Opinie o Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log?

Agnieszka Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda obecnie praca w tej firmie? Czy można negocjować godziny pracy? Zależy mi na tym aby były one plastyczne. No i wszelkie informacje będę mile widziane, szukam właśnie w transporcie.

Gość Nowy wpis
@Agnieszka

Praca wyjazdy 7.00, mniej więcej do 16.00, zaopatrzenie sklepów więc to limituje czas.

Kierowca a nie pseudo Nowy wpis

SZEF NIBY OK. ZEBY AUTA BYLY LEPSZE TROCHE. I PENSJA NIE Z KILOMETRA I 0,40. BRAKUJE TAM PRAWDZIWYCH KIEROWCOW I PRZEZ TO MA OGRANICZONE MOZLIWOSCI ROZWOJU. KTO JUZ MA E TO I TAK PRZYCZEPY NIE PODEPNIE, BO PRAWKA STARE ZA KOMUNY Z WOJSKA LUB WBITE E PO ROKU PRACY W PRZEDSIĘBIORSTWIE NA WYWROTCE JAK TO BYLO ZA KOMUNY. 90% PRACUJACYCH TAM KIEROWCOW JAZDA TYLKO PO NAUCZONYCH PUNKTACH NA PAMIEC. JAK USLYSZA CHOCIAZBY WARSZAWA, WROCLAW TO ZAPOMNIJCIE ZE POJADA. A PRAWDA TAKA PLACONE Z KILOMETRA A CI CO NIE MAJA NIC WSPOLNEGO Z NAZWA ZAWODOWY KIEROWCA DOSTAJA TRASY POJEDYNCZE Z DOBRYMI KILOMETRAMI. A INNY PODWOJNE GDZIE NA KAZDEJ TRASIE 2 DO 3 ROZLADUNKOW. GDZIE TU UCZCIWOSC. CHYBA NALEZY JAK JUZ LAMIEMY PRAWO PLACAC Z KILOMETRA DOLOZYC TYM CO ROBIA KAWAL ROBOTY. BYLO KILKU FAJ UCH KIEROWCÓW TO POSZLI Z TEJ FIRMY. A PAN DARIUSZ W PORZADKU FACET TYLKO ZEBY TROCHE ZMIENIL FORME DOCENIANIA I SZANOWAL TYCH PRAWDZIWYCH KIEROWCOW I BYLBY ROZWOJ I WSZYSTKO OK

Bożena

Może znajdą się jakieś osoby, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z pracy w firmie Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log? Jaka panuje atmosfera? Obecnie w internecie nie ma żadnych ofert pracy, jednak czy jest możliwość aplikowania do tej firmy kontaktując się bezpośrednio z pracodawcą np. poprzez e-mail?

Firma Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zdziwiony

Wylyngaaaa?! Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział! Zdziwiony jestem, że jest tak mało opinii negatywnych, bo o właścicielu nie udało się usłyszeć dobrego słowa. Dobre słowa można usłyszeć za to, od Darka na temat jego pojazdów. Sporo słów, zero czynów. Przeskoki z zepsutego na zreanimowanego mobila. Wiek pojazdów 15+ w ogólnej dewastacji. Działają silnik, światła i hamulce, ale nierówno. Co przy przebiegach ok 500km dziennie zapewnia wiele przygód. Emocje większe niż na gokartach w Sosnowcu. Płacił bardzo kiepsko, ale w miarę terminowo. Zmarnowany czas, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Warte odnotowania, że łagodnie mówiąc często "mija się z prawdą". :)

Jaka atmosfera jest między działami w Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log?

Uu

(usunięte przez administratora) dziad trans. Sprzęt sprzed wojny siano żeby coś zarobić od rana do wieczora trzeba..

Natalia
@Uu

Kawałek Twojej wypowiedzi został usunięty przez administratora - zapewne jakoś naruszał regulamin serwisu. Wspomniałeś coś o starym sprzęcie w Speedy Trans-Log. A czy rozmawialiście o jego wymianie bezpośrednio z samym Dyrektorem firmy? Jestem ciekawa, co on na to.

Konrad

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy firma normalnie funkcjonuje?

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma a prace zawsze można zmienić!

Jacek

Omijac szerokim łukiem ...

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko piszecie?

Nie polecam .... jezdziłem w tej firmie dosłownie "chwile" właściciel to typowy "nowobogacki" człowiek jesli mozna to tak nazwać ;-)

MmM

Pracowałem krótko , ale nie moge pozostawic dobrej opini ...niestety

Kierowca

Podzielam opinie Marcin949x Nie polecam !

ARTUR

wszystko spoko, jeździłem 3 lata i było ok, a odeszedłem bo wyjechałem z kraju - inaczej dalej bym tam kulał kilometry. POLECAM

xdriver

Generalnie pracodawca w miare ok , płaci na czas , tabor może i nie pierwszej młodości ale w miare sprawny ... oceniam na 4+

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log - Poznań

• Jak się pracuje w Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log?

Dariusz Wylegała Speedy Trans-Log
  • Os. Stare Żegrze 148/1