Publicat

Poznań

Opinie o Publicat

Edyta

@ambitna i jak poszła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Udało Ci się dostać do pracy w Publicat? Chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach oraz tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę.

ambitna

W poniedziałek mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko Asystenta ds kadr i płac. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku w w/w firmie?

Edyta

@ciekawywidzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytanie. Rozumiem, że interesowało Cię podjęcie współpracy z Publicat. Czy się na to zdecydowałeś? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Co mógłbyś doradzić osobom, które obecnie stawiają sobie pytania takie jak ty kilka miesięcy temu?

ciekawy

Aktualnie poszukują regionalnych dystrybutorów - praca na własnej działalności. Ma ktoś doświadczenia jakieś?

mikołaj

nie wiem, jak szkolenia @kitek, ale można odbyć i nich staż lub bezpłatne praktyki . Poszukują studentów ostatnich lat polonistyki o specjalności wydawniczej oraz studentów podyplomowych studiów z zakresu edytorstwa.

pracuś

Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami.Pracowałem kilka lat w tej firmie.Cieszę się że ten etap mam za sobą.Kadra kierownicza typowy wytwór korporacyjny.Zero pomysłów i pełno sloganów.Podobno życzą sobie teraz współpracy na wyłączność.Porażka Kto z samej ich oferty wyżyje.Nowym pracownikom życzę powodzenia.HA

Nick

Chłód, dystans, brak zaufania, kiepskie warunki finansowe. Jest to firma, którą wspominam bardzo niemiło i czuję ulgę, że się z nią rozstałam, choć nawet rozstać się z klasą tego ta firma nie potrafi. Ja jeszcze miałam nieprzyjemność podlegać komuś,(usunięte przez administratora) Czuję ulgę, że zakończyłam swoją "przygodę" z firmą PUBLICAT.

nie polecam !!!! kasa słaba ,własna działalność ,zarobki prowizyjne ,kierownictwo karierowicze i wazeliniarstwa . Ogólnie to tego wydawnictwa klienci nie lubią i da się to odczuć w relacjach . Uwaga na jednego KARIEROWICZA MENAGERRRRA Z ŁODZI i jego \"blond \" piękność co donosi i kapuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Publicat - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publicat