonim2

A kto powiedział, że nie poszedł. Skądś musi posiadać tą wiedzę.

Maras
@Anonim2

Dokladnie, zawsze narzekają Ci co nic nie robią całymi dniami, a potem płacz że premii nie ma od roku

Po odejściu z Tense pewnie poszedł do marketu na kasę ponieważ lojalka nakładana przez tą firmę nie pozwala na kontynuację zatrudnienia w branży.

Pracowałem prawie 2,5 roku jako copywriter. Na plus jedynie terminowość wypłat oraz to, że rachunki zgadzały się ze stanem faktycznym. Ilość zleceń do realizacji bardzo nierówna, miesiące z dużą ilością i miesiące z niemal całkowitym brakiem. (usunięte przez administratora) Bardzo duże wymogi odnośnie do jakości tekstów, korektorka czepiała się nieraz totalnych głupot. (usunięte przez administratora) Niechęć do jednolitego wynagrodzenia osób wykonujących tę samą pracę (każdy miał stawkę, jaką sobie wywalczył, mimo że robił to samo co inni). Robienie pseudo ankiet co pracownicy chcieliby zmienić w miejscu pracy, a jak im się pisało konkretne zarzuty, to nic się nie dało zrobić. (usunięte przez administratora)

@Marek

W pracy nie ma czegoś takiego, że zlecenia są rozdzielane równo między copywriterów na prośbę. Jest ogólnodostępna lista i tam trafiają zlecenia, które każdy może brać. Efektem jest to, że w miesiącach z brakami zleceń (a takich miesięcy było naprawdę sporo przez moje 2,5 roku pracy) te, które się pojawiają na liście, znikają dosłownie w sekundę i żeby coś w ogóle upolować, to trzeba siedzieć cały czas przed komputerem i walczyć o nie i brać je w ciemno nawet bez czytania treści. Uważam, że byłaby o wiele lepsza atmosfera pracy, gdyby pracodawca zechciał rozdzielać zlecenia w miarę równo, chociaż między chętnych, no ale nie zechciał mimo próśb. Nie jest to więc praca dla osób oczekujących stabilizacji i bezpieczeństwa. Do tego pracuje się na umowie o dzieło, więc nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, nie ma możliwości podpisania chociażby umowy zlecenie z ubezpieczeniem. Zamiast tego jest tylko B2B.

terminator
@Marek

Z terminowością wypłat dla copwyrtierów na UOD też bym dyskutował. Wielokrotnie się zdarzało, że trzeba było kilkukrotnie upominać się o przelewy.

Obsługa

Słaba płaca, duże wymagania i ciągła presja. 1000 spraw do załatwienia i (usunięte przez administratora) w środku nad którym już chyba nikt od dawna nie panuje. Nie słyszałam aby ktokolwiek z mojego działu po wstępnych trzech miesiącach przedłużył umowę wstępna. A na rekrutacji tak miło....

Asia

Pracuję tu od 2 miesięcy i jest ok.

RAMZES

Ludzie nie wiem o co wam chodzi, sami hejterzy i pokraki biznesu, którzy teraz mają bóle .... bo znowu im nie wyszło... Ja pozycjonuje swoją silke od lat w Tense, w dużym mieście (nie zdradzę w jakim bo mi tu konkurencja zaraz zjedzie i zrobie im tylko przysługę za nic). Mimo ze konkurencja gryzie i wjeżdżają na rynek coraz to większe sieciówki z dużym sianem na reklamę to ja jestem cały czas na 1 miejscu... Raz jak był spadek na 2 to zadzwoniłem do nich i jakiś magik z Tense tak pokręcił wynikami ze po chwili byłem 1.

Na pewno
@RAMZES

Tak, pewnie zadzwonił do Google i od razu pozycje w top. Niezła bajka.

Propaganda jak za Stalina
@Na pewno

Wpis RAMZESA to jak news z Radia Erewań.... że GT nie wstyd uprawiać taką prymitywną propagandę?

@RAMZES

Może powiesz na jaką frazę jesteś na pierwszym miejscu? Wypozycjonować słowo kluczowe, które jest wpisywane 10 razy miesięcznie to nie sztuka :D

Krzysztof R

Ta firma to jedne wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam i nie radzę wchodzić w jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Klient z Gdańska
@Krzysztof R

podpinam się pod tą opinią! Brak efektów co przekłada się na zerowe przychody co zmusiło nam do zlecenia audytu, który nas poraził. Wniosek był jeden - niewykorzystany potencjał. Właśnie rezygnujemy z ich usług! Szkoda było przede wszystkim naszego czasu, który straciliśmy. W dobie zakupów przez Internet konkurencja nas mocno prześcignęła! i teraz trudno będzie to nadrobić :( Obsługa fatalna, kontakt mocno utrudniony, praktycznie tylko mailowy, brak jednego opiekuna, co powoduje, ze kilka razy przekazuje się te same informacje i wydłuża się proces decyzyjności i wdrażania zmian. Nie polecamy!

Nie pracuj tam

Ocena powyżej 2 to za wysoka opinia dla tej firmy. Omijaj szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)Ci co zostali na tonącym statku to fałszywi, cyniczni, interesowni ludzie. Chyba ze jesteś takim człowiekiem... To biegnij sie zatrudnic

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 15 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.