Robdrew Sp. z o.o.

Opinie o Robdrew Sp. z o.o.

Aneta i Rafał

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą i bedziemy polecać. Widać u Państwa doswiadczenie i opiekę nad klientem do samego końca. Schody dywanowe są pięknie wykonane, kuchnia śliczna . Dziękujęmy Aneta i Rafał Polecamy!!

jadwiga

Pieknie wykonana kuchnia oraz drzwi. Polecam te firmę. Bardzo dobry kontakt z obslugą i wszystko rzetelnie dopilnowane do konca.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na nowe wieści odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Robdrew Sp. z o.o. w mieście Swarzędz, każda opinia ma znaczenie!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Robdrew Sp. z o.o. - Swarzędz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robdrew Sp. z o.o.