Opinie o Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze w Poznań

Zawiodłam się..

Firma jest niepoważna i nieodpowiedzialna. Niestety muszę w pełni odradzić współpracę, bo tam jesteś jednie pionkiem, którego z dnia na dzień można się pozbyć. Jest wiele lepszych miejsc niż Oficyna, z lepszym zapleczem finansowym i większym pomysłem na siebie. Jedyny plus - ekipa Oficyny jest bardzo, bardzo fajna.

Czy firma Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Konrad Nowy wpis

Dostałem telefon z @Pracodawca jaka jest stała pensja? Jakie prowizje można miesięcznie wyrobić? ;) Z góry dziękuję

Jak się pracuje z ludźmi z Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze?

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze prowadzi rekrutację na stanowisko Sprzedawca. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Anka Nowy wpis

Słaba stawka tak bym powiedziałą no i ogólnie miejsce pracy tak sobie wygląda, niezbyt nowe sprzety i male pomieszeczenie dla wszystch.

Aplikowałeś do Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze na stanowisko Kucharz / Pomoc kuchenna / Sprzedawca? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

jak tak mozna, przedluzaja sobie abonament a jak sie pisze to nagle wszyscy nabieraja wody w usta i nic nie wiedza i nie mozna anulowac!!!!! stracone pieniadze

Zawiodłam się..

RR

Czy coś się zmieniło w tej firmie jeśli chodzi o prace?

Barbra

Miałam zaproszenie na rozmowę, ale nie pojechałam po przeczytaniu komentarzy. Czy coś się zmieniło na lepsze? Czy wciąż sprzedaje się te pdfy w szkołach?

@Barbra

Serio warto rezygnować z pracy po przeczytaniu paru komentarzy sfrustrowanych ex pracowników czasem?

@Marta

A przekonasz mnie, że warto?

XYZ
@Marta

Jako dawny, były pracownik który do tej pory nie wypowiedział się tutaj na forum niestety ale z całą świadomością mogę potwierdzić wszystkie negatywne komentarze. Z ciekawości jestem tutaj ale widzę że firma nie wzięła sobie do serca tych „gorzkich żali” które niestety są prawdziwe. Nie wspominam zbyt dobrze tej firmy i mogę śmiało powiedzieć, że rezygnacja z rozmowy kwalifikacyjnej wyszła tej osobie na dobre.

Jakie są mocne strony pracodawcy Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze?

Poza godzinami pracy 8-16 nie ma żadnych.

Faktycznie jest aż tak źle? Nie chce mi się wierzyć, że nie znalazłoby się żadnych plusów z pracy w tym miejscu :D Wynagrodzenie, atmosfera pracy, benefity czy premie? Nic z tego nie można zaliczyć do pozytywów? Może jednak coś jest ok? :)

Zuza

Firma jest jak najbardziej dobra, dobrze się pracuje tylko nie każdy chyba lubi to co tu robi i stąd narzekanie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze?

Honorka

Oczywiście, ja awansowałam z telemarketera na sprzątaczkę Przynajmniej nie muszę wciskać i robić planów wole kurze powycierać

absolwent wsb

Czy obecnie kogoś szukają? Ktoś wie? Polecacie?

Anka
@absolwent wsb

Nie polecam. Lepiej zdobyć doświadczenie w porządnej firmie a nie w czymś co ja przypomina. Wyzysk brak perspektyw i zmiana decyzji z godziny na godzine czyli żadnej stabilizacji

Wsb
@Anka

Anka a co masz dokładnie na myśli?

Arnold
@Wsb

Ja ci powiem, co miala na mysli :) kadra w tej firmie zmienia sie co kilka miesiecy. Nie mam tu bynajmniej na mysli tylko szeregowych pracownikow, choc i oni zazwyczaj wykruszaja sie po okresie probnym. Kadra zarzadzajaca mniej wiecej co pol roku zostaje zastepowana nowa. Dzieje sie tak, gdyz Sami Wiemy Kto ma bardzo dziwna wizje ekonomii, w ktorej firma z definicji ma zarabiac. Jesli nie zarabia, to jest to wina dyrektora , wiec trzeba go wymienic. Wcale nie jest to wina tego, iz firma kuleje przy konkurencji, nie rozwija sie, nie ulepsza i nie inwestuje w pracownikow. A gdzie tam! Dyrektor zly i niedobry, bo nie sprawil, ze firma z dnia na dzien zaczela przynosic miliony... taka jest prawda, ze jakakolwiek propozycja wprowadzenia pozytywnych zmian w tym przybytku spotyka sie z odmowa, bo zaklada wylozenia na to srodkow. Jest zatem wieczne zamieszanie, bo co sie zarzad zmienia, to nowe zasady i tak w kolko. Zamieszanie poteguje ciagly przemial pracownikow telemarketingu. Zespol jest maly i nie jest w stanie nalezycie szkolic nowych jednoczesnie wykonujac swoje obowiazki, przez co ludzie sa kiepscy i szybko zwalniani. Uslugi i produkty firmy sa slabe i zbyt drogie w porownaniu z konkurencja. Ciezko sprzedawac cos, w co sie nie ma wiary. Ogolnie pracownikow telemarketingu traktuje sie jak zlo konieczne i zwalnia sie ich z byle powodu, czesto bez zadnego wyjasnienia. W tej firmie nie mozna miec gorszego okresu, bo jak tylko wyniki ci sie pogorsza, to lecisz na bruk. Ludzie siedza tam jak na szpilkach, bo nie znaja dnia ani godziny. Z tego tez powodu ogolnie atmosfera miedzy pracownikami jest kiepska i malo tam jakichs kolezenskich stosunkow. Nowy narybek jest traktowany z dystansem , wrecz ignorowany przez stala czesc zalogi. Zadnej integracji, brak nawet zwyklej zyczliwosci. Znalem takich, co wlasnie przez to odeszli - kto by chcial pracowac w miejscu, w ktorym wiecznie czuje sie jak intruz? Do tego dochodzi system premiowy ktory jest niejasny i pod wieloma wzgledami niesprawiedliwy. Przynajmniej za moich czasow taki byl - to akurat moglo sie zmienic. Z tego co pamietam, to bedac nowym nawet z fajnymi wynikami nie miales na co liczyc, bo pierwsze 3 miesiace premie nie obowiazywaly w ogole, a dalej to juz wszystko bylo tak skonstruowane zeby najwiecej dostawali "starzy" , bo czyms ich firma musiala zatrzymac na tych starych, smierdzacych krzeslach. Tak jak wspominalem, nie wykluczam, ze to sie juz zmienilo , aczkolwiek osobiscie watpie :) Nie polecam nikomu tego miejsca, jesli macie jakies zdolnosci w sferze telemarketingu to je zmarnujecie. Nikt was tam nie doceni. Ba, nawet was nie przeszkola - bo nie ma komu i nie ma kiedy. Poszukajcie firmy z prawdziwego zdarzenia, takiej ktora prowadza powazni ludzie obeznani w realiach dzisiejszego rynku.

@Arnold

Potwierdzam w stu procentach, trzeba tylko jeszcze wspomnieć o tym że stacjonarna dyrekcja nie ma swojego zdania i wykonuje polecenia właścicieli którzy nie inwestują w firmę a wręcz drastycznie tną etaty przez co w firmie nie ma sekretariatu więc nie ma kto nawet odebrać telefonu potencjalnych nowych pracowników. Dyrektor mógł to wyciągnąć ale jemu też podziękowali

Becia

Taki los firmy zarządzanej przez sekretarkę-kadrową

Nnn

Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie? Warto iść na rozmowę?

Czy w Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ab

Nie, na okresie próbnym zawierane są umowy o pracę.

Nn
@ab

A to zmiana no chyba się zorientowali że nikt ie chce dla nich pracować

Dziewczyny jaki styl panuje w Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze?

Styl zarządzania?

Iwona

@Nick Tak, też chętnie się dowiem jaki styl zarządzania panuje w Oficyna MM? Będę wdzięczna jeśli odpowiesz.

@Iwona

Styl jak styl. Częste zwolnienia na kazdym szczeblu, brak strategi słabe produkty. atmosfera dziwna, nikt nic nie wie albo nie chce powiedziec. Wypłata raczej na czas i nie było problemu z dniem wolnym , opieka na dzieckiem, czy wcześniejszym wyjściem. Jeśli ktoś szuka na chwilę to może się tam zahaczyć ale niech nie liczy na dluga karierę bo tempo zwalniania jest naprawdę duże a co bystrzejsi sami się zwolnili.

Problemem jest brak kompetencji i niedostrzeganie problemów które kończy się zwalnianiem osób które je zauwazyly i chciały zmienić coś na lepsze. To tak jakby firma przyzwyczaiła się do swojej kiepskiej kondycji i podrzędnej pozycji na rynku bo w brak sumiennych pracowników jako osoba która miała okazję z takimi pracować w tym miejscu nie można wierzyć. Chyba że już podchodzili

Iwona

To co piszecie, szczególnie kwestia zwolnień w wyniku inicjatywy pracowników i chęci rozwoju, wydaje się być niepokojąca. Czy możecie podać jakieś konkretne przykłady takich sytuacji?

Heloim

Z tym "nikt nic nie wie albo nie chce powiedziec" - w punkt. Po miesiacu pracy tam nadal nie rozumialam do konca zasad premiowania, bo zadajac pytania otrzymywalam metne, wymijajace odpowiedzi. Z kierownictwem z kolei nie dalo rady osobiscie porozmawiac, bo wiecznie zajeci i czasu dla szarego pracownika brak. Do dzisiaj w glowie mi sie nie miesci ze mozna zatrudnic kogos i przeszkolic z wszystkiego OPROCZ systemu premiowego..? Dziwna sytuacja.

@Iwona

Przykład: wraca kobieta po macierzyńskim i został jej miesiąc do skończenia umowy na czas określony. Nikt nic wcześniej nie mówił, zachowują się jakby nigdy nic, wyznaczają jej zadania, a w końcu się okazuje, że nie wcale nie mieli zamiaru z nią podpisywać kolejnej umowy... I tak oto zostaje miesiąc po macierzyńskim bez pracy. Znam takie dwa przypadki - identyczny scenariusz. Długoletnich pracowników zwalniają, jeśli są "pyskaci" (tzn. mówią głośno o tym, że coś się nie podoba), a w zamian za nich zatrudniają studentów 5 roku na umowę zlecenie, za najniższą krajową. Taki student jest od razu wrzucany na głęboką wodę, tzn. nie bardzo może liczyć na czyjąś opiekę i bez doświadczenia ma prowadzić np. miesięcznik (dział redakcji) itp.

@Iwona

A "nikt nic nie wie" w punkt. Przesadnie rozbudowana hierarchia. Nie da się nic załatwić u szefostwa, tylko trzeba iść do swojego team lidera, żeby ten poszedł do swojego szefa, żeby te poszedł do dyrekcji, żeby ta poszła do właścicieli :) tym sposobem rozwleka się tylko czas, a pytanie lub sprawa ginie gdzieś po drodze. Właściciele to jakieś owiane legendą tajemnicze stworzenia, które przyjeżdżają raz na jakiś czas i wtedy wszystkie drzwi muszą być otwarte i ludzie stoją na baczność. Nie rozmawiają z nikim poza dyrekcją. Pojawiają się z nienacka i tak samo znikają. Raz w roku wpadają na 30 minut na wigilię pracowniczą, nie zabierając nawet głosu ani nie odpowiadając "dzień dobry" pracownikom". Po spotkaniach "na szczycie" szefowie działów przekazują tylko swoim podwładnym dziwne i niezrozumiałe decyzje właścicieli, które mają tylko jeden cel: zajechać pracowników jak najmniejszym kosztem.

@Lola

Jak dobrze ze sa ludzie którzy Małysza prawdę o funkcjonowaniu tej firmy , żenująca sytuacja

@Heloim

Zgadzam się , najlepsze jest przyjście do firmy dostajesz gazetki i info o platformie i jedziesz z koksem żadnej opieki żadnego szkolenia nic tylko dzwon dzwon dzwon i sprzedawaj sprzedawaj sprzedawaj

Sandra

Dzień dobry . Chciałam zapytać o możliwości pracy , jak się pracuje, czy jest opieka medyczna, jaka proponują umowę i wynagrodzenie, czy są szkolenia i czy miejsce jest przyjazne osobom na wózku inwalidzkim. Dziękuje

blik
@Sandra

Jest darmowa opieka medyczna i umowa o prace. Pod względem infrastruktury budynek nie jest przystosowany do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Kamil
@blik

Wiesz może, czy często prowadzone są nabory do pracy w firmie Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze? Obecnie nie udało mi się znaleźć żadnych aktywnych ogłoszeń, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy trudno jest dostać się do pracy w tej firmie. Mógłbyś to ocenić?

Maciek
@Kamil

Obecnie szukają dyrektora do prywatnego przedszkola ale nie polecam podejmować współpracy z ta firma. Niestety wszystkie niepochlebne poniższe opinie pokrywają się ze stanem faktycznym.

kadry
@Maciek

w ostatnich miesiącach firma bardzo zmieniła się na plus, zarówno w obszarze warunków pracy jak i szkoleń dla pracowników, zmniejszyła się też rotacja pracowników, myślę iż wiele osób spokojnie to potwierdzi. wiele negatywnych opinii jest już nieaktualnych.

Seba
@kadry

A co niby się takiego zmieniło, ze niby teraz jest tak cudownie??Opinie dotyczyły pracy kadr i osób zarządzających zatem opinia „kadr” jest subiektywna - nikt na swój temat nie będzie pisał zle.

Edyta
@Maciek

Zauważyłam jednak, że na forum GoWork.pl nie ma zbyt wiele opinii o zarobkach w Oficynie MM Wydawnictwo Prawnicze. Wskazane byłyby wpisy pracowników na ten temat, jak również garść informacji o atmosferze w pracy, bonusach, premiach itp. ważnych czynnikach, które wpływają na nasze decyzje o aplikowaniu do danej firmy. Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej takich komentarzy.

Jolex
@kadry

Maciek na żaden plus się nie zmieniła praca w tej firmie. mobbing pracowników trwa nadal i duża rotacja. Jak któryś z pracowników się wychyli z szablonowych rozmów jest zwalniany. Pani kierownik oprócz jednego zdania "brak sprzedaży to wasza wina, bo nie umiecie rozmawiać"

@Edyta

jaki dział Cię interesuje? Zarobki to jest kwestia działu. Wiadomo że telemarketing i IT to jest różnica

Kamil

Jestem zainteresowany pracą w Oficynie MM. Jak wygląda kwestia finansowa na początku? Czy studenci zaoczni mogą liczyć na jakieś ulgi?

@Kamil

Zależy jaki dział. Student może liczyć na umowę zlecenie z najniższą krajową. Umowę o pracę trzeba sobie wychodzić i wybłagać.

Wiktor

A ja uważam, że wystarczy być sumiennym pracownikiem i macie zadowolenie z pracy w tej właśnie firmie!

Pracownica
@Wiktor

Praca jest żenująca miejsce pracy podrzędne i klika ustawionych ludzi płaca tez przeciętna firma nie ma skrupolow w naciąganiu oswiatowcow

Do Wiktor
@Wiktor

PAn wyżywia swoją rodzinę sumiennością,?

Przykro mi

Przyjemna rozmowa, niestety muszę wystawić negatywną opinię za 1 wielki minus. Jest to fakt, że firma Oficyna zapewni was, że dostaniecie informację czy zostaliście przyjęci czy nie. Nie dostaniecie takiej informacji, jeżeli nie zostaliście przyjęci.

kadry
@Przykro mi

Bardzo sobie ten zwyczaj w firmie cenimy i zawsze informujemy kandydatów o wynikach rekrutacji. Zbadamy temat i postaramy się uszczelnić procedurę.

Klinek

Czy p (usunięte przez administratora)jeszcze tam pracuje?

@Klinek

Jakie to ma znaczenie?

Klinek

Bo jak pracuje to szkoda składać papiery (usunięte przez administratora) styl zarządzania

Zostaw merytoryczną opinię o Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze - Poznań

• Jak się pracuje w Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze?

Zobacz opinie na temat firmy Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze
2.8/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Bałtycka 33A
    61-017 Poznań