Pigeon Szymon Kubacki

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pigeon Szymon Kubacki

Czym w Pigeon Szymon Kubacki zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

DRIVER Nowy wpis

Firma wydaje się na pierwszy rzut oka okej, ale nie ma co liczyć na podwyżkę czy inne dodatki, zjazdy i wyjazdy wyglądają tak że zawzyczaj w piątek średnio o 18 godzinie jesteś na bazie i w niedziele o 12 lub o 15 wyjeżdzasz a i dwa razy w miesiącu musisz przyjechać w sobotę na magazyn aby podładować auta , czyli na dobra sprawę jesteś jeden dzień w domu, praca hmmm, nie jest łatwa, nie jest adekwatna do zarobków jakie tam będziesz zarabiać, auta nowe zadbane na bieżąco serwisowane, wypłata zawsze na czas tego 10, ale ładna miska jeść nie daje…, moje zdanie jest takie niech każdy pójdzie i zobaczy może akurat mu będzie pasować taka praca kto co lubi. Pozdrawiam

Nowy wpis

@DRIVER

Dziękujemy za opinie, kwestia „musu” bycia w sb w pracy nie jest dokonca adekwatna z prawda. Wolne pole wyboru, jezeli chodzi o podwyżke lub dodatki owszem są przewidziane i dodawane ale na zasadzie coś za cos, Pan najwyrażniej nie dawał nic od siebie wiec tym zostalo to spowodowane.

Ryszard

Czy ktoś z was ma informacje czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników i na jakie zarobki można liczyć?

Nowy wpis

@Ryszard

prosze o kontakt 509 36 890 4

Xxx

polecam ta firmę. Szef jak szef ale ma głowę na karku. Wymaga bo jego rola. A te wszystkie zjeby co tu pisza ze szymon taki czy taki niech mu to powiedzą w oczy.

Mat

Pracowałem w tej firmie i czytając te komentarze zastanawiam się po co ktos tu Szymona oczernia. Z racji na moją sytuację rodzinna musialem odejść. Zacznę od początku. Właściciel sam jeździł, wie co z czym i jak. Wyjazdy w niedziele powroty w czwartek paitek jak było ustalone na początku. Dziennie różne km sie robi nieraz 300 nie raz 700. Nie ma jazdy na zapalkach itd. Auta zadbane, kasa każdego miesiąca 10 w całości na konto. Szef wymagający jak każdy szef nie ma się co dziwić. Ewentualne potrącenia z wypłaty tylko jak cos rozwalisz w aucie - niestety nie będzie płacisz właściciel z własnej kieszeni. Szef naprawre w porządku pogadać sie z nim idzie w każdej kwesti. Ci co się tu bulwesuja niech pierw napisza czemu tu już nie pracuja. Polecam każdemu ta firmę.

Brałeś udział w rekrutacji do Pigeon Szymon Kubacki. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Polecam firmę, wszystko tak jak ustalone na początku.. Wypłaty na czas, wszystko wyjaśniane na bieżąco.. Polecam

Firma wystawiła mnie, umówiłem się na wyjazd, spakowany gotowy wstawiłem się do firmy o umówione godzinie a Pan Szymon nie odbierał telefonów i nawet nie miał odwagi powiedzieć że ktoś inny pojechał. Wstyd i żenada

Szef
@pracownik

Z nikim się na wyjazd nie umawailem. Nie został pan przyjęty bo najwyrazniej nie spełniał pan.naszych warunkow współpracy- przypomnę osób którzy naduzywaja alkoholu I pija go w.czasie pracy lub też zaczynają środków odurzających na wstępie dziękujemy za współprace

J.b

Widze że szukaja pracownika bo powieszkają flote. Firma ogolnie spoko, pracowalem tam ale z racji na rodzine musialem podziekowac za współprace, szczerze powiem ze firma i własciciele spoko. kasa i cala reszta tez! polecam!

driver

pracuje tu i jest ok :) szef wymagajacy ale jak to szef wymagać musi.. płaca jak na jazdę tygodniową ok. śmiało polecam

Szogun

Jest git. Wszystko tak jak ustalone na początku. Polecam ????

pracowałem i wszystko ok wbrew tego co napisali byli pracownicy. Szefostwo ok, wypłata ok, zjazdy co weekend. wszystkim polecam

na szczęście były pracownik

zgadzam się całkowicie szef to porażka warunki pracy poniżej krytyki a pieniądze...żal. tak jak te zjazdy w piątek do poludnia może wsadzić między bajki. nie polecam to mało powiedziane,ta firma to porażka

boss
@na szczęście były pracownik

Panie "na szczęście były pracownik" wynagrodzenie adekwatne do jakości pracy przez Pana wykonywanej tak to niestety bywa. porzucenie pracy z dnia na dzień - to jest dopiero porażka.

Nie polecam wspólpracy z ową firmą dużo obiecują a mało robią, pieniądze nieadekwatne do pracy a ponadto oczerniają swoich pracowników bezpodstawnie

boss
@pracownik

Panie N. kradłeś paliwo, uszkodziles auto i to nie raz, uciekalęs z miesca zdarzenia ( pismo w sądzie) do tego porzuciłeś prace z dnia na dzień. do tego mnie mnie jeszcze oczerniasz!

Zostaw merytoryczną opinię o Pigeon Szymon Kubacki - Luboń

• Jak się pracuje w Pigeon Szymon Kubacki?

Zobacz opinie na temat firmy Pigeon Szymon Kubacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pigeon Szymon Kubacki