Opinie o Meble Akord (Hanna Skowrońska-Michalak Akord Ii) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanna Skowrońska-Michalak Akord II. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hanna Skowrońska-Michalak Akord II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanna Skowrońska-Michalak Akord II w Poznań

Marek
Inne

Po latach udało mi się prawomocnie uzyskać zwrot zapłaconej ceny za niedostarczone lub wadliwe meble. Firemki STANOWCZO NIE POLECAM!!!!! No chyba że lubicie Państwo sądzić się o swoje pieniądze.

Marek
Inne
 Pytanie
@Tomasz

Umysł Sądu też jest wadliwy? Ogarnij się.

Misia Nowy wpis
Inne

Czytam te wpisy tutaj i no jestem zaniepokojona tym, co piszą klienci. Ale ja jestem ciekawa pracy jako stolarz czy wykonawca mebli, bo brat szuka nowego zajęcia w okolicy. Wiecie, czy zatrudniają tu stolarzy z doświadczeniem, a jak tak, to czy jest opcja na pensję 6500 zł netto? W internecie nie ma ofert pracy dlatego tutaj pytam.

Marek
Inne

Po latach udało mi się prawomocnie uzyskać zwrot zapłaconej ceny za niedostarczone lub wadliwe meble. Firemki STANOWCZO NIE POLECAM!!!!! No chyba że lubicie Państwo sądzić się o swoje pieniądze.

Janusz
Inne
@Marek

To jak długo się ciągnęła sprawa, dlaczego aż tyle to trwało? Chodziło o duże kwoty? Masz informacje czy już teraz nie ma tego typu sytuacji?

Aga
Inne
@Janusz

Ludzie są "w plecy" zazwyczaj od kilku do kilkunastu tysięcy. Nasza sprawa ma już ponad rok od niewywiązania się a siedem miesięcy od decyzji sądu.

Tomasz
Inne
 Pytanie
@Marek

Może Pana umysł jest wadliwy ? Ja jestem zadowolony z mebli i nie mam żadnych zastrzeżeń. Irytujące są takie komentarze

Łukasz
Inne
@Tomasz

A gdzie je Pan zamówił, ja nie widzę, by firma miała stronę internetową? W KRS zaś napisano, że firma zarejestrowana od 2004 r. i działa w produkcji mebli, tak jak i tu jest pisane na forum. Chciałem sprawdzić, czy znalazłaby się tu robota dla stolarza i na jakich warunkach finansowych i dotyczących umowy? Może zna Pan firmę na tyle dobrze, jako stały klient, że orientuje się w tym temacie, lub ktoś z pracowników mi odpisze?

Marek Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Tomasz

Umysł Sądu też jest wadliwy? Ogarnij się.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Hanna Skowrońska-Michalak Akord II udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zainteresowana Nowy wpis
Inne

Może firma miała jakieś chwilowe kłopoty z produkcją, że meble nie dotarły do wszystkich klientow. Obecnie jak z sytuacją finansową zakładu? Zatrudnieni pracownicy mogą liczyć na terminowe wynagrodzenia? Na produkcji na ile zmian pracujecie i w jakich godzinach?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Hanna Skowrońska-Michalak Akord II? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Honorata
Inne

Nie polecam! wpłata zaliczki pod koniec grudnia 2021 (2 tys.), do dziś ani zwrotu pieniędzy ani mebla (którego z resztą już nie potrzebuję). Mamy koniec marca 2023 r. Sprawa u MRZPK, który dobrze zna firmę.

Azazel
Inne

No i uciekły misie pysie z przemysłowej 25. Kantują teraz ludzi w "S3 Studio" na Dąbrowskiego. Serdecznie nie pozdrawiam ekipy (usunięte przez administratora) i do zobaczenia w innych okolicznosciach przyrody.

1
Magdalena
Inne
@Azazel

Co tak naprawdę z tej opinii miało obecnie wynikać? Pytam, bo aż sprawdziłam ich po krs i wciąż działają, więc o co chodzi? Co się z nimi dzieje na chwilę obecną?

Azazel
Pracownik
@Magdalena

Wykać miało z tej opinii to co napisałem, na Przemysłowej ich nie ma, teraz w "starej" miejscówce na Dąbrowskiego próbują szczęścia. W KRS są i muszą być i chyba nie musze tłumaczyć dlaczego ;)

1
Irena
Inne
@Azazel

Co to za różnica gdzie działają? I czemu uważasz, że niby "kantują ludzi"? Pracowników też to dotyczy wg Ciebie?

Iza
Inne

Jak wygląda tutaj szkolenie pracowników do montażu tych mebli. Jest jakieś specjalne, czy raczej wysyła się ludzi na żywioł? Skoro piszecie, że sprawny montaż to jak dobre jest tutaj szkolenie?

Aga
Inne
@Iza

Niech najlepszą oceną będą kolejne wygrane przez klientów sprawy w sądzie i lista skarg do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta.

Jola
Inne

Profesjonalna i rzetelna firma. Pan Bartek doskonały w swoim profesjonaliźmie, pomoże, wysłucha, stworzy i spełni marzenie każdej kobiety o kuchni z jej snów Panowie montażyści to fachowcy pod każdym względem, dokładni, pomocni i zawsze na czas. Meble piękne, solidne, dopracowane w każdym szczególe. Dziękuje i Polecam! ????

Krystyna
Pracownik
@Jola

HA HA HA HA - jaka laurka... Szkoda, że pięknie i różowo nie było u mnie... Nadal czekam na blaty i dokończenie tego co zaczęli i zepsuli. Pan B. faktycznie jest doskonały ale w opowiadaniu bajek.

Łucja
Inne
@Krystyna

A z czego wynika to opóźnienie, podali jakieś sensowne wytłumaczenie? I co według Ciebie wymaga poprawki, są to jakieś bardzo widoczne mankamenty?

Krystyna
Inne
@Łucja

Ta firma to jest poważny mankament. Ten kto u mnie brał wymiary to powinien z powrotem do podstawówki pójść i nauczyć się obsługi miary.

Klientka 13
Inne
@Jola

Pan Bartek to ściemniacz i kłamca, bajerant jakich mało, piasek na pustyni by sprzedał. Sklep pod kierownictwem pana Bartka nie odbiera telefonów, brak kontaktu, duże opóźnienia w dostawie zamówionego i zapłaconego towaru, i ciągłe kłamstwa pana Bartka, to w tym jest świetny

1
LOL
Inne
@Jola

ale sobie pochwałe napisaliście, normalnie aż rzygłem tęczą. XD

1
Iza
Inne
@LOL

To naprawdę tak źle o nich myślisz ze uważasz ze nikt nie może być zadowolony? Ciekawe czemu…?

Natalia Bary
Inne

Użytkuję kuchnię już ponad dwa miesiące i z czystym sumieniem polecam! Pan Bartek zaprojektował moją wymarzona kuchnię, podrzucił kilka fajnych rozwiązań i co najważniejsze nie krytykował moich pomyslów (jak zdarzyło się to w innej firmie). Montaż sprawny i dokładny oraz terminowy . Cenowo przystępnie. Jestem bardzo zadowolona :) Kuchnia jest fantastyczna. Warta zapłaconych pieniędzy. Jakość mebli nieporównywalna do żadnych innych. Profesjonalna obsługa, sprawny montaż. Pan Bartek to Mistrz świata w doradztwie i cierpliwości do wymagających klientów :) Polecam! Profesjonalizm w każdym calu.

mary
Pracownik
@Natalia Bary

Tę opinię to napisał chyba sam pan Bartek, albo ktoś z rodziny, aby podbudować fatalną opinię o firmie !!!!

1
Natalia Bary
Inne
@mary

Jestem bardzo zadowolona z pomocy i cierpliwości, którą poświęcił mi Pan Bartek. Kuchnia do dziś sprawuje się bez problemu. :)

ANIELA
Inne

OSTRZEGAM !!!!! ODRADZAM !!!! firme Sklep Meblowy Akord II Poznan ul. Przemyslowa 25' 21, pazdziernika 2021 podpisalam umowe z ta firma na wykonanie szafki kuchennej i frontu do innej szafki. Wplaciłam zaliczkę 700 zl. Koszt calkowity miał wynosic 1791 zl. Termin dostawy 60 dni + montaż który mial kosztowac 200zl. Dzis jest 25 marzec 2022 . Zamówionej szafki i frontu niedostarczono do dnia dzisiejszego !!!!!. Dodzwonić sie do sklepu nie można , a jeśli ktoś odbiera telefon to nie przedstawia sie i nie wie o co chodzi. Za wplacone 700 zł. nie dostalam żadnego paragonu. W tej sytuacji rezygnuje z z tej szafki i frontu i bede domagac zwrotu zaliczki bo sklep nie dotrzymal umowy LUDZIE uciekajcie od tego sklepu!!!! ANIELA

Zuzanna
Inne
@ANIELA

a w umowie jest możliwość zrezygnowania z ich usług czy jest jakiś zapis że zaliczka wtedy przepada albo coś o podobnym znaczeniu?

sklep meblowy
Pracownik
@ANIELA

Szafka jest gotowa od ponad 1.5 miesiąca i gotowa do dostarczenia,niestety żaden termin na montaż ani dostawę Pani nie pasuję.

Krystyna
Inne

Zanim zaczniecie rozmowę poproście o wzór umowy - wtedy zobaczycie świstek, z którego nie wynikają żadne obowiązki dla wykonawcy. Zamawiający ma wpłacić całą kwotę wraz z kosztami montażu PRZED wykonaniem usługi i nie ma żadnych sankcji za nieterminowe czy niewłaściwe wykonanie. Potem czekaj tatka latka.

Janusz
Inne
@Krystyna

O, dobrze wiedzieć! Niby zawsze trzeba czytać umowy, ale wiadomo jak to z nimi jest - mało kto to robi. Oby twoja przestroga przydała się innym! Dzięki za informację!

mary
Pracownik
@Krystyna

Ta firma to koszmar ! Masz "końskie zdrowie " i żelazne nerwy to możesz tam kupować. Jeśli nie chcesz trafić na OIOM to omijaj ul. Przemysłową 25 szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niesolidni i nieterminowi. Możesz tam dzwonić i ze 100 razy, a telefonu i tak nie odbiorą !

Dariusz
Inne

Dramat, nie polecam, po wpłaceniu pieniędzy brak kontaktu ze sklepem...sprawa już u rzecznika praw konsumenta

alf
Inne
@Dariusz

Mam taką samą sytuację . Kuchni nie skończyli cały czas ścigamy .A po wpłaceniu pieniędzy mają wszystko w (usunięte przez administratora)

Jan
Inne

Widzę, że opinie 50/50. Moje doświadczcenia nestety TRAGICZNE. Nierzetelność, niesłowność, kłamstwa dot. zlecenia, odwlekanie w czsasie, brak termonowości, to cechuje tą firemkę. Widzę, że ktoś już wpadł na pomysł ten sam co ja, mam zamiar ich zaskażyć za to co zrobili. Jeśli będzie kilka osób to spokojnie możemy złożyć pozew zbiorowy. Zawsze większe szanse na zwrot pieniędzy albo odszkodowanie zależnie co komu odwalili. Mail do mnie: sw10pl1@wp.pl jeśli ktoś chce się przyłączyć to niech pisze. Jakby co zrobię grupę na FB.

Simon
Inne
 Pytanie
@Jan

Jak można dołączyć do grupy na fb?

Simon
Inne

Nie polecam, po złożeniu zamówienia i wpłacie (która jest konieczna bardzo szybko) trudno nawiązać kontakt ze sklepem. Nie odbierają telefonów, nie odpisują, kłamią i z 6-8 tygodni (bo tak obiecują wykonanie mebli) czekam pół roku. W chwili składania zamówienia Pan Bartek bardzo miły, zapewnia że wszystko będzie ladnie i na czas, ale po dokonaniu wpłaty juz tak kolorowo Nie jest. Nie dbają w ogóle o klienta. Nie polecam

Mieczysław
Inne

Widzę mnóstwo negatywnych opinii klientów. Firmie zarzucacie brak profesjonalizmu, problem z dotrzymywaniem terminów oraz niesłowność. A jak to wygląda "od środka"? Warto tu pracować? Jak odniesiecie się do tych opinii klientów?

Kaczyński
Inne

NIE POLECAM zakupów w tej pseudo firmie meblowej u pseudo profesjonalistów. Spartaczą nawet coś czego nie da się zepsuć. Im się udało!

Caraco
Inne

Firma jest TRAGICZNA. Zamówiliśmy nowe fronty i blaty kuchenne. Ich jakość jest fatalna. Na 20 frontów 9 było nie do przyjęcia ze względu na uszkodzenia i niedoróbki.Części szyldów nie dostarczono, inne miały błędne wymiary, jeszcze następne przybyły po naszych monitach z opóźnieniem. Blat kuchenny był za wąski, pomylono się, bagatela! o jedyne 10 cm.! Kolejny blat uległ wypadkowi!, czekamy więc na następny. Montaż całości miał trwać jeden dzień, po trzech tygodniach jeszcze nie jest skończony. Przestrzegam przed współpracy z tą firmą. Nasza zapewne skończy się w sądzie.

modi19
Inne
@Caraco

Firma, którą należy od razu zgłosić do odpowiednich instytucji, umowa wątpliwa, brak informacji, nieterminowość a nawet brak realizacji, kłamstwa za kłamstwem, zwodzenie klienta, itd. Jeśli są tu jakieś pokrzywdzone osoby, które chcą wspólnie zadziałać w tej sprawie to mój kontakt: modi19@interia.pl,

1
jacek
Inne
@Caraco

na podstawie własnych doswiadczeń.potwierdzam.

@caraco
Inne
@modi19

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone jak ja moj numer535871636

Klientka
Inne

Nie polecam meble kuchenne białe połysk po 2 latach żółte paranoja..

Krystyna
Inne

Przestrzegam - termin wykonania w umowie - 6-8 tygodni, po 6 miesiącach wciąż nie widać końca. Dziwię się pracownikom - jak można pracowac w takiej postsocjalistycznej firmie.

modi19
Inne
@Krystyna

U nas podobna sytuacja tyle, że koniec już powoli widać - Sprawa u Miejskiego Rzecznika Konsumenta, konsultacja z prawnikami itp. W razie czego kontakt do mnie: modi19@interia.pl

Anna
Inne

Negatywne opinie jakie tu padły niestety muszę potwierdzić. Zdecydowanie NIE polecam tego pseudo sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanna Skowrońska-Michalak Akord II - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Hanna Skowrońska-Michalak Akord II?

  Zobacz opinie na temat firmy Hanna Skowrońska-Michalak Akord II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hanna Skowrońska-Michalak Akord II
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Przemysłowa 25
  61-579 Poznań
 • NIP: 7791587636 REGON: 630885700
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Hanna Skowrońska-Michalak Akord II
Przejdź do nowych opinii