IPF

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IPF

Aktualność
Witajcie!

Cieszymy się, że odwiedzacie profil IPF na portalu GoWork. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie komentarze na tym profilu i zawsze staramy się wyciągać wnioski, również te płynące z konstruktywnej krytyki.

Pamiętajcie jednak, że wolność wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Nie ma tu miejsca na obrażanie, naruszanie godności czy też pisanie nieprawdy. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz te, które naruszają zasady regulaminu serwisu, będą archiwizowane przez Administratora.

Nasza działalność opiera się o wartości takie jak uczciwość, szacunek i konstruktywny dialog. Nie ma tu przyzwolenia na komunikację z pominięciem tak ważnych zasad.

Zachęcamy Was bardzo do dzielenia się opiniami na temat pracy w IPF. Wierzymy, że otwarta i rzetelna komunikacja wpłynie na wzrost zadowolenia pracowników oraz na dalszy rozwój naszej firmy.

Pozdrawiamy,
Zespół IPF
Pracownik Lyon

Ogólnie praca nie jest zła i nie mam większych zastrzeżeń. Wypłata na czas, kwatera przyzwoita, dojazdy na zakład za friko. Do tego umowa o pracę i to francuska.

Roman A.

Byłem z nimi na robocie we Francji jako spawacz 135. Kwatery ok, robota też.

Spawacz

Pracuje z Ipf od kilku miesięcy. Wyjazd sprawnie zorganizowany. Umowa legalna, francuska, wypłata zawsze wchodzi na konto w terminie.

Byniu

Witam, pracowałem dla tej firmy jako operator cnc pod Berlinem. Z początku współpraca nie układała się jak powinna, lecz prawdopodobnie po zmianie osoby zajmującej się tym "projektem" kontakt jak i współpraca zaczęła iść w dobrą stronę. Przyzwoity kontakt mailowy jak i telefoniczny, panie z biura próbują załatwiać wszystko co trzeba. Wypłata zawsze taka jaka powinna, nie zawsze terminowa ale to zależy od banku, niektórym przychodziła, niektórym dzień po. Co miesiąc paski z wypłatą także jest podgląd wszystkiego. W porównaniu do innych firm pośredniczących moim zdaniem jak na razie IPF wypada lepiej niż dobrze. Co do samej pracy to zależy gdzie się trafi. Pozdrawiam

Ja Nowy wpis

Pieczarki Francja. Pan Adam rekruter udziela informacji, że będzie się zarabiało 2000euro, co jest nieprawdą, Na siedem dni trzy lub cztery są wolne, lub praca odwoływana.

Dragon

No faktycznie firma typ IPF to jeżeli w rekrutacji olewają to co dopiero jeżeli człowiek miałby przez ta firmę wyjechać na kontrakt, ) odbioru telefonu.(usunięte przez administratora)

Tak
@Dragon

Rekrutacja to tutaj kabaret, tyle czekania, co chwilę ktoś inny zajmuje się sprawa.

@Tak

Fakt, że dwie lub trzy osoby zajmują się rekrutacją, nie jest niczym dziwnym. Grunt, żeby oferta (lub oferty) były dla odbiorcy zrozumiałe i żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Nie rozumiemy, w czym jest problem i skąd złośliwy ton. Czy kabaret? Nie myśleliśmy o tym, żeby założyć kabaret pracowniczy, ale skoro Pan/Pani rekomenduje, to może zrobimy mały casting ;)

@Dragon

No faktycznie, jeśli ktoś, raz czy dwa razy, nie odbierze telefonu, bo właśnie prowadzi rekrutację lub jest na zebraniu, to prawie ten sam kaliber jak niezgłoszenie się operatora pod numerem 112. Współczujemy, że nikt nie oddzwonił. A próbował Pan na inny numer? Sekretariat? Przez Facebook? Obstawiamy, że nie, ale proszę nas zaskoczyć ;)

Brem

Ciezki kontakt jak widac

Anonim
@Brem

Poprawcie terminowość wypłat. Zawsze są opóźnione.

@Anonim

Nigdy nie spóźniamy się z wypłatą wynagrodzeń! Nasi Pracownicy otrzymują je najpóźniej w dniu wskazanym w umowie.

Anonim
@IPF

Jakby była terminowo to bym tutaj nie zwracał na to uwagi. Mam nadzieje że w tym miesiącu to się poprawi :)

Roki
@IPF

Są co najmniej 3 nawet 4 rekruta taki, ale jak zaczną mieszać, wychodzi armagedon, nic się nie pokrywa w wypowiedziach przez telefon moja co innego a co innego piszą w SMS lub e-mail ach! Nie polecam firmy.

@Roki

Tak, nasz dział rekrutacji to nawet więcej niż 3-4 osoby. Tak, zdarza się się, że rekrutacją zajmują się 2 lub 3 Rekruterki, ale nie zgodzimy się z zarzutem jakoby Rekruterki "mieszały" i wprowadzały w błąd. Po pierwsze dlatego, że nie jest to w ich interesie, po drugie wszystkie rozmowy są nagrywane (a maile archiwizowane) i wreszcie po trzecie, każda z naszych Rekruterek może zaoferować te same warunki, oferta nie zmienia się wraz ze zmianą Rekruterki. Jeżeli uważa Pan, że jest inaczej prosimy przesłać screeny maili i sms-ów, o których Pan pisze.

- Nowy wpis
@Tak

Rekruterzy zmieniają się co tydzień, takie warunki oferuje IPF ;)

anonim Nowy wpis

diet nie płacą

patryk Nowy wpis

pracowałem przez 2 tygodnie , kontakt na miejscu bardzo słaby , dzwonią w w chwili gdy człowiek jest w pracy i nie może zbytonio odebrać ( bo nie wiedzą o której godzinie jest przerwa ) nie dostałem też zaliczki która miała być wysłana po pierwszym tygodniu pracy , 2 dni przed zakończeniem kontraktu udało mi się dodzwonić do kobiety która zastępowała koordynatora ogólnie nic nie wiedziała , jedynie że pracodawca nie chce przedłużyć ze mną kontraktu , a gdy udało mi się skontaktować z koordynatorem udawał ze ta pierwsza zaliczka napewno została wysłana i przy okazji chciał nagrać kolejny kontrakt choć zaznaczałem od samego początku że do 9 lipca muszę wrócić do Polski i pracodawca raczej nie patrzył by przychylnie na pracownika co tydzień popracuje i zaraz jedzie , jednak później się okazało że "ktoś" zablokował mi zaliczkę ze względu końca kontraktu ( nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego ) i zostałem bez pieniędzy , jednak Pan Jacek usilnie twierdził że zostanie wysłana choć dalej ich nie ma ,ogólnie nie polecił bym nikomu

monter

podobnie jest w francji, pojechałem jako monter maszyn a musiałem myć kombajny, kolega pojechał kiedyś na budowę metra, a robił coś przy kortach

Czlowiek
@monter

To chyba dobrze ze dostałeś jaką kolwiek prace a nie Cię wywalili na zbity pysk.

Katarzyna

Nie polecam w żadnym wypadku . Partner pojechał na początku maja do Francji , zrezygnował z mieszkania i pracy w Pl warunki domowe tragedia , brak internetu (usunięte przez administratora) mimo innych zapewnień. Po tygodniu został przeniesiony w inne miejsce było ciut lepiej , ale chłopaki dostali auto od firmy gdzie mieli liczone km i nawet do sklepu nie można było jechać po żywność czy inne potrzebne rzeczy do codziennego funkcjonowania. (usunięte przez administratora)po drugie został zwolniony z niewiadomych przyczyn koordynatorka cały czas na urlopie a jak się partner dodzwonił to była w szoku że nie ma teraz pracy , ponieważ kierownicy go bardzo chwalili i byli z niego zadowoleni, firma w której pracował nie powiadomiła ten cały ipf i powiedziała , że to się zdarzyło pierwszy raz taka sytuacja. (usunięte przez administratora)Gdyby nie moja pomoc chyba wylądował by na polu bez żadnej pomocy . Ludzie !!! Dajcie sobie spokój z całą tą agencją

Mrówa
@Katarzyna

Niech Pani poważnie porozmawia z "partnerem", bo jak mniemam, wszystkie informacje posiada Pani tylko od niego. Wzbudził powszechny zachwyt, mimo to z pracy go zwolnili. Do sklepu można zawsze wstąpić w drodze z pracy do miejsca zamieszkania, a nie urządzać wycieczki, bo skończyło się alko-zasilanie. Samochód do wyjazdu na zakupy jest dostępny, po rozliczeniu kilometrówki z firmą, lub z WŁAŚCICIELEM POJAZDU, którym z reguły jest jeden z pracowników, lub firma zleceniodawcy. Wszystko można rozliczyć. Pani "partner" naopowiadał Pani dziwnych rzeczy, pewnie w alko-amoku zniechęcił do siebie kolegów z pracy i szefów w firmie. Rozumiałbym, jakby była Pani na miejscu, widziała fachowość "partnera", jego mistrzostwo zawodowe, i wzorowe zachowanie w miejscu zakwaterowania. Inaczej, nie jest Pani wiarygodna.

Nick
@Katarzyna

Prawda jest taka że firma ipf jest ok polecam ale warunki mieszkalne nie we wszystkich kwaterach są fajne bo nie ma sprawnych lodówek ,pralek no internetu też nie ma takich najpotrzebniejszych zeczy do funkcjonowania

Wojtas

Polecam

Kuba Woźniak

Dobra agencja. Można z nimi jechać do roboty bez obaw.

Z mojej strony mogę dać pozytywną ocenę. Wyjazd był dobrze zorganizowany. Umowę miałem jeszcze przed wyjazdem. Wypłata była na czas. Uczciwe podejście do pracownika i bardzo pomocne panie z biura.

Piotr Bednarz

Rzetelna agencja polecam

Iza M.

Polecam pracę z agencją ipf z Poznania.

janek

praca jako spawacz juz pol roku we francji ok, 2800euro jest wyplata na czas, warunki dobre, polecam agencje pzdr

Kamil

Polecam tom agencje

Michał Bartkowiak

Najlepsza agencja pracy z jaką pracowałem. Byłem przez 2 miesiące na paletach w Niemczech i z czystym sumieniem mogę polecić. Dobra stawka, godne pokoje, nadgodziny i pieniądze zawsze na czas. Szkoda tylko, że nie było auta służbowego do dyspozycji. Reszta bez zarzutu.

Szalek
Kandydat

Witam cz wie ktoś jak wyglądają realia w miejscowości Burge w Francji? Praca na stanowisku spawacz ?

muzin
@Szalek

pojedzie, zobaczy

Damek1994

Pracuję jako spawacz od 3 miesięcy i jest wszystko spoko od wypłat po robotę.

Wojciech Piotrowski

Polecam pracę przez IPF we Francji

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu IPF?

Katarzyna

Jeszcze dodam że spozniaja się z wykładami nawet o 3 dni. Takie firmy jak ta nie powinny istnieć pracowaliśmy z partnerem przez nich i to był najwięksZy błąd ,paski z wyplat były zawsze nie jasne kilkakrotnie próbowaliśmy to wyjaśnić ale jak zawsze ucinali kontakt że się odezwa no i tak w kółko. Ale napewno im tego nie odpuscimy bo to chodZi o nasze ciężko zarobione pieniądze. (usunięte przez administratora)

Murzyn
Klient
@Katarzyna

To prawda spóźniają się z wypłatami

@Murzyn

Zgodnie z zapisem umowy, którą Pan/i podpisał/a IPF ma obowiązek przelania wynagrodzenia do 11-go dnia każdego miesiąca. Nasza firma zawsze przelewa wynagrodzenie w terminie. Ewentualne opóźnienia są spowodowane sesjami pomiędzy bankami, na które nie mamy wpływu.

Murzyn
@IPF

Przelewy SEPA księgowane są na drugi dzień roboczy

????
Klient
@IPF

ciekawe czy biuro tez ma przelewy tak jak my

Jackpot
Kandydat

Pracuje/pracował ktoś na campingach w okolicy Marsylii ? Klika słów , warunki itd ?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań