Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Premie

Czy w Grupie TENSE są premie świąteczne?

Fajnie jest
@Premie

Nie. Niestety firma nie dała rady w tym roku nic zorganizować dla garstki pracowników, która została na placu boju. To pewnie dlatego, że wygrywamy tyle nagród i realizujemy wszystkie cele firmowe i nikt nie ma czasu na takie kwestie jak zadbanie o pracownika :)

Smutny przed świętami
@Fajnie jest

Potwierdzam ten smutny, a zarazem żenujący fakt :(

słoneczko
@Premie

Odkąd słoneczko zarządza finansami tense okazało się że da się zabrać pracownikowi jeszcze więcej niż do tej pory zabierał prezes.

@Premie

Ostatnie premie świąteczne były w 2018 roku.

Rozczarowany klient

Zgadza się. U nas był podobny problem, Nie polecam Grupy Tense. Szkoda nerwów i kasy. Omijać szerokim łukiem.

Czy firma Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jedyne na co możesz liczyć w kwestii szkoleń to nauka obsługi już używanych narzędzi po raz kolejny. Firma udaje stawianie na rozwój a tak naprawdę zatrzymała się w miejscu już kilka lat temu. Tylko szkolenia wewnętrzne, w momencie chęci na szkolenie zewnętrzne firma załatwi Ci wewnętrzne szkolenie bardzo niskiej jakości czego innego uzasadniając, że to jest ważniejsze i przyda się powtórka.

Go Work jest teraz nakierowany tylko i włącznie na zysk

@Gość

Uwaga przestrzegam przed firmą TENSE proszę czytać opinie google przed skorzystaniem z usługi tym bardziej przed podpisaniem umowy. Info do administratora GoWork.pl zapewne będą chcieli sobie usunąć moją opinie bo poprzednią też usunęli dlatego proszę admina aby ją przywrócił. (usunięte przez administratora)

Specjalista Seo

Polecił mnie kolega, który tam pracuje. Trochę trwało zaproszenie mnie na rozmowę chociaż była zdalna. Szkoda, że dopiero po rozmowie kolega opowiedział mi to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozmowę, było OK. Prosty test (taki dla początkujących), rozmowa przyjemna. Dlaczego nie przyjąłem oferty? Startując niby do Grupy Tense startujecie w rzeczywistości do Sunrise System. Podobno nie ma dnia, aby jakaś osoba nie rzucała papierami, odchodzą wszyscy, którzy długo w niej pracowali, bo całość przejmuje Sunrise System. Powinni o tym informować na rozmowie a tego nie robią.

pytania bez szału o wszystko, testu chyba nie zmieniali od dawna, bo kolega miał ten sam :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Michael Scofield

Grupa Tense istne (usunięte przez administratora), cieszę się że udało mi się z niego uciec. Obiektywnie patrząc jedyna rzecz, na poziomie to pracownicy - chociż niedługo to się zmieni i specjalistów trzeba będzie zastąpić ludźmi z poza branży (może teraz ktoś z Bociana przejdzie?) Z perspektywy szarego pracownika - brak specjalistycznych narzędzi (pakiet libre office witam), integracje firmowe to coś co nie istnieje, zadowolenie i jakość z wykonywanej pracy? No chyba nie tu. Co do samej usługi, komentować nie będę - dużo mówią komentarze na GMFie i goworku (co też musi się wydarzyć, żeby klienci byli tak rozgoryczeni i dawali opinie na portalu dla potencjalnych zainteresowanych pracą...) Aaa ci zainteresowani jak już się pojawią to zderzą się z menago działu HR, no wybitna jednostka. Dla GTP najważniejsze są trzy rzeczy - hajs, hajs i hajs, ale tylko dla nich, podzielić się z pracownikami nie chcą. Dodam jeszcze małego plusa, ogrom pracy, to zderzenie z rzeczywistością i wieloma projektami, dzięki czemu jak ktoś jest ogarnięty to zdobędzie cenne doświadczenie. Ale najprawdopodobniej kosztem swojego życia, stresem i wizytami u psychologa. Sami oceńcie czy warto.

@Michael Scofield

Panie administratorze na wstępie proszę o wyrozumiałość i publikację tej opini aby przestrzec niewinnych ludzi przed tą firmą !!! Panie administratorze jeszcze raz BARDZO PROSZĘ o publikację tej opini !!! Uwaga przestrzegam przed firmą TENSE proszę czytać opinie google przed skorzystaniem z usługi tym bardziej przed podpisaniem umowy. Info do administratora GoWork.pl zapewne będą chcieli sobie usunąć moją opinie bo poprzednią też usunęli dlatego proszę admina aby ją przywrócił. S(usunięte przez administratora)

Daniel Spólnicki
@Grażyna

Umowę na pozycjonowanie stron przez TENSE przejęliśmy wraz z przekształceniem w spółkę. NIE POLECAM usług firmy GRUPA TENSE Poznań. Słaba skuteczność działań, kontakt średni, brak reakcji i zaangażowania. SZCZEGÓLNIE PRZESTRZEGAM przed UMOWAMI DŁUGOTERMINOWYMI (rozwiązanie równoznaczne z opłaceniem praktycznie kwoty za pozostały do końca umowy okres). (usunięte przez administratora)

Klientka Tense

Poproszona o opinię podczas NPS prowadzonego przez dział satyfakcji klientów mogę wystawić Wam mocne 4+/5. Wyniki mojej strony znacznie się poprawiły po przejściu od innej agencji. Kontakt z doradcą handlowym oraz opiekunem SEO regularny i merytoryczny. Jeżeli miałabym coś zasugerować to poprawę administracyjno-formalną. Mamy 2021 a muszę drukować umowę i wysyłać skan. Są rozwiązania typu Autenti czy podpis kwalifikowany - skoro i tak podpisujecie umowę na odległość a nie na żywo przy kliencie to jaką robi to różnicę ;) Pozdrawiam Anna Pracownia Architektoniczna

@Klientka Tense

Jaki dział satysfakcji klientów? Przecież w tense niemal nie ma już działu obsługi klienta. Na jedną osobę przypada 300/400 klientów. Jak można mówić tu o jakości obsługi a co dopiero o jakiejkolwiek satysfakcji klientów.

Dokładnie, nie widzą tego jak świetna jest to firma. Według mnie każdy pracownik może znaleźć tu ciekawą pracę przy angażujących projektach, a z czasem piąć się w górę w strukturze firmy. Każdy pracownik może realnie wpływać na decyzje i zmiany firmy. Każdy pracownik jest wysłuchany jeśli tylko chce się odezwać. Większość wypowiedzeń pracowników to ludzie siedzący cicho, narzekają sobie na firmę, a nic nie mówią co chcieliby w niej zmienić. Ze swojej strony polecam serdecznie tą firmę.

XoTToX

Nie dosc ze na Google Moja Firma, 90% komentarzy to fejki poisane przez pracownikow GT , to tutaj taka sama historia, co za obrzydlistwo!

P.

Doszły mnie słuchy, że nieźle się tu komuś ulało, to może jako ex pracownik też się wypowiem. To co było na plus to przede wszystkim ludzie, którzy te firmę tworzyli i atmosfera była rzeczywiście rodzinna ((usunięte przez administratora)

@P.

A reszta wypowiedzi gdzie?

Skryba
@P.

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem.

YaYa SaMuRaYa
@Gość

Kto to w ogóle robi takie wycinki???? Po co tu w ogóle co koliwek pisać jak jest (usunięte przez administratora)

P.
@Gość

Reszta wypowiedzi mówiła o tym, że firma jest rodzinna, bo stanowiska są obsadzone rodziną i przyjaciółmi i że jest to dobre miejsce na start, ale nie jak się ma rodzinę na utrzymaniu i kredyt, bo zarobki to kpina(usunięte przez administratora)i puste obietnice są zarówno w POK, handlu i SEO.

TENSE wycina słowa jak PiS
@Gość

Ile można wycinać tych komentarzy? DZIAŁ PR w TENSE niech ludzie usłyszą prawdę i przyjmijcie to do wiadomości, że czara goryczy się już przelała

drug
@TENSE wycina słowa jak PiS

Jedna firma stara się poprawić PR poprzez rozwój, budowanie jakości pracy, troskę o pracowników czy ciężką, rzetelną pracę - drudzy po prostu kasuja komentarze.

Niestety muszę negatywnie ocenić rekrutację w grupie Tense. Wymagania skierowane wobec kandydatów nijak mają się do późniejszego traktowania klienta z tego co widzę po wypowiedziach na forach i grupach. Bardzo ciężki wywiad, do tego test z ograniczeniem czasu. Bardzo wyniosła komunikacja wobec kandydata, sztywne korpo. Nawet nie wiem jakie stawki mogliby zaoferować, bo nie przeszedłem dalej.

Geek

Dobra… jak to jest z tymi stawkami? Ile może dostać osoba jako specjalista z 2-3 letnim doświadczeniem w dziale marketingu?

Ciekawa

Czy sytuacja w firmie poprawiła się ?

mw
@Ciekawa

nie

zastanawiam się

Cześć! Na jakie zarobki może liczyć osoba z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta w dziale handlowym? Szukam miejsca dla siebie, ale jak tylko pomyślę o stawkach jakie proponują firmy to aż ręce opadają. A jak to jest w Grupie Tense? Z góry dzięki! :)

Handlowiec
@zastanawiam się

Zarobki są poniżej stawek rynkowych :)

Ona

Czy to prawda że Grupa Tense zmienia nazwę na Tense Systems ?

HG
@Ona

Nie, a powinno. Po długim czasie bezskutecznej walki ze słoneczną firmą z Poznania przeszedłem do TENSE. Niestety… Przekonał mnie handlowiec, że jakość usług i skuteczność, a jedyne co dostałem to jeszcze gorszą obsługę i jeszcze mniej pracy. Nikt nie kontaktuje się, na pytania co się działo zbywają, przerzucają odpowiedź po innych działach, a w momencie wypowiedzenia grożą karą, odpięciem linków i spadkiem pozycji. Szkoda, że przez rok nie udało im się wypracować niczego. Żenujący poziom obsługi i zerowy poziom pracy.

Niezadowolony
@HG

Takiej firmy jeszcze nie spotkałem. Nie potrafię określić tego jak niskiej jakości usługi pełni ta firma, jeśli wykonuje cokolwiek oprócz obietnic, a pod koniec umowy tłumaczenie, że mają prawo usunąć większość swojej pracy, bo tak. Dramat, nie polecam.

Agata z Katowic
@Niezadowolony

Dokładnie. Ta firma jest jak mina lądowa ukryta pod piachem. Dodaj opinie w GMF, bo tutaj często kasują takie komentarze.

Redford

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów Grupy Tense!!! Skrajnie niekompetentny personel: - handlowiec nie znający zapisów umowy (po ich wskazaniu objaśniający je w sposób nierzetelny) a po podpisaniu (już inne osoby) mówią coś zupełnie innego oczywiście na niekorzyść klienta - zaproponowane treści strony przygotowywane tygodniami a na końcu otrzymujemy treść kompletnie odbiegającą od naszego profilu działalności za to bardzo zbliżoną to treści firmy o podobnej nazwie (nie ważne że z zupełnie innej branży) - co jednoznacznie wskazuje na kopiowanie i mogło narazić klienta o oskarżenie o plagiat - po ponad pół roku rzekomej pracy Tense brak jakichkolwiek efektów optymalizacji (poza przesyłanym raz na miesiąc plikiem pdf z listą trudnych do zweryfikowania rzekomych działań). Nasza branża jest dosyć niszowa więc rzeczywiście wykonana optymalizacja przyniosłaby efekty bardzo szybko (tak było u zaprzyjaźnionych firm z branży ale one nie korzystały z usług Tense) - zmieniający się jak w kalejdoskopie opiekunowie w sposób systematyczny nie wywiązujący się poczynionych ustaleń Podsumowując: - STRATA CZASU, - STRATA PIENIĘDZY - MNÓSTWO NERWÓW OMIJAJCIE TENSE SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Redford

To samo co ty tutaj napisałeś to ja bardzo podobnie rok temu pisałem ale szybko mój post skasowali. Ciekawe ile im zajmie aby twój skasować. Dodaj opinie na Google Moja Firma, to tam tak latwo nie skasuja. Nie dodałeś że nie da sie wczesniej rozwiazac umowy bo trzeba placic kary.(usunięte przez administratora)

Redford
@Tomek

@Tomek Tak rzeczywiście jest też i to. Lista "uwag" jest dużo dłuższa ale biorąc pod uwagę jakość/poziom tej firmy to chyba nie ma sensu poświęcać więcej czasu mojego i czytających. Po prostu: OMIJAJCIE tense SZEROKIM ŁUKIEM Dzięki też za info o umieszczeniu opinii na gogle-ach. Zrobię to. Co do linków to nie wiem czy w rzeczywistości one są/były a jeżeli są/były to chyba na tyle trywialne że google je „niezwłocznie ignoruje”. W moim przypadku zerowe efekty optymalizacji przez tense co w połączeniu ze straconym czasem i poniesionymi kosztami daje bilans BARDZO UJEMNY !!!!!!!

ON
@Redford

Troszeczkę tutaj nie macie racji Panowie. Ja wiem, że super się krytykuje bo wtedy z krzyża schodzi, ale to nie do końca tak prawda wygląda. Linki dzielą się m.in. na publiczne, prywatne (zapleczowe) i inne. Publiczne nigdy nie są odpinane. Agencje tego nie praktykują. Prywatne mogą jednak wcale nie muszą być odpięte. Jeżeli współpracujesz z firmą to linkują do swoich silnych zaplecz, a kiedy Kończy się współpraca, to mogą to zrobić, ponieważ przestajesz za to płacić...To chyba oczywiste. Możecie się jednak dogadać i nie zostaną odpięte. Proponuję porozmawiać z osobami zainteresowanymi, a nie mazgaić się tutaj, bo to waszego nieuzasadnionego problemu nie załatwi, a jedynie (na własne życzenie) będziecie widzieć problem przez brak umiejętności załatwienia swojej własnej sprawy.

Daria

Prawda jest taka, że pozycjonowanie to nic innego jak marketingowy slogan ukuty, aby doić ludzi. Wejścia na stronę i widoczność w wyszukiwarkach w żadnym stopniu nie przekłada się na zwiększone przychody. To wymyk marketingowy, mający na celu przyciągnięcie wszystkich Mietków i wszystkie Grażynki ze swoimi mikro biznesami i sklepami internetowymi. (usunięte przez administratora)

XoXo

Dokładnie, usuwanie linków to jest działanie na szkodę firmy która zapłaciła kasę za te linki i algorytm google bardzo źle to odbiera jak w 1 dzień nagle znika kilkaset linków. TO JEST SKANDAL!

Pomponik

Poproszę o taką listę :)

XD
@Daria

Te 7-10k to chyba nie w tense, co do reszty wszystko prawda

@Pomponik

Podaj maila

Już

Już dali ogłoszenia by zastąpić was wszystkich studentami. Skończy się płacz :)

Fakt..
@Już

... ale chyba jeszcze nie zdają sobie sprawy, że dzisiaj studenci też nie będą chcieli robić za 2,5 k :D

Kazimierz
@Fakt..

Możesz napisać na serio jakie są zarobki w Grupie Tense? Jaka jest podstawa wynagrodzenia i ile można dorobić z premii? Fajnie jeśli napiszesz też co sądzisz o atmosferze w tej pracy, z chęcią usłyszę co masz do powiedzenia. :)

Handlowiec

Pracuję od jakiegoś czasu w dziale handlowym i trochę tu ludzie przesadzają z hejtem. Roboty jest dużo to fakt (za dużo administracyjnych) ale ciężka praca jest doceniana (zarówno finansowo bo da się dobrze zarobić jak i poprzez docenienie przez przełożonego). I tak kończąc sobie myślę ... jakby mi się w pracy nie podobało to bym ją raczej zmienił i temat mam zamknięty. Więc jak Wam się nie podoba przełożony, szef, dział X, dział Y to czemu zwyczajnie nie zmienicie pracodawcy? :)

AK
@Handlowiec

W pewnym dziale jako premię otrzymaliśmy możliwość poklepania się po plecach. Tyle wygrać.

Jeśli
@Handlowiec

Jeśli opis rzeczywistych wydarzeń sprowadza się do nazwania go przez ciebie hejtem to lepiej było sobie ten komentarz darować :) Opinie pozytywne też tu się pojawiały ale wówczas komentarz był pocięty i zostawało "usunięte przez administratora" + pozytywy bo propaganda nic obiektywnego nie przepuszczała :) Albo pozytywy albo wcale :) A co do odejścia z pracy, która się nie podoba... Chyba coś cię ominęło ale ostatnie pół roku to są same masowe odejścia i zmiana pracodawcy... Tylko to nie sprawia że ten były pracodawca nagle staje się święty...

obecny pracownik

Na własne oczy widziałem jak Grupa Tense gotuje herabatę w wodzie po pierogach. Wigilia 2020

Rozczarowany/na - wybierz

Jako były pracownik lub pracownica mogę podzielić się kilkoma uwagami na temat firmy. - firma zmieniła się na gorsze pod wieloma względami po kupnie przez Bauer (mówiono, że zachowamy swoją tożsamość xD), ale kilka rzeczy zmieniło się także na plus - od dawna widać brak szacunku do pracownika, popełnisz błąd i łatka przypięta na zawsze - brak szacunku do osób, które odchodzą i chcą żyć swoim życiem, obgadywanie ich i mówienie, że i tak by ich zwolnili jest słabe, takie gadanie wychodzi z firmy, a managerowie zachowują się tak bez względu na dział - rozmowy o podwyżkę to jeden wielki żart, przed Bauerem jeszcze się dało dogadać, ale po kupnie już tak średnio - ludzie rzucają wypowiedzenia głównie przez Bauera, ale też ze względu na kadrę zarządzającą (patrz case POK, SEO,) - Prezes jest oderwany od rzeczywistości, ale co się dziwić skoro sprzedał firmę i jego głównym zmartwieniem było kupno nowego auta - w firmie została garstka dobrze przygotowanych do swojej pracy ludzi, reszta jeszcze nie wie, że wdepnęła w niezłe (usunięte przez administratora) - wynagrodzenia nie są waloryzowane, można odnieść wrażenie, że są celowo zaniżane - kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola, są osoby, które na tym punkcie mają obsesję i nie odpuszczą (znam z autopsji) - spotkania o niczym, ludzie odpowiedzialni za działy potrafią zrobić spotkanie, które do niczego nie prowadzi, ale na papierze wygląda ładnie, że omówiliśmy, zaplanowaliśmy, a na końcu i tak kicha - awanse możliwe tylko jeśli jest się wiernym sługą (przynajmniej Handel i SEO) - w innych działach to widzą - brak własnego zdania jest cenną cechą, dopóki mówisz i robisz tak, jak chce tego manager to jest git - HR, tylko dziewczyny są tam spoko, Manager to jedna wielka pomyłka, ale nie do ruszenia - biuro jest OK, ale o czystość dbają głównie ludzie, a i tak zawsze źle - laptopy firmowe - xD - pakiet Office - xDD - integracje - brak - elastyczny czas pracy - xDDD - chillout niewskazany, masz pracować, a nie marnować czas na przerwy Firma straciła na własne życzenie bardzo wielu dobrych pracowników w różnych działach. Kiedyś firma warta polecenia i uwagi, dzisiaj niestety cień samej siebie. W niedalekiej przyszłości wegetacja albo wchłonięcie przez Sunrise. Trzeciej drogi nie ma. Nowym osobom stanowczo odradzam. A obecnym pracownikom polecam odświeżyć CV.

WakeTheDuckUp
@Rozczarowany/na - wybierz

Czytając Twoją opinię zachęciłeś mnie do potwierdzenia - bo dokładnie takie same odczucia mam ze swojej kilkuletniej pracy w Tense ale też z doświadczeń ludzi z którymi nadal mam tam kontakt. - Firma jest nastawiona wyłącznie na zysk - co jest oczywiście celem każdej firmy i nie jest samo w sobie złe, ale można to osiągnąć na dwa sposoby: Maksymalizować liczbę tanich i średnich umów i pozorować na nich działania (bo i tak jest za mało ludzi żeby każdy taki projekt poprowadzić i włożyć w niego serducho) albo skupić się na jakości, dobrze się wycenić i zabiegać o klienta swoim profesjonalizmem wykonując dobrą robotę. Zgadnijcie którą drogę obrała firma? - Jako, że ludzi nie przybywa to trzeba ich zastępować juniorami i stażystami, których doświadczenie jest ograniczone ale ze względu na duża liczbę umów nie ma czasu na takie głupoty jak samorozwój. - Kontrola pracownika i sztuczne ograniczanie relacji międzyludzkich w biurze. Mowie tu głównie o czepianie się zbyt długich czasów spędzonych na komunikatorach wewnętrznych (gdzie komunikacja między działami i poszczególnymi specjalistami czasami trwała więcej niż te paręnaście minut) - Spotkania o niczym o których wspominałeś to pół biedy. Najlepsze były spotkanie "o czymś" podczas których kierowniczka potrafiła przytakiwać, obiecywać rozwiązania a poźniej całkowicie ignorować problem problem i nigdy do niego nie wracać. - Chillout - Mogłeś wychodzić nawet 10x na papierosa i nikomu nawet powieka nie drgneła (zwłaszcza jak wychodziles na tego papierosa z Managerką/Kierowniczka/Przełożonym) - ale spędzenie 15 min swojej przerwy w kuchni przy jakiejs prostej planszówce było juz krytykowane bo "obniża morale pozostałych pracowników). Takich absurdów było sporo - złe zarządzanie przez osoby które z IT/SEO miały niewiele wspólnego (ciekawe w jaki sposób takie osoby oceniały skomplikowanie i czas potrzebny na wykonanie jakiegoś zadania :) ). Wynagrodzenia - swego czasu lepsze od SS ale w pewnym momencie się zatrzymały a rynek dookoła zaczął doceniać specjalistów - wiadomo jak sie to skończyło :).

Dramat

Oho, kolejny level postąpienia gimnazjalisty wydaniu Tense - poniżej wszelkiej krytyki. Z imienia i nazwiska demaskujcie byłych pracowników, którzy odważyli się napisać prawdę o firmie. Co to zmienia czy napisała to Asia, Basia czy Kasia? Dramat.

Mpluto
@Dramat

Ktoś gimnazjum nie skończył, chyba.. Język polski do poprawy!

Miodek

A dlaczego miałby być ?

Czy

Czy to prawda, że blisko połowa pracowników ma już przygotowane wypowiedzenia?

Czym
@Czy

Ta połowa która została po ostatniej fali odejść nie ma absolutnie żadnego przywiązania do firmy. Kasa słaba, podwyżek brak, (usunięte przez administratora) Można wyliczać i wyliczać. To szansa dla innych firm które doceniają specjalistów. Przechwytujcie póki jeszcze ktoś został.

Mike
@Czy

Podobno poznańskie firmy robią już zwalę z tych wycinek komentarzy. HR ma pewnie ciężkie chwile

M.B.
@Mike

Właśnie wycięli kolejnych 5 merytorycznych opinii. Dlaczego Gowork na to pozwala.

Sylwia
@Czym

Ile zatem wynosi wynagrodzenie w Grupie Tense? Podwyżek nie ma wcale czy ciężko jest sobie je wypracować? Są może jakieś określone zasady ich przyznawania?

Pracownik ze stażem 5 mc
@Sylwia

Na start możesz liczyć jako junior (specjalista) na 6000 - 8000 netto, ja po okresie probnym dostałem 9500 zł w dziale obsługi klienta

@Pracownik ze stażem 5 mc

Niestety nie zgodzę się, sprawdź proszę, czy piszesz na profilu dobrej firmy ;) W tej firmie nie uświadczysz takich zarobków chyba, że wejdziesz wysoko w jej hierarchii, to może, podkreślam, może Ci się uda w co również wątpię. Premie jako takie nie istnieją, podwyżki są znikome raz na rok.

Kiedyś życzliwy
@Pracownik ze stażem 5 mc

Widać, że pomyliłeś waluty, chodziło o ruble tak?

Bogactwo
@Pracownik ze stażem 5 mc

6000-8000 zł?! W Tense?! To chyba jak się liczy łącznie na kwartał.

Spinka
@Pracownik ze stażem 5 mc

Na obsłudze klienta 9500.... Niech Ci pępek zapleśnieje za szerzenie takich klamstw ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 15 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.