Ipf Medical Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ipf Medical Sp. z o.o.

Wit Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam, Firma wiedziała, że planuje wyjazd z 8 miesięcznym synem. Twierdzili ze będę miał wynajętym dom od pracodawcy a to była rudera w której musiałem spać w kurtce z powodu bardzo niskiej temperatury. Nie mogłem narazić mojego synka na problemy zdrowotne (usunięte przez administratora) więc musiałem wynajmować mieszkanie na Airbnb co mnie kosztowało bardzo dużo pieniędzy i nerwów. Wkrótce ta sprawa odbije się szerokim echem ponieważ w zaistniałej sytuacji nie mogę tego tak zostawić.

Nowy wpis

Pracodawca

@Wit

Dzień dobry Panie W. W odniesieniu do zamieszczonej przez Pana opinii chcielibyśmy opisać sytuację bardziej dokładnie, tak, aby potencjalny czytelnik mógł mieć na nią lepszy pogląd, a nie sugerować się tylko Pana wpisem. Wiedząc, że podczas wyjazdu do Francji będzie towarzyszyć Panu rodzina przekazaliśmy tę informację do placówki termalnej, w której podejmował Pan pracę, z prośbą o organizację większego zakwaterowania. Jako że placówka nie dysponowała własną bazą noclegową, poszukiwanie mieszkania zleciła agentowi nieruchomości, który znalazł dla Państwa większe lokum (3pokojowe). Kiedy po przyjeździe zgłosił nam Pan, że zakwaterowanie Panu nie odpowiada ze względu na zastane warunki (zimno i ślady pleśni na ścianie), od razu przekazaliśmy tę wiadomość do placówki z prośbą o zmianę lokum. Ponieważ placówka nie wynajęła dla Pana innego mieszkania, podjęliśmy działania, aby zorganizować dla Pana wakat w innej placówce medycznej na południu Francji. W efekcie tych działań, już dwa tygodnie później podjął Pan w niej pracę. Z wiadomości, które nam Pan przekazał wynikało, że jest Pan zadowolony. Cztery miesiące później zrezygnował Pan z pracy z powodów rodzinnych (miesiąc przed rezygnacją przekazał nam Pan informację o planach zwolnienia się lub wzięcia bezpłatnego urlopu u francuskiego pracodawcy, aby mógł Pan powrócić do tej samej placówki za rok) z prośbą o przesunięcie kolejnego wyjazdu na rok później. Mimo, że byliśmy związani umową o współpracy zgodnie z którą zobowiązał się Pan przepracować we Francji 7 miesięcy w zamian za bezpłatne przygotowanie językowe do wyjazdu, wyszliśmy Panu naprzeciw zgadzając się, aby kolejny 3-miesięczny kontrakt zrealizował Pan za rok. Po upływie roku, kiedy skontaktowaliśmy się z Panem, aby porozmawiać o kolejnym wyjeździe, przekazał nam Pan informację, że aktualnie nie będzie Pan mógł wyjeżdżać i podjęcie pracy we Francji chciałby Pan przełożyć na początek przyszłego roku (2024). Twierdził Pan przy tym, że z pracy we Francji jest Pan zadowolony i chciałby Pan wyjeżdżać ponownie. Biorąc pod uwagę Pana plany zawodowe w Polsce, również wówczas zgodziliśmy się na odroczenie wyjazdu. Kiedy miesiąc temu próbowaliśmy ustalić z Panem termin dyspozycyjności do wyjazdu w przyszłym roku, okazało się, że niestety, nie planuje Pan już podęcia pracy we Francji. W związku z tym, po prawie półtora roku oczekiwania na Pana gotowość do wyjazdu, podjęliśmy obopólną decyzję o rozwiązaniu umowy o współpracy, co łączy się, niestety, z kosztami finansowymi. Wówczas to, na portalu Gowork, pojawił się Pana wpis odradzający współpracę z nami, do którego zamieszczamy komentarz. W zaistniałej sytuacji naprawdę trudno nie odebrać Pana wpisu jako zwyczajnej złośliwości w naszym kierunku. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do zasadności warunków rozwiązania umowy, to prosimy o kontakt mailowy z naszym biurem: biuro@ipfmedical.pl, wówczas nasz prawnik przygotuje dla Pana stosowne wyjaśnienie. Pozdrawiamy, Zespół Ipf medical.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ipf Medical Sp. z o.o.? (usunięte przez administratora)

Łucja
Inne

Cześć, wiecie skąd tyle rekrutacji pojawiło się w Ipf Medical? Chodzi tu o rotację pracowników czy dodatkowe etaty? Interesuje mnie rekrutacja na stanowisko fizjoterapeuty, jeśli możecie powiedzieć na jakiej umowie rozpoczyna się pracę i czy są przygotowane szkolenia dla nowych osób?

Patrzę Nowy wpis
Inne
@Łucja

Kolejny moderator nie wnoszący nic do posta o pracę

Julia
Inne

Firma Ipf Medical Sp. z o.o obecnie prowadzi bardzo dużą rekrutacje. Jest do obsadzenia chyba kilkanaście stanowisk. Największe zapotrzebowanie jest na fizjoterapeutów. Czy wiecie jak przebiega u niech proces rekrutacji? Na jakiem poziomie wymagają aby mieć język angielski, a może wymagają jeszcze jakiegoś języka?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ipf Medical Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Pracodawca

 Aktualność
Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej poszukuje fizjoterapeutów. Zapraszamy do zapoznania się z oferta pracy jako fizjoterapeuta we Francji:
https://www.gowork.pl/oferta/fizjoterapeuta-crf-francja-reg.hauts-de-france-dep.pas-de-calais,6vhJg63gr80k5wZZh1T1Lp,francja
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na http://www.ipfmedical.pl

Pracodawca

 Aktualność
Sezon termalny we Francji otwarty. Zapraszamy fizjoterapeutów do zapoznania się z oferta pracy we Francji https://www.gowork.pl/oferta/fizjoterapeuta-termy-sezon-2021-francja-region-owernia-alpy-departament-isere-38,3xknUWkwjtEKvsQMNyN2Jt,francja 
i do przesłania swojego CV :)

Pracodawca

 Aktualność
IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko LEKARZA REUMATOLOGA do renomowanego Centrum opieki średnioterminowej i rehabilitacji medycznej usytuowanego we Francji.
Miejsce pracy: Francja, region Grand Est, departament Aube (10)
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty https://www.gowork.pl/oferta/lekarz-reumatolog-francja-region-grand-est-departament-aube,5ZT1YSJMT9Lk6HPd2aiqXS,francja
oraz do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@ipfmedical.pl
Agnieszka
Inne

Jesteście zadowoleni z pracy w tej spółce? Pytanie to kieruję bardziej do osób, które pracują wewnątrz spółki, a nie które kierowane są do pracy we Francji. Może ktoś podpowie jak jest z zatrudnieniem w Ipf Medical Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Ipf Medical Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ipf Medical Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Ipf Medical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ipf Medical Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii