0 Dodaj merytoryczną opinię
counter

Opinie o Ipf Medical Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Ipf Medical Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Aktualność
Firma IPF medical działająca w sektorze medycznym prowadzi rekrutacje personelu dla ośrodków francuskiej służby zdrowia. Obecnie współpracujemy z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji.
W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Poznaniu jako:
Stażyst(k)a ze znajomością języka francuskiego
(płatny staż)
Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w firmie doradztwa personalnego z wieloletnim doświadczeniem? Znasz język francuski w stopniu bardzo dobrym? Jesteś otwarty na pracę z ludźmi, chcesz się uczyć i interesuje Cię rozwój w obszarze HR?  Jeśli tak, właśnie Ciebie szukamy.
Nowy wpis

Aktualność
Drodzy Fizjoterapeuci! Zainteresowała Was któraś z naszych ofert pracy we Francji? Chcecie na nią aplikować? Zastanawiacie się jak wygląda proces rekrutacji w IPF Medical? Jeżeli tak, to poniżej przedstawiamy Wam grafikę obrazującą ten proces [img=16x16]]https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png[/img]

Aktualność
Szukamy fizjoterapeuty, który chciałby podjąć pracę w Domu Seniora. Poniżej link do ogłoszenia:

Zapraszamy do przesłania swojego CV.

Aktualność
W związku z reaktywacją ośrodków termalnych we Francji,  zachęcamy do przeczytania artykułu o planie wdrożenia zasad bezpieczeństwa sanitarnego dla pacjentów oraz personelu term, zgodnie ze specjalnie przygotowanym przez DGS przewodnikiem. Jak wyglądają  zalecenia i środki ostrożności w związku z bezpiecznym funkcjonowaniem w czasie pandemii COVID-19, które musi podjąć każdy ośrodek termalny.
Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie, zapraszamy do lektury.
>https://ipfmedical.pl/sezon-termalny-2020-zasady-bezpiecze…/

Aktualność
Nowa oferta pracy dla fizjoterapeuty.

Ośrodek termalny położony we wschodniej Francji. Szczegóły oferty poniżej. Zapraszamy do przesłania swojego CV.

Aktualność
Rekrutujemy fizjoterapeutów do pracy we Francji.
6-miesięczny proces przygotowania do wyjazdu całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów❗️
???? Miejsce pracy: Szpital – Francja, region Haut-de-France, departament Aisne
Oferujemy:
Umowę CDI (na czas nieokreślony) podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą
Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2470€ brutto/miesiąc (czyli ok. 11 260 zł brutto/miesiąc) plus dodatkowe premie
Różne typy zakwaterowania, zapewnione przez pracodawcę (cena: 140-225 €/ miesiąc)
Nowoczesne wyposażenie ośrodka
Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny)
Bezpłatna nostryfikacja dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100 € ✈️
Stałe wsparcie po wyjeździe
▶️ Praca w klinice specjalizującej się w rehabilitacji pacjentów geriatrycznych, pulmonologicznych, kardiologicznych. Do zadań fizjoterapeuty będzie należało wykonywanie zaleceń lekarza, pracując z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętów.
Wymagamy:

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii

• Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe

• Umiejętność pracy w zespole

• Samodzielność i odpowiedzialność

Aplikuj teraz ⬇️⬇️⬇️
rekrutacja@ipfmedical.pl

Aktualność
Kolejna dobra informacja dla osób, które w najbliższym czasie będą podejmować zatrudnienie we Francji❗️
Przewoźnicy lotniczy wznawiają połączenia na trasie Polska - Francja. Od 15 czerwca do Francji można polecieć liniami Ryanair, od 17 czerwca liniami Air France i Wizz Air, a od 15 lipca połączenia z Francją przywracają także polskie linie lotnicze LOT.

>https://biznes.wprost.pl/…/ryanair-wraca-do-latania-z-polsk…
>https://tech.wp.pl/ryanair-i-wizz-air-wznawiaja-loty-miedzy…

Aktualność
Zapraszam do przesyłania aplikacji na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA do prywatnego gabinetu położonego na Lazurowym Wybrzeżu.
Szczegóły oferty pracy, dostępne poniżej:

Aktualność
Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji! Proces przygotowania do wyjazdu trwa ok. 6 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Zacznij go już dziś, aby jesienią podjąć pracę we Francji!
Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!
Poniżej dzisiejsze ogłoszenie.

Zapraszamy do przesłania swojego CV!
Oferta jest dostępna dla fizjoterapeutów z całej Polski

Aktualność
Miło nam przekazać informację, iż jest już oficjalny komunikat Narodowej Izby Ośrodków Termalnych we Francji w sprawie wznowienia działalności placówek termalnych❗️
Informacje znajdziecie na naszej stronie, zapraszamy do lektury❗️
>https://ipfmedical.pl/ruszaja-termy-we-francji-oficjalny-k…/

Aktualność
✅ Kochani❗️ Jest nam bardzo miło przekazać Wam informację, że od dnia dzisiejszego funkcjonujemy pod nowym adresem❗Znajdziecie nas w Poznaniu przy ulicy Piekary 7 w nowym, pięknym, przestronnym biurowcu❗️ Serdecznie zapraszamy❗️

Aktualność
Zapraszam do aplikowania. Bardzo interesująca oferta pracy dla lekarza rehabilitacji medycznej:

Aktualność
Drogi Fizjoterapeuto, byś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Zapraszam do aplikowania na stanowisko fizjoterapeuta, do domu seniora we Francji:
>https://www.gowork.pl/oferta-draft/cc74b23a-5caf-4643-8319-a80bdda70a47
Tak2Nie

Aktualność

6- miesięczny proces przygotowania do wyjazdu jest całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów! Zacznij go już dziś, aby za pół roku podjąć pracę w placówce rehabilitacyjnej lub termalnej we Francji!

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy:

Zostaw merytoryczną opinię o Ipf Medical Sp. z o.o. - Poznań